Baterie de pornire (28800YZZAW TOYOTA) AUDI,AUSTIN,Citroen,DAF,FIAT,FORD,FORD OTOSAN,HYUNDAI,INNOCENTI,LOTUS,MAZDA,MG,MORGAN,NISSAN,OPEL,PORSCHE,RENAULT,ROVER,SEAT,SKODA,SMART,SUBARU,SUZUKI,TOYOTA,VAU

558.67 Lei
Baterie de pornire (28800YZZAW TOYOTA) AUDI,AUSTIN,Citroen,DAF,FIAT,FORD,FORD OTOSAN,HYUNDAI,INNOCENTI,LOTUS,MAZDA,MG,MORGAN,NISSAN,OPEL,PORSCHE,RENAULT,ROVER,SEAT,SKODA,SMART,SUBARU,SUZUKI,TOYOTA,VAU
Baterie de pornire (28800YZZAW TOYOTA) AUDI,AUSTIN,Citroen,DAF,FIAT,FORD,FORD OTOSAN,HYUNDAI,INNOCENTI,LOTUS,MAZDA,MG,MORGAN,NISSAN,OPEL,PORSCHE,RENAULT,ROVER,SEAT,SKODA,SMART,SUBARU,SUZUKI,TOYOTA,VAUXHALL,VW,WARTBURG,WESTFIELD,ZASTAVA
Denumire produs: Baterie de pornire
Grupul de adunare: Elemente electrice universale
Producator: TOYOTA
Cod produs: 28800YZZAW
Folosit si pentru: AUDI, AUSTIN, Citroen, DAF, FIAT, FORD, FORD OTOSAN, HYUNDAI, INNOCENTI, LOTUS, MAZDA, MG, MORGAN, NISSAN, OPEL, PORSCHE, RENAULT, ROVER, SEAT, SKODA, SMART, SUBARU, SUZUKI, TOYOTA, VAUXHALL, VW, WARTBURG, WESTFIELD, ZASTAVA

Specificatii produs:
Acumulator [Ah]: 44
Amplasare terminala: 0
Curent electric test-la-rece, EN [A]: 440
Endpolart: 1
inaltime [mm]: 175
Latime [mm]: 175
Lungime [mm]: 207
Tensiune [V]: 12
Varianta fixare baza: B13

Coduri echivalente:
ACDelco M85T7
AUDI 000 915 105 DA [000915105DA]
AUDI 4G0 915 105 G [4G0915105G]
AUDI 8A0 915 105 A [8A0915105A]
AutoPartner ARL060D-60-10C [ARL060D6010C]
AutoPartner ARL060D-61-10C [ARL060D6110C]
AutoPartner ARL060G-60-10C [ARL060G6010C]
BANNER 56318
BANNER 56420
BANNER 56613
BANNER 57044
BANNER 572 09 [57209]
BANNER P44 09 [P4409]
BARREIROS 000915105DA
BARREIROS 191915105AA
BARREIROS 4G0915105G
BOSCH 0 092 S40 010 [0092S40010]
BOSCH 0 093 S55 04A [0093S5504A]
BOSCH 0 093 S56 2B4 [0093S562B4]
BOSCH 0 093 S57 040 [0093S57040]
BOSCH 0 093 S57 041 [0093S57041]
BOSCH 0 093 S57 10E [0093S5710E]
BOSCH 0 093 S57 20U [0093S5720U]
BOSCH 0 093 T54 42X [0093T5442X]
BOSCH 0 180 655 01I [018065501I]
BOSCH 0 180 655 01U [018065501U]
BOSCH 0 180 657 10D [018065710D]
BOSCH 0 180 657 10E [018065710E]
BOSCH 0 180 657 20U [018065720U]
BOSCH 544 105 045 [544105045]
BOSCH 544402044
BOSCH 545 171 042 [545171042]
BOSCH 545 172 042 [545172042]
BOSCH 545 173 042 [545173042]
BOSCH 550 054 039 [550054039]
BOSCH 550 066 033 [550066033]
BOSCH 550 070 033 [550070033]
BOSCH 550 144 039 [550144039]
BOSCH 550 154 042 [550154042]
BOSCH 590 123 072 [590123072]
BOSCH 5DT
BOSCH 6C
BOSCH 6CN
BOSCH 6NN
BOSCH 7EN
BOSCH 7G
CHEVROLET 19 001 885 [19001885]
CHEVROLET 19 001 889 [19001889]
Citroen 16 150 909 80 [1615090980]
CLAAS 177 790 0 [1777900]
DELPHI BE08527
DELPHI S90AL
DETA DC652
EAN 4047026554151
EXIDE 445 00 [44500]
EXIDE 543 17 [54317]
EXIDE 543 20 [54320]
EXIDE 544 69 [54469]
EXIDE 545 19 [54519]
EXIDE EB442
FORD 1020212
FORD 1021576
FORD 1036617
FORD 1062547
FORD 1072324
FORD 1130883
FORD 1347729
FORD 1347733
FORD 1426512
FORD 1517093
FORD 1672940
FORD 1684304
FORD 1935737
FORD 1U2J 10655 G4A [1U2J10655G4A]
FORD 3U2J1 0655 AA [3U2J10655AA]
FORD 3U2J1 0655 EA [3U2J10655EA]
FORD 6G9N1 0655 LA [6G9N10655LA]
FORD 7M0 915 105 [7M0915105]
FORD 8G9J10655LB
FORD 8G9N10655LA
FORD 8G9N10655LB
FORD 96FB 10655 AD [96FB10655AD]
FORD 98AB 10655 AA [98AB10655AA]
FORD 98AX 10655 A4A [98AX10655A4A]
FORD AV2T10655AA
FORD DS7T10655GA
FORD ME8U2J 10655 JA [ME8U2J10655JA]
FORD ME8U2J10655AB
FORD ME8U2JP10655AB
FULMEN 043420A-A [043420AA]
FULMEN 050422A-A [050422AA]
FULMEN 450 418 [450418]
FULMEN 510 422 [510422]
FULMEN EQUIPA F [EQUIPAF]
FULMEN EQUIPA F1 [EQUIPAF1]
FULMEN EQUIPA F2 [EQUIPAF2]
FULMEN FB442
FULMEN FC652
FULMEN FORMULA F1 [FORMULAF1]
HOLDEN 19 001 889 [19001889]
HYUNDAI 371103X100
JOHN DEERE EPYP
MAZDA 1E11-18-520 [1E1118520]
MAZDA B3D3185209B
Motorcraft 1 139 435 [1139435]
NISSAN 24410 AY60B [24410AY60B]
NISSAN 2441000QAV
NISSAN B441047D0MVA
AF 000915105DA
AF 191915105AA
AF 4G0915105G
OPEL 12 01 030 [1201030]
OPEL 12 01 284 [1201284]
OPEL 19001177
OPEL 19001885
OPEL 19001889
OPEL 24422574
OPEL 90540474
PEUGEOT 16 150 909 80 [1615090980]
RENAULT 24410AY60A
RENAULT 77 01 376 962 [7701376962]
RENAULT 77 01 376 968 [7701376968]
RENAULT 77 11 222 785 [7711222785]
RENAULT B441047D0MVA
ROVER Z15 4324 [Z154324]
ROVER Z25 4324 [Z254324]
SKODA 000 915 105 DA [000915105DA]
SogefiPro 210 L1 C [210L1C]
SogefiPro 210 L1 [210L1]
SogefiPro 230 L 1 ST [230L1ST]
SogefiPro 270 L 1 [270L1]
SogefiPro 270 L1 C [270L1C]
SogefiPro 500 360 030 [500360030]
SogefiPro 500 430 028 [500430028]
SogefiPro 500 434 030 [500434030]
SogefiPro 500 440 033 [500440033]
SogefiPro 500 450 039 [500450039]
SogefiPro 500 880 068 [500880068]
SogefiPro 6 AV 4 PFRM [6AV4PFRM]
SogefiPro 6 AV 4 PW [6AV4PW]
SogefiPro 6 AV 4 WK [6AV4WK]
SogefiPro 6 AV 5 PRM [6AV5PRM]
SogefiPro 6 AV 5 PW [6AV5PW]
SogefiPro 6 ME 4 P [6ME4P]
SogefiPro 6 ME 4 PR [6ME4PR]
SogefiPro 6 ME 4 PRM [6ME4PRM]
SogefiPro 6 ME 8 P [6ME8P]
SogefiPro 6 ME 8 [6ME8]
SogefiPro L1B 44 [L1B44]
SogefiPro L3B 63 [L3B63]
SONNAK SB442
SONNAK SC652
SUZUKI 33610 83E30 000 [3361083E30000]
SUZUKI 33610 83E61 000 [3361083E61000]
SUZUKI 33610-83E2 [3361083E2]
SUZUKI 33610-83E3 [3361083E3]
SUZUKI 33610-83E30 [3361083E30]
SUZUKI 33610-83E60 [3361083E60]
SUZUKI 33610-83E61 [3361083E61]
SUZUKI 33610-85L00 [3361085L00]
TOYOTA 28800-YZZAW [28800YZZAW]
TOYOTA 28800-YZZIB [28800YZZIB]
TOYOTA 28800YZZHP
TUDOR TB442
usernumber NOT AVAILABLE FOR FRANCE [NOTAVAILABLEFORFRANCE]
usernumber NOT AVAILABLE FOR GERMANY [NOTAVAILABLEFORGERMANY]
usernumber NOT FOR AVAILABLE FRANCE [NOTFORAVAILABLEFRANCE]
usernumber NOT FOR AVAILABLE GERMANY [NOTFORAVAILABLEGERMANY]
usernumber P0 001 [P0001]
usernumber POWER LINE SLI PC [POWERLINESLIPC]
VARTA 0 536 46 310 [053646310]
VARTA 0 543 17 310 [054317310]
VARTA 0 543 21 310 [054321310]
VARTA 0 543 24 310 [054324310]
VARTA 0 544 59 310 [054459310]
VARTA 0 544 69 310 [054469310]
VARTA 0 545 19 310 [054519310]
VARTA 0 550 54 310 [055054310]
VARTA 0 550 66 310 [055066310]
VARTA 0 550 70 310 [055070310]
VARTA 1 536 46 310 [153646310]
VARTA 1 543 17 310 [154317310]
VARTA 1 543 21 310 [154321310]
VARTA 1 543 24 310 [154324310]
VARTA 1 544 59 310 [154459310]
VARTA 1 544 69 310 [154469310]
VARTA 1 545 19 310 [154519310]
VARTA 1 550 54 310 [155054310]
VARTA 1 550 66 310 [155066310]
VARTA 1 550 70 310 [155070310]
VARTA 2 536 046 030 302 [2536046030302]
VARTA 2 536 46 300 [253646300]
VARTA 2 543 019 039 302 [2543019039302]
VARTA 2 543 023 039 302 [2543023039302]
VARTA 2 543 107 048 301 [2543107048301]
VARTA 2 543 17 300 [254317300]
VARTA 2 543 23 302 [254323302]
VARTA 2 544 105 045 301 [2544105045301]
VARTA 2 545 019 036 302 [2545019036302]
VARTA 2 545 101 048 301 [2545101048301]
VARTA 2 545 19 300 [254519300]
VARTA 2 545 19 302 [254519302]
VARTA 2 880 46 310 [288046310]
VARTA 2 881 46 310 [288146310]
VARTA 536 046 030 3022 [5360460303022]
VARTA 536 115 039 3012 [5361150393012]
VARTA 543 017 033 3100 [5430170333100]
VARTA 543 019 039 3022 [5430190393022]
VARTA 543 023 039 3022 [5430230393022]
VARTA 543 024 033 3100 [5430240333100]
VARTA 543 107 048 3012 [5431070483012]
VARTA 544 069 036 3100 [5440690363100]
VARTA 544 402 044 3132 [5444020443132]
VARTA 545 019 036 3022 [5450190363022]
VARTA 545 019 036 3100 [5450190363100]
VARTA 545 101 048 3012 [5451010483012]
VARTA 545 171 042 3172 [5451710423172]
VARTA 545 173 042 3172 [5451730423172]
VARTA B18
VARTA E9
VAUXHALL 19001177
VAUXHALL 19001889
VW 000 915 105 DA [000915105DA]
VW 191 915 105 AA [191915105AA]
VW 4G0 915 105 G [4G0915105G]
VW 5K0 915 105 B [5K0915105B]
YUASA YBX3063

Pies? auto compatibil? cu:
AUDI 100 (C1) 1.9 [09.1971 - 07.1976] (1871ccm, 82Kw, 112HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.3 [09.1978 - 07.1981] (1272ccm, 40Kw, 55HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.3 [09.1978 - 07.1981] (1272ccm, 44Kw, 60HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.3 [09.1978 - 07.1986] (1297ccm, 44Kw, 60HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.6 [02.1986 - 07.1986] (1595ccm, 54Kw, 73HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.6 [08.1978 - 02.1983] (1588ccm, 63Kw, 85HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.6 [08.1978 - 03.1987] (1595ccm, 55Kw, 75HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.6 [08.1978 - 07.1981] (1588ccm, 51Kw, 70HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.6 [08.1978 - 07.1986] (1588ccm, 55Kw, 75HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.8 [01.1983 - 08.1986] (1781ccm, 66Kw, 90HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.8 [08.1983 - 08.1986] (1781ccm, 68Kw, 93HP)
AUDI 4000 (89, 89Q, 8A, B3) 1.4 [08.1986 - 07.1988] (1400ccm, 48Kw, 65HP)
AUDI 4000 (89, 89Q, 8A, B3) 1.6 [08.1987 - 09.1991] (1595ccm, 51Kw, 70HP)
AUDI 4000 (89, 89Q, 8A, B3) 1.6 [08.1990 - 10.1991] (1595ccm, 75Kw, 102HP)
AUDI 4000 (89, 89Q, 8A, B3) 1.6 [09.1986 - 08.1991] (1595ccm, 55Kw, 75HP)
AUDI 4000 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 [10.1986 - 01.1990] (1781ccm, 55Kw, 75HP)
AUDI 4000 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E [08.1988 - 10.1990] (1984ccm, 83Kw, 113HP)
AUDI 50 (86) 0.8 [01.1976 - 07.1978] (771ccm, 25Kw, 34HP)
AUDI 50 (86) 1.1 [08.1974 - 07.1977] (1093ccm, 44Kw, 60HP)
AUDI 50 (86) 1.1 [08.1974 - 07.1978] (1093ccm, 37Kw, 50HP)
AUDI 50 (86) 1.3 [08.1977 - 07.1978] (1272ccm, 44Kw, 60HP)
AUDI 60 1.5 [09.1968 - 08.1972] (1496ccm, 40Kw, 55HP)
AUDI 60 Variant 1.5 [09.1968 - 08.1972] (1496ccm, 40Kw, 55HP)
AUDI 75 1.7 [09.1968 - 08.1972] (1695ccm, 55Kw, 75HP)
AUDI 75 Variant 1.7 [09.1968 - 08.1972] (1695ccm, 55Kw, 75HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.3 [05.1972 - 07.1978] (1297ccm, 40Kw, 55HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.3 [05.1972 - 07.1978] (1297ccm, 44Kw, 60HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.5 [05.1972 - 07.1976] (1471ccm, 63Kw, 85HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.5 [05.1972 - 08.1975] (1471ccm, 55Kw, 75HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 GT [09.1973 - 07.1976] (1584ccm, 74Kw, 100HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 GTE [01.1976 - 07.1978] (1588ccm, 81Kw, 110HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 [01.1976 - 07.1978] (1588ccm, 53Kw, 72HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 [08.1976 - 07.1978] (1588ccm, 61Kw, 83HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 [09.1975 - 07.1978] (1588ccm, 55Kw, 75HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 [09.1975 - 07.1978] (1588ccm, 63Kw, 85HP)
AUDI 80 (8C2, B4) 1.6 [09.1991 - 12.1994] (1595ccm, 52Kw, 71HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 quattro [01.1995 - 11.2000] (1781ccm, 92Kw, 125HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T quattro [01.1995 - 11.2000] (1781ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T quattro [12.1997 - 11.2000] (1781ccm, 132Kw, 180HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T [01.1995 - 11.2000] (1781ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T [12.1997 - 11.2000] (1781ccm, 132Kw, 180HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 [11.1994 - 11.2000] (1781ccm, 92Kw, 125HP)
AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T [07.2002 - 12.2004] (1781ccm, 120Kw, 163HP)
AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T [11.2002 - 12.2004] (1781ccm, 140Kw, 190HP)
AUDI A4 / S4 Avant (8E5, B6) 1.8 T quattro [09.2001 - 07.2002] (1781ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A4 / S4 Avant (8E5, B6) 1.8 T [07.2002 - 12.2004] (1781ccm, 120Kw, 163HP)
AUDI A4 / S4 Avant (8E5, B6) 1.8 T [11.2002 - 12.2004] (1781ccm, 140Kw, 190HP)
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 quattro [01.1996 - 09.2001] (1781ccm, 92Kw, 125HP)
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T quattro [12.1997 - 09.2001] (1781ccm, 132Kw, 180HP)
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T [03.1996 - 09.2001] (1781ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T [12.1997 - 09.2001] (1781ccm, 132Kw, 180HP)
AUDI CABRIOLET (8G7, B4) 1.8 [01.1997 - 08.2000] (1781ccm, 92Kw, 125HP)
AUDI CABRIOLET (8G7, B4) 1.9 TDI [06.1995 - 08.2000] (1896ccm, 66Kw, 90HP)
AUDI CABRIOLET (8G7, B4) 2.0 E [01.1993 - 07.1998] (1984ccm, 85Kw, 115HP)
AUDI CABRIOLET (8G7, B4) 2.3 E [05.1991 - 07.1994] (2309ccm, 98Kw, 133HP)
AUDI CABRIOLET (8G7, B4) 2.6 [06.1993 - 08.2000] (2598ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI CABRIOLET (8G7, B4) 2.8 [11.1992 - 08.2000] (2771ccm, 128Kw, 174HP)
AUSTIN MAESTRO (XC) 1.3 LS [03.1983 - 08.1990] (1275ccm, 49Kw, 67HP)
AUSTIN MAESTRO (XC) 1.3 [03.1983 - 08.1985] (1275ccm, 46Kw, 63HP)
AUSTIN METRO 1.0 Surf HLE [10.1980 - 04.1990] (998ccm, 35Kw, 48HP)
AUSTIN METRO 1.0 [10.1980 - 04.1990] (998ccm, 30Kw, 41HP)
AUSTIN METRO 1.0 [10.1980 - 04.1990] (998ccm, 33Kw, 45HP)
AUSTIN METRO 1.3 L,HLE,S [10.1980 - 04.1990] (1275ccm, 44Kw, 60HP)
AUSTIN METRO 1.3 Surf [11.1985 - 04.1990] (1273ccm, 44Kw, 60HP)
AUSTIN METRO 1.3 Turbo [10.1983 - 04.1990] (1275ccm, 66Kw, 90HP)
AUSTIN METRO 1.3 [10.1980 - 04.1990] (1275ccm, 51Kw, 69HP)
AUSTIN METRO 1.3 [10.1980 - 12.1983] (1275ccm, 46Kw, 63HP)
AUSTIN METRO 1.3 [10.1980 - 12.1985] (1275ccm, 52Kw, 71HP)
AUSTIN MONTEGO (XE) 1.3 [10.1984 - 08.1988] (1275ccm, 50Kw, 68HP)
AUSTIN MONTEGO (XE) 1.6 LS,HL [04.1984 - 08.1988] (1598ccm, 61Kw, 83HP)
AUSTIN MONTEGO (XE) 2.0 Mayfair [04.1984 - 08.1988] (1994ccm, 83Kw, 113HP)
AUSTIN MONTEGO (XE) 2.0 Turbo [04.1984 - 08.1988] (1994ccm, 110Kw, 150HP)
AUSTIN MONTEGO (XE) 2.0 [04.1984 - 08.1988] (1994ccm, 74Kw, 101HP)
AUSTIN MONTEGO Break (XE) 1.6 LS [10.1984 - 08.1988] (1598ccm, 61Kw, 83HP)
AUSTIN MONTEGO Break (XE) 2.0 D [12.1988 - 09.1992] (1994ccm, 61Kw, 82HP)
AUSTIN MONTEGO Break (XE) 2.0 HLI [10.1984 - 09.1992] (1994ccm, 83Kw, 113HP)
AUSTIN MONTEGO Break (XE) 2.0 [10.1984 - 08.1991] (1994ccm, 74Kw, 101HP)
Citroen C3 II (SC_) 1.4 VTi 95 [11.2009 - ] (1397ccm, 70Kw, 95HP)
Citroen C3 II (SC_) 1.4 VTi [11.2009 - ] (1397ccm, 72Kw, 98HP)
DAF 33 0.7 [07.1967 - 09.1974] (746ccm, 21Kw, 29HP)
DAF 400 platou / sasiu 2.5 D [04.1989 - 12.1994] (2498ccm, 53Kw, 72HP)
DAF 400 platou / sasiu 2.5 TD [04.1989 - 01.1997] (2498ccm, 71Kw, 97HP)
DAF 400-Serie bus 2.5 D [04.1989 - 12.1994] (2498ccm, 53Kw, 72HP)
DAF 400-Serie bus 2.5 TD [04.1989 - 01.1997] (2498ccm, 71Kw, 97HP)
DAF 400-Serie caroserie 428-435 2.5 D [04.1989 - 08.1993] (2498ccm, 53Kw, 72HP)
DAF 400-Serie caroserie 428-435 2.5 TD [04.1989 - 08.1993] (2498ccm, 71Kw, 97HP)
DAF 44 0.8 [11.1966 - 09.1974] (844ccm, 25Kw, 34HP)
DAF 44 combi 0.8 [05.1968 - 09.1974] (844ccm, 25Kw, 34HP)
DAF 46 0.8 DE LUXE [09.1974 - 08.1975] (844ccm, 25Kw, 34HP)
DAF 46 combi 0.8 SUPER LUX [09.1974 - 08.1975] (844ccm, 25Kw, 34HP)
DAF 55 1.1 MARATHON [12.1971 - 09.1972] (1108ccm, 40Kw, 54HP)
DAF 55 1.1 [10.1967 - 09.1972] (1108ccm, 33Kw, 45HP)
DAF 55 combi 1.1 [10.1968 - 09.1972] (1108ccm, 33Kw, 45HP)
DAF 55 cupe 1.1 MARATHON [12.1971 - 09.1972] (1108ccm, 40Kw, 54HP)
DAF 55 cupe 1.1 [05.1968 - 09.1972] (1108ccm, 33Kw, 45HP)
DAF 66 1.1 SL [10.1972 - 08.1975] (1108ccm, 40Kw, 54HP)
DAF 66 1.1 [10.1972 - 08.1975] (1108ccm, 35Kw, 48HP)
DAF 66 1300 MARATHON [09.1973 - 08.1975] (1289ccm, 42Kw, 57HP)
DAF 66 combi 1.1 MARATHON [10.1972 - 08.1975] (1108ccm, 40Kw, 54HP)
DAF 66 combi 1.1 [10.1972 - 08.1975] (1108ccm, 35Kw, 48HP)
DAF 66 combi 1300 MARATHON [09.1973 - 08.1975] (1289ccm, 42Kw, 57HP)
DAF 66 cupe 1300 MARATHON [09.1973 - 08.1975] (1289ccm, 42Kw, 57HP)
FIAT SEDICI (189_) 1.6 16V [06.2006 - 10.2014] (1586ccm, 79Kw, 107HP)
FIAT SEICENTO / 600 (187_) Elektra (187AEA1A, 187BEA1A) [01.1999 - 01.2005] (ccm, 30Kw, 41HP)
FIAT SEICENTO / 600 (187_) Elettrica (187BEA1A) [03.2000 - 04.2004] (ccm, 22Kw, 30HP)
FIAT SEICENTO / 600 (187_) Elettrica [06.1998 - 02.2000] (ccm, 21Kw, 29HP)
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 Energi [01.2015 - 06.2019] (1999ccm, 103Kw, 140HP)
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 Energi [01.2015 - 06.2019] (1999ccm, 136Kw, 185HP)
FORD CAPRI (ECJ) 1300 [01.1971 - 12.1972] (1305ccm, 39Kw, 53HP)
FORD CAPRI (ECJ) 1300 [01.1971 - 12.1973] (1298ccm, 39Kw, 54HP)
FORD CAPRI (ECJ) 1300 [01.1973 - 12.1973] (1297ccm, 43Kw, 59HP)
FORD CAPRI (ECJ) 1300 [10.1972 - 12.1973] (1297ccm, 40Kw, 55HP)
FORD CAPRI (ECJ) 1300 [12.1968 - 12.1972] (1305ccm, 37Kw, 50HP)
FORD CAPRI (ECJ) 1500 [12.1968 - 02.1974] (1488ccm, 48Kw, 65HP)
FORD CAPRI (ECJ) 1500 [12.1968 - 02.1974] (1498ccm, 44Kw, 60HP)
FORD CAPRI (ECJ) 1600 GT [01.1969 - 10.1972] (1599ccm, 60Kw, 82HP)
FORD CAPRI (ECJ) 1600 [08.1972 - 02.1974] (1593ccm, 53Kw, 72HP)
FORD CAPRI (ECJ) 1600 [08.1972 - 02.1974] (1593ccm, 65Kw, 88HP)
FORD CAPRI (ECJ) 1700 [12.1968 - 08.1972] (1699ccm, 55Kw, 75HP)
FORD CAPRI (ECJ) 2000 [02.1969 - 02.1974] (1998ccm, 66Kw, 90HP)
FORD CAPRI (ECJ) 2000 [02.1969 - 06.1971] (1985ccm, 63Kw, 86HP)
FORD CAPRI (ECJ) 2300 [02.1969 - 02.1974] (2293ccm, 79Kw, 108HP)
FORD CAPRI (ECJ) 2300 [08.1969 - 02.1974] (2294ccm, 92Kw, 125HP)
FORD CAPRI II (GECP) 1.3 [02.1974 - 08.1977] (1298ccm, 40Kw, 54HP)
FORD CAPRI II (GECP) 1.3 [02.1974 - 08.1977] (1298ccm, 42Kw, 57HP)
FORD CAPRI II (GECP) 1.6 [02.1974 - 12.1977] (1593ccm, 53Kw, 72HP)
FORD CAPRI II (GECP) 1.6 [02.1974 - 12.1977] (1593ccm, 65Kw, 88HP)
FORD CAPRI II (GECP) 1.6 [09.1974 - 12.1977] (1593ccm, 50Kw, 68HP)
FORD CAPRI II (GECP) 2.0 [04.1974 - 12.1977] (1993ccm, 72Kw, 98HP)
FORD CAPRI II (GECP) 2.0 [04.1976 - 12.1977] (1999ccm, 66Kw, 90HP)
FORD CAPRI II (GECP) 2.3 [02.1974 - 12.1977] (2294ccm, 79Kw, 108HP)
FORD CAPRI III (GECP) 1.3 [01.1978 - 06.1985] (1298ccm, 40Kw, 54HP)
FORD CAPRI III (GECP) 1.6 [01.1978 - 04.1987] (1593ccm, 54Kw, 73HP)
FORD CAPRI III (GECP) 2.0 [01.1978 - 12.1982] (1999ccm, 66Kw, 90HP)
FORD CAPRI III (GECP) 2.0 [01.1978 - 12.1985] (1993ccm, 74Kw, 101HP)
FORD CAPRI III (GECP) 2.0 [01.1978 - 12.1985] (1994ccm, 64Kw, 87HP)
FORD CAPRI III (GECP) 2.3 Super [06.1979 - 12.1985] (2294ccm, 84Kw, 114HP)
FORD CONSUL (GGFL) 1700 [01.1972 - 12.1975] (1699ccm, 48Kw, 65HP)
FORD CONSUL (GGFL) 1700 [01.1972 - 12.1975] (1699ccm, 55Kw, 75HP)
FORD CONSUL (GGFL) 2000 [01.1972 - 12.1975] (1993ccm, 73Kw, 99HP)
FORD CONSUL (GGFL) 2000 [09.1974 - 12.1975] (1998ccm, 66Kw, 90HP)
FORD CONSUL (GGFL) 2300 [01.1972 - 12.1975] (2294ccm, 79Kw, 108HP)
FORD CONSUL (GGFL) 2500 [01.1972 - 12.1974] (2495ccm, 88Kw, 120HP)
FORD CONSUL (GGFL) 3000 [01.1972 - 12.1974] (2994ccm, 101Kw, 138HP)
FORD CONSUL cupe (GGCL) 1700 [01.1972 - 12.1975] (1699ccm, 48Kw, 65HP)
FORD CONSUL cupe (GGCL) 1700 [01.1972 - 12.1975] (1699ccm, 55Kw, 75HP)
FORD CONSUL cupe (GGCL) 2000 [01.1972 - 12.1975] (1993ccm, 73Kw, 99HP)
FORD CONSUL cupe (GGCL) 2300 [01.1972 - 12.1975] (2294ccm, 79Kw, 108HP)
FORD CONSUL cupe (GGCL) 3000 [01.1972 - 12.1974] (2994ccm, 101Kw, 138HP)
FORD CONSUL Turnier (GGNL) 1700 [01.1972 - 12.1975] (1699ccm, 48Kw, 65HP)
FORD CONSUL Turnier (GGNL) 1700 [01.1972 - 12.1975] (1699ccm, 55Kw, 75HP)
FORD CONSUL Turnier (GGNL) 2000 [01.1972 - 12.1975] (1993ccm, 73Kw, 99HP)
FORD CONSUL Turnier (GGNL) 2300 [01.1972 - 12.1975] (2294ccm, 79Kw, 108HP)
FORD CONSUL Turnier (GGNL) 3000 [01.1972 - 12.1975] (2994ccm, 101Kw, 138HP)
FORD CORTINA '80 (GBS, GBNS) 1.3 [07.1979 - 07.1982] (1294ccm, 43Kw, 58HP)
FORD CORTINA '80 (GBS, GBNS) 1.6 [07.1979 - 07.1982] (1593ccm, 51Kw, 69HP)
FORD CORTINA '80 (GBS, GBNS) 1.6 [07.1979 - 07.1982] (1593ccm, 54Kw, 73HP)
FORD CORTINA '80 (GBS, GBNS) 1.6 [07.1979 - 07.1982] (1593ccm, 65Kw, 88HP)
FORD CORTINA '80 (GBS, GBNS) 2.0 [07.1979 - 07.1982] (1993ccm, 74Kw, 100HP)
FORD CORTINA '80 (GBS, GBNS) 2.0 [07.1979 - 07.1982] (1999ccm, 66Kw, 90HP)
FORD CORTINA '80 (GBS, GBNS) 2.3 [07.1979 - 07.1982] (2294ccm, 84Kw, 114HP)
FORD CORTINA '80 Turnier (GBNS) 1.6 [07.1979 - 07.1982] (1593ccm, 51Kw, 69HP)
FORD CORTINA '80 Turnier (GBNS) 1.6 [07.1979 - 07.1982] (1593ccm, 54Kw, 73HP)
FORD CORTINA '80 Turnier (GBNS) 2.0 [07.1979 - 07.1982] (1993ccm, 74Kw, 100HP)
FORD CORTINA '80 Turnier (GBNS) 2.0 [07.1979 - 07.1982] (1999ccm, 66Kw, 90HP)
FORD CORTINA '80 Turnier (GBNS) 2.3 [07.1979 - 07.1982] (2294ccm, 84Kw, 114HP)
FORD CORTINA (GBFK) 1600 [08.1970 - 02.1976] (1593ccm, 53Kw, 72HP)
FORD CORTINA (GBTS, GBFS, CBTS) 1.3 (CBTS) [09.1976 - 07.1979] (1297ccm, 40Kw, 54HP)
FORD CORTINA (GBTS, GBFS, CBTS) 1.3 [01.1976 - 07.1979] (1294ccm, 43Kw, 58HP)
FORD CORTINA (GBTS, GBFS, CBTS) 1.3 [01.1976 - 07.1979] (1297ccm, 41Kw, 56HP)
FORD CORTINA (GBTS, GBFS, CBTS) 1.3 [05.1975 - 07.1979] (1297ccm, 40Kw, 55HP)
FORD CORTINA (GBTS, GBFS, CBTS) 1.6 [05.1975 - 07.1979] (1593ccm, 50Kw, 68HP)
FORD CORTINA (GBTS, GBFS, CBTS) 1.6 [05.1975 - 07.1979] (1593ccm, 53Kw, 72HP)
FORD CORTINA (GBTS, GBFS, CBTS) 1.6 [08.1976 - 07.1979] (1593ccm, 65Kw, 88HP)
FORD CORTINA (GBTS, GBFS, CBTS) 2.0 [05.1975 - 07.1979] (1999ccm, 66Kw, 90HP)
FORD CORTINA (GBTS, GBFS, CBTS) 2.3 [05.1975 - 07.1979] (2294ccm, 79Kw, 107HP)
FORD CORTINA Estate Turnier (GBNS) 1.3 [01.1976 - 07.1979] (1297ccm, 41Kw, 56HP)
FORD CORTINA Estate Turnier (GBNS) 1.3 [05.1975 - 07.1979] (1297ccm, 43Kw, 58HP)
FORD CORTINA Estate Turnier (GBNS) 1.3 [12.1975 - 07.1979] (1297ccm, 40Kw, 54HP)
FORD CORTINA Estate Turnier (GBNS) 1.6 [05.1975 - 07.1979] (1593ccm, 50Kw, 68HP)
FORD CORTINA Estate Turnier (GBNS) 1.6 [05.1975 - 07.1979] (1593ccm, 53Kw, 72HP)
FORD CORTINA Estate Turnier (GBNS) 2.0 [05.1975 - 07.1979] (1999ccm, 66Kw, 90HP)
FORD CORTINA Estate Turnier (GBNS) 2.3 [05.1975 - 07.1979] (2294ccm, 79Kw, 107HP)
FORD COURIER Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (F3L, F5L) 1.3 [09.1991 - 02.1996] (1299ccm, 44Kw, 60HP)
FORD COURIER Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (J5_, J3_) 1.3 [02.1996 - 08.2003] (1299ccm, 44Kw, 60HP)
FORD ESCORT '81 Courrier (AVA) 1.1 [03.1981 - 02.1986] (1117ccm, 37Kw, 50HP)
FORD ESCORT '81 Courrier (AVA) 1.3 [03.1981 - 02.1986] (1296ccm, 51Kw, 69HP)
FORD ESCORT '86 Courrier (AVF) 1.1 [05.1986 - 07.1990] (1117ccm, 37Kw, 50HP)
FORD ESCORT '86 Courrier (AVF) 1.3 [02.1986 - 07.1990] (1297ccm, 44Kw, 60HP)
FORD ESCORT '86 Courrier (AVF) 1.3 [07.1988 - 07.1990] (1297ccm, 46Kw, 63HP)
FORD ESCORT '86 Courrier (AVF) 1.4 i [02.1986 - 07.1990] (1392ccm, 54Kw, 73HP)
FORD ESCORT '86 Courrier (AVF) 1.6 [02.1986 - 07.1990] (1597ccm, 60Kw, 81HP)
FORD ESCORT '95 caroserie (AVL) 1.3 [01.1995 - 08.1997] (1299ccm, 44Kw, 60HP)
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 1100 [01.1968 - 12.1974] (1098ccm, 32Kw, 45HP)
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 1100 [06.1968 - 06.1971] (1098ccm, 29Kw, 40HP)
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 1100 [06.1968 - 06.1971] (1098ccm, 33Kw, 45HP)
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 1100 [06.1970 - 02.1976] (1098ccm, 35Kw, 48HP)
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 1300 GT [06.1968 - 06.1971] (1298ccm, 47Kw, 64HP)
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 1300 [06.1968 - 06.1971] (1298ccm, 38Kw, 52HP)
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 1300 [06.1970 - 02.1976] (1298ccm, 42Kw, 57HP)
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 1300 [06.1970 - 02.1976] (1298ccm, 53Kw, 72HP)
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 1300 [09.1973 - 02.1976] (1298ccm, 40Kw, 54HP)
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 950 [08.1968 - 08.1974] (940ccm, 25Kw, 34HP)
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 950 [08.1968 - 08.1974] (940ccm, 26Kw, 36HP)
FORD ESCORT I Break (ADH) 1100 [06.1968 - 06.1971] (1098ccm, 29Kw, 40HP)
FORD ESCORT I Break (ADH) 1100 [06.1970 - 02.1976] (1098ccm, 32Kw, 44HP)
FORD ESCORT I Break (ADH) 1100 [06.1970 - 02.1976] (1098ccm, 35Kw, 48HP)
FORD ESCORT I Break (ADH) 1300 [06.1970 - 02.1976] (1298ccm, 42Kw, 57HP)
FORD ESCORT II (ATH) 1.1 [06.1975 - 08.1980] (1098ccm, 34Kw, 46HP)
FORD ESCORT II (ATH) 1.1 [12.1974 - 08.1980] (1098ccm, 32Kw, 45HP)
FORD ESCORT II (ATH) 1.1 [12.1974 - 08.1980] (1098ccm, 35Kw, 48HP)
FORD ESCORT II (ATH) 1.3 [03.1979 - 08.1980] (1298ccm, 44Kw, 60HP)
FORD ESCORT II (ATH) 1.3 [12.1974 - 08.1980] (1298ccm, 40Kw, 54HP)
FORD ESCORT II (ATH) 1.3 [12.1974 - 08.1980] (1298ccm, 42Kw, 57HP)
FORD ESCORT II (ATH) 1.3 [12.1974 - 08.1980] (1298ccm, 51Kw, 70HP)
FORD ESCORT II (ATH) 1.6 RS [12.1974 - 08.1980] (1598ccm, 62Kw, 84HP)
FORD ESCORT II (ATH) 1.6 [01.1979 - 12.1980] (1599ccm, 64Kw, 87HP)
FORD ESCORT II (ATH) 2.0 RS (BATN) [03.1973 - 02.1977] (1993ccm, 73Kw, 100HP)
FORD ESCORT II (ATH) 2.0 RS [08.1975 - 08.1980] (1993ccm, 80Kw, 110HP)
FORD ESCORT II Break 1.1 [04.1975 - 08.1980] (1097ccm, 32Kw, 44HP)
FORD ESCORT II Break 1.1 [04.1975 - 08.1980] (1098ccm, 35Kw, 48HP)
FORD ESCORT II Break 1.3 (BADR) [08.1976 - 07.1981] (1293ccm, 40Kw, 54HP)
FORD ESCORT II Break 1.3 (CADR) [04.1975 - 01.1979] (1298ccm, 40Kw, 54HP)
FORD ESCORT II Break 1.3 [04.1975 - 08.1980] (1298ccm, 42Kw, 57HP)
FORD ESCORT III (GAA) 1.1 [08.1983 - 12.1985] (1117ccm, 37Kw, 50HP)
FORD ESCORT III (GAA) 1.1 [09.1980 - 08.1983] (1117ccm, 40Kw, 55HP)
FORD ESCORT III (GAA) 1.1 [09.1980 - 08.1983] (1117ccm, 43Kw, 59HP)
FORD ESCORT III (GAA) 1.3 [09.1980 - 12.1985] (1296ccm, 51Kw, 69HP)
FORD ESCORT III (GAA) 1.6 i (GAA) [07.1985 - 12.1985] (1597ccm, 66Kw, 90HP)
FORD ESCORT III (GAA) 1.6 RS Turbo [11.1984 - 12.1985] (1597ccm, 97Kw, 132HP)
FORD ESCORT III (GAA) 1.6 XR3i [10.1982 - 12.1985] (1597ccm, 77Kw, 105HP)
FORD ESCORT III (GAA) 1.6 [05.1983 - 07.1986] (1555ccm, 48Kw, 65HP)
FORD ESCORT III (GAA) 1.6 [09.1980 - 10.1982] (1597ccm, 71Kw, 97HP)
FORD ESCORT III (GAA) 1.6 [09.1980 - 12.1985] (1597ccm, 58Kw, 79HP)
FORD ESCORT III (GAA) RS 1600i [05.1982 - 12.1985] (1597ccm, 85Kw, 115HP)
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.1 [08.1983 - 12.1985] (1117ccm, 37Kw, 50HP)
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.1 [09.1980 - 08.1983] (1117ccm, 40Kw, 54HP)
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.3 [03.1981 - 12.1985] (1296ccm, 51Kw, 69HP)
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.6 [09.1980 - 12.1985] (1597ccm, 58Kw, 79HP)
FORD ESCORT III Cabriolet (ALD) 1.3 [09.1983 - 12.1985] (1296ccm, 51Kw, 69HP)
FORD ESCORT III Cabriolet (ALD) 1.6 i [09.1983 - 12.1985] (1597ccm, 77Kw, 105HP)
FORD ESCORT III Cabriolet (ALD) 1.6 [09.1983 - 12.1985] (1597ccm, 58Kw, 79HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.1 [12.1985 - 07.1990] (1117ccm, 37Kw, 50HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.3 (GAF) [07.1988 - 10.1990] (1297ccm, 46Kw, 63HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.3 [01.1986 - 07.1990] (1297ccm, 44Kw, 60HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.4 [01.1986 - 07.1990] (1392ccm, 54Kw, 73HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.4 [01.1986 - 07.1990] (1392ccm, 55Kw, 75HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.4 [10.1985 - 10.1990] (1392ccm, 51Kw, 70HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 i [01.1986 - 05.1990] (1598ccm, 66Kw, 90HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 i [08.1989 - 07.1990] (1597ccm, 75Kw, 102HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 Turbo RS [01.1986 - 07.1990] (1597ccm, 97Kw, 132HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 XR3i [01.1986 - 08.1989] (1597ccm, 77Kw, 105HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 [04.1989 - 07.1990] (1598ccm, 65Kw, 88HP)
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.1 [10.1985 - 09.1990] (1117ccm, 37Kw, 50HP)
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.3 [01.1986 - 07.1990] (1297ccm, 44Kw, 60HP)
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.4 [01.1986 - 07.1990] (1392ccm, 54Kw, 73HP)
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.4 [01.1986 - 07.1990] (1392ccm, 55Kw, 75HP)
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.4 [10.1985 - 10.1990] (1392ccm, 51Kw, 70HP)
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.6 i [01.1986 - 07.1990] (1597ccm, 66Kw, 90HP)
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.6 [01.1986 - 07.1990] (1597ccm, 58Kw, 79HP)
FORD ESCORT IV Cabriolet (ALF) 1.4 [01.1986 - 07.1990] (1392ccm, 55Kw, 75HP)
FORD ESCORT IV Cabriolet (ALF) 1.4 [02.1987 - 07.1990] (1392ccm, 54Kw, 73HP)
FORD ESCORT IV Cabriolet (ALF) 1.6 i [01.1986 - 07.1990] (1597ccm, 66Kw, 90HP)
FORD ESCORT IV Cabriolet (ALF) 1.6 i [08.1989 - 07.1990] (1597ccm, 75Kw, 102HP)
FORD ESCORT IV Cabriolet (ALF) 1.6 XR3i [01.1986 - 07.1990] (1597ccm, 77Kw, 105HP)
FORD ESCORT IV Cabriolet (ALF) 1.6 [01.1986 - 12.1987] (1597ccm, 58Kw, 79HP)
FORD ESCORT Mk VII (GAL, AAL, ABL) 1.3 [01.1995 - 10.1998] (1299ccm, 44Kw, 60HP)
FORD ESCORT Mk VII limuzina (GAL, AFL) 1.3 [01.1995 - 02.1999] (1299ccm, 44Kw, 60HP)
FORD ESCORT Mk VII Turnier (GAL, ANL) 1.3 [01.1995 - 01.1999] (1299ccm, 44Kw, 60HP)
FORD FIESTA caroserie (FVD) 1.0 [08.1983 - 11.1989] (957ccm, 33Kw, 45HP)
FORD FIESTA caroserie (WFVT) 1.0 (WFVT) [10.1977 - 11.1986] (957ccm, 29Kw, 40HP)
FORD FIESTA caroserie (WFVT) 1.1 (WFVT) [10.1977 - 11.1986] (1117ccm, 39Kw, 53HP)
FORD FIESTA I (GFBT) 0.9 [05.1976 - 08.1983] (957ccm, 29Kw, 40HP)
FORD FIESTA I (GFBT) 0.9 [05.1976 - 08.1983] (957ccm, 33Kw, 45HP)
FORD FIESTA I (GFBT) 1.1 (WFBT) [02.1981 - 08.1983] (1117ccm, 40Kw, 55HP)
FORD FIESTA I (GFBT) 1.1 [05.1976 - 08.1983] (1117ccm, 39Kw, 53HP)
FORD FIESTA I (GFBT) 1.3 [08.1977 - 08.1983] (1297ccm, 49Kw, 66HP)
FORD FIESTA I (GFBT) 1.6 XR2 [08.1981 - 08.1983] (1598ccm, 62Kw, 84HP)
FORD FIESTA I (GFBT) 1.6 XR2 [09.1981 - 08.1983] (1598ccm, 71Kw, 97HP)
FORD FIESTA II (FBD) 1.0 (FBD) [09.1983 - 02.1989] (957ccm, 33Kw, 45HP)
FORD FIESTA II (FBD) 1.1 (FBD) [05.1986 - 02.1989] (1117ccm, 36Kw, 49HP)
FORD FIESTA II (FBD) 1.1 (FBD) [09.1983 - 02.1989] (1117ccm, 37Kw, 50HP)
FORD FIESTA II (FBD) 1.3 (FBD) [09.1983 - 01.1987] (1298ccm, 51Kw, 69HP)
FORD FIESTA II (FBD) 1.3 [09.1983 - 09.1989] (1297ccm, 51Kw, 69HP)
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD) [02.1987 - 02.1989] (1392ccm, 54Kw, 73HP)
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD) [10.1985 - 11.1989] (1392ccm, 55Kw, 75HP)
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD) [10.1986 - 02.1989] (1392ccm, 52Kw, 71HP)
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 [09.1983 - 01.1987] (1392ccm, 51Kw, 69HP)
FORD FIESTA II (FBD) 1.6 XR2 (FBD) [03.1984 - 02.1989] (1597ccm, 70Kw, 95HP)
FORD FIESTA II (FBD) 1.6 XR2 (FBD) [04.1984 - 02.1989] (1597ccm, 71Kw, 97HP)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.0 [03.1989 - 12.1995] (1001ccm, 33Kw, 45HP)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.1 [03.1989 - 12.1995] (1119ccm, 37Kw, 50HP)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.1 [03.1989 - 12.1995] (1119ccm, 40Kw, 55HP)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.3 Cat [05.1991 - 01.1997] (1299ccm, 44Kw, 60HP)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.3 [03.1989 - 12.1992] (1299ccm, 44Kw, 60HP)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.3 [03.1989 - 12.1995] (1299ccm, 44Kw, 60HP)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.4 [03.1989 - 12.1995] (1391ccm, 52Kw, 71HP)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.4 [03.1989 - 12.1995] (1392ccm, 54Kw, 73HP)
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.25 i 16V [08.1995 - 01.2002] (1242ccm, 55Kw, 75HP)
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.3 i [08.1995 - 01.2002] (1299ccm, 37Kw, 50HP)
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.3 i [08.1995 - 01.2002] (1299ccm, 44Kw, 60HP)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V [03.2003 - 06.2008] (1242ccm, 51Kw, 70HP)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V [05.2002 - 06.2008] (1242ccm, 55Kw, 75HP)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 [11.2001 - 06.2008] (1299ccm, 44Kw, 60HP)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 [11.2001 - 06.2008] (1299ccm, 51Kw, 69HP)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 16V [11.2001 - 06.2008] (1388ccm, 59Kw, 80HP)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V [11.2001 - 06.2008] (1596ccm, 74Kw, 100HP)
FORD FIESTA V Van 1.3 [05.2002 - 08.2008] (1299ccm, 44Kw, 60HP)
FORD FIESTA V Van 1.3 [10.2003 - 07.2005] (1299ccm, 51Kw, 69HP)
FORD FIESTA V Van 1.4 [05.2002 - 09.2005] (1388ccm, 59Kw, 80HP)
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.25 [06.2008 - 04.2017] (1242ccm, 44Kw, 60HP)
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.25 [06.2008 - 04.2017] (1242ccm, 60Kw, 82HP)
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 LPG [01.2009 - 04.2017] (1388ccm, 68Kw, 92HP)
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 LPG [01.2009 - 04.2017] (1388ccm, 71Kw, 97HP)
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 [10.2008 - 09.2012] (1388ccm, 71Kw, 97HP)
FORD FIESTA VI Van 1.25 [01.2009 - ] (1242ccm, 60Kw, 82HP)
FORD FIESTA VI Van 1.25 [08.2008 - 12.2012] (1242ccm, 44Kw, 60HP)
FORD FIESTA VI Van 1.4 [10.2008 - 12.2012] (1388ccm, 71Kw, 97HP)
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.4 16V [10.1998 - 09.1999] (1388ccm, 55Kw, 75HP)
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.4 16V [10.1998 - 11.2004] (1388ccm, 55Kw, 75HP)

Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!

Produsele comercializate sunt noi aftermarket, pe cod de producător.
Amperaj: 44 Ah Producător: TAB
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Audi 100
Audi 80
Audi A4 B4
Audi A4 B5
Audi A4 B6
Audi B4
Audi Cabriolet
Audi Quattro
Audi S4
Chevrolet G
Citroen C1
Citroen C1 II
Citroen C3
Citroen C3 II
Fiat Sedici
Fiat Seicento
Ford B-Max
Ford Capri
Ford C-Max
Ford Consul
Ford Cortina
Ford Courier
Ford Escort
Ford Escort Turnier
Ford Fiesta
Ford Focus
Ford Focus C-Max
Ford Focus Turnier
Ford GT
Ford S-Max
Lotus Cortina
MG C
MG F
MG Montego
MG TD
Opel GT
Peugeot J5
Rover Austin
Rover Metro
Rover Montego
Data actualizării anunțului: 21 Apr 2024, 05:37
1
vizualizări