Capac distribuitor (VK1061 BER) ALFA ROMEO,AUDI,BMW,Citroen,FIAT,FORD,LANCIA,MERCEDES-BENZ,OPEL,PEUGEOT,PORSCHE,RENAULT,SAAB,SEAT,TALBOT,VAUXHALL,VOLVO,VW,ZASTAVA

29.39 Lei
capac distribuitor (VK1061 BER) ALFA ROMEO,AUDI,BMW,Citroen,FIAT,FORD,LANCIA,MERCEDES-BENZ,OPEL,PEUGEOT,PORSCHE,RENAULT,SAAB,SEAT,TALBOT,VAUXHALL,VOLVO,VW,ZASTAVA
Denumire produs: capac distribuitor
Grupul de adunare: Sistem aprindere
Producator: BER
Cod produs: VK1061
Folosit si pentru: ALFA ROMEO, AUDI, BMW, Citroen, FIAT, FORD, LANCIA, MERCEDES-BENZ, OPEL, PEUGEOT, PORSCHE, RENAULT, SAAB, SEAT, TALBOT, VAUXHALL, VOLVO, VW, ZASTAVA

Coduri echivalente:
ACDelco 013/CD 1069 [013CD1069]
ALFA ROMEO 115 44 05 011 00/03 [11544050110003]
ALFA ROMEO 119 00 05 011 04/02 [11900050110402]
ALFA ROMEO 700 216 [700216]
BERU by DRiV VK106
BMW 12 11 1 271 656 [12111271656]
BMW 12 11 1 359 874 [12111359874]
BMW 12 11 1 363 291 [12111363291]
BMW 12 11 1 363 423 [12111363423]
BMW 12 70 9 282 [12709282]
BOSCH 03.010 [03010]
BOSCH 03.026 [03026]
BOSCH 1 235 522 056 [1235522056]
BOSCH 1 235 522 219 [1235522219]
BOSCH 1 235 522 227 [1235522227]
BOSCH 1 235 522 285 [1235522285]
BOSCH 1 235 522 315 [1235522315]
BOSCH 1 235 522 322 [1235522322]
BOSCH 1 235 522 356 [1235522356]
BOSCH 1 235 522 908 [1235522908]
BREMI 8045
BREMI 8047
BREMI 8064
BREMI 8066
DAF 744626
DODUCO 0 330 924 018 [0330924018]
DODUCO 4018
DODUCO 4030
DODUCO 4043
EAN 4060426309527
FACET 2.7473 PHT [27473PHT]
FACET 2.7477 [27477]
FACET 2.7485 [27485]
FACET 2.7486 [27486]
FACET 2.7494 PHT [27494PHT]
FACET 2.7495 PHT [27495PHT]
FACET 2.7500 [27500]
FACET 2.7501 PHT [27501PHT]
FACET 2.7509 [27509]
FIAT 2305237
FIAT 82301920
FIAT 82305237
FIAT 82361894
FIAT 9934652
FIAT 9936014
FORD 1 498 746 [1498746]
FORD 1 595 255 [1595255]
FORD 5 010 983 [5010983]
FORD 5 015 601 [5015601]
FORD 6 077 549 [6077549]
FORD 710 254 [710254]
FORD 72 VG 12106 AA [72VG12106AA]
FORD 81 SF 12106 EA [81SF12106EA]
FORD A 700 X 12276 ADA [A700X12276ADA]
FORD A 830 X 12276 CA [A830X12276CA]
FORD A 860 X 12276 CA [A860X12276CA]
GENERAL MOTORS 94 625 744 [94625744]
HERTH+BUSS ELPARTS 12 150 049 [12150049]
HERTH+BUSS ELPARTS 12 150 053 [12150053]
HERTH+BUSS ELPARTS 12 150 080 [12150080]
HERTH+BUSS ELPARTS 12 150 082 [12150082]
INTERMOTOR 44190
INTERMOTOR 44210
INTERMOTOR 45820
LANCIA 82 288 615 [82288615]
LANCIA 82 301 920 [82301920]
LANCIA 82 305 237 [82305237]
LANCIA 82 361 894 [82361894]
LUCAS ELECTRICAL DC 32 [DC32]
LUCAS ELECTRICAL DDB 442 [DDB442]
MERCEDES-BENZ 000 158 28 02 [0001582802]
Motorcraft EDH 125 [EDH125]
Motorcraft EDH 130 [EDH130]
Motorcraft EDH 204 [EDH204]
Motorcraft EDH 24 D [EDH24D]
Motorcraft EDH 24 [EDH24]
Motorcraft EDH 36 [EDH36]
MWM 6 0690 873 0206 [606908730206]
OPEL 12 12 142 [1212142]
OPEL 12 12 143 [1212143]
RENAULT 77 01 012 536 [7701012536]
SEAT NG 522227 29 [NG52222729]
VAG 043 905 207 [043905207]
VAG 049 905 207 [049905207]
VAG 058 905 207 [058905207]
VAG 059 905 207 A [059905207A]
VAG 113 905 207 A [113905207A]
VAG 113 905 207 B [113905207B]
VAG 113 905 207 C [113905207C]
VAG 113 905 207 D [113905207D]
VAG 113 905 207 G [113905207G]
VOLVO 243797-3 [2437973]
VOLVO 243797-8 [2437978]

Pies? auto compatibil? cu:
ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 T.S. (164.A2C, 164.A2L) [06.1987 - 09.1992] (1962ccm, 105Kw, 143HP)
ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 T.S. (164.A2H) [06.1987 - 09.1992] (1962ccm, 109Kw, 148HP)
ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 T.S. (164.H3) [09.1992 - 09.1998] (1995ccm, 106Kw, 144HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.2 (905.A) [06.1983 - 12.1989] (1186ccm, 50Kw, 68HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.3 (905.A1A, 905.A1C, 905.A1D, 905.A1F, 905.A1H) [10.1984 - 12.1989] (1351ccm, 63Kw, 86HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.3 (905.A1B, 905.A1C, 905.A1G) [06.1983 - 12.1989] (1351ccm, 55Kw, 75HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.5 (905.A2) [07.1986 - 12.1989] (1490ccm, 75Kw, 102HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.5 (905.A2A) [05.1983 - 12.1987] (1490ccm, 62Kw, 84HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.5 (905.A2G) [06.1983 - 12.1986] (1490ccm, 66Kw, 90HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.5 4x4 (905.A2) [07.1986 - 12.1989] (1490ccm, 75Kw, 102HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.5 4x4 (905.A2) [11.1983 - 12.1984] (1490ccm, 62Kw, 84HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.5 4x4 (905.A2F) [01.1985 - 09.1986] (1490ccm, 66Kw, 90HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.5 4x4 (905.A2M, 905.A2T) [09.1986 - 12.1989] (1490ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.5 QV (905.A2N, 905.A2V) [06.1984 - 12.1989] (1490ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.7 i.e. (905.A3D) [09.1988 - 12.1989] (1712ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.7 QV (905.A3) [03.1988 - 12.1989] (1712ccm, 84Kw, 114HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.4 i.e. (907.A3A, 907.A3B) [06.1991 - 09.1994] (1351ccm, 65Kw, 88HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.4 i.e. (907.A3A, 907.A3B) [06.1991 - 09.1994] (1351ccm, 66Kw, 90HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.7 16V (907.A1C) [01.1990 - 03.1992] (1712ccm, 97Kw, 132HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.7 16V (907.A1C) [01.1990 - 09.1994] (1712ccm, 95Kw, 129HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.7 16V 4x4 (907.A1G) [01.1990 - 09.1994] (1712ccm, 95Kw, 129HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.7 16V 4x4 (907.A1G) [01.1990 - 09.1994] (1712ccm, 97Kw, 132HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.7 i.e. (907.A1A) [01.1990 - 09.1994] (1712ccm, 79Kw, 107HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.7 i.e. (907.A1A) [04.1992 - 09.1994] (1712ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A_) 1.5 (905A) [09.1984 - 12.1986] (1490ccm, 66Kw, 90HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A_) 1.5 (905A2N) [12.1986 - 12.1989] (1490ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A_) 1.5 4x4 (905.A2B, 905.A2C) [09.1984 - 12.1986] (1490ccm, 66Kw, 90HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A_) 1.5 4x4 (905.A2U) [12.1986 - 03.1989] (1490ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A_) 1.5 4x4 (905A2S, 905A2U) [12.1986 - 12.1989] (1490ccm, 75Kw, 102HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A_) 1.7 i.e. (905B3F) [09.1988 - 12.1989] (1712ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A_) 1.7 i.e. 4x4 (905A3G, 905B3F) [09.1988 - 12.1989] (1712ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B_) 1.4 i.e. (907B3B) [06.1991 - 09.1994] (1351ccm, 65Kw, 88HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B_) 1.4 i.e. (907B3B) [06.1991 - 09.1994] (1351ccm, 66Kw, 90HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B_) 1.7 16V (907.B1G) [01.1990 - 09.1994] (1712ccm, 95Kw, 129HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B_) 1.7 16V (907.B1G) [01.1990 - 09.1994] (1712ccm, 97Kw, 132HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B_) 1.7 16V 4x4 (907.B1H) [01.1990 - 03.1992] (1712ccm, 97Kw, 132HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B_) 1.7 16V 4x4 (907.B1H) [01.1990 - 09.1994] (1712ccm, 95Kw, 129HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B_) 1.7 i.e. (907.B1A) [01.1990 - 03.1992] (1712ccm, 79Kw, 107HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B_) 1.7 i.e. (907.B1A) [04.1992 - 09.1994] (1712ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B_) 1.7 i.e. 4x4 (907.B1E) [01.1990 - 03.1992] (1712ccm, 79Kw, 107HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.6 (162.B2B, 162.B2C) [05.1985 - 09.1989] (1567ccm, 81Kw, 110HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.6 Cat (162.B2B, 162.B2C) [05.1989 - 02.1992] (1567ccm, 81Kw, 110HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.8 (162.B1A, 162.B1B) [09.1985 - 06.1989] (1779ccm, 85Kw, 116HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.8 (162.B1H) [08.1989 - 02.1992] (1779ccm, 90Kw, 122HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.8 (162.B1L, 162.B1F) [09.1988 - 02.1992] (1779ccm, 88Kw, 120HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.8 Turbo (162.B1C, 162.B1D, 162.B1G) [09.1986 - 02.1992] (1779ccm, 110Kw, 150HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.8 Turbo i.e. (162.B1E) [02.1986 - 01.1990] (1779ccm, 114Kw, 155HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 2.0 (162.BA) [05.1985 - 10.1988] (1962ccm, 94Kw, 128HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 2.0 T.S Cat (162.B4A) [05.1985 - 02.1992] (1962ccm, 109Kw, 148HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 2.0 T.S. (162.4CB, 162.B4, 162.B4A) [01.1987 - 02.1992] (1962ccm, 107Kw, 146HP)
ALFA ROMEO 90 (162_) 1.8 (162.A1A) [10.1984 - 07.1987] (1779ccm, 85Kw, 116HP)
ALFA ROMEO 90 (162_) 2.0 i.e. (162.A2A, 162.A2E) [10.1984 - 07.1987] (1962ccm, 94Kw, 128HP)
ALFA ROMEO 90 (162_) 2.5 i.e. V6 (162.A, 162.AA) [10.1984 - 07.1987] (2492ccm, 110Kw, 150HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.2 (901.D0, 901.D1) [06.1972 - 09.1984] (1186ccm, 46Kw, 63HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.2 (901.D5) [03.1980 - 09.1984] (1186ccm, 44Kw, 60HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.2 ti [11.1973 - 09.1984] (1186ccm, 50Kw, 68HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.3 (901.F0) [05.1978 - 04.1980] (1286ccm, 50Kw, 68HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.3 SC/ti Super (901F3C, 901G2) [09.1977 - 09.1984] (1351ccm, 55Kw, 76HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.3 Super (901.F2) [01.1979 - 09.1984] (1351ccm, 51Kw, 69HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.3 ti (901.G0) [09.1977 - 09.1984] (1286ccm, 55Kw, 75HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.3 ti (901.G4) [03.1980 - 06.1984] (1351ccm, 63Kw, 86HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.5 ti (901.F1, 901.F4, 901.G1) [01.1979 - 09.1984] (1490ccm, 61Kw, 83HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.5 ti (901G5A, 901F4D) [05.1980 - 06.1984] (1490ccm, 70Kw, 95HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.5 ti Sprint (901G5A, 901G5C, 901F4D) [01.1983 - 12.1984] (1490ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO ALFASUD Giardinetta (904_) 1.2 (904A) [01.1978 - 12.1981] (1186ccm, 46Kw, 63HP)
ALFA ROMEO ALFASUD Giardinetta (904_) 1.3 (904B2) [03.1980 - 12.1981] (1351ccm, 51Kw, 69HP)
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902_) 1.3 (902.A0) [09.1976 - 07.1979] (1286ccm, 55Kw, 76HP)
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902_) 1.5 (902.A5) [07.1979 - 01.1987] (1490ccm, 70Kw, 95HP)
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902_) 1.5 (902C) [03.1982 - 12.1988] (1490ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO ALFETTA (116_) 1.6 (116.B1A) [01.1975 - 12.1984] (1570ccm, 79Kw, 107HP)
ALFA ROMEO ALFETTA (116_) 1.8 (116.B2) [10.1979 - 12.1984] (1779ccm, 90Kw, 122HP)
ALFA ROMEO ALFETTA (116_) 2.0 (116.55F, 116.56F, 116.55N, 116.56N) [07.1978 - 12.1984] (1962ccm, 97Kw, 132HP)
ALFA ROMEO ALFETTA (116_) 2.0 (116.55G, 116.56G) [03.1977 - 02.1980] (1962ccm, 89Kw, 121HP)
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116_) 1.6 (11604) [01.1976 - 09.1982] (1570ccm, 79Kw, 107HP)
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116_) 2.0 (11610) [07.1978 - 01.1986] (1962ccm, 89Kw, 121HP)
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116_) 2.0 (11636, 11610) [06.1977 - 12.1984] (1962ccm, 96Kw, 131HP)
ALFA ROMEO ARNA (920_) 1.2 (920.AA) [01.1985 - 12.1986] (1186ccm, 44Kw, 60HP)
ALFA ROMEO ARNA (920_) 1.2 (920.AB, 920.AC) [01.1985 - 12.1986] (1186ccm, 50Kw, 68HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (116_) 1.3 (116.44A) [10.1977 - 06.1983] (1357ccm, 66Kw, 90HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (116_) 1.6 (116.50B) [10.1977 - 04.1985] (1570ccm, 79Kw, 107HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (116_) 1.8 (116.AA, 116.AB) [04.1979 - 04.1985] (1779ccm, 90Kw, 122HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (116_) 2.0 (116.A1A) [06.1980 - 04.1985] (1962ccm, 96Kw, 131HP)
ALFA ROMEO GT (105_) 1300 Junior (105) [01.1966 - 12.1977] (1290ccm, 64Kw, 87HP)
ALFA ROMEO GT (105_) 1600 (115) [06.1971 - 12.1977] (1570ccm, 80Kw, 109HP)
ALFA ROMEO GT (105_) V 1750 (105) [01.1967 - 12.1972] (1779ccm, 83Kw, 113HP)
ALFA ROMEO GT (105_) V 2000 (105) [01.1971 - 12.1977] (1962ccm, 96Kw, 131HP)
ALFA ROMEO GTV (116_) 2.0 (116.36 E) [01.1985 - 12.1985] (1962ccm, 94Kw, 128HP)
ALFA ROMEO GTV (116_) 2.0 (11636) [07.1978 - 01.1986] (1962ccm, 96Kw, 131HP)
ALFA ROMEO SPIDER (105_) 1300 (10591) [01.1968 - 12.1977] (1290ccm, 64Kw, 87HP)
ALFA ROMEO SPIDER (115_) 1600 (11535) [03.1976 - 12.1990] (1570ccm, 76Kw, 103HP)
ALFA ROMEO SPIDER (115_) 1600 (115A2) [01.1990 - 12.1993] (1570ccm, 79Kw, 107HP)
ALFA ROMEO SPIDER (115_) 2000 (11538, 115661) [08.1986 - 12.1990] (1962ccm, 92Kw, 125HP)
ALFA ROMEO SPIDER (115_) 2000 (11538, 115A1) [01.1977 - 12.1993] (1962ccm, 93Kw, 126HP)
ALFA ROMEO SPIDER (115_) 2000 (115680, 115681) [08.1986 - 12.1990] (1962ccm, 85Kw, 116HP)
ALFA ROMEO SPIDER (115_) 2000 (115A1A) [01.1990 - 12.1993] (1962ccm, 88Kw, 120HP)
AUDI 100 (43, C2) 1.6 [08.1976 - 07.1982] (1588ccm, 63Kw, 85HP)
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 [08.1982 - 12.1987] (1781ccm, 55Kw, 75HP)
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 [08.1983 - 07.1989] (1781ccm, 66Kw, 90HP)
AUDI 100 Avant (43, C2) 1.6 [07.1977 - 02.1983] (1588ccm, 63Kw, 85HP)
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 [08.1982 - 12.1987] (1781ccm, 55Kw, 75HP)
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 [08.1983 - 07.1989] (1781ccm, 66Kw, 90HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.3 [09.1978 - 07.1981] (1272ccm, 40Kw, 55HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.3 [09.1978 - 07.1986] (1297ccm, 44Kw, 60HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.6 GLE [08.1978 - 07.1982] (1588ccm, 81Kw, 110HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.6 [08.1978 - 02.1983] (1588ccm, 63Kw, 85HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.6 [08.1978 - 07.1981] (1588ccm, 51Kw, 70HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.6 [08.1978 - 07.1986] (1588ccm, 55Kw, 75HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.8 [01.1983 - 08.1986] (1781ccm, 66Kw, 90HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.8 [08.1983 - 08.1986] (1781ccm, 68Kw, 93HP)
AUDI 50 (86) 1.1 [08.1974 - 07.1978] (1093ccm, 37Kw, 50HP)
AUDI 50 (86) 1.3 [08.1977 - 07.1978] (1272ccm, 44Kw, 60HP)
AUDI 60 1.5 [09.1968 - 08.1972] (1496ccm, 40Kw, 55HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.3 [05.1972 - 07.1978] (1297ccm, 40Kw, 55HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.3 [05.1972 - 07.1978] (1297ccm, 44Kw, 60HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.5 [05.1972 - 07.1976] (1471ccm, 63Kw, 85HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.5 [05.1972 - 08.1975] (1471ccm, 55Kw, 75HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 GT [09.1973 - 07.1976] (1584ccm, 74Kw, 100HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 GTE [01.1976 - 07.1978] (1588ccm, 81Kw, 110HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 [01.1976 - 07.1978] (1588ccm, 53Kw, 72HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 [09.1975 - 07.1978] (1588ccm, 55Kw, 75HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 [09.1975 - 07.1978] (1588ccm, 63Kw, 85HP)
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT [09.1982 - 10.1988] (1781ccm, 66Kw, 90HP)
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 [08.1981 - 07.1983] (1781ccm, 55Kw, 75HP)
BMW 3 (E21) 316 [08.1975 - 08.1980] (1573ccm, 66Kw, 90HP)
BMW 3 (E21) 318 [08.1975 - 08.1980] (1766ccm, 72Kw, 98HP)
BMW 3 (E21) 320 i [06.1975 - 08.1982] (1990ccm, 92Kw, 125HP)
BMW 3 (E21) 320 [06.1975 - 07.1979] (1990ccm, 80Kw, 109HP)
BMW 5 (E12) 520 [06.1972 - 01.1979] (1990ccm, 85Kw, 115HP)
Citroen C25 bus (280_, 290_) 2.0 [02.1991 - 02.1994] (1971ccm, 62Kw, 84HP)
Citroen C25 caroserie (280_, 290_) 2.0 [02.1991 - 03.1994] (1971ccm, 62Kw, 84HP)
Citroen C25 platou / sasiu (280_, 290_) 2.0 [01.1987 - 03.1994] (1971ccm, 62Kw, 84HP)
FIAT 131 (131_) 2.0 Racing [06.1978 - 12.1981] (1995ccm, 85Kw, 115HP)
FIAT 132 (132_) 2.0 [01.1976 - 06.1981] (1995ccm, 83Kw, 113HP)
FIAT DUCATO caroserie (280_) 1.8 [01.1982 - 10.1988] (1783ccm, 49Kw, 67HP)
FIAT DUCATO caroserie (280_) 2.0 [01.1982 - 08.1990] (1971ccm, 58Kw, 79HP)
FIAT DUCATO caroserie (280_) 2.0 [03.1989 - 08.1990] (1971ccm, 62Kw, 84HP)
FIAT DUCATO caroserie (280_) 2.0 [07.1985 - 08.1990] (1971ccm, 55Kw, 75HP)
FIAT DUCATO Panorama (280_) 2.0 [01.1986 - 08.1990] (1971ccm, 55Kw, 75HP)
FIAT DUCATO Panorama (280_) 2.0 [07.1982 - 05.1985] (1971ccm, 58Kw, 79HP)
FIAT DUCATO Panorama (280_) 2.0 [09.1988 - 08.1990] (1971ccm, 62Kw, 84HP)
FIAT TEMPRA (159_) 1.6 i.e. (159.AJ) [06.1994 - 08.1996] (1581ccm, 66Kw, 90HP)
FORD CAPRI (ECJ) 1300 [12.1968 - 12.1972] (1305ccm, 37Kw, 50HP)
FORD CAPRI (ECJ) 1500 [12.1968 - 02.1974] (1488ccm, 48Kw, 65HP)
FORD CAPRI (ECJ) 1500 [12.1968 - 02.1974] (1498ccm, 44Kw, 60HP)
FORD CAPRI (ECJ) 1700 [12.1968 - 08.1972] (1699ccm, 55Kw, 75HP)
FORD CAPRI II (GECP) 1.6 [02.1974 - 12.1977] (1593ccm, 53Kw, 72HP)
FORD CAPRI II (GECP) 1.6 [09.1974 - 12.1977] (1593ccm, 50Kw, 68HP)
FORD CAPRI III (GECP) 1.6 [01.1978 - 04.1987] (1593ccm, 54Kw, 73HP)
FORD CAPRI III (GECP) 2.0 [01.1978 - 12.1985] (1993ccm, 74Kw, 101HP)
FORD CAPRI III (GECP) 2.0 [01.1978 - 12.1985] (1994ccm, 64Kw, 87HP)
FORD CONSUL (GGFL) 1700 [01.1972 - 12.1975] (1699ccm, 48Kw, 65HP)
FORD CONSUL (GGFL) 1700 [01.1972 - 12.1975] (1699ccm, 55Kw, 75HP)
FORD CONSUL (GGFL) 2000 [01.1972 - 12.1974] (1996ccm, 60Kw, 82HP)
FORD CONSUL (GGFL) 2000 [01.1972 - 12.1975] (1993ccm, 73Kw, 99HP)
FORD CONSUL cupe (GGCL) 1700 [01.1972 - 12.1975] (1699ccm, 48Kw, 65HP)
FORD CONSUL cupe (GGCL) 1700 [01.1972 - 12.1975] (1699ccm, 55Kw, 75HP)
FORD CONSUL cupe (GGCL) 2000 [01.1972 - 12.1975] (1993ccm, 73Kw, 99HP)
FORD CONSUL Turnier (GGNL) 1700 [01.1972 - 12.1975] (1699ccm, 48Kw, 65HP)
FORD CONSUL Turnier (GGNL) 1700 [01.1972 - 12.1975] (1699ccm, 55Kw, 75HP)
FORD CONSUL Turnier (GGNL) 2000 [01.1972 - 12.1975] (1993ccm, 73Kw, 99HP)
FORD CORTINA '80 (GBS, GBNS) 1.3 [07.1979 - 07.1982] (1294ccm, 43Kw, 58HP)
FORD CORTINA '80 (GBS, GBNS) 1.6 [07.1979 - 07.1982] (1593ccm, 51Kw, 69HP)
FORD CORTINA '80 (GBS, GBNS) 1.6 [07.1979 - 07.1982] (1593ccm, 54Kw, 73HP)
FORD CORTINA '80 (GBS, GBNS) 2.0 [07.1979 - 07.1982] (1993ccm, 74Kw, 100HP)
FORD CORTINA '80 Turnier (GBNS) 1.6 [07.1979 - 07.1982] (1593ccm, 51Kw, 69HP)
FORD CORTINA '80 Turnier (GBNS) 1.6 [07.1979 - 07.1982] (1593ccm, 54Kw, 73HP)
FORD CORTINA '80 Turnier (GBNS) 2.0 [07.1979 - 07.1982] (1993ccm, 74Kw, 100HP)
FORD CORTINA (GBTK) 1300 [01.1970 - 05.1975] (1297ccm, 40Kw, 55HP)
FORD CORTINA (GBTK) 1600 [01.1970 - 05.1975] (1593ccm, 53Kw, 72HP)
FORD CORTINA (GBTK) 1600 [01.1974 - 05.1975] (1593ccm, 50Kw, 68HP)
FORD CORTINA (GBTS, GBFS, CBTS) 1.3 [05.1975 - 07.1979] (1297ccm, 40Kw, 55HP)
FORD CORTINA (GBTS, GBFS, CBTS) 1.6 [05.1975 - 07.1979] (1593ccm, 50Kw, 68HP)
FORD CORTINA (GBTS, GBFS, CBTS) 1.6 [05.1975 - 07.1979] (1593ccm, 53Kw, 72HP)
FORD CORTINA Estate Turnier (GBNS) 1.3 [05.1975 - 07.1979] (1297ccm, 43Kw, 58HP)
FORD CORTINA Estate Turnier (GBNS) 1.6 [05.1975 - 07.1979] (1593ccm, 50Kw, 68HP)
FORD CORTINA Estate Turnier (GBNS) 1.6 [05.1975 - 07.1979] (1593ccm, 53Kw, 72HP)
FORD ESCORT '81 Courrier (AVA) 1.1 [03.1981 - 02.1986] (1117ccm, 37Kw, 50HP)
FORD ESCORT '81 Courrier (AVA) 1.3 [03.1981 - 02.1986] (1296ccm, 51Kw, 69HP)
FORD ESCORT '86 Courrier (AVF) 1.1 [05.1986 - 07.1990] (1117ccm, 37Kw, 50HP)
FORD ESCORT '86 Courrier (AVF) 1.3 [07.1988 - 07.1990] (1297ccm, 46Kw, 63HP)
FORD ESCORT '91 Courrier (AVF) 1.3 [07.1990 - 12.1994] (1299ccm, 46Kw, 63HP)
FORD ESCORT '95 caroserie (AVL) 1.4 [01.1995 - 08.2000] (1392ccm, 54Kw, 73HP)
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 1100 [06.1968 - 06.1971] (1098ccm, 29Kw, 40HP)
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 1300 [06.1968 - 06.1971] (1298ccm, 35Kw, 48HP)
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 1300 [06.1968 - 06.1971] (1298ccm, 38Kw, 52HP)
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 1300 [09.1973 - 02.1976] (1298ccm, 40Kw, 54HP)
FORD ESCORT I Break (ADH) 1100 [06.1968 - 06.1971] (1098ccm, 29Kw, 40HP)
FORD ESCORT I Break (ADH) 1100 [06.1970 - 02.1976] (1098ccm, 32Kw, 44HP)
FORD ESCORT II (ATH) 1.1 [06.1975 - 08.1980] (1098ccm, 34Kw, 46HP)
FORD ESCORT II (ATH) 1.1 [12.1974 - 08.1980] (1098ccm, 32Kw, 45HP)
FORD ESCORT II (ATH) 1.1 [12.1974 - 08.1980] (1098ccm, 35Kw, 48HP)
FORD ESCORT II (ATH) 1.3 [03.1979 - 08.1980] (1298ccm, 44Kw, 60HP)
FORD ESCORT II (ATH) 1.3 [12.1974 - 08.1980] (1298ccm, 40Kw, 54HP)
FORD ESCORT II (ATH) 1.3 [12.1974 - 08.1980] (1298ccm, 42Kw, 57HP)
FORD ESCORT II (ATH) 1.3 [12.1974 - 08.1980] (1298ccm, 51Kw, 70HP)
FORD ESCORT II (ATH) 1.6 RS [12.1974 - 08.1980] (1598ccm, 62Kw, 84HP)
FORD ESCORT II (ATH) 2.0 RS [08.1975 - 08.1980] (1993ccm, 80Kw, 110HP)
FORD ESCORT II Break 1.1 [04.1975 - 08.1980] (1097ccm, 32Kw, 44HP)
FORD ESCORT II Break 1.1 [04.1975 - 08.1980] (1098ccm, 35Kw, 48HP)
FORD ESCORT II Break 1.3 (BADR) [08.1976 - 07.1981] (1293ccm, 40Kw, 54HP)
FORD ESCORT II Break 1.3 (CADR) [04.1975 - 01.1979] (1298ccm, 40Kw, 54HP)
FORD ESCORT II Break 1.3 [04.1975 - 08.1980] (1298ccm, 42Kw, 57HP)
FORD ESCORT III (GAA) 1.1 [08.1983 - 12.1985] (1117ccm, 37Kw, 50HP)
FORD ESCORT III (GAA) 1.1 [09.1980 - 08.1983] (1117ccm, 40Kw, 55HP)
FORD ESCORT III (GAA) 1.1 [09.1980 - 08.1983] (1117ccm, 43Kw, 59HP)
FORD ESCORT III (GAA) 1.3 [09.1980 - 12.1985] (1296ccm, 51Kw, 69HP)
FORD ESCORT III (GAA) 1.6 RS Turbo [11.1984 - 12.1985] (1597ccm, 97Kw, 132HP)
FORD ESCORT III (GAA) 1.6 [09.1980 - 12.1985] (1597ccm, 58Kw, 79HP)
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.1 [08.1983 - 12.1985] (1117ccm, 37Kw, 50HP)
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.1 [09.1980 - 08.1983] (1117ccm, 40Kw, 54HP)
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.3 [03.1981 - 12.1985] (1296ccm, 51Kw, 69HP)
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.6 [09.1980 - 12.1985] (1597ccm, 58Kw, 79HP)
FORD ESCORT III Cabriolet (ALD) 1.3 [09.1983 - 12.1985] (1296ccm, 51Kw, 69HP)
FORD ESCORT III Cabriolet (ALD) 1.6 [09.1983 - 12.1985] (1597ccm, 58Kw, 79HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.1 [12.1985 - 07.1990] (1117ccm, 37Kw, 50HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.3 (GAF) [07.1988 - 10.1990] (1297ccm, 46Kw, 63HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.3 [01.1986 - 07.1990] (1297ccm, 44Kw, 60HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.4 [01.1986 - 07.1990] (1392ccm, 54Kw, 73HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.4 [01.1986 - 07.1990] (1392ccm, 55Kw, 75HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.4 [10.1985 - 10.1990] (1392ccm, 51Kw, 70HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 i [01.1986 - 05.1990] (1598ccm, 66Kw, 90HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 i [08.1989 - 07.1990] (1597ccm, 75Kw, 102HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 Turbo RS [01.1986 - 07.1990] (1597ccm, 97Kw, 132HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 XR3i [01.1986 - 08.1989] (1597ccm, 77Kw, 105HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 [01.1986 - 12.1988] (1597ccm, 58Kw, 79HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 [04.1989 - 07.1990] (1598ccm, 65Kw, 88HP)
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.1 [10.1985 - 09.1990] (1117ccm, 37Kw, 50HP)
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.3 [01.1986 - 07.1990] (1297ccm, 44Kw, 60HP)
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.4 [01.1986 - 07.1990] (1392ccm, 54Kw, 73HP)
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.4 [01.1986 - 07.1990] (1392ccm, 55Kw, 75HP)
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.4 [10.1985 - 10.1990] (1392ccm, 51Kw, 70HP)
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.6 i [01.1986 - 07.1990] (1597ccm, 66Kw, 90HP)
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.6 [01.1986 - 07.1990] (1597ccm, 58Kw, 79HP)
FORD ESCORT IV Cabriolet (ALF) 1.4 [01.1986 - 07.1990] (1392ccm, 55Kw, 75HP)
FORD ESCORT IV Cabriolet (ALF) 1.4 [02.1987 - 07.1990] (1392ccm, 54Kw, 73HP)
FORD ESCORT IV Cabriolet (ALF) 1.6 i [01.1986 - 07.1990] (1597ccm, 66Kw, 90HP)
FORD ESCORT IV Cabriolet (ALF) 1.6 i [08.1989 - 07.1990] (1597ccm, 75Kw, 102HP)
FORD ESCORT IV Cabriolet (ALF) 1.6 XR3i [01.1986 - 07.1990] (1597ccm, 77Kw, 105HP)
FORD ESCORT IV Cabriolet (ALF) 1.6 [01.1986 - 12.1987] (1597ccm, 58Kw, 79HP)
FORD ESCORT Mk V Cabriolet (ALL) 1.4 i [07.1993 - 01.1995] (1392ccm, 55Kw, 75HP)
FORD ESCORT Mk V Cabriolet (ALL) 1.4 [07.1990 - 04.1994] (1392ccm, 52Kw, 71HP)
FORD ESCORT Mk V Cabriolet (ALL) 1.6 [07.1990 - 08.1993] (1598ccm, 77Kw, 105HP)
FORD ESCORT Mk V Turnier (ANL) 1.3 [09.1991 - 01.1995] (1299ccm, 44Kw, 60HP)
FORD ESCORT Mk V Turnier (ANL) 1.4 [01.1994 - 01.1995] (1392ccm, 55Kw, 75HP)
FORD ESCORT Mk V Turnier (ANL) 1.4 [07.1990 - 01.1995] (1392ccm, 52Kw, 71HP)
FORD ESCORT Mk V Turnier (ANL) 1.6 [07.1990 - 09.1992] (1598ccm, 77Kw, 105HP)
FORD ESCORT Mk VI (AAL, ABL) 1.3 [07.1990 - 01.1995] (1299ccm, 44Kw, 60HP)
FORD ESCORT Mk VI (AAL, ABL) 1.4 [07.1990 - 01.1995] (1392ccm, 52Kw, 71HP)
FORD ESCORT Mk VI (AAL, ABL) 1.4 [09.1990 - 12.1994] (1392ccm, 55Kw, 75HP)
FORD ESCORT Mk VI (AAL, ABL) 1.6 [07.1990 - 08.1993] (1598ccm, 77Kw, 105HP)
FORD ESCORT Mk VI limuzina (AFL) 1.4 [08.1993 - 01.1995] (1392ccm, 55Kw, 75HP)
FORD ESCORT Mk VII (GAL, AAL, ABL) 1.4 [01.1995 - 10.1998] (1392ccm, 55Kw, 75HP)
FORD ESCORT Mk VII Cabriolet (ALL) 1.4 [02.1995 - 08.1998] (1392ccm, 55Kw, 75HP)
FORD ESCORT Mk VII limuzina (GAL, AFL) 1.4 [01.1995 - 02.1999] (1392ccm, 55Kw, 75HP)
FORD ESCORT Mk VII Turnier (GAL, ANL) 1.4 [01.1995 - 02.1999] (1392ccm, 55Kw, 75HP)
FORD FIESTA I (GFBT) 0.9 [05.1976 - 08.1983] (957ccm, 29Kw, 40HP)
FORD FIESTA I (GFBT) 0.9 [05.1976 - 08.1983] (957ccm, 33Kw, 45HP)
FORD FIESTA I (GFBT) 1.1 (WFBT) [02.1981 - 08.1983] (1117ccm, 40Kw, 55HP)
FORD FIESTA I (GFBT) 1.1 [05.1976 - 08.1983] (1117ccm, 39Kw, 53HP)
FORD FIESTA I (GFBT) 1.3 [08.1977 - 08.1983] (1297ccm, 49Kw, 66HP)
FORD FIESTA I (GFBT) 1.6 XR2 [08.1981 - 08.1983] (1598ccm, 62Kw, 84HP)
FORD FIESTA II (FBD) 1.0 (FBD) [09.1983 - 02.1989] (957ccm, 33Kw, 45HP)
FORD FIESTA II (FBD) 1.1 (FBD) [05.1986 - 02.1989] (1117ccm, 36Kw, 49HP)
FORD FIESTA II (FBD) 1.1 (FBD) [09.1983 - 02.1989] (1117ccm, 37Kw, 50HP)
FORD FIESTA II (FBD) 1.3 (FBD) [09.1983 - 01.1987] (1298ccm, 51Kw, 69HP)
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD) [02.1987 - 02.1989] (1392ccm, 54Kw, 73HP)
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD) [10.1985 - 11.1989] (1392ccm, 55Kw, 75HP)
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD) [10.1986 - 02.1989] (1392ccm, 52Kw, 71HP)
FORD FIESTA II (FBD) 1.6 XR2 (FBD) [03.1984 - 02.1989] (1597ccm, 70Kw, 95HP)
FORD FIESTA II (FBD) 1.6 XR2 (FBD) [04.1984 - 02.1989] (1597ccm, 71Kw, 97HP)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.4 [03.1989 - 12.1995] (1391ccm, 52Kw, 71HP)
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 1.7 [03.1972 - 02.1975] (1699ccm, 55Kw, 75HP)
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 1.7 [12.1974 - 08.1977] (1699ccm, 51Kw, 70HP)
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.0 [01.1975 - 12.1975] (1994ccm, 73Kw, 99HP)
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.0 [01.1976 - 07.1977] (1994ccm, 70Kw, 95HP)
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.0 [01.1976 - 08.1977] (1994ccm, 64Kw, 87HP)
FORD GRANADA (GU) 1.6 [07.1981 - 08.1985] (1593ccm, 55Kw, 75HP)
FORD GRANADA (GU) 1.7 [08.1977 - 05.1982] (1699ccm, 51Kw, 70HP)
FORD GRANADA (GU) 1.7 [08.1977 - 07.1981] (1699ccm, 54Kw, 73HP)
FORD GRANADA (GU) 2.0 [08.1977 - 07.1979] (1994ccm, 64Kw, 87HP)
FORD GRANADA (GU) 2.0 [08.1979 - 08.1985] (1993ccm, 74Kw, 101HP)
FORD GRANADA (GU) 2.0 [08.1981 - 08.1985] (1993ccm, 77Kw, 105HP)
FORD GRANADA Break (GNU) 1.7 [08.1977 - 07.1981] (1699ccm, 54Kw, 74HP)
FORD GRANADA Break (GNU) 2.0 [08.1977 - 07.1979] (1994ccm, 64Kw, 87HP)
FORD GRANADA Break (GNU) 2.0 [08.1979 - 08.1985] (1993ccm, 74Kw, 101HP)
FORD GRANADA Break (GNU) 2.0 [08.1981 - 08.1985] (1993ccm, 77Kw, 105HP)
FORD GRANADA cupe (GGCL) 2.0 [03.1972 - 02.1975] (1993ccm, 73Kw, 99HP)
FORD GRANADA I (GAE, GGE) 1.8 [04.1985 - 02.1992] (1796ccm, 66Kw, 90HP)
FORD GRANADA I (GAE, GGE) 2.0 i [04.1985 - 02.1992] (1993ccm, 85Kw, 115HP)
FORD GRANADA I (GAE, GGE) 2.0 i [10.1985 - 12.1990] (1993ccm, 74Kw, 100HP)
FORD GRANADA I (GAE, GGE) 2.0 [04.1985 - 08.1989] (1993ccm, 77Kw, 105HP)
FORD GRANADA Mk III limuzina (GGE) 1.8 [01.1986 - 10.1988] (1796ccm, 66Kw, 89HP)
FORD GRANADA Turnier (GGNL) 1.7 [12.1974 - 08.1977] (1699ccm, 51Kw, 70HP)
FORD GRANADA Turnier (GGNL) 2.0 [01.1975 - 12.1975] (1994ccm, 73Kw, 99HP)
FORD GRANADA Turnier (GGNL) 2.0 [01.1976 - 07.1977] (1994ccm, 70Kw, 95HP)
FORD ORION I (AFD) 1.3 [07.1983 - 03.1986] (1296ccm, 51Kw, 69HP)
FORD ORION I (AFD) 1.6 i [07.1983 - 03.1986] (1597ccm, 77Kw, 105HP)
FORD ORION I (AFD) 1.6 [07.1983 - 03.1986] (1597ccm, 58Kw, 79HP)
FORD ORION II (AFF) 1.3 [12.1985 - 07.1990] (1297ccm, 44Kw, 60HP)
FORD ORION II (AFF) 1.4 Cat [02.1987 - 07.1990] (1392ccm, 54Kw, 73HP)
FORD ORION II (AFF) 1.4 [01.1986 - 07.1990] (1392ccm, 54Kw, 73HP)
FORD ORION II (AFF) 1.4 [03.1986 - 07.1990] (1392ccm, 52Kw, 72HP)
FORD ORION II (AFF) 1.4 [12.1985 - 07.1990] (1392ccm, 55Kw, 75HP)
FORD ORION II (AFF) 1.6 i Cat [03.1986 - 07.1990] (1597ccm, 66Kw, 90HP)
FORD ORION II (AFF) 1.6 i [03.1986 - 07.1990] (1597ccm, 77Kw, 105HP)
FORD ORION II (AFF) 1.6 [12.1985 - 07.1990] (1597ccm, 66Kw, 90HP)
FORD ORION III (GAL) 1.3 [07.1990 - 12.1993] (1299ccm, 44Kw, 60HP)
FORD ORION III (GAL) 1.4 [07.1990 - 12.1993] (1391ccm, 52Kw, 71HP)
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.6 [01.1987 - 02.1993] (1597ccm, 55Kw, 75HP)
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.6 [01.1988 - 02.1993] (1597ccm, 53Kw, 72HP)
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.8 [01.1987 - 05.1988] (1796ccm, 66Kw, 90HP)
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.8 [10.1987 - 09.1989] (1796ccm, 59Kw, 80HP)
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i Cat [01.1987 - 02.1993] (1993ccm, 74Kw, 100HP)
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i [01.1987 - 02.1993] (1993ccm, 85Kw, 115HP)
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 i [01.1987 - 12.1989] (1993ccm, 74Kw, 100HP)
FORD SIERRA Break (BNC) 2.0 [03.1985 - 12.1986] (1993ccm, 85Kw, 115HP)
FORD SIERRA Break (BNC) 2.0 [10.1985 - 12.1986] (1993ccm, 74Kw, 100HP)
FORD SIERRA hatchback (GBC) 1.6 [08.1982 - 12.1986] (1593ccm, 55Kw, 75HP)
FORD SIERRA hatchback (GBC) 2.0 [10.1985 - 12.1986] (1993ccm, 74Kw, 100HP)
FORD SIERRA hatchback (GBC, GBG) 1.6 [01.1987 - 02.1993] (1597ccm, 55Kw, 75HP)
FORD SIERRA hatchback (GBC, GBG) 1.6 [01.1988 - 02.1993] (1597ccm, 53Kw, 72HP)
FORD SIERRA hatchback (GBC, GBG) 1.8 [01.1987 - 05.1988] (1796ccm, 66Kw, 90HP)
FORD SIERRA hatchback (GBC, GBG) 1.8 [10.1987 - 05.1988] (1796ccm, 59Kw, 80HP)
FORD SIERRA hatchback (GBC, GBG) 2.0 i Cat [01.1987 - 02.1993] (1993ccm, 74Kw, 100HP)
FORD SIERRA hatchback (GBC, GBG) 2.0 i [01.1987 - 02.1993] (1993ccm, 74Kw, 100HP)
FORD SIERRA hatchback (GBC, GBG) 2.0 i [01.1987 - 02.1993] (1993ccm, 85Kw, 115HP)
FORD SIERRA Turnier (BNG) 1.6 [01.1987 - 02.1993] (1597ccm, 55Kw, 75HP)
FORD SIERRA Turnier (BNG) 1.6 [01.1988 - 02.1993] (1597ccm, 53Kw, 72HP)
FORD SIERRA Turnier (BNG) 1.8 [01.1987 - 05.1988] (1796ccm, 66Kw, 90HP)
FORD SIERRA Turnier (BNG) 1.8 [10.1987 - 05.1988] (1796ccm, 59Kw, 80HP)
FORD SIERRA Turnier (BNG) 2.0 i Cat [01.1987 - 02.1993] (1993ccm, 74Kw, 100HP)
FORD SIERRA Turnier (BNG) 2.0 i [01.1987 - 02.1993] (1993ccm, 74Kw, 100HP)
FORD SIERRA Turnier (BNG) 2.0 i [01.1987 - 02.1993] (1993ccm, 85Kw, 115HP)
FORD SIERRA Turnier (BNG) 2.0 [01.1987 - 02.1993] (1993ccm, 77Kw, 105HP)
FORD TAUNUS 17M (21) 1.5 [09.1964 - 10.1968] (1488ccm, 44Kw, 60HP)
FORD TAUNUS 17M (31F) 1.7 [12.1967 - 04.1974] (1699ccm, 55Kw, 75HP)
FORD TAUNUS 17M (32F) 1.7 [08.1968 - 04.1974] (1699ccm, 55Kw, 75HP)
FORD TAUNUS 17M cupe (33F) 1.7 [08.1968 - 04.1974] (1699ccm, 55Kw, 75HP)
FORD TAUNUS 17M cupe (P3) 1.7 S [11.1961 - 01.1965] (1745ccm, 55Kw, 75HP)
FORD TAUNUS 17M Turnier (35F) 1.7 [01.1968 - 04.1974] (1699ccm, 55Kw, 75HP)
FORD TAUNUS 17M Turnier (36F) 1.7 [08.1968 - 04.1974] (1699ccm, 55Kw, 75HP)
FORD TRANSIT bus (E_ _) 2.0 i (EBL, EDL, EGL, ESS, EUS) [09.1991 - 07.1994] (1994ccm, 72Kw, 98HP)
FORD TRANSIT bus (E_ _) 2.0 [09.1991 - 09.1994] (1993ccm, 66Kw, 90HP)
FORD TRANSIT bus (T_ _) 1.6 (TBL, TES) [12.1985 - 01.1989] (1593ccm, 46Kw, 63HP)
FORD TRANSIT bus (T_ _) 2.0 (TBS, TCL, TCS, TEL, TES) [11.1985 - 09.1992] (1994ccm, 57Kw, 78HP)
FORD TRANSIT bus (T_ _) 2.0 Cat (TBS, TCL, TCS) [12.1985 - 09.1992] (1993ccm, 57Kw, 78HP)
FORD TRANSIT bus (V_ _) 1.6 (VAS, VLS, VZS) [12.1977 - 10.1986] (1593ccm, 48Kw, 65HP)
FORD TRANSIT bus (V_ _) 2.0 (VAS, VBLVIL, VLS, VUL, VZS) [12.1977 - 07.1982] (1993ccm, 43Kw, 59HP)
FORD TRANSIT bus (V_ _) 2.0 (VAS, VIL, VLS, VUL, VZS) [11.1977 - 10.1986] (1993ccm, 57Kw, 78HP)
FORD TRANSIT bus (V_ _) 2.0 (VAS, VLS, VZS) [11.1977 - 10.1986] (1993ccm, 55Kw, 75HP)
FORD TRANSIT caroserie (E_ _) 2.0 i (EAL, EAS) [09.1991 - 06.1994] (1994ccm, 72Kw, 98HP)
FORD TRANSIT caroserie (E_ _) 2.0 [09.1991 - 06.1994] (1993ccm, 66Kw, 90HP)
FORD TRANSIT caroserie (T_ _) 1.6 (TAS) [09.1985 - 09.1992] (1593ccm, 46Kw, 63HP)
FORD TRANSIT caroserie (T_ _) 2.0 (TAL, TAS, TGL, TWS) [09.1985 - 09.1992] (1994ccm, 57Kw, 78HP)
FORD TRANSIT caroserie (V_ _) 1.6 (WS) [11.1977 - 10.1986] (1593ccm, 48Kw, 65HP)
FORD TRANSIT caroserie (V_ _) 2.0 (VHL, VVS) [11.1977 -
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!

Produsele comercializate sunt noi aftermarket, pe cod de producător.
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Alfa-Romeo 164
Alfa-Romeo 33
Alfa-Romeo 75
Alfa-Romeo 90
Alfa-Romeo Alfasud
Alfa-Romeo Alfetta
Alfa-Romeo Arna
Alfa-Romeo Giulietta
Alfa-Romeo GT
Alfa-Romeo GTV
Alfa-Romeo Junior
Alfa-Romeo Spider
Alfa-Romeo Sprint
Audi 100
Audi 80
Audi A2
Audi A5
Audi B4
Audi Cabriolet
Audi Coupe
Citroen C2
Citroen C3
Citroen C3 II
Fiat 131
Fiat 132
Fiat Coupe
Fiat Ducato
Fiat Spider
Fiat Tempra
Ford Capri
Ford Consul
Ford Cortina
Ford Escort
Ford Escort Turnier
Ford Fiesta
Ford Granada
Ford GT
Ford Orion
Ford Sierra
Ford Taunus
Ford Transit
Mercedes GLE
Opel GT
Renault Coupe
Renault Spider
Volvo TGL
Data actualizării anunțului: 21 Apr 2024, 05:37
2
vizualizări