Baterie de pornire (000915105DL VW-AUDI) ALPINA,AUDI,BMW,Citroen,FIAT,HYUNDAI,IVECO,JEEP,LAND ROVER,MAZDA,NISSAN,OPEL,PEUGEOT,PORSCHE,RENAULT

2034.46 Lei
Baterie de pornire (000915105DL VW-AUDI) ALPINA,AUDI,BMW,Citroen,FIAT,HYUNDAI,IVECO,JEEP,LAND ROVER,MAZDA,NISSAN,OPEL,PEUGEOT,PORSCHE,RENAULT
Baterie de pornire (000915105DL VW-AUDI) ALPINA,AUDI,BMW,Citroen,FIAT,HYUNDAI,IVECO,JEEP,LAND ROVER,MAZDA,NISSAN,OPEL,PEUGEOT,PORSCHE,RENAULT
Denumire produs: Baterie de pornire
Grupul de adunare: Elemente electrice universale
Producator: VW-AUDI
Cod produs: 000915105DL
Folosit si pentru: ALPINA, AUDI, BMW, Citroen, FIAT, HYUNDAI, IVECO, JEEP, LAND ROVER, MAZDA, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, PORSCHE, RENAULT

Specificatii produs:
Acumulator [Ah]: 110
Amplasare terminala: 0
Curent electric test-la-rece, DIN [a]: 950
Endpolart: 1
inaltime [mm]: 190
Latime [mm]: 175
Lungime [mm]: 394
Tensiune [V]: 12
Varianta fixare baza: B13

Coduri echivalente:
AUDI 000 915 105 AK [000915105AK]
AUDI 000 915 105 DL [000915105DL]
AUDI 000 915 105 DM [000915105DM]
AUDI 1J0 915 105 AK [1J0915105AK]
AUDI 4DO 915 105 C [4DO915105C]
AUDI 4E0 915 105 A [4E0915105A]
AUDI 4E0 915 105 [4E0915105]
AUDI 4F0 915 105 D [4F0915105D]
AUDI 4G0 915 105 E [4G0915105E]
AUDI 5GM 915 105 M [5GM915105M]
AUDI 5GM 915 105 S [5GM915105S]
AUDI 5K0 915 105 M [5K0915105M]
AUDI 8K0 915 105 F [8K0915105F]
BARREIROS 000915105DM
BMW 61 21 6 901 817 [61216901817]
BMW 61 21 8 368 536 [61218368536]
BMW 61 21 8 368 537 [61218368537]
BMW 61 21 8 376 380 [61218376380]
BMW 61 21 8 376 383 [61218376383]
BMW 61 21 8 376 384 [61218376384]
BMW 61 21 8 376 456 [61218376456]
BMW 61 21 8 381 780 [61218381780]
BMW 61 21 8 381 782 [61218381782]
BMW 61 21 8 381 785 [61218381785]
BOSCH 0 092 S50 150 [0092S50150]
CHEVROLET 93 168 611 [93168611]
Citroen 5600 SK [5600SK]
Citroen 5600 TE [5600TE]
Citroen E364050
EAN 4047026554403
FIAT 1340661080
FIAT 51779952
FIAT 59099762
FIAT 71749740
FIAT 71753290
FIAT K1340661080
HYUNDAI 37110 59160 [3711059160]
IVECO 500050172
IVECO 5801793719
JAGUAR YGD 000271 [YGD000271]
LAND ROVER YGD 000270 [YGD000270]
LAND ROVER YGD 000271 [YGD000271]
LUCAS ELECTRICAL 533 33 [53333]
LUCAS ELECTRICAL 535 29 [53529]
LUCAS ELECTRICAL 535 31 [53531]
LUCAS ELECTRICAL 536 38 [53638]
LUCAS ELECTRICAL 543 22 [54322]
LUCAS ELECTRICAL 544 49 [54449]
NISSAN 2441000Q2C
AF 000915105DM
OPEL 12 01 014 [1201014]
OPEL 93168611
PEUGEOT 5600 SH [5600SH]
PEUGEOT 5600 TE [5600TE]
PEUGEOT E364050
PORSCHE 955 611 110 20 [95561111020]
PORSCHE 955 611 110 21 [95561111021]
PORSCHE 958 611 110 20 [95861111020]
RENAULT 24 41 000 05R [244100005R]
RENAULT 244101BN0A
RENAULT 77 11 423 287 [7711423287]
ROMBAT E380
SEAT 8K0 915 105 F [8K0915105F]
SKODA 8K0 915 105 F [8K0915105F]
usernumber 0092PP0150
usernumber NOT AVAILABLE FOR FRANCE [NOTAVAILABLEFORFRANCE]
usernumber NOT AVAILABLE FOR GERMANY [NOTAVAILABLEFORGERMANY]
usernumber POWER PLUS LINE SLI PC [POWERPLUSLINESLIPC]
usernumber PP 015 [PP015]
VARTA 1 543 22 310 [154322310]
VARTA 1 544 64 310 [154464310]
VARTA 2 544 064 036 302 [2544064036302]
VARTA 2 544 106 045 301 [2544106045301]
VARTA 2 544 64 300 [254464300]
VARTA 2 544 64 302 [254464302]
VARTA 544 064 036 3022 [5440640363022]
VARTA 544 064 036 3100 [5440640363100]
VARTA 544 064 036 3172 [5440640363172]
VARTA 545 413 040 3122 [5454130403122]
VARTA 550 065 033 3100 [5500650333100]
VAUXHALL 93168611
VOLVO 21905592
VW 000 915 105 AK [000915105AK]
VW 000 915 105 DL [000915105DL]
VW 000 915 105 DM [000915105DM]
VW 1J0 915 105 AJ [1J0915105AJ]
VW 1J0 915 105 AK [1J0915105AK]
VW 1J0 915 15 AK [1J091515AK]
VW 4D0 915 105 C [4D0915105C]
VW 4D0 915 105 D [4D0915105D]
VW 4DO 915 105 D [4DO915105D]
VW 4E0 915 091 [4E0915091]
VW 4E0 915 105 [4E0915105]
VW 4F0 915 105 D [4F0915105D]
VW 4G0 915 105 E [4G0915105E]
VW 5GM 915 105 M [5GM915105M]
VW 5GM 915 105 S [5GM915105S]
VW 5K0 915 105 M [5K0915105M]
VW 8K0 915 105 F [8K0915105F]
YUASA 020
ZASTAVA 8K0915105F

Pies? auto compatibil? cu:
ALPINA B10 (E39) 4.6 V8 [10.1998 - 09.2002] (4619ccm, 255Kw, 347HP)
ALPINA B10 (E39) 4.6 V8 [12.1996 - 10.1998] (4619ccm, 250Kw, 340HP)
ALPINA B10 (E39) V8 S 4.8 [01.2002 - 05.2004] (4837ccm, 276Kw, 375HP)
ALPINA B10 combi (E39) 4.6 V8 [01.1997 - 10.1998] (4619ccm, 250Kw, 340HP)
ALPINA B10 combi (E39) 4.6 V8 [10.1998 - 09.2002] (4619ccm, 255Kw, 347HP)
ALPINA B10 combi (E39) V8 S 4.8 [01.2002 - 05.2004] (4837ccm, 276Kw, 375HP)
ALPINA B5 (E60) 4.4 [03.2005 - 09.2010] (4398ccm, 368Kw, 500HP)
ALPINA B5 combi (E61) 4.4 [03.2005 - 09.2010] (4398ccm, 368Kw, 500HP)
ALPINA ROADSTER V8 (E52) 4.8 V8 [06.2002 - 10.2003] (4837ccm, 280Kw, 381HP)
AUDI A4 (8EC, B7) RS4 quattro [09.2005 - 06.2008] (4163ccm, 309Kw, 420HP)
AUDI A4 (8K2, B8) S4 quattro [11.2008 - 12.2015] (2995ccm, 245Kw, 333HP)
AUDI A4 / S4 Avant (8ED, B7) 4.2 quattro [09.2005 - 06.2008] (4163ccm, 309Kw, 420HP)
AUDI A4 / S4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) RS4 quattro [02.2006 - 12.2008] (4163ccm, 309Kw, 420HP)
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 1.8 TFSI [11.2007 - 03.2012] (1798ccm, 118Kw, 160HP)
AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI [08.2008 - 01.2017] (1968ccm, 120Kw, 163HP)
AUDI A5 (8T3) 2.7 TDI [06.2007 - 03.2012] (2698ccm, 140Kw, 190HP)
AUDI A5 (8T3) 3.0 TDI quattro [05.2015 - 01.2017] (2967ccm, 160Kw, 218HP)
AUDI A5 (8T3) 3.0 TDI quattro [06.2007 - 03.2012] (2967ccm, 176Kw, 240HP)
AUDI A5 (8T3) 3.2 FSI quattro [06.2007 - 03.2012] (3197ccm, 195Kw, 265HP)
AUDI A5 (8T3) RS5 quattro [03.2010 - 01.2017] (4163ccm, 331Kw, 450HP)
AUDI A5 (8T3) S5 quattro [06.2007 - 03.2012] (4163ccm, 260Kw, 354HP)
AUDI A5 / S5 Cabriolet (8F7) 2.0 TFSI quattro [03.2009 - 01.2017] (1984ccm, 155Kw, 211HP)
AUDI A5 / S5 Cabriolet (8F7) 3.0 TDI quattro [03.2009 - 03.2012] (2967ccm, 176Kw, 240HP)
AUDI A5 / S5 Sportback (8TA) 2.0 TDI [09.2009 - 01.2017] (1968ccm, 100Kw, 136HP)
AUDI A5 / S5 Sportback (8TA) 3.0 TDI quattro [09.2009 - 03.2012] (2967ccm, 176Kw, 240HP)
AUDI A6 (4B2, C5) RS6 quattro [07.2002 - 01.2005] (4172ccm, 331Kw, 450HP)
AUDI A6 (4F2, C6) 3.0 TDI quattro [06.2006 - 10.2008] (2967ccm, 171Kw, 233HP)
AUDI A6 (4F2, C6) RS6 quattro [09.2008 - 08.2010] (4991ccm, 426Kw, 580HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 1.8 T quattro [12.1997 - 01.2005] (1781ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 1.8 T quattro [12.1997 - 01.2005] (1781ccm, 132Kw, 180HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 1.8 T [04.1999 - 01.2005] (1781ccm, 132Kw, 180HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 1.8 T [12.1997 - 01.2005] (1781ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 1.8 [02.1998 - 01.2005] (1781ccm, 85Kw, 116HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 1.8 [12.1997 - 01.2005] (1781ccm, 92Kw, 125HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 1.9 TDI [07.2000 - 01.2005] (1896ccm, 85Kw, 115HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 1.9 TDI [08.2001 - 01.2005] (1896ccm, 96Kw, 130HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 2.0 [08.2001 - 01.2005] (1984ccm, 96Kw, 130HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 2.4 quattro [08.1998 - 05.2001] (2393ccm, 115Kw, 156HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 2.4 quattro [08.2001 - 01.2005] (2393ccm, 125Kw, 170HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 2.4 quattro [12.1997 - 01.2005] (2393ccm, 120Kw, 163HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 2.4 quattro [12.1997 - 01.2005] (2393ccm, 121Kw, 165HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 2.4 [07.1998 - 01.2005] (2393ccm, 100Kw, 136HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 2.4 [08.2001 - 01.2005] (2393ccm, 125Kw, 170HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 2.4 [12.1997 - 01.2005] (2393ccm, 115Kw, 156HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 2.4 [12.1997 - 01.2005] (2393ccm, 120Kw, 163HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 2.4 [12.1997 - 01.2005] (2393ccm, 121Kw, 165HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI quattro [02.2000 - 01.2005] (2496ccm, 132Kw, 180HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI quattro [12.1997 - 01.2005] (2496ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI [08.2001 - 01.2005] (2496ccm, 114Kw, 155HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI [12.1997 - 01.2005] (2496ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 2.7 T quattro [08.2001 - 01.2005] (2671ccm, 184Kw, 250HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 2.7 T quattro [12.1997 - 01.2005] (2671ccm, 169Kw, 230HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 2.7 T [02.1999 - 01.2005] (2671ccm, 169Kw, 230HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 2.8 quattro [12.1997 - 01.2005] (2771ccm, 142Kw, 193HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 2.8 [07.1999 - 01.2005] (2771ccm, 140Kw, 190HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 2.8 [12.1997 - 01.2005] (2771ccm, 142Kw, 193HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 2.8 [12.1997 - 05.2000] (2771ccm, 132Kw, 180HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 3.0 quattro [06.2001 - 01.2005] (2976ccm, 160Kw, 218HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 3.0 quattro [08.2001 - 01.2005] (2976ccm, 162Kw, 220HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 3.0 [06.2001 - 01.2005] (2976ccm, 160Kw, 218HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 3.0 [08.2001 - 01.2005] (2976ccm, 162Kw, 220HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) RS6 plus quattro [04.2004 - 01.2005] (4172ccm, 353Kw, 480HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) RS6 quattro [07.2002 - 01.2005] (4172ccm, 331Kw, 450HP)
AUDI A6 / S6 C5 Avant (4B5) 2.8 quattro [08.1998 - 04.2001] (2771ccm, 140Kw, 190HP)
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.0 TDI [06.2005 - 10.2008] (1968ccm, 103Kw, 140HP)
AUDI A6 Avant (4F5, C6) RS6 quattro [04.2008 - 08.2010] (4991ccm, 426Kw, 580HP)
AUDI A6 Avant (4G5, 4GD, C7) 2.0 40 TFSI quattro [05.2015 - 09.2018] (1984ccm, 185Kw, 252HP)
AUDI A6 Avant (4G5, 4GD, C7) 2.0 TDI quattro [04.2015 - 09.2018] (1968ccm, 140Kw, 190HP)
AUDI A6 Avant (4G5, 4GD, C7) 2.0 TFSI quattro [05.2015 - 09.2018] (1984ccm, 183Kw, 249HP)
AUDI A6 Avant (4G5, 4GD, C7) 3.0 TDI quattro [05.2011 - 09.2018] (2967ccm, 180Kw, 245HP)
AUDI A7 / S7 Sportback (4GA, 4GF) 1.8 35 TFSI [04.2015 - 05.2018] (1798ccm, 140Kw, 190HP)
AUDI A7 / S7 Sportback (4GA, 4GF) 2.0 TFSI quattro [05.2015 - 05.2018] (1984ccm, 183Kw, 249HP)
AUDI A7 / S7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TFSI quattro [01.2011 - 03.2015] (2995ccm, 228Kw, 310HP)
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.5 TDI quattro [07.1997 - 04.2000] (2496ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.5 TDI quattro [09.2000 - 09.2002] (2496ccm, 132Kw, 180HP)
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.5 TDI [01.1997 - 04.2000] (2496ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.5 TDI [09.2000 - 09.2002] (2496ccm, 132Kw, 180HP)
AUDI A8 (4D2, 4D8) 3.3 TDI quattro [06.2000 - 09.2002] (3328ccm, 165Kw, 224HP)
AUDI A8 (4D2, 4D8) 3.7 quattro [07.1995 - 11.1998] (3697ccm, 169Kw, 230HP)
AUDI A8 (4D2, 4D8) 3.7 quattro [11.1998 - 09.2002] (3697ccm, 191Kw, 260HP)
AUDI A8 (4D2, 4D8) 3.7 [07.1995 - 12.1998] (3697ccm, 169Kw, 230HP)
AUDI A8 (4D2, 4D8) 3.7 [11.1998 - 09.2002] (3697ccm, 191Kw, 260HP)
AUDI A8 (4D2, 4D8) 4.2 quattro [02.1999 - 04.2000] (4172ccm, 175Kw, 238HP)
AUDI A8 (4D2, 4D8) 4.2 quattro [03.1994 - 07.1996] (4172ccm, 180Kw, 245HP)
AUDI A8 (4D2, 4D8) 4.2 quattro [03.1994 - 11.1998] (4172ccm, 220Kw, 299HP)
AUDI A8 (4D2, 4D8) 4.2 quattro [11.1998 - 09.2002] (4172ccm, 228Kw, 310HP)
AUDI A8 (4D2, 4D8) S 8 quattro [06.1999 - 09.2002] (4172ccm, 265Kw, 360HP)
AUDI A8 (4E2, 4E8) S8 quattro [06.2006 - 07.2010] (5204ccm, 331Kw, 450HP)
AUDI A8 (4E2, 4E8) S8 quattro [09.2006 - 07.2010] (5204ccm, 324Kw, 441HP)
AUDI A8 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TDI quattro [05.2015 - 01.2018] (2967ccm, 193Kw, 262HP)
AUDI ALLROAD (4BH, C5) 2.5 TDI quattro [05.2000 - 08.2005] (2496ccm, 132Kw, 180HP)
AUDI ALLROAD (4BH, C5) 2.5 TDI quattro [05.2003 - 08.2005] (2496ccm, 120Kw, 163HP)
AUDI ALLROAD (4BH, C5) 2.7 T quattro [05.2000 - 08.2005] (2671ccm, 184Kw, 250HP)
AUDI ALLROAD (4BH, C5) 4.2 V8 quattro [07.2002 - 08.2005] (4163ccm, 220Kw, 299HP)
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro [11.2008 - 05.2017] (1968ccm, 120Kw, 163HP)
AUDI Q5 (8RB) 3.0 TDI quattro [11.2008 - 05.2017] (2967ccm, 176Kw, 240HP)
AUDI Q5 (8RB) 3.0 TDI quattro [11.2008 - 09.2012] (2967ccm, 155Kw, 211HP)
AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro [06.2009 - 05.2012] (2967ccm, 165Kw, 224HP)
AUDI Q7 (4LB) 6.0 TDI quattro [09.2008 - 05.2014] (5934ccm, 368Kw, 500HP)
AUDI Q7 Van (4LB) 6.0 TDI quattro [09.2008 - 05.2014] (5934ccm, 368Kw, 500HP)
AUDI R8 (422, 423) 4.2 FSI quattro [04.2007 - 09.2010] (4163ccm, 309Kw, 420HP)
AUDI R8 (422, 423) 4.2 FSI quattro [07.2010 - 07.2015] (4163ccm, 316Kw, 430HP)
AUDI R8 (422, 423) 5.2 FSI quattro [04.2009 - 07.2015] (5204ccm, 386Kw, 525HP)
AUDI R8 (422, 423) 5.2 FSI quattro [05.2012 - 07.2015] (5204ccm, 404Kw, 549HP)
AUDI R8 Spyder (427, 429) 4.2 FSI quattro [09.2010 - 07.2015] (4163ccm, 316Kw, 430HP)
AUDI R8 Spyder (427, 429) 5.2 FSI quattro [02.2010 - 07.2015] (5204ccm, 386Kw, 525HP)
AUDI R8 Spyder (427, 429) 5.2 FSI quattro [11.2011 - 07.2015] (5204ccm, 412Kw, 560HP)
AUDI R8 Spyder (427, 429) 5.2 FSI [07.2012 - 07.2015] (5204ccm, 404Kw, 540HP)
BMW 5 (E39) M5 [10.1998 - 06.2003] (4941ccm, 294Kw, 400HP)
BMW 5 (E60) 520 d [09.2005 - 02.2007] (1995ccm, 110Kw, 150HP)
BMW 5 (E60) 520 i [07.2003 - 03.2010] (2171ccm, 125Kw, 170HP)
BMW 5 (E60) 523 i [03.2007 - 12.2009] (2497ccm, 140Kw, 190HP)
BMW 5 (E60) 523 i [10.2004 - 02.2007] (2497ccm, 130Kw, 177HP)
BMW 5 (E60) 525 d [01.2007 - 03.2010] (2993ccm, 145Kw, 197HP)
BMW 5 (E60) 525 d [06.2004 - 03.2010] (2497ccm, 130Kw, 177HP)
BMW 5 (E60) 525 d [12.2004 - 03.2010] (2497ccm, 120Kw, 163HP)
BMW 5 (E60) 525 i [01.2007 - 03.2010] (2996ccm, 160Kw, 218HP)
BMW 5 (E60) 525 i [03.2005 - 03.2007] (2996ccm, 160Kw, 218HP)
BMW 5 (E60) 525 i [03.2005 - 12.2009] (2497ccm, 160Kw, 218HP)
BMW 5 (E60) 525 i [07.2003 - 12.2009] (2494ccm, 137Kw, 186HP)
BMW 5 (E60) 525 i [09.2003 - 02.2005] (2494ccm, 141Kw, 192HP)
BMW 5 (E60) 525 xi [03.2007 - 12.2009] (2996ccm, 160Kw, 218HP)
BMW 5 (E60) 525 xi [04.2005 - 02.2007] (2497ccm, 160Kw, 218HP)
BMW 5 (E60) 530 d xDrive [09.2007 - 12.2009] (2993ccm, 173Kw, 235HP)
BMW 5 (E60) 530 d [02.2007 - 12.2009] (2993ccm, 173Kw, 235HP)
BMW 5 (E60) 530 d [09.2002 - 09.2005] (2993ccm, 160Kw, 218HP)
BMW 5 (E60) 530 d [09.2002 - 12.2009] (2993ccm, 155Kw, 211HP)
BMW 5 (E60) 530 d [09.2005 - 03.2007] (2993ccm, 170Kw, 231HP)
BMW 5 (E60) 530 i [03.2005 - 03.2007] (2996ccm, 190Kw, 258HP)
BMW 5 (E60) 530 i [03.2007 - 12.2009] (2996ccm, 200Kw, 272HP)
BMW 5 (E60) 530 i [12.2001 - 02.2005] (2979ccm, 170Kw, 231HP)
BMW 5 (E60) 530 xd [02.2005 - 02.2007] (2993ccm, 170Kw, 231HP)
BMW 5 (E60) 530 xd [03.2007 - 08.2007] (2993ccm, 173Kw, 235HP)
BMW 5 (E60) 530 xi [02.2007 - 08.2008] (2996ccm, 200Kw, 272HP)
BMW 5 (E60) 530 xi [03.2007 - 10.2009] (2996ccm, 200Kw, 272HP)
BMW 5 (E60) 530 xi [09.2004 - 02.2007] (2996ccm, 190Kw, 258HP)
BMW 5 (E60) 535 d [01.2007 - 03.2010] (2993ccm, 210Kw, 286HP)
BMW 5 (E60) 535 d [09.2004 - 03.2010] (2993ccm, 200Kw, 272HP)
BMW 5 (E60) 540 i [03.2007 - 12.2009] (4000ccm, 225Kw, 306HP)
BMW 5 (E60) 540 i [09.2005 - 02.2007] (4000ccm, 220Kw, 299HP)
BMW 5 (E60) 545 i [09.2003 - 08.2005] (4398ccm, 245Kw, 333HP)
BMW 5 (E60) 550 i [09.2005 - 12.2009] (4799ccm, 270Kw, 367HP)
BMW 5 (E60) M5 [09.2004 - 12.2009] (4999ccm, 373Kw, 507HP)
BMW 5 Touring (E39) 520 d [02.2000 - 09.2003] (1951ccm, 100Kw, 136HP)
BMW 5 Touring (E39) 525 d [02.2000 - 05.2004] (2497ccm, 120Kw, 163HP)
BMW 5 Touring (E61) 520 d [09.2005 - 02.2007] (1995ccm, 110Kw, 150HP)
BMW 5 Touring (E61) 523 i [10.2004 - 02.2007] (2497ccm, 130Kw, 177HP)
BMW 5 Touring (E61) 525 d [03.2004 - 03.2007] (2497ccm, 120Kw, 163HP)
BMW 5 Touring (E61) 525 d [03.2004 - 03.2007] (2497ccm, 130Kw, 177HP)
BMW 5 Touring (E61) 525 i [01.2007 - 12.2010] (2996ccm, 160Kw, 218HP)
BMW 5 Touring (E61) 525 i [03.2005 - 05.2010] (2497ccm, 160Kw, 218HP)
BMW 5 Touring (E61) 525 i [06.2004 - 12.2010] (2494ccm, 141Kw, 192HP)
BMW 5 Touring (E61) 525 xi [01.2007 - 12.2010] (2996ccm, 160Kw, 218HP)
BMW 5 Touring (E61) 525 xi [07.2005 - 12.2010] (2497ccm, 160Kw, 218HP)
BMW 5 Touring (E61) 530 d xDrive [09.2007 - 05.2010] (2993ccm, 173Kw, 235HP)
BMW 5 Touring (E61) 530 d [02.2005 - 02.2007] (2993ccm, 170Kw, 231HP)
BMW 5 Touring (E61) 530 d [03.2004 - 05.2010] (2993ccm, 155Kw, 211HP)
BMW 5 Touring (E61) 530 d [03.2004 - 09.2005] (2993ccm, 160Kw, 218HP)
BMW 5 Touring (E61) 530 i [01.2007 - 12.2010] (2996ccm, 200Kw, 272HP)
BMW 5 Touring (E61) 530 i [09.2004 - 02.2007] (2996ccm, 190Kw, 258HP)
BMW 5 Touring (E61) 530 i [09.2006 - 03.2010] (2996ccm, 200Kw, 272HP)
BMW 5 Touring (E61) 530 xd [02.2005 - 02.2007] (2993ccm, 170Kw, 231HP)
BMW 5 Touring (E61) 530 xi [03.2007 - 05.2010] (2996ccm, 200Kw, 272HP)
BMW 5 Touring (E61) 530 xi [04.2005 - 02.2007] (2996ccm, 190Kw, 258HP)
BMW 5 Touring (E61) 530 xi [09.2006 - 09.2008] (2996ccm, 200Kw, 272HP)
BMW 5 Touring (E61) 535 d [09.2004 - 12.2010] (2993ccm, 200Kw, 272HP)
BMW 5 Touring (E61) 545 i [06.2004 - 12.2010] (4398ccm, 245Kw, 333HP)
BMW 5 Touring (E61) 550 i [07.2005 - 12.2010] (4799ccm, 270Kw, 367HP)
BMW 5 Touring (E61) M5 [02.2007 - 12.2010] (4999ccm, 373Kw, 507HP)
BMW 6 (E63) 630 i [09.2004 - 08.2007] (2996ccm, 190Kw, 258HP)
BMW 6 (E63) 630 i [09.2007 - 08.2010] (2996ccm, 200Kw, 272HP)
BMW 6 (E63) 635 d [07.2007 - 07.2010] (2993ccm, 210Kw, 286HP)
BMW 6 (E63) 645 Ci [09.2003 - 08.2005] (4398ccm, 245Kw, 333HP)
BMW 6 (E63) 650 Ci [09.2005 - 08.2010] (4799ccm, 270Kw, 367HP)
BMW 6 (E63) M [09.2005 - 07.2010] (4999ccm, 373Kw, 507HP)
BMW 6 Cabriolet (E64) 630 i [09.2004 - 08.2007] (2996ccm, 190Kw, 258HP)
BMW 6 Cabriolet (E64) 630 i [09.2007 - 08.2010] (2996ccm, 200Kw, 272HP)
BMW 6 Cabriolet (E64) 645 Ci [04.2004 - 08.2005] (4398ccm, 245Kw, 333HP)
BMW 6 Cabriolet (E64) 650 Ci [09.2005 - 08.2010] (4799ccm, 270Kw, 367HP)
BMW 6 Cabriolet (E64) M6 [09.2006 - 08.2010] (4999ccm, 373Kw, 507HP)
BMW X5 (F15, F85) sDrive 25 d [12.2013 - 07.2015] (1995ccm, 155Kw, 211HP)
BMW X5 (F15, F85) sDrive 25 d [12.2013 - 07.2015] (1995ccm, 160Kw, 218HP)
BMW X5 (F15, F85) xDrive 25 d [12.2013 - 07.2015] (1995ccm, 155Kw, 211HP)
BMW X5 (F15, F85) xDrive 25 d [12.2013 - 07.2015] (1995ccm, 160Kw, 218HP)
BMW X5 (F15, F85) xDrive 35 i [12.2013 - 07.2018] (2979ccm, 225Kw, 306HP)
BMW X5 (F15, F85) xDrive 35 i [12.2013 - 07.2018] (2979ccm, 240Kw, 326HP)
BMW X5 (F15, F85) xDrive 40 d [12.2013 - 07.2018] (2993ccm, 230Kw, 313HP)
Citroen JUMPER bus 2.0 BlueHDi 130 [07.2015 - 09.2019] (1997ccm, 96Kw, 130HP)
Citroen JUMPER bus 2.0 BlueHDi 160 [07.2015 - 09.2019] (1997ccm, 120Kw, 163HP)
Citroen JUMPER bus 2.2 HDi 100 [04.2006 - ] (2198ccm, 74Kw, 101HP)
Citroen JUMPER bus 2.2 HDi 110 [07.2011 - ] (2198ccm, 81Kw, 110HP)
Citroen JUMPER bus 2.2 HDi 120 [04.2006 - ] (2198ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen JUMPER bus 2.2 HDi 130 [07.2011 - ] (2198ccm, 96Kw, 130HP)
Citroen JUMPER bus 2.2 HDi 150 [07.2011 - ] (2198ccm, 110Kw, 150HP)
Citroen JUMPER bus 3.0 HDi 155 [07.2010 - ] (2999ccm, 115Kw, 157HP)
Citroen JUMPER bus 3.0 HDi 160 [09.2006 - ] (2999ccm, 116Kw, 157HP)
Citroen JUMPER bus 3.0 HDi 180 [07.2011 - ] (2999ccm, 130Kw, 177HP)
Citroen JUMPER caroserie 2.0 BlueHDi 130 [04.2016 - 09.2019] (1997ccm, 96Kw, 130HP)
Citroen JUMPER caroserie 2.0 BlueHDi 160 4x4 [04.2016 - 09.2019] (1997ccm, 120Kw, 163HP)
Citroen JUMPER caroserie 2.0 BlueHDi 160 [04.2016 - 09.2019] (1997ccm, 120Kw, 163HP)
Citroen JUMPER caroserie 2.2 HDi 100 [04.2006 - 12.2012] (2198ccm, 74Kw, 101HP)
Citroen JUMPER caroserie 2.2 HDi 110 [07.2011 - ] (2198ccm, 81Kw, 110HP)
Citroen JUMPER caroserie 2.2 HDi 120 [04.2006 - ] (2198ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen JUMPER caroserie 2.2 HDi 130 [07.2011 - ] (2198ccm, 96Kw, 130HP)
Citroen JUMPER caroserie 2.2 HDi 150 [07.2011 - ] (2198ccm, 110Kw, 150HP)
Citroen JUMPER caroserie 3.0 HDi 145 [07.2010 - ] (2999ccm, 107Kw, 146HP)
Citroen JUMPER caroserie 3.0 HDi 155 [07.2010 - ] (2999ccm, 115Kw, 156HP)
Citroen JUMPER caroserie 3.0 HDi 160 [09.2006 - ] (2999ccm, 116Kw, 157HP)
Citroen JUMPER caroserie 3.0 HDi 180 [07.2011 - ] (2999ccm, 130Kw, 177HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu 2.0 BlueHDi 130 4x4 [04.2016 - 09.2019] (1997ccm, 96Kw, 130HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu 2.0 BlueHDi 130 [04.2016 - 09.2019] (1997ccm, 96Kw, 130HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu 2.0 BlueHDi 160 4x4 [04.2016 - 09.2019] (1997ccm, 120Kw, 163HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu 2.0 BlueHDi 160 [04.2016 - 09.2019] (1997ccm, 120Kw, 163HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu 2.2 HDi 100 [04.2006 - ] (2198ccm, 74Kw, 101HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu 2.2 HDi 110 [07.2011 - ] (2198ccm, 81Kw, 110HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu 2.2 HDi 120 [04.2006 - ] (2198ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu 2.2 HDi 130 [07.2011 - ] (2198ccm, 96Kw, 130HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu 2.2 HDi 150 [07.2011 - ] (2198ccm, 110Kw, 150HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu 3.0 HDi 145 [07.2010 - ] (2999ccm, 107Kw, 146HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu 3.0 HDi 160 [09.2006 - ] (2999ccm, 116Kw, 157HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu 3.0 HDi 180 [07.2011 - ] (2999ccm, 130Kw, 177HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 100 Multijet 2,2 D [07.2006 - 05.2011] (2198ccm, 74Kw, 100HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 150 Multijet 2,3 D 4x4 [04.2015 - ] (2287ccm, 110Kw, 150HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 150 Multijet 2,3 D [04.2015 - ] (2287ccm, 110Kw, 150HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 150 Multijet 3,0 D [04.2010 - ] (2999ccm, 107Kw, 146HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D 4x4 [07.2006 - ] (2999ccm, 116Kw, 158HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D [07.2006 - ] (2999ccm, 116Kw, 158HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D [10.2006 - ] (2999ccm, 115Kw, 156HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 180 Multijet 2,3 D [05.2019 - ] (2287ccm, 130Kw, 177HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 180 Multijet 3,0 D [06.2011 - ] (2999ccm, 130Kw, 177HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 100 Multijet 2,2 D [07.2006 - ] (2198ccm, 74Kw, 100HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 150 Multijet 2,3 D 4x4 [04.2015 - ] (2287ccm, 110Kw, 150HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 150 Multijet 2,3 D [12.2015 - ] (2287ccm, 110Kw, 150HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 150 Multijet 3,0 D [04.2010 - ] (2999ccm, 107Kw, 146HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D 4x4 [07.2006 - ] (2999ccm, 116Kw, 158HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D [07.2006 - 12.2011] (2999ccm, 115Kw, 156HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D [07.2006 - ] (2999ccm, 116Kw, 158HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 180 Multijet 2,3 D [12.2015 - ] (2287ccm, 130Kw, 177HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 180 Multijet 3,0 D [06.2011 - ] (2999ccm, 130Kw, 177HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 100 Multijet 2,2 D [07.2006 - ] (2198ccm, 74Kw, 100HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 150 Multijet 2,3 D [12.2015 - ] (2287ccm, 110Kw, 150HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 150 Multijet 3,0 D [04.2010 - ] (2999ccm, 107Kw, 146HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D [07.2006 - 12.2011] (2999ccm, 115Kw, 156HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D [07.2006 - ] (2999ccm, 116Kw, 158HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 180 Multijet 2,3 D [12.2015 - ] (2287ccm, 130Kw, 177HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 180 Multijet 3,0 D [06.2011 - ] (2999ccm, 130Kw, 177HP)
HYUNDAI H350 bus 2.5 CRDI [04.2015 - ] (2497ccm, 110Kw, 150HP)
HYUNDAI H350 bus 2.5 CRDI [04.2015 - ] (2497ccm, 125Kw, 170HP)
HYUNDAI H350 caroserie 2.5 CRDI [04.2015 - ] (2497ccm, 110Kw, 150HP)
HYUNDAI H350 caroserie 2.5 CRDI [04.2015 - ] (2497ccm, 125Kw, 170HP)
HYUNDAI H350 platou / sasiu 2.5 CRDI [04.2015 - ] (2497ccm, 110Kw, 150HP)
HYUNDAI H350 platou / sasiu 2.5 CRDI [04.2015 - ] (2497ccm, 125Kw, 170HP)
IVECO CITY bus 50C14G Natural Power [10.2015 - 10.2016] (2998ccm, 100Kw, 136HP)
IVECO CITY bus 50C15 [06.2014 - 10.2016] (2998ccm, 107Kw, 146HP)
IVECO CITY bus 50C17 [06.2014 - 10.2016] (2998ccm, 125Kw, 170HP)
IVECO DAILY IV caroserie 55C17 [08.2007 - 03.2012] (2998ccm, 125Kw, 170HP)
IVECO DAILY LINE bus 40C15, 50C15, 60C15 [06.2014 - 10.2016] (2998ccm, 107Kw, 146HP)
IVECO DAILY LINE bus 40C15, 50C15, 60C15 [11.2016 - ] (2998ccm, 110Kw, 150HP)
IVECO DAILY LINE bus 40C17, 50C17, 60C17 [06.2014 - 10.2016] (2998ccm, 125Kw, 170HP)
IVECO DAILY LINE bus 40C18, 50C18, 60C18 [11.2016 - ] (2998ccm, 132Kw, 180HP)
IVECO DAILY LINE bus 50C14 Natural Power [06.2014 - ] (2998ccm, 100Kw, 136HP)
IVECO DAILY TOURYS bus 50C17, 65C17 [06.2014 - 10.2016] (2998ccm, 125Kw, 170HP)
IVECO DAILY TOURYS bus 50C18, 65C18 [11.2016 - ] (2998ccm, 132Kw, 180HP)
IVECO DAILY V bus Natural Power 50C14 [09.2011 - 02.2014] (2998ccm, 100Kw, 136HP)
IVECO DAILY V caroserie Natural Power 35S14, 35C14, 40C14, 50C14, 65C14, 70C14 [09.2011 - 02.2014] (2998ccm, 100Kw, 136HP)
IVECO DAILY V platou / sasiu 55S17W 4x4 [09.2011 - 02.2014] (2998ccm, 125Kw, 170HP)
IVECO DAILY V platou / sasiu NaturalPower 35S14, 35C14, 40C14, 50C14, 65C14, 70C14,... [09.2011 - 02.2014] (2998ccm, 100Kw, 136HP)
IVECO DAILY VI caroserie 33S11, 35S11, 35C11 [03.2014 - 04.2016] (2287ccm, 78Kw, 106HP)
IVECO DAILY VI caroserie 33S12, 35S12, 35C12 [04.2016 - ] (2287ccm, 85Kw, 116HP)
IVECO DAILY VI caroserie 33S13, 35S13, 35C13 [03.2014 - 04.2016] (2287ccm, 93Kw, 126HP)
IVECO DAILY VI caroserie 33S14, 35S14, 35C14 [04.2016 - ] (2287ccm, 100Kw, 136HP)
IVECO DAILY VI caroserie 33S15, 35S15, 35C15 [03.2014 - 04.2016] (2287ccm, 107Kw, 146HP)
IVECO DAILY VI caroserie 33S16, 35S16, 35C16 [04.2016 - ] (2287ccm, 115Kw, 156HP)
IVECO DAILY VI caroserie 35S15, 35C15, 40C15, 50C15, 65C15, 70C15 [03.2014 - 04.2016] (2998ccm, 107Kw, 146HP)
IVECO DAILY VI caroserie 35S15, 35C15, 40C15, 50C15, 65C15, 70C15 [04.2016 - ] (2998ccm, 110Kw, 150HP)
IVECO DAILY VI caroserie 35S17, 35C17, 40C17, 50C17, 55C17, 65C17, 70C17 [03.2014 - 04.2016] (2998ccm, 125Kw, 170HP)
IVECO DAILY VI caroserie 35S18, 35C18, 40C18, 50C18, 65C18, 70C18 [04.2016 - ] (2998ccm, 132Kw, 180HP)
IVECO DAILY VI caroserie 35S21, 35C21, 40C21, 50C21, 65C21, 70C21 [03.2014 - ] (2998ccm, 150Kw, 205HP)
IVECO DAILY VI caroserie Natural Power 35S14, 35C14, 40C14, 50C14, 65C14, 70C14 [03.2014 - ] (2998ccm, 100Kw, 136HP)
IVECO DAILY VI platou / sasiu 33S11, 35S11, 35C11 [03.2014 - 04.2016] (2287ccm, 78Kw, 106HP)
IVECO DAILY VI platou / sasiu 33S12, 35S12, 35C12 [04.2016 - ] (2287ccm, 85Kw, 116HP)
IVECO DAILY VI platou / sasiu 33S13, 35S13, 35C13 [03.2014 - 04.2016] (2287ccm, 93Kw, 126HP)
IVECO DAILY VI platou / sasiu 33S14, 35S14, 35C14 [04.2016 - ] (2287ccm, 100Kw, 136HP)
IVECO DAILY VI platou / sasiu 33S15, 35S15, 35C15 [03.2014 - 04.2016] (2287ccm, 107Kw, 146HP)
IVECO DAILY VI platou / sasiu 33S16, 35S16, 35C16 [04.2016 - ] (2287ccm, 115Kw, 156HP)
IVECO DAILY VI platou / sasiu 35S14, 35S15, 35C15, 40S14, 40C15, 50C15, 65C15, 70C15 [03.2014 - 04.2016] (2998ccm, 107Kw, 146HP)
IVECO DAILY VI platou / sasiu 35S15, 35C15, 40C15, 50C15, 65C15, 70C15, 72C15 [04.2016 - ] (2998ccm, 110Kw, 150HP)
IVECO DAILY VI platou / sasiu 35S17, 35C17, 40C17, 45S17,45C17, 50C17, 55C17, 65C17,... [03.2014 - 04.2016] (2998ccm, 125Kw, 170HP)
IVECO DAILY VI platou / sasiu 35S17, 55S17 4x4 [08.2015 - 04.2016] (2998ccm, 125Kw, 170HP)
IVECO DAILY VI platou / sasiu 35S18, 35C18, 40C18, 50C18, 65C18, 70C18, 72C18 [04.2016 - ] (2998ccm, 132Kw, 179HP)
IVECO DAILY VI platou / sasiu 35S18, 55S18 4x4 [09.2016 - ] (2998ccm, 132Kw, 180HP)
IVECO DAILY VI platou / sasiu 35S21, 35C21, 40C21, 50C21, 65C21, 70C21 [03.2014 - ] (2998ccm, 150Kw, 205HP)
IVECO DAILY VI platou / sasiu NaturalPower 35S14, 35C14, 40C14, 50C14, 65C14, 70C14,... [03.2014 - ] (2998ccm, 100Kw, 136HP)
JEEP CHEROKEE (KL) 2.0 CRD 4x4 [04.2014 - 08.2018] (1956ccm, 103Kw, 140HP)
JEEP CHEROKEE (KL) 2.0 CRD 4x4 [04.2014 - 08.2018] (1956ccm, 125Kw, 170HP)
JEEP CHEROKEE (KL) 2.0 CRD [04.2014 - 08.2018] (1956ccm, 103Kw, 140HP)
JEEP CHEROKEE (KL) 2.0 CRD [04.2014 - 08.2018] (1956ccm, 125Kw, 170HP)
JEEP CHEROKEE (KL) 3.2 V6 4x4 [11.2013 - ] (3239ccm, 200Kw, 272HP)
JEEP CHEROKEE VAN (KL) 2.0 CRD [04.2014 - 08.2018] (1956ccm, 103Kw, 140HP)
JEEP CHEROKEE VAN (KL) 3.2 4x4 [08.2015 - ] (3239ccm, 200Kw, 272HP)
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 3.0 D 4x4 [03.2002 - 08.2012] (2926ccm, 130Kw, 177HP)
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 3.6 D 4x4 [04.2006 - 08.2012] (3628ccm, 200Kw, 272HP)
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 4.2 4x4 [05.2005 - 08.2012] (4197ccm, 291Kw, 396HP)
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 4.2 Supercharged 4x4 [09.2005 - 12.2009] (4196ccm, 298Kw, 405HP)
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 4.4 4x4 [03.2002 - 08.2005] (4398ccm, 210Kw, 286HP)
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 5.0 4x4 [09.2009 - 08.2012] (4999ccm, 375Kw, 510HP)
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT (L320) 2.7 D 4x4 [02.2005 - 03.2013] (2720ccm, 140Kw, 190HP)
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT (L320) 3.6 D 4x4 [04.2006 - 03.2013] (3628ccm, 200Kw, 272HP)
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT (L320) 4.2 4x4 [01.2006 - 02.2010] (4197ccm, 291Kw, 396HP)
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT (L320) 4.2 4x4 [02.2005 - 03.2013] (4197ccm, 287Kw, 390HP)
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT (L320) 4.4 4x4 [02.2005 - 03.2013] (4394ccm, 220Kw, 299HP)
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT (L320) 5.0 4x4 [04.2009 - 03.2013] (4999ccm, 372Kw, 506HP)
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT (L320) 5.0 4x4 [09.2009 - 03.2013] (4999ccm, 375Kw, 510HP)
MAZDA 6 combi (GJ, GL) 2.2 D [12.2012 - ] (2191ccm, 110Kw, 150HP)
MAZDA 6 limuzina (GJ, GL) 2.2 D [12.2012 - ] (2191ccm, 110Kw, 150HP)
NISSAN INTERSTAR caroserie (X62B) dCi 110 [11.2021 - ] (2298ccm, 81Kw, 110HP)
NISSAN NV400 bus (X62, X62B) dCi 100 [11.2011 - 06.2014] (2299ccm, 74Kw, 101HP)
NISSAN NV400 bus (X62, X62B) dCi 125 [11.2011 - 09.2016] (2299ccm, 92Kw, 125HP)
NISSAN NV400 bus (X62, X62B) dCi 145 [11.2011 - 02.2014] (2299ccm, 107Kw, 146HP)
NISSAN NV400 caroserie (X62, X62B) dCi 100 [11.2011 - 05.2014] (2299ccm, 74Kw, 101HP)
NISSAN NV400 caroserie (X62, X62B) dCi 110 [06.2014 - ] (2299ccm, 81Kw, 110HP)
NISSAN NV400 caroserie (X62, X62B) dCi 125 RWD [11.2011 - 09.2016] (2299ccm, 92Kw, 125HP)
NISSAN NV400 caroserie (X62, X62B) dCi 125 [11.2011 - 09.2016] (2299ccm, 92Kw, 125HP)
NISSAN NV400 caroserie (X62, X62B) dCi 145 RWD [11.2011 - 02.2014] (2299ccm, 107Kw, 146HP)
NISSAN NV400 caroserie (X62, X62B) dCi 145 [11.2011 - ] (2299ccm, 107Kw, 146HP)
NISSAN NV400 platou / sasiu (X62, X62B) dCi 100 [11.2011 - 06.2014] (2299ccm, 74Kw, 101HP)
NISSAN NV400 platou / sasiu (X62, X62B) dCi 125 RWD [11.2011 - 06.2016] (2299ccm, 92Kw, 125HP)
NISSAN NV400 platou / sasiu (X62, X62B) dCi 125 [11.2011 - 06.2016] (2299ccm, 92Kw, 125HP)
NISSAN NV400 platou / sasiu (X62, X62B) dCi 145 RWD [11.2011 - ] (2299ccm, 107Kw, 146HP)
NISSAN NV400 platou / sasiu (X62, X62B) dCi 145 [11.2011 - ] (2299ccm, 107Kw, 146HP)
OPEL MOVANO B bus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV) [05.2014 - ] (2298ccm, 120Kw, 163HP)
OPEL MOVANO B bus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV) [12.2010 - ] (2298ccm, 107Kw, 146HP)
OPEL MOVANO B caroserie (X62) 2.3 CDTI FWD (FV) [11.2016 - ] (2298ccm, 96Kw, 131HP)
OPEL MOVANO B caroserie (X62) 2.3 CDTI RWD (FV) [05.2010 - ] (2298ccm, 107Kw, 146HP)
OPEL MOVANO B platou / sasiu (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV) [05.2010 - ] (2298ccm, 107Kw, 146HP)
OPEL MOVANO B platou / sasiu (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV) [11.2016 - ] (2298ccm, 96Kw, 131HP)
PEUGEOT BOXER bus 2.2 HDi 100 [04.2006 - ] (2198ccm, 74Kw, 101HP)
PEUGEOT BOXER bus 2.2 HDi 120 [04.2006 - ] (2198ccm, 88Kw, 120HP)
PEUGEOT BOXER caroserie 2.2
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!

Produsele comercializate sunt noi aftermarket, pe cod de producător.
Amperaj: 110 Ah Producător: Polar
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Audi A4 Allroad
Audi A4 B5
Audi A4 B6
Audi A4 B7
Audi A4 B8
Audi A5
Audi A6
Audi A6 Allroad
Audi A7
Audi A8
Audi Cabriolet
Audi Q5
Audi Q7
Audi Quattro
Audi R8
Audi RS4
Audi RS6
Audi S4
Audi S5
Audi S5 B7
Audi S5 B8
Audi S6
Audi S8
Audi V8
BMW X5 F15
Citroen C5
Citroen C6
Citroen Jumper
Fiat Ducato
Iveco Daily I
Iveco Daily IV
Iveco Daily V
Iveco Daily VI
Iveco M
Jeep Cherokee
Land-Rover Range Rover
Land-Rover Range Rover Sport
Mazda 6
Nissan Interstar
Opel Movano
Opel Movano B
Peugeot Boxer
Rover City Rover
Data actualizării anunțului: 21 Apr 2024, 05:37
2
vizualizări