Simering arbore cotit Producator DT 2.10795

134.26 Lei
Simering arbore cotit Producator DT 2.10795
C14674
C14674 Înaltime 1 [mm] : 13
Diametru interior [mm] : 136
Diametru exterior : 159
Masa [g] : 120
Partea de montare : partea fata

DT PB-423
DT PB423
ELRING 000.270
ELRING 0000.270
ELRING 0000270
ELRING 000270
FEBI BILSTEIN 39900
REINZ 81-38651-00
REINZ 813865100
RENAULT TRUCKS 74 01 549 398
RENAULT TRUCKS 74 21 347 087
RENAULT TRUCKS 74 85 108 423
RENAULT TRUCKS 7401549398
RENAULT TRUCKS 7421347087
RENAULT TRUCKS 7485108423
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 03.12.016
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0312016
VOLVO 1549398
VOLVO 21347085
VOLVO 21347087
VOLVO 85108423


  • Producator: DT
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Data actualizării anunțului: 23 Dec 2021, 05:00
0
vizualizări