Supapa EGR (LEV0009 LUCAS) MERCEDES-BENZ

1054.19 Lei
Supapa EGR (LEV0009 LUCAS) MERCEDES-BENZ
Denumire produs: Supapa EGR
Grupul de adunare: Recirculare gaze de esapament
Producator: LUCAS
Cod produs: LEV0009
Folosit si pentru: MERCEDES-BENZ

Specificatii produs:
Articol extins/Informatii de extindere: cu garnituri
Greutate neta: 0,9
Mod de operare: electric
Nr. de cuplaje: 4

Coduri echivalente:
AUTEX 959101
AUTEX 959102
AUTEX 959116
AUTEX 959119
BLOCKSTEM EGR0040
BLOCKSTEM EGR0203
BLOCKSTEM EGR0206
BLOCKSTEM EGR0207
BorgWarner (Wahler) 710023D
BorgWarner (Wahler) 7353D
BorgWarner (Wahler) 7389D
BorgWarner (Wahler) 7625D
CASCO CVG76005AS
CASCO CVG76005GS
CASCO CVG76009AS
CASCO CVG76009GS
CASCO CVG76013AS
CASCO CVG76013GS
CASCO CVG76017AS
CASCO CVG76017GS
DELPHI EG10428-12B1 [EG1042812B1]
DELPHI EG10485-12B1 [EG1048512B1]
DELPHI EG10487-12B1 [EG1048712B1]
DIPASPORT EGR032N
DIPASPORT EGR032R
DIPASPORT EGR069N
DIPASPORT EGR069R
DIPASPORT EGR069WHLN
DIPASPORT EGR094N
DIPASPORT EGR094R
DIPASPORT EGR138N
DIPASPORT EGR138PRBN
DIPASPORT EGR138R
DRI 717730027
EAN 5708279515939
ELSTOCK 73-0027 [730027]
ERA 555096
ERA 555096A
ERA 555165
ERA 555165A
ERA 555246
ERA 555246A
ERA 555256
FEBI BILSTEIN 100549
FEBI BILSTEIN 109631
FEBI BILSTEIN 109632
FISPA 83.888 [83888]
FISPA 83.888AS [83888AS]
FISPA 83.888R [83888R]
FISPA 83.890 [83890]
FISPA 83.894 [83894]
FISPA 83.894AS [83894AS]
FISPA 83.894R [83894R]
FISPA 83.895 [83895]
HOFFER 7518153
HOFFER 7518153E
HOFFER 7518153R
HOFFER 7518181
HOFFER 7518181E
HOFFER 7518181R
HOFFER 7518184
intec R620015
intec R620024
intec R620025
intec R620054
intec R620067
INTERMOTOR 14304
INTERMOTOR 14305
INTERMOTOR 14383
INTERMOTOR 14437
INTERMOTOR EGR231
INTERMOTOR EGR232
INTERMOTOR EGR265
INTERMOTOR EGR267
INTERMOTOR ERV077
INTERMOTOR ERV078
INTERMOTOR ERV135
INTERMOTOR ERV212
INTERMOTOR LEGR070
INTERMOTOR LEGR099
IPD 45-8096 [458096]
IPD 45-8097 [458097]
IPD 45-8111 [458111]
IPD 45-8114 [458114]
JAPANPARTS EGR-0507 [EGR0507]
LIZARTE EGR022
LUCAS FDR314
LUCAS FDR385
MEAT & DORIA 88153
MEAT & DORIA 88181
MEAT & DORIA 88184
MEAT & DORIA 88185
MERCEDES-BENZ 6161402760
MERCEDES-BENZ 6461400460
MERCEDES-BENZ 6461400760
MERCEDES-BENZ 6461400860
MERCEDES-BENZ 6461400960
MERCEDES-BENZ 6461401760
MERCEDES-BENZ 6461401960
MERCEDES-BENZ 6461402360
MERCEDES-BENZ 6461402760
MERCEDES-BENZ A6161402760
MERCEDES-BENZ A6461400460
MERCEDES-BENZ A6461400760
MERCEDES-BENZ A6461400860
MERCEDES-BENZ A6461400960
MERCEDES-BENZ A6461401760
MERCEDES-BENZ A6461401960
MERCEDES-BENZ A6461402360
MERCEDES-BENZ A6461402760
METZGER 0892343
METZGER 0892385
METZGER 0892406
METZGER 0892451
PIERBURG 7.24809.36.0 [724809360]
PIERBURG 7.24809.37.0 [724809370]
PIERBURG 7.24809.48.0 [724809480]
PIERBURG 7.24809.59.0 [724809590]
QUINTON HAZELL XEGR152
QUINTON HAZELL XEGR61
QUINTON HAZELL XEGR62
RE-EX 508-00036 [50800036]
SIDAT 83.888 [83888]
SIDAT 83.888AS [83888AS]
SIDAT 83.888R [83888R]
SIDAT 83.890 [83890]
SIDAT 83.894 [83894]
SIDAT 83.895 [83895]
TMI EG00036
TRISCAN 8813 23006 [881323006]
TRISCAN 8813 23007 [881323007]
TRISCAN 8813 23021 [881323021]
TRISCAN 8813 23036 [881323036]
VEMO V30-63-0002 [V30630002]
VEMO V30-63-0003 [V30630003]
VEMO V30-63-0007 [V30630007]
WILMINK GROUP WG1015304
WILMINK GROUP WG1015318
WILMINK GROUP WG1026980
WILMINK GROUP WG1026981
WILMINK GROUP WG1026992
WILMINK GROUP WG1027003
WILMINK GROUP WG1091443
WILMINK GROUP WG1091447
WILMINK GROUP WG1091460
WILMINK GROUP WG1091479
WILMINK GROUP WG1408712
WILMINK GROUP WG1408715
WILMINK GROUP WG1494537
WILMINK GROUP WG1494584
WILMINK GROUP WG1494667
WILMINK GROUP WG1724219
WILMINK GROUP WG1978493
WILMINK GROUP WG1978494
WILMINK GROUP WG2015745
WILMINK GROUP WG2047646
WILMINK GROUP WG2047648
WILMINK GROUP WG2170373
WILMINK GROUP WG2188504

Pies? auto compatibil? cu:
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 200 CDI (203.004) [02.2001 - 06.2003] (2148ccm, 75Kw, 102HP)
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 200 CDI (203.007) [04.2003 - 02.2007] (2148ccm, 90Kw, 122HP)
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C220 CDI (203.008) [02.2003 - 02.2007] (2148ccm, 110Kw, 150HP)
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 30 CDI AMG (203.018) [01.2003 - 02.2007] (2950ccm, 170Kw, 231HP)
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 200 CDI (204.007, 204.006) [01.2007 - 12.2009] (2148ccm, 100Kw, 136HP)
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C220 CDI (204.008) [01.2007 - 11.2008] (2148ccm, 120Kw, 163HP)
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C220 CDI (204.008) [01.2007 - 11.2008] (2148ccm, 125Kw, 170HP)
MERCEDES-BENZ C-CLASS Coupe Sport (CL203) C 200 CDI (203.707) [03.2003 - 05.2008] (2148ccm, 90Kw, 122HP)
MERCEDES-BENZ C-CLASS Coupe Sport (CL203) C220 CDI (203.708) [02.2004 - 05.2008] (2148ccm, 110Kw, 150HP)
MERCEDES-BENZ C-CLASS Coupe Sport (CL203) C 30 CDI AMG (203.718) [09.2002 - 05.2008] (2950ccm, 170Kw, 231HP)
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 200 CDI (203.204, 203.207) [03.2001 - 08.2007] (2148ccm, 75Kw, 102HP)
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 200 CDI (203.207) [04.2003 - 08.2007] (2148ccm, 90Kw, 122HP)
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C220 CDI (203.208) [02.2004 - 08.2007] (2148ccm, 110Kw, 150HP)
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C220 CDI (203.208) [08.2006 - 08.2007] (2149ccm, 100Kw, 136HP)
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 30 CDI AMG (203.218) [01.2003 - 08.2007] (2950ccm, 170Kw, 231HP)
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 200 CDI (204.207) [08.2007 - 12.2009] (2148ccm, 100Kw, 136HP)
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C220 CDI (204.208) [08.2007 - 11.2008] (2148ccm, 120Kw, 163HP)
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C220 CDI (204.208) [08.2007 - 11.2008] (2148ccm, 125Kw, 170HP)
MERCEDES-BENZ CLC-CLASS (CL203) CLC 200 CDI (203.707) [05.2008 - 06.2011] (2148ccm, 90Kw, 122HP)
MERCEDES-BENZ CLC-CLASS (CL203) CLC 220 CDI (203.708) [05.2008 - 06.2011] (2148ccm, 100Kw, 136HP)
MERCEDES-BENZ CLC-CLASS (CL203) CLC 220 CDI (203.708) [05.2008 - 06.2011] (2148ccm, 110Kw, 150HP)
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 220 CDI (209.308) [01.2005 - 05.2009] (2148ccm, 100Kw, 136HP)
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 220 CDI (209.308) [01.2005 - 05.2009] (2148ccm, 110Kw, 150HP)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 200 CDI (211.004) [07.2002 - 12.2008] (2148ccm, 75Kw, 102HP)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 200 CDI (211.004) [07.2002 - 12.2008] (2148ccm, 90Kw, 122HP)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 200 CDI (211.007) [04.2006 - 12.2008] (2148ccm, 100Kw, 136HP)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 220 CDI (211.006) [03.2002 - 12.2008] (2148ccm, 100Kw, 136HP)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 220 CDI (211.006) [03.2002 - 12.2008] (2148ccm, 110Kw, 150HP)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 220 CDI (211.008) [04.2006 - 12.2008] (2148ccm, 125Kw, 170HP)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 220 CDI [03.2003 - 12.2008] (2149ccm, 120Kw, 163HP)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 270 CDI (211.016) [03.2002 - 12.2008] (2685ccm, 120Kw, 163HP)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 270 CDI (211.016) [03.2002 - 12.2008] (2685ccm, 130Kw, 177HP)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 280 CDI (211.023) [05.2004 - 12.2008] (3222ccm, 130Kw, 177HP)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 320 CDI (211.026) [11.2002 - 12.2008] (3222ccm, 150Kw, 204HP)
MERCEDES-BENZ E-CLASS platou / sasiu (VF211) E 220 CDI (211.606) [10.2003 - 07.2006] (2148ccm, 110Kw, 150HP)
MERCEDES-BENZ E-CLASS platou / sasiu (VF211) E 220 CDI (211.608) [04.2006 - 07.2009] (2148ccm, 125Kw, 170HP)
MERCEDES-BENZ E-CLASS platou / sasiu (VF211) E 270 CDI (211.616) [03.2003 - 07.2009] (2685ccm, 120Kw, 163HP)
MERCEDES-BENZ E-CLASS platou / sasiu (VF211) E 270 CDI (211.616) [10.2003 - 07.2005] (2685ccm, 130Kw, 177HP)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 200 CDI (211.207) [04.2006 - 07.2009] (2148ccm, 100Kw, 136HP)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 220 CDI (211.206) [03.2003 - 07.2009] (2148ccm, 100Kw, 136HP)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 220 T CDI (211.206) [03.2003 - 07.2009] (2148ccm, 110Kw, 150HP)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 220 T CDI (211.208) [04.2006 - 07.2009] (2148ccm, 125Kw, 170HP)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 220 T CDI [03.2003 - 07.2009] (2148ccm, 120Kw, 163HP)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 270 T CDI (211.216) [03.2003 - 07.2009] (2685ccm, 120Kw, 163HP)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 270 T CDI (211.216) [03.2003 - 07.2009] (2685ccm, 130Kw, 177HP)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 280 T CDI (211.223) [05.2004 - 07.2009] (3222ccm, 130Kw, 177HP)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 320 T CDI (211.226) [03.2003 - 07.2009] (3222ccm, 150Kw, 204HP)
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W220) S 320 CDI (220.025, 220.125) [09.2002 - 08.2005] (3222ccm, 150Kw, 204HP)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t caroserie (906) 315 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) [02.2008 - 12.2009] (2148ccm, 110Kw, 150HP)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t platou / sasiu (906) 315 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233... [02.2008 - 12.2009] (2148ccm, 110Kw, 150HP)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4,6-t caroserie (906) 415 CDI (906.653, 906.655, 906.657) [06.2009 - 12.2009] (2148ccm, 110Kw, 150HP)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4,6-t platou / sasiu (906) 415 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) [06.2006 - 12.2009] (2148ccm, 110Kw, 150HP)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t caroserie (906) 515 CDI 4x4 (906.653, 906.655, 906.657) [06.2006 - 12.2009] (2148ccm, 110Kw, 150HP)
MERCEDES-BENZ V-CLASS (W639) CDI 2.0 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815) [08.2005 - ] (2148ccm, 85Kw, 116HP)
MERCEDES-BENZ V-CLASS (W639) CDI 2.0 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815) [09.2003 - ] (2148ccm, 80Kw, 109HP)
MERCEDES-BENZ V-CLASS (W639) CDI 2.0 4-matic (639.711, 639.713, 639.811, 639.813,... [03.2006 - ] (2148ccm, 85Kw, 116HP)
MERCEDES-BENZ V-CLASS (W639) CDI 2.0 4-matic (639.713) [07.2005 - ] (2148ccm, 80Kw, 109HP)
MERCEDES-BENZ V-CLASS (W639) CDI 2.2 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815) [09.2003 - ] (2148ccm, 110Kw, 150HP)
MERCEDES-BENZ V-CLASS (W639) CDI 2.2 4-matic (639.711, 639.713, 639.811, 639.813,... [07.2005 - ] (2148ccm, 110Kw, 150HP)
MERCEDES-BENZ VALENTE bus (W639) 109 CDI (639.701) [09.2003 - ] (2148ccm, 65Kw, 88HP)
MERCEDES-BENZ VALENTE bus (W639) 109 CDI (639.701, 639.703) [09.2006 - ] (2148ccm, 70Kw, 95HP)
MERCEDES-BENZ VALENTE bus (W639) 109 CDI 4x4 (639.701) [09.2007 - 08.2014] (2148ccm, 70Kw, 95HP)
MERCEDES-BENZ VALENTE bus (W639) 111 CDI (639.701, 639.703, 639.705) [09.2003 - ] (2148ccm, 80Kw, 109HP)
MERCEDES-BENZ VALENTE bus (W639) 111 CDI (639.701, 639.703, 639.705) [09.2007 - ] (2148ccm, 85Kw, 116HP)
MERCEDES-BENZ VALENTE bus (W639) 111 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705) [09.2007 - 08.2014] (2148ccm, 80Kw, 109HP)
MERCEDES-BENZ VALENTE bus (W639) 115 CDI (639.701, 639.703, 639.705) [09.2003 - ] (2148ccm, 110Kw, 150HP)
MERCEDES-BENZ VALENTE bus (W639) 115 CDI 4x4 (639.701, 639.705) [09.2007 - 08.2014] (2148ccm, 110Kw, 150HP)
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO caroserie (W639) 109 CDI (639.601, 639.603, 639.605) [08.2006 - ] (2148ccm, 70Kw, 95HP)
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO caroserie (W639) 109 CDI (639.601, 639.603, 639.605) [09.2003 - ] (2148ccm, 65Kw, 88HP)
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO caroserie (W639) 111 CDI (639.601, 639.603) [09.2007 - ] (2148ccm, 85Kw, 116HP)
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO caroserie (W639) 111 CDI (639.601, 639.603, 639.605) [09.2003 - ] (2148ccm, 80Kw, 109HP)
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO caroserie (W639) 111 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605) [09.2007 - ] (2148ccm, 80Kw, 109HP)
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO caroserie (W639) 115 CDI (639.601, 639.603, 639.605) [09.2003 - ] (2148ccm, 110Kw, 150HP)
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO caroserie (W639) 115 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605) [07.2006 - ] (2148ccm, 110Kw, 150HP)
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!

Produsele comercializate sunt noi aftermarket, pe cod de producător.
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Mercedes C-CLASS Coupe Sport CL203
Mercedes C-CLASS W203
Mercedes C-CLASS W204
Mercedes CLC-CLASS
Mercedes CLK C209
Mercedes E-CLASS W211
Mercedes S-CLASS W220
Mercedes SPRINTER
Mercedes VITO
Data actualizării anunțului: 11 Mai 2024, 05:41
4
vizualizări