Disc frana FORD FIESTA V JH JD Producator ABE C3G015ABE

91.98 Lei
Disc frana FORD FIESTA V JH JD Producator ABE C3G015ABE
Disc frana FORD FIESTA V (JH_ JD_) Producator ABE C3G015ABE-8
B4EC24-8
B4EC24 Grosime [mm] : 22
Diametru [mm] : 258
Înaltime [mm] : 43,5
Tip disc frâna : ventilat
Grosime disc frâna [mm] : 22
Grosime minima [mm] : 20
Numar gauri : 4
Diametru de centrare [mm] : 63,6
Contact indicator uzura : inclusiv contact avertizare uzura
Contact indicator uzura : cu contact integrat avertizare uzura
FORD FIESTA V (JH_ JD_) 1.4 16V
FORD FIESTA V (JH_ JD_) 1.4 TDCi
FORD FIESTA V (JH_ JD_) 1.3
FORD FIESTA V (JH_ JD_) 1.3
FORD FIESTA V (JH_ JD_) 1.6 16V
FORD FIESTA V (JH_ JD_) 1.25 16V
FORD FIESTA V (JH_ JD_) 1.25 16V
FORD FIESTA V (JH_ JD_) 1.6 TDCi
FORD FIESTA V (JH_ JD_) 1.4 16V
FORD FIESTA V (JH_ JD_) 1.4 TDCi
FORD FIESTA V (JH_ JD_) 1.3
FORD FIESTA V (JH_ JD_) 1.3
FORD FIESTA V (JH_ JD_) 1.6 16V
FORD FIESTA V (JH_ JD_) 1.25 16V
FORD FIESTA V (JH_ JD_) 1.25 16V
FORD FIESTA V (JH_ JD_) 1.6 TDCi
FORD FIESTA V (JH_ JD_) 1.4 16V
FORD FIESTA V (JH_ JD_) 1.4 TDCi
FORD FIESTA V (JH_ JD_) 1.3
FORD FIESTA V (JH_ JD_) 1.3
FORD FIESTA V (JH_ JD_) 1.6 16V
FORD FIESTA V (JH_ JD_) 1.25 16V
FORD FIESTA V (JH_ JD_) 1.25 16V
FORD FIESTA V (JH_ JD_) 1.6 TDCi
AP 24760 E
AP X 24760
ATE 24.0122-0172.1
BOSCH 0986478892
BRECO BS8344
BREMBO 09.7806.14
BREMBO 09.7806.75
FEBI BILSTEIN 12578
FERODO DDF1072
FORD 1148202
FORD 1320585
FORD 1323620
FORD 3555344
FORD 3573537
FORD 4077455
JURID 562078J
LUCAS ELECTRICAL DF4036
MAZDA DD32-33-25X
MAZDA DD59-33-25X
MAZDA DD633325X
METELLI 23-0476
REMSA 6575.10
TEXTAR 98200096201
ZIMMERMANN 250.1343.00
ZIMMERMANN 250134300


  • Producator: ABE
Tip disc: Ventilat Producător: ABE
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Ford Fiesta
Data actualizării anunțului: 23 Dec 2021, 05:00
0
vizualizări