Baterie de pornire (YBX3019 YUASA) AEBI,ALFA ROMEO,ALPINA,ASTON MARTIN,AUDI,AVIA,BELARUS,BMW,BUGATTI,BUICK,CADILLAC,CASE IH,CHEVROLET,CHRYSLER,Citroen,CLAAS,DAIMLER,DEUTZ-FAHR,DODGE,FENDT,FERRARI,FIAT

875.97 Lei
Baterie de pornire (YBX3019 YUASA) AEBI,ALFA ROMEO,ALPINA,ASTON MARTIN,AUDI,AVIA,BELARUS,BMW,BUGATTI,BUICK,CADILLAC,CASE IH,CHEVROLET,CHRYSLER,Citroen,CLAAS,DAIMLER,DEUTZ-FAHR,DODGE,FENDT,FERRARI,FIAT,FORD,FUSO (MITSUBISHI),GRUAU,HYUNDAI,INTERNATIONAL HARV.,IVECO,JAGUAR,JEEP,JOHN DEERE,KRAMER,LAMBORGHINI,LANCIA,LAND ROVER,LANDINI,LEXUS,LOTUS,MAHINDRA,MASERATI,MASSEY FERGUSON,MAYBACH,MERCEDES-BENZ,MIDDLEBRIDGE,MULTICAR,NEW HOLLAND,NISSAN,NSU,OPEL,PEUGEOT,PORSCHE,PUCH,RENAULT,RENAULT TRUCKS,ROLLS-ROYCE,SAAB,SAME,SEAT,STEYR,TATA,VAUXHALL,VOLVO,VW
Denumire produs: Baterie de pornire
Grupul de adunare: Elemente electrice universale
Producator: YUASA
Cod produs: YBX3019
Folosit si pentru: AEBI, ALFA ROMEO, ALPINA, ASTON MARTIN, AUDI, AVIA, BELARUS, BMW, BUGATTI, BUICK, CADILLAC, CASE IH, CHEVROLET, CHRYSLER, Citroen, CLAAS, DAIMLER, DEUTZ-FAHR, DODGE, FENDT, FERRARI, FIAT, FORD, FUSO (MITSUBISHI), GRUAU, HYUNDAI, INTERNATIONAL HARV., IVECO, JAGUAR, JEEP, JOHN DEERE, KRAMER, LAMBORGHINI, LANCIA, LAND ROVER, LANDINI, LEXUS, LOTUS, MAHINDRA, MASERATI, MASSEY FERGUSON, MAYBACH, MERCEDES-BENZ, MIDDLEBRIDGE, MULTICAR, NEW HOLLAND, NISSAN, NSU, OPEL, PEUGEOT, PORSCHE, PUCH, RENAULT, RENAULT TRUCKS, ROLLS-ROYCE, SAAB, SAME, SEAT, STEYR, TATA, VAUXHALL, VOLVO, VW

Specificatii produs:
Acumulator [Ah]: 95
Amplasare terminala: 0
Baterie: cu afisare stare incarcare
Baterie: cu manere
Curent electric test-la-rece, EN [A]: 850
Endpolart: T1
Greutate ncarcata (n kg): 24
inaltime [mm]: 190
Latime [mm]: 175
Lungime [mm]: 353
Tehnica de cuplaj: T1
Tensiune [V]: 12
Varianta fixare baza: B3

Coduri echivalente:
ACDelco 2088
ACDelco 2090V
ACDelco 2092
ACDelco 92-H3 [92H3]
ACDelco M88H3
ACDelco M92H3
ALFA ROMEO 1740848
ALFA ROMEO 51018466
ALFA ROMEO 51867871
ALFA ROMEO 60672125
ALFA ROMEO 71753288
AUDI 000915105AH
AUDI 000915105DK
AUDI 5K0915105K
AUDI 8K0915105E
AUDI 95527562
AUDI JZW915105E
BANNER 588 34 RF [58834RF]
BANNER 595 33 [59533]
BANNER 600 44 [60044]
BANNER P95 33 [P9533]
BERGA 590122072
BERGA 5901220727642
BERGA 595402080
BERGA 5954020807902
BERGA BB-H8 [BBH8]
BERGA SB-H8 [SBH8]
BMW 11866810DE
BMW 61216946334
BMW 61218385398
BOSCH 0 092 S30 130 [0092S30130]
BOSCH 0 092 S40 130 [0092S40130]
BOSCH 0093S5880X
BOSCH 0093S5903E
BOSCH 0093S5903F
BOSCH 0093S592RU
BOSCH 0093T5882Z
BOSCH 018065920Q
BOSCH 588033064
BOSCH 588107085
BOSCH 590 122 072 [590122072]
BOSCH 590123072
BOSCH 592026076
BOSCH 595 402 080 [595402080]
BOSCH 8A
BOSCH 8AT
BOSCH 9A
BOSCH 9AN
BOSCH 9BN
BOSCH S3013
BOSCH S4013
CASE IH B49850MFW
CENTRA CB950
CENTRA CC900
Citroen/PEUGEOT 5600LV
Citroen/PEUGEOT 5600QC
Citroen/PEUGEOT 5600RY
Citroen/PEUGEOT 5600TK
Citroen/PEUGEOT ZC9865282U
DELPHI BE08820
DELPHI BE09220
DETA DB950
EAN 5050694029523
ENERGIZER E-L5720 [EL5720]
ENERGIZER EP95-L5 [EP95L5]
EUROREPAR 1675683580
EXIDE EB950
EXIDE EC900
FIAMM Baterie 017FP
FIAMM Baterie 017FS
FIAMM Baterie 680L5
FIAMM Baterie 7902082
FIAMM Baterie 7904158
FIAMM Baterie 7905159
FIAMM Baterie L5 88 [L588]
FIAMM Baterie L5 90 [L590]
FIAMM Baterie L5 90P [L590P]
FIAT 1740848
FIAT 46211823
FIAT 46227871
FIAT 51018466
FIAT 51867871
FIAT 60672125
FIAT 71753288
FIAT 71753289
FORD 3U3J10655CA
FORD ME8U2J10655HA
FULMEN FB950
FULMEN FC900
HELLA 8EB010021-251 [8EB010021251]
HELLA 8EB010021-301 [8EB010021301]
IVECO 2994680
IVECO 4848099
IVECO 504184319
IVECO 93162455
IVECO 93162740
JAGUAR 4R8310655BA
JAGUAR 4R8310655CA
JAGUAR 9X23-10655-AA [9X2310655AA]
JAGUAR C2C1311
JAGUAR C2D22312
JAGUAR CX2310655BA
JOHN DEERE EPYP595402
LANCIA 1740848
LANCIA 51018466
LANCIA 51867871
LANCIA 60672125
LANCIA 71753288
LAND ROVER CX23-10655-BA [CX2310655BA]
LAND ROVER YGD500160
LUCAS ELECTRICAL 58812
LUCAS ELECTRICAL 58815
LUCAS ELECTRICAL 58823
LUCAS ELECTRICAL 58833
LUCAS ELECTRICAL 58837
LUCAS ELECTRICAL 58839
LUCAS ELECTRICAL 59036
LUCAS ELECTRICAL 59037
LUCAS ELECTRICAL 59042
LUCAS ELECTRICAL 59050
LUCAS ELECTRICAL 59217
LUCAS ELECTRICAL 59218
LUCAS ELECTRICAL 59219
LUCAS ELECTRICAL 59220
LUCAS ELECTRICAL 59227
LUCAS ELECTRICAL 59312
LUCAS ELECTRICAL LP017
LUCAS ELECTRICAL LP019
MAGNETI MARELLI ETS90D
MAGNETI MARELLI ETS92D
MAN ZE.97020.0885 [ZE970200885]
MERCEDES-BENZ 15410201
MERCEDES-BENZ 15413701
MERCEDES-BENZ 15414001
MERCEDES-BENZ 15414501
MERCEDES-BENZ 15417201
MERCEDES-BENZ 15417601
MERCEDES-BENZ 15418001
MERCEDES-BENZ 25414101
MERCEDES-BENZ 45411301
MERCEDES-BENZ 9823808
MERCEDES-BENZ A0009823308
MERCEDES-BENZ A0009823808
MERCEDES-BENZ A0015410201
MERCEDES-BENZ A0015413701
MERCEDES-BENZ A0015414001
MERCEDES-BENZ A0015414501
MERCEDES-BENZ A0015417201
MERCEDES-BENZ A0015417601
MERCEDES-BENZ A0015418001
MERCEDES-BENZ A0025414101
MERCEDES-BENZ A0045411301
MITSUBISHI A0009823308
MOLL 588027064
MOLL 600038085
MOLL 83100
Motorcraft 1347742
NISSAN KE24190E05NY
OPEL 1201308
OPEL 93182214
QUINTON HAZELL QBT0193
RENAULT 5001865216
RENAULT 7701376967
RENAULT 7701381088
RENAULT 7711222783
RENAULT 7711355487
RENAULT 8200687749
ROVER YGD500160
SAAB 400129995
SCANIA 73325165
SEAT 000915105AH
SEAT 8E0915105K
SKODA 000915105AH
SONNAK SB950
TUDOR 58815S95
TUDOR 59226
TUDOR 60038
TUDOR 888.44 [88844]
TUDOR TB950
VAG 000915105AH
VAG 000915105DK
VAG 5K0915105K
VAG 8K0915105E
VAG 95527562
VAG JZW915105E
VARTA 159215310
VARTA 159226310
VARTA 258833300
VARTA 258833302
VARTA 58833
VARTA 59215
VARTA 59226
VARTA 595402080
VARTA F10
VARTA F6
VARTA G3
VARTA HKBG3
VAUXHALL 1201308
VAUXHALL 93182214
VOLVO 11308464
VOLVO 30659800
VOLVO 31415017
VW 000915105AH
VW 000915105DK
VW 5K0915105K
VW 8K0915105E
VW 95527562
VW JZW915105E

Pies? auto compatibil? cu:
AEBI TT 90 [01.1989 - ] (2299ccm, 58Kw, 79HP)
AEBI TT 95 [01.1994 - ] (2776ccm, 61Kw, 83HP)
ALFA ROMEO 164 (164_) 2.5 TD (164.A1A) [06.1987 - 09.1992] (2499ccm, 84Kw, 114HP)
ALFA ROMEO 164 (164_) 2.5 TD (164.K2A, 164.K2B) [09.1992 - 09.1998] (2499ccm, 92Kw, 125HP)
ALFA ROMEO AR 6 bus (280_) 1.9 D (280) [04.1985 - 12.1989] (1929ccm, 51Kw, 69HP)
ALFA ROMEO AR 6 caroserie (280_) 1.9 D (280) [04.1985 - 12.1989] (1929ccm, 51Kw, 69HP)
ALFA ROMEO AR 6 caroserie (280_) 2.4 D (280) [04.1985 - 02.1986] (2445ccm, 53Kw, 72HP)
ALFA ROMEO AR 6 caroserie (280_) 2.4 TD (280) [09.1986 - 12.1989] (2445ccm, 68Kw, 92HP)
ALFA ROMEO AR 6 caroserie (280_) 2.5 D (280) [03.1986 - 12.1989] (2499ccm, 55Kw, 75HP)
ALFA ROMEO AR 8 caroserie (280_) 2.4 D (280) [04.1978 - 08.1986] (2445ccm, 53Kw, 72HP)
ALFA ROMEO AR 8 caroserie (280_) 2.4 TD (280) [04.1985 - 12.1989] (2445ccm, 68Kw, 92HP)
ALFA ROMEO AR 8 caroserie (280_) 2.5 D (280) [09.1986 - 12.1989] (2499ccm, 55Kw, 75HP)
ALFA ROMEO AR 8 platou / sasiu (280_) 2.4 D (280) [04.1978 - 08.1986] (2445ccm, 53Kw, 72HP)
ALFA ROMEO AR 8 platou / sasiu (280_) 2.4 TD (280) [04.1985 - 12.1988] (2445ccm, 68Kw, 92HP)
ALFA ROMEO AR 8 platou / sasiu (280_) 2.5 D (280) [09.1986 - 12.1989] (2499ccm, 55Kw, 75HP)
ALPINA B10 (E39) 3.2 [08.1997 - 12.1998] (3152ccm, 191Kw, 260HP)
ALPINA B10 (E39) 3.3 [01.1999 - 02.2003] (3300ccm, 206Kw, 280HP)
ALPINA B10 combi (E39) 3.2 [08.1997 - 12.1998] (3152ccm, 191Kw, 260HP)
ALPINA B10 combi (E39) 3.3 [02.1999 - 10.2003] (3300ccm, 206Kw, 280HP)
ALPINA B11 (E32) 3.4 [01.1987 - 09.1987] (3430ccm, 184Kw, 250HP)
ALPINA B11 (E32) 3.4 [07.1987 - 09.1987] (3430ccm, 177Kw, 241HP)
ALPINA B11 (E32) 3.4 [10.1987 - 12.1993] (3430ccm, 187Kw, 254HP)
ALPINA B11 (E32) 4.0 [05.1993 - 02.1994] (3982ccm, 232Kw, 316HP)
ALPINA B12 (E32) 5.0 [07.1988 - 01.1994] (4988ccm, 258Kw, 351HP)
ALPINA B12 (E38) 5.7 [12.1995 - 09.1998] (5646ccm, 285Kw, 388HP)
ALPINA B12 (E38) 6.0 [07.1999 - 07.2001] (5980ccm, 316Kw, 430HP)
ALPINA B12 cupe (E31) 5.0 [06.1990 - 05.1994] (4988ccm, 258Kw, 351HP)
ALPINA B12 cupe (E31) 5.6 [11.1992 - 12.1996] (5646ccm, 306Kw, 416HP)
ALPINA B6 Cabriolet (F12) BITURBO [09.2011 - 09.2014] (4395ccm, 397Kw, 540HP)
ALPINA B6 cupe (E63) 4.4 [04.2006 - 08.2007] (4398ccm, 368Kw, 500HP)
ALPINA D10 (E39) 3.0 D Biturbo [04.2000 - 10.2003] (2926ccm, 180Kw, 245HP)
ALPINA D10 combi (E39) 3.0 D Biturbo [04.2000 - 10.2003] (2926ccm, 180Kw, 245HP)
ALPINA D3 (E90) 2.0 Bi-Turbo [07.2008 - 05.2013] (1995ccm, 157Kw, 214HP)
ALPINA D3 (E90) 2.0 [12.2005 - 04.2008] (1995ccm, 147Kw, 200HP)
ASTON MARTIN DB7 Vantage 5.9 [03.1999 - 10.2003] (5934ccm, 309Kw, 420HP)
ASTON MARTIN DB7 Vantage 5.9 [07.1999 - 10.2003] (5934ccm, 298Kw, 405HP)
ASTON MARTIN RAPIDE 6.0 AMR [12.2018 - ] (5935ccm, 444Kw, 604HP)
ASTON MARTIN VANQUISH Vantage 6.0 (AM310) [05.2014 - ] (5935ccm, 424Kw, 577HP)
ASTON MARTIN VANQUISH Vantage 6.0 V12 [05.2001 - 08.2007] (5935ccm, 338Kw, 460HP)
ASTON MARTIN VANQUISH Vantage S 6.0 [11.2016 - ] (5935ccm, 444Kw, 604HP)
ASTON MARTIN VANQUISH Volante 6.0 [05.2014 - ] (5935ccm, 424Kw, 576HP)
ASTON MARTIN VANQUISH Volante 6.0 [09.2013 - ] (5935ccm, 421Kw, 573HP)
ASTON MARTIN VANQUISH Volante S 6.0 [11.2016 - ] (5935ccm, 433Kw, 589HP)
ASTON MARTIN VANQUISH Volante S 6.0 [11.2016 - ] (5935ccm, 444Kw, 604HP)
ASTON MARTIN VANTAGE cupe 4.0 [03.2021 - ] (3982ccm, 393Kw, 534HP)
ASTON MARTIN VANTAGE cupe 4.0 [11.2017 - ] (3982ccm, 375Kw, 510HP)
ASTON MARTIN VANTAGE Vantage 4.3 N400 [01.2008 - 12.2010] (4280ccm, 298Kw, 405HP)
ASTON MARTIN VANTAGE Vantage 4.7 GT8 [07.2013 - ] (4735ccm, 328Kw, 446HP)
ASTON MARTIN VANTAGE Vantage 4.7 S [06.2011 - 07.2018] (4735ccm, 321Kw, 437HP)
ASTON MARTIN VANTAGE Vantage 6.0 V12 [09.2009 - 12.2013] (5935ccm, 380Kw, 517HP)
ASTON MARTIN VANTAGE Volante 4.3 [01.2008 - 12.2010] (4280ccm, 298Kw, 405HP)
ASTON MARTIN VANTAGE Volante 4.3 [04.2007 - 12.2008] (4280ccm, 283Kw, 385HP)
ASTON MARTIN VANTAGE Volante 4.7 S [01.2011 - ] (4735ccm, 321Kw, 437HP)
ASTON MARTIN VANTAGE Volante 6.0 V12S [04.2014 - ] (5935ccm, 421Kw, 573HP)
ASTON MARTIN VANTAGE Volante 6.0 [01.2012 - ] (5935ccm, 380Kw, 517HP)
ASTON MARTIN VIRAGE Vantage 6.0 [06.2011 - 08.2012] (5935ccm, 365Kw, 496HP)
ASTON MARTIN VIRAGE Volante 6.0 [06.2011 - 08.2012] (5935ccm, 365Kw, 496HP)
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.0 D [08.1982 - 07.1988] (1986ccm, 51Kw, 70HP)
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.4 D [08.1989 - 07.1991] (2370ccm, 60Kw, 82HP)
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.5 TDI [01.1990 - 11.1990] (2461ccm, 88Kw, 120HP)
AUDI 100 (4A2, C4) 2.4 D [12.1990 - 07.1994] (2370ccm, 60Kw, 82HP)
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 D [03.1983 - 11.1990] (1986ccm, 51Kw, 70HP)
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.4 D [08.1989 - 11.1990] (2370ccm, 60Kw, 82HP)
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.5 TDI [01.1990 - 11.1990] (2461ccm, 88Kw, 120HP)
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.4 D [12.1990 - 07.1994] (2370ccm, 60Kw, 82HP)
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 4.2 4.2 quattro [06.1994 - 12.1997] (4172ccm, 213Kw, 290HP)
AUDI 100 Avant (4A5, C4) S6 Plus quattro [04.1996 - 12.1997] (4172ccm, 240Kw, 326HP)
AUDI A4 (8E2, B6) 3.0 quattro [04.2001 - 12.2004] (2976ccm, 160Kw, 218HP)
AUDI A4 (8E2, B6) 3.0 quattro [11.2000 - 12.2004] (2976ccm, 162Kw, 220HP)
AUDI A4 (8EC, B7) 2.7 TDI [01.2006 - 06.2008] (2698ccm, 132Kw, 180HP)
AUDI A4 (8K2, B8) 2.0 TDI quattro [01.2008 - 03.2012] (1968ccm, 125Kw, 170HP)
AUDI A4 (8K2, B8) 2.7 TDI [11.2007 - 03.2012] (2698ccm, 140Kw, 190HP)
AUDI A4 / S4 Avant (8E5, B6) S4 quattro [03.2003 - 12.2004] (4163ccm, 253Kw, 344HP)
AUDI A4 / S4 Avant (8ED, B7) 2.7 TDI [01.2006 - 06.2008] (2698ccm, 132Kw, 180HP)
AUDI A4 / S4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 3.2 FSI [01.2006 - 03.2009] (3123ccm, 188Kw, 255HP)
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI [04.2008 - 12.2015] (1968ccm, 105Kw, 143HP)
AUDI A6 (4B2, C5) 2.8 quattro [01.1998 - 04.2000] (2771ccm, 132Kw, 180HP)
AUDI A6 (4B2, C5) 2.8 quattro [07.1999 - 05.2001] (2771ccm, 140Kw, 190HP)
AUDI A6 (4B2, C5) 2.8 [07.1999 - 01.2005] (2771ccm, 140Kw, 190HP)
AUDI A6 (4B2, C5) 2.8 [10.1997 - 05.2000] (2771ccm, 132Kw, 180HP)
AUDI A6 (4B2, C5) 4.2 quattro [11.1998 - 01.2005] (4172ccm, 220Kw, 299HP)
AUDI A6 (4B2, C5) RS6 quattro [07.2002 - 01.2005] (4172ccm, 331Kw, 450HP)
AUDI A6 (4B2, C5) S6 quattro [09.1999 - 01.2005] (4172ccm, 250Kw, 340HP)
AUDI A6 (4F2, C6) 2.0 TDI [07.2004 - 10.2008] (1968ccm, 103Kw, 140HP)
AUDI A6 (4F2, C6) 3.0 TFSI quattro [10.2008 - 03.2011] (2995ccm, 220Kw, 299HP)
AUDI A6 (4F2, C6) 3.2 FSI [05.2009 - 03.2011] (3197ccm, 195Kw, 265HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI quattro [12.1997 - 01.2005] (2496ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 2.8 [07.1999 - 01.2005] (2771ccm, 140Kw, 190HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 2.8 [12.1997 - 05.2000] (2771ccm, 132Kw, 180HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 4.2 quattro [11.1998 - 01.2005] (4172ccm, 220Kw, 299HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) RS6 quattro [07.2002 - 01.2005] (4172ccm, 331Kw, 450HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) S6 quattro [09.1999 - 01.2005] (4172ccm, 250Kw, 340HP)
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 3.0 TFSI quattro [10.2008 - 08.2011] (2995ccm, 220Kw, 299HP)
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.5 TDI quattro [07.1997 - 04.2000] (2496ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.5 TDI quattro [09.2000 - 09.2002] (2496ccm, 132Kw, 180HP)
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.5 TDI [01.1997 - 04.2000] (2496ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.5 TDI [09.2000 - 09.2002] (2496ccm, 132Kw, 180HP)
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 quattro [03.1994 - 03.1996] (2771ccm, 128Kw, 174HP)
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 quattro [07.1995 - 03.1996] (2771ccm, 120Kw, 163HP)
AUDI A8 (4D2, 4D8) 3.3 TDI quattro [06.2000 - 09.2002] (3328ccm, 165Kw, 224HP)
AUDI A8 (4D2, 4D8) 3.7 quattro [07.1995 - 11.1998] (3697ccm, 169Kw, 230HP)
AUDI A8 (4D2, 4D8) 3.7 quattro [11.1998 - 09.2002] (3697ccm, 191Kw, 260HP)
AUDI A8 (4D2, 4D8) 4.2 quattro [02.1999 - 04.2000] (4172ccm, 175Kw, 238HP)
AUDI A8 (4D2, 4D8) 4.2 quattro [03.1994 - 07.1996] (4172ccm, 180Kw, 245HP)
AUDI A8 (4D2, 4D8) 4.2 quattro [03.1994 - 11.1998] (4172ccm, 220Kw, 299HP)
AUDI A8 (4D2, 4D8) 4.2 quattro [07.1996 - 06.1999] (4172ccm, 250Kw, 340HP)
AUDI A8 (4D2, 4D8) 4.2 quattro [11.1998 - 09.2002] (4172ccm, 228Kw, 310HP)
AUDI A8 (4D2, 4D8) 6.0 W12 quattro [01.2001 - 09.2002] (5998ccm, 309Kw, 420HP)
AUDI A8 (4D2, 4D8) S 8 quattro [06.1999 - 09.2002] (4172ccm, 265Kw, 360HP)
AUDI A8 (4E2, 4E8) 3.0 TDI quattro [08.2003 - 07.2010] (2967ccm, 171Kw, 233HP)
AUDI A8 (4E2, 4E8) 3.0 TDI quattro [11.2003 - 07.2010] (2967ccm, 155Kw, 211HP)
AUDI A8 (4E2, 4E8) 3.7 quattro [10.2002 - 05.2006] (3697ccm, 206Kw, 280HP)
AUDI A8 (4E2, 4E8) 4.0 TDI quattro [05.2003 - 07.2005] (3936ccm, 202Kw, 275HP)
AUDI A8 (4E2, 4E8) 6.0 W12 quattro [12.2003 - 07.2010] (5998ccm, 331Kw, 450HP)
AUDI ALLROAD (4BH, C5) 2.5 TDI quattro [05.2000 - 08.2005] (2496ccm, 132Kw, 180HP)
AUDI ALLROAD (4BH, C5) 2.5 TDI quattro [05.2003 - 08.2005] (2496ccm, 120Kw, 163HP)
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro [06.2012 - 05.2017] (1968ccm, 130Kw, 177HP)
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI [11.2010 - 05.2017] (1968ccm, 100Kw, 136HP)
AUDI Q5 (8RB) 3.0 TDI quattro [06.2012 - 05.2017] (2967ccm, 180Kw, 245HP)
AUDI Q5 Van (8RB) 2.0 TDI quattro [07.2012 - 06.2014] (1968ccm, 130Kw, 177HP)
AUDI Q5 Van (8RB) 2.0 TDI [05.2014 - 05.2017] (1968ccm, 100Kw, 136HP)
AUDI Q5 Van (8RB) 3.0 TDI quattro [06.2012 - 05.2017] (2967ccm, 180Kw, 245HP)
AUDI V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 3.6 quattro [04.1993 - 02.1994] (3562ccm, 180Kw, 245HP)
AUDI V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 3.6 quattro [10.1988 - 02.1994] (3562ccm, 184Kw, 250HP)
AUDI V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 4.2 quattro [10.1991 - 02.1994] (4172ccm, 206Kw, 280HP)
AVIA D-Line D 100 [10.2001 - ] (3922ccm, 110Kw, 150HP)
AVIA D-Line D 100 [10.2001 - ] (3922ccm, 125Kw, 170HP)
AVIA D-Line D 120 [10.2001 - ] (3922ccm, 110Kw, 150HP)
AVIA D-Line D 120 [10.2001 - ] (3922ccm, 125Kw, 170HP)
AVIA D-Line D 120.160 [06.2009 - ] (4462ccm, 117Kw, 160HP)
AVIA D-Line D 120.185 [06.2009 - ] (4462ccm, 136Kw, 185HP)
AVIA D-Line D 120.207 [06.2009 - ] (4462ccm, 152Kw, 207HP)
AVIA D-Line D 60 [10.2001 - ] (3922ccm, 110Kw, 150HP)
AVIA D-Line D 60 [10.2001 - ] (3922ccm, 125Kw, 170HP)
AVIA D-Line D 75 T [10.2001 - ] (3922ccm, 110Kw, 150HP)
AVIA D-Line D 75 T [10.2001 - ] (3922ccm, 125Kw, 170HP)
AVIA D-Line D 75 [10.2001 - ] (3922ccm, 110Kw, 150HP)
AVIA D-Line D 75 [10.2001 - ] (3922ccm, 125Kw, 170HP)
AVIA D-Line D 75.160 [06.2009 - ] (4462ccm, 117Kw, 160HP)
AVIA D-Line D 75.185 [06.2009 - ] (4462ccm, 136Kw, 185HP)
AVIA D-Line D 75.207 [06.2009 - ] (4462ccm, 152Kw, 207HP)
AVIA D-Line D 75.62 [01.2005 - ] (3922ccm, 110Kw, 150HP)
AVIA D-Line D 90 [10.2001 - ] (3922ccm, 110Kw, 150HP)
AVIA D-Line D 90 [10.2001 - ] (3922ccm, 125Kw, 170HP)
AVIA D-Line D 90.160 [06.2009 - ] (4462ccm, 117Kw, 160HP)
AVIA D-Line D 90.185 [06.2009 - ] (4462ccm, 136Kw, 185HP)
AVIA D-Line D 90.207 [06.2009 - ] (4462ccm, 152Kw, 207HP)
BELARUS Series 100 152 [01.2014 - ] (389ccm, 10Kw, 14HP)
BELARUS Series 100 310.4M, 310.5, 320.4, 320.5M [01.2013 - ] (1600ccm, 26Kw, 35HP)
BELARUS Series 100 310.4M, 310.5, 320.4M, 320.5 [01.2013 - ] (1649ccm, 27Kw, 37HP)
BELARUS Series 100 311 [01.2010 - ] (1532ccm, 18Kw, 24HP)
BELARUS Series 100 311M [01.2010 - ] (1617ccm, 24Kw, 33HP)
BELARUS Series 100 321 [01.2008 - ] (1649ccm, 27Kw, 37HP)
BELARUS Series 100 321M [01.2008 - ] (1600ccm, 26Kw, 35HP)
BELARUS Series 100 422 [01.2008 - ] (2068ccm, 37Kw, 49HP)
BELARUS Series 100 510, 511, 511.1, 520, 611 [01.1998 - ] (4750ccm, 42Kw, 57HP)
BELARUS Series 100 512, 512.2, 522, 612 [01.1998 - ] (4750ccm, 42Kw, 57HP)
BELARUS Series 100 570 [01.1992 - ] (4750ccm, 46Kw, 63HP)
BELARUS Series 100 572 [01.1992 - ] (4750ccm, 46Kw, 63HP)
BELARUS Series 100 622 [01.2008 - ] (2068ccm, 46Kw, 63HP)
BELARUS Series 1000 1021 [ - ] (4750ccm, 77Kw, 105HP)
BELARUS Series 1000 1021.3 [ - ] (4750ccm, 81Kw, 110HP)
BELARUS Series 1000 1021.4 [ - ] (4750ccm, 81Kw, 110HP)
BELARUS Series 1000 1021.5, 1021.6 [ - ] (4750ccm, 81Kw, 110HP)
BELARUS Series 1000 1025.2 [ - ] (4750ccm, 79Kw, 107HP)
BELARUS Series 1000 1025.3 [ - ] (4750ccm, 81Kw, 110HP)
BELARUS Series 1000 1025.4 [ - ] (4750ccm, 81Kw, 110HP)
BELARUS Series 1000 1025.5, 1025.6 [ - ] (4750ccm, 81Kw, 110HP)
BMW 3 (E30) 324 d [09.1985 - 12.1990] (2443ccm, 63Kw, 86HP)
BMW 3 (E30) 324 td [09.1987 - 08.1991] (2443ccm, 85Kw, 115HP)
BMW 3 (E46) 330 d [03.2003 - 02.2005] (2993ccm, 150Kw, 204HP)
BMW 3 (E46) 330 xd [01.2000 - 02.2003] (2926ccm, 135Kw, 184HP)
BMW 3 (E46) 330 xd [09.2002 - 12.2004] (2993ccm, 150Kw, 204HP)
BMW 3 (E90) 330 d [09.2005 - 09.2008] (2993ccm, 170Kw, 231HP)
BMW 3 (E90) 330 d [09.2005 - 12.2011] (2993ccm, 155Kw, 211HP)
BMW 3 (E90) 330 d [09.2008 - 10.2011] (2993ccm, 180Kw, 245HP)
BMW 3 (E90) 335 d [09.2006 - 12.2011] (2993ccm, 210Kw, 286HP)
BMW 3 Cabriolet (E93) 320 d [03.2010 - 10.2013] (1995ccm, 147Kw, 200HP)
BMW 3 Cabriolet (E93) 320 d [09.2007 - 02.2010] (1995ccm, 145Kw, 197HP)
BMW 3 Cabriolet (E93) 325 d [03.2007 - 12.2010] (2993ccm, 145Kw, 197HP)
BMW 3 Cabriolet (E93) 330 d [01.2009 - 12.2013] (2993ccm, 180Kw, 245HP)
BMW 3 Cabriolet (E93) 330 d [03.2007 - 12.2013] (2993ccm, 170Kw, 231HP)
BMW 3 cupe (E92) 320 d xDrive [09.2008 - 02.2010] (1995ccm, 145Kw, 197HP)
BMW 3 cupe (E92) 320 d [03.2010 - 06.2013] (1995ccm, 147Kw, 200HP)
BMW 3 cupe (E92) 320 d [09.2006 - 02.2010] (1995ccm, 145Kw, 197HP)
BMW 3 cupe (E92) 330 d [03.2006 - 08.2008] (2993ccm, 170Kw, 231HP)
BMW 3 cupe (E92) 330 xd [03.2008 - 02.2010] (2993ccm, 180Kw, 245HP)
BMW 3 cupe (E92) 335 d [03.2006 - 03.2013] (2993ccm, 210Kw, 286HP)
BMW 3 Touring (E30) 324 td [01.1988 - 06.1993] (2443ccm, 85Kw, 115HP)
BMW 3 Touring (E46) 330 d [03.2003 - 02.2005] (2993ccm, 150Kw, 204HP)
BMW 3 Touring (E46) 330 xd [01.2000 - 03.2003] (2926ccm, 135Kw, 184HP)
BMW 3 Touring (E46) 330 xd [08.2002 - 05.2005] (2993ccm, 150Kw, 204HP)
BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive [02.2008 - 02.2010] (1995ccm, 145Kw, 197HP)
BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive [03.2010 - 05.2012] (1995ccm, 147Kw, 200HP)
BMW 3 Touring (E91) 320 d [02.2007 - 02.2010] (1995ccm, 145Kw, 197HP)
BMW 3 Touring (E91) 320 d [03.2010 - 05.2012] (1995ccm, 147Kw, 200HP)
BMW 3 Touring (E91) 330 d [06.2005 - 05.2012] (2993ccm, 155Kw, 211HP)
BMW 3 Touring (E91) 330 d [12.2004 - 08.2008] (2993ccm, 170Kw, 231HP)
BMW 3 Touring (E91) 335 d [09.2006 - 06.2012] (2993ccm, 210Kw, 286HP)
BMW 5 (E34) M5 [01.1992 - 07.1995] (3795ccm, 250Kw, 340HP)
BMW 5 (E34) M5 [09.1988 - 03.1992] (3535ccm, 232Kw, 315HP)
BMW 5 (E39) 520 d [02.2000 - 06.2003] (1951ccm, 100Kw, 136HP)
BMW 5 (E39) 520 i [09.2000 - 06.2003] (2171ccm, 120Kw, 163HP)
BMW 5 (E39) 525 td [01.1997 - 06.2003] (2497ccm, 85Kw, 116HP)
BMW 5 (E39) 525 tds [01.1996 - 06.2003] (2497ccm, 105Kw, 143HP)
BMW 5 (E39) 530 i [09.2000 - 06.2003] (2979ccm, 170Kw, 231HP)
BMW 5 (E39) 535 i [06.1996 - 08.1998] (3498ccm, 173Kw, 235HP)
BMW 5 (E39) 535 i [09.1998 - 06.2003] (3498ccm, 180Kw, 245HP)
BMW 5 (E39) 540 i [03.1996 - 06.2003] (4398ccm, 210Kw, 286HP)
BMW 5 (E39) M5 [10.1998 - 06.2003] (4941ccm, 294Kw, 400HP)
BMW 5 (E60) 520 i [07.2003 - 03.2010] (2171ccm, 125Kw, 170HP)
BMW 5 (E60) 525 i [09.2003 - 02.2005] (2494ccm, 141Kw, 192HP)
BMW 5 (E60) 530 i [03.2005 - 03.2010] (2996ccm, 187Kw, 254HP)
BMW 5 (E60) 530 i [12.2001 - 02.2005] (2979ccm, 170Kw, 231HP)
BMW 5 (E60) 535 i [04.2006 - 12.2009] (2979ccm, 225Kw, 306HP)
BMW 5 (F10) 518 d [10.2013 - 10.2016] (1995ccm, 120Kw, 163HP)
BMW 5 (F10) 520 d xDrive [01.2013 - 06.2014] (1995ccm, 100Kw, 136HP)
BMW 5 (F10) 520 d xDrive [01.2013 - 06.2014] (1995ccm, 147Kw, 200HP)
BMW 5 (F10) 520 d xDrive [10.2013 - 10.2016] (1995ccm, 155Kw, 211HP)
BMW 5 Touring (E34) M5 [04.1992 - 07.1995] (3795ccm, 250Kw, 340HP)
BMW 5 Touring (E39) 520 d [02.2000 - 09.2003] (1951ccm, 100Kw, 136HP)
BMW 5 Touring (E39) 520 i [09.2000 - 12.2003] (2171ccm, 120Kw, 163HP)
BMW 5 Touring (E39) 525 tds [03.1997 - 05.2004] (2497ccm, 105Kw, 143HP)
BMW 5 Touring (E39) 530 i [09.2000 - 12.2003] (2979ccm, 170Kw, 231HP)
BMW 5 Touring (E39) 540 i [04.1997 - 12.2003] (4398ccm, 210Kw, 286HP)
BMW 5 Touring (E61) 530 d [03.2004 - 05.2010] (2993ccm, 155Kw, 211HP)
BMW 5 Touring (F11) 518 d [07.2014 - 02.2017] (1995ccm, 120Kw, 163HP)
BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive [07.2013 - 06.2014] (1995ccm, 100Kw, 136HP)
BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive [07.2013 - 06.2014] (1995ccm, 147Kw, 200HP)
BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive [07.2014 - 02.2017] (1995ccm, 155Kw, 211HP)
BMW 7 (E38) 725 tds [04.1996 - 11.2001] (2497ccm, 105Kw, 143HP)
BMW 7 (E38) 728i X [11.1995 - 09.2001] (2793ccm, 142Kw, 193HP)
BMW 7 (E38) 730 d [04.2000 - 11.2001] (2926ccm, 142Kw, 193HP)
BMW 7 (E38) 730 d [08.1998 - 04.2000] (2926ccm, 135Kw, 184HP)
BMW 7 (E38) 730 i, iL [03.1994 - 02.1996] (2997ccm, 160Kw, 218HP)
BMW 7 (E38) 730 i, iL [10.1994 - 11.2001] (2997ccm, 155Kw, 211HP)
BMW 7 (E38) 735 i, iL [03.1996 - 08.1998] (3498ccm, 173Kw, 235HP)
BMW 7 (E38) 735 i, iL [09.1998 - 07.2001] (3498ccm, 175Kw, 238HP)
BMW 7 (E38) 740 d [05.1999 - 11.2001] (3901ccm, 180Kw, 245HP)
BMW 7 (E38) 740 i, iL [02.1996 - 07.2001] (4398ccm, 210Kw, 286HP)
BMW 7 (E38) 740 i, iL [03.1994 - 02.1996] (3982ccm, 210Kw, 286HP)
BMW 7 (E38) 750 i, iL [11.1994 - 07.2001] (5379ccm, 240Kw, 326HP)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 d [06.2002 - 02.2005] (2993ccm, 160Kw, 218HP)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 i, Li [03.2003 - 07.2008] (2979ccm, 170Kw, 231HP)
BMW 7 (E65, E66, E67) 735 i, Li [11.2001 - 02.2005] (3600ccm, 200Kw, 272HP)
BMW 7 (E65, E66, E67) 760 i, Li [01.2003 - 08.2008] (5972ccm, 327Kw, 445HP)
BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 730 d xDrive [11.2011 - 05.2015] (2993ccm, 155Kw, 211HP)
BMW 8 (E31) 850 CSi [09.1993 - 12.1995] (5576ccm, 277Kw, 377HP)
BMW X3 (E83) 3.0 d [01.2004 - 08.2005] (2993ccm, 150Kw, 204HP)
BMW X3 (E83) 3.0 d [09.2005 - 08.2008] (2993ccm, 155Kw, 211HP)
BMW X3 (E83) 3.0 d [09.2005 - 08.2008] (2993ccm, 160Kw, 218HP)
BMW X3 (E83) 3.0 sd [09.2006 - 08.2008] (2993ccm, 210Kw, 286HP)
BMW X3 (E83) xDrive 30 d [09.2008 - 08.2010] (2993ccm, 160Kw, 218HP)
BMW X3 (E83) xDrive 35 d [09.2008 - 08.2011] (2993ccm, 210Kw, 286HP)
BMW X5 (E53) 3.0 d [10.2003 - 09.2006] (2993ccm, 160Kw, 218HP)
BMW X5 (E53) 3.0 i [04.2000 - 10.2006] (2979ccm, 170Kw, 231HP)
BMW X5 (E53) 4.4 i [01.2000 - 09.2003] (4398ccm, 210Kw, 286HP)
BMW X5 (E53) 4.4 i [10.2003 - 10.2006] (4398ccm, 235Kw, 320HP)
BMW X5 (E53) 4.6 is [10.2001 - 09.2003] (4619ccm, 255Kw, 347HP)
BMW X5 (E53) 4.8 is [04.2004 - 09.2006] (4799ccm, 265Kw, 360HP)
BMW X5 (E70) xDrive 40 i [01.2012 - 06.2013] (2979ccm, 225Kw, 306HP)
BMW Z8 Roadster (E52) 4.9 [01.2000 - 12.2003] (4941ccm, 294Kw, 400HP)
BUGATTI EB 110 GT [09.1991 - 12.1995] (3500ccm, 411Kw, 559HP)
BUGATTI EB 110 S [09.1992 - 12.1996] (3500ccm, 450Kw, 612HP)
BUICK LESABRE 3.8 [01.1999 - ] (3791ccm, 153Kw, 208HP)
CADILLAC SRX 3.6 AWD [10.2012 - 04.2016] (3564ccm, 234Kw, 318HP)
CASE IH CS 48, 48A [09.1996 - ] (2701ccm, 35Kw, 48HP)
CASE IH CS 52 [01.2001 - 12.2004] (2701ccm, 38Kw, 52HP)
CASE IH CS 58, 58A [01.1998 - ] (2701ccm, 43Kw, 58HP)
CASE IH CS 63 [01.2001 - 12.2004] (2701ccm, 46Kw, 63HP)
CASE IH CS 68 [01.2001 - 12.2004] (3298ccm, 50Kw, 68HP)
CASE IH CS 68, 68A, 75, 75A [01.2001 - 12.2004] (3298ccm, 50Kw, 68HP)
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.2 D 4WD [03.2011 - ] (2231ccm, 135Kw, 184HP)
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.2 D [03.2011 - ] (2231ccm, 120Kw, 163HP)
CHRYSLER 300 3.0 CRD [09.2011 - ] (2987ccm, 176Kw, 239HP)
CHRYSLER 300 C (LX, LE) 3.0 CRD [09.2005 - 11.2012] (2987ccm, 160Kw, 218HP)
CHRYSLER 300 C (LX, LE) 3.0 V6 CRD [11.2010 - 11.2012] (2987ccm, 155Kw, 211HP)
CHRYSLER 300 C (LX, LE) 5.7 AWD [09.2008 - ] (5654ccm, 268Kw, 364HP)
CHRYSLER 300 C (LX, LE) 5.7 [09.2008 - ] (5654ccm, 268Kw, 364HP)
CHRYSLER 300 C Touring (LX, LE) 3.0 CRD [09.2005 - 12.2010] (2987ccm, 160Kw, 218HP)
CHRYSLER VIPER Convertible 8.0 [07.1998 - 12.1998] (7990ccm, 282Kw, 384HP)
CHRYSLER VIPER Convertible 8.0 [08.1992 - 12.1998] (7990ccm, 290Kw, 394HP)
CHRYSLER VIPER Convertible 8.0 [08.1992 - 12.1998] (7990ccm, 299Kw, 406HP)
Citroen C25 bus (280_, 290_) 1.8 [11.1981 - 01.1994] (1796ccm, 50Kw, 68HP)
Citroen C25 caroserie (280_, 290_) 2.0 4x4 [01.1990 - 01.1994] (1971ccm, 62Kw, 84HP)
Citroen C25 platou / sasiu (280_, 290_) 2.0 [11.1981 - 12.1986] (1971ccm, 57Kw, 78HP)
Citroen C5 caroserie inchisa/combi (DE_, RE_) 2.0 HDi [09.2004 - 01.2008] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
Citroen C5 II (RC_) 2.0 HDi (RCRHRH) [09.2004 - 01.2008] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
Citroen C5 II Break (RE_) 2.0 HDi (RERHRH) [09.2004 - ] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
Citroen C5 III (RD_) 2.0 HDi 140 [11.2008 - ] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen C5 III (RD_) 2.0 HDi [02.2008 - ] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
Citroen C5 III Break (RW_) 2.0 HDi 140 [04.2009 - ] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen C5 III Break (RW_) 2.0 HDi [02.2008 - ] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
Citroen C5 III Break (RW_) 3.0 HDi 240 [04.2009 - 10.2014] (2992ccm, 177Kw, 241HP)
Citroen CX I (MA) 2200 D [10.1975 - 02.1979] (2175ccm, 49Kw, 67HP)
Citroen CX I Break (MA) 2200 D [08.1976 - 02.1979] (2175ccm, 49Kw, 67HP)
Citroen DS3 1.4 HDi 70 [04.2010 - 07.2015] (1398ccm, 50Kw, 68HP)
Citroen JUMPER bus (230P) 2.5 D 4x4 [08.1996 - 04.2002] (2446ccm, 63Kw, 86HP)
Citroen JUMPER bus (230P) 2.5 D [08.1994 - 04.2002] (2446ccm, 63Kw, 86HP)
Citroen JUMPER bus (230P) 2.5 TD 4x4 [08.1996 - 04.2002] (2446ccm, 76Kw, 103HP)
Citroen JUMPER bus (230P) 2.5 TD [08.1994 - 04.2002] (2446ccm, 76Kw, 103HP)
Citroen JUMPER bus (230P) 2.5 TDI 4x4 [12.1996 - 11.2000] (2446ccm, 79Kw, 107HP)
Citroen JUMPER bus (230P) 2.5 TDi [12.1996 - 11.2000] (2446ccm, 79Kw, 107HP)
Citroen JUMPER bus (230P) 2.8 D [01.1999 - 02.2002] (2798ccm, 64Kw, 87HP)
Citroen JUMPER bus (230P) 2.8 HDi 4x4 [09.2000 - 04.2002] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
Citroen JUMPER bus (230P) 2.8 HDi [09.2000 - 04.2002] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
Citroen JUMPER bus (244, Z_) 2.0 HDi [04.2002 - 06.2006] (1997ccm, 62Kw, 84HP)
Citroen JUMPER bus (244, Z_) 2.8 HDi tractiune integrala [04.2002 - 06.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
Citroen JUMPER bus (244, Z_) 2.8 HDi [04.2002 - 06.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
Citroen JUMPER caroserie (230L) 2.5 D 4x4 [03.2000 - 04.2002] (2446ccm, 63Kw, 86HP)
Citroen JUMPER caroserie (230L) 2.5 DT 4x4 [10.1996 - 08.1997] (2446ccm, 76Kw, 103HP)
Citroen JUMPER caroserie (230L) 2.5 TDi 4x4 [03.2000 - 11.2000] (2446ccm, 79Kw, 107HP)
Citroen JUMPER caroserie (230L) 2.8 HDi 4x4 [09.2000 - 04.2002] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
Citroen JUMPER caroserie (244) 2.8 HDi 4x4 [04.2002 - 06.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
Citroen JUMPER caroserie (244) 2.8 HDi [05.2004 - 06.2006] (2798ccm, 107Kw, 146HP)
Citroen JUMPER caroserie 2.0 BlueHDi 110 [04.2016 - 09.2019] (1997ccm, 81Kw, 110HP)
Citroen JUMPER caroserie 2.0 BlueHDi 130 [04.2016 - 09.2019] (1997ccm, 96Kw, 130HP)
Citroen JUMPER caroserie 2.2 HDi 110 [07.2011 - ] (2198ccm, 81Kw, 110HP)
Citroen JUMPER caroserie 2.2 HDi 120 [04.2006 - ] (2198ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu (230) 2.5 D 4x4 [03.2000 - 04.2002] (2446ccm, 63Kw, 86HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu (230) 2.5 TDi 4x4 [03.2000 - 04.2002] (2446ccm, 79Kw, 107HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu (230) 2.8 D [01.1999 - 02.2002] (2798ccm, 64Kw, 87HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu (244) 2.2 HDi [02.2002 - 06.2006] (2179ccm, 74Kw, 101HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu (244) 2.8 HDi 4x4 [02.2002 - 06.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu (244) 2.8 HDi [05.2004 - 06.2006] (2798ccm, 107Kw, 146HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu 2.0 BlueHDi 110 [04.2016 - 09.2019] (1997ccm, 81Kw, 110HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu 2.2 BlueHDi 165 [08.2019 - ] (2179ccm, 121Kw, 165HP)
CLAAS XERION 4000 [01.2013 - ] (10600ccm, 308Kw, 419HP)
CLAAS XERION 4500 [01.2013 - ] (12800ccm, 352Kw, 479HP)
CLAAS XERION 5000 [01.2013 - ] (12800ccm, 382Kw, 520HP)
DAIMLER DAIMLER (XJ4_) 4.0 [10.1989 - 09.1994] (3980ccm, 163Kw, 222HP)
DAIMLER DAIMLER XJ (X30_) 4.0 Long [10.1997 - 06.2003] (3996ccm, 216Kw, 294HP)
DAIMLER DAIMLER XJ (X30_) Double Six 6.0 [10.1994 - 06.2003] (5993ccm, 229Kw, 311HP)
DAIMLER DAIMLER XJ (X30_) Six 4.0 [07.1997 - 12.2002] (3996ccm, 209Kw, 284HP)
DAIMLER DAIMLER XJ (X30_) Six 4.0 [10.1994 - 06.2003] (3980ccm, 177Kw, 241HP)
DAIMLER DAIMLER XJ (X30_) V8 Super 4.0 [07.1997 - 06.2003] (3996ccm, 267Kw, 363HP)
DAIMLER DAIMLER XJ (X30_) V8 Super 4.0 [07.1997 - 06.2003] (3996ccm, 276Kw, 375HP)
DAIMLER SUPER EIGHT (X350) 4.2 [09.2005 - 12.2009] (4196ccm, 291Kw, 395HP)
DEUTZ-FAHR AGROKID 220 [01.2008 - ] (1500ccm, 30Kw, 41HP)
DEUTZ-FAHR AGROKID 230 [01.2008 - ] (1758ccm, 35Kw, 47HP)
DEUTZ-FAHR AGROKID 35 [09.1996 - 12.2003] (1490ccm, 35Kw, 48HP)
DEUTZ-FAHR AGROKID 35, 45 [10.1996 - 12.2003] (1490ccm, 26Kw, 35HP)
DEUTZ-FAHR D05 D2505 [01.1965 - ] (1700ccm, 16Kw, 22HP)
DEUTZ-FAHR D05 D3005 [01.196
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!

Produsele comercializate sunt noi aftermarket, pe cod de producător.
Amperaj: 95 Ah Producător: Polar
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Alfa-Romeo 164
Alfa-Romeo 6
Alfa-Romeo GT
Aston-Martin DB7
Aston-Martin V8
Aston-Martin V8 Vantage
Aston-Martin Vanquish
Aston-Martin Vantage
Aston-Martin Virage
Aston-Martin Volante
Audi 100
Audi A4 Allroad
Audi A4 B6
Audi A4 B7
Audi A4 B8
Audi A6
Audi A6 Allroad
Audi A8
Audi Cabriolet
Audi Q5
Audi Quattro
Audi RS6
Audi S4
Audi S6
Audi TT
Audi V8
BMW X3 E83
BMW X5 E53
BMW X5 E70
BMW Z8
Bugatti EB 110
Cadillac SRX
Chevrolet Captiva
Chrysler Viper
Citroen C3
Citroen C3 II
Citroen C4
Citroen C4 II
Citroen C5
Citroen C5 II
Citroen C6
Citroen CX
Citroen DS3
Citroen Jumper
Citroen Jumper II
Dodge Viper
Ford GT
Jaguar Daimler
Jaguar XJ
Lotus V8
Maserati Biturbo
Opel GT
Rover SD
Volvo F10
Volvo F12
Volvo S40
VW T1
Data actualizării anunțului: 21 Apr 2024, 05:37
6
vizualizări