Adaugă anunț

Bujii OPEL CORSA A hatchback 93 94 98 99 MAGNETI MARELLI 062110390312

13 Lei

Bujii OPEL CORSA A hatchback 93 94 98 99 MAGNETI MARELLI 062110390312


Model masina:  
1.4 motor 1399cc 61KW;
1.4 motor 1399cc 61KW;
1.6 motor 1557cc 53KW;
1.5 motor 1498cc 44KW;
1.5 motor 1498cc 52KW;
1.8 motor 1796cc 66KW;
1.4 motor 1399cc 61KW;
1.4 motor 1399cc 61KW;
1.4 motor 1349cc 55KW;
1.4 motor 1349cc 55KW;
1.5 motor 1498cc 59KW;
900 motor 899cc 29KW;
0.9 (187AXA, 187AXA1A) motor 899cc 29KW;
1.8 i.e. motor 1756cc 66KW;
2.4 4WD motor 2351cc 82KW;
1700 i Classic (VAZ2107) motor 1690cc 62KW;
1.4 i.e. (836AF, 836AH) motor 1372cc 51KW;
3.9 V8 4x4 motor 3947cc 134KW;
2.0 i 16V (D22A, D27A) motor 1997cc 110KW;
2000 GS 16V (D32A) motor 1997cc 107KW;
2.0 GLSI (E55A) motor 1997cc 101KW;
2.0 GLSI 4WD (E75A) motor 1997cc 101KW;
1.5 12V (C12V) motor 1468cc 66KW;
1.4 motor 1389cc 55KW;
1.4 Si motor 1389cc 60KW;
1.4 i motor 1389cc 44KW;
1.4 motor 1389cc 55KW;
1.4 motor 1389cc 55KW;
1.4 S motor 1389cc 53KW;
An: 1990 - 1993
Cod produs: 
062110390312
Producator: MAGNETI MARELLI
Denumire produs: Bujii

Specificatii produs:

Dimensiune filet : 14-19
Deschidere cheie : 20,6
Bujie : cu rezistenta
Cod motor : 14 NV

Coduri echivalente:
: W20EPRU
: CW78LPR
: CW7LPR
: FL7LCR
AC : C42CXLS
AC : CR42XLS
AC : C42XLS
ALFA ROMEO : 46759688
ALFA ROMEO : 4249164
ALFA ROMEO : 4345041
AUTOBIANCHI : 4401550
BMW : 12129061871
BMW : 12121711296
BMW : 12121338145
BMW : 12121267485
BMW : 12121265595
CATERPILLAR : 2W9486
CHEVROLET : 94837756
CHEVROLET : 96110493
CHRYSLER : MS851555
CITROEN/PEUGEOT : 596213
CITROEN/PEUGEOT : 59622A
CITROEN/PEUGEOT : 59623L
CITROEN/PEUGEOT : 596216
CITROEN/PEUGEOT : 596007
CITROEN/PEUGEOT : 5960J0
CITROEN/PEUGEOT : ZB9862093U
CITROEN/PEUGEOT : 59623R
CITROEN/PEUGEOT : 59624E
CITROEN/PEUGEOT : 596299
CITROEN/PEUGEOT : 5962E9
CITROEN/PEUGEOT : 5962A8
CITROEN/PEUGEOT : 59625Y
CITROEN/PEUGEOT : 596265
DAEWOO : 3490274
DAIHATSU : 9807960000
DAIHATSU : 9004851005
DAIHATSU : 9004851095
DAIHATSU : 9004851096
DAIHATSU : 9004851135
DAIHATSU : 9004851034
DAIHATSU : 9004851043
DAIHATSU : 9004851059
FIAT : 5894587
FIAT : 4401552
FIAT : 46229251
FIAT : 4401551
FIAT : 4401549
FIAT : 9FYSR
FIAT : 7772456
FIAT : 7760382
FIAT : 7554432
FIAT : 7554444
FIAT : 7571577
FIAT : 7668669
FIAT : 7554437
FIAT : 71711639
FIAT : 71711640
FIAT : 71736278
FIAT : 71736279
FIAT : 71711806
FIAT : 5984036
FORD : 5099768
FORD : 5099782
FORD : 5099767
FORD : 5099742
FORD : 1518878
GENERAL MOTORS : 5613100
GENERAL MOTORS : 3496307
GENERAL MOTORS : 91143774
GENERAL MOTORS : 25109002
GENERAL MOTORS : 90485247
GENERAL MOTORS : 90350018
HONDA : 9807956851
HONDA : 9807956855
HONDA : 9807956854
HONDA : 9807956811
HONDA : 9807956841
HONDA : 9807956846
HONDA : ZH980001000
INNOCENTI : 7510960
INNOCENTI : 6553206604
INNOCENTI : 6563208605
ISUZU : 9825131030
ISUZU : 8942199430
KAWASAKI : J4520W20EPRU
KAWASAKI : 920701028
KAWASAKI : 920701029
LADA : 21083707010
LADA : 2108370701
LADA : 210837000
LADA : 21013707001
LADA : 2101370700002
LADA : 21013707
LADA : 210137000
LADA : 2101037070
LADA : 2112370701001
LADA : 2112370701
LADA : 2111370701001
LADA : 21113707010
LADA : 2111370701
LADA : 2108370701012
LADA : 2108370701010
LANCIA : 7554442
MAZDA : 169018110
MAZDA : 30418110
MAZDA : 74524210
MERCEDES-BENZ : A1161590103
MERCEDES-BENZ : A1161590003
MERCEDES-BENZ : A0031595703
MERCEDES-BENZ : A1101590003
MERCEDES-BENZ : A0031591203
MERCEDES-BENZ : A0031592603
MERCEDES-BENZ : A0031594503
MERCEDES-BENZ : A0031591303
MERCEDES-BENZ : A0021594103
MERCEDES-BENZ : A0021594203
MERCEDES-BENZ : A0021592403
MERCEDES-BENZ : A0021592803
MERCEDES-BENZ : 31595703
MERCEDES-BENZ : 31594503
MERCEDES-BENZ : 31592603
MERCEDES-BENZ : 31591303
MERCEDES-BENZ : 1161590103
MERCEDES-BENZ : 31591203
MERCEDES-BENZ : 1161590003
MERCEDES-BENZ : 1101590003
MERCEDES-BENZ : 21594203
MERCEDES-BENZ : 21594103
MERCEDES-BENZ : 21592803
MERCEDES-BENZ : 21592403
MITSUBISHI : MS851413
MITSUBISHI : MS851236
MITSUBISHI : MS851403
MITSUBISHI : MS851233
MITSUBISHI : MS851183
MITSUBISHI : MS851126
MITSUBISHI : M05269897
NISSAN : 22401W8917
NISSAN : 22401W8916
NISSAN : 22401V1491
NISSAN : 22401V1416
NISSAN : 22401V0516
NISSAN : 22401S2100
NISSAN : 2240175507
NISSAN : 22401A4705
NISSAN : 2240121B16
OPEL : 1214007
OPEL : 4317021
OPEL : 4300010
OPEL : 1214807
OPEL : 1214802
OPEL : 1214139
PORSCHE : 99917014890
PORSCHE : 99917016890
PORSCHE : 99917014690
PORSCHE : 99917013990
PORSCHE : 99917013890
PORSCHE : 99917012690
PORSCHE : 99917011990
PORSCHE : 92809460203
PORSCHE : N1781399
PORSCHE : N178128
PORSCHE : N178118
PROTON : MS851233E
PROTON : LBP6ES
RENAULT : 7701366267
RENAULT : 7701366086
RENAULT : 7701366138
RENAULT : 7701023080
RENAULT : 7700737457
RENAULT : 7700500000
RENAULT : 7700733422
ROVER : GSP4452
ROVER : GSP264
ROVER : GSP163
ROVER : GSP161
ROVER : NLP100260
SEAT : SE127919000C
SEAT : SE127919000B
SEAT : SE127919000A
SUBARU : 0948200299
SUBARU : 22401KA130
SUBARU : 22401AA220
SUBARU : 22401AA200
SUBARU : 22401AA020
SUZUKI : 09482A00155
SUZUKI : 0948200487
SUZUKI : 0948200160
SUZUKI : 0948200118
TOYOTA : 9091901057
VAUXHALL : 91143774
VOLVO : 1667529
VOLVO : 2735975
VOLVO : 2714095
VOLVO : 2707461
VOLVO : 13675293
VOLVO : 1367529
VOLVO : 1367528
VOLVO : 13465414
VOLVO : 1346541
VOLVO : 1306605
VOLVO : 13066048
VW : 101000034AA
VW : 101000006AB
VW : 101000006197|AC|609
VW : 101000002AB
VW : 101000002197|AC|609
VW : N01781333
VW : N01781253
VW : N01781236
VW : N01781240
VW : N01781213
VW : N01781175
VW : N01781155
VW : N01781139
VW : 101000000AB
YAMAHA : 9470300234
YAMAHA : 9470300116
YAMAHA : 9470200234
YAMAHA : 9470100234
YAMAHA : 9470100116
YAMAHA : 9079END071
ACDelco : CR42XLS
ACDelco : C42XLS
ACDelco : C42CXLS
ACDelco : R43NS
AKBAY : LR15YC
BERU : 0001340707
BERU : 14R7DU
BERU : 14R7D
BERU : 0001335702
BERU : 0002340701
BERU : 14R6DU
BERU : 14R6D
BERU : 147DU
BERU : 146DU0
BERU : 146DU
BERU : 146D1
BERU : 0002335701
BERU : Z50
BERU : Z27
BERU : Z22
BERU : Z20
BERU : Z11
BERU : 0001340702
BOSCH : 1
BOSCH : 0242235663
BOSCH : 0241235755
BOSCH : 12
BOSCH : WR7D
BOSCH : WR6D
BOSCH : W7DC
BOSCH : 0242240592
CHAMPION : EON5287
CHAMPION : EON5286
CHAMPION : 4VLSR
CHAMPION : 1L4JR
CHAMPION : 1L4J
CHAMPION : 9FYSSR
CHAMPION : 9FYSR
CHAMPION : 9FYS
CHAMPION : 3415
CHAMPION : V4LSR
CHAMPION : RN9YCX
CHAMPION : RN9YCE
CHAMPION : RN9YCC
CHAMPION : RN9YC
CHAMPION : RN9Y
CHAMPION : RN8YC
CHAMPION : RN281YC
CHAMPION : RN10YC
CHAMPION : RN10Y
CHAMPION : OE111T10
CHAMPION : OE006T10
CHAMPION : OE006R04
CHAMPION : OE004T10
CHAMPION : OE004R04
DENSO : 0677002671
EYQUEM : FN52LS
EYQUEM : FE65CPR
EYQUEM : XC62LS
EYQUEM : RC62LS
EYQUEM : RC52LS
LETRIKA : FE65PRS
LETRIKA : FE65PR
MOTORCRAFT : 1Y0118110
MOTORCRAFT : AGR32
NGK : BPR6EZ
NGK : BPR6ES
NGK : BPR6E11
NGK : BPR6E
NGK : BP6EZ
NGK : BP6ESA
NGK : BP6ES
NGK : 4008
NGK : 2948
NGK : 94811
NGK : 91406
NGK : 2268
NGK : 7822
NGK : 7811
NGK : VLINE2
NGK : VL2
NGK : 6464
UNIPART : GSP7669
UNIPART : GSP6462X
UNIPART : GSP6462
UNIPART : GSP4462X
UNIPART : GSP263
UNIPART : GSP2111
UNIPART : GSP2009
UNIPART : GSP2002
VALEO : R76H
VALEO : M127

Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Chrysler GS
Ford Model A
Mazda 3
Opel Corsa A
Opel Corsa E
Data actualizării anunțului: 11 Ian 2020, 03:37
0
vizualizări