Filtru funingine/particule, sist.de esapament (JMJ1091 JMJ) FORD,MAZDA,VOLVO

1550.73 Lei
Filtru funingine/particule, sist.de esapament (JMJ1091 JMJ) FORD,MAZDA,VOLVO
Filtru funingine/particule, sist.de esapament (JMJ1091 JMJ) FORD,MAZDA,VOLVO
Denumire produs: Filtru funingine/particule, sist.de esapament
Grupul de adunare: Sistem de esapament
Producator: JMJ
Cod produs: JMJ1091
Folosit si pentru: FORD, MAZDA, VOLVO

Specificatii produs:
Articol extins/Informatii de extindere: cu material aditional
Calitate: Cordierite
Greutate [kg]: 6,5
Lungime [mm]: 710
Material filtru de particule: Cordierit
Norma gaze de esapament: Euro 5

Coduri echivalente:
AS FD5053
BM CATALYSTS BM11163H
BOSAL 097-765 [097765]
Cats & Pipes FDF182
EAN 4064558023580
EEC FR6103T
EuroFlo EPFD7019TA
EUROL EPFD7019TA
FORD 1695765
FORD 1747482
FORD 1749258
FORD 1767052
FORD 1820873
FORD 1846164
FORD 1847682
FORD 1859398
FORD 36010042
FORD AV615H270DA
FORD AV615H270DB
FORD AV615H270LB
FORD AV615H270MA
FORD AV615H270MB
FORD CV6Q5H270AB
FORD DV615H270CB
FORD RMAV615H270LA
FORD RMAV615H270MA
HJS 93.15.5121 [93155121]
IMASAF 74.48.93 [744893]
JMC JMJ1091
MAZDA Y6152050X
MAZDA Y6152050XA
MAZDA Y6152050XB
OEMparts AV615H270DB
OEMparts AV615H270MA
OEMparts AV615H270MB
ROSI 390443
ROSI 390445
TP Cats 40132
VENEPORTE FD30364F
VOLVO 36001997
VOLVO 36002106
VOLVO 36050648

Pies? auto compatibil? cu:
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi [12.2010 - 06.2019] (1560ccm, 70Kw, 95HP)
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi [12.2010 - 06.2019] (1560ccm, 85Kw, 115HP)
FORD C-MAX II Van 1.6 TDCi [12.2010 - 06.2019] (1560ccm, 70Kw, 95HP)
FORD C-MAX II Van 1.6 TDCi [12.2010 - 06.2019] (1560ccm, 85Kw, 115HP)
FORD FOCUS III 1.6 TDCi [07.2010 - 12.2017] (1560ccm, 70Kw, 95HP)
FORD FOCUS III 1.6 TDCi [07.2010 - 12.2017] (1560ccm, 85Kw, 115HP)
FORD FOCUS III Caseta/ Hatchback 1.6 TDCi [01.2011 - ] (1560ccm, 70Kw, 95HP)
FORD FOCUS III Caseta/ Hatchback 1.6 TDCi [02.2012 - ] (1560ccm, 85Kw, 115HP)
FORD FOCUS III limuzina 1.6 TDCi [07.2010 - ] (1560ccm, 70Kw, 95HP)
FORD FOCUS III limuzina 1.6 TDCi [07.2010 - ] (1560ccm, 85Kw, 115HP)
FORD FOCUS III Turnier 1.6 TDCi [07.2010 - ] (1560ccm, 70Kw, 95HP)
FORD FOCUS III Turnier 1.6 TDCi [07.2010 - ] (1560ccm, 85Kw, 115HP)
FORD GALAXY (WA6) 1.6 TDCi [02.2011 - 06.2015] (1560ccm, 85Kw, 115HP)
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi [12.2010 - 06.2019] (1560ccm, 70Kw, 95HP)
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi [12.2010 - 06.2019] (1560ccm, 85Kw, 115HP)
FORD GRAND C-MAX Van 1.6 TDCi [12.2010 - 06.2019] (1560ccm, 70Kw, 95HP)
FORD GRAND C-MAX Van 1.6 TDCi [12.2010 - 06.2019] (1560ccm, 85Kw, 115HP)
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 TDCi [02.2011 - 01.2015] (1560ccm, 85Kw, 115HP)
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 TDCi [12.2010 - 01.2015] (1560ccm, 85Kw, 115HP)
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 TDCi [02.2011 - 01.2015] (1560ccm, 85Kw, 115HP)
FORD S-MAX (WA6) 1.6 TDCi [02.2011 - 12.2014] (1560ccm, 85Kw, 115HP)
FORD TRANSIT CONNECT combi 1.6 TDCi [02.2013 - ] (1560ccm, 70Kw, 95HP)
FORD TRANSIT CONNECT combi 1.6 TDCi [02.2013 - ] (1560ccm, 85Kw, 115HP)
FORD TRANSIT CONNECT V408 Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.6 TDCi [02.2013 - ] (1560ccm, 70Kw, 95HP)
FORD TRANSIT CONNECT V408 Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.6 TDCi [02.2013 - ] (1560ccm, 85Kw, 115HP)
MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR CD [09.2010 - 05.2013] (1560ccm, 85Kw, 116HP)
MAZDA 3 limuzina (BL) 1.6 MZR CD [09.2010 - 05.2013] (1560ccm, 85Kw, 116HP)
VOLVO C30 (533) 1.6 D2 [10.2010 - 12.2012] (1560ccm, 84Kw, 115HP)
VOLVO S40 II (544) 1.6 D2 [10.2010 - 12.2012] (1560ccm, 84Kw, 115HP)
VOLVO S60 II (134) DRIVe / D2 [01.2011 - 12.2015] (1560ccm, 84Kw, 114HP)
VOLVO V40 Caseta/ Hatchback (525, 526) 1.6 D2/ DRIVe [09.2013 - 12.2015] (1560ccm, 84Kw, 114HP)
VOLVO V40 hatchback (525, 526) D2 [03.2012 - 12.2016] (1560ccm, 84Kw, 114HP)
VOLVO V50 (545) 1.6 D2 [01.2010 - 12.2012] (1560ccm, 84Kw, 114HP)
VOLVO V60 caroserie inchisa/combi (155) 1.6 DRIVe [09.2013 - 12.2015] (1560ccm, 84Kw, 114HP)
VOLVO V60 I (155, 157) 1.6 DRIVe [02.2011 - 12.2015] (1560ccm, 84Kw, 114HP)
VOLVO V70 III (135) 1.6 DRIVe / D2 [04.2011 - 12.2015] (1560ccm, 84Kw, 114HP)
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!

Produsele comercializate sunt noi aftermarket, pe cod de producător.
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Ford C-Max
Ford Focus
Ford Focus C-Max
Ford Focus Turnier
Ford Galaxy
Ford Grand C-Max
Ford Mondeo
Ford Mondeo Turnier
Ford S-Max
Ford Transit
Ford Transit Connect
Mazda 3
Volvo C30
Volvo S40
Volvo S60
Volvo V40
Volvo V50
Volvo V60
Volvo V70
Data actualizării anunțului: 30 Iun 2024, 05:33
5
vizualizări