Adaugă anunț
Acest anunț nu mai este valabil.
Datele de contact ale vânzătorului nu mai sunt vizibile.
Vezi anunturi similare mai jos.

ELECTROMOTOR FORD FOCUS III 2.3 RS benzina (2010 - 07-2020-01)

300 Lei

Cod MATEROM: 70202944

Id MATEROM: 70202944_23296_3938923_117983

MarcăFORD
ModelFOCUS III
Cai putere350
KW257
Ani2010-07 - 2020-01
Motorizare2.3 RS
Combustibilbenzina
Coduri motorYVDA

Coduri OE si AM

16858331685833
OEVOLVO3065980530659805
OEVOLVO3128551331285513
OEVOLVO3600108236001082
OEVOLVO3600294336002943
AMVALEO438302438302
AMVALEO458712458712
OEVOLVOAV6N11000DAAV6N11000DA
AMLUCAS ELECTRICALLRS02544LRS02544
Stare produs
Second hand / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Ford Focus
Data actualizării anunțului: 13 Feb 2020, 16:23
0
vizualizări