Adaugă anunț

Supapa EGR PEUGEOT 207 WA WC FEBI FE38500

1311 Lei

Supapa EGR PEUGEOT 207 WA WC FEBI FE38500


Model masina:  
1.6 HDi 75 motor 1560cc 55KW;
1.6 HDI 90 (MF9HX) motor 1560cc 66KW;
1.6 HDi 110 motor 1560cc 80KW;
1.6 HDI 90 (MB9HX, MC9HX) motor 1560cc 66KW;
1.6 HDi 90 motor 1560cc 66KW;
1.6 HDi motor 1560cc 80KW;
1.6 16V HDi motor 1560cc 66KW;
1.6 HDi motor 1560cc 80KW;
1.6 HDi motor 1560cc 80KW;
1.6 HDi motor 1560cc 66KW;
1.6 HDi motor 1560cc 80KW;
1.6 HDi motor 1560cc 66KW;
1.6 HDi (RC8HZB) motor 1560cc 80KW;
1.6 HDi (RE8HZB) motor 1560cc 80KW;
1.6 HDi motor 1560cc 80KW;
1.6 HDi motor 1560cc 80KW;
1.6 HDi 90 16V motor 1560cc 66KW;
1.6 HDi 90 16V motor 1560cc 66KW;
1.6 HDi motor 1560cc 66KW;
1.6 D Multijet motor 1560cc 66KW;
1.6 D Multijet motor 1560cc 66KW;
1.6 D Multijet motor 1560cc 66KW;
1.6 MZ-CD motor 1560cc 66KW;
1.6 MZR CD motor 1560cc 85KW;
1.6 DI Turbo motor 1560cc 80KW;
1.6 MZR CD motor 1560cc 85KW;
One D motor 1560cc 66KW;
Cooper D motor 1560cc 80KW;
1.6 HDi motor 1560cc 80KW;
1.6 HDi 110 motor 1560cc 80KW;
1.6 HDi 110 motor 1560cc 80KW;
1.6 HDi 110 motor 1560cc 80KW;
1.6 HDi motor 1560cc 66KW;
An: 2006 - prezent
Cod produs: 
FE38500
Producator: FEBI
Denumire produs: Supapa EGR

Specificatii produs:

Nr. de cuplaje : 5
Articol extins/Informatii de extindere : cu etansare
Greutate (n kg) : 0,91
Numar bucati necesare : 1
Cod motor : DV6ATED4

Coduri echivalente:
CITROEN : 161859
CITROEN : 1618NR
CITROEN : 1618NRS1
CITROEN : 161859S1
FIAT : 9672880080
FIAT : 9672880080S1
MINI : 11717804950S1
MINI : 11717804950
PEUGEOT : 1618NRS1
PEUGEOT : 1618NR
PEUGEOT : 161859S1
PEUGEOT : 161859
SUZUKI : 1852069K02000S1
SUZUKI : 1852069K02S1
SUZUKI : 1852069K02
SUZUKI : 1852069K02000
SUZUKI : 1852069K01S1
SUZUKI : 1852069K01000S1
SUZUKI : 1852069K01
SUZUKI : 1852069K01000
SUZUKI : 1852069K00S1
SUZUKI : 1852069K00000S1
SUZUKI : 1852069K00000
SUZUKI : 1852069K00
VOLVO : 36001412S1
VOLVO : 36001412
ACI - AVESA : AEGR907
AUTLOG : AV6023
AUTOMEGA : 3016180NR
DIPASPORT : EGR017R
DIPASPORT : EGR017N
DRI : 717720002
DRER : VR21142
ELSTOCK : 720002
ERA : 555187
ERA : 555111
ESEN SKV : 14SKV028
FISPA : 83613UE
FISPA : 83613R
FISPA : 83613
FISPA : 834613
FISPA : 8301606
HELLA : 6NU010171101
HOFFER : 7518086R
HOFFER : 7518586
HOFFER : 7518086
HOFFER : 9101606
LUCAS ELECTRICAL : FDR197
LUCAS ELECTRICAL : FDR174
MAPCO : 83402
MEAT & DORIA : 88086R
MEAT & DORIA : 88586
MEAT & DORIA : 88086
MEAT & DORIA : 01606
METZGER : 0892004
MOBILETRON : EVEU003
NPS : M564A01
PATRON : PEGR027
PIERBURG : 724809390
PIM : 40740017
PIM : 41800017
PIM : 41760017
PIM : 41740017
PIM : 40800017
PIM : 40760017
QH Talbros : XEGR31
QUINTON HAZELL : XEGR31
RCA FRANCE : EGRCA13
SIDAT : 83613UE
SIDAT : 83613R
SIDAT : 83613
SIDAT : 834613
SIDAT : 8301606
STANDARD : 14974
STANDARD : LEGR010
STANDARD : ERV047
STANDARD : EGR108
STELLOX : 0125006SX
SWAG : 62938500
TOPRAN : 722663
VALEO : 700444
VALEO : 700414
VEMO : V42630002
VEMO : V25630001
WILMINK GROUP : WG1032395
WILMINK GROUP : WG1032376
WILMINK GROUP : WG1026983
WILMINK GROUP : WG1015348
WILMINK GROUP : WG1015254

Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Mini Cooper
Mini One
Peugeot 207
Data actualizării anunțului: 20 Mai 2020, 23:00
0
vizualizări