Adaugă anunț

ELECTROMOTOR VOLVO V40 Kombi (VW) 1.8 i benzina (1995 - 07-2004-06)

350 Lei
ELECTROMOTOR VOLVO V40 Kombi (VW) 1.8 i benzina (1995 - 07-2004-06)

Cod MATEROM: 70184619

Id MATEROM: 70184619_79974_2495093_12361

MarcăVOLVO
ModelV40 Kombi (VW)
Cai putere125
KW92
Ani1995-07 - 2004-06
Motorizare1.8 i
Combustibilbenzina
Coduri motorB 4184 SM

Coduri OE si AM

OEVOLVO30872553087255
OEVOLVO3560561735605617
AMVALEO432684432684
AMVALEO455719455719
OERENAULT60010401056001040105
OERENAULT77006846347700684634
OERENAULT77007357127700735712
OERENAULT77007774787700777478
OERENAULT77008665057700866505
OERENAULT77014996017701499601
OEVOLVO86020838602083
OEVOLVO8602083.186020831
AMLUCAS ELECTRICALLRS00735LRS00735
MD329260MD329260
OEMITSUBISHISMD329260SMD329260
Stare produs
Second hand / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Volvo V40
Data actualizării anunțului: 06 Iul 2019, 06:36
0
vizualizări