Etansare, suport injector (102802FEBI FEBI BILSTEIN) ALFA ROMEO,BMW,Citroen,DS,FIAT,FORD,LANCIA,OPEL,PEUGEOT,RENAULT,VAUXHALL

5.09 Lei
Etansare, suport injector (102802FEBI FEBI BILSTEIN) ALFA ROMEO,BMW,Citroen,DS,FIAT,FORD,LANCIA,OPEL,PEUGEOT,RENAULT,VAUXHALL
Denumire produs: Etansare, suport injector
Grupul de adunare: Pregatire amestec
Producator: FEBI BILSTEIN
Cod produs: 102802FEBI
Folosit si pentru: ALFA ROMEO, BMW, Citroen, DS, FIAT, FORD, LANCIA, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, VAUXHALL

Specificatii produs:
Calitate: 1
Diametru exterior [mm]: 15,0
Diametru exterior [mm]: 15
Diametru interior [mm]: 7,7
Greutate [kg]: 0,001
Grosime [mm]: 2,0
Grosime [mm]: 2
Material: cupru

Coduri echivalente:
3RG 81246
3RG 83244
3RG 96007
3RG 96017
AJUSA 01249500
ALFA ROMEO 55221016
Aslyx AS-506194 [AS506194]
Aslyx AS-506250 [AS506250]
Aslyx AS-521015 [AS521015]
Aslyx AS-601146 [AS601146]
BMW 13 53 7 785 722 [13537785722]
BOSCH F 00V C17 504 [F00VC17504]
BSG BSG 30-116-103 [BSG30116103]
BSG BSG 30-995-048 [BSG30995048]
CAUTEX 759396
Citroen 1981.95 [198195]
Citroen 98 042 205 80 [9804220580]
CORTECO 49430606
CORTECO 49430607
CORTECO 49430669
CORTECO 49445014
CSV electronic parts CRV9174
Dr.Motor Automotive DRM0147
Dr.Motor Automotive DRM0150
Dr.Motor Automotive DRM0150S
Dr.Motor Automotive DRM0268
Dr.Motor Automotive DRM0268S
Dr.Motor Automotive DRM042
Dr.Motor Automotive DRM042S
Dr.Motor Automotive DRM056
Dr.Motor Automotive DRM056S
Dr.Motor Automotive DRM062
Dr.Motor Automotive DRM062S
Dr.Motor Automotive DRMP28
Dr.Motor Automotive DRMP59
DS 1981.95 [198195]
DS 98 042 205 80 [9804220580]
DT Spare Parts 5.41355 [541355]
DRER GI252420
DRER GI352385
DRER KMI252420
EAN 4054224028025
ELRING 569.370 [569370]
ELRING 572.260 [572260]
ENGITECH ENT250223
FA1 102.246.010 [102246010]
FA1 102.246.100 [102246100]
FAI AutoParts IS007
FARE SA 31354
FAST FT49653
FAST FT49846
FEBI BILSTEIN 102792
FERRON TOP38920008
FERRON TOP38920015
FIAT 55221016
FISPA 81.066 [81066]
FORD 1 432 205 [1432205]
GENERAL MOTORS 093198819
GENERAL MOTORS 93198819
GOOM NH-0005 [NH0005]
hajus Autoteile 6151171
HOFFER 8029174
INTFRADIS 10148
INTFRADIS 10149
INTFRADIS 10151
INTFRADIS 10164
LANCIA 55221016
MAZDA RF2A-13-H51A [RF2A13H51A]
MAZDA RF2A-13-H51B [RF2A13H51B]
MEAT & DORIA 9174
MECDIESEL 960095
MECDIESEL 960269
Metalcaucho 57834
METZGER 0873001
MI.R.A. 55/3649 [553649]
MI.R.A. 55/3685 [553685]
MI.R.A. 55/3686 [553686]
MTR 102792
OPEL 055565375
OPEL 55565375
PEUGEOT 1981.95 [198195]
PEUGEOT 98 042 205 80 [9804220580]
QUINTON HAZELL XPSI158K
RENAULT 82 00 895 280 [8200895280]
RUFRE RF-F00VC17504 [RFF00VC17504]
SIDAT 81.066 [81066]
STC T457834
STELLOX 82-13793-SX [8213793SX]
Storm 46000000716
Storm 460005
SWAG 62 10 2792 [62102792]
TDM BCHF00VC17504
Technika TKA52420
TOPRAN 115 878 [115878]
TRICLO 320100
VAUXHALL 055565375
VAUXHALL 55565375
VICTOR REINZ 70-42387-00 [704238700]
WE PARTS 391230018
WILMINK GROUP WG1012111
WILMINK GROUP WG1087465
WILMINK GROUP WG1193687
WILMINK GROUP WG1925528
WILMINK GROUP WG1986161
WILMINK GROUP WG2055931
WILMINK GROUP WG2055932
WILMINK GROUP WG2055950
WILMINK GROUP WG2077634

Pies? auto compatibil? cu:
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD (937.AXD1A, 937.BXD1A) [04.2001 - 03.2010] (1910ccm, 85Kw, 115HP)
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD (937.AXF1A, 937.BXF1A) [06.2003 - 03.2010] (1910ccm, 74Kw, 101HP)
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD (937AXD1A, 937BXD1A) [10.2000 - 08.2002] (1910ccm, 81Kw, 110HP)
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD 16V (937.AXG1B, 937.BXG1B) [09.2003 - 09.2004] (1910ccm, 93Kw, 126HP)
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD 16V (937.AXG1B, 937.BXG1B) [11.2002 - 03.2010] (1910ccm, 103Kw, 140HP)
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD 16V (937.AXM1B, 937.AXS1B) [10.2004 - 03.2010] (1910ccm, 100Kw, 136HP)
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTDM (937.AXD1A, 937.AXV1A, 937.BXB1A) [10.2004 - 03.2010] (1910ccm, 85Kw, 115HP)
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTDM 16V (937.AXN1B, 937.AXZ1B) [06.2008 - 03.2010] (1910ccm, 125Kw, 170HP)
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTDM 16V (937.AXN1B, 937.BXN1B) [09.2004 - 03.2010] (1910ccm, 110Kw, 150HP)
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTDM 8V (937.AXD1A, 937.AXU1A, 937.BXU1A) [07.2005 - 03.2010] (1910ccm, 88Kw, 120HP)
ALFA ROMEO 159 (939_) 1.9 JTDM 16V (939AXC1B, 939AXC12) [09.2005 - 11.2011] (1910ccm, 110Kw, 150HP)
ALFA ROMEO 159 (939_) 1.9 JTDM 16V (939AXF1B, 939AXC1B) [09.2005 - 11.2011] (1910ccm, 100Kw, 136HP)
ALFA ROMEO 159 (939_) 1.9 JTDM 8V (939AXE1B) [09.2005 - 11.2011] (1910ccm, 88Kw, 120HP)
ALFA ROMEO 159 (939_) 1.9 JTDM 8V (939AXE1B, 939BXE1B, 939BXH1B) [09.2005 - 11.2011] (1910ccm, 85Kw, 115HP)
ALFA ROMEO 159 (939_) 2.0 JTDM (939AXP1B) [05.2009 - 11.2011] (1956ccm, 125Kw, 170HP)
ALFA ROMEO 159 (939_) 2.0 JTDM (939AXQ1B) [05.2009 - 11.2011] (1956ccm, 120Kw, 163HP)
ALFA ROMEO 159 (939_) 2.0 JTDM (939AXR1B) [06.2010 - 11.2011] (1956ccm, 100Kw, 136HP)
ALFA ROMEO 159 (939_) 2.4 JTDM (939AXD) [07.2007 - 11.2011] (2387ccm, 154Kw, 210HP)
ALFA ROMEO 159 (939_) 2.4 JTDM (939AXD12, 939AXD1B) [09.2005 - 11.2011] (2387ccm, 147Kw, 200HP)
ALFA ROMEO 159 (939_) 2.4 JTDM Q4 (939AXMB2) [05.2007 - 11.2011] (2387ccm, 154Kw, 210HP)
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 1.9 JTDM 16V (939BXC1B) [03.2006 - 11.2011] (1910ccm, 100Kw, 136HP)
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 1.9 JTDM 16V (939BXC1B, 939BXC12) [03.2006 - 11.2011] (1910ccm, 110Kw, 150HP)
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 1.9 JTDM 8V (939AXH1B, 939BXH1B) [03.2006 - 11.2011] (1910ccm, 85Kw, 115HP)
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 1.9 JTDM 8V (939BXE1B) [03.2006 - 11.2011] (1910ccm, 88Kw, 120HP)
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 2.0 JTDM (939BXP1B) [07.2009 - 11.2011] (1956ccm, 125Kw, 170HP)
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 2.0 JTDM (939BXQ1B) [05.2009 - 11.2011] (1956ccm, 120Kw, 163HP)
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 2.0 JTDM (939BXR1B) [06.2010 - 11.2011] (1956ccm, 100Kw, 136HP)
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 2.4 JTDM (939.BXM1B) [05.2007 - 12.2012] (2387ccm, 154Kw, 210HP)
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 2.4 JTDM (939BXD1B, 939BXD12) [03.2006 - 11.2011] (2387ccm, 147Kw, 200HP)
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 2.4 JTDM Q4 (939BXM2B) [05.2007 - 11.2011] (2387ccm, 154Kw, 210HP)
ALFA ROMEO GIULIA (952_) 2.2 D (952AEM250, 952AEA250) [10.2015 - ] (2143ccm, 110Kw, 150HP)
ALFA ROMEO GIULIA (952_) 2.2 D (952AFA25, 952AFM25, 952ALA25) [10.2015 - ] (2143ccm, 132Kw, 180HP)
ALFA ROMEO GIULIA (952_) 2.2 D (952AGA250, 952AGM250, 952ASM2, 952ASA2) [10.2015 - ] (2143ccm, 100Kw, 136HP)
ALFA ROMEO GIULIA (952_) 2.2 D Q4 (952AFA45M) [04.2017 - ] (2143ccm, 132Kw, 180HP)
ALFA ROMEO GIULIA (952_) 2.2 D Q4 (952AHA45, 952AMA4) [11.2016 - ] (2143ccm, 154Kw, 209HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (940_) 1.6 JTDM (940.FYB1_) [02.2015 - 12.2020] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (940_) 1.6 JTDM (940.FYE1_) [09.2015 - 10.2018] (1598ccm, 85Kw, 116HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (940_) 1.6 JTDM (940FXD1A) [04.2010 - 02.2016] (1598ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (940_) 2.0 JTDM (940.FXL1A) [04.2010 - 12.2020] (1956ccm, 103Kw, 140HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (940_) 2.0 JTDM (940.FXQ1A) [08.2013 - 01.2020] (1956ccm, 110Kw, 150HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (940_) 2.0 JTDM (940.FXQ1A) [08.2013 - 10.2018] (1956ccm, 110Kw, 150HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (940_) 2.0 JTDM (940.FXV11) [11.2013 - 10.2018] (1956ccm, 129Kw, 175HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (940_) 2.0 JTDM (940FXE1A) [04.2010 - 12.2020] (1956ccm, 125Kw, 170HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (940_) 2.0 JTDM (940FXH1A, 940FXH11, 940.FXZ11, 940.FXZ1A) [04.2010 - 10.2018] (1956ccm, 120Kw, 163HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (940_) 2.0 JTDM (940FXM1A, 940FXS1A, 940FYD1A) [04.2010 - 02.2016] (1956ccm, 100Kw, 136HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA caroserie (940_) 1.6 JTDM (940FXD1A) [04.2011 - 02.2016] (1598ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA caroserie (940_) 2.0 JTDM (940FXE1A) [04.2011 - 02.2016] (1956ccm, 125Kw, 170HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA caroserie (940_) 2.0 JTDM (940FXL1A) [07.2013 - 02.2016] (1956ccm, 103Kw, 140HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA caroserie (940_) 2.0 JTDM (940FXQ1A) [08.2013 - 02.2016] (1956ccm, 110Kw, 150HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA caroserie (940_) 2.0 JTDM (940FXV11) [05.2015 - 12.2020] (1956ccm, 129Kw, 175HP)
ALFA ROMEO SPIDER (939_) 2.4 JTDM (939EXD1B, 939EXD12) [03.2006 - 03.2011] (2387ccm, 147Kw, 200HP)
ALFA ROMEO STELVIO (949_) 2.2 D (949.AXC1A) [12.2016 - ] (2143ccm, 132Kw, 180HP)
ALFA ROMEO STELVIO (949_) 2.2 D (949.AXD1A) [12.2016 - ] (2143ccm, 110Kw, 150HP)
ALFA ROMEO STELVIO (949_) 2.2 D Q4 (949.AXB2A) [12.2016 - ] (2143ccm, 154Kw, 209HP)
ALFA ROMEO STELVIO (949_) 2.2 D Q4 (949.AXE2A) [12.2016 - ] (2143ccm, 132Kw, 180HP)
BMW 3 (E46) 330 d [10.1999 - 02.2005] (2926ccm, 135Kw, 184HP)
BMW 3 (E46) 330 xd [01.2000 - 02.2003] (2926ccm, 135Kw, 184HP)
BMW 3 Touring (E46) 330 d [10.1999 - 02.2005] (2926ccm, 135Kw, 184HP)
BMW 3 Touring (E46) 330 xd [01.2000 - 03.2003] (2926ccm, 135Kw, 184HP)
BMW 5 (E39) 525 d [02.2000 - 06.2003] (2497ccm, 120Kw, 163HP)
BMW 5 (E39) 530 d [08.1998 - 09.2000] (2926ccm, 135Kw, 184HP)
BMW 5 (E39) 530 d [09.1998 - 06.2003] (2926ccm, 142Kw, 193HP)
BMW 5 Touring (E39) 525 d [02.2000 - 05.2004] (2497ccm, 120Kw, 163HP)
BMW 5 Touring (E39) 530 d [08.1998 - 09.2000] (2926ccm, 135Kw, 184HP)
BMW 5 Touring (E39) 530 d [09.2000 - 05.2004] (2926ccm, 142Kw, 193HP)
BMW 7 (E38) 730 d [04.2000 - 11.2001] (2926ccm, 142Kw, 193HP)
BMW 7 (E38) 730 d [08.1998 - 04.2000] (2926ccm, 135Kw, 184HP)
BMW X5 (E53) 3.0 d [04.2001 - 09.2003] (2925ccm, 135Kw, 184HP)
Citroen BERLINGO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (B9) 1.6 BlueHDi 100 4x4 [12.2014 - ] (1560ccm, 73Kw, 99HP)
Citroen BERLINGO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (B9) 1.6 BlueHDi 100 [12.2014 - ] (1560ccm, 73Kw, 99HP)
Citroen BERLINGO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (B9) 1.6 BlueHDi 120 [12.2014 - ] (1560ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen BERLINGO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (B9) 1.6 HDi / BlueHDi 75 [07.2010 - ] (1560ccm, 55Kw, 75HP)
Citroen BERLINGO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (B9) 1.6 HDi 90 4x4 [02.2012 - ] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen BERLINGO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (B9) 1.6 HDi 90 [07.2010 - 12.2017] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen BERLINGO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (B9) 1.6 HDi 90 [07.2010 - ] (1560ccm, 68Kw, 92HP)
Citroen BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 BlueHDi 100 [12.2014 - ] (1560ccm, 73Kw, 99HP)
Citroen BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 BlueHDi 120 [12.2014 - ] (1560ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 75 / BlueHDi 75 [04.2008 - ] (1560ccm, 55Kw, 75HP)
Citroen BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 90 [07.2010 - ] (1560ccm, 68Kw, 92HP)
Citroen BERLINGO platou / sasiu (B9) 1.6 BlueHDi 100 [12.2014 - ] (1560ccm, 73Kw, 99HP)
Citroen BERLINGO platou / sasiu (B9) 1.6 HDi 90 [07.2010 - ] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen C-ELYSEE (DD_) 1.6 BlueHDi 100 [11.2014 - ] (1560ccm, 73Kw, 99HP)
Citroen C-ELYSEE (DD_) 1.6 HDI 92 [11.2012 - ] (1560ccm, 68Kw, 92HP)
Citroen C3 AIRCROSS II (2R_, 2C_) 1.6 BlueHDi 100 (2CBHYB) [07.2017 - ] (1560ccm, 73Kw, 99HP)
Citroen C3 AIRCROSS II (2R_, 2C_) 1.6 BlueHDi 115 (2CBHXH) [06.2017 - ] (1560ccm, 85Kw, 115HP)
Citroen C3 AIRCROSS II (2R_, 2C_) 1.6 BlueHDi 120 (2CBHZH) [07.2017 - ] (1560ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen C3 AIRCROSS II Van (2C_, 2R_) 1.6 BlueHDI 100 [05.2019 - ] (1560ccm, 73Kw, 99HP)
Citroen C3 II (SC_) 1.4 HDi 70 [11.2009 - ] (1398ccm, 50Kw, 68HP)
Citroen C3 II (SC_) 1.6 BlueHDi 100 [07.2014 - ] (1560ccm, 73Kw, 99HP)
Citroen C3 II (SC_) 1.6 BlueHDi 75 [04.2015 - ] (1560ccm, 55Kw, 75HP)
Citroen C3 II (SC_) 1.6 HDi [11.2009 - 09.2016] (1560ccm, 68Kw, 92HP)
Citroen C3 II Caseta/ Hatchback (SC_) 1.6 BlueHDi [03.2015 - 09.2016] (1560ccm, 55Kw, 75HP)
Citroen C3 III (SX) 1.6 BlueHDi 100 [07.2016 - ] (1560ccm, 73Kw, 99HP)
Citroen C3 III (SX) 1.6 BlueHDi 75 [07.2016 - ] (1560ccm, 55Kw, 75HP)
Citroen C3 III (SX) 1.6 HDi 90 [09.2016 - ] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen C3 III Van (SX_, SY_) BlueHDi 100 [03.2019 - ] (1560ccm, 73Kw, 99HP)
Citroen C3 III Van (SX_, SY_) BlueHDi 75 [03.2019 - ] (1560ccm, 55Kw, 75HP)
Citroen C3 Picasso (SH_) 1.6 BlueHDi 100 [01.2015 - ] (1560ccm, 73Kw, 99HP)
Citroen C3 Picasso (SH_) 1.6 HDI 90 [07.2010 - ] (1560ccm, 68Kw, 92HP)
Citroen C4 CACTUS 1.6 BlueHDi 100 [09.2014 - ] (1560ccm, 73Kw, 99HP)
Citroen C4 CACTUS 1.6 HDi 90 [09.2014 - ] (1560ccm, 68Kw, 92HP)
Citroen C4 Grand Picasso II (DA_, DE_) 1.6 BlueHDi 100 [01.2015 - ] (1560ccm, 73Kw, 99HP)
Citroen C4 Grand Picasso II (DA_, DE_) 1.6 BlueHDi 120 [07.2014 - ] (1560ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen C4 Grand Picasso II (DA_, DE_) 1.6 HDi 90 [09.2013 - ] (1560ccm, 68Kw, 92HP)
Citroen C4 II (B7) 1.6 BlueHDi 100 [07.2014 - ] (1560ccm, 73Kw, 99HP)
Citroen C4 II (B7) 1.6 BlueHDi 115 [08.2014 - ] (1560ccm, 85Kw, 115HP)
Citroen C4 II (B7) 1.6 BlueHDi 120 [02.2015 - ] (1560ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen C4 II (B7) 1.6 HDi 90 [11.2009 - ] (1560ccm, 68Kw, 92HP)
Citroen C4 II Caseta/ Hatchback (NC_) 1.6 BlueHDi [02.2015 - ] (1560ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen C4 II Caseta/ Hatchback (NC_) 1.6 BlueHDi [07.2014 - ] (1560ccm, 73Kw, 99HP)
Citroen C4 II Caseta/ Hatchback (NC_) 1.6 HDi [06.2010 - ] (1560ccm, 68Kw, 92HP)
Citroen C4 Picasso II 1.6 BlueHDi 100 [12.2014 - ] (1560ccm, 73Kw, 99HP)
Citroen C4 Picasso II 1.6 BlueHDi 120 [07.2014 - ] (1560ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen C4 Picasso II 1.6 HDi / BlueHDi 115 [02.2013 - ] (1560ccm, 85Kw, 115HP)
Citroen C4 Picasso II 1.6 HDi 90 [02.2013 - ] (1560ccm, 68Kw, 92HP)
Citroen C4 PICASSO II Van (DD_) HDi / e-HDi (DD9HP0, DD9HPT) [02.2013 - ] (1560ccm, 68Kw, 92HP)
Citroen DISPATCH (V_) 1.6 BlueHDi 115 [04.2016 - ] (1560ccm, 85Kw, 115HP)
Citroen DISPATCH (V_) 1.6 BlueHDi 95 [04.2016 - ] (1560ccm, 70Kw, 95HP)
Citroen DISPATCH caroserie (V_) 1.6 BlueHDi 115 [04.2016 - ] (1560ccm, 85Kw, 115HP)
Citroen DISPATCH caroserie (V_) 1.6 BlueHDi 95 [04.2016 - ] (1560ccm, 70Kw, 95HP)
Citroen DISPATCH caroserie 1.6 HDi 90 8V [01.2007 - 03.2016] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen DS3 1.4 HDi 70 [04.2010 - 07.2015] (1398ccm, 50Kw, 68HP)
Citroen DS3 1.6 BlueHDi 100 [07.2014 - 07.2015] (1560ccm, 73Kw, 99HP)
Citroen DS3 1.6 BlueHDi 120 [10.2013 - 07.2015] (1560ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen DS3 1.6 BlueHDi 75 [03.2015 - 07.2015] (1560ccm, 55Kw, 75HP)
Citroen DS3 1.6 HDi 115 [10.2013 - 07.2015] (1560ccm, 85Kw, 115HP)
Citroen DS3 1.6 HDi 90 [11.2009 - 07.2015] (1560ccm, 68Kw, 92HP)
Citroen DS3 Cabriolet 1.6 BlueHDi 100 [07.2014 - 07.2015] (1560ccm, 73Kw, 99HP)
Citroen DS3 Cabriolet 1.6 BlueHDi 100 [07.2014 - 07.2015] (1560ccm, 75Kw, 102HP)
Citroen DS3 Cabriolet 1.6 BlueHDi 115 [10.2013 - 07.2015] (1560ccm, 85Kw, 115HP)
Citroen DS3 Cabriolet 1.6 BlueHDi 120 [07.2014 - 07.2015] (1560ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen DS3 Cabriolet 1.6 HDi 90 [01.2013 - 07.2015] (1560ccm, 68Kw, 92HP)
Citroen DS4 1.6 BlueHDi 115 [07.2014 - 07.2015] (1560ccm, 85Kw, 115HP)
Citroen DS4 1.6 BlueHDi 120 [07.2014 - 07.2015] (1560ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen DS4 1.6 HDi 90 [05.2011 - 07.2015] (1560ccm, 68Kw, 92HP)
Citroen DS5 1.6 BlueHDi 120 [07.2014 - 07.2015] (1560ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen DS5 1.6 HDi [11.2013 - 07.2015] (1560ccm, 85Kw, 115HP)
Citroen JUMPY platou / sasiu (V_) 1.6 BlueHDi 95 [09.2016 - ] (1560ccm, 70Kw, 95HP)
DS DS 3 1.6 e-HDi 92 [04.2015 - 07.2019] (1560ccm, 68Kw, 92HP)
FIAT 500L (351_, 352_) 1.6 D Multijet (199LYD1B) [09.2012 - 05.2018] (1598ccm, 77Kw, 105HP)
FIAT 500L (351_, 352_) 1.6 D Multijet (199LYE1B) [09.2013 - ] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
FIAT 500X (334_) 1.6 D Multijet (334AXA1B) [09.2014 - ] (1598ccm, 84Kw, 114HP)
FIAT 500X (334_) 1.6 D Multijet (334AXA1B, 334AXA11) [09.2014 - ] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
FIAT 500X (334_) 2.0 D Multijet 4x4 (334AXB22, 334AXD2B) [09.2014 - ] (1956ccm, 100Kw, 136HP)
FIAT 500X (334_) 2.0 D Multijet 4x4 (334AXB22, 334AXD2B) [09.2014 - ] (1956ccm, 103Kw, 140HP)
FIAT BRAVO II (198_) 1.6 D Multijet (198AXH1B) [09.2007 - 12.2014] (1598ccm, 77Kw, 105HP)
FIAT BRAVO II (198_) 1.6 D Multijet (198AXL1B) [03.2008 - 12.2014] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
FIAT BRAVO II (198_) 1.6 D Multijet (198AXM1B) [03.2008 - 12.2014] (1598ccm, 66Kw, 90HP)
FIAT BRAVO II (198_) 1.9 D Multijet (198AXB1A) [04.2007 - 12.2014] (1910ccm, 88Kw, 120HP)
FIAT BRAVO II (198_) 1.9 D Multijet (198AXC1B) [04.2007 - 12.2014] (1910ccm, 110Kw, 150HP)
FIAT BRAVO II (198_) 1.9 D Multijet (198AXD1A) [11.2006 - 12.2009] (1910ccm, 85Kw, 116HP)
FIAT BRAVO II (198_) 1.9 D Multijet (198AXE1A) [04.2007 - 12.2008] (1910ccm, 66Kw, 90HP)
FIAT BRAVO II (198_) 2.0 D Multijet (198AXN1B) [09.2008 - 12.2014] (1956ccm, 121Kw, 165HP)
FIAT BRAVO II (198_) 2.0 D Multijet (198AXPIB) [09.2008 - 12.2014] (1956ccm, 120Kw, 163HP)
FIAT BRAVO Van (198) 1.6 JTD Multijet (198AXH1B) [03.2008 - 12.2014] (1598ccm, 77Kw, 105HP)
FIAT CROMA (194_) 1.9 D Multijet (194AXB1B) [06.2005 - 12.2011] (1910ccm, 88Kw, 120HP)
FIAT CROMA (194_) 1.9 D Multijet [06.2005 - ] (1910ccm, 85Kw, 115HP)
FIAT CROMA caroserie (194_) 1.9 MJTD (194AXB1B) [04.2006 - 12.2011] (1910ccm, 88Kw, 120HP)
FIAT DOBLO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (223_) 1.9 JTD (223ZXE1A) [10.2001 - ] (1910ccm, 74Kw, 100HP)
FIAT DOBLO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (223_) 1.9 JTD Multijet [12.2006 - ] (1910ccm, 88Kw, 120HP)
FIAT DOBLO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (223_) 1.9 JTD [07.2003 - ] (1910ccm, 77Kw, 105HP)
FIAT DOBLO bus (263_) 1.6 D Multijet (263AXD1B) [01.2010 - ] (1598ccm, 77Kw, 105HP)
FIAT DOBLO bus (263_) 1.6 D Multijet (263AXE1B) [03.2016 - ] (1598ccm, 74Kw, 100HP)
FIAT DOBLO bus (263_) 1.6 D Multijet (263AXH1A, 263AXL11, 263AXH1B) [02.2010 - ] (1598ccm, 66Kw, 90HP)
FIAT DOBLO bus (263_) 1.6 D Multijet (263AXN1B) [03.2015 - ] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
FIAT DOBLO bus (263_) 1.6 D Multijet (263AXP1B) [03.2015 - ] (1598ccm, 70Kw, 95HP)
FIAT DOBLO bus (263_) 2.0 D Multijet (263AXF1B) [01.2010 - ] (1956ccm, 99Kw, 135HP)
FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.6 D Multijet (263.WXN1B, 263.ZXN1B) [02.2016 - ] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.6 D Multijet [02.2010 - ] (1598ccm, 66Kw, 90HP)
FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.6 D Multijet [02.2010 - ] (1598ccm, 74Kw, 100HP)
FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.6 D Multijet [02.2010 - ] (1598ccm, 77Kw, 105HP)
FIAT DOBLO Cargo (263_) 2.0 D Multijet [02.2010 - ] (1956ccm, 99Kw, 135HP)
FIAT DOBLO microbus (119_, 223_) 1.9 D Multijet [10.2005 - ] (1910ccm, 88Kw, 120HP)
FIAT DOBLO microbus (119_, 223_) 1.9 JTD (223AXE1A) [10.2001 - ] (1910ccm, 74Kw, 100HP)
FIAT DOBLO microbus (119_, 223_) 1.9 JTD [07.2003 - ] (1910ccm, 77Kw, 105HP)
FIAT DOBLO platou / sasiu (263_) 1.6 D Multijet (263.HXN1B, 263.YXN1B) [02.2016 - ] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
FIAT DOBLO platou / sasiu (263_) 1.6 D Multijet [02.2010 - ] (1598ccm, 66Kw, 90HP)
FIAT DOBLO platou / sasiu (263_) 1.6 D Multijet [02.2010 - ] (1598ccm, 77Kw, 105HP)
FIAT DOBLO platou / sasiu (263_) 1.6 D Multijet [02.2011 - ] (1598ccm, 74Kw, 101HP)
FIAT DOBLO platou / sasiu (263_) 2.0 D Multijet [02.2010 - ] (1956ccm, 99Kw, 135HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 115 Multijet 2,0 D [06.2011 - ] (1956ccm, 85Kw, 116HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 115 Multijet 2,0 D [06.2011 - ] (1956ccm, 85Kw, 116HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 115 Multijet 2,0 D [06.2011 - ] (1956ccm, 85Kw, 116HP)
FIAT EGEA combi (356_) 1.6 D (356WXG1B) [03.2016 - ] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
FIAT EGEA hatchback (356_) 1.6 D (356HXG1B, 356HXG11) [03.2016 - ] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
FIAT EGEA limuzina (356_) 1.6 D (356SXG1B) [10.2015 - ] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
FIAT FREEMONT (345_) 2.0 JTD [08.2011 - ] (1956ccm, 103Kw, 140HP)
FIAT MULTIPLA (186_) 1.9 JTD (186AXE1A) [04.2002 - 06.2010] (1910ccm, 88Kw, 120HP)
FIAT MULTIPLA (186_) 1.9 JTD 115 [07.2002 - 06.2010] (1910ccm, 85Kw, 115HP)
FIAT MULTIPLA VAN (186_) 1.9 JTD (186AXG1A, 186BXG1A) [04.2002 - 06.2010] (1910ccm, 88Kw, 120HP)
FIAT MULTIPLA VAN (186_) 1.9 JTD [05.2004 - 06.2010] (1910ccm, 85Kw, 116HP)
FIAT PUNTO EVO (199_) 1.6 D Multijet [10.2009 - 02.2012] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
FIAT SEDICI (189_) 2.0 D Multijet 4x4 [06.2006 - 10.2014] (1956ccm, 99Kw, 135HP)
FIAT SEDICI (189_) 2.0 D Multijet [06.2006 - 10.2014] (1956ccm, 99Kw, 135HP)
FIAT STILO (192_) 1.9 D Multijet [09.2005 - 11.2006] (1910ccm, 88Kw, 120HP)
FIAT STILO (192_) 1.9 JTD (192AXS1B, 192BXS1B) [09.2004 - 11.2006] (1910ccm, 66Kw, 90HP)
FIAT STILO (192_) 1.9 JTD (192_XE1A) [10.2001 - 11.2006] (1910ccm, 85Kw, 115HP)
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 D Multijet [09.2005 - 08.2008] (1910ccm, 88Kw, 120HP)
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 D [09.2004 - 08.2008] (1910ccm, 66Kw, 90HP)
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 JTD [01.2003 - 08.2008] (1910ccm, 85Kw, 115HP)
FIAT STILO VAN (192_) 1.9 JTD (192DXE1A) [10.2001 - 08.2005] (1910ccm, 85Kw, 116HP)
FIAT STILO VAN (192_) 1.9 JTD (192DXS1A) [09.2005 - 08.2008] (1910ccm, 88Kw, 120HP)
FORD B-MAX (JK) 1.5 TDCi [04.2015 - ] (1499ccm, 70Kw, 95HP)
FORD B-MAX (JK) 1.5 TDCi [10.2012 - ] (1499ccm, 55Kw, 75HP)
FORD B-MAX (JK) 1.6 TDCi [10.2012 - ] (1560ccm, 70Kw, 95HP)
FORD B-MAX Van (JK) 1.5 TDCi [04.2015 - ] (1499ccm, 70Kw, 95HP)
FORD B-MAX Van (JK) 1.5 TDCi [10.2012 - ] (1499ccm, 55Kw, 75HP)
FORD B-MAX Van (JK) 1.6 TDCi [10.2012 - ] (1560ccm, 70Kw, 95HP)
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi [03.2015 - 06.2019] (1499ccm, 70Kw, 95HP)
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi [03.2015 - 06.2019] (1499ccm, 88Kw, 120HP)
FORD C-MAX II Van 1.5 TDCi [03.2015 - 06.2019] (1499ccm, 88Kw, 120HP)
FORD ECOSPORT 1.5 EcoBlue TDCi [05.2015 - ] (1499ccm, 70Kw, 95HP)
FORD ECOSPORT 1.5 EcoBlue TDCi [11.2017 - ] (1499ccm, 74Kw, 100HP)
FORD ECOSPORT 1.5 TDCi [10.2013 - ] (1499ccm, 66Kw, 90HP)
FORD ESCAPE II (DM2) 1.5 TDCi [07.2016 - 06.2019] (1499ccm, 88Kw, 120HP)
FORD FIESTA V Van 1.6 TDCi [04.2007 - 09.2009] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.5 TDCi [05.2015 - 04.2017] (1499ccm, 70Kw, 95HP)
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.5 TDCi [09.2012 - 04.2017] (1499ccm, 55Kw, 75HP)
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 TDCi [02.2010 - 12.2015] (1560ccm, 70Kw, 95HP)
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 TDCi [06.2008 - 12.2012] (1560ccm, 55Kw, 75HP)
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 TDCi [06.2008 - 12.2012] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
FORD FIESTA VI Van 1.5 TDCi [05.2015 - ] (1499ccm, 70Kw, 95HP)
FORD FIESTA VI Van 1.5 TDCi [10.2012 - ] (1499ccm, 55Kw, 75HP)
FORD FIESTA VI Van 1.6 TDCi [01.2009 - ] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
FORD FIESTA VI Van 1.6 TDCi [02.2010 - ] (1560ccm, 70Kw, 95HP)
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.5 TDCi Active [04.2018 - ] (1499ccm, 63Kw, 85HP)
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.5 TDCi [05.2017 - ] (1499ccm, 63Kw, 85HP)
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.5 TDCi [05.2017 - ] (1499ccm, 88Kw, 120HP)
FORD FIESTA VII Van 1.5 TDCi [04.2019 - ] (1499ccm, 63Kw, 86HP)
FORD FIESTA VII Van 1.5 TDCi [09.2018 - ] (1499ccm, 88Kw, 120HP)
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi [02.2005 - 03.2007] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi [10.2003 - 03.2007] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi [01.2005 - 09.2012] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi [07.2004 - 09.2012] (1560ccm, 74Kw, 100HP)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi [07.2004 - 09.2012] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
FORD FOCUS II caroserie inchisa/combi 1.6 TDCi [07.2004 - 07.2011] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
FORD FOCUS II caroserie inchisa/combi 1.6 TDCi [09.2005 - 07.2011] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
FORD FOCUS II caroserie inchisa/combi 1.6 TDCi [11.2004 - 07.2011] (1560ccm, 74Kw, 101HP)
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi [04.2005 - 09.2012] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi [04.2005 - 09.2012] (1560ccm, 74Kw, 100HP)
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi [04.2005 - 09.2012] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
FORD FOCUS II Station Wagon (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi [07.2004 - 09.2012] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
FORD FOCUS II Station Wagon (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi [07.2004 - 09.2012] (1560ccm, 74Kw, 100HP)
FORD FOCUS II Station Wagon (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi [07.2004 - 09.2012] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
FORD FOCUS II Station Wagon (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi [12.2007 - 09.2012] (1560ccm, 81Kw, 110HP)
FORD FOCUS III 1.5 TDCi ECOnetic [09.2014 - 12.2017] (1499ccm, 77Kw, 105HP)
FORD FOCUS III 1.5 TDCi [09.2014 - 12.2017] (1499ccm, 70Kw, 95HP)
FORD FOCUS III 1.5 TDCi [09.2014 - 12.2017] (1499ccm, 88Kw, 120HP)
FORD FOCUS III 1.6 TDCi ECOnetic [05.2012 - ] (1560ccm, 77Kw, 105HP)
FORD FOCUS III 1.6 TDCi [07.2010 - 12.2017] (1560ccm, 70Kw, 95HP)
FORD FOCUS III 1.6 TDCi [07.2010 - 12.2017] (1560ccm, 85Kw, 115HP)
FORD FOCUS III caroserie inchisa/combi 1.5 TDCi ECOnetic [09.2014 - ] (1499ccm, 77Kw, 105HP)
FORD FOCUS III caroserie inchisa/combi 1.5 TDCi [09.2014 - ] (1499ccm, 70Kw, 95HP)
FORD FOCUS III caroserie inchisa/combi 1.5 TDCi [09.2014 - ] (1499ccm, 88Kw, 120HP)
FORD FOCUS III Caseta/ Hatchback 1.5 TDCi ECOnetic [09.2014 - ] (1499ccm, 77Kw, 105HP)
FORD FOCUS III Caseta/ Hatchback 1.5 TDCi [09.2014 - ] (1499ccm, 70Kw, 95HP)
FORD FOCUS III Caseta/ Hatchback 1.5 TDCi [09.2014 - ] (1499ccm, 88Kw, 120HP)
FORD FOCUS III Caseta/ Hatchback 1.6 TDCi [01.2011 - ] (1560ccm, 70Kw, 95HP)
FORD FOCUS III Caseta/ Hatchback 1.6 TDCi [02.2012 - ] (1560ccm, 85Kw, 115HP)
FORD FOCUS III limuzina 1.5 TDCi ECOnetic [11.2014 - ] (1499ccm, 77Kw, 105HP)
FORD FOCUS III limuzina 1.5 TDCi [11.2014 - ] (1499ccm, 70Kw, 95HP)
FORD FOCUS III limuzina 1.5 TDCi [11.2014 - ] (1499ccm, 88Kw, 120HP)
FORD FOCUS III limuzina 1.6 TDCi [05.2012 - ] (1560ccm, 77Kw, 105HP)
FORD FOCUS III limuzina 1.6 TDCi [07.2010 - ] (1560ccm, 70Kw, 95HP)
FORD FOCUS III limuzina 1.6 TDCi [07.2010 - ] (1560ccm, 85Kw, 115HP)
FORD FOCUS III Turnier 1.5 TDCi [09.2014 - ] (1499ccm, 88Kw, 120HP)
FORD FOCUS III Turnier 1.6 TDCi ECOnetic [05.2012 - ] (1560ccm, 77Kw, 105HP)
FORD FOCUS III Turnier 1.6 TDCi [07.2010 - ] (1560ccm, 70Kw, 95HP)
FORD FOCUS III Turnier 1.6 TDCi [07.2010 - ] (1560ccm, 85Kw, 115HP)
FORD FUSION V hatchback (CE) 1.5 TDCi [03.2015 - ] (1499ccm, 88Kw, 120HP)
FORD FUSION V limuzina (CD) 1.5 TDCi [03.2015 - ] (1499ccm, 88Kw, 120HP)
FORD KUGA II VAN 1.5 TDCi [01.2019 - ] (1499ccm, 88Kw, 120HP)
FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.5 TDCi [03.2015 - ] (1499ccm, 88Kw, 120HP)
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Kombi 1.5 TDCi [05.2015 - ] (1499ccm, 55Kw, 75HP)
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Kombi 1.5 TDCi [05.2015 - ] (1499ccm, 74Kw, 101HP)
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Kombi 1.5 TDCi [05.2015 - ] (1499ccm, 88Kw, 120HP)
FORD TOURNEO COURIER B460 Kombi 1.5 TDCi [02.2014 - ] (1499ccm, 55Kw, 75HP)
FORD TOURNEO COURIER B460 Kombi 1.5 TDCi [05.2015 - ] (1499ccm, 70Kw, 95HP)
FORD TOURNEO COURIER B460 Kombi 1.6 TDCi [02.2014 - ] (1560ccm, 70Kw, 95HP)
FORD TRANSIT CONNECT combi 1.5 TDCi [05.2015 - ] (1499ccm, 74Kw, 101HP)
FORD TRANSIT CONNECT combi 1.5 TDCi [05.2015 - ] (1499ccm, 88Kw, 120HP)
FORD TRANSIT CONNECT combi 1.5 TDCi [08.2015 - ] (1499ccm, 55Kw, 75HP)
FORD TRANSIT CONNECT V408 Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.5 TDCi [05.2015 - ] (1499ccm, 74Kw, 101HP)
FORD TRANSIT CONNECT V408 Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.5 TDCi [05.2015 - ] (1499ccm, 88Kw, 120HP)
FORD TRANSIT CONNECT V408 Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.5 TDCi [08.2015 - ] (1499ccm, 55Kw, 75HP)
FORD TRANSIT COURIER B460 Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.5 TDCi [02.2014 - ] (1499ccm, 55Kw, 75HP)
FORD TRANSIT COURIER B460 Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.5 TDCi [05.2015 - ] (1499ccm, 70Kw, 95HP)
FORD TRANSIT COURIER B460 Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.6 TDCi [02.2014 - ] (1560ccm, 70Kw, 95HP)
FORD TRANSIT COURIER B460 Kombi 1.5 TDCi [02.2014 - ] (1499ccm, 55Kw, 75HP)
FORD TRANSIT COURIER B460 Kombi 1.5 TDCi [05.2015 - ] (1499ccm, 70Kw, 95HP)
FORD TRANSIT COURIER B460 Kombi 1.6 TDCi [02.2014 - ] (1560ccm, 70Kw, 95HP)
LANCIA DELTA III (844_) 2.0 D Multijet (844.AXD1A, 844.AXM1A) [09.2008 - 08.2014] (1956ccm, 121Kw, 165HP)
LANCIA DELTA III (844_) 2.0 D Multijet (844.AXG1A, 844.AXN1A) [09.2008 - 08.2014] (1956ccm, 120Kw, 163HP)
OPEL ANTARA (L07) 2.0 CDTI 4x4 [01.2016 - ] (1956ccm, 125Kw, 170HP)
OPEL ANTARA (L07) 2.0 CDTI [01.2016 - ] (1956ccm, 125Kw, 170HP)
OPEL CASCADA (W13) 2.0 CDTI (67) [07.2015 - 04.2018] (1956ccm, 125Kw, 170HP)
OPEL CROSSLAND X (P17) 1.6 Turbo D (75) [03.2017 - ] (1560ccm, 73Kw, 99HP)
OPEL CROSSLAND X (P17) 1.6 Turbo D (75) [03.2017 - ] (1560ccm, 88Kw, 120HP)
OPEL CROSSLAND X (P17) 1.6 Turbo D (75) [08.2017 - ] (1560ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL GRANDLAND X (A18) 1.6 Turbo D (75) [06.2017 - ] (1560ccm, 88Kw, 120HP)
OPEL INSIGNIA B Grand Sport (Z18) 2.0 CDTi 4x4 (68) [03.2017 - ] (1956ccm, 154Kw, 210HP)
OPEL INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 2.0 CDTi 4x4 (35) [03.2017 - ] (1956ccm, 154Kw, 210HP)
OPEL MOVANO B bus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV) [01.2013 - ] (2298ccm, 110Kw, 150HP)
OPEL MOVANO B bus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV) [05.2014 - ] (2298ccm, 100Kw, 136HP)
OPEL MOVANO B bus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV) [05.2014 - ] (2298ccm, 120Kw, 163HP)
OPEL MOVANO B bus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV) [05.2014 - ] (2298ccm, 81Kw, 110HP)
OPEL MOVANO B bus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV) [07.2015 - ] (2298ccm, 125Kw, 170HP)
OPEL MOVANO B bus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV) [12.2010 - ] (2298ccm, 107Kw, 146HP)
OPEL MOVANO B bus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV) [12.2010 - ] (2298ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL MOVANO B bus (X62) 2.3 CDTI FWD (JV) [12.2010 - ] (2298ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL MOVANO B caroserie (X62) 2.3 CDTI FWD (FV) [01.2013 - ] (2298ccm, 110Kw, 150HP)
OPEL MOVANO B caroserie (X62) 2.3 CDTI FWD (FV) [02.2012 - ] (2298ccm, 81Kw, 110HP)
OPEL MOVANO B caroserie (X62) 2.3 CDTI FWD (FV) [05.2010 - ] (2298ccm, 107Kw, 146HP)
OPEL MOVANO B caroserie (X62) 2.3 CDTI FWD (FV) [05.2010 - ] (2298ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL MOVANO B caroserie (X62) 2.3 CDTI FWD (FV) [05.2010 - ] (2298ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL MOVANO B caroserie (X62) 2.3 CDTI FWD (FV) [05.2014 - ] (2298ccm, 100Kw, 136HP)
OPEL MOVANO B caroserie (X62) 2.3 CDTI FWD (FV) [05.2014 - ] (2298ccm, 120Kw, 163HP)
OPEL MOVANO B caroserie (X62) 2.3 CDTI FWD (FV) [11.2016 - ] (2298ccm, 125Kw, 170HP)
OPEL MOVANO B caroserie (X62) 2.3 CDTI FWD (FV) [11.2016 - ] (2298ccm, 96Kw, 131HP)
OPEL MOVANO B platou / sasiu (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV) [01.2013 - ] (2298ccm, 110Kw, 150HP)
OPEL MOVANO B platou / sasiu (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV) [05.2010 - ] (2298ccm, 107Kw, 146HP)
OPEL MOVANO B platou / sasiu (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV) [05.2010 - ] (2298ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL MOVANO B platou / sasiu (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV) [05.2010 - ] (2298ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL MOVANO B platou / sasiu (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV) [05.2014 - ] (2298ccm, 100Kw, 136HP)
OPEL MOVANO B platou / sasiu (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV) [05.2014 - ] (2298ccm, 120Kw, 163HP)
OPEL MOVANO B platou / sasiu (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV) [05.2014 - ] (2298ccm, 81Kw, 110HP)
OPEL MOVANO B platou / sasiu (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV) [11.2016 - ] (2298ccm, 125Kw, 170HP)
OPEL MOVANO B platou / sasiu (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV) [11.2016 - ] (2298ccm, 96Kw, 131HP)
OPEL VIVARO
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!
Piesă auto compatibilă cu:
Alfa-Romeo 147
Alfa-Romeo 159
Alfa-Romeo Giulia
Alfa-Romeo Giulietta
Alfa-Romeo Spider
Alfa-Romeo Stelvio
BMW X5 E53
Citroen Berlingo
Citroen Berlingo II
Citroen C3
Citroen C3 Aircross
Citroen C3 II
Citroen C3 Picasso
Citroen C4
Citroen C4 Aircross
Citroen C4 Cactus
Citroen C4 II
Citroen C4 Picasso
Citroen C4 Picasso II
Citroen Cactus
Citroen C-Elysee
Citroen DS
Citroen DS3
Citroen DS4
Citroen DS5
Citroen Grand C4 Picasso
Citroen jumpy
Citroen Jumpy II
Fiat 500L
Fiat 500X
Fiat Bravo
Fiat Croma
Fiat Doblo
Fiat Ducato
Fiat Freemont
Fiat MULTIPLA
Fiat Punto
Fiat Sedici
Fiat Spider
Fiat Stilo
Ford B-Max
Ford Cargo
Ford C-Max
Ford Courier
Ford Ecosport
Ford Escape
Ford Fiesta
Ford Focus
Ford Focus C-Max
Ford Focus Turnier
Ford Fusion
Ford Grand C-Max
Ford Kuga
Ford Mondeo
Ford Mondeo Turnier
Ford Tourneo
Ford Tourneo Connect
Ford Tourneo Courier
Ford Transit
Ford Transit Connect
Lancia Delta
Opel Antara
Opel Cascada
Opel Crossland
Opel Crossland X
Opel Grandland
Opel Grandland X
Opel Insignia
Opel Insignia A
Opel Insignia B
Opel Movano
Opel Movano B
Opel Vivaro
Opel Vivaro B
Renault Spider
Data actualizării anunțului: 20 Ian 2023, 05:41
0
vizualizări