Dezmembrez Bmw F01 740XD M-PACK 306 Cai 2011 176.000 KM

Dezmembrez Bmw F01 740XD M-PACK 306 Cai 2011 176.000 KM 

Avem pe stoc elementele de caroserie, interior, partea mecanica si electronica, de pe acest autoturism, la cele mai avantajoase preturi.

Preturi speciale pentru pachete formate din minim 3 piese!

Va stam la dispozitie cu orice informatie despre piesele comercializate de pe acest autoturism.

Pentru compatibilitati, va rugam sunati la numarul afisat.

Se ofera factura si garantie!

 

Piesele sunt verificate, inainte de a fi livrate.

Livram prin curier rapid, in toata tara, cu plata ramburs.

Disc frana fata stanga cod 34116785669

Disc frana fata dreapta cod 34116785670

Discuri frana spate cod 34206894381

Ornament pedale cod 35002232278

Stop exterior led stanga cod 63217300267

Stop interior led stanga cod 63217300271

Stop exterior led dreapta cod 63217300268

Stop interior led dreapta cod 63217300272

Covorase interior cod 51477221381

Trimuri usi 51478046135 / 51478046289 / 51478046290

Kit incalzire independenta cod 64502334452

Carlig remorcare cod 71606864727

Tavita portbagaj cod 51470442383

Motor cod N57D30B

Capac distributie cod 11148591633

Baie ulei cod 11137800325

Senzor nivel ulei cod 12617607909

Fulie vibrochen cod 11237800026

Intinzator curea cod 11287800334

Volanta cod 112285066701

Patina distributie cod 13528515671

Patina distributie cod 13528515670

Intinzator lant distributie cod 13527797905

Lant distributie cod 13528490225

Ax cu came cod 11318575439

Ax cu came cod 11318575440

Pompa vacuum cod 11417805316

Locas filtru ulei cod 11427800066

Radiator ulei cod 11428512435

Pompa apa cod 11518516435

Flansa lichid racire cod 11117800048

Termostat cod 11517805192

Galerie de admisie cod 11618511363

Clapeta de acceleratie cod 13547806231

Senzor temperatura aer admisie cod 13627792203

Galerie evacuare cod 11627805454

EGR cod 11717810871

Turbina cod 11657808361

Capac motor cod 11147800575

Releu bujii cod 12218591724

Bujie incandescenta cod 12230035934

Alternator cod 12317808074 / 12317803724

Electromotor cod 12418515900 / 12418581098

Pompa inalta presiune cod 13518577655

Calculator motor cod 13618570594

Rezervor combustibil cod 16117364197

pompa combustibil cod 16117217263

Modul pompa combustibil cod 16147276073 

Radiator racire motor cod 17117802662

Radiator apa cod 17118509175

Intercooler cod 17517812016

Radiator racire ulei cod 17117570100

Radiator racide ulei cod 17217800408

Vas expansiune cod 17137647283

Ventilator radiator cod 17427647652

Carcasa ventilator radiator cod 17427612453

Filtru particule cod 18308511143

Teava intermediara cod 18307812423

Teava intermediara cod 18307812420

Toba finala cod 18307812414

Suport motor cod 22116796771

Suport motor cod 22116777624

Suport motor cod 22116777382

Suport motor cod 22116777381

Suport cutie viteze cod 22326777615

Suport cutie viteze cod 22326777390

Cutie viteze automata cod 24007642977

Selector viteze cod 61317950390

Cardan fata cod 26208628043

Cardan cod 26107614672

Cutie transfer cod 27107643750

Calculator cutie transfer cod  27608643153

Cadru motor cod 31116799321

Brat stanga fata cod 31126777729

Brat dreapta fata cod 31126777730

Brat superior fata cod 31126775967

Fuzeta stanga fata cod 31216777749

Fuzeta dreapta fata cod 31216777750

Rulment roata fata cod 31206868480

Senzor nivel faruri cod 37146870000

Amortizor stanga fata cod 37116796939

Amortizor dreapta fata cod 37116796940

Bara stabilizatoare cod 37116781424

Arcuri fata cod 31336786767

Caseta directie cod 32102473342

Pompa hidraulica cod 32416776178

Fulie pompa hidraulica cod 32427800331

Vas ulei hidraulic cod 32416782942

Ax volan cod 32306788155

Volan 3 spite cod 32337842809

Grup spate diferential cod 33107630825

Planetara dreapta cod 33207566074

Planetara stanga cod 33207566075

Punte spate cod 33316794666

Brat spate inferior stanga cod 33326865897

Brat spate inferior dreapta cod 33326865898

Fuzeta spate stanga cod 33326796497

Fuzeta spate dreapta cod 33326796498

Senzori nivel spate cod 37146870000

Butuc roata spate cod 33006867806

Amortizor stanga spate cod 37126796927

Amortizor dreapta spate cod 37126796928

Unitate control vdc cod 37146887311

Bara stabilizatoare spate cod 33556793100

Etrier stanga fata cod 34116786817

Etrier dreapta fata cod 34116786818

Etrier stanga spate cod 34216786831

Etrier dreapta spate cod 34216786831

Pompa abs cod 34516854041

Modul ICM cod 34526851242

Vas lichid frana cod 34336782289

Pompa centrala frana cod 34336786586

Tulumba frana cod 34336790454

Actuator frana cod 34436877316

Cablu frana cod 34436797371

Pedala frana cod 35006775368

Pedala acceleratie cod 35426860784

Lonjeron stanga cod 41107204049

Lonjeron dreapta cod 41107204050

Aripa stanga cod 41007261461

Aripa dreapta cod 41007261462

Usita rezervor cod 51177184080

Cablu deschidere capota cod 51237183765

Capota motor cod 41617204514

Telescopt capota cod 51237185032

Usa stanga fata cod 41525A2A387

Usa dreapta fata cod 41525A2A388

Usa stanga spate cod 41525A2A391

Usa dreapta spate cod 41525A2A392

keys control cod 51210037274

Capota portbagaj cod 41627172332

Telescop portbagaj stanga cod 51247185713

Telescop portbagaj dreapta cod 51247185714

Motoras soft close portbagaj cod 51247191213

Incuietoare portbagaj cod 51247269543

Parbriz cod 07147144084

Geam stanga fata cod 51337182083

Geam dreapta fata cod 51337182084

Geam stanga spate cod 51357182091

Geam dreapta spate cod 51357182092

Geam fix stanga spate cod 51347177655

Geam fix dreapta spate cod 51347177656

Geam luneta spate cod 51317275554

Oglinda exterioara stanga cod 51167282131

Oglinda exterioara dreapta cod 51167282132

Incuietoare usa stanga fata cod 51215A36E17

Incuietoare usa dreapta fata cod 51215A36E22

Maner usa stanga fata cod 51217231927

Maner usa dreapta fata cod 51217231930

Macara geam electrica stanga fata cod 51337182105

Macara geam electrica dreapta fata cod 51337182106

Chedere fata cod 51337177998

Incuietoare usa stanga spate cod 51225A36E15

Incuietoare usa dreapta spate cod 51225A36E16

Maner usa stanga spate cod 51217231929

Maner usa dreapta spate cod 51217231930

Macara geam stanga spate cod 51357182615

Macara geam dreapta spate cod 51357182616

Motoras macara stanga spate cod 67627046031

Motoras macara dreapta spate cod 67627046032

Chedere spate cod 51357178016

Armatura fata cod 51117183853

Bara fata cod 51118046331

Deflector aer radiator cod 51747183854

Deflector aer stanga cod 51747898883

Deflector aer dreapta cod 51747898884

Tunel aer stanga cod 51757185167

Tunel aer dreapta cod 51757185168

Acoperire prag stanga cod 51777225837

Acoperire prag dreapta cod 51777225838

Armatura spate cod 51127903958

Aripa stanga spate cod 51127183885

Aripa dreapta spate cod 51127183886

Bara spate cod 51128045134

Grila fata stanga cod 51117184151

Grila fata dreapta cod 51117184152

Plansa bord cod 51452336419

Torpedo cod 51169200970

Tunel central cod 51169171248

Cotiera cod 51169171263

Plafon negru cod 51447903790

Parasolar stanga cod 51167903765

Parasolar dreapta cod 51167903766

Oglinda interioara cod 51169224340

Polita spate cod 51467903809

Fata de usa stanga fata cod 51419160801

Fata de usa dreapta fata cod 51419160802

Maner interior stanga fata cod 51219116341

Maner interior dreapta fata cod 51219116342

Fata usa stanga spate cod 51429161069

Fata usa dreapta spate cod 51429161070

Maner interior stanga spate cod 51229116343

Maner interior dreapta spate cod 51229116344

Rama geam stanga spate cod 51359168843

Rama geam dreapta spate cod 51359168844

Motoras macara geam stanga spate cod 67659189707

Motoras macara geam dreapta spate cod 67659189708

Scut motor cod 51486989300

Aparatoare noroi stanga fata cod 51717185163 / 51717185159

Aparatoare noroi dreapta fata cod 51717185164 / 51717185160

Aparatoare noroi stanga fata cod 51717185269

Aparatoare noroi dreapta fata cod 51717185270

Trapa cod 54107235471

Motoras trapa cod 67617316535

Ceasuri bord cod 62108795128

Head-up display cod 62309395581

Far dreapta cod 63117228428

Far stanga cod 63117228427

Unitate control lumini cod 63117316213 / 63117237647

Proiector stanga cod 63177182195

Proiector dreapta cod 63177182196

Evaporator cod 64119383678

Distribuitor aer cod 64119241197

Ventilator habitaclu cod 64119242607

Radiator electric cod 64119359958

Senzor generator ozone cod 64119159973

Actuator cod 64119319037

Compresor AC cod 64526987890

Radiator clima cod 64509149395

Unitate CIC cod 65129199602

Controller cod 65829206444

Calculator airbag cod 65779266328

Senzor usa cod 65779159311

Senzor central cod 65776995257

Modul camera cod 66536994555

ECU cod 66519259021

Centuri laterale spate cod 72119163237

Centura centrala spate cod 72117269499

Modul bluetooth cod 84109257151

USB cod 84109237653

Microfon cod 84316938762


Stare produs
Second hand / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
BMW Seria 7 F01, F02
Data actualizării anunțului: 24 Mai 2024, 16:10
180
vizualizări