Baterie de pornire (6001547711 RENAULT) ALFA ROMEO,ALPINA,ARO,ARTEGA,ASTON MARTIN,AUDI,BENTLEY,BERTONE,BMW,CADILLAC,CHEVROLET,CHRYSLER,Citroen,DACIA,DAIMLER,DODGE,DS,FENDT,FERRARI,FIAT,FORD,GEELY,HOND

811.21 Lei
Baterie de pornire (6001547711 RENAULT) ALFA ROMEO,ALPINA,ARO,ARTEGA,ASTON MARTIN,AUDI,BENTLEY,BERTONE,BMW,CADILLAC,CHEVROLET,CHRYSLER,Citroen,DACIA,DAIMLER,DODGE,DS,FENDT,FERRARI,FIAT,FORD,GEELY,HOND
Baterie de pornire (6001547711 RENAULT) ALFA ROMEO,ALPINA,ARO,ARTEGA,ASTON MARTIN,AUDI,BENTLEY,BERTONE,BMW,CADILLAC,CHEVROLET,CHRYSLER,Citroen,DACIA,DAIMLER,DODGE,DS,FENDT,FERRARI,FIAT,FORD,GEELY,HONDA,HYUNDAI,IVECO,JAGUAR,JEEP,KIA,LAMBORGHINI,LANCIA,LAND ROVER,LEXUS,LOTUS,MASERATI,MAZDA,MERCEDES-BENZ,MG,MINI,MITSUBISHI,NISSAN,NSU,OPEL,PEUGEOT,PORSCHE,PUCH,RENAULT,ROVER,SAAB,SANTANA,SEAT,SKODA,SMART,SUZUKI,TALBOT,TOYOTA,VOLVO,VW
Denumire produs: Baterie de pornire
Grupul de adunare: Elemente electrice universale
Producator: RENAULT
Cod produs: 6001547711
Folosit si pentru: ALFA ROMEO, ALPINA, ARO, ARTEGA, ASTON MARTIN, AUDI, BENTLEY, BERTONE, BMW, CADILLAC, CHEVROLET, CHRYSLER, Citroen, DACIA, DAIMLER, DODGE, DS, FENDT, FERRARI, FIAT, FORD, GEELY, HONDA, HYUNDAI, IVECO, JAGUAR, JEEP, KIA, LAMBORGHINI, LANCIA, LAND ROVER, LEXUS, LOTUS, MASERATI, MAZDA, MERCEDES-BENZ, MG, MINI, MITSUBISHI, NISSAN, NSU, OPEL, PEUGEOT, PORSCHE, PUCH, RENAULT, ROVER, SAAB, SANTANA, SEAT, SKODA, SMART, SUZUKI, TALBOT, TOYOTA, VOLVO, VW

Specificatii produs:
Acumulator [Ah]: 77
Amplasare terminala: 0
Curent electric test-la-rece, DIN [a]: 780
Endpolart: 1
inaltime [mm]: 190
Latime [mm]: 175
Lungime [mm]: 278
Tensiune [V]: 12
Varianta fixare baza: B13

Coduri echivalente:
ALFA ROMEO 50503182
AUDI 000 915 105 AE [000915105AE]
AUDI 000 915 105 AF [000915105AF]
AUDI 1H0 915 105 C [1H0915105C]
AUDI 4D0 915 105 A [4D0915105A]
AUDI 4D0 915 105 [4D0915105]
AUDI 4F0 915 105 A [4F0915105A]
AUDI 7D0 915 105 C [7D0915105C]
AUDI 7L0 915 105 [7L0915105]
BMW 61 21 4 141 569 [61214141569]
BMW 61 21 6 917 884 [61216917884]
BMW 61 21 7 604 813 [61217604813]
BMW 61 21 7 604 814 [61217604814]
BMW 61 21 7 604 816 [61217604816]
BMW 61 21 8 361 192 [61218361192]
BMW 61 21 8 361 193 [61218361193]
BMW 61 21 8 381 726 [61218381726]
BMW 61 21 8 381 734 [61218381734]
BMW 61 21 8 381 741 [61218381741]
BOSCH 0 092 S50 080 [0092S50080]
BOSCH 4D
BOSCH 4DN
BOSCH 4DT
BOSCH 577400078
BOSCH 595 200 085 [595200085]
BOSCH 600 044 076 [600044076]
BOSCH 600 131 080 [600131080]
CHEVROLET 93 453 874 [93453874]
Citroen 16 092 324 80 [1609232480]
Citroen 5600 GR [5600GR]
Citroen 5600 OR [5600OR]
Citroen 5600 QA [5600QA]
Citroen 5600 RC [5600RC]
Citroen 5600 RW [5600RW]
Citroen 5600 SL [5600SL]
Citroen 5600 SX [5600SX]
Citroen 5600 TC [5600TC]
Citroen 79 055 255 67 [7905525567]
Citroen 79 055 257 77 [7905525777]
Citroen E364043
Citroen/PEUGEOT 79 055 25777 [7905525777]
EAN 4047026554359
EXIDE 490 00 [49000]
EXIDE 600 38 [60038]
EXIDE EA770
FIAT 1334384080
FIAT 46413856
FIAT 46810025
FIAT 50503179
FIAT 50503182
FIAT 51778213
FIAT 60627931
FIAT 60672124
FIAT 60672128
FIAT 60677708
FIAT 60779202
FIAT 71716988
FIAT 71719456
FIAT 71730468
FIAT 71731659
FIAT 71736356
FIAT 71747718
FIAT 71751143
FIAT 7571547
FIAT K1334384080
FORD 1133130
FORD 1U2J 10655 D4A [1U2J10655D4A]
FORD 1U2J 10655 E4A [1U2J10655E4A]
FORD VCY15 10655 AA [VCY1510655AA]
FORD YU2J 10655 E4A [YU2J10655E4A]
FULMEN FA770
HONDA 31500SEFE01HE
HONDA 31500SEFE11HE
IVECO 2994558
JAGUAR J9C 5445 [J9C5445]
JAGUAR T4N 13266 [T4N13266]
KSSBOHRER A0035417301
LAMBORGHINI 7L0915105
LANCIA 71731659
LANCIA 71747718
LAND ROVER YGD 500100 [YGD500100]
LEXUS 28800 YZZBA [28800YZZBA]
LEXUS 28800 YZZBC [28800YZZBC]
MERCEDES-BENZ 000 982 01 08 [0009820108]
MERCEDES-BENZ 000 982 31 08 [0009823108]
MERCEDES-BENZ 000 982 37 08 [0009823708]
MERCEDES-BENZ 000 982 99 08 [0009829908]
MERCEDES-BENZ 002 405 41 02 01 [002405410201]
MERCEDES-BENZ 003 541 73 01 [0035417301]
MERCEDES-BENZ 005 541 20 01 [0055412001]
MERCEDES-BENZ 005 541 24 01 [0055412401]
MERCEDES-BENZ 240 541 02 01 [2405410201]
MERCEDES-BENZ 431347
MERCEDES-BENZ 444592
MERCEDES-BENZ 454 541 04 02 [4545410402]
MERCEDES-BENZ 523632
MERCEDES-BENZ 906 982 01 08 [9069820108]
MERCEDES-BENZ A 000 982 01 08 [A0009820108]
MERCEDES-BENZ A 000 982 31 08 [A0009823108]
MERCEDES-BENZ A 000 982 37 08 [A0009823708]
MERCEDES-BENZ A 000 982 99 08 [A0009829908]
MERCEDES-BENZ A 002 405 41 02 01 [A002405410201]
MERCEDES-BENZ A 003 541 73 01 [A0035417301]
MERCEDES-BENZ A 005 541 20 01 [A0055412001]
MERCEDES-BENZ A 005 541 24 01 [A0055412401]
MERCEDES-BENZ A 240 541 02 01 [A2405410201]
MERCEDES-BENZ A 454 541 04 02 [A4545410402]
MERCEDES-BENZ A 906 982 01 08 [A9069820108]
MG YGD 0001 20 [YGD000120]
MINI 61 21 7 567 388 [61217567388]
MINI 61 21 7 604 816 [61217604816]
NISSAN 24410 2X101 [244102X101]
NISSAN 24410 3X10A [244103X10A]
NISSAN 24410JD13A
NISSAN KE24170D00NY
NISSAN KE24175E00NY
OPEL 19001895
OPEL 19001898
OPEL 93453874
PEUGEOT 16 092 324 80 [1609232480]
PEUGEOT 5600 GR [5600GR]
PEUGEOT 5600 OR [5600OR]
PEUGEOT 5600 QA [5600QA]
PEUGEOT 5600 RC [5600RC]
PEUGEOT 5600 SL [5600SL]
PEUGEOT 5600 SX [5600SX]
PEUGEOT 5600 TC [5600TC]
PEUGEOT 79 055 255 67 [7905525567]
PEUGEOT 79 055 257 77 [7905525777]
PINGUELY 244 020 6240 [2440206240]
PORSCHE 999 611 070 00 [99961107000]
PORSCHE 999 611 075 00 [99961107500]
RENAULT 24 41 000 04R [244100004R]
RENAULT 60 01 547 711 [6001547711]
RENAULT 77 01 376 965 [7701376965]
RENAULT 77 11 222 781 [7711222781]
RENAULT 77 11 238 598 [7711238598]
RENAULT 82 00 377 287 [8200377287]
RENAULT 82 00 377 288 [8200377288]
RENAULT 82 00 472 779 [8200472779]
ROLLS-ROYCE 61 21 0 147 399 [61210147399]
ROVER YGD 0001 20 [YGD000120]
SCANIA 12760020
SEAT 000 915 105 AE [000915105AE]
SEAT 000 915 105 AF [000915105AF]
SEAT 1J0 915 105 AF [1J0915105AF]
SEAT 1J0 915 105 C [1J0915105C]
SEAT 1J0 915 105 G [1J0915105G]
SEAT 1J0 915 105 N [1J0915105N]
SEAT 1L0 915 105 E [1L0915105E]
SETRA A0035417301
SKODA 000 915 105 AE [000915105AE]
SKODA 000 915 105 AF [000915105AF]
SKODA 3B0 915 105 B [3B0915105B]
SKODA 8E0 915 105 B [8E0915105B]
TOYOTA 28800-0G020 [288000G020]
TOYOTA 28800-0G050 [288000G050]
TOYOTA 28800-0N040 [288000N040]
TOYOTA 28800-0N060 [288000N060]
TOYOTA 28800-YZZAP [28800YZZAP]
TOYOTA 28800-YZZBA [28800YZZBA]
TOYOTA 28800-YZZBC [28800YZZBC]
TOYOTA 28800YZZHY
TUDOR 460 00 [46000]
TUDOR TA770
usernumber 0092PP0080
usernumber NOT AVAILABLE FOR FRANCE [NOTAVAILABLEFORFRANCE]
usernumber NOT AVAILABLE FOR GERMANY [NOTAVAILABLEFORGERMANY]
usernumber POWER PLUS LINE SLI PC [POWERPLUSLINESLIPC]
usernumber PP 008 [PP008]
VARTA 0 560 77 310 [056077310]
VARTA 2 560 091 060 302 [2560091060302]
VAUXHALL 93453874
VOLVO 30745775
VOLVO 30772219
VOLVO 30772220
VOLVO 30772223
VOLVO 31255361
VOLVO 31255362
VOLVO 31255363
VW 000 915 105 AE [000915105AE]
VW 000 915 105 AF [000915105AF]
VW 1H0 915 105 A [1H0915105A]
VW 1H0 915 105 C [1H0915105C]
VW 1J0 915 105 AE [1J0915105AE]
VW 1J0 915 105 AF [1J0915105AF]
VW 1J0 915 105 C [1J0915105C]
VW 1J0 915 105 G [1J0915105G]
VW 1J0 915 105 M [1J0915105M]
VW 1J0 915 105 N [1J0915105N]
VW 1L0 915 105 E [1L0915105E]
VW 2D0 915 105 [2D0915105]
VW 3B0 915 105 B [3B0915105B]
VW 3D0 915 105 [3D0915105]
VW 4D0 915 105 A [4D0915105A]
VW 4D0 915 105 [4D0915105]
VW 4F0 915 105 A [4F0915105A]
VW 7D0 915 105 B [7D0915105B]
VW 7D0 915 105 C [7D0915105C]
VW 7L0 915 105 [7L0915105]
VW 8E0 915 105 B [8E0915105B]
VW 8K0 915 105 H [8K0915105H]
YUASA YBX5096

Pies? auto compatibil? cu:
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.9 JTD (930.A4B) [02.1999 - 01.2001] (1910ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.9 TD (930.A4) [10.1994 - 02.1999] (1929ccm, 66Kw, 90HP)
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.9 JTD (930.B4B) [02.1999 - 01.2001] (1910ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.9 TD (930.B4A) [12.1994 - 02.1999] (1929ccm, 66Kw, 90HP)
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD (937.AXD1A, 937.BXD1A) [04.2001 - 03.2010] (1910ccm, 85Kw, 115HP)
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD (937.AXF1A, 937.BXF1A) [06.2003 - 03.2010] (1910ccm, 74Kw, 101HP)
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD (937AXD1A, 937BXD1A) [10.2000 - 08.2002] (1910ccm, 81Kw, 110HP)
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD 16V (937.AXG1B, 937.BXG1B) [09.2003 - 09.2004] (1910ccm, 93Kw, 126HP)
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD 16V (937.AXG1B, 937.BXG1B) [11.2002 - 03.2010] (1910ccm, 103Kw, 140HP)
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD 16V (937.AXM1B, 937.AXS1B) [10.2004 - 03.2010] (1910ccm, 100Kw, 136HP)
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTDM (937.AXD1A, 937.AXV1A, 937.BXB1A) [10.2004 - 03.2010] (1910ccm, 85Kw, 115HP)
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTDM 16V (937.AXN1B, 937.AXZ1B) [06.2008 - 03.2010] (1910ccm, 125Kw, 170HP)
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTDM 16V (937.AXN1B, 937.BXN1B) [09.2004 - 03.2010] (1910ccm, 110Kw, 150HP)
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTDM 8V (937.AXD1A, 937.AXU1A, 937.BXU1A) [07.2005 - 03.2010] (1910ccm, 88Kw, 120HP)
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.9 TD (167.A3B, 167.A3) [04.1993 - 12.1997] (1929ccm, 66Kw, 90HP)
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.5 TD (167.A1A, 167.A1G) [04.1993 - 12.1997] (2499ccm, 92Kw, 125HP)
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932.A2B00) [10.2000 - 05.2001] (1910ccm, 81Kw, 110HP)
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932.A2B00, 932.A2C00) [05.2001 - 09.2005] (1910ccm, 85Kw, 115HP)
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932.AXN00, 932.BXE00) [07.2004 - 09.2005] (1910ccm, 110Kw, 150HP)
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932AXE00) [11.2002 - 11.2004] (1910ccm, 100Kw, 136HP)
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932AXE00) [11.2003 - 09.2005] (1910ccm, 93Kw, 126HP)
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932B2) [09.1997 - 10.2000] (1910ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD 16V (932AXE00) [11.2002 - 09.2005] (1910ccm, 103Kw, 140HP)
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932A1B__) [10.2000 - 09.2005] (2387ccm, 103Kw, 140HP)
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932AXC) [03.2002 - 09.2005] (2387ccm, 110Kw, 150HP)
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932AXF00) [06.2003 - 09.2005] (2387ccm, 120Kw, 163HP)
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932AXF00) [10.2003 - 09.2005] (2387ccm, 129Kw, 175HP)
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932B1) [09.1997 - 09.2003] (2387ccm, 100Kw, 136HP)
ALFA ROMEO 156 (932_) 3.2 GTA (932AXB) [03.2002 - 09.2005] (3179ccm, 184Kw, 250HP)
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.9 JTD (932.B2B00) [10.2000 - 05.2001] (1910ccm, 81Kw, 110HP)
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.9 JTD (932B2) [05.2000 - 10.2000] (1910ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.9 JTD (932B2B, 932B2C) [05.2001 - 05.2006] (1910ccm, 85Kw, 115HP)
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.9 JTD (932BXE00) [11.2002 - 11.2004] (1910ccm, 100Kw, 136HP)
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.9 JTD (932BXE00) [11.2003 - 05.2006] (1910ccm, 93Kw, 126HP)
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.9 JTD (932BXE00, 932BXN00) [03.2005 - 05.2006] (1910ccm, 110Kw, 150HP)
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.9 JTD 16V (932BXE00) [11.2002 - 05.2006] (1910ccm, 103Kw, 140HP)
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.9 JTD 16V Q4 (932BXN20) [07.2004 - 05.2006] (1910ccm, 110Kw, 150HP)
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.4 JTD (932.B1B00) [10.2000 - 05.2006] (2387ccm, 103Kw, 140HP)
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.4 JTD (932.BXC00) [03.2002 - 05.2006] (2387ccm, 110Kw, 150HP)
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.4 JTD (932B1) [05.2000 - 09.2003] (2387ccm, 100Kw, 136HP)
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.4 JTD (932BXF00) [06.2003 - 05.2006] (2387ccm, 120Kw, 163HP)
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.4 JTD (932BXF00) [10.2003 - 05.2006] (2387ccm, 129Kw, 175HP)
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 3.2 GTA (932.BXB00) [03.2002 - 05.2006] (3179ccm, 184Kw, 250HP)
ALFA ROMEO 159 (939_) 2.0 JTDM (939AXP1B) [05.2009 - 11.2011] (1956ccm, 125Kw, 170HP)
ALFA ROMEO 159 (939_) 2.0 JTDM (939AXQ1B) [05.2009 - 11.2011] (1956ccm, 120Kw, 163HP)
ALFA ROMEO 159 (939_) 2.0 JTDM (939AXR1B) [06.2010 - 11.2011] (1956ccm, 100Kw, 136HP)
ALFA ROMEO 159 (939_) 2.4 JTDM (939AXD) [07.2007 - 11.2011] (2387ccm, 154Kw, 210HP)
ALFA ROMEO 159 (939_) 2.4 JTDM (939AXD12, 939AXD1B) [09.2005 - 11.2011] (2387ccm, 147Kw, 200HP)
ALFA ROMEO 159 (939_) 2.4 JTDM Q4 (939AXMB2) [05.2007 - 11.2011] (2387ccm, 154Kw, 210HP)
ALFA ROMEO 159 (939_) 3.2 JTS (939AXG2B) [01.2008 - 11.2011] (3195ccm, 191Kw, 260HP)
ALFA ROMEO 159 (939_) 3.2 JTS Q4 (939AXH1B, 939AXG22) [12.2005 - 11.2011] (3195ccm, 191Kw, 260HP)
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 2.0 JTDM (939BXP1B) [07.2009 - 11.2011] (1956ccm, 125Kw, 170HP)
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 2.0 JTDM (939BXQ1B) [05.2009 - 11.2011] (1956ccm, 120Kw, 163HP)
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 2.0 JTDM (939BXR1B) [06.2010 - 11.2011] (1956ccm, 100Kw, 136HP)
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 2.4 JTDM (939.BXM1B) [05.2007 - 12.2012] (2387ccm, 154Kw, 210HP)
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 2.4 JTDM (939BXD1B, 939BXD12) [03.2006 - 11.2011] (2387ccm, 147Kw, 200HP)
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 2.4 JTDM Q4 (939BXM2B) [05.2007 - 11.2011] (2387ccm, 154Kw, 210HP)
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 3.2 JTS (939BXH1B) [02.2008 - 11.2011] (3195ccm, 191Kw, 260HP)
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 3.2 JTS Q4 (939BXG2B, 939BXG22) [03.2006 - 11.2011] (3195ccm, 191Kw, 260HP)
ALFA ROMEO 166 (936_) 2.0 T.Spark (936A3A__) [09.1998 - 10.2000] (1970ccm, 114Kw, 155HP)
ALFA ROMEO 166 (936_) 2.0 T.Spark (936A3B00) [10.2000 - 06.2007] (1970ccm, 110Kw, 150HP)
ALFA ROMEO 166 (936_) 2.0 V6 (936A3___) [09.1998 - 10.2000] (1996ccm, 151Kw, 205HP)
ALFA ROMEO 166 (936_) 2.5 V6 24V (936A21__) [10.2000 - 06.2007] (2492ccm, 138Kw, 188HP)
ALFA ROMEO 166 (936_) 2.5 V6 24V (936A2___) [09.1998 - 12.2006] (2492ccm, 140Kw, 190HP)
ALFA ROMEO 166 (936_) 3.0 V6 24V (936A1000, 936A1001) [09.1998 - 06.2007] (2959ccm, 166Kw, 226HP)
ALFA ROMEO 166 (936_) 3.0 V6 24V (936A11__) [10.2000 - 06.2007] (2959ccm, 162Kw, 220HP)
ALFA ROMEO 166 (936_) 3.2 V6 24V (936AXB00, 936AXA00) [10.2003 - 06.2007] (3179ccm, 176Kw, 240HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.8 TD (905A4) [01.1986 - 06.1990] (1779ccm, 54Kw, 73HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.8 TD (907A5) [07.1990 - 09.1994] (1779ccm, 62Kw, 84HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A_) 1.8 TD (905B4, 905A4) [01.1986 - 12.1989] (1779ccm, 62Kw, 84HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 2.0 TD (162.BD, [05.1985 - 09.1992] (1995ccm, 70Kw, 95HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 2.4 TD (162B5) [01.1989 - 02.1992] (2393ccm, 82Kw, 112HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 3.0 V6 (162.B6C) [02.1990 - 02.1992] (2959ccm, 141Kw, 192HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 3.0 V6 Cat (162.B6A) [01.1987 - 02.1992] (2959ccm, 136Kw, 185HP)
ALFA ROMEO 90 (162_) 1.8 (162.A1A) [10.1984 - 07.1987] (1779ccm, 85Kw, 116HP)
ALFA ROMEO 90 (162_) 1.8 (162A1) [10.1984 - 07.1987] (1779ccm, 89Kw, 121HP)
ALFA ROMEO 90 (162_) 2.0 i.e. (162.A2A, 162.A2E) [10.1984 - 07.1987] (1962ccm, 94Kw, 128HP)
ALFA ROMEO 90 (162_) 2.4 TD (162.B5) [10.1984 - 07.1987] (2393ccm, 81Kw, 110HP)
ALFA ROMEO 90 (162_) 2.5 i.e. V6 (162.A, 162.AA) [10.1984 - 07.1987] (2492ccm, 110Kw, 150HP)
ALFA ROMEO 90 (162_) 2.5 i.e. V6 (162A) [09.1984 - 11.1987] (2492ccm, 114Kw, 155HP)
ALFA ROMEO BRERA (939_) 2.0 JTDM (939DXP1B) [05.2009 - 06.2010] (1956ccm, 125Kw, 170HP)
ALFA ROMEO BRERA (939_) 2.0 JTDM (939DXQ1B) [03.2008 - 06.2010] (1956ccm, 120Kw, 163HP)
ALFA ROMEO BRERA (939_) 2.4 JTDM 20V (939DXD1B, 939DXD12) [01.2006 - 03.2011] (2387ccm, 147Kw, 200HP)
ALFA ROMEO BRERA (939_) 2.4 JTDM 20V (939DXD1B, 939DXM1B) [05.2007 - 03.2011] (2387ccm, 154Kw, 210HP)
ALFA ROMEO BRERA (939_) 3.2 JTS (939DXG2B, 939DXG1B) [03.2008 - 06.2010] (3195ccm, 191Kw, 260HP)
ALFA ROMEO BRERA (939_) 3.2 JTS Q4 (939.DXG22) [01.2006 - 05.2011] (3195ccm, 191Kw, 260HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (940_) 2.0 JTDM (940.FXQ1A) [08.2013 - 10.2018] (1956ccm, 110Kw, 150HP)
ALFA ROMEO GTV (916_) 1.8 16V (916C3) [05.1998 - 10.2005] (1747ccm, 106Kw, 144HP)
ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 JTS (916CXA00) [04.2003 - 10.2005] (1970ccm, 121Kw, 165HP)
ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00) [06.1995 - 10.2005] (1970ccm, 110Kw, 150HP)
ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916C2C) [09.1997 - 03.2003] (1970ccm, 114Kw, 155HP)
ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 V6 Turbo (916.C2A) [06.1995 - 09.1998] (1996ccm, 148Kw, 202HP)
ALFA ROMEO GTV (916_) 3.0 V6 24V (916.C1) [10.1996 - 10.2000] (2959ccm, 162Kw, 220HP)
ALFA ROMEO GTV (916_) 3.0 V6 24V (916.C1B__) [10.2000 - 10.2005] (2959ccm, 160Kw, 218HP)
ALFA ROMEO GTV (916_) 3.2 V6 24V (916CXB00) [04.2003 - 10.2005] (3179ccm, 176Kw, 240HP)
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.3 MultiJet (955AXH1B, 955AXT1A) [08.2008 - 08.2010] (1248ccm, 66Kw, 90HP)
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 (955AXB1B) [08.2008 - 08.2013] (1368ccm, 58Kw, 78HP)
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.6 JTDM (955AXE1B) [08.2008 - 08.2015] (1598ccm, 85Kw, 115HP)
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 JTS (916SXA00) [04.2003 - 04.2005] (1970ccm, 121Kw, 165HP)
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2B) [05.1998 - 08.2000] (1970ccm, 114Kw, 155HP)
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2C00) [06.1995 - 04.2005] (1970ccm, 110Kw, 150HP)
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 V6 Turbo (916S2A) [05.1998 - 04.2005] (1996ccm, 148Kw, 202HP)
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 3.0 V6 (916S1) [06.1995 - 04.2005] (2959ccm, 141Kw, 192HP)
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 3.0 V6 (916S1B00) [09.1994 - 04.2005] (2959ccm, 160Kw, 218HP)
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 3.0 V6 24V (916S1) [01.1999 - 10.2003] (2959ccm, 162Kw, 220HP)
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 3.2 V6 24V (916SXB00) [04.2003 - 04.2005] (3179ccm, 176Kw, 240HP)
ALFA ROMEO SPIDER (939_) 2.0 JTDM (939DXQ1B) [04.2009 - 03.2011] (1956ccm, 120Kw, 163HP)
ALFA ROMEO SPIDER (939_) 2.2 JTS (939EXB1B, 939EXB11) [03.2006 - 03.2011] (2198ccm, 136Kw, 185HP)
ALFA ROMEO SPIDER (939_) 2.4 JTDM (939DXM1B, 939EXM1B) [03.2008 - 03.2011] (2387ccm, 154Kw, 210HP)
ALFA ROMEO SPIDER (939_) 2.4 JTDM (939EXD1B, 939EXD12) [03.2006 - 03.2011] (2387ccm, 147Kw, 200HP)
ALFA ROMEO SPIDER (939_) 3.2 JTS (939EXG2B) [03.2008 - 03.2011] (3195ccm, 191Kw, 260HP)
ALFA ROMEO SPIDER (939_) 3.2 JTS Q4 (939EXG2B, 939EXG22) [03.2006 - 03.2011] (3195ccm, 191Kw, 260HP)
ALFA ROMEO SZ 3.0 V6 Zagato (162C1) [09.1988 - 08.1994] (2959ccm, 152Kw, 207HP)
ALPINA B10 (E34) 3.0 tractiune integrala [10.1993 - 03.1995] (2997ccm, 170Kw, 231HP)
ALPINA B10 (E34) 3.4 Biturbo [01.1989 - 06.1993] (3430ccm, 265Kw, 360HP)
ALPINA B10 (E34) 3.4 [04.1988 - 12.1992] (3430ccm, 187Kw, 254HP)
ALPINA B10 (E34) 4.0 [04.1993 - 11.1994] (3982ccm, 232Kw, 316HP)
ALPINA B10 (E34) 4.6 [03.1994 - 04.1995] (4619ccm, 250Kw, 340HP)
ALPINA B3 (E30) 2.7 tractiune integrala [09.1987 - 06.1992] (2693ccm, 150Kw, 204HP)
ALPINA B3 (E30) 2.7 [09.1987 - 06.1992] (2693ccm, 150Kw, 204HP)
ALPINA B3 (E36) 3.0 [04.1993 - 12.1995] (2997ccm, 184Kw, 250HP)
ALPINA B3 (E36) 3.2 [04.1996 - 04.1999] (3152ccm, 195Kw, 265HP)
ALPINA B3 Cabriolet (E30) 2.7 [09.1987 - 06.1992] (2693ccm, 150Kw, 204HP)
ALPINA B3 Cabriolet (E36) 3.0 [04.1993 - 02.1996] (2997ccm, 184Kw, 250HP)
ALPINA B3 Cabriolet (E36) 3.2 [04.1996 - 03.1999] (3152ccm, 195Kw, 265HP)
ALPINA B3 Cabriolet (E46) 3.3 [10.2000 - 07.2002] (3300ccm, 206Kw, 280HP)
ALPINA B3 Cabriolet (E46) 3.4 S [11.2002 - 12.2005] (3346ccm, 224Kw, 305HP)
ALPINA B3 combi (E30) 2.7 [09.1987 - 06.1992] (2693ccm, 150Kw, 204HP)
ALPINA B3 combi (E36) 3.0 [04.1993 - 02.1996] (2997ccm, 184Kw, 250HP)
ALPINA B3 combi (E36) 3.2 [04.1996 - 03.1999] (3152ccm, 195Kw, 265HP)
ALPINA B3 combi (E46) 3.3 tractiune integrala [11.2001 - 01.2005] (3300ccm, 206Kw, 280HP)
ALPINA B3 combi (E46) 3.3 [03.1999 - 07.2002] (3300ccm, 206Kw, 280HP)
ALPINA B3 combi (E46) 3.4 S [08.2002 - 01.2006] (3346ccm, 224Kw, 305HP)
ALPINA B3 cupe (E36) 3.2 [04.1996 - 03.1999] (3152ccm, 195Kw, 265HP)
ALPINA B3 cupe (E46) 3.3 [03.1999 - 07.2002] (3300ccm, 206Kw, 280HP)
ALPINA B3 cupe (E46) 3.4 S [11.2002 - 01.2006] (3346ccm, 224Kw, 305HP)
ALPINA B6 (E30) 2.8 [11.1983 - 07.1986] (2788ccm, 154Kw, 209HP)
ALPINA B6 (E30) 3.4 [08.1984 - 07.1987] (3430ccm, 192Kw, 261HP)
ALPINA B6 (E30) 3.4 [08.1986 - 12.1990] (3430ccm, 187Kw, 254HP)
ALPINA B7 (E12) 3.0 [12.1978 - 02.1982] (2986ccm, 221Kw, 301HP)
ALPINA B7 (E12) 3.5 [11.1981 - 05.1982] (3430ccm, 243Kw, 330HP)
ALPINA B7 (E28) 3.0 [04.1984 - 07.1987] (2986ccm, 221Kw, 301HP)
ALPINA B7 (E28) 3.5 [08.1986 - 12.1987] (3430ccm, 235Kw, 320HP)
ALPINA B7 cupe (E24) 3.0 [12.1978 - 02.1982] (2986ccm, 221Kw, 301HP)
ALPINA B7 cupe (E24) 3.4 [05.1982 - 08.1987] (3430ccm, 243Kw, 330HP)
ALPINA B7 cupe (E24) 3.4 [10.1986 - 06.1988] (3430ccm, 235Kw, 320HP)
ALPINA B9 (E28) 3.4 [11.1981 - 12.1985] (3430ccm, 180Kw, 245HP)
ALPINA B9 cupe (E24) 3.4 [07.1982 - 12.1985] (3430ccm, 180Kw, 245HP)
ALPINA C1 (E30) 2.3 [08.1983 - 11.1985] (2316ccm, 125Kw, 170HP)
ALPINA C1 (E30) 2.5 [10.1986 - 06.1988] (2494ccm, 140Kw, 190HP)
ALPINA C2 (E30) 2.5 [07.1985 - 03.1988] (2494ccm, 136Kw, 185HP)
ALPINA C2 (E30) 2.7 tractiune integrala [02.1986 - 07.1987] (2693ccm, 154Kw, 209HP)
ALPINA C2 (E30) 2.7 [02.1986 - 07.1987] (2693ccm, 154Kw, 209HP)
ALPINA C2 (E30) 2.7 [03.1987 - 08.1987] (2693ccm, 150Kw, 204HP)
ALPINA C2 Cabriolet (E30) 2.7 [02.1986 - 07.1987] (2693ccm, 154Kw, 209HP)
ALPINA ROADSTER S (E85) 3.3 [07.2003 - 12.2005] (3346ccm, 221Kw, 300HP)
ARO 240-244 2.5 D [01.1983 - 12.1998] (2498ccm, 52Kw, 71HP)
ARO 240-244 2.5 TD [01.1992 - 12.2006] (2498ccm, 70Kw, 95HP)
ARO 240-244 2.5 TD [01.1992 - 12.2006] (2500ccm, 74Kw, 101HP)
ARO 240-244 2.5 [01.1980 - 12.1998] (2495ccm, 60Kw, 82HP)
ARO 240-244 2.5 [04.1978 - 12.1998] (2495ccm, 59Kw, 80HP)
ARO 240-244 2.7 D [01.1983 - 12.1998] (2660ccm, 60Kw, 82HP)
ARO 240-244 2.7 D [04.1985 - 12.1998] (2660ccm, 52Kw, 71HP)
ARO 240-244 2.7 D [09.1989 - 12.1998] (2660ccm, 50Kw, 68HP)
ARO 240-244 3.1 D [01.1980 - 12.1983] (3119ccm, 47Kw, 64HP)
ARTEGA GT 3.6 [07.2009 - 09.2012] (3597ccm, 220Kw, 300HP)
ASTON MARTIN DB7 Vantage 3.2 [05.1994 - 06.1999] (3239ccm, 233Kw, 317HP)
ASTON MARTIN DB7 Vantage 3.2 [05.1994 - 06.1999] (3239ccm, 250Kw, 340HP)
ASTON MARTIN DB7 Vantage 5.9 [03.1999 - 10.2003] (5934ccm, 309Kw, 420HP)
ASTON MARTIN DB7 Volante 3.2 [01.1996 - 10.2003] (3239ccm, 250Kw, 340HP)
ASTON MARTIN DB7 Volante 3.2 [11.1995 - 06.1999] (3239ccm, 233Kw, 317HP)
AUDI 100 (4A2, C4) 2.0 E 16V quattro [07.1992 - 07.1994] (1984ccm, 103Kw, 140HP)
AUDI 100 (4A2, C4) 2.0 E quattro [12.1990 - 07.1992] (1984ccm, 85Kw, 115HP)
AUDI 100 (4A2, C4) 2.3 E quattro [12.1990 - 07.1994] (2309ccm, 98Kw, 133HP)
AUDI 100 (4A2, C4) 2.3 E [12.1990 - 07.1994] (2309ccm, 98Kw, 133HP)
AUDI 100 (4A2, C4) 2.4 D [12.1990 - 07.1994] (2370ccm, 60Kw, 82HP)
AUDI 100 (4A2, C4) 2.5 TDI [12.1990 - 07.1994] (2461ccm, 85Kw, 115HP)
AUDI 100 (4A2, C4) 2.6 quattro [04.1992 - 07.1994] (2598ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI 100 (4A2, C4) 2.6 [03.1992 - 07.1994] (2598ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI 100 (4A2, C4) 2.6 [07.1993 - 07.1994] (2598ccm, 102Kw, 139HP)
AUDI 100 (4A2, C4) 2.8 E quattro [12.1990 - 07.1994] (2771ccm, 128Kw, 174HP)
AUDI 100 (4A2, C4) 2.8 E [12.1990 - 07.1994] (2771ccm, 128Kw, 174HP)
AUDI 100 (4A2, C4) S4 Turbo quattro [08.1991 - 07.1994] (2226ccm, 169Kw, 230HP)
AUDI 100 (4A2, C4) S4 V8 quattro [10.1992 - 07.1994] (4172ccm, 206Kw, 280HP)
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 1.8 quattro [12.1995 - 12.1997] (1781ccm, 92Kw, 125HP)
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 1.8 [12.1995 - 12.1997] (1781ccm, 92Kw, 125HP)
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 16V [06.1994 - 12.1997] (1984ccm, 103Kw, 140HP)
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.0 [06.1994 - 12.1997] (1984ccm, 85Kw, 115HP)
AUDI A1 (8X1, 8XK) S1 quattro [03.2014 - 10.2018] (1984ccm, 170Kw, 231HP)
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) S1 quattro [03.2014 - 10.2018] (1984ccm, 170Kw, 231HP)
AUDI A2 (8Z0) 1.4 [02.2000 - 08.2005] (1390ccm, 55Kw, 75HP)
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI quattro [08.2000 - 05.2003] (1896ccm, 96Kw, 130HP)
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI [08.1997 - 07.2001] (1896ccm, 81Kw, 110HP)
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI [08.2000 - 05.2003] (1896ccm, 96Kw, 130HP)
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI [09.1996 - 07.2001] (1896ccm, 66Kw, 90HP)
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI [10.2000 - 05.2003] (1896ccm, 74Kw, 100HP)
AUDI A3 (8L1) S3 quattro [10.2001 - 05.2003] (1781ccm, 165Kw, 224HP)
AUDI A3 (8P1) 1.2 TSI [04.2010 - 08.2012] (1197ccm, 77Kw, 105HP)
AUDI A3 (8P1) 1.6 TDI [05.2009 - 08.2012] (1598ccm, 66Kw, 90HP)
AUDI A3 (8P1) 1.6 TDI [05.2009 - 08.2012] (1598ccm, 77Kw, 105HP)
AUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI [11.2006 - 08.2012] (1798ccm, 118Kw, 160HP)
AUDI A3 (8P1) 2.0 FSI [05.2003 - 06.2008] (1984ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI [06.2006 - 06.2008] (1968ccm, 120Kw, 163HP)
AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI quattro [09.2004 - 08.2012] (1984ccm, 147Kw, 200HP)
AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI [09.2004 - 08.2012] (1984ccm, 147Kw, 200HP)
AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.4 TFSI [05.2014 - 08.2016] (1395ccm, 92Kw, 125HP)
AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.4 TSI [05.2014 - 12.2017] (1395ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.6 TDI [09.2013 - 12.2017] (1598ccm, 81Kw, 110HP)
AUDI A3 / S3 Limousine (8VS, 8VM) 1.4 TFSI Ambiente Attraction [05.2014 - 10.2020] (1395ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A3 / S3 Limousine (8VS, 8VM) 1.6 TDI [05.2014 - 10.2020] (1598ccm, 81Kw, 110HP)
AUDI A3 / S3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI quattro [05.2014 - 07.2018] (1968ccm, 135Kw, 184HP)
AUDI A3 Cabriolet (8P7) 2.0 TDI [04.2008 - 05.2013] (1968ccm, 100Kw, 136HP)
AUDI A3 Cabriolet (8V7, 8VE) 1.4 TFSI [02.2014 - ] (1395ccm, 92Kw, 125HP)
AUDI A3 Cabriolet (8V7, 8VE) 1.4 TSI [05.2014 - 10.2020] (1395ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A3 Cabriolet (8V7, 8VE) 1.6 TDI [02.2014 - 10.2020] (1598ccm, 81Kw, 110HP)
AUDI A3 Cabriolet (8V7, 8VE) 1.8 TFSI quattro [03.2014 - ] (1798ccm, 132Kw, 180HP)
AUDI A3 Cabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TDI quattro [03.2014 - 10.2020] (1968ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A3 Cabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TDI quattro [05.2014 - 10.2020] (1968ccm, 135Kw, 184HP)
AUDI A3 Cabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TDI [05.2014 - ] (1968ccm, 135Kw, 184HP)
AUDI A3 Cabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TDI [10.2013 - ] (1968ccm, 100Kw, 136HP)
AUDI A3 Cabriolet (8V7, 8VE) S3 quattro [04.2014 - 10.2020] (1984ccm, 221Kw, 300HP)
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI [05.2009 - 03.2013] (1598ccm, 66Kw, 90HP)
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI [05.2009 - 03.2013] (1598ccm, 77Kw, 105HP)
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI quattro [07.2008 - 03.2013] (1798ccm, 118Kw, 160HP)
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 FSI [09.2004 - 06.2008] (1984ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 quattro [07.2008 - 03.2013] (1984ccm, 188Kw, 256HP)
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI [06.2006 - 06.2008] (1968ccm, 120Kw, 163HP)
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI quattro [09.2004 - 03.2013] (1984ccm, 147Kw, 200HP)
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI [09.2004 - 03.2013] (1984ccm, 147Kw, 200HP)
AUDI A3 Sportback (8PA) S3 quattro [06.2008 - 03.2013] (1984ccm, 195Kw, 265HP)
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.4 TFSI e-tron [05.2014 - 10.2020] (1395ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 1.6 [07.2000 - 11.2000] (1595ccm, 75Kw, 102HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 1.6 [11.1994 - 10.2000] (1595ccm, 74Kw, 100HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 quattro [01.1995 - 11.2000] (1781ccm, 92Kw, 125HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 quattro [07.1995 - 11.2000] (1781ccm, 85Kw, 115HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T quattro [01.1995 - 11.2000] (1781ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T quattro [12.1997 - 11.2000] (1781ccm, 132Kw, 180HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T [01.1995 - 11.2000] (1781ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T [12.1997 - 11.2000] (1781ccm, 132Kw, 180HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 [04.1995 - 11.2000] (1781ccm, 85Kw, 115HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 [11.1994 - 11.2000] (1781ccm, 92Kw, 125HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 Di [12.1995 - 11.2000] (1896ccm, 55Kw, 75HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI quattro [03.2000 - 11.2000] (1896ccm, 85Kw, 116HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI quattro [09.1996 - 11.2000] (1896ccm, 81Kw, 110HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI [01.1995 - 11.2000] (1896ccm, 66Kw, 90HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI [03.2000 - 11.2000] (1896ccm, 85Kw, 116HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI [10.1995 - 11.2000] (1896ccm, 81Kw, 110HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 2.4 quattro [03.1997 - 11.2000] (2393ccm, 121Kw, 165HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 2.4 quattro [08.1997 - 11.2000] (2393ccm, 120Kw, 163HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 2.4 [03.1997 - 11.2000] (2393ccm, 121Kw, 165HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 2.4 [08.1997 - 11.2000] (2393ccm, 120Kw, 163HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 2.5 TDI quattro [09.1997 - 11.2000] (2496ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 2.5 TDI [09.1997 - 11.2000] (2496ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 2.6 quattro [01.1995 - 11.2000] (2598ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 2.6 [01.1995 - 11.2000] (2598ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 2.6 [01.1996 - 07.1997] (2598ccm, 102Kw, 139HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 2.8 quattro [01.1995 - 07.1997] (2771ccm, 128Kw, 174HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 2.8 quattro [09.1999 - 10.2000] (2771ccm, 140Kw, 190HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 2.8 quattro [10.1996 - 08.2001] (2771ccm, 142Kw, 193HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 2.8 [09.1995 - 07.1997] (2771ccm, 128Kw, 174HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 2.8 [09.1999 - 10.2000] (2771ccm, 140Kw, 190HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 2.8 [10.1996 - 11.2000] (2771ccm, 142Kw, 193HP)
AUDI A4 (8E2, B6) 1.6 [11.2000 - 12.2004] (1595ccm, 75Kw, 102HP)
AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T quattro [07.2002 - 12.2004] (1781ccm, 120Kw, 163HP)
AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T quattro [11.2000 - 07.2002] (1781ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T quattro [11.2002 - 12.2004] (1781ccm, 140Kw, 190HP)
AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T [07.2002 - 12.2004] (1781ccm, 120Kw, 163HP)
AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T [11.2000 - 07.2002] (1781ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T [11.2002 - 12.2004] (1781ccm, 140Kw, 190HP)
AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI quattro [11.2001 - 12.2004] (1896ccm, 96Kw, 130HP)
AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI [05.2001 - 12.2004] (1896ccm, 74Kw, 101HP)
AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI [06.2004 - 12.2004] (1896ccm, 85Kw, 116HP)
AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI [11.2000 - 12.2004] (1896ccm, 96Kw, 130HP)
AUDI A4 (8E2, B6) 2.0 FSI [07.2002 - 12.2004] (1984ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A4 (8E2, B6) 2.0 [11.2000 - 12.2004] (1984ccm, 96Kw, 130HP)
AUDI A4 (8E2, B6) 2.4 [09.2001 - 12.2004] (2393ccm, 120Kw, 163HP)
AUDI A4 (8E2, B6) 2.4 [09.2001 - 12.2004] (2393ccm, 125Kw, 170HP)
AUDI A4 (8EC, B7) 1.6 [11.2004 - 06.2008] (1595ccm, 75Kw, 102HP)
AUDI A4 (8EC, B7) 1.8 T quattro [11.2004 - 06.2008] (1781ccm, 120Kw, 163HP)
AUDI A4 (8EC, B7) 1.8 T [11.2004 - 06.2008] (1781ccm, 120Kw, 163HP)
AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI quattro [01.2006 - 06.2008] (1968ccm, 103Kw, 140HP)
AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI quattro [06.2006 - 06.2008] (1968ccm, 120Kw, 163HP)
AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI quattro [06.2006 - 06.2008] (1968ccm, 125Kw, 170HP)
AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TFSI quattro [06.2005 - 06.2008] (1984ccm, 162Kw, 220HP)
AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TFSI quattro [11.2004 - 06.2008] (1984ccm, 147Kw, 200HP)
AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TFSI [06.2005 - 06.2008] (1984ccm, 162Kw, 220HP)
AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TFSI [10.2006 - 06.2008] (1984ccm, 125Kw, 170HP)
AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TFSI [11.2004 - 06.2008] (1984ccm, 147Kw, 200HP)
AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 [11.2004 - 06.2008] (1984ccm, 96Kw, 130HP)
AUDI A4 (8K2, B8) 1.8 TFSI quattro [09.2008 - 03.2012] (1798ccm, 118Kw, 160HP)
AUDI A4 (8K2, B8) 1.8 TFSI [01.2008 - 12.2015] (1798ccm, 88Kw, 120HP)
AUDI A4 (8K2, B8) 1.8 TFSI [11.2007 - 03.2012] (1798ccm, 118Kw, 160HP)
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!

Produsele comercializate sunt noi aftermarket, pe cod de producător.
Amperaj: 77 Ah Producător: Polar
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Alfa-Romeo 145
Alfa-Romeo 146
Alfa-Romeo 147
Alfa-Romeo 155
Alfa-Romeo 156
Alfa-Romeo 159
Alfa-Romeo 166
Alfa-Romeo 33
Alfa-Romeo 75
Alfa-Romeo 90
Alfa-Romeo Brera
Alfa-Romeo Giulietta
Alfa-Romeo GT
Alfa-Romeo GTV
Alfa-Romeo MiTo
Alfa-Romeo Spider
Aro 240
Aston-Martin DB7
Aston-Martin V8
Aston-Martin V8 Vantage
Aston-Martin Vantage
Aston-Martin Volante
Audi 100
Audi A1
Audi A2
Audi A3 8V
Audi A4 B5
Audi A4 B6
Audi A4 B7
Audi A4 B8
Audi A4 B9
Audi Cabriolet
Audi Quattro
Audi S3
Audi S3 8V
Audi S4
Audi V8
Bentley Turbo S
Chevrolet G
Chevrolet Spark
Citroen C1
Citroen C2
Citroen C4
Citroen DS
Fiat Spider
Ford GT
Iveco M
Jaguar Daimler
Kia Mini
Kia Roadster
Lotus V8
Maserati Biturbo
MG C
MG TD
Opel GT
Renault Spider
Smart Roadster
VW Santana
Data actualizării anunțului: 21 Apr 2024, 05:37
4
vizualizări