Buson,umplere ulei (280317 MAXGEAR) Citroen,PEUGEOT

10.18 Lei
buson,umplere ulei (280317 MAXGEAR) Citroen,PEUGEOT
Denumire produs: buson,umplere ulei
Grupul de adunare: Chiulasa
Producator: MAXGEAR
Cod produs: 280317
Folosit si pentru: Citroen, PEUGEOT

Specificatii produs:
Masa [g]: 50
Presiune [bar]: 1,1
Presiune [psi]: 16

Coduri echivalente:
3RG 81217
AKRON-MAL 134001
BGA CC3022
BGA CC3024
BIRTH 8686
BLUE PRINT ADG09903
BLUE PRINT ADG09905
BLUE PRINT ADG09908
BLUE PRINT ADG09912
BLUE PRINT ADG09913
BLUE PRINT ADG09916
BLUE PRINT ADG09919
BLUE PRINT ADG09920
BLUE PRINT ADG09923
BLUE PRINT ADG09925
BLUE PRINT ADM59904
BLUE PRINT ADM59905
BLUE PRINT ADM59907
BLUE PRINT ADM59910
BLUE PRINT ADS79901
BLUE PRINT ADS79904
BLUE PRINT ADZ99901
CALORSTAT by Vernet RC0027
CALORSTAT by Vernet RC0041
CALORSTAT by Vernet RC0046
CAUTEX 954140
Citroen 1180F9
Citroen/PEUGEOT 1180F9
DS 1180F9
EAN 5901619594131
FARE SA TB404
FIRST LINE FRC100
FIRST LINE FRC116
FORD 1351958
FORD 1455876
FORD 3599744
FORD 4026783
FORD 4137897
FORD F87H8100AA
FORD USA F87H8100AA
FORD USA XM348100EB
FORD XM348100AA
FORD XM348100EB
FORD YL848100HAA
HONDA 19045P1KE01
HONDA 19045PAAA51
HONDA 19045PMAE01
HONDA 19045PR7A08
HONDA 19045PR7J24
HONDA 19045PT0003
HONDA 19045PT0004
HONDA 19045PV3005
HYUNDAI 2533005000
HYUNDAI 253301H000
HYUNDAI 253302D090
HYUNDAI 253302D500
HYUNDAI 253302E000
HYUNDAI 2533038000
HYUNDAI 2533038001
HYUNDAI 2533039100
HYUNDAI 253303K000
INTERMOTOR 75273
ISUZU 8971041940
ISUZU 97104194
KAVO PARTS CRC-1001 [CRC1001]
KAVO PARTS CRC-1002 [CRC1002]
KIA 0K2FA15205
KIA 253301H000
KIA 253301H100
KIA 253302E000
KIA 2533038001
KIA 2533039100
KIA 253303C100
KIA 253303E000
KIA 253303K000
LEXUS 1640150210
LEXUS 1640167150
MAZDA AJA415205
MAZDA FS2015205
MAZDA KL0115205
MAZDA VS0115205
MAZDA WL8115205
MAZDA WL8115205A
MAZDA WLVH15205A
MAZDA YF4715205
METALCAUCHO 03642
MI.R.A. 23/3715 [233715]
MITSUBISHI MR481252
MITSUBISHI MR968532
NIPPARTS J1540302
NIPPARTS J1540502
NIPPARTS J1540507
NIPPARTS J1542002
NIPPARTS J1542010
NIPPARTS J1543002
NISSAN 214301P111
NISSAN 214302J600
NISSAN 2143054P00
NISSAN 2143074N00
NISSAN 2143074N02
OPEL 1326027
OPEL 97104194
ORIGINAL IMPERIUM 43040
PEUGEOT 1180F9
QUINTON HAZELL FC68
STANDARD 75273
STANDARD AUTOMOBILE 75273
SUBARU 45137AE000
SUBARU 45137AE001
SUBARU 45137AE002
SUBARU 45137AE00A
SUBARU 45137AE00B
SUZUKI 1757052D00
SUZUKI 1773062H00
SUZUKI 1792065G50
SUZUKI 1792068HA0
SUZUKI 1792069L00
TOPRAN 723 768 [723768]
TOYOTA 16401-32020 [1640132020]
TOYOTA 16401-63010 [1640163010]
TOYOTA 16401-67150A [1640167150A]
TOYOTA 1640150210
TOYOTA 1640167150
TOYOTA 164016A140
TRICLO 311300
TRISCAN 8610 5 [86105]
VAUXHALL 1326027
VAUXHALL 97104194
VW J1640163010

Pies? auto compatibil? cu:
Citroen BERLINGO / BERLINGO FIRST Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? ( 1.6 HDI 75 (MB9HW) [07.2005 - 12.2011] (1560ccm, 55Kw, 75HP)
Citroen BERLINGO / BERLINGO FIRST Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? ( 1.6 HDI 90 (MB9HX, MC9HX) [07.2005 - 12.2011] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen BERLINGO / BERLINGO FIRST Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? ( 1.9 D 70 (MBWJZ, MCWJZ) [04.1999 - 12.2011] (1868ccm, 51Kw, 69HP)
Citroen BERLINGO / BERLINGO FIRST Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? ( 2.0 HDI 90 (MBRHY, MCRHY) [12.1999 - 12.2011] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen BERLINGO / BERLINGO FIRST microbus (MF_, GJK_, GFK_) 1.6 HDI 75 (MF9HW, GJ9HWC, GF9HWC, GN9HWC) [07.2005 - 12.2011] (1560ccm, 55Kw, 75HP)
Citroen BERLINGO / BERLINGO FIRST microbus (MF_, GJK_, GFK_) 1.6 HDI 90 (MF9HX) [07.2005 - 05.2008] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen BERLINGO / BERLINGO FIRST microbus (MF_, GJK_, GFK_) 1.9 D (MFWJZ) [07.1998 - 10.2005] (1868ccm, 51Kw, 70HP)
Citroen BERLINGO / BERLINGO FIRST microbus (MF_, GJK_, GFK_) 2.0 HDI 90 (MFRHY) [12.1999 - 10.2005] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen BERLINGO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (B9) 1.6 HDi 75 [04.2008 - ] (1560ccm, 55Kw, 75HP)
Citroen BERLINGO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (B9) 1.6 HDi 90 [07.2010 - 12.2017] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 110 [04.2008 - ] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 75 16V [04.2008 - ] (1560ccm, 55Kw, 75HP)
Citroen BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 90 [04.2008 - ] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen BERLINGO platou / sasiu (B9) 1.6 HDi 90 16V [04.2008 - ] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen C1 (PM_, PN_) 1.0 [06.2005 - 09.2014] (998ccm, 50Kw, 68HP)
Citroen C1 (PM_, PN_) 1.4 HDi [06.2005 - 09.2014] (1398ccm, 40Kw, 54HP)
Citroen C2 (JM_) 1.1 [09.2003 - 09.2012] (1124ccm, 44Kw, 60HP)
Citroen C2 (JM_) 1.4 16V [04.2005 - 12.2009] (1360ccm, 65Kw, 90HP)
Citroen C2 (JM_) 1.4 HDi [07.2003 - 12.2009] (1398ccm, 50Kw, 68HP)
Citroen C2 (JM_) 1.4 [09.2003 - 12.2009] (1360ccm, 54Kw, 73HP)
Citroen C2 (JM_) 1.6 HDi [09.2005 - 12.2009] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen C2 (JM_) 1.6 VTR [10.2004 - 12.2009] (1587ccm, 90Kw, 122HP)
Citroen C2 (JM_) 1.6 [07.2003 - 10.2010] (1587ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen C3 I (FC_, FN_) 1.1 i [02.2002 - ] (1124ccm, 44Kw, 60HP)
Citroen C3 I (FC_, FN_) 1.4 16V HDi [02.2002 - ] (1398ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen C3 I (FC_, FN_) 1.4 16V [12.2003 - ] (1360ccm, 65Kw, 88HP)
Citroen C3 I (FC_, FN_) 1.4 HDi [02.2002 - ] (1398ccm, 50Kw, 68HP)
Citroen C3 I (FC_, FN_) 1.4 HDi [05.2005 - ] (1398ccm, 55Kw, 75HP)
Citroen C3 I (FC_, FN_) 1.4 i Bivalent [02.2002 - ] (1360ccm, 54Kw, 73HP)
Citroen C3 I (FC_, FN_) 1.4 i [02.2002 - 11.2010] (1360ccm, 54Kw, 73HP)
Citroen C3 I (FC_, FN_) 1.6 16V HDi [09.2005 - ] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen C3 I (FC_, FN_) 1.6 16V HDi [10.2005 - ] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen C3 I (FC_, FN_) 1.6 16V [02.2002 - 08.2010] (1587ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen C3 II (SC_) 1.4 HDi 70 [11.2009 - ] (1398ccm, 50Kw, 68HP)
Citroen C3 II (SC_) 1.6 HDi 90 [11.2009 - ] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen C3 Picasso (SH_) 1.6 HDi 110 [05.2010 - ] (1560ccm, 82Kw, 112HP)
Citroen C3 Picasso (SH_) 1.6 HDi 115 [01.2013 - ] (1560ccm, 84Kw, 114HP)
Citroen C3 Picasso (SH_) 1.6 HDI 90 [07.2010 - ] (1560ccm, 68Kw, 92HP)
Citroen C3 Picasso (SH_) 1.6 HDi [02.2009 - ] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen C3 Picasso (SH_) 1.6 HDi [02.2009 - ] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen C3 Pluriel (HB_) 1.4 HDi [04.2004 - ] (1398ccm, 50Kw, 68HP)
Citroen C4 cupe (LA_) 1.6 HDi [11.2004 - 07.2011] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen C4 cupe (LA_) 1.6 HDi [11.2004 - 07.2011] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) 1.6 HDi [10.2006 - 06.2011] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen C4 I (LC_) 1.4 16V [11.2004 - 07.2011] (1360ccm, 65Kw, 88HP)
Citroen C4 I (LC_) 1.6 16V Bio-Flex [09.2007 - 07.2008] (1587ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen C4 I (LC_) 1.6 16V [11.2004 - 07.2011] (1587ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen C4 I (LC_) 1.6 HDi [11.2004 - 07.2011] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen C4 I (LC_) 1.6 HDi [11.2004 - 07.2011] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen C4 I (LC_) 1.6 THP 140 [07.2008 - 07.2011] (1598ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen C4 I (LC_) 1.6 THP 150 [07.2008 - 07.2011] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
Citroen C4 I (LC_) 1.6 VTi 120 [07.2008 - 07.2011] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen C4 I (LC_) 2.0 16V [11.2004 - 07.2007] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
Citroen C4 I (LC_) 2.0 16V [11.2004 - 07.2008] (1997ccm, 130Kw, 177HP)
Citroen C4 I (LC_) 2.0 16V [11.2004 - 07.2011] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen C4 I (LC_) 2.0 HDi [11.2004 - 07.2011] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
Citroen C4 Picasso I microbus (UD_) 1.6 HDi [02.2007 - 08.2013] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen C5 I (DC_) 2.0 HDi (DCRHZB, DCRHZE) [03.2001 - 08.2004] (1997ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen C5 I (DC_) 2.2 HDi (DC4HXB, DC4HXE) [03.2001 - 08.2004] (2179ccm, 98Kw, 133HP)
Citroen C5 I Break (DE_) 2.0 HDi (DERHZB, DERHZE) [06.2001 - 08.2004] (1997ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen C5 I Break (DE_) 2.2 HDi (DE4HXB, DE4HXE) [06.2001 - 08.2004] (2179ccm, 98Kw, 133HP)
Citroen C5 II Break (RE_) 1.6 HDi (RE8HZB) [09.2004 - 01.2008] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen C5 II Break (RE_) 2.2 HDi (RE4HXE) [09.2004 - ] (2179ccm, 98Kw, 133HP)
Citroen C5 III (RD_) 1.6 HDi 110 [02.2008 - ] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen C5 III (RD_) 1.6 HDi 115 [01.2012 - ] (1560ccm, 84Kw, 114HP)
Citroen C5 III Break (RW_) 1.6 HDi 110 [02.2008 - ] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen C5 III Break (RW_) 1.6 HDi 115 [01.2012 - ] (1560ccm, 84Kw, 114HP)
Citroen C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi [07.2002 - ] (1997ccm, 79Kw, 107HP)
Citroen C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi [07.2002 - ] (1997ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi [07.2002 - ] (2179ccm, 94Kw, 128HP)
Citroen DISPATCH (U6U_) 1.6 [10.1995 - 08.2000] (1581ccm, 58Kw, 79HP)
Citroen DISPATCH (U6U_) 1.9 D 70 [04.1998 - 11.2003] (1868ccm, 51Kw, 69HP)
Citroen DISPATCH (U6U_) 1.9 D [10.1995 - 08.1998] (1905ccm, 51Kw, 69HP)
Citroen DISPATCH (U6U_) 1.9 TD [04.1996 - 11.2003] (1905ccm, 68Kw, 92HP)
Citroen DISPATCH (U6U_) 1.9 TD [10.1995 - 08.2000] (1905ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen DISPATCH (U6U_) 2.0 HDi 110 [03.2000 - 10.2006] (1997ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen DISPATCH (U6U_) 2.0 HDi 95 [10.1999 - 10.2006] (1997ccm, 69Kw, 94HP)
Citroen DISPATCH (U6U_) 2.0 i 16V [03.2000 - 10.2006] (1997ccm, 102Kw, 138HP)
Citroen DISPATCH (U6U_) 2.0 [04.2000 - 12.2006] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
Citroen DISPATCH (VF7) 1.6 HDi 90 8V [01.2007 - 03.2016] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen DISPATCH caroserie 1.6 HDi 90 8V [01.2007 - 03.2016] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen DISPATCH platou / sasiu (BU_, BV_, BW_, BX_) 1.9 TD [10.1999 - 10.2006] (1905ccm, 68Kw, 92HP)
Citroen DISPATCH platou / sasiu (BU_, BV_, BW_, BX_) 2.0 HDi 110 [12.2003 - 10.2006] (1997ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen DISPATCH platou / sasiu (BU_, BV_, BW_, BX_) 2.0 HDi 95 [10.1999 - 10.2006] (1997ccm, 69Kw, 94HP)
Citroen DISPATCH platou / sasiu (BU_, BV_, BW_, BX_) 2.0 [12.2003 - 10.2006] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
Citroen DISPATCH platou / sasiu 1.6 HDi 90 8V [06.2007 - 03.2016] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.6 i [10.1995 - 08.2000] (1581ccm, 58Kw, 79HP)
Citroen DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.9 D 70 [04.1998 - 10.2006] (1868ccm, 51Kw, 69HP)
Citroen DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.9 D [10.1995 - 08.1998] (1905ccm, 51Kw, 69HP)
Citroen DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.9 DT [10.1995 - 08.2000] (1905ccm, 65Kw, 88HP)
Citroen DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.9 TD [10.1995 - 08.2000] (1905ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 HDi 110 [10.2001 - 10.2006] (1997ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 HDi 95 [10.1999 - 10.2006] (1997ccm, 69Kw, 94HP)
Citroen DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 i 16V [03.2000 - 10.2006] (1997ccm, 102Kw, 138HP)
Citroen DS3 1.6 THP 155 [04.2010 - 07.2015] (1598ccm, 115Kw, 156HP)
Citroen NEMO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (AA_) 1.4 HDi [02.2008 - ] (1398ccm, 50Kw, 68HP)
Citroen XSARA (N1) 1.9 D [07.1998 - 03.2005] (1868ccm, 51Kw, 70HP)
Citroen XSARA (N1) 2.0 HDi 109 [05.2001 - 03.2005] (1997ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen XSARA (N1) 2.0 HDi 90 [02.1999 - 03.2005] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen XSARA Break (N2) 1.9 D [07.1998 - 08.2005] (1868ccm, 51Kw, 70HP)
Citroen XSARA Break (N2) 2.0 HDi 109 [05.2001 - 08.2005] (1997ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen XSARA Break (N2) 2.0 HDI 90 [02.1999 - 08.2005] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen XSARA cupe (N0) 1.4 HDi [01.2003 - 03.2005] (1398ccm, 50Kw, 68HP)
Citroen XSARA cupe (N0) 2.0 HDi 109 [05.2001 - 03.2005] (1997ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen XSARA cupe (N0) 2.0 HDI 90 [02.1999 - 03.2005] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen XSARA PICASSO (N68) 1.6 HDi [05.2004 - 12.2011] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen XSARA PICASSO (N68) 1.6 HDi [09.2005 - 12.2011] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen XSARA PICASSO (N68) 2.0 HDi [12.1999 - 12.2011] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT 1007 (KM_) 1.4 HDi [04.2005 - ] (1398ccm, 50Kw, 68HP)
PEUGEOT 1007 (KM_) 1.6 HDi [06.2007 - ] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
PEUGEOT 107 (PM_, PN_) 1.4 HDi [06.2005 - 05.2014] (1398ccm, 40Kw, 54HP)
PEUGEOT 206 hatchback (2A/C) 1.4 HDi eco 70 [09.2001 - 04.2009] (1398ccm, 50Kw, 68HP)
PEUGEOT 206 hatchback (2A/C) 1.6 HDi 110 [05.2004 - 02.2007] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
PEUGEOT 206 hatchback (2A/C) 1.9 D [09.1998 - 11.2001] (1868ccm, 51Kw, 69HP)
PEUGEOT 206 hatchback (2A/C) 2.0 HDI 90 [12.1999 - 09.2009] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.4 HDi [07.2002 - 02.2007] (1398ccm, 50Kw, 68HP)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.6 HDi 110 [05.2004 - ] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 2.0 HDi [07.2002 - 02.2007] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT 206+ (2L_, 2M_) 1.4 HDi eco 70 [01.2009 - 06.2013] (1398ccm, 50Kw, 68HP)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 HDi [02.2006 - 12.2015] (1398ccm, 50Kw, 68HP)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi [02.2006 - 10.2013] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi [02.2006 - 10.2013] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 16V Turbo [02.2007 - 12.2012] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 HDi [02.2007 - 01.2015] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi [06.2007 - 12.2012] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi [06.2007 - 12.2012] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
PEUGEOT 3008 microbus (0U_) 1.6 HDi [06.2009 - 08.2016] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
PEUGEOT 3008 microbus (0U_) 1.6 THP [06.2009 - 08.2016] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.4 HDi [10.2001 - 06.2005] (1398ccm, 50Kw, 68HP)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 HDi 110 [02.2004 - 03.2009] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 HDi [04.2005 - 03.2009] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 110 [08.2000 - 03.2007] (1997ccm, 79Kw, 107HP)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 90 [08.2000 - 03.2007] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.4 HDi [03.2002 - 06.2005] (1398ccm, 50Kw, 68HP)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 HDi [04.2005 - 04.2008] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 HDI 110 [11.2003 - 12.2007] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDI 110 [03.2002 - 12.2009] (1997ccm, 79Kw, 107HP)
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDI 90 [03.2002 - 04.2008] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 16V [09.2007 - 10.2014] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 HDi [09.2007 - 10.2014] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 HDi [09.2007 - 10.2014] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 16V [03.2008 - 10.2014] (1598ccm, 128Kw, 174HP)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 16V [09.2007 - 10.2014] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 HDi [09.2007 - 10.2014] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 HDi [09.2007 - 10.2014] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
PEUGEOT 407 (6D_) 1.6 HDi 110 [05.2004 - 12.2010] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
PEUGEOT 407 SW (6E_) 1.6 HDi 110 [05.2004 - 12.2010] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 HDi [09.2009 - 03.2017] (1560ccm, 80Kw, 110HP)
PEUGEOT 807 (E) 2.2 HDi [06.2002 - ] (2179ccm, 94Kw, 128HP)
PEUGEOT BIPPER (AA_) 1.4 HDi [02.2008 - ] (1398ccm, 50Kw, 68HP)
PEUGEOT BIPPER Tepee 1.4 HDi [04.2008 - ] (1398ccm, 50Kw, 68HP)
PEUGEOT EXPERT caroserie (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 1.6 HDi 90 16V [01.2007 - ] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT GRAND RAID 1.6 HDi / BlueHDi 75 [06.2008 - 12.2018] (1560ccm, 55Kw, 75HP)
PEUGEOT GRAND RAID 1.6 HDi 16V [04.2008 - ] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT GRAND RAID 1.6 HDi [04.2008 - ] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
PEUGEOT GRAND RAID Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.6 HDi 16V [04.2008 - ] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT GRAND RAID Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.6 HDi [04.2008 - ] (1560ccm, 55Kw, 75HP)
PEUGEOT GRAND RAID Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.6 HDi [04.2008 - ] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
PEUGEOT GRAND RAID Combispace (5_, G_) 1.6 HDi 90 [08.2005 - 12.2015] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT GRAND RAID Combispace (5_, G_) 1.9 D [01.1999 - 07.2008] (1868ccm, 51Kw, 69HP)
PEUGEOT GRAND RAID Combispace (5_, G_) 2.0 HDI [02.2000 - 07.2008] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT PARTNER Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (5_, G_) 1.6 HDi 75 [08.2005 - 07.2008] (1560ccm, 55Kw, 75HP)
PEUGEOT PARTNER Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (5_, G_) 1.6 HDi 90 [08.2005 - 12.2015] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT PARTNER Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (5_, G_) 1.9 D [06.1996 - 12.2015] (1868ccm, 51Kw, 69HP)
PEUGEOT PARTNER Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (5_, G_) 2.0 HDi [04.2000 - 07.2008] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT PARTNER platou / sasiu (5_, G_) 1.9 D [01.1999 - 07.2008] (1868ccm, 51Kw, 69HP)
PEUGEOT PARTNER platou / sasiu (5_, G_) 2.0 HDi [11.2002 - 07.2008] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT PARTNER platou / sasiu 1.6 HDi [03.2013 - ] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!

Produsele comercializate sunt noi aftermarket, pe cod de producător.
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Citroen Berlingo
Citroen Berlingo II
Citroen BX
Citroen C1
Citroen C1 II
Citroen C2
Citroen C3
Citroen C3 II
Citroen C3 Picasso
Citroen C3 Pluriel
Citroen C4
Citroen C4 II
Citroen C4 Picasso
Citroen C4 Picasso II
Citroen C5
Citroen C5 II
Citroen C8
Citroen DS
Citroen DS3
Citroen Grand C4 Picasso
Citroen Nemo
Citroen Xsara
Citroen Xsara Picasso
Ford Flex
Peugeot 1007
Peugeot 107
Peugeot 206
Peugeot 207
Peugeot 207 cc
Peugeot 3008
Peugeot 307
Peugeot 307 sw
Peugeot 308
Peugeot 407
Peugeot 5008
Peugeot 807
Peugeot Bipper
Peugeot EXPERT
Peugeot Partner
Peugeot TePee
Data actualizării anunțului: 21 Apr 2024, 05:37
2
vizualizări