Adaugă anunț

BRAT FATA INFERIOR BMW X3 (E83) xDrive 20 d diesel (2003 - 01-2011-12)

120 Lei

Cod MATEROM: 70435801

Id MATEROM: 70435801_152370_4327782_10575

Detalii suplimentare: STANGA

MarcăBMW
ModelX3 (E83)
Cai putere163
KW120
Ani2003-01 - 2011-12
MotorizarexDrive 20 d
Combustibildiesel
Coduri motorN47 D20 C

Coduri OE si AM

OEBMW0 360 2750360275
OETOYOTA04465-YZZAA04465YZZAA
OETOYOTA04491-101410449110141
OETOYOTA04491-101600449110160
OETOYOTA04491-101610449110161
OETOYOTA04491-122300449112230
OETOYOTA04491-122310449112231
OETOYOTA04491-122320449112232
OETOYOTA04491-122400449112240
OETOYOTA04491-122410449112241
OETOYOTA04491-122500449112250
OETOYOTA04491-122510449112251
OETOYOTA04491-122800449112280
OETOYOTA04491-122820449112282
OETOYOTA04491-122900449112290
OETOYOTA04491-122920449112292
OETOYOTA04491-123200449112320
OETOYOTA04491-123210449112321
OETOYOTA04491-123220449112322
OETOYOTA04491-123300449112330
OETOYOTA04491-123310449112331
OETOYOTA04491-123400449112340
OETOYOTA04491-123410449112341
OETOYOTA04491-124210449112421
OETOYOTA04491-124220449112422
OETOYOTA04491-125900449112590
OETOYOTA04491-140500449114050
OETOYOTA04491-160300449116030
OETOYOTA04491-160310449116031
OETOYOTA04491-160400449116040
OETOYOTA04491-160410449116041
OETOYOTA04491-160420449116042
OETOYOTA04491-160500449116050
OETOYOTA04491-160510449116051
OETOYOTA04491-160520449116052
OETOYOTA04491-160800449116080
OETOYOTA04491-160810449116081
OETOYOTA04491-161100449116110
OETOYOTA04491-161110449116111
OETOYOTA04491-161300449116130
OETOYOTA04491-162000449116200
OETOYOTA04491-162010449116201
OETOYOTA04491-170200449117020
OETOYOTA04491-170210449117021
OETOYOTA04491-170220449117022
OETOYOTA04491-170240449117024
OETOYOTA04491-170600449117060
OETOYOTA04491-170610449117061
OETOYOTA04491-170700449117070
OETOYOTA04491-170800449117080
OETOYOTA04491-170810449117081
OETOYOTA04491-201700449120170
OETOYOTA04491-201710449120171
OETOYOTA04491-201720449120172
OETOYOTA04491-201910449120191
OETOYOTA04491-201920449120192
OETOYOTA04491-202200449120220
OETOYOTA04491-202300449120230
OETOYOTA04491-202500449120250
OETOYOTA04491-203100449120310
OETOYOTA04491-203110449120311
OETOYOTA04491-203120449120312
OETOYOTA04491-203200449120320
OETOYOTA04491-203210449120321
OETOYOTA04491-204000449120400
OETOYOTA04491-204700449120470
OETOYOTA04491-204710449120471
OETOYOTA04491-206200449120620
OETOYOTA04491-208900449120890
OETOYOTA04491-320200449132020
OETOYOTA04491-320300449132030
OETOYOTA04491-320310449132031
OETOYOTA04491-320320449132032
OETOYOTA04491-320500449132050
OETOYOTA04491-320800449132080
OETOYOTA04491-320810449132081
OETOYOTA04491-320900449132090
OETOYOTA04491-321000449132100
OETOYOTA04491-321800449132180
OETOYOTA04491-500600449150060
OEBMW2 229 5212229521
AMFEBI BILSTEIN2613726137
AMLEMFÖRDER27165 022716502
OEBMW31 10 3 412 13531103412135
OEBMW31 10 3 415 02731103415027
OEBMW31 10 3 418 33731103418337
OEBMW31 10 3 426 33331103426333
OEBMW31 10 3 426 43331103426433
OEBMW31 10 3 451 88131103451881
OEBMW31 12 0 360 27531120360275
3112222952131122229521
OEBMW3 412 1353412135
OEBMW3 415 0273415027
OEBMW3 418 3373418337
OEBMW3 426 3333426333
OEBMW3 426 4333426433
OEBMW3 451 8813451881
Stare produs
Second hand / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
BMW X3 E83
Data actualizării anunțului: 09 Iul 2019, 06:37
0
vizualizări