Generator / Alternator (437349 VALEO) Citroen,FIAT,PEUGEOT

715.57 Lei
Generator / Alternator (437349 VALEO) Citroen,FIAT,PEUGEOT
Generator / Alternator (437349 VALEO) Citroen,FIAT,PEUGEOT
Denumire produs: Generator / Alternator
Grupul de adunare: Alternator / generator
Producator: VALEO
Cod produs: 437349
Folosit si pentru: Citroen, FIAT, PEUGEOT

Specificatii produs:
Articol extins/Informatii de extindere: cu regulator integrat
Cuplaj/clema: fara racord pentru turometru
Curent de incarcare generator [A]: 120
Directia de rotatie: rotatie contrar acelor de ceasornic
Fulie curea -? [mm]: 60
Greutate [kg]: 6,56
Numar nervuri: 6
Piesa la schimb:
Pozitie/Grade: R20
Role: cu rola curea
Role: cu
Tensiune [V]: 14
Tip centura de siguranta: levier dublu articulat

Coduri echivalente:
3Effe Group ALTL131
3Effe Group PRAL131
3F QUALITY ALTL131
3F QUALITY PRAL131
AD KHNER 301643RI
AD KHNER 301643RIV
ALANKO 10443661
AS-PL A3053
AS-PL A3053ER
AS-PL A3053PR
AS-PL A3053SR
ATL Autotechnik L 69 860 [L69860]
BORG & BECK BBA2341
BorgWarner (3K) 225.532.120 [225532120]
BOSCH 0 986 049 061 [0986049061]
BOSCH 986049061
BV PSH 225.532.120.000 [225532120000]
BV PSH 225.532.120.500 [225532120500]
BV PSH 225.532.120.505 [225532120505]
CASCO CAL15249AS
CASCO CAL15249GS
CEVAM 4572
Citroen 5702-C1 [5702C1]
Citroen 5705-AF [5705AF]
Citroen 5705-EV [5705EV]
DA SILVA 010122
DA SILVA 10122
DA SILVA A010122
DELCO REMY 930041
DELCO REMY 930041X
DRI 2181771202
DT Spare Parts 12.72015 [1272015]
EAI 56923
EAN 3276424373496
EDR 930041
EDR 930041X
EDR DRA0041
EDR WA11152
ELSTOCK 28-4603 [284603]
ERA 210470
ERA 210470A
EUROTEC 12049060
EUROTEC 12090045
FARCOM 111202
FEBI BILSTEIN 101541
FIAT 500371244
FRIESEN 9090197
HC-Cargo 113247
HC-PARTS CA1643IR
HELLA 8EL 011 710-601 [8EL011710601]
HELLA 8EL 737 935-001 [8EL737935001]
HERTH+BUSS ELPARTS 32437349
HOFFER 5515075
HOLGER CRISTIANSEN CA1643IR
IVECO 500371244
JP GROUP 4190101800
LUCAS ELECTRICAL LRA02153
LUCAS LRA02153
MAGNETI MARELLI 063310508010
MAGNETI MARELLI 063731643010
MAGNETI MARELLI 359002800320
MAGNETI MARELLI 63310508010
MAGNETI MARELLI 943316431010
MAGNETI MARELLI 944390901970
MEAT & DORIA 5515075
NK 4849061
PEUGEOT 5702C0
PEUGEOT 5705-AF [5705AF]
PEUGEOT 5705-EV [5705EV]
QUINTON HAZELL QRA1202
REMY DRA0041
REMY DRA0041X
REMY RAA11152
REMY WA11152
SANDO 2015249
UNIPOINT F042A0B011
VALEO 200067
VALEO 439339
VALEO 746090
VALEO 746890
VALEO 839062
VALEO SG12B040
VEMO V22-13-69860 [V221369860]
WAI 23223N

Pies? auto compatibil? cu:
Citroen JUMPER bus (230P) 2.8 HDi 4x4 [09.2000 - 04.2002] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
Citroen JUMPER bus (230P) 2.8 HDi [09.2000 - 04.2002] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
Citroen JUMPER bus (244, Z_) 2.8 HDi tractiune integrala [04.2002 - 06.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
Citroen JUMPER bus (244, Z_) 2.8 HDi [04.2002 - 06.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
Citroen JUMPER caroserie (230L) 2.8 HDi 4x4 [09.2000 - 04.2002] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
Citroen JUMPER caroserie (230L) 2.8 HDi [09.2000 - 04.2002] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
Citroen JUMPER caroserie (244) 2.8 HDi 4x4 [04.2002 - 06.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
Citroen JUMPER caroserie (244) 2.8 HDi [04.2002 - 06.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
Citroen JUMPER caroserie (244) 2.8 HDi [05.2004 - 06.2006] (2798ccm, 107Kw, 146HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu (230) 2.8 HDi [09.2000 - 04.2002] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu (244) 2.8 HDi 4x4 [02.2002 - 06.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu (244) 2.8 HDi [04.2002 - 06.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu (244) 2.8 HDi [05.2004 - 06.2006] (2798ccm, 107Kw, 146HP)
FIAT DUCATO bus (230_) 2.8 JTD 4x4 [11.2000 - 04.2002] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
FIAT DUCATO bus (230_) 2.8 JTD [11.2000 - 04.2002] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
FIAT DUCATO bus (244_) 2.8 JTD 4x4 [07.2002 - 07.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
FIAT DUCATO bus (244_) 2.8 JTD [04.2002 - ] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
FIAT DUCATO bus (244_) 2.8 JTD [04.2004 - 07.2006] (2800ccm, 107Kw, 145HP)
FIAT DUCATO caroserie (230_) 2.8 JTD 4x4 [11.2000 - 04.2002] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
FIAT DUCATO caroserie (230_) 2.8 JTD [11.2000 - 04.2002] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
FIAT DUCATO caroserie (244_) 2.8 JTD 4x4 [07.2002 - 07.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
FIAT DUCATO caroserie (244_) 2.8 JTD Power [05.2004 - 07.2006] (2800ccm, 107Kw, 146HP)
FIAT DUCATO caroserie (244_) 2.8 JTD [04.2002 - 12.2011] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (230_) 2.8 JTD [11.2000 - 04.2002] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (244_) 2.8 JTD Power [05.2004 - 07.2006] (2800ccm, 107Kw, 146HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (244_) 2.8 JTD [04.2002 - 07.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
PEUGEOT BOXER bus (230P) 2.8 HDi 4x4 [10.2000 - 04.2002] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
PEUGEOT BOXER bus (230P) 2.8 HDi tractiune integrala [10.2000 - 11.2001] (2798ccm, 93Kw, 126HP)
PEUGEOT BOXER bus (230P) 2.8 HDi [10.2000 - 11.2001] (2798ccm, 93Kw, 126HP)
PEUGEOT BOXER bus (230P) 2.8 HDI [11.2000 - 04.2002] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
PEUGEOT BOXER bus (244, Z_) 2.8 HDi 4x4 [04.2002 - 06.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
PEUGEOT BOXER bus (244, Z_) 2.8 HDi [04.2002 - 06.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
PEUGEOT BOXER bus (244, Z_) 2.8 HDi [04.2004 - 06.2006] (2798ccm, 107Kw, 145HP)
PEUGEOT BOXER caroserie (230L) 2.8 HDi 4x4 [10.2000 - 04.2002] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
PEUGEOT BOXER caroserie (230L) 2.8 HDi 4x4 [10.2000 - 11.2001] (2798ccm, 93Kw, 126HP)
PEUGEOT BOXER caroserie (230L) 2.8 HDi [10.2000 - 11.2001] (2798ccm, 93Kw, 126HP)
PEUGEOT BOXER caroserie (230L) 2.8 HDI [11.2000 - 04.2002] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
PEUGEOT BOXER caroserie (244) 2.8 HDi 4x4 [04.2002 - 06.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
PEUGEOT BOXER caroserie (244) 2.8 HDi [04.2002 - 06.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
PEUGEOT BOXER caroserie (244) 2.8 HDi [04.2004 - 06.2006] (2798ccm, 107Kw, 146HP)
PEUGEOT BOXER caroserie (244) 2.8 HDi [09.2005 - 09.2009] (2798ccm, 93Kw, 126HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu (244) 2.8 HDi 4x4 [04.2002 - 06.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu (244) 2.8 HDi [04.2002 - 06.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu (244) 2.8 HDi [04.2004 - 06.2006] (2798ccm, 107Kw, 146HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu (ZCT_) 2.8 HDi tractiune integrala [10.2000 - 11.2001] (2798ccm, 93Kw, 126HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu (ZCT_) 2.8 HDi [10.2000 - 11.2001] (2798ccm, 93Kw, 126HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu (ZCT_) 2.8 HDI [11.2000 - 04.2002] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!

Produsele comercializate sunt noi aftermarket, pe cod de producător.
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Citroen C1
Citroen Jumper
Fiat 500
Fiat Ducato
Peugeot Boxer
Data actualizării anunțului: 11 Mai 2024, 05:41
5
vizualizări