Filtru combustibil VOLVO V70 I LV Producator JC PREMIUM B3V008PR

52.91 Lei
Filtru combustibil VOLVO V70 I (LV) Producator JC PREMIUM B3V008PR-7
AA040F-7
AA040F Înaltime [mm] : 194
Diametru exterior : 89
Tip filtru : Filtru conducta
Diametru admisie [mm] : 8
Diametru evacuare [mm] : 8
VOLVO V70 I (LV) 2.0
VOLVO V70 I (LV) 2.5
VOLVO V70 I (LV) 2.4 Turbo
VOLVO V70 I (LV) 2.5 Turbo AWD
VOLVO V70 I (LV) 2.3 T-5
VOLVO V70 I (LV) 2.0 Turbo
VOLVO V70 I (LV) 2.0
VOLVO V70 I (LV) 2.3 Turbo
VOLVO V70 I (LV) 2.0 Turbo
VOLVO V70 I (LV) 2.0
VOLVO V70 I (LV) 2.0 Turbo AWD
VOLVO V70 I (LV) 2.3 T-5 AWD
VOLVO V70 I (LV) 2.5 Bifuel
VOLVO V70 I (LV) 2.5
VOLVO V70 I (LV) 2.3 T AWD
VOLVO V70 I (LV) 2.4 Bifuel
VOLVO V70 I (LV) 2.5 AWD
VOLVO V70 I (LV) 2.0
VOLVO V70 I (LV) 2.3 AWD
VOLVO V70 I (LV) 2.0
VOLVO V70 I (LV) 2.5
VOLVO V70 I (LV) 2.4 Turbo
VOLVO V70 I (LV) 2.5 Turbo AWD
VOLVO V70 I (LV) 2.3 T-5
VOLVO V70 I (LV) 2.0 Turbo
VOLVO V70 I (LV) 2.0
VOLVO V70 I (LV) 2.3 Turbo
VOLVO V70 I (LV) 2.0 Turbo
VOLVO V70 I (LV) 2.0
VOLVO V70 I (LV) 2.0 Turbo AWD
VOLVO V70 I (LV) 2.3 T-5 AWD
VOLVO V70 I (LV) 2.5 Bifuel
VOLVO V70 I (LV) 2.5
VOLVO V70 I (LV) 2.3 T AWD
VOLVO V70 I (LV) 2.4 Bifuel
VOLVO V70 I (LV) 2.5 AWD
VOLVO V70 I (LV) 2.0
VOLVO V70 I (LV) 2.0
VOLVO V70 I (LV) 2.5
VOLVO V70 I (LV) 2.4 Turbo
VOLVO V70 I (LV) 2.5 Turbo AWD
VOLVO V70 I (LV) 2.3 T-5
VOLVO V70 I (LV) 2.0 Turbo
VOLVO V70 I (LV) 2.0
VOLVO V70 I (LV) 2.3 Turbo
VOLVO V70 I (LV) 2.0 Turbo
VOLVO V70 I (LV) 2.0
VOLVO V70 I (LV) 2.0 Turbo AWD
VOLVO V70 I (LV) 2.3 T-5 AWD
VOLVO V70 I (LV) 2.5 Bifuel
VOLVO V70 I (LV) 2.5
VOLVO V70 I (LV) 2.3 T AWD
VOLVO V70 I (LV) 2.4 Bifuel
VOLVO V70 I (LV) 2.5 AWD
VOLVO V70 I (LV) 2.0
VOLVO V70 I (LV) 2.3 AWD
AC FS20
AC GF733
ALCO FILTER SP2100
ALCO FILTER SP3001
BOSCH 0 450 905 195
BOSCH 0 450 905 216
BOSCH 0 450 905 331
BOSCH 71049
BOSCH P 5195
CHAMP FN43
CHAMP G6548
CHAMPION L247
CLEAN FILTERS MB983
CLEAN FILTERS MBNA983
COOPERS FIG7015
COOPERS Z446
CROSLAND 6701
CROSLAND 6731
DELPHI FDB119
DELPHI FF0024
FEBI BILSTEIN 14841
FILTREC ZP8015FL
FILTRON PP 866
FOMOCO 91AB9155AA
FORD 1137457
FORD 6192187
FORD 91AB9155AA
FRAM G5404
GENERAL MOTORS 25176322
GUD FILTERS E75
HENGST FILTER H 135 WK
KNECHT KL85
KOLBENSCHMIDT 271FP
LAUTRETTE ELE3653
LUCAS ELECTRICAL F214
LUCAS ELECTRICAL FDB119
MAGNETI MARELLI FI34
MAHLE FILTER KL85
MANN-FILTER WK849
MERIT 4078
MOTIP VFF253
MOTOKOV 950039
MOTOKOV AK11FO
MOTOKOV ALG2031
MOTOKOV ALG2074
MOTOKOV E513
MOTOKOV FPW21
MOTOKOV G229
MOTOKOV GF206
MOTOKOV GF280
MOTOKOV GFI31100
MOTOKOV GFI311001
MOTOKOV GFI31101
MOTOKOV MP4018
MOTOKOV SB2127
MOTOKOV VFF253
MOTOKOV VFF364
MOTOKOV ZP8015FL
MOTORCRAFT EFG014
MOTORCRAFT EFG14
MOTORCRAFT EFG6121
PBR AG6026
POWERPART PMFI13
PURFLUX EP193
PUROLATOR F55085
QUINTON HAZELL QFF5473
QUINTON HAZELL QFF6000
QUINTON HAZELL QFF8274
SOFIMA S1513B
SOGEFIPRO FT5296
TECNOCAR B21
TEHO 61006
TJ FILTERS FF5473
TJ FILTERS FF6000
TJ FILTERS FF8274
UFI 3151300
UNIPART GFE7075
VAICO 950039
VAUXHALL 25176322
VOLVO 30671182
VOLVO 3507416
VOLVO 35074160
VOLVO 9142648
VOLVO 9142658
VOLVO 91426585


  • Producator: JC PREMIUM
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Volvo V70
Data actualizării anunțului: 12 Oct 2021, 05:00
0
vizualizări