Etrier frana PEUGEOT BOXER Autobus Producator LAUBER 77.3440

813.65 Lei
Etrier frana PEUGEOT BOXER Autobus Producator LAUBER 77.3440
Etrier frana PEUGEOT BOXER Autobus Producator LAUBER 77.3440-4
D64880-4
D64880 Sistem frânare : BOSCH
Grosime disc frâna [mm] : 16
Tip etrier frâna : etrier (1 piston)
Partea de montare : Axa spate stanga
Garantie : Garantie 2 ani
Piesa la schimb :
Diametru piston [mm] : 48
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 110
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 130
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 150
PEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 175
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 100
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 120
PEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 160
PEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 145
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 110
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 130
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 150
PEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 175
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 100
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 120
PEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 160
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 110
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 130
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 150
PEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 175
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 100
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 120
PEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 160
PEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 145
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 110
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 130
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 150
PEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 175
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 100
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 120
PEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 160
PEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 145
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 110
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 130
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 150
PEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 175
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 100
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 120
PEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 160
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 110
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 130
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 150
PEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 175
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 100
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 120
PEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 160
PEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 145
BENDIX 694817B
BOSCH 0 204 902 000
BOSCH 0 986 134 052
BREMBO F 61 238
BUDWEG CALIPER 343918
CITROËN 4401 K4
FIAT 71769995
FIAT 71769997
FIAT 71793180
FIAT 71793181
FIAT 71793182
FIAT 735353854
FIAT 735353870
FIAT 77364132
FTE RX4898135A0
HELLA PAGID 8AC 355 387-431
NK 2119147
SBS 13012119147


  • Producator: LAUBER
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Peugeot Boxer
Data actualizării anunțului: 06 Nov 2022, 05:00
0
vizualizări