Compresor, climatizare (TSP0159808 DLP) FIAT,IVECO

1161.83 Lei
Compresor, climatizare (TSP0159808 DLP) FIAT,IVECO
Denumire produs: Compresor, climatizare
Grupul de adunare: Sistem aer conditionat
Producator: DLP
Cod produs: TSP0159808
Folosit si pentru: FIAT, IVECO

Specificatii produs:
Fulie curea -? [mm]: 112
ID ambreiaj: PV4
Identificare compresor: Sanden SD7V16
Restrictiile producatorului: Delphi
Ulei compresor: PAG 46

Coduri echivalente:
4SEASONS 78618
AUTOCLIMA 40405182
AVA QUALITY COOLING FTK366
BEHR 8FK 351 334-751 [8FK351334751]
DELPHI TSP0155808
DENSO DCP09052
EAN 5012759497715
ECOCLIM 200F71
ELSTOCK 51-0483 [510483]
FIAT 504005418
FIAT 504384357
FIAT 5802219858
FIAT 71721759
FIAT 71721760
FIAT 71724259
FIAT 71796000
FISPA 1.1294 KRIOS [11294KRIOS]
FISPA 1.1294 [11294]
FRIGAIR 920.20162 [92020162]
GERI 945346
HELLA 8FK 351 334-251 [8FK351334251]
HELLA 8FK 351 334-751 [8FK351334751]
HOFFER K11294
INTERMOTOR 78618
IVECO 504005418
KHLER SCHNEIDER 8400901
LIZARTE 81.10.47.029 [811047029]
LUCAS ELECTRICAL ACP582
MEAT & DORIA K11294
NISSENS 89347
NRF 32701
NRF 32701G
SANDEN 1178
SIDAT 1.1294 KRIOS [11294KRIOS]
SIDAT 1.1294 [11294]
TEAMEC 8646010

Pies? auto compatibil? cu:
FIAT DUCATO bus (244_) 2.3 JTD [04.2002 - 07.2006] (2286ccm, 81Kw, 110HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 110 Multijet 2,3 D [05.2014 - ] (2287ccm, 82Kw, 111HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 110 Multijet 2,3 D [10.2011 - ] (2287ccm, 83Kw, 113HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 120 Multijet 2,3 D [07.2006 - ] (2287ccm, 88Kw, 120HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 130 Multijet 2,3 D [06.2011 - ] (2287ccm, 96Kw, 131HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 140 Natural Power [04.2009 - ] (2999ccm, 100Kw, 136HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 150 Multijet 2,3 D [04.2015 - ] (2287ccm, 110Kw, 150HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 150 Multijet 2,3 D [06.2011 - ] (2287ccm, 109Kw, 148HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 150 Multijet 3,0 D [04.2010 - ] (2999ccm, 107Kw, 146HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D [07.2006 - ] (2999ccm, 116Kw, 158HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D [10.2006 - ] (2999ccm, 115Kw, 156HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 180 Multijet 3,0 D [06.2011 - ] (2999ccm, 130Kw, 177HP)
FIAT DUCATO caroserie (244_) 2.3 JTD [04.2002 - 07.2006] (2286ccm, 81Kw, 110HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 110 Multijet 2,3 D [05.2014 - ] (2287ccm, 82Kw, 111HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 110 Multijet 2,3 D [10.2011 - ] (2287ccm, 83Kw, 113HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 120 Multijet 2,3 D [07.2006 - ] (2287ccm, 88Kw, 120HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 130 Multijet 2,3 D [06.2011 - ] (2287ccm, 96Kw, 131HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 140 Natural Power [04.2009 - ] (2999ccm, 100Kw, 136HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 150 Multijet 2,3 D [06.2011 - ] (2287ccm, 109Kw, 148HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 150 Multijet 2,3 D [12.2015 - ] (2287ccm, 110Kw, 150HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 150 Multijet 3,0 D [04.2010 - ] (2999ccm, 107Kw, 146HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D [07.2006 - 12.2011] (2999ccm, 115Kw, 156HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D [07.2006 - ] (2999ccm, 116Kw, 158HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 180 Multijet 2,3 D [12.2015 - ] (2287ccm, 130Kw, 177HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 180 Multijet 3,0 D [06.2011 - ] (2999ccm, 130Kw, 177HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (244_) 2.3 JTD [04.2002 - 07.2006] (2286ccm, 81Kw, 110HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 110 Multijet 2,3 D [08.2006 - ] (2287ccm, 82Kw, 111HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 110 Multijet 2,3 D [10.2011 - ] (2287ccm, 83Kw, 113HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 120 Multijet 2,3 D [07.2006 - ] (2287ccm, 88Kw, 120HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 130 Multijet 2,3 D [07.2006 - ] (2287ccm, 96Kw, 131HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 140 Natural Power [04.2009 - ] (2999ccm, 100Kw, 136HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 150 Multijet 2,3 D [06.2011 - ] (2287ccm, 109Kw, 148HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 150 Multijet 2,3 D [12.2015 - ] (2287ccm, 110Kw, 150HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 150 Multijet 3,0 D [04.2010 - ] (2999ccm, 107Kw, 146HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D [07.2006 - 12.2011] (2999ccm, 115Kw, 156HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D [07.2006 - ] (2999ccm, 116Kw, 158HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 180 Multijet 2,3 D [12.2015 - ] (2287ccm, 130Kw, 177HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 180 Multijet 3,0 D [06.2011 - ] (2999ccm, 130Kw, 177HP)
IVECO DAILY IV autobasculanta 35C10 K [05.2006 - 08.2011] (2287ccm, 70Kw, 95HP)
IVECO DAILY IV autobasculanta 35C12 [05.2006 - 08.2011] (2287ccm, 85Kw, 116HP)
IVECO DAILY IV autobasculanta 35C13 K, 35C13 DK, 35S13 K, 35S13 DK [07.2007 - 08.2011] (2287ccm, 93Kw, 126HP)
IVECO DAILY IV autobasculanta 35C15 [05.2006 - 08.2011] (2998ccm, 107Kw, 146HP)
IVECO DAILY IV autobasculanta 35C17 K, 35C17 DK, 35S17 K, 35S17 DK [07.2007 - 08.2011] (2998ccm, 125Kw, 170HP)
IVECO DAILY IV autobasculanta 35C18 [05.2006 - 08.2011] (2998ccm, 130Kw, 176HP)
IVECO DAILY IV autobasculanta 35S14 K, 35S14 DK [07.2007 - 08.2011] (2287ccm, 100Kw, 136HP)
IVECO DAILY IV autobasculanta 40C17 K, 40C17 DK [07.2007 - 08.2011] (2998ccm, 125Kw, 170HP)
IVECO DAILY IV autobasculanta 50C15 [05.2006 - 08.2011] (2998ccm, 107Kw, 146HP)
IVECO DAILY IV autobasculanta 50C17 K, 50C17 DK [07.2007 - 08.2011] (2998ccm, 125Kw, 170HP)
IVECO DAILY IV autobasculanta 50C18 [05.2006 - 08.2011] (2998ccm, 130Kw, 176HP)
IVECO DAILY IV autobasculanta 60C15 [05.2006 - 08.2011] (2998ccm, 107Kw, 146HP)
IVECO DAILY IV autobasculanta 60C17 K, 60C17 DK [07.2007 - 08.2011] (2998ccm, 125Kw, 170HP)
IVECO DAILY IV autobasculanta 60C18 [05.2006 - 08.2011] (2998ccm, 130Kw, 176HP)
IVECO DAILY IV autobasculanta 65C17 K, 65C17 DK, 65C17KK [07.2007 - 08.2011] (2998ccm, 125Kw, 170HP)
IVECO DAILY IV autobasculanta 70C17 K, 70C17 DK, 70C17 KK [07.2007 - 08.2011] (2998ccm, 125Kw, 170HP)
IVECO DAILY IV caroserie 29L10 V [05.2006 - 08.2011] (2287ccm, 70Kw, 95HP)
IVECO DAILY IV caroserie 29L12 V, 29L12 V/P [05.2006 - 08.2011] (2287ccm, 85Kw, 116HP)
IVECO DAILY IV caroserie 29L14 C, 29L14 C/P, 29L14 V, 29L14 V/P [05.2006 - 08.2011] (2287ccm, 100Kw, 136HP)
IVECO DAILY IV caroserie 35C10, 35S10 [05.2006 - 08.2011] (2287ccm, 70Kw, 95HP)
IVECO DAILY IV caroserie 35C12 V, 35C12 V/P, 35S12 V, 35S12 V/P [05.2006 - 08.2011] (2287ccm, 85Kw, 116HP)
IVECO DAILY IV caroserie 35C15 V, 35C15 V/P [05.2006 - 08.2011] (2998ccm, 107Kw, 146HP)
IVECO DAILY IV caroserie 35C17 V, 35C17 V/P, 35S17 V, 35S17 V/P [07.2007 - 08.2011] (2998ccm, 125Kw, 170HP)
IVECO DAILY IV caroserie 35C18 V, 35C18 V/P, 35S18 V, 35S18 V/P [05.2006 - 08.2011] (2998ccm, 130Kw, 176HP)
IVECO DAILY IV caroserie 35S14 C, 35S14 C/P, 35S14 V, 35S14 V/P, 35C14 V,... [05.2006 - 08.2011] (2287ccm, 100Kw, 136HP)
IVECO DAILY IV caroserie 40C10 V [05.2006 - 08.2011] (2287ccm, 70Kw, 95HP)
IVECO DAILY IV caroserie 40C12 V, 40C14 V/P [05.2006 - 08.2011] (2287ccm, 85Kw, 116HP)
IVECO DAILY IV caroserie 40C15 V, 40C15 V/P [05.2006 - 08.2011] (2998ccm, 107Kw, 146HP)
IVECO DAILY IV caroserie 40C18 V, 40C18 V/P [05.2006 - 08.2011] (2998ccm, 130Kw, 176HP)
IVECO DAILY IV caroserie 45C15 V [05.2006 - 08.2011] (2998ccm, 107Kw, 146HP)
IVECO DAILY IV caroserie 45C17 V, 45C17 V/P [07.2007 - 08.2011] (2998ccm, 125Kw, 170HP)
IVECO DAILY IV caroserie 45C18 [05.2006 - 08.2011] (2998ccm, 130Kw, 176HP)
IVECO DAILY IV caroserie 50C15 V, 50C15 V/P [05.2006 - 08.2011] (2998ccm, 107Kw, 146HP)
IVECO DAILY IV caroserie 50C18 V, 50C18 V/P [05.2006 - 08.2011] (2998ccm, 130Kw, 176HP)
IVECO DAILY IV caroserie 55C17 [08.2007 - 03.2012] (2998ccm, 125Kw, 170HP)
IVECO DAILY IV caroserie 60C15 V [05.2006 - 08.2011] (2998ccm, 107Kw, 146HP)
IVECO DAILY IV caroserie 60C18 [05.2006 - 08.2011] (2998ccm, 130Kw, 176HP)
IVECO DAILY IV caroserie 65C15 [05.2006 - 08.2011] (2998ccm, 107Kw, 146HP)
IVECO DAILY IV caroserie 65C17 V, 65C17 V/P [07.2007 - 08.2011] (2998ccm, 125Kw, 170HP)
IVECO DAILY IV caroserie 65C18 [05.2006 - 08.2011] (2998ccm, 130Kw, 176HP)
IVECO DAILY IV caroserie 70C17V, 70C17 V/P [07.2007 - 08.2011] (2998ccm, 125Kw, 170HP)
IVECO DAILY IV platou / sasiu 29L10 [05.2006 - 08.2011] (2287ccm, 70Kw, 95HP)
IVECO DAILY IV platou / sasiu 29L12 [05.2006 - 08.2011] (2287ccm, 85Kw, 116HP)
IVECO DAILY IV platou / sasiu 29L14 [05.2006 - 08.2011] (2287ccm, 100Kw, 136HP)
IVECO DAILY IV platou / sasiu 35C10, 35S10 [05.2006 - 08.2011] (2287ccm, 70Kw, 95HP)
IVECO DAILY IV platou / sasiu 35C11, 35S11, 35S11 D, 35S11 /P [07.2007 - 08.2011] (2287ccm, 78Kw, 106HP)
IVECO DAILY IV platou / sasiu 35C12, 35S12 [05.2006 - 08.2011] (2287ccm, 85Kw, 116HP)
IVECO DAILY IV platou / sasiu 35C13, 35C13 /P, 35S13 D, 35S13, 35S13 /P [07.2007 - 08.2011] (2287ccm, 93Kw, 126HP)
IVECO DAILY IV platou / sasiu 35C14, 35S14, 35S14 /P [05.2006 - 08.2011] (2287ccm, 100Kw, 136HP)
IVECO DAILY IV platou / sasiu 35C15 [05.2006 - 08.2011] (2998ccm, 107Kw, 146HP)
IVECO DAILY IV platou / sasiu 35C17, 35C17 /P, 35S17, 35S17 /P, 35S17 D [07.2007 - 08.2011] (2998ccm, 125Kw, 170HP)
IVECO DAILY IV platou / sasiu 35C18, 35S18 [05.2006 - 08.2011] (2998ccm, 130Kw, 176HP)
IVECO DAILY IV platou / sasiu 35S17 W, 35S17 WD [07.2007 - 08.2011] (2998ccm, 125Kw, 170HP)
IVECO DAILY IV platou / sasiu 40C10 [05.2006 - 08.2011] (2287ccm, 70Kw, 95HP)
IVECO DAILY IV platou / sasiu 40C11, 40C11 D [07.2007 - 08.2011] (2287ccm, 78Kw, 106HP)
IVECO DAILY IV platou / sasiu 40C12 [05.2006 - 08.2011] (2287ccm, 85Kw, 116HP)
IVECO DAILY IV platou / sasiu 40C13, 40C13 /P [07.2007 - 08.2011] (2287ccm, 93Kw, 126HP)
IVECO DAILY IV platou / sasiu 40C15 [05.2006 - 08.2011] (2998ccm, 107Kw, 146HP)
IVECO DAILY IV platou / sasiu 40C17, 40C17 /P [07.2007 - 08.2011] (2998ccm, 125Kw, 170HP)
IVECO DAILY IV platou / sasiu 40C18 [05.2006 - 08.2011] (2998ccm, 130Kw, 176HP)
IVECO DAILY IV platou / sasiu 45C15 [05.2006 - 08.2011] (2998ccm, 107Kw, 146HP)
IVECO DAILY IV platou / sasiu 45C17, 45C17 /P [07.2007 - 08.2011] (2998ccm, 125Kw, 170HP)
IVECO DAILY IV platou / sasiu 45C18, 45C18 /P, 45C18 D, 45C18 D/P [05.2006 - 08.2011] (2998ccm, 130Kw, 176HP)
IVECO DAILY IV platou / sasiu 50C15 [05.2006 - 08.2011] (2998ccm, 107Kw, 146HP)
IVECO DAILY IV platou / sasiu 50C17, 50C17 /P [07.2007 - 08.2011] (2998ccm, 125Kw, 170HP)
IVECO DAILY IV platou / sasiu 50C18 [05.2006 - 08.2011] (2998ccm, 130Kw, 176HP)
IVECO DAILY IV platou / sasiu 55S17 W, 55S17 WD [07.2007 - 08.2011] (2998ccm, 125Kw, 170HP)
IVECO DAILY IV platou / sasiu 60C15, 60C15 /P, 60C15 D, 60C15 D/P [05.2006 - 08.2011] (2998ccm, 107Kw, 146HP)
IVECO DAILY IV platou / sasiu 60C17, 60C17 /P [07.2007 - 08.2011] (2998ccm, 125Kw, 170HP)
IVECO DAILY IV platou / sasiu 60C18 [05.2006 - 08.2011] (2998ccm, 130Kw, 176HP)
IVECO DAILY IV platou / sasiu 65C15, 65C15 /P, 65C15 D, 65C15 D/P [05.2006 - 08.2011] (2998ccm, 107Kw, 146HP)
IVECO DAILY IV platou / sasiu 65C17, 65C17 /P [07.2007 - 08.2011] (2998ccm, 125Kw, 170HP)
IVECO DAILY IV platou / sasiu 65C18 [05.2006 - 08.2011] (2998ccm, 130Kw, 176HP)
IVECO DAILY IV platou / sasiu 70C17, 70C17 /P [07.2007 - 08.2011] (2998ccm, 125Kw, 170HP)
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!

Produsele comercializate sunt noi aftermarket, pe cod de producător.
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Fiat Ducato
Iveco Daily IV
Iveco Daily V
Data actualizării anunțului: 13 Iun 2024, 05:47
0
vizualizări