Generator / Alternator (0986045031 BOSCH) BMW,LAND ROVER

1008.78 Lei
Generator / Alternator (0986045031 BOSCH) BMW,LAND ROVER
Generator / Alternator (0986045031 BOSCH) BMW,LAND ROVER
Denumire produs: Generator / Alternator
Grupul de adunare: Alternator / generator
Producator: BOSCH
Cod produs: 0986045031
Folosit si pentru: BMW, LAND ROVER

Specificatii produs:
Curent de incarcare generator [A]: 150
Dezvoltarea reparatiilor recomandate: Curea trapezoidala/transmisie
Directia de rotatie: rotatie contrar acelor de ceasornic
Distanta de la fulie la generator [mm]: 60
Fulie curea -? [mm]: 53,5
Lungime [mm]: 173
Numar de striatii: 5
Piesa la schimb:
Role: cu fulie combinata
Tensiune [V]: 14
Tip alternator: excl. pompa vacuum
Tip centura de siguranta: levier dublu articulat

Coduri echivalente:
BMW 12 31 2 248 296 [12312248296]
BMW 12 31 2 248 297 [12312248297]
BMW 12 31 7 792 092 [12317792092]
DELCO REMY DRA 4065 [DRA4065]
EAN 3165143872444
HC-PARTS CA 1584 IR [CA1584IR]
HELLA 8EL 737 866-001 [8EL737866001]
LAND ROVER YLE 0000 51 [YLE000051]
LAND ROVER YLE 5001 80 [YLE500180]
LUCAS ELECTRICAL LRA 2076 [LRA2076]
LUCAS ELECTRICAL LRA02076
OPEL 24451624
OPEL 6204161
OPEL 93171935
OPEL 93175820
OPEL 93175968
OPEL 9512805
ROVER YLE 0000 51 [YLE000051]
ROVER YLE 5001 80 [YLE500180]
usernumber 4503
VALEO 2 542 264 [2542264]
VALEO 2 542 662 B [2542662B]
VALEO 2 542 662 [2542662]
VALEO 2 542 686 B [2542686B]
VALEO 2 542 686 [2542686]
VALEO 2 542 812 [2542812]
VALEO 2 542 812A [2542812A]
VALEO 2 542 824 [2542824]
VALEO 2 542 826 [2542826]
VALEO 2 542 826A [2542826A]
VALEO 437 160 [437160]
VALEO 437 406 [437406]
VALEO 437 421 [437421]
VALEO 439 463 [439463]
VALEO A 14 S 054 [A14S054]
VALEO A 14 S 055 [A14S055]
VALEO A 14 VI 29 [A14VI29]
VALEO A 14 VI 52 [A14VI52]
VALEO A 14 VI 53 [A14VI53]
VALEO SG 15 S 030 [SG15S030]
VAUXHALL 93171935
VAUXHALL R1530057

Pies? auto compatibil? cu:
BMW 5 (E39) 520 d [02.2000 - 06.2003] (1951ccm, 100Kw, 136HP)
BMW 5 (E39) 525 d [02.2000 - 06.2003] (2497ccm, 120Kw, 163HP)
BMW 5 (E39) 530 d [09.1998 - 06.2003] (2926ccm, 142Kw, 193HP)
BMW 5 Touring (E39) 520 d [02.2000 - 09.2003] (1951ccm, 100Kw, 136HP)
BMW 5 Touring (E39) 525 d [02.2000 - 05.2004] (2497ccm, 120Kw, 163HP)
BMW 5 Touring (E39) 530 d [09.2000 - 05.2004] (2926ccm, 142Kw, 193HP)
BMW X5 (E53) 3.0 d [04.2001 - 09.2003] (2925ccm, 135Kw, 184HP)
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 3.0 D 4x4 [03.2002 - 08.2012] (2926ccm, 130Kw, 177HP)
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!

Produsele comercializate sunt noi aftermarket, pe cod de producător.
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
BMW X5 E53
Land-Rover Range Rover
Data actualizării anunțului: 19 Mai 2024, 05:32
3
vizualizări