Senzor,presiune ulei (0142110 TRU) ALFA ROMEO,ALPINE,BREDAMENARINIBUS,CHRYSLER,DODGE,FAP,FIAT,FSO,JEEP,LADA,LANCIA,LOTUS,MERCEDES-BENZ,MG,MORGAN,MOSKVICH,NEOPLAN,OPEL,PEUGEOT,PININFARINA,PLAXTON,PORSC

senzor,presiune ulei (0142110 TRU) ALFA ROMEO,ALPINE,BREDAMENARINIBUS,CHRYSLER,DODGE,FAP,FIAT,FSO,JEEP,LADA,LANCIA,LOTUS,MERCEDES-BENZ,MG,MORGAN,MOSKVICH,NEOPLAN,OPEL,PEUGEOT,PININFARINA,PLAXTON,PORSCHE,RENAULT,SEAT,SETRA,SKODA,TALBOT,TVR,UAZ,VW,ZAZ
Denumire produs: senzor,presiune ulei
Grupul de adunare: Instrumente
Producator: TRU
Cod produs: 0142110
Folosit si pentru: ALFA ROMEO, ALPINE, BREDAMENARINIBUS, CHRYSLER, DODGE, FAP, FIAT, FSO, JEEP, LADA, LANCIA, LOTUS, MERCEDES-BENZ, MG, MORGAN, MOSKVICH, NEOPLAN, OPEL, PEUGEOT, PININFARINA, PLAXTON, PORSCHE, RENAULT, SEAT, SETRA, SKODA, TALBOT, TVR, UAZ, VW, ZAZ

Specificatii produs:
Dimensiune filet: M16 x 1,5
Nr. de cuplaje: 2
pt. cod original (OE): 012 542 0517

Coduri echivalente:
ACDelco X4048E
CHRYSLER 05281090
CHRYSLER 3549957
CHRYSLER 3685741
CHRYSLER 5281040
CHRYSLER 5281090
CLEAN FILTERS DO 262/B [DO262B]
Continental/VDO 360-081-032-061C [360081032061C]
CUMMINS LF3311
CUMMINS LF3400
CUMMINS LF3604
CUMMINS LF4015
CUMMINS LF689
DAF 4199523
DEUTZ-FAHR 335 7461 [3357461]
DT Spare Parts 4.61988 [461988]
FIAT 1903790
FIAT 4353591
FIAT 4371582
FIAT 4434794
FIAT 4446335
FIAT 4462675
FIAT 4462676
FIAT 4462677
FIAT 4462678
FIAT 446275
FIAT 510313
FIAT 510889
FIAT 530388
FIAT 534372
FIAT 5940899
FIAT 82361657
FIAT 83986742
FIRESTONE 10-0094 [100094]
FORD 5012555
FORD 6066096
FORD 6141811
FORD A710X6714C
FRAM PH2809
KNECHT OC 383 [OC383]
LADA 2101-1012005 [21011012005]
LADA 2101-10120051 [210110120051]
MAGNETI MARELLI 150180006100
MANN-FILTER LI 995/21 [LI99521]
MERCEDES-BENZ 000 389 7992 [0003897992]
MERCEDES-BENZ 012 542 0517 [0125420517]
MERCEDES-BENZ A000 389 7992 [A0003897992]
MERCEDES-BENZ A012 542 0517 [A0125420517]
MEYLE 014 820 0000 [0148200000]
OPEL 9975161
P.B.R. BC-1343 [BC1343]
PEUGEOT 1109C0
PEUGEOT 1109H1
PEUGEOT MLS000149
PUROLATOR L19201
RENAULT 27701008326
RENAULT 7701349779
SOFIMA S 7000 R [S7000R]
SogefiPro FT4883
TECNOCAR R61
VALEO 586019
WIX FILTERS OP520
WIX FILTERS WL7067

Pies? auto compatibil? cu:
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H) [04.1993 - 04.1996] (1748ccm, 85Kw, 115HP)
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. (167.A4G) [04.1993 - 04.1996] (1748ccm, 83Kw, 113HP)
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.8 T.S. (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E) [02.1992 - 05.1994] (1773ccm, 95Kw, 129HP)
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.8 T.S. (167.A4C, 167.A) [02.1992 - 12.1997] (1756ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E) [03.1992 - 12.1996] (1773ccm, 93Kw, 127HP)
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E) [01.1992 - 12.1997] (1995ccm, 137Kw, 186HP)
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E) [03.1992 - 12.1997] (1995ccm, 140Kw, 190HP)
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. (167.A2A, 167.A2D) [02.1992 - 05.1995] (1995ccm, 104Kw, 141HP)
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. (167.A2D) [02.1992 - 01.1995] (1995ccm, 106Kw, 144HP)
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1) [03.1992 - 05.1995] (2492ccm, 121Kw, 165HP)
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1E) [09.1992 - 12.1997] (2492ccm, 120Kw, 163HP)
ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 (164A2C) [06.1987 - 09.1998] (1962ccm, 102Kw, 138HP)
ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 T.S. (164.A2C, 164.A2L) [06.1987 - 09.1992] (1962ccm, 105Kw, 143HP)
ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 T.S. (164.A2H) [06.1987 - 09.1992] (1962ccm, 109Kw, 148HP)
ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 T.S. (164.H3) [09.1992 - 09.1998] (1995ccm, 106Kw, 144HP)
ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 Turbo (164A2B) [10.1987 - 09.1998] (1995ccm, 128Kw, 174HP)
ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 V6 (164.A) [06.1987 - 09.1992] (2959ccm, 141Kw, 192HP)
ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 V6 (164.AD, 164.AH, 164.AB) [06.1987 - 09.1992] (2959ccm, 135Kw, 184HP)
ALFA ROMEO 1750-2000 (105_) 1750 (105,48) [03.1968 - 10.1972] (1779ccm, 83Kw, 113HP)
ALFA ROMEO 1750-2000 (105_) 2000 (105) [10.1971 - 07.1975] (1962ccm, 97Kw, 132HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.6 (162.B2B, 162.B2C) [05.1985 - 09.1989] (1567ccm, 81Kw, 110HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.6 (162B2) [05.1985 - 09.1989] (1570ccm, 76Kw, 103HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.6 Cat (162.B2B, 162.B2C) [05.1989 - 02.1992] (1567ccm, 81Kw, 110HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.8 (162.B1A, 162.B1B) [09.1985 - 06.1989] (1779ccm, 85Kw, 116HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.8 (162.B1H) [08.1989 - 02.1992] (1773ccm, 95Kw, 129HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.8 (162.B1H) [08.1989 - 02.1992] (1779ccm, 90Kw, 122HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.8 (162.B1L, 162.B1F) [09.1988 - 02.1992] (1779ccm, 88Kw, 120HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.8 Turbo (162.B1C, 162.B1D, 162.B1G) [09.1986 - 02.1992] (1779ccm, 110Kw, 150HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.8 Turbo i.e. (162.B1E) [02.1986 - 01.1990] (1779ccm, 114Kw, 155HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 2.0 (162.BA) [05.1985 - 10.1988] (1962ccm, 94Kw, 128HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 2.0 T.S Cat (162.B4A) [05.1985 - 02.1992] (1962ccm, 109Kw, 148HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 2.0 T.S. (162.4CB, 162.B4, 162.B4A) [01.1987 - 02.1992] (1962ccm, 107Kw, 146HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 3.0 V6 (162.B6C) [02.1990 - 02.1992] (2959ccm, 141Kw, 192HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 3.0 V6 Cat (162.B6A) [01.1987 - 02.1992] (2959ccm, 136Kw, 185HP)
ALFA ROMEO 90 (162_) 1.8 (162.A1A) [10.1984 - 07.1987] (1779ccm, 85Kw, 116HP)
ALFA ROMEO 90 (162_) 1.8 (162A1) [10.1984 - 07.1987] (1779ccm, 89Kw, 121HP)
ALFA ROMEO 90 (162_) 2.0 i.e. (162.A2A, 162.A2E) [10.1984 - 07.1987] (1962ccm, 94Kw, 128HP)
ALFA ROMEO 90 (162_) 2.0 i.e. (162A2B) [10.1984 - 07.1987] (1997ccm, 97Kw, 132HP)
ALFA ROMEO ALFETTA (116_) 1.6 (116.B1A) [01.1975 - 12.1984] (1570ccm, 79Kw, 107HP)
ALFA ROMEO ALFETTA (116_) 1.8 (116.B2) [10.1979 - 12.1984] (1779ccm, 90Kw, 122HP)
ALFA ROMEO ALFETTA (116_) 1.8 (11608) [10.1979 - 12.1984] (1779ccm, 89Kw, 121HP)
ALFA ROMEO ALFETTA (116_) 1.8 (11608, 11642) [07.1974 - 04.1982] (1779ccm, 85Kw, 116HP)
ALFA ROMEO ALFETTA (116_) 2.0 (116.55F, 116.56F, 116.55N, 116.56N) [07.1978 - 12.1984] (1962ccm, 97Kw, 132HP)
ALFA ROMEO ALFETTA (116_) 2.0 (116.55G, 116.56G) [03.1977 - 02.1980] (1962ccm, 89Kw, 121HP)
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116_) 1.6 (11604) [01.1976 - 09.1982] (1570ccm, 79Kw, 107HP)
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116_) 1.8 (11610) [01.1974 - 12.1976] (1779ccm, 85Kw, 116HP)
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116_) 1.8 (11610, 11654) [06.1974 - 12.1976] (1779ccm, 89Kw, 121HP)
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116_) 2.0 (11610) [07.1978 - 01.1986] (1962ccm, 89Kw, 121HP)
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116_) 2.0 (11636, 11610) [06.1977 - 12.1984] (1962ccm, 96Kw, 131HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (116_) 1.3 (116.44A) [10.1977 - 06.1983] (1357ccm, 66Kw, 90HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (116_) 1.6 (116.50B) [10.1977 - 04.1985] (1570ccm, 79Kw, 107HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (116_) 1.8 (116.AA, 116.AB) [04.1979 - 04.1985] (1779ccm, 90Kw, 122HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (116_) 1.8 Turbo (116) [01.1984 - 12.1985] (1779ccm, 110Kw, 150HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (116_) 2.0 (116.A1A) [06.1980 - 04.1985] (1962ccm, 96Kw, 131HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (116_) 2.0 Turbo (116) [04.1983 - 06.1985] (1962ccm, 125Kw, 170HP)
ALFA ROMEO GT (105_) 1300 Junior (105) [01.1966 - 12.1977] (1290ccm, 64Kw, 87HP)
ALFA ROMEO GT (105_) 1600 (115) [06.1971 - 12.1977] (1570ccm, 80Kw, 109HP)
ALFA ROMEO GT (105_) 1600 (115) [09.1972 - 12.1977] (1570ccm, 76Kw, 103HP)
ALFA ROMEO GT (105_) V 1750 (105) [01.1967 - 12.1972] (1779ccm, 83Kw, 113HP)
ALFA ROMEO GT (105_) V 2000 (105) [01.1971 - 12.1977] (1962ccm, 96Kw, 131HP)
ALFA ROMEO GTV (116_) 2.0 (11636) [07.1978 - 01.1986] (1962ccm, 96Kw, 131HP)
ALFA ROMEO RZ 3.0 V6 Zagato (162D1) [01.1992 - 12.1994] (2959ccm, 152Kw, 207HP)
ALFA ROMEO SPIDER (105_) 1600 (10503) [03.1966 - 12.1968] (1570ccm, 80Kw, 109HP)
ALFA ROMEO SPIDER (105_) 1750 (10557) [01.1967 - 12.1971] (1779ccm, 83Kw, 113HP)
ALFA ROMEO SPIDER (115_) 1600 (11507) [03.1971 - 12.1979] (1570ccm, 80Kw, 109HP)
ALFA ROMEO SPIDER (115_) 1600 (11535) [03.1976 - 12.1990] (1570ccm, 76Kw, 103HP)
ALFA ROMEO SPIDER (115_) 1600 (115A2) [01.1990 - 12.1993] (1570ccm, 79Kw, 107HP)
ALFA ROMEO SPIDER (115_) 2000 (11538, 115661) [08.1986 - 12.1990] (1962ccm, 92Kw, 125HP)
ALFA ROMEO SPIDER (115_) 2000 (11538, 115A1) [01.1977 - 12.1993] (1962ccm, 93Kw, 126HP)
ALFA ROMEO SPIDER (115_) 2000 (115680, 115681) [08.1986 - 12.1990] (1962ccm, 85Kw, 116HP)
ALFA ROMEO SPIDER (115_) 2000 (115A1A) [01.1990 - 12.1993] (1962ccm, 88Kw, 120HP)
ALFA ROMEO SZ 3.0 V6 Zagato (162C1) [09.1988 - 08.1994] (2959ccm, 152Kw, 207HP)
ALPINE A310 1.6 Injection [01.1976 - 12.1977] (1605ccm, 94Kw, 127HP)
ALPINE A310 1.6 [01.1971 - 12.1977] (1605ccm, 93Kw, 127HP)
ALPINE A310 1.7 [01.1971 - 12.1977] (1647ccm, 70Kw, 95HP)
ALPINE A310 2.7 V6 [01.1976 - 12.1984] (2664ccm, 110Kw, 150HP)
BREDAMENARINIBUS ZEUS M240LI [03.2008 - ] (6374ccm, 205Kw, 279HP)
CHRYSLER 300 C (LX, LE) 2.7 [09.2004 - 11.2012] (2736ccm, 142Kw, 193HP)
CHRYSLER 300 C (LX, LE) 3.5 [09.2004 - 11.2012] (3518ccm, 183Kw, 249HP)
CHRYSLER 300 C (LX, LE) 5.7 [09.2004 - 12.2008] (5654ccm, 250Kw, 340HP)
CHRYSLER 300 C Touring (LX, LE) 2.7 [09.2004 - 12.2010] (2736ccm, 142Kw, 193HP)
CHRYSLER 300 C Touring (LX, LE) 3.5 AWD [09.2004 - 12.2010] (3518ccm, 183Kw, 249HP)
CHRYSLER 300 C Touring (LX, LE) 3.5 [09.2004 - 12.2010] (3518ccm, 183Kw, 249HP)
CHRYSLER 300 C Touring (LX, LE) 5.7 AWD [04.2005 - 12.2010] (5654ccm, 250Kw, 340HP)
CHRYSLER 300 C Touring (LX, LE) 5.7 [09.2004 - 12.2010] (5654ccm, 250Kw, 340HP)
CHRYSLER 300 M (LR) 2.7 V6 24V [08.2000 - 09.2004] (2736ccm, 150Kw, 204HP)
CHRYSLER 300 M (LR) 2.7 V6 24V [11.1998 - 08.2000] (2736ccm, 149Kw, 203HP)
CHRYSLER 300 M (LR) 3.5 V6 24V [07.1998 - 08.2000] (3518ccm, 187Kw, 254HP)
CHRYSLER 300 M (LR) 3.5 V6 24V [08.2000 - 09.2004] (3518ccm, 185Kw, 252HP)
CHRYSLER CARAVAN II (ES) 2.5 i [01.1991 - 09.1995] (2501ccm, 72Kw, 98HP)
CHRYSLER CARAVAN II (ES) 2.5 i [08.1990 - 09.1995] (2501ccm, 74Kw, 101HP)
CHRYSLER CARAVAN II (ES) 3.3 i AWD [08.1990 - 09.1995] (3301ccm, 110Kw, 150HP)
CHRYSLER CARAVAN II (ES) 3.3 i AWD [08.1990 - 09.1995] (3301ccm, 120Kw, 163HP)
CHRYSLER CARAVAN II (ES) 3.3 i [08.1990 - 09.1995] (3301ccm, 110Kw, 150HP)
CHRYSLER CARAVAN II (ES) 3.3 i [08.1990 - 09.1995] (3301ccm, 120Kw, 163HP)
CHRYSLER CARAVAN III (GS) 3.0 [01.1995 - 03.2001] (2972ccm, 112Kw, 152HP)
CHRYSLER CARAVAN III (GS) 3.3 i [01.1995 - 03.2001] (3301ccm, 116Kw, 158HP)
CHRYSLER CARAVAN III (GS) 3.8 i AWD [01.1995 - 03.2001] (3778ccm, 122Kw, 166HP)
CHRYSLER CARAVAN III (GS) 3.8 i AWD [01.1995 - 03.2001] (3778ccm, 131Kw, 178HP)
CHRYSLER CIRRUS (JR) 2.7 V6 24V [04.2001 - 06.2007] (2736ccm, 149Kw, 203HP)
CHRYSLER CIRRUS Cabriolet (JR) 2.7 V6 24V [04.2001 - 06.2007] (2736ccm, 149Kw, 203HP)
CHRYSLER GRAND VOYAGER IV (RG, RS) 2.4 [02.2000 - 12.2008] (2429ccm, 108Kw, 147HP)
CHRYSLER GRAND VOYAGER IV (RG, RS) 3.3 AWD [02.2000 - 12.2008] (3301ccm, 128Kw, 174HP)
CHRYSLER GRAND VOYAGER IV (RG, RS) 3.3 [02.2000 - 12.2008] (3301ccm, 128Kw, 174HP)
CHRYSLER GRAND VOYAGER IV (RG, RS) 3.8 AWD [02.2000 - 12.2008] (3778ccm, 160Kw, 218HP)
CHRYSLER GRAND VOYAGER IV (RG, RS) 3.8 [02.2000 - 12.2008] (3778ccm, 160Kw, 218HP)
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT) 3.3 [01.2008 - ] (3301ccm, 125Kw, 170HP)
CHRYSLER VISION 3.5 i V6 [09.1993 - 12.1997] (3518ccm, 155Kw, 211HP)
DODGE NITRO 4.0 4WD [09.2006 - 12.2007] (3952ccm, 191Kw, 260HP)
FAP B-Series 1118 BS [ - ] (4249ccm, 130Kw, 177HP)
FAP B-Series 1318 B, 1318 BD [ - ] (4249ccm, 130Kw, 177HP)
FAP B-Series 1318 BK [ - ] (4249ccm, 130Kw, 177HP)
FAP B-Series 1418 BSK [ - ] (4249ccm, 130Kw, 177HP)
FIAT 124 (124_) 1400 Special (124A) [01.1971 - 07.1975] (1438ccm, 55Kw, 75HP)
FIAT 124 (124_) 1400 Special [12.1968 - 12.1972] (1438ccm, 51Kw, 70HP)
FIAT 124 (124_) 1500 Special T [01.1971 - 07.1975] (1438ccm, 59Kw, 80HP)
FIAT 124 (124_) 1600 Special T (124A) [01.1973 - 07.1975] (1592ccm, 70Kw, 95HP)
FIAT 124 cupe (124_) 1400 Sport [06.1967 - 10.1972] (1438ccm, 66Kw, 90HP)
FIAT 124 cupe (124_) 1600 (BC 1) [04.1970 - 10.1973] (1608ccm, 81Kw, 110HP)
FIAT 124 cupe (124_) 1600 (BC 1) [11.1971 - 10.1973] (1608ccm, 74Kw, 100HP)
FIAT 124 cupe (124_) 1800 Sport (CC1) [01.1973 - 02.1976] (1756ccm, 87Kw, 118HP)
FIAT 124 cupe (124_) 1800 Sport [01.1973 - 02.1976] (1756ccm, 82Kw, 112HP)
FIAT 124 Spider (124_) 1500 Sport (BS) [01.1966 - 12.1972] (1438ccm, 66Kw, 90HP)
FIAT 124 Spider (124_) 1600 Sport (BS1) [11.1969 - 08.1973] (1592ccm, 74Kw, 100HP)
FIAT 124 Spider (124_) 1800 Rally Abarth (CSA) [09.1972 - 07.1975] (1756ccm, 94Kw, 128HP)
FIAT 124 Spider (124_) 1800 Sport (CS1) [01.1973 - 07.1975] (1739ccm, 82Kw, 112HP)
FIAT 125 (125_) 1.6 (TA) [07.1967 - 03.1974] (1608ccm, 66Kw, 90HP)
FIAT 125 (125_) 1.6 (TA) [10.1968 - 10.1973] (1608ccm, 74Kw, 100HP)
FIAT 131 (131_) 1.3 Mirafiori (131A) [10.1974 - 12.1982] (1297ccm, 48Kw, 65HP)
FIAT 131 (131_) 1.4 Mirafiori [11.1980 - 01.1984] (1367ccm, 51Kw, 70HP)
FIAT 131 (131_) 1.4 Super Mirafiori [04.1981 - 12.1983] (1367ccm, 55Kw, 75HP)
FIAT 131 (131_) 1.6 (131A1) [10.1974 - 09.1981] (1585ccm, 55Kw, 75HP)
FIAT 131 (131_) 1.6 Super Mirafiori (A) [03.1979 - 03.1982] (1585ccm, 72Kw, 98HP)
FIAT 131 (131_) 1.6 Super [03.1978 - 01.1984] (1585ccm, 71Kw, 97HP)
FIAT 131 (131_) 1.6 [11.1976 - 12.1984] (1585ccm, 63Kw, 85HP)
FIAT 131 (131_) 2.0 Racing [06.1978 - 12.1981] (1995ccm, 85Kw, 115HP)
FIAT 131 (131_) 2.0 Super [01.1981 - 12.1984] (1995ccm, 83Kw, 113HP)
FIAT 131 Familiare/Panorama (131_) 1.3 Mirafiori (AF) [03.1975 - 03.1982] (1297ccm, 48Kw, 65HP)
FIAT 131 Familiare/Panorama (131_) 1.4 Mirafiori [11.1981 - 01.1984] (1367ccm, 51Kw, 70HP)
FIAT 131 Familiare/Panorama (131_) 1.6 CL (AF1) [03.1975 - 12.1978] (1585ccm, 55Kw, 75HP)
FIAT 131 Familiare/Panorama (131_) 1.6 Super [12.1979 - 12.1981] (1585ccm, 72Kw, 97HP)
FIAT 131 Familiare/Panorama (131_) 1.6 [11.1980 - 12.1984] (1585ccm, 63Kw, 85HP)
FIAT 131 Familiare/Panorama (131_) 2.0 Super [01.1981 - 12.1984] (1995ccm, 83Kw, 113HP)
FIAT 132 (132_) 1.6 [01.1976 - 12.1982] (1585ccm, 72Kw, 98HP)
FIAT 132 (132_) 1.6 [03.1977 - 12.1981] (1585ccm, 66Kw, 90HP)
FIAT 132 (132_) 1.6 [05.1977 - 09.1982] (1585ccm, 65Kw, 88HP)
FIAT 132 (132_) 2.0 i.e. [01.1980 - 12.1982] (1995ccm, 90Kw, 122HP)
FIAT ARGENTA (132_) 1600 i.e [04.1981 - 12.1985] (1585ccm, 66Kw, 90HP)
FIAT ARGENTA (132_) 1600 [04.1981 - 12.1985] (1585ccm, 72Kw, 98HP)
FIAT ARGENTA (132_) 2000 i.e. [06.1981 - 07.1986] (1995ccm, 90Kw, 122HP)
FIAT ARGENTA (132_) 2000 [06.1978 - 12.1985] (1995ccm, 83Kw, 113HP)
FIAT CAMPAGNOLA 2.0 [06.1974 - 10.1989] (1995ccm, 59Kw, 80HP)
FIAT CROMA (154_) 1600 [12.1985 - 12.1990] (1585ccm, 61Kw, 83HP)
FIAT CROMA (154_) 2000 CHT (154.AC) [12.1985 - 02.1989] (1995ccm, 66Kw, 90HP)
FIAT CROMA (154_) 2000 CHT [01.1991 - 09.1992] (1995ccm, 74Kw, 100HP)
FIAT REGATA (138_) 100 Super 1.6 [10.1983 - 07.1989] (1585ccm, 70Kw, 95HP)
FIAT REGATA (138_) 100 Super 1.6 [10.1983 - 12.1990] (1585ccm, 74Kw, 101HP)
FIAT REGATA Weekend (138_) 100 1.6 (RF) [09.1984 - 12.1990] (1585ccm, 74Kw, 101HP)
FIAT RITMO (138_) 1.1 [10.1982 - 12.1987] (1116ccm, 40Kw, 55HP)
FIAT RITMO (138_) 1.6 [01.1983 - 12.1987] (1585ccm, 74Kw, 100HP)
FIAT RITMO Cabriolet (138_) 100 1.6 [10.1985 - 12.1987] (1585ccm, 74Kw, 100HP)
FIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.AN) [03.1990 - 08.1996] (1756ccm, 81Kw, 110HP)
FIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.AN) [03.1992 - 08.1996] (1756ccm, 77Kw, 105HP)
FIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.AV) [09.1993 - 08.1996] (1756ccm, 76Kw, 103HP)
FIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.AZ) [09.1993 - 08.1996] (1756ccm, 66Kw, 90HP)
FIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.BY) [10.1994 - 08.1996] (1756ccm, 74Kw, 101HP)
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.8 i.e. ( [03.1990 - 08.1996] (1756ccm, 81Kw, 110HP)
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.8 i.e. (159.AN) [03.1992 - 12.1993] (1756ccm, 77Kw, 105HP)
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.8 i.e. (159.AV) [09.1993 - 08.1996] (1756ccm, 76Kw, 103HP)
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.8 i.e. (159.BY) [10.1994 - 08.1996] (1756ccm, 74Kw, 101HP)
FSO 125P 1.3 1300 [10.1967 - 08.1992] (1295ccm, 47Kw, 64HP)
FSO 125P 1.5 1500 [10.1967 - 08.1992] (1481ccm, 55Kw, 75HP)
FSO 125P combi 1.3 [10.1967 - 08.1992] (1295ccm, 47Kw, 64HP)
FSO 125P combi 1.5 [10.1967 - 08.1992] (1481ccm, 55Kw, 75HP)
FSO 127P 0.9 [10.1969 - 10.1976] (903ccm, 33Kw, 45HP)
FSO ATOU III limuzina 1.6 i [09.1992 - 03.2002] (1598ccm, 57Kw, 78HP)
FSO CARO III 1.6 i [09.1992 - 03.2002] (1598ccm, 57Kw, 78HP)
FSO POLONEZ I 1.3 [01.1978 - 12.1980] (1295ccm, 48Kw, 65HP)
FSO POLONEZ I 1.5 Turbo [01.1978 - 12.1991] (1481ccm, 70Kw, 95HP)
FSO POLONEZ I 1.5 [01.1978 - 08.1988] (1481ccm, 60Kw, 82HP)
FSO POLONEZ I 1.5 [10.1977 - 08.1988] (1481ccm, 55Kw, 75HP)
FSO POLONEZ I 1.6 [08.1986 - 08.1988] (1598ccm, 64Kw, 87HP)
FSO POLONEZ II 1.5 i [08.1988 - 08.1992] (1481ccm, 55Kw, 75HP)
FSO POLONEZ II 1.5 [08.1988 - 08.1992] (1481ccm, 55Kw, 75HP)
FSO POLONEZ II 1.6 [08.1988 - 08.1992] (1598ccm, 64Kw, 87HP)
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.5 i 4x4 [12.1991 - 09.2001] (2469ccm, 90Kw, 122HP)
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.5 [10.1990 - 09.1996] (2464ccm, 89Kw, 121HP)
JEEP CHEROKEE (XJ) 4.0 i 4x4 [01.1995 - 09.2001] (3964ccm, 131Kw, 178HP)
JEEP CHEROKEE (XJ) 4.0 i [01.1988 - 09.2001] (3964ccm, 136Kw, 185HP)
JEEP CHEROKEE (XJ) 4.0 i [02.1999 - 09.2001] (3960ccm, 135Kw, 184HP)
JEEP CHEROKEE (XJ) 4.0 i [07.1998 - 09.2001] (3960ccm, 127Kw, 173HP)
JEEP CJ5 - CJ8 2.0 [01.1983 - 12.1987] (1995ccm, 63Kw, 85HP)
JEEP COMMANDER (XK, XH) 4.7 V8 4x4 [09.2005 - 12.2010] (4701ccm, 170Kw, 231HP)
JEEP COMMANDER (XK, XH) 5.7 V8 4x4 [09.2005 - 12.2010] (5654ccm, 240Kw, 326HP)
JEEP GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) 4.0 i 4x4 (Z) [10.1995 - 04.1999] (3960ccm, 130Kw, 177HP)
JEEP GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) 5.2 4x4 (Z) [10.1995 - 04.1999] (5216ccm, 156Kw, 212HP)
JEEP GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) 5.2 i 4x4 (ZJ) [01.1992 - 04.1999] (5210ccm, 155Kw, 211HP)
JEEP GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) 5.2 i 4x4 (ZJ) [09.1992 - 09.1998] (5210ccm, 158Kw, 215HP)
JEEP GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) 5.9 i 4x4 [08.1997 - 04.1999] (5889ccm, 177Kw, 241HP)
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 4.0 4x4 [04.1999 - 09.2005] (3960ccm, 140Kw, 190HP)
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 4.7 V8 4x4 [04.1999 - 08.2000] (4701ccm, 162Kw, 220HP)
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 4.7 V8 4x4 [04.1999 - 09.2005] (4701ccm, 164Kw, 223HP)
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 4.7 V8 4x4 [06.2003 - 09.2005] (4701ccm, 167Kw, 227HP)
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 4.7 V8 4x4 [10.2001 - 09.2005] (4701ccm, 190Kw, 258HP)
JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 4.7 V8 4x4 [06.2005 - 12.2010] (4701ccm, 170Kw, 231HP)
JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 5.7 Overland Hemi V8 4x4 [06.2005 - 12.2010] (5654ccm, 240Kw, 326HP)
JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 6.1 SRT8 4x4 [03.2006 - 12.2010] (6059ccm, 313Kw, 426HP)
JEEP WRANGLER / TJ II (TJ) 2.5 [08.1996 - 04.2007] (2464ccm, 87Kw, 118HP)
JEEP WRANGLER / TJ II (TJ) 4.0 Rubicon [08.2003 - 04.2007] (3964ccm, 128Kw, 174HP)
JEEP WRANGLER / TJ II (TJ) 4.0 [06.1998 - 04.2007] (3960ccm, 124Kw, 169HP)
JEEP WRANGLER I (YJ, SJ_) 4.0 [12.1991 - 08.1996] (3964ccm, 131Kw, 178HP)
LADA 1200-1500 combi 1200 (2102) [09.1973 - 08.1984] (1198ccm, 44Kw, 60HP)
LADA 1200-1500 combi 1500 (2102) [09.1973 - 06.1985] (1452ccm, 55Kw, 75HP)
LADA 1200-1600 1200 L/S (2101) [01.1970 - 06.1986] (1198ccm, 44Kw, 60HP)
LADA 1200-1600 1300 (VAZ2101) [05.1978 - 01.1987] (1294ccm, 48Kw, 65HP)
LADA 1200-1600 1300 (WAS21011) [08.1974 - 08.1984] (1294ccm, 51Kw, 69HP)
LADA 1200-1600 1500 (WAS2103, WAS2106) [09.1972 - 08.1984] (1458ccm, 55Kw, 75HP)
LADA 1200-1600 1500 N/S (VAZ2103) [11.1975 - 10.1986] (1452ccm, 55Kw, 75HP)
LADA 1200-1600 1600 (2106) [01.1984 - 01.1990] (1569ccm, 56Kw, 76HP)
LADA 1200-1600 1600 (2106) [09.1972 - 08.1984] (1569ccm, 58Kw, 79HP)
LADA 1200-1600 1600 N/L (VAZ2106, VAZ2103) [03.1979 - 12.2005] (1569ccm, 57Kw, 78HP)
LADA 1500 (2105) 1.6 (WAS21074) [01.1988 - 10.2001] (1569ccm, 56Kw, 76HP)
LADA 1500 (2105) 1200 Junior/L (2105) [09.1981 - 04.2012] (1198ccm, 44Kw, 60HP)
LADA 1500 (2105) 1300 Spezial/L (2105) [05.1981 - 04.2012] (1294ccm, 48Kw, 65HP)
LADA 1500 (2105) 1500 S (WAS21093) [06.1989 - 04.2012] (1499ccm, 52Kw, 71HP)
LADA 1500 (2105) 1500 Special (VAZ2105, WAS21053) [03.1985 - 04.2012] (1452ccm, 55Kw, 75HP)
LADA CEVARO (2108, 2109, 2113, 2114) 1100 [02.1988 - 12.1994] (1099ccm, 39Kw, 53HP)
LADA CEVARO (2108, 2109, 2113, 2114) 1300 [01.1986 - 12.1994] (1288ccm, 48Kw, 65HP)
LADA CEVARO (2108, 2109, 2113, 2114) 1300 [06.1987 - 12.1996] (1288ccm, 46Kw, 63HP)
LADA DIVA limuzina (21099, 2115) 1100 [07.1991 - 08.1999] (1099ccm, 39Kw, 53HP)
LADA DIVA limuzina (21099, 2115) 1300 [05.1989 - 07.1997] (1288ccm, 48Kw, 65HP)
LADA DIVA limuzina (21099, 2115) 1300 [05.1990 - 08.1999] (1288ccm, 46Kw, 63HP)
LADA DIVA limuzina (21099, 2115) 1300 [07.1991 - 08.1999] (1288ccm, 45Kw, 61HP)
LADA DIVA limuzina (21099, 2115) 1500 [07.1991 - 12.1996] (1499ccm, 50Kw, 68HP)
LADA DIVA limuzina (21099, 2115) 1500 [09.1991 - 12.1996] (1499ccm, 53Kw, 72HP)
LADA DIVA limuzina (21099, 2115) 1500 [11.1994 - 12.2006] (1499ccm, 52Kw, 71HP)
LADA KALINKA combi (2104) 1300 [09.1985 - 12.1994] (1294ccm, 48Kw, 65HP)
LADA KALINKA combi (2104) 1500 [09.1985 - 02.1993] (1452ccm, 55Kw, 75HP)
LADA NIVA autoturism de teren, inchis (2121, 2131) 1.6 4x4 [01.1987 - 03.1995] (1569ccm, 54Kw, 73HP)
LADA NIVA autoturism de teren, inchis (2121, 2131) 1.7 LPG [09.2002 - 12.2015] (1690ccm, 57Kw, 78HP)
LADA NIVA autoturism de teren, inchis (2121, 2131) 1600 [12.1976 - 12.1993] (1569ccm, 56Kw, 76HP)
LADA PRIORA hatchback (2172) 1.6 [12.2008 - 12.2013] (1597ccm, 60Kw, 82HP)
LADA PRIORA hatchback (2172) 1.6 [12.2008 - 12.2015] (1597ccm, 72Kw, 98HP)
LADA PRIORA limuzina (2170_) 1.6 [12.2008 - 12.2013] (1597ccm, 60Kw, 82HP)
LADA TOSCANA (2107) 1300 [12.1985 - 05.2012] (1294ccm, 48Kw, 65HP)
LADA TOSCANA (2107) 1500 [09.1983 - 02.1993] (1452ccm, 55Kw, 75HP)
LANCIA DEDRA (835_) 1.8 i.e. (835AC, 835BC) [09.1989 - 06.1994] (1756ccm, 80Kw, 109HP)
LANCIA DELTA I (831_) 1.6 GT (831AB.06) [11.1982 - 04.1986] (1585ccm, 77Kw, 105HP)
LANCIA DELTA I (831_) 1.6 GT i.e. (831AB.010) [05.1987 - 08.1992] (1585ccm, 66Kw, 90HP)
LANCIA DELTA I (831_) 1.6 GT i.e. (831AB.016) [08.1986 - 08.1988] (1585ccm, 80Kw, 109HP)
LANCIA DELTA II (836_) 1.8 i.e. (836AE) [06.1993 - 08.1999] (1756ccm, 76Kw, 103HP)
LANCIA DELTA II (836_) 1.8 i.e. (836AG, 836AL) [07.1994 - 08.1999] (1756ccm, 66Kw, 90HP)
LANCIA DELTA II (836_) 1.8 i.e. 16V GT (836AR) [03.1996 - 08.1999] (1747ccm, 96Kw, 131HP)
LOTUS ECLAT 2.0 [10.1975 - 05.1980] (1969ccm, 119Kw, 162HP)
LOTUS ECLAT 2.2 [05.1980 - 08.1986] (2172ccm, 119Kw, 162HP)
LOTUS ELITE 2.0 [05.1974 - 05.1980] (1969ccm, 119Kw, 162HP)
LOTUS ELITE 2.2 [05.1980 - 12.1982] (2172ccm, 119Kw, 162HP)
LOTUS ESPRIT S2 2.0 [10.1975 - 05.1980] (1969ccm, 119Kw, 162HP)
LOTUS ESPRIT S2 2.2 Turbo [02.1980 - 08.1988] (2174ccm, 157Kw, 214HP)
LOTUS ESPRIT S3 2.2 [05.1980 - 08.1986] (2172ccm, 119Kw, 162HP)
LOTUS ESPRIT S4 (082) 2.2 [09.1988 - 03.1992] (2174ccm, 160Kw, 218HP)
LOTUS EXCEL 2.2 SE/SA [10.1984 - 08.1991] (2172ccm, 135Kw, 184HP)
LOTUS EXCEL 2.2 [10.1983 - 08.1986] (2172ccm, 119Kw, 162HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 AK [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 K [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 S, 1831 LS [04.1996 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1831, 1831 L [04.1996 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 AK [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 K [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 S, 1835 LS [04.1996 - 10.2002] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1835, 1835 L [04.1996 - 10.2002] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1840 AK [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1840 K [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1840 S, 1840 LS [04.1996 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1840, 1840 L [04.1996 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1843 AK [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1843 K [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1843 S, 1843 LS [04.1996 - 10.2002] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1843, 1843 L [04.1996 - 10.2002] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1846 AK [04.1997 - 10.2003] (11946ccm, 335Kw, 456HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1846 S, 1846 LS [10.1998 - 10.2002] (11946ccm, 335Kw, 456HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1848 AK [04.1997 - 10.2002] (15928ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1848 K [04.1997 - 10.2002] (15928ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1848 S, 1848 LS [04.1996 - 10.2002] (15928ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1848, 1848 L [04.1996 - 10.2002] (15928ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1853 S, 1853 LS [04.1996 - 10.2002] (15928ccm, 390Kw, 530HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1853, 1853 L [04.1996 - 10.2002] (15928ccm, 390Kw, 530HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1857 L [04.1997 - 10.2002] (15928ccm, 420Kw, 571HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 1857 LS [04.1997 - 10.2002] (15928ccm, 420Kw, 571HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2031 A [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2031 AK [09.1996 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2031 AS [04.1996 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2031 K [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2031 S [04.1996 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2031 [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2035 A [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2035 S [04.1996 - 10.2002] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2040 AK [09.1996 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2040 AS [04.1996 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2040 S [04.1996 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2040 [09.1996 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2043 AS [04.1996 - 10.2002] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2048 AS [04.1996 - 10.2002] (15928ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2053 S [04.1996 - 10.2002] (15928ccm, 390Kw, 530HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2531 LS [09.1996 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2531, 2531 L [09.1996 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2535 L [09.1996 - 10.2002] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2535 LS [09.1996 - 10.2002] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2540 LS [09.1996 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2540, 2540 L [09.1996 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2543 LS [09.1996 - 10.2002] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2543, 2543 L [09.1996 - 10.2002] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2546 LS [10.1997 - 10.2002] (11946ccm, 335Kw, 456HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2548 LS [09.1996 - 10.2002] (15928ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2548, 2548 L [09.1996 - 10.2002] (15928ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2553 LS [09.1996 - 10.2002] (15928ccm, 390Kw, 530HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2553, 2553 L [09.1996 - 10.2002] (15928ccm, 390Kw, 530HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2557 L [09.1996 - 10.2002] (15928ccm, 420Kw, 571HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2631 B [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2631 K [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2631, 2631 L [04.1996 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2635 B [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2635 K, 2635 LK [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2635, 2635 L [04.1996 - 10.2002] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2640 B [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2640 K, 2640 LK [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2640 S, 2640 LS [09.1996 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2640, 2640 L [04.1996 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2643 B [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2643 K, 2643 LK [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2643 S, 2643 LS [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2643, 2643 L [04.1996 - 10.2002] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2646 B [10.1997 - 10.2002] (11946ccm, 335Kw, 456HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2646 S, 2646 LS [10.1997 - 10.2002] (11946ccm, 335Kw, 456HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2648 K, 2648 LK [04.1997 - 10.2002] (15928ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2648 K, 2648 LK [10.1997 - 10.2002] (11946ccm, 355Kw, 483HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2648 S, 2648 LS [09.1996 - 10.2002] (15928ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2648 S, 2648 LS [10.1997 - 10.2002] (11946ccm, 355Kw, 483HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2648, 2648 L [04.1996 - 10.2002] (15928ccm, 350Kw, 476HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2650 S, 2650 LS [10.1997 - 10.2002] (15928ccm, 370Kw, 503HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2653 K, 2653 LK [04.1997 - 10.2002] (15928ccm, 390Kw, 530HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2653 S, 2653 LS [09.1996 - 10.2002] (15928ccm, 390Kw, 530HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2653, 2653 L [04.1996 - 10.2002] (15928ccm, 390Kw, 530HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2657 K, 2657 LK [04.1997 - 10.2002] (15928ccm, 420Kw, 571HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2657 L [04.1997 - 10.2002] (15928ccm, 420Kw, 571HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 2657 S, 2657 LS [04.1997 - 10.2002] (15928ccm, 420Kw, 571HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3231 B [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3231 K [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3235 B [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3235 K [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3235 [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3240 B [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3240 K [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3240 [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 290Kw, 394HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3243 B [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3243 K [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3243 [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 315Kw, 428HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3246 B [10.1997 - 10.2002] (11946ccm, 335Kw, 456HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3246 K [10.1997 - 10.2002] (11946ccm, 335Kw, 456HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3331 A [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3331 AK [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3331 AS [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3331 B [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3331 K [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3331 S [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3331 [04.1997 - 10.2002] (11946ccm, 230Kw, 313HP)
MERCEDES-BENZ ACTROS 3335 AK [10.1997 - 10.2003] (11946ccm, 260Kw, 354HP)
MERCEDES-BENZ
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!

Produsele comercializate sunt noi aftermarket, pe cod de producător.
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Alfa-Romeo 155
Alfa-Romeo 164
Alfa-Romeo 75
Alfa-Romeo 90
Alfa-Romeo Alfetta
Alfa-Romeo Giulietta
Alfa-Romeo GT
Alfa-Romeo GTV
Alfa-Romeo Junior
Alfa-Romeo RZ/SZ
Alfa-Romeo Spider
Chrysler 300 M
Chrysler Cirrus
Chrysler ES
Chrysler Grand Caravan
Chrysler Grand Voyager
Chrysler GS
Chrysler Vision
Chrysler Voyager
Dodge Caravan
Dodge Grand Caravan
Dodge Nitro
Fiat 124
Fiat 125
Fiat 131
Fiat 132
Fiat Argenta
Fiat Croma
Fiat Regata
Fiat Ritmo
Fiat Spider
Fiat Tempra
Ford GT
Jeep Cherokee
Jeep Commander
Jeep Grand Cherokee
Jeep Wrangler
Lada 1200
Lada 1500
Lada Niva
Lada Priora
Lancia Dedra
Lancia Delta
Lotus Elite
Lotus Esprit
Lotus Excel
Lotus V8
Mercedes Actros
MG C
Opel GT
Renault Alpine A310
Renault Alpine V6
Renault Spider
Data actualizării anunțului: 13 Iun 2024, 05:47
3
vizualizări