Ruptor, distribuitor (059998015 VAG) ALFA ROMEO,AUDI,BMW,DAF,FORD,LANCIA,MERCEDES-BENZ,NSU,OPEL,PEUGEOT,PORSCHE,PUCH,SAAB,TALBOT,VAUXHALL,VOLVO,VW

13.07 Lei
Ruptor, distribuitor (059998015 VAG) ALFA ROMEO,AUDI,BMW,DAF,FORD,LANCIA,MERCEDES-BENZ,NSU,OPEL,PEUGEOT,PORSCHE,PUCH,SAAB,TALBOT,VAUXHALL,VOLVO,VW
Ruptor, distribuitor (059998015 VAG) ALFA ROMEO,AUDI,BMW,DAF,FORD,LANCIA,MERCEDES-BENZ,NSU,OPEL,PEUGEOT,PORSCHE,PUCH,SAAB,TALBOT,VAUXHALL,VOLVO,VW
Denumire produs: Ruptor, distribuitor
Grupul de adunare: Sistem aprindere
Producator: VAG
Cod produs: 059998015
Folosit si pentru: ALFA ROMEO, AUDI, BMW, DAF, FORD, LANCIA, MERCEDES-BENZ, NSU, OPEL, PEUGEOT, PORSCHE, PUCH, SAAB, TALBOT, VAUXHALL, VOLVO, VW

Specificatii produs:
Articol completare/Info suplimentar 2: fara degajare ventilatie
Greutate neta: 0,020
Greutate [kg]: 0,026
Restrictiile producatorului: Bosch

Coduri echivalente:
ALFA ROMEO 140200501100/01 [14020050110001]
ALFA ROMEO 60739126
ALFA ROMEO 700220
AUDI 040 998 063 [040998063]
AUDI 040 998 064 [040998064]
AUDI 059 998 015 [059998015]
AUDI 059 998 051 [059998051]
AUDI 059 998 051B [059998051B]
AUDI 073 998 051 [073998051]
AUDI 111 998 295 [111998295]
AUDI 311 998 051 [311998051]
AUDI 311 998 063 1 [3119980631]
AUDI 311 998 063 [311998063]
BMW 12111267391
BMW 12111267393
BMW 12111354502
BMW 12111354503
BMW 12111359705
BMW 12111359873
BMW 12111360648
BMW 12118730024
BorgWarner (BERU) KS448
BorgWarner (BERU) KS469
BorgWarner (BERU) KS586
BorgWarner (BERU) KS653P
BorgWarner (BERU) KS700
BOSCH 1 237 013 002 [1237013002]
BOSCH 1 237 013 044 [1237013044]
BOSCH 1 237 013 051 [1237013051]
BOSCH 1 237 013 063 [1237013063]
BOSCH 1 237 013 065 [1237013065]
BOSCH 1 237 013 066 [1237013066]
BOSCH 1 237 013 074 [1237013074]
BOSCH 1 237 013 077 [1237013077]
BOSCH 1 237 013 081 [1237013081]
BOSCH 1 237 013 083 [1237013083]
BOSCH 1 237 013 087 [1237013087]
BOSCH 1 237 013 088 [1237013088]
BOSCH 1 237 013 090 [1237013090]
BOSCH 1 237 013 094 [1237013094]
BOSCH 1 237 013 096 [1237013096]
BOSCH 1 237 013 098 [1237013098]
BOSCH 1 237 013 106 [1237013106]
BOSCH 1 237 013 109 [1237013109]
BOSCH 1 237 013 110 [1237013110]
BOSCH 1 237 013 111 [1237013111]
BOSCH 1 237 013 114 [1237013114]
BOSCH 1 237 013 116 [1237013116]
BOSCH 1 237 013 117 [1237013117]
BOSCH 1 237 013 119 [1237013119]
BOSCH 1 237 013 123 [1237013123]
BOSCH 1 237 013 124 [1237013124]
BOSCH 1 237 013 130 [1237013130]
BOSCH 1 237 013 140 [1237013140]
BOSCH 1 237 013 144 [1237013144]
BOSCH 1 237 013 145 [1237013145]
BOSCH 1 237 013 712 [1237013712]
BOSCH 1 237 013 906 [1237013906]
BOSCH 1 237 013 913 [1237013913]
BOSCH 1 237 013 914 [1237013914]
BOSCH 1 237 013 916 [1237013916]
BOSCH 1 237 013 917 [1237013917]
BOSCH 1 237 013 923 [1237013923]
BOSCH 1011
BOSCH 1019
BOSCH 1021
BOSCH 1022
BOSCH 1026
BOSCH 1028
BOSCH 1036
BOSCH 1042
BOSCH 1044
BOSCH 1047
BOSCH 1052
BOSCH 1055
BOSCH 1059
BOSCH 1060
BOSCH 1118
BOSCH 1121
BOSCH 1122
BOSCH 1124
BOSCH 1169
BOSCH 9 231 067 027 [9231067027]
C.I. XCS123
CHRYSLER 3428468
CHRYSLER 3543344
Citroen/PEUGEOT 5927.50 [592750]
DAF 224564
EAN 0501222511606
EAN 5012225116065
EPS 1.206.034HVS [1206034HVS]
EURO CAR PARTS 406550030
FACET 1.2534 [12534]
FACET 1.2538 [12538]
FACET 1.2548 [12548]
FACET 1.2552 [12552]
FACET 1.5960 [15960]
FIAT 7073052
FIAT 82305235
FIAT 9935784
FORD 1499923
FORD 1512033
FORD 1584305
FORD 464163
FORD 5001179
FORD 5004869
FORD 5006078
FORD 5006273
FORD 5006288
FORD 77HF-12107-AA [77HF12107AA]
FORD A700X12171BDA
FORD A710X12171DA
FORD A740X12171EA
FORD A780X12107EA
FORD A790X12107BA
FORD A800X12171ABA
FORD A800X12171GA
GENERAL MOTORS 2894488
GENERAL MOTORS 7992224
GENERAL MOTORS 7992237
GENERAL MOTORS 7992648
GENERAL MOTORS 8983490
GENERAL MOTORS VS10858
GENERAL MOTORS VS12013
HOLDEN GB534
HOLDEN GB752
HOLDEN GB769
HOLDEN GB772
HOLDEN GB773
HOLDEN GB784
INTERMOTOR 22700
LUCAS CAV CS32
LUCAS CAV CS414
LUCAS CAV CS47
LUCAS CAV CS56
LUCAS CAV CS60
LUCAS CAV DSB201
LUCAS CAV DSB414
LUCAS CAV DSB432C
LUCAS CAV DSB446
MERCEDES-BENZ 000 158 23 90 [0001582390]
MERCEDES-BENZ 000 158 24 90 [0001582490]
MERCEDES-BENZ 000 158 40 90 [0001584090]
MOTAQUIP LVCS241
Motorcraft ADP5020
Motorcraft ADP5021
Motorcraft ADP5032
Motorcraft EDP137
Motorcraft EDP36
Motorcraft EDP36D
Motorcraft EDP50
Motorcraft EDP53
Motorcraft EDP75
OPEL 1216011
OPEL 1612011
OPEL 1612385
OPEL RP1212007
PORSCHE 177860820200
PORSCHE 61660222300
RENAULT 77 02 037 711 [7702037711]
SAAB 7866353
SEAT 040 998 063 [040998063]
SEAT 040 998 064 [040998064]
SEAT 059 998 015 [059998015]
SEAT 059 998 051 [059998051]
SEAT 059 998 051B [059998051B]
SEAT 073 998 051 [073998051]
SEAT 111 998 295 [111998295]
SEAT 311 998 051 [311998051]
SEAT 311 998 063 1 [3119980631]
SEAT 311 998 063 [311998063]
SEAT 98104429
SEAT NG98104429
SKODA 040 998 063 [040998063]
SKODA 040 998 064 [040998064]
SKODA 059 998 015 [059998015]
SKODA 059 998 051 [059998051]
SKODA 059 998 051B [059998051B]
SKODA 073 998 051 [073998051]
SKODA 111 998 295 [111998295]
SKODA 311 998 051 [311998051]
SKODA 311 998 063 1 [3119980631]
SKODA 311 998 063 [311998063]
TALBOT 13644900
TALBOT 17498900
TALBOT 4033019620
TOYOTA 19145-40010C [1914540010C]
UNIPART GCS152
UNIPART GCS184
UNIPART GCS187
UNIPART GCS2187
UNIPART GCS2234
UNIPART GCS234
VAG 040 998 063 [040998063]
VAG 040 998 064 [040998064]
VAG 059 998 015 [059998015]
VAG 059 998 051 [059998051]
VAG 059 998 051B [059998051B]
VAG 073 998 051 [073998051]
VAG 111 998 295 [111998295]
VAG 311 998 051 [311998051]
VAG 311 998 063 1 [3119980631]
VAG 311 998 063 [311998063]
VALEO CB002
VAUXHALL 2894488
VAUXHALL 7992224
VAUXHALL 7992237
VAUXHALL 7992648
VAUXHALL 8983490
VAUXHALL VS10858
VAUXHALL VS12013
VEMO V10-70-0080 [V10700080]
VEMO V30-70-0001 [V30700001]
VEMO V40-70-0060 [V40700060]
VOLVO 1306169-2 [13061692]
VOLVO 241664-2 [2416642]
VOLVO 243460-0 [2434600]
VW 040 998 063 [040998063]
VW 040 998 064 [040998064]
VW 059 998 015 [059998015]
VW 059 998 051 [059998051]
VW 059 998 051B [059998051B]
VW 073 998 051 [073998051]
VW 111 998 295 [111998295]
VW 311 998 051 [311998051]
VW 311 998 063 1 [3119980631]
VW 311 998 063 [311998063]
VXPRO ET0306
VXPRO ET0325
XEVO XCN2309

Pies? auto compatibil? cu:
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.2 (901.D0, 901.D1) [06.1972 - 09.1984] (1186ccm, 46Kw, 63HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.2 (901.D5) [03.1980 - 09.1984] (1186ccm, 44Kw, 60HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.2 ti [11.1973 - 09.1984] (1186ccm, 50Kw, 68HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.3 SC/ti Super (901F3C, 901G2) [09.1977 - 09.1984] (1351ccm, 55Kw, 76HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.3 Super (901.F2) [01.1979 - 09.1984] (1351ccm, 51Kw, 69HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.3 ti (901.G0) [09.1977 - 09.1984] (1286ccm, 55Kw, 75HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.5 ti (901.F1, 901.F4, 901.G1) [01.1979 - 09.1984] (1490ccm, 61Kw, 83HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.5 ti (901G5A, 901F4D) [05.1980 - 06.1984] (1490ccm, 70Kw, 95HP)
ALFA ROMEO ALFASUD Giardinetta (904_) 1.2 (904A) [01.1978 - 12.1981] (1186ccm, 46Kw, 63HP)
ALFA ROMEO ALFASUD Giardinetta (904_) 1.3 (904B2) [03.1980 - 12.1981] (1351ccm, 51Kw, 69HP)
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902_) 1.3 (902.A0) [09.1976 - 07.1979] (1286ccm, 55Kw, 76HP)
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902_) 1.4 (902A) [05.1978 - 02.1980] (1351ccm, 55Kw, 76HP)
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902_) 1.5 (902.A1) [05.1978 - 12.1981] (1490ccm, 61Kw, 83HP)
ALFA ROMEO ALFETTA (116_) 1.6 (116.B1A) [01.1975 - 12.1984] (1570ccm, 79Kw, 107HP)
ALFA ROMEO ALFETTA (116_) 1.8 (116.B2) [10.1979 - 12.1984] (1779ccm, 90Kw, 122HP)
ALFA ROMEO ALFETTA (116_) 2.0 (116.55F, 116.56F, 116.55N, 116.56N) [07.1978 - 12.1984] (1962ccm, 97Kw, 132HP)
ALFA ROMEO ALFETTA (116_) 2.0 (116.55G, 116.56G) [03.1977 - 02.1980] (1962ccm, 89Kw, 121HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (116_) 1.3 (116.44A) [10.1977 - 06.1983] (1357ccm, 66Kw, 90HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (116_) 1.6 (116.50B) [10.1977 - 04.1985] (1570ccm, 79Kw, 107HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (116_) 1.8 (116.AA, 116.AB) [04.1979 - 04.1985] (1779ccm, 90Kw, 122HP)
ALFA ROMEO GT (105_) V 2000 (105) [01.1971 - 12.1977] (1962ccm, 96Kw, 131HP)
ALFA ROMEO GTV (116_) 2.0 Turbodelta (11636) [01.1978 - 12.1980] (1962ccm, 111Kw, 150HP)
ALFA ROMEO SPIDER (105_) 1600 (10503) [03.1966 - 12.1968] (1570ccm, 80Kw, 109HP)
ALFA ROMEO SPIDER (115_) 1600 (11535) [03.1976 - 12.1990] (1570ccm, 76Kw, 103HP)
AUDI 100 (43, C2) 1.6 [08.1976 - 07.1982] (1588ccm, 63Kw, 85HP)
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 quattro [10.1984 - 07.1988] (1781ccm, 66Kw, 90HP)
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 [08.1982 - 12.1987] (1781ccm, 55Kw, 75HP)
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 [08.1983 - 07.1989] (1781ccm, 66Kw, 90HP)
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 quattro [10.1984 - 07.1988] (1781ccm, 66Kw, 90HP)
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 [08.1982 - 12.1987] (1781ccm, 55Kw, 75HP)
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 [08.1983 - 07.1989] (1781ccm, 66Kw, 90HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.3 [05.1972 - 07.1978] (1297ccm, 40Kw, 55HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 [09.1975 - 07.1978] (1588ccm, 55Kw, 75HP)
BMW 02 (E10) 1502 [01.1975 - 07.1977] (1573ccm, 55Kw, 75HP)
BMW 02 (E10) 1602 [04.1971 - 07.1975] (1573ccm, 63Kw, 85HP)
BMW 02 (E10) 1802 [05.1971 - 07.1975] (1766ccm, 66Kw, 90HP)
BMW 02 (E10) 2002 Turbo [01.1974 - 07.1975] (1990ccm, 125Kw, 170HP)
BMW 2.5-3.2 cupe (E9) 2.5 CS [09.1974 - 03.1976] (2494ccm, 110Kw, 150HP)
BMW 2.5-3.2 cupe (E9) 2800 CS [01.1969 - 04.1971] (2788ccm, 125Kw, 170HP)
BMW 2.5-3.2 cupe (E9) 3.0 CS [05.1971 - 03.1976] (2985ccm, 132Kw, 180HP)
BMW 2.5-3.2 cupe (E9) 3.0 CSi [07.1971 - 03.1976] (2985ccm, 147Kw, 200HP)
BMW 2500-3.3 (E3) 2.8 L [02.1975 - 04.1977] (2788ccm, 125Kw, 170HP)
BMW 2500-3.3 (E3) 2500 [10.1968 - 04.1977] (2494ccm, 110Kw, 150HP)
BMW 2500-3.3 (E3) 2800 [10.1968 - 07.1975] (2788ccm, 125Kw, 170HP)
BMW 2500-3.3 (E3) 3.0 L [02.1975 - 04.1977] (2985ccm, 132Kw, 180HP)
BMW 2500-3.3 (E3) 3.0 S [05.1971 - 04.1977] (2985ccm, 132Kw, 180HP)
BMW 2500-3.3 (E3) 3.0 Si [07.1971 - 09.1975] (2985ccm, 147Kw, 200HP)
BMW 2500-3.3 (E3) 3.0 Si [10.1975 - 04.1977] (2985ccm, 143Kw, 194HP)
BMW 3 (E21) 316 [08.1975 - 08.1980] (1573ccm, 66Kw, 90HP)
BMW 3 (E21) 318 [08.1975 - 08.1980] (1766ccm, 72Kw, 98HP)
BMW 3 (E21) 320 i [06.1975 - 08.1982] (1990ccm, 92Kw, 125HP)
BMW 3 (E21) 320 [06.1975 - 07.1979] (1990ccm, 80Kw, 109HP)
BMW 3 (E21) 320/6 [08.1977 - 10.1982] (1990ccm, 90Kw, 122HP)
BMW 5 (E12) 518 [07.1974 - 05.1981] (1766ccm, 66Kw, 90HP)
BMW 5 (E12) 520 i [03.1972 - 07.1979] (1990ccm, 92Kw, 125HP)
BMW 5 (E12) 520 i [08.1972 - 10.1975] (1990ccm, 96Kw, 131HP)
BMW 5 (E12) 520 [06.1972 - 01.1979] (1990ccm, 85Kw, 115HP)
BMW 5 (E12) 520/6 [03.1977 - 06.1981] (1990ccm, 90Kw, 122HP)
BMW 5 (E12) 525 [08.1975 - 06.1981] (2494ccm, 110Kw, 150HP)
BMW 5 (E12) 525 [10.1973 - 08.1976] (2494ccm, 107Kw, 145HP)
BMW 5 (E12) 528 [01.1975 - 08.1976] (2788ccm, 121Kw, 165HP)
BMW 5 (E12) 528 [08.1975 - 07.1977] (2788ccm, 125Kw, 170HP)
BMW 5 (E28) 518 [06.1981 - 09.1984] (1766ccm, 66Kw, 90HP)
BMW 6 (E24) 630 CS [04.1976 - 08.1979] (2986ccm, 135Kw, 184HP)
BMW 7 (E23) 728 [05.1977 - 08.1979] (2788ccm, 125Kw, 170HP)
DAF 33 0.7 [07.1967 - 09.1974] (746ccm, 21Kw, 29HP)
DAF 44 0.8 [11.1966 - 09.1974] (844ccm, 25Kw, 34HP)
DAF 44 combi 0.8 [05.1968 - 09.1974] (844ccm, 25Kw, 34HP)
DAF 46 0.8 DE LUXE [09.1974 - 08.1975] (844ccm, 25Kw, 34HP)
DAF 46 combi 0.8 SUPER LUX [09.1974 - 08.1975] (844ccm, 25Kw, 34HP)
FORD CAPRI (ECJ) 1600 [08.1972 - 02.1974] (1593ccm, 65Kw, 88HP)
FORD CAPRI (ECJ) 2300 [02.1969 - 02.1974] (2293ccm, 79Kw, 108HP)
FORD CAPRI II (GECP) 1.6 [02.1974 - 12.1977] (1593ccm, 65Kw, 88HP)
FORD CAPRI II (GECP) 2.0 [04.1974 - 12.1977] (1993ccm, 72Kw, 98HP)
FORD CAPRI II (GECP) 2.3 [02.1974 - 12.1977] (2294ccm, 79Kw, 108HP)
FORD CAPRI III (GECP) 1.6 [01.1978 - 04.1987] (1593ccm, 54Kw, 73HP)
FORD CAPRI III (GECP) 2.0 [01.1978 - 12.1982] (1999ccm, 66Kw, 90HP)
FORD CAPRI III (GECP) 2.0 [01.1978 - 12.1985] (1993ccm, 74Kw, 101HP)
FORD CAPRI III (GECP) 2.0 [01.1978 - 12.1985] (1994ccm, 64Kw, 87HP)
FORD CAPRI III (GECP) 2.3 Super [06.1979 - 12.1985] (2294ccm, 84Kw, 114HP)
FORD CAPRI III (GECP) 3.0 [01.1978 - 12.1981] (2994ccm, 101Kw, 138HP)
FORD CONSUL (GGFL) 1700 [01.1972 - 12.1975] (1699ccm, 48Kw, 65HP)
FORD CONSUL (GGFL) 1700 [01.1972 - 12.1975] (1699ccm, 55Kw, 75HP)
FORD CONSUL (GGFL) 2000 [01.1972 - 12.1974] (1996ccm, 60Kw, 82HP)
FORD CONSUL (GGFL) 2000 [01.1972 - 12.1975] (1993ccm, 73Kw, 99HP)
FORD CONSUL (GGFL) 2000 [09.1974 - 12.1975] (1998ccm, 66Kw, 90HP)
FORD CONSUL (GGFL) 2300 [01.1972 - 12.1975] (2294ccm, 79Kw, 108HP)
FORD CONSUL cupe (GGCL) 1700 [01.1972 - 12.1975] (1699ccm, 48Kw, 65HP)
FORD CONSUL cupe (GGCL) 1700 [01.1972 - 12.1975] (1699ccm, 55Kw, 75HP)
FORD CONSUL cupe (GGCL) 2000 [01.1972 - 12.1975] (1993ccm, 73Kw, 99HP)
FORD CONSUL cupe (GGCL) 2300 [01.1972 - 12.1975] (2294ccm, 79Kw, 108HP)
FORD CONSUL cupe (GGCL) 3000 [01.1972 - 12.1974] (2994ccm, 101Kw, 138HP)
FORD CONSUL Turnier (GGNL) 1700 [01.1972 - 12.1975] (1699ccm, 48Kw, 65HP)
FORD CONSUL Turnier (GGNL) 1700 [01.1972 - 12.1975] (1699ccm, 55Kw, 75HP)
FORD CONSUL Turnier (GGNL) 2000 [01.1972 - 12.1975] (1993ccm, 73Kw, 99HP)
FORD CONSUL Turnier (GGNL) 2300 [01.1972 - 12.1975] (2294ccm, 79Kw, 108HP)
FORD CORTINA '80 (GBS, GBNS) 1.6 [07.1979 - 07.1982] (1593ccm, 51Kw, 69HP)
FORD CORTINA '80 (GBS, GBNS) 1.6 [07.1979 - 07.1982] (1593ccm, 54Kw, 73HP)
FORD CORTINA '80 (GBS, GBNS) 1.6 [07.1979 - 07.1982] (1593ccm, 65Kw, 88HP)
FORD CORTINA '80 (GBS, GBNS) 2.0 [07.1979 - 07.1982] (1993ccm, 74Kw, 100HP)
FORD CORTINA '80 Turnier (GBNS) 1.6 [07.1979 - 07.1982] (1593ccm, 51Kw, 69HP)
FORD CORTINA '80 Turnier (GBNS) 1.6 [07.1979 - 07.1982] (1593ccm, 54Kw, 73HP)
FORD CORTINA '80 Turnier (GBNS) 2.0 [07.1979 - 07.1982] (1993ccm, 74Kw, 100HP)
FORD CORTINA (GBFK) 1600 [01.1974 - 05.1975] (1593ccm, 50Kw, 68HP)
FORD CORTINA (GBFK) 1600 [08.1970 - 02.1976] (1593ccm, 53Kw, 72HP)
FORD CORTINA (GBFK) 1600 [08.1970 - 02.1976] (1593ccm, 65Kw, 88HP)
FORD CORTINA (GBFK) 2000 V6 [08.1970 - 02.1976] (1998ccm, 66Kw, 90HP)
FORD CORTINA (GBTK) 1300 [01.1970 - 05.1975] (1297ccm, 40Kw, 55HP)
FORD CORTINA (GBTK) 1600 [01.1970 - 05.1975] (1593ccm, 53Kw, 72HP)
FORD CORTINA (GBTK) 1600 [01.1974 - 05.1975] (1593ccm, 50Kw, 68HP)
FORD CORTINA (GBTK) 1600 [08.1970 - 02.1976] (1593ccm, 65Kw, 88HP)
FORD CORTINA (GBTK) 2000 V6 [08.1970 - 02.1976] (1998ccm, 66Kw, 90HP)
FORD CORTINA (GBTK) 2000 [08.1973 - 02.1976] (1993ccm, 72Kw, 98HP)
FORD CORTINA (GBTS, GBFS, CBTS) 1.6 [05.1975 - 07.1979] (1593ccm, 50Kw, 68HP)
FORD CORTINA (GBTS, GBFS, CBTS) 1.6 [05.1975 - 07.1979] (1593ccm, 53Kw, 72HP)
FORD CORTINA (GBTS, GBFS, CBTS) 1.6 [08.1976 - 07.1979] (1593ccm, 65Kw, 88HP)
FORD CORTINA (GBTS, GBFS, CBTS) 2.0 [05.1975 - 07.1979] (1999ccm, 66Kw, 90HP)
FORD CORTINA (GBTS, GBFS, CBTS) 2.0 [08.1976 - 07.1979] (1994ccm, 70Kw, 95HP)
FORD CORTINA (GBTS, GBFS, CBTS) 2.0 [12.1975 - 07.1976] (1994ccm, 64Kw, 87HP)
FORD CORTINA (GBTS, GBFS, CBTS) 2.3 [05.1975 - 07.1979] (2294ccm, 79Kw, 107HP)
FORD CORTINA Coach 1600 GT [10.1970 - 03.1972] (1593ccm, 63Kw, 86HP)
FORD CORTINA Coach cupe (GBCK) 1300 [08.1970 - 02.1976] (1297ccm, 40Kw, 54HP)
FORD CORTINA Coach cupe (GBCK) 1600 [08.1970 - 02.1976] (1593ccm, 53Kw, 72HP)
FORD CORTINA Coach cupe (GBCK) 1600 [08.1970 - 02.1976] (1593ccm, 65Kw, 88HP)
FORD CORTINA Coach cupe (GBCK) 2000 V6 [08.1970 - 02.1976] (1998ccm, 66Kw, 90HP)
FORD CORTINA Estate Turnier (GBNK) 1300 [08.1970 - 02.1976] (1297ccm, 40Kw, 54HP)
FORD CORTINA Estate Turnier (GBNK) 1600 [01.1974 - 05.1975] (1593ccm, 50Kw, 68HP)
FORD CORTINA Estate Turnier (GBNK) 1600 [08.1970 - 02.1976] (1593ccm, 53Kw, 72HP)
FORD CORTINA Estate Turnier (GBNS) 1.6 [05.1975 - 07.1979] (1593ccm, 50Kw, 68HP)
FORD CORTINA Estate Turnier (GBNS) 1.6 [05.1975 - 07.1979] (1593ccm, 53Kw, 72HP)
FORD CORTINA Estate Turnier (GBNS) 1.6 [09.1976 - 08.1979] (1593ccm, 66Kw, 90HP)
FORD CORTINA Estate Turnier (GBNS) 2.0 [05.1975 - 07.1979] (1999ccm, 66Kw, 90HP)
FORD CORTINA Estate Turnier (GBNS) 2.0 [08.1976 - 07.1979] (1994ccm, 70Kw, 95HP)
FORD CORTINA Estate Turnier (GBNS) 2.0 [12.1975 - 07.1976] (1994ccm, 64Kw, 87HP)
FORD CORTINA Estate Turnier (GBNS) 2.3 [05.1975 - 07.1979] (2294ccm, 79Kw, 107HP)
FORD ESCORT II (ATH) 2.0 RS (BATN) [03.1973 - 02.1977] (1993ccm, 73Kw, 100HP)
FORD ESCORT II (ATH) 2.0 RS [08.1975 - 08.1980] (1993ccm, 80Kw, 110HP)
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.0 [01.1975 - 12.1975] (1994ccm, 73Kw, 99HP)
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.0 [01.1976 - 07.1977] (1994ccm, 70Kw, 95HP)
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.0 [01.1976 - 08.1977] (1994ccm, 64Kw, 87HP)
FORD GRANADA (GU) 2.0 [08.1977 - 07.1979] (1994ccm, 64Kw, 87HP)
FORD GRANADA (GU) 2.0 [08.1977 - 08.1985] (1998ccm, 66Kw, 90HP)
FORD GRANADA (GU) 2.0 [08.1979 - 08.1985] (1993ccm, 74Kw, 101HP)
FORD GRANADA (GU) 2.0 [08.1981 - 08.1985] (1993ccm, 77Kw, 105HP)
FORD GRANADA Break (GNU) 2.0 [08.1977 - 06.1985] (1998ccm, 66Kw, 90HP)
FORD GRANADA Break (GNU) 2.0 [08.1977 - 07.1979] (1994ccm, 64Kw, 87HP)
FORD GRANADA Break (GNU) 2.0 [08.1979 - 08.1985] (1993ccm, 74Kw, 101HP)
FORD GRANADA Break (GNU) 2.0 [08.1981 - 08.1985] (1993ccm, 77Kw, 105HP)
FORD GRANADA cupe (GGCL) 2.0 [03.1972 - 02.1975] (1993ccm, 73Kw, 99HP)
FORD GRANADA Turnier (GGNL) 2.0 [01.1975 - 12.1975] (1994ccm, 73Kw, 99HP)
FORD GRANADA Turnier (GGNL) 2.0 [01.1976 - 07.1977] (1994ccm, 70Kw, 95HP)
FORD P 100 I 1.6 [04.1982 - 09.1987] (1598ccm, 54Kw, 73HP)
FORD TRANSIT bus (T_ _) 1.6 (TBL, TES) [12.1985 - 01.1989] (1593ccm, 46Kw, 63HP)
FORD TRANSIT bus (T_ _) 2.0 (TBS, TCL, TCS, TEL, TES) [11.1985 - 09.1992] (1994ccm, 57Kw, 78HP)
FORD TRANSIT bus (V_ _) 1.6 (VAS, VLS, VZS) [12.1977 - 10.1986] (1593ccm, 48Kw, 65HP)
FORD TRANSIT bus (V_ _) 2.0 (VAS, VBLVIL, VLS, VUL, VZS) [12.1977 - 07.1982] (1993ccm, 43Kw, 59HP)
FORD TRANSIT bus (V_ _) 2.0 (VAS, VIL, VLS, VUL, VZS) [11.1977 - 10.1986] (1993ccm, 57Kw, 78HP)
FORD TRANSIT bus (V_ _) 2.0 (VAS, VLS, VZS) [11.1977 - 10.1986] (1993ccm, 55Kw, 75HP)
FORD TRANSIT caroserie (T_ _) 1.6 (TAS) [09.1985 - 09.1992] (1593ccm, 46Kw, 63HP)
FORD TRANSIT caroserie (V_ _) 1.6 (WS) [11.1977 - 10.1986] (1593ccm, 48Kw, 65HP)
FORD TRANSIT caroserie (V_ _) 2.0 (VHL, VVS) [11.1977 - 10.1986] (1993ccm, 57Kw, 78HP)
FORD TRANSIT caroserie (V_ _) 2.0 (VVL) [11.1977 - 10.1986] (1993ccm, 55Kw, 75HP)
FORD TRANSIT caroserie (V_ _) 2.0 (VVS) [11.1977 - 07.1982] (1993ccm, 43Kw, 59HP)
FORD TRANSIT platou / sasiu (T_ _) 2.0 (TTE, TTL, TTS) [01.1986 - 09.1992] (1994ccm, 57Kw, 78HP)
FORD TRANSIT platou / sasiu (V_ _) 1.6 (VCS, VDS) [11.1977 - 10.1986] (1593ccm, 48Kw, 65HP)
FORD TRANSIT platou / sasiu (V_ _) 2.0 (VGL, VSL, VTL) [11.1977 - 07.1982] (1993ccm, 43Kw, 59HP)
FORD TRANSIT platou / sasiu (V_ _) 2.0 (VGL, VSL, VTL, VCS, VDS) [11.1977 - 10.1986] (1993ccm, 57Kw, 78HP)
LANCIA FLAVIA Berlina 2.0 (819) [06.1969 - 12.1970] (1991ccm, 96Kw, 131HP)
LANCIA FLAVIA Berlina 2.0 (819) [08.1969 - 12.1970] (1991ccm, 103Kw, 140HP)
LANCIA FLAVIA cupe 2.0 (820) [04.1969 - 12.1971] (1991ccm, 96Kw, 131HP)
LANCIA FLAVIA cupe 2.0 i (820) [01.1970 - 12.1971] (1991ccm, 103Kw, 140HP)
MERCEDES-BENZ /8 (W115) 200 [01.1968 - 01.1977] (1988ccm, 70Kw, 95HP)
MERCEDES-BENZ 123 Break (S123) 230 T (123.083) [09.1977 - 03.1980] (2307ccm, 80Kw, 109HP)
MERCEDES-BENZ 123 Break (S123) 250 T (123.086) [05.1978 - 08.1982] (2525ccm, 103Kw, 140HP)
MERCEDES-BENZ 123 Break (S123) 250 T (123.086) [05.1978 - 10.1979] (2525ccm, 95Kw, 129HP)
MERCEDES-BENZ 123 cupe (C123) 230 C (123.043) [05.1977 - 04.1980] (2307ccm, 80Kw, 109HP)
MERCEDES-BENZ 123 limuzina (W123) 200 (123.020) [02.1976 - 08.1980] (1988ccm, 69Kw, 94HP)
MERCEDES-BENZ 123 limuzina (W123) 200 [02.1976 - 08.1980] (1988ccm, 62Kw, 84HP)
MERCEDES-BENZ 123 limuzina (W123) 230 (123.023) [02.1976 - 03.1981] (2307ccm, 80Kw, 109HP)
MERCEDES-BENZ 123 limuzina (W123) 250 (123.026) [02.1976 - 10.1979] (2525ccm, 95Kw, 129HP)
MERCEDES-BENZ 123 limuzina (W123) 250 (123.026) [10.1979 - 07.1985] (2525ccm, 103Kw, 140HP)
MERCEDES-BENZ COUPE (W111, W112) 250 SE (111.021) [01.1965 - 12.1967] (2470ccm, 110Kw, 150HP)
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W460) 230 G (460,2) [02.1980 - 07.1987] (2277ccm, 75Kw, 102HP)
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W460) 230 G (460,2) [03.1979 - 07.1993] (2307ccm, 66Kw, 90HP)
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W460) 280 GE (460,2) [08.1984 - 08.1989] (2746ccm, 110Kw, 150HP)
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W460) 280 GE (460,2) [11.1979 - 08.1989] (2746ccm, 115Kw, 156HP)
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W116) 280 SE,SEL (116.024) [08.1972 - 07.1980] (2746ccm, 136Kw, 185HP)
NSU 1200 C [09.1969 - 11.1971] (1177ccm, 40Kw, 54HP)
NSU RO 80 1.0 [10.1967 - 07.1977] (995ccm, 85Kw, 115HP)
OPEL 1900 A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 S [03.1975 - 08.1975] (1584ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL 1900 A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 SR [03.1971 - 02.1975] (1897ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL 1900 A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 SR [03.1975 - 08.1975] (1897ccm, 65Kw, 88HP)
OPEL 1900 A Voyage (84_, 89_) 1.6 S [03.1975 - 08.1975] (1584ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL 1900 A Voyage (84_, 89_) 1.9 SR [03.1975 - 08.1975] (1897ccm, 65Kw, 88HP)
OPEL 1900 A Voyage (84_, 89_) 1.9 SR [10.1970 - 02.1975] (1897ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.2 S [09.1975 - 02.1979] (1196ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.2 [08.1976 - 02.1979] (1196ccm, 40Kw, 55HP)
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 N [03.1979 - 08.1981] (1297ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 S [08.1979 - 08.1981] (1297ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 N [09.1975 - 08.1981] (1584ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 S [09.1975 - 08.1981] (1584ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 N [08.1976 - 08.1981] (1897ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 S [09.1975 - 08.1981] (1897ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 E [08.1979 - 08.1981] (1979ccm, 81Kw, 110HP)
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 S [08.1977 - 08.1981] (1979ccm, 74Kw, 100HP)
OPEL ASCONA C (J82) 1.3 N (F11, M11, F69) [09.1981 - 08.1986] (1297ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL ASCONA C hatchback (J82) 1.3 N (F68, M68) [09.1981 - 08.1986] (1297ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL CORSA A caroserie (S83) 1.0 (F08, W5L) [02.1986 - 04.1989] (993ccm, 33Kw, 45HP)
OPEL CORSA A caroserie (S83) 1.2 (F08, W5L) [02.1986 - 04.1989] (1196ccm, 33Kw, 45HP)
OPEL CORSA A hatchback (S83) 1.0 (F08, M08, F68, M68) [09.1982 - 03.1993] (993ccm, 33Kw, 45HP)
OPEL CORSA A hatchback (S83) 1.2 (F08, M08, F68, M68) [09.1982 - 08.1990] (1196ccm, 33Kw, 45HP)
OPEL CORSA A TR (S83) 1.0 (F11, M11, F19, M19) [09.1982 - 09.1992] (993ccm, 33Kw, 45HP)
OPEL CORSA A TR (S83) 1.2 N (F11, M11, F19, M19) [01.1985 - 10.1987] (1196ccm, 33Kw, 45HP)
OPEL K 180 C 1.0 [01.1974 - 07.1979] (993ccm, 29Kw, 40HP)
OPEL K 180 C 1.2 S [08.1973 - 07.1979] (1196ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL K 180 C 1.2 [08.1973 - 04.1977] (1196ccm, 38Kw, 52HP)
OPEL K 180 C 1.2 [08.1973 - 07.1979] (1196ccm, 40Kw, 55HP)
OPEL K 180 C 1.6 S [09.1976 - 07.1979] (1584ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL KADETT A 1.0 S [09.1962 - 08.1965] (993ccm, 35Kw, 48HP)
OPEL KADETT A 1.0 [09.1962 - 08.1965] (993ccm, 29Kw, 40HP)
OPEL KADETT A combi 1.0 N [03.1963 - 08.1965] (993ccm, 29Kw, 39HP)
OPEL KADETT A combi 1.0 S [03.1963 - 08.1965] (993ccm, 35Kw, 48HP)
OPEL KADETT A cupe 1.0 S [10.1963 - 08.1965] (993ccm, 35Kw, 48HP)
OPEL KADETT B 1.1 [08.1971 - 08.1973] (1078ccm, 37Kw, 50HP)
OPEL KADETT B 1.1 [09.1965 - 07.1971] (1078ccm, 33Kw, 45HP)
OPEL KADETT C City 1.0 [05.1975 - 07.1979] (993ccm, 29Kw, 40HP)
OPEL KADETT C City 1.2 [05.1975 - 04.1977] (1196ccm, 38Kw, 52HP)
OPEL KADETT C City 1.2 [07.1976 - 07.1979] (1196ccm, 40Kw, 54HP)
OPEL KADETT C City 1.6 S [05.1977 - 07.1979] (1584ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL KADETT C combi 1.0 [01.1974 - 07.1979] (993ccm, 29Kw, 40HP)
OPEL KADETT C combi 1.2 [08.1973 - 04.1977] (1196ccm, 38Kw, 52HP)
OPEL KADETT C combi 1.2 [08.1973 - 07.1979] (1196ccm, 40Kw, 54HP)
OPEL KADETT C combi 1.6 S [05.1977 - 07.1979] (1584ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL KADETT C cupe 1.0 [01.1974 - 07.1979] (993ccm, 29Kw, 40HP)
OPEL KADETT C cupe 1.6 S [05.1977 - 07.1979] (1584ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL KADETT C cupe 1.9 GT/E [09.1975 - 07.1977] (1897ccm, 77Kw, 105HP)
OPEL KADETT C cupe 2.0 E Rallye [08.1977 - 07.1979] (1979ccm, 81Kw, 110HP)
OPEL KADETT C cupe 2.0 GT/E [08.1977 - 07.1979] (1979ccm, 85Kw, 115HP)
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.0 [09.1979 - 08.1982] (993ccm, 30Kw, 41HP)
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.0 [09.1979 - 08.1984] (993ccm, 33Kw, 45HP)
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.2 S [08.1979 - 08.1984] (1196ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.2 [08.1979 - 07.1982] (1196ccm, 39Kw, 53HP)
OPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.0 [09.1979 - 08.1982] (993ccm, 30Kw, 41HP)
OPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.0 [09.1979 - 08.1984] (993ccm, 33Kw, 45HP)
OPEL KADETT D combi (35_, 36_, 45_, 46_) 1.2 [08.1979 - 07.1982] (1196ccm, 39Kw, 53HP)
OPEL KADETT E (T85) 1.2 (C19, D19) [09.1984 - 07.1986] (1196ccm, 40Kw, 55HP)
OPEL KADETT E caroserie (T85) 1.2 (C70, D70) [09.1984 - 07.1986] (1196ccm, 40Kw, 55HP)
OPEL KADETT E combi (T85) 1.2 (C15, C35, D15, D35) [09.1984 - 07.1986] (1196ccm, 40Kw, 55HP)
OPEL KADETT E hatchback (T85) 1.2 (C08, C48, D08, D48) [09.1984 - 07.1986] (1196ccm, 40Kw, 55HP)
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.6 [02.1975 - 08.1975] (1584ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.6 [02.1975 - 08.1975] (1584ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.6 [09.1970 - 08.1975] (1584ccm, 50Kw, 68HP)
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.9 GT/E [02.1974 - 08.1975] (1897ccm, 77Kw, 105HP)
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.9 S [09.1970 - 08.1975] (1897ccm, 65Kw, 88HP)
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.9 S [09.1970 - 08.1975] (1897ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 N [03.1979 - 12.1980] (1297ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.6 N [09.1975 - 12.1980] (1584ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.6 S [09.1975 - 12.1981] (1584ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.9 E [09.1975 - 08.1977] (1897ccm, 77Kw, 105HP)
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.9 N [08.1976 - 12.1981] (1897ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL MANTA B (58_, 59_) 2.0 E [08.1977 - 08.1988] (1979ccm, 81Kw, 110HP)
OPEL MANTA B (58_, 59_) 2.0 S [08.1977 - 08.1984] (1979ccm, 74Kw, 100HP)
OPEL MANTA B (58_, 59_) 2.0 [08.1977 - 12.1980] (1979ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.3 N [03.1979 - 12.1980] (1297ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.6 N [09.1975 - 12.1980] (1584ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.6 [08.1977 - 07.1981] (1584ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.9 N [08.1976 - 12.1981] (1897ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.9 S [09.1975 - 12.1980] (1897ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 2.0 E [08.1977 - 08.1988] (1979ccm, 81Kw, 110HP)
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 2.0 S [08.1977 - 08.1984] (1979ccm, 74Kw, 100HP)
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 2.0 [08.1977 - 12.1980] (1979ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL REKORD A 1.7 [03.1963 - 08.1965] (1698ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL REKORD A 1.7 [04.1964 - 08.1965] (1698ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL REKORD B 1.7 [08.1965 - 12.1966] (1698ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL REKORD B 1.9 [08.1965 - 12.1966] (1897ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL REKORD B 1.9 [09.1965 - 08.1966] (1897ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL REKORD B combi 1.7 [08.1965 - 12.1966] (1698ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL REKORD B cupe 1.7 [08.1965 - 12.1966] (1698ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL REKORD B cupe 1.9 [08.1965 - 02.1967] (1897ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL REKORD C 1.7 S [08.1966 - 12.1971] (1698ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL REKORD C 1.7 [08.1966 - 12.1971] (1698ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL REKORD C 1.9 [08.1966 - 12.1971] (1897ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL REKORD C combi 1.7 S [08.1966 - 12.1971] (1698ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL REKORD C combi 1.7 [08.1966 - 12.1971] (1698ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL REKORD C combi 1.9 [08.1966 - 12.1971] (1897ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL REKORD C cupe 1.7 S [08.1966 - 12.1971] (1698ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL REKORD C cupe 1.9 [08.1966 - 12.1971] (1897ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL REKORD D 1.7 S [01.1972 - 02.1975] (1698ccm, 61Kw, 83HP)
OPEL REKORD D 1.7 [01.1972 - 02.1975] (1698ccm, 49Kw, 66HP)
OPEL REKORD D 1.7 [03.1975 - 08.1977] (1698ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL REKORD D 1.9 S [01.1972 - 02.1975] (1897ccm, 71Kw, 97HP)
OPEL REKORD D 1.9 [03.1975 - 08.1977] (1897ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL REKORD D 1.9 [03.1975 - 08.1977] (1897ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL REKORD D 2.0 [09.1975 - 08.1977] (1979ccm, 74Kw, 100HP)
OPEL REKORD D combi 1.7 S [01.1972 - 02.1975] (1698ccm, 61Kw, 83HP)
OPEL REKORD D combi 1.7 [01.1972 - 02.1975] (1698ccm, 49Kw, 67HP)
OPEL REKORD D combi 1.7 [03.1975 - 08.1977] (1698ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL REKORD D combi 1.9 S [01.1972 - 02.1975] (1897ccm, 71Kw, 97HP)
OPEL REKORD D combi 1.9 [03.1975 - 08.1977] (1897ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL REKORD D combi 1.9 [03.1975 - 08.1977] (1897ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL REKORD D combi 2.0 S [09.1975 - 08.1977] (1979ccm, 74Kw, 100HP)
OPEL REKORD D cupe 1.7 S [01.1972 - 02.1975] (1698ccm, 61Kw, 83HP)
OPEL REKORD D cupe 1.9 S [01.1972 - 02.1975] (1897ccm, 71Kw, 97HP)
OPEL REKORD D cupe 1.9 [03.1975 - 08.1977] (1897ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL REKORD D cupe 1.9 [03.1975 - 08.1977] (1897ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL REKORD D cupe 2.0 [09.1975 - 08.1977] (1979ccm, 74Kw, 100HP)
OPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 1.7 [09.1977 - 10.1982] (1698ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 1.9 [09.1977 - 10.1982] (1897ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.0 E [09.1977 - 10.1984] (1979ccm, 81Kw, 110HP)
OPEL REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.0 S [08.1977 - 08.1986] (1979ccm, 74Kw, 100HP)
OPEL REKORD E combi (61_, 66_, 67_) 1.7 [09.1977 - 10.1982] (1698ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL REKORD E combi (61_, 66_, 67_) 1.9 [09.1977 - 10.1982] (1897ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL REKORD E combi (61_, 66_, 67_) 2.0 E [09.1977 - 10.1984] (1979ccm, 81Kw, 110HP)
OPEL REKORD E combi (61_, 66_, 67_) 2.0 S [08.1977 - 08.1986] (1979ccm, 74Kw, 100HP)
PEUGEOT 204 1.1 [07.1969 - 07.1977] (1130ccm, 40Kw, 55HP)
PEUGEOT 204 1.1 [09.1975 - 07.1977] (1127ccm, 43Kw, 58HP)
PORSCHE 914 1.7 [01.1969 - 12.1973] (1679ccm, 59Kw, 80HP)
PORSCHE 914 1.8 [08.1973 - 02.1976] (1795ccm, 63Kw, 86HP)
PUCH G-MODELL (W460) 280 GE (460.232, 460.233) [01.1986 - 12.1991] (2746ccm, 110Kw, 150HP)
SAAB 95 Station Wagon 1.5 V4 [01.1976 - 08.1977] (1498ccm, 46Kw, 63HP)
SAAB 95 Station Wagon 1.5 V4 [09.1977 - 12.1978] (1498ccm, 50Kw, 68HP)
SAAB 95 Station Wagon 1.5 V4 [10.1965 - 12.1975] (1498ccm, 48Kw, 65HP)
TALBOT MATRA BAGHEERA 1.3 (X3550) [01.1974 - 03.1978] (1294ccm, 62Kw, 84HP)
TALBOT MATRA BAGHEERA 1.4 (X6550) [12.1975 - 11.1979] (1442ccm, 66Kw, 90HP)
TALBOT RANCHO 1.4 [01.1977 - 07.1983] (1442ccm, 59Kw, 80HP)
VAUXHALL ASTRA 1.2 [10.1979 - 08.1984] (1196ccm, 40Kw, 54HP)
VAUXHALL ASTRA hatchback 1.2 S [02.1982 -
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Alfa-Romeo 6
Alfa-Romeo Alfasud
Alfa-Romeo Alfetta
Alfa-Romeo Giulietta
Alfa-Romeo GT
Alfa-Romeo GTV
Alfa-Romeo Spider
Alfa-Romeo Sprint
Audi 100
Audi 80
Audi A1
Audi Coupe
Audi Quattro
Audi TTS
BMW 02 E10
BMW E3
BMW E9
Citroen C2
Citroen C3
Citroen C3 II
Fiat Coupe
Fiat Spider
Ford Capri
Ford Consul
Ford Cortina
Ford Escort
Ford Escort Turnier
Ford Granada
Ford GT
Ford Transit
Lancia Flavia
Mercedes COUPE C123
Mercedes COUPE W111
Mercedes G-CLASS W460
Mercedes S-CLASS W116
Opel Ascona
Opel Astra G
Opel Astra K
Opel Corsa A
Opel Corsa B
Opel Corsa C
Opel Corsa D
Opel Corsa E
Opel GT
Opel Kadett
Opel Manta
Opel Rekord
Peugeot 204
Porsche 914
Renault Coupe
Renault Spider
Saab 95
Volvo C70
Volvo V40
Data actualizării anunțului: 28 Feb 2024, 05:31
2
vizualizări