Set reparatie, Brat longitudinal puntea spate (DBRK8532 MOOG) MERCEDES-BENZ

77.31 Lei
Set reparatie, Brat longitudinal puntea spate (DBRK8532 MOOG) MERCEDES-BENZ
Pozi?ia de montare: puntea spate
Denumire produs: Set reparatie, Brat longitudinal
Grupul de adunare: Suspensie roata
Producator: MOOG
Cod produs: DBRK8532
Folosit si pentru: MERCEDES-BENZ

Specificatii produs:
Alezaj-? 1 [mm]: 25
Cota alezaj 1 [mm]: 152
Diametru [mm]: 85
Grosime [mm]: 24
Inaltime ambalaj [cm]: 10
Latime ambalaj [cm]: 9,2
Lungime ambalaj [cm]: 18,8
Tip ambalaj: Cutie

Coduri echivalente:
EAN 4044197556205
FEBI BILSTEIN 26449
ISUZU 1515191600
Lemforder 3058701
Lemforder 3470401
MERCEDES-BENZ 0003502305
MERCEDES-BENZ 0003504005
MERCEDES-BENZ 3502305
MERCEDES-BENZ 3504005
ROATA 2056635
ROATA 2056635A

Pies? auto compatibil? cu:
MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 AK [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 K [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 S, 1831 LS [04.1996 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 AK [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 K [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 S, 1835 LS [04.1996 - 10.2002] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1840 AK [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1840 K [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1840 S, 1840 LS [04.1996 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1843 AK [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1843 K [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1843 S, 1843 LS [04.1996 - 10.2002] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1848 AK [04.1997 - 10.2002] (15928ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1848 K [04.1997 - 10.2002] (15928ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1848 S, 1848 LS [04.1996 - 10.2002] (15928ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1853 S, 1853 LS [04.1996 - 10.2002] (15928ccm, 390Kw, 530HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1857 LS [04.1997 - 10.2002] (15928ccm, 420Kw, 571HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2031 AK [09.1996 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2031 AS [04.1996 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2031 K [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2031 S [04.1996 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2035 S [04.1996 - 10.2002] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2040 AK [09.1996 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2040 AS [04.1996 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2040 S [04.1996 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2043 AS [04.1996 - 10.2002] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2048 AS [04.1996 - 10.2002] (15928ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2053 S [04.1996 - 10.2002] (15928ccm, 390Kw, 530HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2531 LS [09.1996 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2535 LS [09.1996 - 10.2002] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2540 LS [09.1996 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2543 LS [09.1996 - 10.2002] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2548 LS [09.1996 - 10.2002] (15928ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2553 LS [09.1996 - 10.2002] (15928ccm, 390Kw, 530HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2631 B [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2631 K [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2635 B [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2635 K, 2635 LK [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2640 B [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2640 K, 2640 LK [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2640 S, 2640 LS [09.1996 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2643 B [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2643 K, 2643 LK [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2643 S, 2643 LS [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2648 K, 2648 LK [04.1997 - 10.2002] (15928ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2648 S, 2648 LS [09.1996 - 10.2002] (15928ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2653 K, 2653 LK [04.1997 - 10.2002] (15928ccm, 390Kw, 530HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2653 S, 2653 LS [09.1996 - 10.2002] (15928ccm, 390Kw, 530HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2657 K, 2657 LK [04.1997 - 10.2002] (15928ccm, 420Kw, 571HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2657 S, 2657 LS [04.1997 - 10.2002] (15928ccm, 420Kw, 571HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3231 B [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3231 K [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3235 B [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3235 K [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3235 [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3240 B [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3240 K [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3240 [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3243 B [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3243 K [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3243 [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3331 AK [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3331 AS [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3331 B [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3331 K [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3331 S [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3335 B [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3335 K [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3335 S [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3340 AK [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3340 AS [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3340 B [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3340 K [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3340 S [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3343 AK [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3343 AS [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3343 B [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3343 K [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3343 S [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3348 AK [04.1997 - 10.2002] (15928ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3348 AS [04.1997 - 10.2002] (15928ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3348 K [04.1997 - 10.2002] (15928ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3348 S [04.1997 - 10.2002] (15928ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3353 AS [04.1997 - 10.2002] (15928ccm, 390Kw, 530HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3353 S [04.1997 - 10.2002] (15928ccm, 390Kw, 530HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3357 S [04.1997 - 10.2002] (15928ccm, 420Kw, 571HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 4140 AK [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 4140 B [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 4140 K [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 4143 AK [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 4143 K [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 4148 AK [04.1997 - 10.2002] (15928ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 4148 K [04.1997 - 10.2002] (15928ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 1832 AK [04.2003 - ] (11946ccm, 235Kw, 320HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 1832 K [04.2003 - ] (11946ccm, 235Kw, 320HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 1832, L, LL [04.2003 - ] (11946ccm, 235Kw, 320HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 1832, LS, LLS [04.2003 - ] (11946ccm, 235Kw, 320HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 1836 AK [04.2003 - ] (11946ccm, 265Kw, 360HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 1836 K [04.2003 - ] (11946ccm, 265Kw, 360HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 1836 LS, LLS [04.2003 - ] (11946ccm, 265Kw, 360HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 1836, L, LL [04.2003 - ] (11946ccm, 265Kw, 360HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 1841 LS, LLS [04.2003 - ] (11946ccm, 300Kw, 408HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 1841, L, LL [04.2003 - ] (11946ccm, 300Kw, 408HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 1844 AK [04.2003 - ] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 1844 K [04.2003 - ] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 1844 LS, LLS [04.2003 - ] (11946ccm, 320Kw, 435HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 1844, L, LL [04.2003 - ] (11946ccm, 320Kw, 435HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 1846 AK [04.2003 - ] (11946ccm, 335Kw, 456HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 1846 K [04.2003 - ] (11946ccm, 335Kw, 456HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 1846 LS, LLS [04.2003 - ] (11946ccm, 335Kw, 456HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 1846, L, LL [04.2003 - ] (11946ccm, 335Kw, 456HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 1848 AK [04.2003 - ] (11946ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 1848 K [04.2003 - ] (11946ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 1848 K [04.2003 - ] (15928ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 1848 S, LS [04.2003 - ] (15928ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 1848, L, LL [04.2003 - ] (11946ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 1848, L, LL [04.2003 - ] (15928ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 1848, LS, LLS [04.2003 - ] (11946ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 1850 AK, 1851 AK [04.2003 - ] (15928ccm, 370Kw, 503HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 1850, 1851 K [04.2003 - ] (15928ccm, 370Kw, 503HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 1850, 1851 LS, LLS [04.2003 - ] (15928ccm, 370Kw, 503HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 1850, 1851, L, LL [04.2003 - ] (15928ccm, 370Kw, 503HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 1854 LS [04.2003 - ] (15928ccm, 395Kw, 537HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 1854, L [04.2003 - ] (15928ccm, 395Kw, 537HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 1858 LS [10.2002 - ] (15928ccm, 425Kw, 578HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 1858, L [04.2003 - ] (15928ccm, 425Kw, 578HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 1860 L, LL [05.2005 - ] (15928ccm, 440Kw, 598HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2032 A, AE [04.2003 - ] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2032 AK [04.2003 - ] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2032 AS [04.2003 - ] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2032 K [04.2003 - ] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2032 S [04.2003 - ] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2032 [04.2003 - ] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2036 A, AE [04.2003 - ] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2036 AK [04.2003 - ] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2036 AS [04.2003 - ] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2036 S [04.2003 - ] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2036 [04.2003 - ] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2041 AK [04.2003 - ] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2041 AS [04.2003 - ] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2041 K [04.2003 - ] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2041 S [04.2003 - ] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2041 [04.2003 - ] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2044 AK [04.2003 - ] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2044 AS [04.2003 - ] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2044 S [04.2003 - ] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2044 [04.2003 - ] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2046 AK [04.2003 - ] (11946ccm, 335Kw, 456HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2046 AS [04.2003 - ] (11946ccm, 335Kw, 456HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2046 S [04.2003 - ] (11946ccm, 335Kw, 456HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2046 [04.2003 - ] (11946ccm, 335Kw, 456HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2048 AK [04.2003 - ] (11946ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2048 AS [04.2003 - ] (11946ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2048 AS [04.2003 - ] (15928ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2050 S [04.2003 - ] (15928ccm, 370Kw, 503HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2051 AS [04.2003 - ] (15928ccm, 375Kw, 510HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2532 LS [04.2003 - ] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2532, L, LL [04.2003 - ] (11946ccm, 230Kw, 312HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2536 LS [04.2003 - ] (11946ccm, 260Kw, 353HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2536, L, LL [04.2003 - ] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2541 LS [04.2003 - ] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2541, L, LL [04.2003 - ] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2544 LS [04.2003 - ] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2544, L, LL [04.2003 - ] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2546 LS [04.2003 - ] (11946ccm, 335Kw, 456HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2546, L, LL [04.2003 - ] (11946ccm, 335Kw, 456HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2548 LS [04.2003 - ] (11946ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2548, L,LL [04.2003 - ] (11946ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2551 LS [04.2003 - ] (15928ccm, 375Kw, 510HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2555 LS [09.2005 - ] (15928ccm, 405Kw, 551HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2632 B [04.2003 - ] (11946ccm, 235Kw, 320HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2632 K, LK [04.2003 - ] (11946ccm, 235Kw, 320HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2632 LS [04.2003 - ] (11946ccm, 235Kw, 320HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2632, L, LL [04.2003 - ] (11946ccm, 235Kw, 320HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2636 B [04.2003 - ] (11946ccm, 265Kw, 360HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2636 K, LK [04.2003 - ] (11946ccm, 265Kw, 360HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2636 LS [04.2003 - ] (11946ccm, 265Kw, 360HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2636, L, LL [04.2003 - ] (11946ccm, 265Kw, 360HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2641 B [04.2003 - ] (11946ccm, 300Kw, 408HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2641 K, LK [04.2003 - ] (11946ccm, 300Kw, 408HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2641 S, LS [04.2003 - ] (11946ccm, 300Kw, 408HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2641, L, LL [04.2003 - ] (11946ccm, 300Kw, 408HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2644 B [04.2003 - ] (11946ccm, 320Kw, 435HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2644 K, LK [04.2003 - ] (11946ccm, 320Kw, 435HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2644 S, LS [04.2003 - ] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2644, L, LL [04.2003 - ] (11946ccm, 320Kw, 435HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2646 B [04.2003 - ] (11946ccm, 335Kw, 456HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2646 K, LK [04.2003 - ] (11946ccm, 335Kw, 456HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2646 S, LS [04.2003 - ] (11946ccm, 335Kw, 456HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2646, L, LL [04.2003 - ] (11946ccm, 335Kw, 456HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2648 B [04.2003 - ] (11946ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2648 K, LK [04.2003 - ] (11946ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2650 K, 2651 K, LK [04.2003 - ] (15928ccm, 370Kw, 503HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2650 S, LS [04.2003 - ] (15928ccm, 370Kw, 503HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2650, L, 2651,L, LL [04.2003 - ] (15928ccm, 370Kw, 503HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2654 K, LK, 2655 K, LK [04.2003 - ] (15928ccm, 395Kw, 537HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2654 S, LS [04.2003 - ] (15928ccm, 390Kw, 530HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2654, L, 2655, L, LL [04.2003 - ] (15928ccm, 395Kw, 537HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2658 K, LK [04.2003 - ] (15928ccm, 425Kw, 578HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2658 L [04.2003 - ] (15928ccm, 425Kw, 578HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2658 LS [04.2003 - ] (15928ccm, 425Kw, 578HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3231 K, 3232 K [04.2003 - ] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3241 [04.2003 - ] (11946ccm, 300Kw, 408HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3246 K [04.2003 - ] (11946ccm, 335Kw, 456HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3331 A, 3332 A [04.2003 - ] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3331 AK, 3332 AK [04.2003 - ] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3331 S, 3332 S [04.2003 - ] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3331, 3332 [04.2003 - ] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3332 AK [04.2003 - ] (11946ccm, 235Kw, 320HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3332 AS [04.2003 - ] (11946ccm, 235Kw, 320HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3332 B [04.2003 - ] (11946ccm, 235Kw, 320HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3332 K [04.2003 - ] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3336 A [04.2003 - ] (11946ccm, 265Kw, 360HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3336 AK [04.2003 - ] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3336 AS [04.2003 - ] (11946ccm, 265Kw, 360HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3336 B [04.2003 - ] (11946ccm, 265Kw, 360HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3336 K [04.2003 - ] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3336 K [04.2003 - ] (11946ccm, 265Kw, 360HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3336 S [04.2003 - ] (11946ccm, 265Kw, 360HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3336 [04.2003 - ] (11946ccm, 265Kw, 360HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3341 AK [04.2003 - ] (11946ccm, 300Kw, 408HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3341 AS [04.2003 - ] (11946ccm, 300Kw, 408HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3341 B [04.2003 - ] (11946ccm, 300Kw, 408HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3341 S [04.2003 - ] (11946ccm, 300Kw, 408HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3341 [04.2003 - ] (11946ccm, 300Kw, 408HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3344 A [04.2003 - ] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3344 AK [04.2003 - ] (11946ccm, 320Kw, 435HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3344 AS [04.2003 - ] (11946ccm, 320Kw, 435HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3344 B [04.2003 - ] (11946ccm, 320Kw, 435HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3344 S [04.2003 - ] (11946ccm, 320Kw, 435HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3344 [04.2003 - ] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3346 AK [04.2003 - ] (11946ccm, 335Kw, 456HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3346 AS [04.2003 - ] (11946ccm, 335Kw, 456HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3346 B [04.2003 - ] (11946ccm, 335Kw, 456HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3346 S [04.2003 - ] (11946ccm, 335Kw, 456HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3346 [04.2003 - ] (11946ccm, 335Kw, 456HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3348 AK [04.2003 - ] (11946ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3348 AS [04.2003 - ] (11946ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3348 B [04.2003 - ] (11946ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3348 S [04.2003 - ] (11946ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3348 S [04.2003 - ] (15928ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3348 [04.2003 - ] (11946ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3348 [04.2003 - ] (15928ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3350, 3351 [04.2003 - ] (15928ccm, 370Kw, 503HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3351 AK [04.2003 - ] (15928ccm, 370Kw, 503HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3351 AS [04.2003 - ] (15928ccm, 370Kw, 503HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3351 S [04.2003 - ] (15928ccm, 375Kw, 510HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3354, 3355 [04.2003 - ] (15928ccm, 395Kw, 537HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3355 AS [04.2003 - ] (15928ccm, 405Kw, 551HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3355 S [04.2003 - ] (15928ccm, 405Kw, 551HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 4140 AK [04.2003 - ] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 4140 K [04.2003 - ] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 4141 K [04.2003 - ] (11946ccm, 300Kw, 408HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 4144 K [04.2003 - ] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 4144 K [04.2003 - ] (11946ccm, 320Kw, 435HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 4146 K [04.2003 - ] (11946ccm, 335Kw, 456HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 4148 K [04.2003 - ] (11946ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 4151 K [05.2005 - ] (15928ccm, 375Kw, 510HP)
MERCEDES-BENZ AXOR 1823 K [01.2002 - 10.2004] (6374ccm, 170Kw, 231HP)
MERCEDES-BENZ AXOR 1823 [01.2002 - 10.2004] (6374ccm, 170Kw, 231HP)
MERCEDES-BENZ AXOR 1835 LS [01.2002 - 10.2004] (11967ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ AXOR 1840 LS [01.2002 - 10.2004] (11967ccm, 295Kw, 401HP)
MERCEDES-BENZ AXOR 1843 LS [01.2002 - 10.2004] (11967ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ AXOR 2523 K [01.2002 - 10.2004] (6374ccm, 170Kw, 231HP)
MERCEDES-BENZ AXOR 2523 [01.2002 - 10.2004] (6374ccm, 170Kw, 231HP)
MERCEDES-BENZ AXOR 2528 [01.2002 - 10.2004] (6374ccm, 205Kw, 279HP)
MERCEDES-BENZ AXOR 2623 L [01.2002 - 10.2004] (6374ccm, 170Kw, 231HP)
MERCEDES-BENZ AXOR 2628 B [01.2002 - 10.2004] (6374ccm, 205Kw, 279HP)
MERCEDES-BENZ AXOR 2628 K [01.2002 - 10.2004] (6374ccm, 205Kw, 279HP)
MERCEDES-BENZ AXOR 2628 L [01.2002 - 10.2004] (6374ccm, 205Kw, 279HP)
MERCEDES-BENZ AXOR 3228 C [01.2002 - 10.2004] (6374ccm, 205Kw, 279HP)
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Mercedes Actros
Mercedes Axor
Data actualizării anunțului: 26 Ian 2024, 05:39
1
vizualizări