Capac distribuitor (8045 BRM) ALFA ROMEO,AUDI,BMW,FIAT,FORD,LANCIA,MERCEDES-BENZ,PEUGEOT,PORSCHE,SAAB,SEAT,TALBOT,VAUXHALL,VOLVO,VW

34.18 Lei
capac distribuitor (8045 BRM) ALFA ROMEO,AUDI,BMW,FIAT,FORD,LANCIA,MERCEDES-BENZ,PEUGEOT,PORSCHE,SAAB,SEAT,TALBOT,VAUXHALL,VOLVO,VW
Denumire produs: capac distribuitor
Grupul de adunare: Sistem aprindere
Producator: BRM
Cod produs: 8045
Folosit si pentru: ALFA ROMEO, AUDI, BMW, FIAT, FORD, LANCIA, MERCEDES-BENZ, PEUGEOT, PORSCHE, SAAB, SEAT, TALBOT, VAUXHALL, VOLVO, VW

Specificatii produs:
Fisa bujie: Tip racord DIN
Material: poliester
Restrictiile producatorului: System BOSCH

Coduri echivalente:
ACDelco 013-1056 [0131056]
ACDelco 013-1069 [0131069]
ALFA ROMEO 105480501108/02 [10548050110802]
ALFA ROMEO 116550501100/02 [11655050110002]
ALFA ROMEO 165550501100/02 [16555050110002]
ALFA ROMEO 60801306
ALFA ROMEO 700216
ALFA ROMEO 705410
ALFA ROMEO 96586846
BMW 12 11 1 354 449 [12111354449]
BMW 12 11 1 359 847 [12111359847]
BMW 12 11 1 359 874 [12111359874]
BMW 12 11 1 363 191 [12111363191]
BMW 12 11 1 363 291 [12111363291]
BMW 12 11 1 363 423 [12111363423]
BorgWarner (BERU) 0330920006
BorgWarner (BERU) 0330920007
BorgWarner (BERU) 0330920221
BorgWarner (BERU) 0900331017
BorgWarner (BERU) VK106
BorgWarner (BERU) VK107
BorgWarner (BERU) VK321
BOSCH 03.010 [03010]
BOSCH 03.032 [03032]
BOSCH 1 235 522 056 [1235522056]
BOSCH 1 235 522 155 [1235522155]
BOSCH 1 235 522 183 [1235522183]
BOSCH 1 235 522 185 [1235522185]
BOSCH 1 235 522 188 [1235522188]
BOSCH 1 235 522 189 [1235522189]
BOSCH 1 235 522 193 [1235522193]
BOSCH 1 235 522 199 [1235522199]
BOSCH 1 235 522 201 [1235522201]
BOSCH 1 235 522 315 [1235522315]
BOSCH 1 235 522 356 [1235522356]
BOSCH 1 235 522 456 [1235522456]
BOSCH 1 235 522 905 [1235522905]
BOSCH 1 235 522 908 [1235522908]
BOSCH 1 235 525 056 [1235525056]
DELCO REMY 013/CD1056 [013CD1056]
DELCO REMY 013/CD1069 [013CD1069]
DODUCO 357140180051
DODUCO 357140200051
DODUCO 4018
DODUCO 4020
DOWAL B101
DOWAL B54A
DOWAL BO00054A00
DOWAL BO00101O00
DUCELLIER 599209
EAN 4017534017172
FACET 2.7477 [27477]
FACET 2.7479PHT [27479PHT]
FEMSA 33822-1 [338221]
FEMSA 33871-1 [338711]
FEMSA 35729-1 [357291]
FEMSA 35729-1J [357291J]
FEMSA 35822-1 [358221]
FIAT 82301920
FIAT 82305237
FIAT 82361894
FIAT 9936014
FORD 0710254
FORD 11447069
FORD 11710254
FORD 1498746
FORD 1523817
FORD 5004915
FORD 5006908
FORD 5010983
FORD 710254
FORD 72HF-12106-AA [72HF12106AA]
FORD A700X-12276-ADA [A700X12276ADA]
FORD A780X-12276-AA [A780X12276AA]
FORD A800X-12276-BA [A800X12276BA]
FORD A830X-12276-CA [A830X12276CA]
FORD DIFZ-12106-A [DIFZ12106A]
FRIESEN XD99
GENERAL MOTORS 07992265
GENERAL MOTORS 07992865
HERTH+BUSS ELPARTS 12150049
INTERMOTOR 44190
INTERMOTOR 44210
INTERMOTOR IDC004
LUCAS ELECTRICAL DC32
LUCAS ELECTRICAL DC35
LUCAS ELECTRICAL DC413
LUCAS ELECTRICAL DC42
LUCAS ELECTRICAL DC43
LUCAS ELECTRICAL DC54
LUCAS ELECTRICAL DDB412
LUCAS ELECTRICAL DDB413
LUCAS ELECTRICAL DDB442
LUCAS ELECTRICAL DDB485
MERCEDES-BENZ 000 158 28 02 [0001582802]
Motorcraft ADH5043
Motorcraft EDH130
Motorcraft EDH24
Motorcraft EDH24D
Motorcraft EDH36
OPEL 1212142
OPEL 1212143
PARIS-RHONE 90246G
PEUGEOT 5941.27 [594127]
RENAULT 7701012536
RENAULT 7701029263
RENAULT 7702038122
SAAB 7501216
SAAB 8352346
SAAB 8355935
SCHIER 7107P
SCHIER 7109
SEAT 0003980665
SEAT SE021914001A
SEV-MARCHAL 40380603
SEV-MARCHAL 40381703
SEV-MARCHAL B4024
SEV-MARCHAL B4027
TALBOT 0013530000
TALBOT 0013566500
TALBOT 0018321000
TALBOT 13530000
TALBOT 13566500
TALBOT 18321001
TOPRAN 101 971 [101971]
UNIPART GDC201
VALEO 2590878
VALEO 344027
VALEO 40380603
VALEO B4027
VALEO B821
VEMO V10-70-0033 [V10700033]
VOLVO 243797
VOLVO 243797-8 [2437978]
VOLVO 546279
VW 043 905 207 [043905207]
VW 058 905 207 [058905207]
VW 059 905 207 A [059905207A]
VW 113 905 207 A [113905207A]
VW 113 905 207 B [113905207B]
VW 113 905 207 C [113905207C]
VW 113 905 207 D [113905207D]
VW 113 905 207 G [113905207G]

Pies? auto compatibil? cu:
ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 (164A2C, 164A2L, 164A2H) [11.1987 - 10.1992] (1962ccm, 105Kw, 143HP)
ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 T.S. (164.A2C, 164.A2L) [06.1987 - 09.1992] (1962ccm, 105Kw, 143HP)
ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 T.S. (164.A2H) [06.1987 - 09.1992] (1962ccm, 109Kw, 148HP)
ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 Twin Spark (164A2) [06.1987 - 09.1992] (1962ccm, 109Kw, 148HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.2 (905.A) [06.1983 - 12.1989] (1186ccm, 50Kw, 68HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.3 (905.A1A, 905.A1C, 905.A1D, 905.A1F, 905.A1H) [10.1984 - 12.1989] (1351ccm, 63Kw, 86HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.3 (905.A1B, 905.A1C, 905.A1G) [06.1983 - 12.1989] (1351ccm, 55Kw, 75HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.3 (905A1) [05.1983 - 12.1989] (1351ccm, 58Kw, 79HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.5 (905.A2) [07.1986 - 12.1989] (1490ccm, 75Kw, 102HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.5 (905.A2A) [05.1983 - 12.1987] (1490ccm, 62Kw, 84HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.5 (905.A2G) [06.1983 - 12.1986] (1490ccm, 66Kw, 90HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.5 (905A1) [05.1983 - 12.1993] (1490ccm, 70Kw, 95HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.5 4x4 (905.A2) [07.1986 - 12.1989] (1490ccm, 75Kw, 102HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.5 4x4 (905.A2) [11.1983 - 12.1984] (1490ccm, 62Kw, 84HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.5 4x4 (905.A2A) [01.1984 - 12.1989] (1490ccm, 70Kw, 95HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.5 4x4 (905.A2F) [01.1985 - 09.1986] (1490ccm, 66Kw, 90HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.5 4x4 (905.A2M, 905.A2T) [09.1986 - 12.1989] (1490ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.7 (905A2A) [01.1986 - 12.1989] (1712ccm, 95Kw, 129HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.7 (905A3) [01.1986 - 06.1990] (1712ccm, 87Kw, 118HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.7 i.e. (905.A3D) [09.1988 - 12.1989] (1712ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.7 QV (905.A3) [03.1988 - 12.1989] (1712ccm, 84Kw, 114HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.4 i.e. (907.A3A, 907.A3B) [06.1991 - 09.1994] (1351ccm, 65Kw, 88HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.4 i.e. (907.A3A, 907.A3B) [06.1991 - 09.1994] (1351ccm, 66Kw, 90HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.5 (907A2) [01.1990 - 04.1993] (1490ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.5 i.e (907A2B) [01.1990 - 09.1994] (1490ccm, 71Kw, 97HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.5 i.e. (907A2A) [07.1990 - 08.1991] (1490ccm, 74Kw, 101HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.7 16V (907.A1B) [01.1990 - 03.1992] (1712ccm, 101Kw, 137HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.7 16V (907.A1C) [01.1990 - 03.1992] (1712ccm, 97Kw, 132HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.7 16V (907.A1C) [01.1990 - 09.1994] (1712ccm, 95Kw, 129HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.7 16V 4x4 (907.A1G) [01.1990 - 09.1994] (1712ccm, 95Kw, 129HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.7 16V 4x4 (907.A1G) [01.1990 - 09.1994] (1712ccm, 97Kw, 132HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.7 16V 4x4 (907A1F) [01.1990 - 09.1994] (1712ccm, 101Kw, 137HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.7 i.e. (907.A1A) [01.1990 - 09.1994] (1712ccm, 79Kw, 107HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A_) 1.4 (905A1H) [01.1984 - 12.1988] (1351ccm, 66Kw, 90HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A_) 1.5 (905A) [09.1984 - 12.1986] (1490ccm, 66Kw, 90HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A_) 1.5 (905A) [09.1984 - 12.1987] (1490ccm, 70Kw, 95HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A_) 1.5 (905A2N) [12.1986 - 12.1989] (1490ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A_) 1.5 (905A2U) [12.1986 - 12.1989] (1490ccm, 75Kw, 102HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A_) 1.5 4x4 (905.A2U) [12.1986 - 03.1989] (1490ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A_) 1.5 4x4 (905A2S, 905A2U) [12.1986 - 12.1989] (1490ccm, 75Kw, 102HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A_) 1.5 4x4 (905B1, 905A2S) [09.1984 - 12.1987] (1490ccm, 70Kw, 95HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A_) 1.7 (905B3C) [03.1988 - 12.1989] (1712ccm, 87Kw, 118HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A_) 1.7 i.e. (905B3F) [09.1988 - 12.1989] (1712ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A_) 1.7 i.e. 4x4 (905A3G, 905B3F) [09.1988 - 12.1989] (1712ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B_) 1.4 i.e. (907B3B) [06.1991 - 09.1994] (1351ccm, 65Kw, 88HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B_) 1.4 i.e. (907B3B) [06.1991 - 09.1994] (1351ccm, 66Kw, 90HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B_) 1.5 i.e (907B2B) [01.1990 - 09.1994] (1490ccm, 71Kw, 97HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B_) 1.7 16V (907.B1G) [01.1990 - 09.1994] (1712ccm, 95Kw, 129HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B_) 1.7 16V (907.B1G) [01.1990 - 09.1994] (1712ccm, 97Kw, 132HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B_) 1.7 16V (907B1B) [07.1990 - 09.1994] (1712ccm, 101Kw, 137HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B_) 1.7 16V 4x4 (907.B1H) [01.1990 - 03.1992] (1712ccm, 97Kw, 132HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B_) 1.7 16V 4x4 (907.B1H) [01.1990 - 09.1994] (1712ccm, 95Kw, 129HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B_) 1.7 i.e. (907.B1A) [01.1990 - 03.1992] (1712ccm, 79Kw, 107HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B_) 1.7 i.e. (907.B1A) [04.1992 - 09.1994] (1712ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B_) 1.7 i.e. 4x4 (907.B1E) [01.1990 - 03.1992] (1712ccm, 79Kw, 107HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.6 (162.B2B, 162.B2C) [05.1985 - 09.1989] (1567ccm, 81Kw, 110HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.6 (162B2) [05.1985 - 09.1989] (1570ccm, 76Kw, 103HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.6 Cat (162.B2B, 162.B2C) [05.1989 - 02.1992] (1567ccm, 81Kw, 110HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.8 (162.B1A, 162.B1B) [09.1985 - 06.1989] (1779ccm, 85Kw, 116HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.8 (162.B1H) [08.1989 - 02.1992] (1773ccm, 95Kw, 129HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.8 (162.B1H) [08.1989 - 02.1992] (1779ccm, 90Kw, 122HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.8 (162.B1L, 162.B1F) [09.1988 - 02.1992] (1779ccm, 88Kw, 120HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.8 Turbo (162.B1C, 162.B1D, 162.B1G) [09.1986 - 02.1992] (1779ccm, 110Kw, 150HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.8 Turbo i.e. (162.B1E) [02.1986 - 01.1990] (1779ccm, 114Kw, 155HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 2.0 (162.BA) [05.1985 - 10.1988] (1962ccm, 94Kw, 128HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 2.0 T.S Cat (162.B4A) [05.1985 - 02.1992] (1962ccm, 109Kw, 148HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 2.0 T.S. (162.4CB, 162.B4, 162.B4A) [01.1987 - 02.1992] (1962ccm, 107Kw, 146HP)
ALFA ROMEO 90 (162_) 1.8 (162.A1A) [10.1984 - 07.1987] (1779ccm, 85Kw, 116HP)
ALFA ROMEO 90 (162_) 1.8 (162A1) [10.1984 - 07.1987] (1779ccm, 89Kw, 121HP)
ALFA ROMEO 90 (162_) 2.0 i.e. (162.A2A, 162.A2E) [10.1984 - 07.1987] (1962ccm, 94Kw, 128HP)
ALFA ROMEO 90 (162_) 2.0 i.e. (162A2B) [10.1984 - 07.1987] (1997ccm, 97Kw, 132HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.2 (901.D0, 901.D1) [06.1972 - 09.1984] (1186ccm, 46Kw, 63HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.2 (901.D5) [03.1980 - 09.1984] (1186ccm, 44Kw, 60HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.2 ti [11.1973 - 09.1984] (1186ccm, 50Kw, 68HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.3 (901.F0) [05.1978 - 04.1980] (1286ccm, 50Kw, 68HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.3 SC/ti Super (901F3C, 901G2) [09.1977 - 09.1984] (1351ccm, 55Kw, 76HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.3 Super (901.F2) [01.1979 - 09.1984] (1351ccm, 51Kw, 69HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.3 ti (901.G0) [09.1977 - 09.1984] (1286ccm, 55Kw, 75HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.3 ti (901.G4) [03.1980 - 06.1984] (1351ccm, 63Kw, 86HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.5 ti (901.F1, 901.F4, 901.G1) [01.1979 - 09.1984] (1490ccm, 61Kw, 83HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.5 ti (901G5A, 901F4D) [05.1980 - 06.1984] (1490ccm, 70Kw, 95HP)
ALFA ROMEO ALFASUD Giardinetta (904_) 1.2 (904A) [01.1978 - 12.1981] (1186ccm, 46Kw, 63HP)
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902_) 1.3 (902.A0) [09.1976 - 07.1979] (1286ccm, 55Kw, 76HP)
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902_) 1.4 (902A) [07.1979 - 12.1989] (1351ccm, 63Kw, 85HP)
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902_) 1.5 (902.A1) [05.1978 - 12.1981] (1490ccm, 61Kw, 83HP)
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902_) 1.5 (902.A5) [07.1979 - 01.1987] (1490ccm, 70Kw, 95HP)
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902_) 1.7 (902C2E) [03.1987 - 12.1989] (1712ccm, 87Kw, 118HP)
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902_) 1.7 i.e. (902C2D) [10.1987 - 12.1989] (1712ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO ALFETTA (116_) 1.6 (116.B1A) [01.1975 - 12.1984] (1570ccm, 79Kw, 107HP)
ALFA ROMEO ALFETTA (116_) 1.8 (116.B2) [10.1979 - 12.1984] (1779ccm, 90Kw, 122HP)
ALFA ROMEO ALFETTA (116_) 1.8 (11608) [10.1979 - 12.1984] (1779ccm, 89Kw, 121HP)
ALFA ROMEO ALFETTA (116_) 2.0 (116.55F, 116.56F, 116.55N, 116.56N) [07.1978 - 12.1984] (1962ccm, 97Kw, 132HP)
ALFA ROMEO ALFETTA (116_) 2.0 (116.55G, 116.56G) [03.1977 - 02.1980] (1962ccm, 89Kw, 121HP)
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116_) 1.6 (11604) [01.1976 - 09.1982] (1570ccm, 79Kw, 107HP)
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116_) 2.0 (11610) [07.1978 - 01.1986] (1962ccm, 89Kw, 121HP)
ALFA ROMEO ARNA (920_) 1.2 (920.AA) [01.1985 - 12.1986] (1186ccm, 44Kw, 60HP)
ALFA ROMEO ARNA (920_) 1.2 (920.AB, 920.AC) [01.1985 - 12.1986] (1186ccm, 50Kw, 68HP)
ALFA ROMEO ARNA (920_) 1.2 (920AC, 920AA) [03.1983 - 12.1986] (1186ccm, 46Kw, 63HP)
ALFA ROMEO ARNA (920_) 1.3 (920AC, 920A1B) [01.1985 - 12.1986] (1351ccm, 58Kw, 79HP)
ALFA ROMEO ARNA (920_) 1.3 TI (920.A1B) [03.1983 - 12.1986] (1351ccm, 63Kw, 86HP)
ALFA ROMEO ARNA (920_) 1.5 (920A2B) [01.1985 - 12.1986] (1490ccm, 70Kw, 95HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (116_) 1.3 (116.44A) [10.1977 - 06.1983] (1357ccm, 66Kw, 90HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (116_) 1.6 (116.50B) [10.1977 - 04.1985] (1570ccm, 79Kw, 107HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (116_) 1.8 (116.AA, 116.AB) [04.1979 - 04.1985] (1779ccm, 90Kw, 122HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (116_) 1.8 Turbo (116) [01.1984 - 12.1985] (1779ccm, 110Kw, 150HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (116_) 2.0 (116.A1A) [06.1980 - 04.1985] (1962ccm, 96Kw, 131HP)
ALFA ROMEO GT (105_) 1600 (115) [09.1972 - 12.1977] (1570ccm, 76Kw, 103HP)
ALFA ROMEO GT (105_) V 1750 (105) [01.1967 - 12.1972] (1779ccm, 83Kw, 113HP)
ALFA ROMEO GTV (116_) 2.0 (116.36 E) [01.1985 - 12.1985] (1962ccm, 94Kw, 128HP)
ALFA ROMEO GTV (116_) 2.0 (11636) [07.1978 - 01.1986] (1962ccm, 96Kw, 131HP)
ALFA ROMEO SPIDER (115_) 1600 (11507) [03.1971 - 12.1979] (1570ccm, 80Kw, 109HP)
ALFA ROMEO SPIDER (115_) 1600 (11535) [03.1976 - 12.1990] (1570ccm, 76Kw, 103HP)
ALFA ROMEO SPIDER (115_) 1600 (115A2) [01.1990 - 12.1993] (1570ccm, 79Kw, 107HP)
ALFA ROMEO SPIDER (115_) 2000 (11538, 115661) [08.1986 - 12.1990] (1962ccm, 92Kw, 125HP)
ALFA ROMEO SPIDER (115_) 2000 (11538, 115A1) [01.1977 - 12.1993] (1962ccm, 93Kw, 126HP)
ALFA ROMEO SPIDER (115_) 2000 (115680, 115681) [08.1986 - 12.1990] (1962ccm, 85Kw, 116HP)
ALFA ROMEO SPIDER (115_) 2000 (115A1A) [01.1990 - 12.1993] (1962ccm, 88Kw, 120HP)
AUDI 100 (43, C2) 1.6 [08.1976 - 07.1982] (1588ccm, 63Kw, 85HP)
AUDI 100 (C1) 1.6 [01.1975 - 07.1976] (1588ccm, 63Kw, 85HP)
AUDI 100 Avant (43, C2) 1.6 [07.1977 - 02.1983] (1588ccm, 63Kw, 85HP)
AUDI 100 Avant (43, C2) 2.0 [08.1977 - 07.1980] (1984ccm, 85Kw, 115HP)
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 [08.1982 - 12.1987] (1781ccm, 55Kw, 75HP)
AUDI 100 C1 cupe (817) 1.9 [08.1971 - 12.1976] (1871ccm, 82Kw, 112HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.3 [09.1978 - 07.1981] (1272ccm, 40Kw, 55HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.3 [09.1978 - 07.1981] (1272ccm, 44Kw, 60HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.3 [09.1978 - 07.1986] (1297ccm, 44Kw, 60HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.6 GLE [08.1978 - 07.1982] (1588ccm, 81Kw, 110HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.6 [08.1978 - 02.1983] (1588ccm, 63Kw, 85HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.6 [08.1978 - 03.1987] (1595ccm, 55Kw, 75HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.6 [08.1978 - 07.1981] (1588ccm, 51Kw, 70HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.6 [08.1978 - 07.1986] (1588ccm, 55Kw, 75HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.8 [01.1983 - 08.1986] (1781ccm, 66Kw, 90HP)
AUDI 50 (86) 1.1 [08.1974 - 07.1977] (1093ccm, 44Kw, 60HP)
AUDI 50 (86) 1.1 [08.1974 - 07.1978] (1093ccm, 37Kw, 50HP)
AUDI 50 (86) 1.3 [08.1977 - 07.1978] (1272ccm, 44Kw, 60HP)
AUDI 60 1.5 [09.1968 - 08.1972] (1496ccm, 40Kw, 55HP)
AUDI 60 Variant 1.5 [09.1968 - 08.1972] (1496ccm, 40Kw, 55HP)
AUDI 75 1.7 [09.1968 - 08.1972] (1695ccm, 55Kw, 75HP)
AUDI 75 Variant 1.7 [09.1968 - 08.1972] (1695ccm, 55Kw, 75HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.3 [05.1972 - 07.1978] (1297ccm, 40Kw, 55HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.3 [05.1972 - 07.1978] (1297ccm, 44Kw, 60HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.5 [05.1972 - 07.1976] (1471ccm, 63Kw, 85HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.5 [05.1972 - 08.1975] (1471ccm, 55Kw, 75HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 GT [09.1973 - 07.1976] (1584ccm, 74Kw, 100HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 GTE [01.1976 - 07.1978] (1588ccm, 81Kw, 110HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 [09.1975 - 07.1978] (1588ccm, 55Kw, 75HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 [09.1975 - 07.1978] (1588ccm, 63Kw, 85HP)
AUDI COUPE (81, 85) 1.6 [07.1980 - 08.1981] (1588ccm, 55Kw, 75HP)
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT [09.1982 - 10.1988] (1781ccm, 66Kw, 90HP)
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 [08.1981 - 07.1983] (1781ccm, 55Kw, 75HP)
BMW 02 (E10) 1502 [01.1975 - 07.1977] (1573ccm, 55Kw, 75HP)
BMW 02 (E10) 1600 Ti [09.1967 - 11.1969] (1573ccm, 77Kw, 105HP)
BMW 3 (E21) 316 [08.1975 - 08.1980] (1573ccm, 66Kw, 90HP)
BMW 3 (E21) 318 [08.1975 - 08.1980] (1766ccm, 72Kw, 98HP)
BMW 3 (E21) 320 i [06.1975 - 08.1982] (1990ccm, 92Kw, 125HP)
BMW 3 (E21) 320 [06.1975 - 07.1979] (1990ccm, 80Kw, 109HP)
BMW 5 (E12) 518 i [06.1979 - 06.1981] (1766ccm, 75Kw, 102HP)
BMW 5 (E12) 520 i [03.1972 - 07.1979] (1990ccm, 92Kw, 125HP)
BMW 5 (E12) 520 [06.1972 - 01.1979] (1990ccm, 85Kw, 115HP)
FIAT DUCATO caroserie (280_) 2.0 [07.1985 - 08.1990] (1971ccm, 55Kw, 75HP)
FIAT DUCATO Panorama (280_) 2.0 [01.1986 - 08.1990] (1971ccm, 55Kw, 75HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (280_) 2.0 [07.1985 - 08.1990] (1971ccm, 55Kw, 75HP)
FORD CAPRI (ECJ) 1300 [01.1971 - 12.1972] (1305ccm, 39Kw, 53HP)
FORD CAPRI (ECJ) 1300 [01.1973 - 12.1973] (1297ccm, 43Kw, 59HP)
FORD CAPRI (ECJ) 1300 [12.1968 - 12.1972] (1305ccm, 37Kw, 50HP)
FORD CAPRI (ECJ) 1500 [12.1968 - 02.1974] (1488ccm, 48Kw, 65HP)
FORD CAPRI (ECJ) 1700 [12.1968 - 08.1972] (1699ccm, 55Kw, 75HP)
FORD CAPRI II (GECP) 1.6 [02.1974 - 12.1977] (1593ccm, 53Kw, 72HP)
FORD CAPRI II (GECP) 2.0 [04.1974 - 12.1977] (1993ccm, 72Kw, 98HP)
FORD CORTINA '80 (GBS, GBNS) 1.6 [07.1979 - 07.1982] (1593ccm, 51Kw, 69HP)
FORD CORTINA '80 (GBS, GBNS) 1.6 [07.1979 - 07.1982] (1593ccm, 54Kw, 73HP)
FORD CORTINA '80 (GBS, GBNS) 2.0 [07.1979 - 07.1982] (1993ccm, 74Kw, 100HP)
FORD CORTINA '80 Turnier (GBNS) 1.6 [07.1979 - 07.1982] (1593ccm, 51Kw, 69HP)
FORD CORTINA (GBTS, GBFS, CBTS) 1.3 [05.1975 - 07.1979] (1297ccm, 40Kw, 55HP)
FORD CORTINA (GBTS, GBFS, CBTS) 1.6 [05.1975 - 07.1979] (1593ccm, 50Kw, 68HP)
FORD CORTINA (GBTS, GBFS, CBTS) 1.6 [05.1975 - 07.1979] (1593ccm, 53Kw, 72HP)
FORD CORTINA 1300 [10.1966 - 03.1972] (1298ccm, 40Kw, 54HP)
FORD CORTINA Coach 1300 [10.1966 - 03.1972] (1298ccm, 40Kw, 54HP)
FORD CORTINA Estate Turnier (GBNS) 1.3 [05.1975 - 07.1979] (1297ccm, 43Kw, 58HP)
FORD CORTINA Estate Turnier (GBNS) 1.6 [05.1975 - 07.1979] (1593ccm, 50Kw, 68HP)
FORD CORTINA Estate Turnier (GBNS) 1.6 [05.1975 - 07.1979] (1593ccm, 53Kw, 72HP)
FORD ESCORT '81 Courrier (AVA) 1.1 [03.1981 - 02.1986] (1117ccm, 37Kw, 50HP)
FORD ESCORT '86 Courrier (AVF) 1.3 [02.1986 - 07.1990] (1297ccm, 44Kw, 60HP)
FORD ESCORT '86 Courrier (AVF) 1.4 i [02.1986 - 07.1990] (1392ccm, 54Kw, 73HP)
FORD ESCORT '86 Courrier (AVF) 1.6 [02.1986 - 07.1990] (1597ccm, 60Kw, 81HP)
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 950 [08.1968 - 08.1974] (940ccm, 25Kw, 34HP)
FORD ESCORT III (GAA) 1.1 [08.1983 - 12.1985] (1117ccm, 37Kw, 50HP)
FORD ESCORT III (GAA) 1.6 RS Turbo [11.1984 - 12.1985] (1597ccm, 97Kw, 132HP)
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.1 [08.1983 - 12.1985] (1117ccm, 37Kw, 50HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.1 [12.1985 - 07.1990] (1117ccm, 37Kw, 50HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.3 [01.1986 - 07.1990] (1297ccm, 44Kw, 60HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.3 [11.1986 - 07.1988] (1296ccm, 51Kw, 69HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.4 [01.1986 - 07.1990] (1392ccm, 54Kw, 73HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.4 [01.1986 - 07.1990] (1392ccm, 55Kw, 75HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.4 [10.1985 - 10.1990] (1392ccm, 51Kw, 70HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 i [01.1986 - 05.1990] (1598ccm, 66Kw, 90HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 Turbo RS [01.1986 - 07.1990] (1597ccm, 97Kw, 132HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 XR3i [01.1986 - 08.1989] (1597ccm, 77Kw, 105HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 [04.1989 - 07.1990] (1598ccm, 65Kw, 88HP)
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.1 [10.1985 - 09.1990] (1117ccm, 37Kw, 50HP)
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.3 [01.1986 - 07.1990] (1297ccm, 44Kw, 60HP)
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.4 [01.1986 - 07.1990] (1392ccm, 54Kw, 73HP)
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.4 [10.1985 - 10.1990] (1392ccm, 51Kw, 70HP)
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.6 [01.1986 - 07.1990] (1597ccm, 58Kw, 79HP)
FORD ESCORT IV Cabriolet (ALF) 1.6 XR3i [01.1986 - 07.1990] (1597ccm, 77Kw, 105HP)
FORD ESCORT IV Cabriolet (ALF) 1.6 [01.1986 - 12.1987] (1597ccm, 58Kw, 79HP)
FORD FIESTA caroserie (WFVT) 1.0 (WFVT) [10.1977 - 11.1986] (957ccm, 29Kw, 40HP)
FORD FIESTA caroserie (WFVT) 1.1 (WFVT) [10.1977 - 11.1986] (1117ccm, 39Kw, 53HP)
FORD FIESTA I (GFBT) 0.9 [05.1976 - 08.1983] (957ccm, 29Kw, 40HP)
FORD FIESTA I (GFBT) 0.9 [05.1976 - 08.1983] (957ccm, 33Kw, 45HP)
FORD FIESTA I (GFBT) 1.1 (WFBT) [02.1981 - 08.1983] (1117ccm, 40Kw, 55HP)
FORD FIESTA I (GFBT) 1.1 [05.1976 - 08.1983] (1117ccm, 39Kw, 53HP)
FORD FIESTA I (GFBT) 1.3 [08.1977 - 08.1983] (1297ccm, 49Kw, 66HP)
FORD FIESTA I (GFBT) 1.6 XR2 [08.1981 - 08.1983] (1598ccm, 62Kw, 84HP)
FORD FIESTA II (FBD) 1.0 (FBD) [09.1983 - 02.1989] (957ccm, 33Kw, 45HP)
FORD FIESTA II (FBD) 1.1 (FBD) [05.1986 - 02.1989] (1117ccm, 36Kw, 49HP)
FORD FIESTA II (FBD) 1.1 (FBD) [09.1983 - 02.1989] (1117ccm, 37Kw, 50HP)
FORD FIESTA II (FBD) 1.3 (FBD) [09.1983 - 01.1987] (1298ccm, 51Kw, 69HP)
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD) [02.1987 - 02.1989] (1392ccm, 54Kw, 73HP)
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD) [10.1985 - 11.1989] (1392ccm, 55Kw, 75HP)
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD) [10.1986 - 02.1989] (1392ccm, 52Kw, 71HP)
FORD FIESTA II (FBD) 1.6 XR2 (FBD) [03.1984 - 02.1989] (1597ccm, 70Kw, 95HP)
FORD FIESTA II (FBD) 1.6 XR2 (FBD) [04.1984 - 02.1989] (1597ccm, 71Kw, 97HP)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.4 [03.1989 - 12.1995] (1391ccm, 52Kw, 71HP)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.4 [03.1989 - 12.1995] (1392ccm, 54Kw, 73HP)
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.0 [01.1975 - 12.1975] (1994ccm, 73Kw, 99HP)
FORD GRANADA (GU) 2.0 [08.1979 - 08.1985] (1993ccm, 74Kw, 101HP)
FORD GRANADA Break (GNU) 2.0 [08.1979 - 08.1985] (1993ccm, 74Kw, 101HP)
FORD GRANADA I (GAE, GGE) 1.8 [04.1985 - 02.1992] (1796ccm, 66Kw, 90HP)
FORD GRANADA I (GAE, GGE) 2.0 i [10.1985 - 12.1990] (1993ccm, 74Kw, 100HP)
FORD GRANADA I (GAE, GGE) 2.0 [04.1985 - 08.1989] (1993ccm, 77Kw, 105HP)
FORD GRANADA Mk III limuzina (GGE) 1.8 [01.1986 - 10.1988] (1796ccm, 66Kw, 89HP)
FORD ORION I (AFD) 1.6 i [07.1983 - 03.1986] (1597ccm, 77Kw, 105HP)
FORD ORION II (AFF) 1.4 [12.1985 - 07.1990] (1392ccm, 55Kw, 75HP)
FORD ORION II (AFF) 1.6 i Cat [03.1986 - 07.1990] (1597ccm, 66Kw, 90HP)
FORD ORION III (GAL) 1.4 [07.1990 - 12.1993] (1391ccm, 52Kw, 71HP)
FORD P 100 I 1.6 [04.1982 - 09.1987] (1598ccm, 54Kw, 73HP)
FORD P 100 II 2.0 [10.1987 - 12.1992] (1993ccm, 57Kw, 78HP)
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.6 i [10.1989 - 02.1993] (1597ccm, 59Kw, 80HP)
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.8 [01.1987 - 05.1988] (1796ccm, 66Kw, 90HP)
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i Cat [01.1987 - 02.1993] (1993ccm, 74Kw, 100HP)
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i [01.1987 - 12.1989] (1993ccm, 74Kw, 100HP)
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 [07.1989 - 12.1992] (1998ccm, 80Kw, 109HP)
FORD SIERRA Break (BNC) 1.8 [10.1984 - 12.1986] (1796ccm, 66Kw, 90HP)
FORD SIERRA Break (BNC) 2.0 [10.1985 - 12.1986] (1993ccm, 74Kw, 100HP)
FORD SIERRA hatchback (GBC) 1.8 [10.1984 - 12.1986] (1796ccm, 66Kw, 90HP)
FORD SIERRA hatchback (GBC) 2.0 [10.1985 - 12.1986] (1993ccm, 74Kw, 100HP)
FORD SIERRA hatchback (GBC, GBG) 1.6 i [10.1989 - 02.1993] (1598ccm, 59Kw, 80HP)
FORD SIERRA hatchback (GBC, GBG) 1.8 [01.1987 - 05.1988] (1796ccm, 66Kw, 90HP)
FORD SIERRA hatchback (GBC, GBG) 2.0 i Cat [01.1987 - 02.1993] (1993ccm, 74Kw, 100HP)
FORD SIERRA hatchback (GBC, GBG) 2.0 i [01.1987 - 02.1993] (1993ccm, 74Kw, 100HP)
FORD SIERRA Turnier (BNG) 1.6 i [10.1989 - 02.1993] (1598ccm, 59Kw, 80HP)
FORD SIERRA Turnier (BNG) 1.8 [01.1987 - 05.1988] (1796ccm, 66Kw, 90HP)
FORD SIERRA Turnier (BNG) 2.0 i Cat [01.1987 - 02.1993] (1993ccm, 74Kw, 100HP)
FORD SIERRA Turnier (BNG) 2.0 i [01.1987 - 02.1993] (1993ccm, 74Kw, 100HP)
FORD TRANSIT bus (E_ _) 2.0 [09.1991 - 09.1994] (1993ccm, 66Kw, 90HP)
FORD TRANSIT bus (T_ _) 1.6 (TBL, TES) [12.1985 - 01.1989] (1593ccm, 46Kw, 63HP)
FORD TRANSIT caroserie (T_ _) 1.6 (TAS) [09.1985 - 09.1992] (1593ccm, 46Kw, 63HP)
LANCIA TREVI (828_) 1600 (828DB03) [05.1980 - 01.1987] (1585ccm, 74Kw, 100HP)
MERCEDES-BENZ /8 (W114) 220 [01.1968 - 12.1973] (2197ccm, 63Kw, 86HP)
MERCEDES-BENZ /8 (W115) 200 (115.015) [01.1968 - 01.1977] (1988ccm, 63Kw, 86HP)
MERCEDES-BENZ /8 (W115) 200 [01.1968 - 01.1977] (1988ccm, 70Kw, 95HP)
MERCEDES-BENZ /8 (W115) 220 (115.010) [01.1968 - 07.1973] (2200ccm, 77Kw, 105HP)
MERCEDES-BENZ /8 (W115) 230.4 (115.017) [08.1973 - 12.1976] (2307ccm, 81Kw, 110HP)
MERCEDES-BENZ T1 bus (601) 208 2.3 [05.1977 - 12.1982] (2307ccm, 63Kw, 86HP)
MERCEDES-BENZ T2/L caroserie L 408 G (309.012, 309.013, 309.014, 309.015, 309.016,... [08.1972 - 12.1974] (2197ccm, 55Kw, 75HP)
MERCEDES-BENZ T2/L caroserie L 408 G (309.012, 309.013, 309.014, 309.015, 309.016,... [08.1972 - 12.1974] (2197ccm, 63Kw, 85HP)
MERCEDES-BENZ T2/L platou / sasiu L 408 G (309.000, 309.001, 309.002, 309.003, 309.011) [08.1972 - 12.1974] (2197ccm, 63Kw, 85HP)
MERCEDES-BENZ T2/L vehicul pentru utilizare generala LF 408 G (309.050, 309.051, 309.052, 309.053, 309.054,... [08.1972 - 12.1974] (2197ccm, 55Kw, 75HP)
MERCEDES-BENZ T2/L vehicul pentru utilizare generala LF 408 G (309.050, 309.051, 309.052, 309.053, 309.054,... [08.1972 - 12.1974] (2197ccm, 63Kw, 85HP)
PEUGEOT 504 (A_, M_) 2.0 (A11, A13, MY1, MY3) [03.1971 - 06.1986] (1971ccm, 71Kw, 97HP)
PEUGEOT 504 Break (D_, F_) 2.0 (D11, F11) [04.1971 - 07.1986] (1971ccm, 68Kw, 92HP)
PEUGEOT 504 pick-up (E_) 1.8 [07.1987 - 12.1989] (1796ccm, 53Kw, 72HP)
PEUGEOT 505 (551A) 2.0 TI,STI [08.1979 - 10.1986] (1995ccm, 81Kw, 110HP)
PEUGEOT 505 (551A) 2.2 GTI [08.1983 - 12.1993] (2165ccm, 90Kw, 122HP)
PEUGEOT 505 (551A) 2.2 GTI [08.1983 - 12.1993] (2165ccm, 96Kw, 130HP)
PEUGEOT 505 (551A) 2.2 Turbo Injection [01.1986 - 12.1987] (2155ccm, 110Kw, 150HP)
PEUGEOT 505 (551A) 2.2 Turbo Injection [03.1984 - 10.1988] (2155ccm, 114Kw, 155HP)
PEUGEOT 505 (551A) 2.2 Turbo Injection [06.1987 - 12.1988] (2155ccm, 128Kw, 174HP)
PEUGEOT 505 (551A) 2.2 [03.1986 - 12.1993] (2165ccm, 84Kw, 114HP)
PEUGEOT 505 (551A) 2.2 [05.1981 - 10.1984] (2165ccm, 85Kw, 116HP)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.0 [09.1985 - 11.1987] (1971ccm, 72Kw, 98HP)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.2 GTI [09.1985 - 12.1986] (2165ccm, 90Kw, 122HP)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.2 Ti [01.1984 - 09.1985] (2165ccm, 96Kw, 131HP)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.2 [01.1986 - 12.1993] (2165ccm, 84Kw, 114HP)
PEUGEOT J5 bus (280P) 2.0 [01.1983 - 09.1990] (1971ccm, 58Kw, 79HP)
PEUGEOT J5 bus (280P) 2.0 [09.1981 - 09.1990] (1971ccm, 55Kw, 75HP)
PEUGEOT J5 caroserie (280L) 1.8 [01.1983 - 11.1988] (1796ccm, 51Kw, 69HP)
PEUGEOT J5 platou / sasiu (280L) 2.0 [01.1983 - 11.1988] (1971ccm, 58Kw, 79HP)
PEUGEOT J5 platou / sasiu (280L) 2.0 [01.1986 - 11.1988] (1971ccm, 55Kw, 75HP)
PORSCHE 924 2.0 Carrera GT [06.1980 - 10.1986] (1984ccm, 154Kw, 209HP)
PORSCHE 924 2.0 Turbo [06.1980 - 10.1986] (1984ccm, 130Kw, 177HP)
PORSCHE 924 2.0 Turbo [11.1978 - 06.1980] (1984ccm, 125Kw, 170HP)
PORSCHE 924 2.0 [11.1975 - 08.1989] (1984ccm, 92Kw, 125HP)
SAAB 9-3 (YS3D) 2.3 [09.1999 - 01.2002] (2290ccm, 169Kw, 230HP)
SAAB 90 2.0 [08.1984 - 08.1987] (1985ccm, 74Kw, 100HP)
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 -16 [01.1986 - 12.1988] (1985ccm, 92Kw, 125HP)
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 -16 [01.1989 - 12.1993] (1985ccm, 93Kw, 126HP)
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 8V Turbo [01.1988 - 12.1990] (1985ccm, 114Kw, 155HP)
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 c [07.1982 - 12.1988] (1985ccm, 74Kw, 101HP)
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 c [11.1980 - 08.1984] (1985ccm, 79Kw, 107HP)
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 i [09.1985 - 08.1990] (1985ccm, 81Kw, 110HP)
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 i [11.1980 - 08.1990] (1985ccm, 85Kw, 115HP)
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 S Turbo-16 [01.1992 - 12.1993] (1985ccm, 107Kw, 146HP)
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 S Turbo-16 [07.1991 - 12.1993] (1985ccm, 104Kw, 141HP)
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 Turbo [01.1986 - 12.1988] (1985ccm, 110Kw, 150HP)
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 Turbo [10.1980 - 07.1985] (1985ccm, 107Kw, 146HP)
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 Turbo [10.1986 - 12.1991] (1985ccm, 103Kw, 140HP)
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 Turbo-16 S Cat [01.1989 - 12.1993] (1985ccm, 129Kw, 175HP)
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 Turbo-16 S [01.1984 - 12.1988] (1985ccm, 129Kw, 175HP)
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 Turbo-16 [11.1985 - 12.1993] (1985ccm, 118Kw, 160HP)
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.1 -16 [08.1990 - 12.1993] (2119ccm, 100Kw, 136HP)
SAAB 900 I Cabriolet 2.0 -16 [01.1990 - 06.1994] (1985ccm, 93Kw, 126HP)
SAAB 900 I Cabriolet 2.0 S Turbo-16 [09.1991 - 06.1994] (1985ccm, 104Kw, 141HP)
SAAB 900 I Cabriolet 2.0 Turbo-16 S [11.1986 - 06.1994] (1985ccm, 129Kw, 175HP)
SAAB 900 I Cabriolet 2.0 Turbo-16 [11.1986 - 06.1994] (1985ccm, 118Kw, 160HP)
SAAB 900 I Cabriolet 2.1 -16 [08.1990 - 06.1994] (2119ccm, 100Kw, 136HP)
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 -16 [01.1989 - 08.1992] (1985ccm, 93Kw, 126HP)
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 c [09.1978 - 08.1984] (1985ccm, 79Kw, 107HP)
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 c [09.1979 - 12.1988] (1985ccm, 74Kw, 101HP)
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 i [09.1985 - 08.1990] (1985ccm, 81Kw, 110HP)
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 i [11.1980 - 12.1988] (1985ccm, 85Kw, 115HP)
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 S Turbo-16 [09.1991 - 07.1993] (1985ccm, 104Kw, 141HP)
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 Turbo [01.1986 - 12.1988] (1985ccm, 110Kw, 150HP)
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 Turbo [09.1978 - 07.1985] (1985ccm, 107Kw, 146HP)
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 Turbo [10.1986 - 12.1991] (1985ccm, 103Kw, 140HP)
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 Turbo-16 S Cat [01.1989 - 12.1993] (1985ccm, 125Kw, 170HP)
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 Turbo-16 S [02.1984 - 12.1988] (1985ccm, 129Kw, 175HP)
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 Turbo-16 [11.1985 - 06.1994] (1985ccm, 118Kw, 160HP)
SAAB 900 I Combi Coupe 2.1 -16 [09.1990 - 07.1993] (2119ccm, 100Kw, 136HP)
SAAB 9000 2.0 -16 CD [09.1993 - 12.1998] (1985ccm, 110Kw, 150HP)
SAAB 9000 2.0 -16 Turbo CD [09.1988 - 08.1993] (1985ccm, 120Kw, 163HP)
SAAB 9000 2.0 -16 Turbo CD [09.1989 - 12.1998] (1985ccm, 136Kw, 185HP)
SAAB 9000 2.0 -16 Turbo CD [09.1992 - 12.1998] (1985ccm, 108Kw, 147HP)
SAAB 9000 2.0 -16 Turbo [04.1985 - 12.1991] (1985ccm, 129Kw, 175HP)
SAAB 9000 2.0 -16 Turbo [05.1988 - 08.1993] (1985ccm, 118Kw, 160HP)
SAAB 9000 2.0 -16 [01.1989 - 01.1993] (1985ccm, 94Kw, 128HP)
SAAB 9000 2.0 [10.1988 - 08.1990] (1985ccm, 99Kw, 135HP)
SAAB 9000 2.3 -16 CD Turbo
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!

Produsele comercializate sunt noi aftermarket, pe cod de producător.
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Alfa-Romeo 164
Alfa-Romeo 33
Alfa-Romeo 6
Alfa-Romeo 75
Alfa-Romeo 90
Alfa-Romeo Alfasud
Alfa-Romeo Alfetta
Alfa-Romeo Arna
Alfa-Romeo Giulietta
Alfa-Romeo GT
Alfa-Romeo GTV
Alfa-Romeo Spider
Alfa-Romeo Sprint
Audi 100
Audi 80
Audi A1
Audi A2
Audi A3 8V
Audi A5
Audi B4
Audi Cabriolet
Audi Coupe
BMW 02 Cabriolet E10
BMW 02 E10
Fiat Coupe
Fiat Ducato
Fiat Spider
Ford Capri
Ford Cortina
Ford Escort
Ford Escort Turnier
Ford Fiesta
Ford Granada
Ford GT
Ford Orion
Ford Sierra
Ford Transit
Mercedes GLE
Opel GT
Opel Pick Up
Peugeot 504
Peugeot 505
Peugeot J5
Porsche 924
Porsche Carrera GT
Renault Coupe
Renault Spider
Saab 90
Saab 900
Saab 9000
Saab 9-3
VW T1
VW T2
VW Up
Data actualizării anunțului: 21 Apr 2024, 05:37
2
vizualizări