Bobina de inductie (20485 BRM) LEXUS,PONTIAC,SCION,TOYOTA

137.68 Lei
bobina de inductie (20485 BRM) LEXUS,PONTIAC,SCION,TOYOTA
Denumire produs: bobina de inductie
Grupul de adunare: Sistem aprindere
Producator: BRM
Cod produs: 20485
Folosit si pentru: LEXUS, PONTIAC, SCION, TOYOTA

Specificatii produs:
Bobina aprindere: Bobina de aprindere bujie
Numar poli: 4
Tensiune [V]: 12

Coduri echivalente:
ABAKUS 122-01-066 [12201066]
ACKOJA A70-70-0016 [A70700016]
AP XENERGY XE-9115 [XE9115]
ASHIKA 78-02-208 [7802208]
ASHUKI by Palidium T940-20 [T94020]
ASHUKI T940-20 [T94020]
BBT IC17131
BECK/ARNLEY 1788314
BLUE PRINT ADT314111
BorgWarner (BERU) 0 040 102 171 [0040102171]
BorgWarner (BERU) ZSE171
BOSCH 0 986 AG0 506 [0986AG0506]
BOSCH F 005 X11 794 [F005X11794]
BRECAV 133.010 [133010]
BRECAV 133.010E [133010E]
BRECAV 850.010 [850010]
BRECAV 850.010E [850010E]
BRECAV A50.010E [A50010E]
CHAMPION BAEA171E
Continental/VDO D46920
CSV electronic parts CBE5305C
DELPHI GN10313
DELPHI GN10313-12B1 [GN1031312B1]
DENSO DIC-0102 [DIC0102]
DIAMAX DG2065
DIPASPORT BBA214N
EAN 4017534185499
EFI AUTOMOTIVE 155141
EFI AUTOMOTIVE GN10313-12B1 [GN1031312B1]
ELTA AUTOMOTIVE EE5091
ELTA AUTOMOTIVE XIG5094
EPS 1.970.466 [1970466]
ERA 880245
ERA 880245A
ESEN SKV 03SKV099
EUROCABLE DC-1250 [DC1250]
FACET 9.636 [9636]
FACET 9.6366 [96366]
FAE 80344
FEBI BILSTEIN 32055
FISPA 85.30305 [8530305]
FISPA 85.30305A2 [8530305A2]
FUELPARTS CU1317
GENERAL MOTORS 19185426
GENERAL MOTORS 19205387
HC-Cargo 150617
HELLA 5DA 230 035-561 [5DA230035561]
HELLA 5DA 358 000-381 [5DA358000381]
HELLA 5DA 749 475-901 [5DA749475901]
HERTH+BUSS ELPARTS J5372002
HERTH+BUSS JAKOPARTS N5362017
HITACHI 134010
HOFFER 8010443
HOFFER 8010443E
INTERMOTOR 12825
INTERMOTOR IIS234
INTERMOTOR UF333
Intran Flotamex BOUF333
IPS Parts IBA-8210 [IBA8210]
JANMOR JM5144
JAPANPARTS BO-208 [BO208]
JAPKO 78208
JP GROUP 4891600400
JP GROUP 4891600409
KAVO PARTS ICC-9015 [ICC9015]
KRAFT AUTOMOTIVE 9043731
KW 470 466 [470466]
LEMARK CP322
LUCAS ELECTRICAL DMB954
LYNXauto SPL1061
MAGNETI MARELLI 060717119012
MAGNETI MARELLI 060810223010
MAGNETI MARELLI BAE680CC
MAGNETI MARELLI BAEQ119
MANDO MMI030261
MAPCO 80567
MASUMA MIC-105 [MIC105]
MAXGEAR 13-0149 [130149]
MAXGEAR MG-00026 [MG00026]
MEAT & DORIA 10443
MEAT & DORIA 10443E
METZGER 0880162
MEYLE 30-14 885 0010 [30148850010]
MEYLE MIC0117
MOBILETRON CT-37 [CT37]
MOTAQUIP LVCL930
NGK 48184
NGK U5052
NPS T536A11
OSSCA 05501
QUATTRO FRENI QF09A00151
QUINTON HAZELL XIC8375
RIDEX 689C0098
SIDAT 85.30305 [8530305]
SIDAT 85.30305A2 [8530305A2]
Stark SKCO-0070102 [SKCO0070102]
STELLOX 61-00160-SX [6100160SX]
SWAG 81 93 2055 [81932055]
TESLA CL579
TOPRAN 600 567 [600567]
TOYOTA 90080-19023 [9008019023]
TOYOTA 90919-02243 [9091902243]
TOYOTA 90919-02244 [9091902244]
TOYOTA 90919-02266 [9091902266]
TRISCAN 8860 13019 [886013019]
VALEO 245303
VEMO V70-70-0016 [V70700016]
WAI CUF333
WALKER PRODUCTS 921-2057 [9212057]
WE PARTS 220830177
WE PARTS 220830633
WILMINK GROUP WG1012270
WILMINK GROUP WG1028887
WILMINK GROUP WG1054920
WILMINK GROUP WG1446176
WILMINK GROUP WG1487632
WILMINK GROUP WG1496781
WILMINK GROUP WG1496782
WILMINK GROUP WG1498860
WILMINK GROUP WG1787172
WILMINK GROUP WG1902059
WXQP 30146
YEC IGC106A

Pies? auto compatibil? cu:
LEXUS HS (ANF10) 250h (ANF10) [07.2009 - 01.2018] (2362ccm, 110Kw, 150HP)
PONTIAC VIBE combi 2.4 AWD [09.2008 - 12.2010] (2362ccm, 118Kw, 160HP)
PONTIAC VIBE combi 2.4 [09.2008 - 12.2010] (2362ccm, 118Kw, 160HP)
SCION tC cupe 2.4 [09.2004 - 12.2006] (2362ccm, 119Kw, 162HP)
SCION tC cupe 2.4 [09.2006 - 12.2010] (2362ccm, 120Kw, 163HP)
TOYOTA AVENSIS combi (_T25_) 2.0 VVTi (AZT250_) [04.2003 - 11.2008] (1998ccm, 114Kw, 155HP)
TOYOTA AVENSIS VERSO (_M2_) 2.0 (ACM20_) [08.2001 - 11.2009] (1998ccm, 110Kw, 150HP)
TOYOTA AVENSIS VERSO (_M2_) 2.4 (ACM21) [08.2001 - 08.2007] (2362ccm, 115Kw, 156HP)
TOYOTA CAMRY limuzina (_V3_) 2.0 (ACV31_) [08.2001 - 11.2006] (1998ccm, 110Kw, 150HP)
TOYOTA CAMRY limuzina (_V3_) 2.4 (ACV30) [11.2001 - 11.2006] (2362ccm, 112Kw, 152HP)
TOYOTA CAMRY limuzina (_V4_) 2.4 (ACV40) [01.2006 - 09.2011] (2362ccm, 116Kw, 158HP)
TOYOTA CAMRY limuzina (_V4_) 2.4 (ACV40_) [01.2006 - 09.2011] (2362ccm, 123Kw, 167HP)
TOYOTA CAMRY limuzina (_V4_) 2.4 (ACV40_) [01.2006 - 09.2011] (2362ccm, 127Kw, 173HP)
TOYOTA ESTIMA (_R3_) 2.4 (ACR30) [02.2000 - 01.2006] (2362ccm, 125Kw, 170HP)
TOYOTA ESTIMA (_R3_) 2.4 (ACR30) [02.2000 - 02.2006] (2362ccm, 115Kw, 156HP)
TOYOTA ESTIMA (_R3_) 2.4 4WD (ACR30) [02.2000 - 01.2006] (2362ccm, 125Kw, 170HP)
TOYOTA ESTIMA III (_R2_, _R5_) 2.4 (ACR50_) [10.2005 - ] (2362ccm, 125Kw, 170HP)
TOYOTA ESTIMA III (_R2_, _R5_) 2.4 Hybrid 4WD (AHR20_) [05.2012 - ] (2362ccm, 110Kw, 150HP)
TOYOTA HIACE / COMMUTER V bus (TRH2__, KDH2__, LH2__) 2.7 [01.2005 - ] (2694ccm, 111Kw, 151HP)
TOYOTA HIACE V caroserie (TRH2__, KDH2__, LH2__) 2.7 VVTi (TRH201, TRH221) [01.2005 - ] (2694ccm, 111Kw, 151HP)
TOYOTA HIGHLANDER / KLUGER (_U2_) 2.4 (ACU20_) [06.2000 - 05.2007] (2362ccm, 115Kw, 156HP)
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 2.7 (TRJ150_, TRJ155_) [08.2009 - ] (2694ccm, 120Kw, 163HP)
TOYOTA MATRIX (_E14_) 2.4 (AZE14_) [01.2008 - 05.2014] (2362ccm, 117Kw, 159HP)
TOYOTA MATRIX (_E14_) 2.4 4WD (AZE144) [01.2009 - 12.2010] (2362ccm, 117Kw, 159HP)
TOYOTA RAV 4 / VANGUARD III (_A3_) 2.0 4WD (ACA30_) [02.2006 - 06.2013] (1998ccm, 112Kw, 152HP)
TOYOTA RAV 4 / VANGUARD III (_A3_) 2.4 (ACA36, ACA38) [11.2005 - 12.2013] (2362ccm, 125Kw, 170HP)
TOYOTA RAV 4 / VANGUARD III (_A3_) 2.4 4WD (ACA31, ACA33) [11.2005 - 06.2013] (2362ccm, 125Kw, 170HP)
TOYOTA RAV 4 II (_A2_) 2.0 (ACA26) [09.2000 - 12.2003] (1998ccm, 110Kw, 150HP)
TOYOTA RAV 4 II (_A2_) 2.0 4WD [05.2000 - 11.2005] (1998ccm, 110Kw, 150HP)
TOYOTA RAV 4 II (_A2_) 2.4 (ACA28) [08.2000 - 11.2005] (2362ccm, 120Kw, 163HP)
TOYOTA RAV 4 II (_A2_) 2.4 4WD (ACA23, ACA22) [08.2003 - 11.2005] (2362ccm, 112Kw, 152HP)
TOYOTA RAV 4 II (_A2_) 2.4 4WD (ACA23, ACA22) [08.2003 - 11.2005] (2362ccm, 120Kw, 163HP)
TOYOTA SOLARA Cabriolet (_V3_) 2.4 (ACV30_, ACV20_) [10.2003 - 11.2006] (2362ccm, 117Kw, 159HP)
TOYOTA SOLARA cupe (_V3_) 2.4 VVTi (ACV20_, ACV30_) [07.2001 - 11.2008] (2362ccm, 117Kw, 159HP)
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!

Produsele comercializate sunt noi aftermarket, pe cod de producător.
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
MG F
Pontiac Vibe
Toyota Avensis
Toyota Avensis verso
Toyota Camry
Toyota Hiace
Toyota Highlander
Toyota Land Cruiser
Toyota Matrix
Toyota RAV 4
Toyota Verso
Data actualizării anunțului: 21 Apr 2024, 05:37
3
vizualizări