Set ambreiaj (ADK83058 BLP) Citroen,Citroen (DF-PSA),FIAT,LANCIA,PEUGEOT,PEUGEOT (DF-PSA),SUZUKI

459.33 Lei
Set ambreiaj (ADK83058 BLP) Citroen,Citroen (DF-PSA),FIAT,LANCIA,PEUGEOT,PEUGEOT (DF-PSA),SUZUKI
Set ambreiaj (ADK83058 BLP) Citroen,Citroen (DF-PSA),FIAT,LANCIA,PEUGEOT,PEUGEOT (DF-PSA),SUZUKI
Denumire produs: Set ambreiaj
Grupul de adunare: Ambreiaj
Producator: BLP
Cod produs: ADK83058
Folosit si pentru: Citroen, Citroen (DF-PSA), FIAT, LANCIA, PEUGEOT, PEUGEOT (DF-PSA), SUZUKI

Specificatii produs:
Articol completare/Info suplimentar 2: cu rulment presiune
Articol extins/Informatii de extindere: cu unsoare sintetic?
Atentie la informatii de service:
Diametru exterior [mm]: 230,0
Diametru exterior [mm]: 230
din mai multe piese: din trei piese
Greutate [kg]: 5,290
Numar dinti: 18
pt. cod original (OE): 16 112 685 80

Coduri echivalente:
AISIN KE-PE04 [KEPE04]
ASAM 74897
ASAM 80158
BORG & BECK HK7625
Citroen 16 112 685 80 [1611268580]
Citroen 2050.95 [205095]
Citroen 2050.A1 [2050A1]
Citroen 2050.A4 [2050A4]
Citroen 2050.E5 [2050E5]
Citroen 2050.G1 [2050G1]
Citroen 2050.H1 [2050H1]
Citroen 2050.H7 [2050H7]
Citroen 2050.K1 [2050K1]
Citroen 2050.K4 [2050K4]
Citroen 2050.K5 [2050K5]
Citroen 2050.K9 [2050K9]
Citroen 2050.L1 [2050L1]
Citroen 2050.N1 [2050N1]
Citroen 2050.R0 [2050R0]
Citroen 2050.R1 [2050R1]
Citroen 2050.R2 [2050R2]
Citroen 2051.33 [205133]
Citroen 2051.A0 [2051A0]
Citroen 2051.C6 [2051C6]
Citroen 2051.E6 [2051E6]
Citroen 2051.G2 [2051G2]
Citroen 2051.H0 [2051H0]
Citroen 2051.H1 [2051H1]
Citroen 2051.T8 [2051T8]
Citroen 2051.T9 [2051T9]
Citroen 2051.W2 [2051W2]
Citroen 2051.Z5 [2051Z5]
Citroen 2052.40 [205240]
Citroen 2052.62 [205262]
Citroen 2052.70 [205270]
Citroen 2052.74 [205274]
Citroen 2052.81 [205281]
Citroen 2052.K1 [2052K1]
Citroen 2052.K2 [2052K2]
Citroen 2052.K9 [2052K9]
Citroen 2052.T4 [2052T4]
CLUTCHNUS MB424
CLUTCHNUS MB448
CLUTCHNUS MCK2405
CLUTCHNUS MCK2405A
CLUTCHNUS MCK2405C
CLUTCHNUS MCK2409
CLUTCHNUS MCK2409A
CLUTCHNUS MCK2409C
CLUTCHNUS MCK2439
CLUTCHNUS MCK2485A
CLUTCHNUS MCK2485C
CLUTCHNUS MCK2485D
CLUTCHNUS MCK2488
CLUTCHNUS MCK2488A
CLUTCHNUS SCPX19
CLUTCHNUS SEE78
CLUTCHNUS SEEC61
CLUTCHNUS SMX49
COGEFA France 720.5095 [7205095]
COGEFA France 720.5095N [7205095N]
COMLINE ECK081
COMLINE ECK191
DENCKERMANN K100081
DIAMAX T5082K3
DJ PARTS CK1088
DT Spare Parts 12.92200 [1292200]
EAN 5050063108002
EUROREPAR 1636264380
EUROREPAR 1668236980
EXEDY PGK2069
FAST FT64123
FENOX CK63041
FERRON TOP04790082
FERRON TOP04790091
FERRON TOP04790211
FIAT 1611268580
FIAT 71722810
FIAT 71784584
FIAT 9402050168
FIAT 9464207180
FIAT 9464214880
FIAT 9464866080
HART 915 772 [915772]
HERTH+BUSS JAKOPARTS J2008095
HOLA CH11-014 [CH11014]
HOLA CHD014
JP GROUP 4130402810
KAISHIN EC025
KAISHIN KS121-K [KS121K]
KAMOKA KC003
KAWE 961852
KAWE 962248
KEY PARTS KC7625
KLAXCAR FRANCE 30129z
KRAFT AUTOMOTIVE 1615630
KRAFTTECH W00228C
KRAFTTECH W00228I
KRAFTTECH W00228J
KRAFTTECH W01228A
KRAFTTECH W01228B
KRAFTTECH W01228D9
KSH EUROPE 1820.0021024 [18200021024]
LANCIA 9402050168
LANCIA 9464214880
LAUBER CQ1010011
LUCAS LKCA620011
LUCAS LKCA620020
LUCAS LKCA620054
LuK 623 3042 00 [623304200]
LuK 623 3043 00 [623304300]
LuK 623 3107 00 [623310700]
LuK 623 3139 00 [623313900]
LuK R325MK
LYNXauto CL-1333 [CL1333]
MAGNETI MARELLI 360020015410
MAGNETI MARELLI 360020015510
MAPA 000228200
MAPA 000228800
MAPA 000228900
MAPA 001228100
MAPCO 10314
MAPCO 12400
MAXGEAR 61-5129 [615129]
MAXGEAR 61-5182 [615182]
MDR AIS-KEPE04 [AISKEPE04]
MDR EXE-CTK2027 [EXECTK2027]
MDR EXE-PGK2069 [EXEPGK2069]
MECARM MK9647
MECARM MK9648
MECARM MK9674
MGA EK6001
MGA EK6023
MILES GE09059
MOTAQUIP LVCU863
MOTAQUIP VCU244
MOTAQUIP VCU246
MOTAQUIP VCU314
MOTAQUIP VCU386
MOTAQUIP VCU459
Motrio 8660006220
Motrio 8671013730
MTR 12129320
NATIONAL CK9549
NEXUS F1C042NX
NK 131938
NPS S200I70
Omnicraft 2277998
Omnicraft 2278136
OPEN PARTS CLK9004.03 [CLK900403]
OPTIMAL CS0295
OPTIMAL CS0302
OSSCA 21712
OSSCA 43302
Oyodo 10S9010-OYO [10S9010OYO]
PartsTec PTA204-0056 [PTA2040056]
PartsTec PTA204-0084 [PTA2040084]
PartsTec PTA204-0175 [PTA2040175]
PATRON PCE0003
PEUGEOT 16 112 685 80 [1611268580]
PEUGEOT 2050.94 [205094]
PEUGEOT 2050.95 [205095]
PEUGEOT 2050.F0 [2050F0]
PEUGEOT 2050.F6 [2050F6]
PEUGEOT 2050.G2 [2050G2]
PEUGEOT 2050.K1 [2050K1]
PEUGEOT 2050.K4 [2050K4]
PEUGEOT 2050.K6 [2050K6]
PEUGEOT 2050.L4 [2050L4]
PEUGEOT 2050.N1 [2050N1]
PEUGEOT 2050.R1 [2050R1]
PEUGEOT 2051.36 [205136]
PEUGEOT 2051.45 [205145]
PEUGEOT 2051.81 [205181]
PEUGEOT 2051.E1 [2051E1]
PEUGEOT 2051.F5 [2051F5]
PEUGEOT 2051.G6 [2051G6]
PEUGEOT 2051.G8 [2051G8]
PEUGEOT 2051.P7 [2051P7]
PEUGEOT 2051.T8 [2051T8]
PEUGEOT 2051.T9 [2051T9]
PEUGEOT 2051.W2 [2051W2]
PEUGEOT 2051.Z5 [2051Z5]
PEUGEOT 2052.40 [205240]
PEUGEOT 2052.41 [205241]
PEUGEOT 2052.42 [205242]
PEUGEOT 2052.62 [205262]
PEUGEOT 2052.68 [205268]
PEUGEOT 2052.69 [205269]
PEUGEOT 2052.J1 [2052J1]
PEUGEOT 2052.K1 [2052K1]
PEUGEOT 2052.K2 [2052K2]
PEUGEOT 2052.K8 [2052K8]
PEUGEOT 2052.T4 [2052T4]
PROCODIS FRANCE KTE040
PROCODIS FRANCE KTE041
PROCODIS FRANCE KTE097
PROCODIS FRANCE KTE103
PROFIT 2530-2147 [25302147]
QUINTON HAZELL QKT2320AF
QUINTON HAZELL QKT2808AF
QUINTON HAZELL QKT2814AF
QUINTON HAZELL QKT4181AF
RAICAM RC7625
RAICAM RC90044
RAICAM RC90263
RAICAM RC90264
RAICAM RC90453
RIDEX 479C0004
RYMEC JT1208
RYMEC JT1500
RYMEC JT7625
RYMEC JT7827
SACHS 3000 859 501 [3000859501]
SACHS 3000 950 009 [3000950009]
SACHS 3000 950 061 [3000950061]
SACHS 3000 950 622 [3000950622]
SACHS 3000 951 288 [3000951288]
SACHS 3000 951 297 [3000951297]
SACHS 3000 951 365 [3000951365]
SASIC 5100002
SASIC 5100003
SASIC 5100009
SASIC 5100012
SASIC 5100017
SASIC SCL0539
SASIC SCL0549
Stark SKCK-0100003 [SKCK0100003]
STARLINE SL 3DS0954 [SL3DS0954]
STATIM 100.124 [100124]
STATIM 100.149 [100149]
STATIM 100.150 [100150]
STELLOX 07-00124-SX [0700124SX]
STELLOX 07-00383-SX [0700383SX]
STELLOX 07-00647-SX [0700647SX]
STELLOX 07-01058-SX [0701058SX]
STELLOX 07-01102-SX [0701102SX]
STELLOX 07-01156-SX [0701156SX]
STELLOX 07-01222-SX [0701222SX]
SUZUKI 22100-73JA1 S1 [2210073JA1S1]
SUZUKI 22100-73JA1 [2210073JA1]
SUZUKI 22400-73JA0 S1 [2240073JA0S1]
SUZUKI 22400-73JA0 [2240073JA0]
SUZUKI 22400-73JA1 S1 [2240073JA1S1]
SUZUKI 22400-73JA1 [2240073JA1]
SUZUKI 23260-73JB0 S1 [2326073JB0S1]
SUZUKI 23260-73JB0 [2326073JB0]
Technika TKA810001
TRADEX FRANCE 2000826022
TRIALLI FD 2007 [FD2007]
TRIALLI FR 2007 [FR2007]
VALEO 826022
VALEO 826033
VALEO 826241
VALEO 826345
VALEO 826562
VALEO 826565
WESTLAKE WCP011
WESTLAKE WCP085
WILMINK GROUP WG2211930
WILMINK GROUP WG2211931
WILMINK GROUP WG2234330
WILMINK GROUP WG2235082
ZEKKERT KS-4277 [KS4277]

Pies? auto compatibil? cu:
Citroen (DF-PSA) C-TRIOMPHE 2.0 Exclusive Limousine [05.2006 - 12.2012] (1997ccm, 108Kw, 147HP)
Citroen (DF-PSA) XSARA 2.0 [05.2003 - 12.2005] (1997ccm, 97Kw, 132HP)
Citroen BERLINGO / BERLINGO FIRST Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? ( 2.0 HDI 90 (MBRHY, MCRHY) [12.1999 - 12.2011] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen BERLINGO / BERLINGO FIRST Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? ( 2.0 HDI 90 4WD (MBRHY, MCRHY) [11.2000 - 10.2005] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen BERLINGO / BERLINGO FIRST microbus (MF_, GJK_, GFK_) 2.0 HDI 90 (MFRHY) [12.1999 - 10.2005] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen C3 I (FC_, FN_) 1.4 16V HDi [02.2002 - ] (1398ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen C4 cupe (LA_) 2.0 16V [11.2004 - 07.2007] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
Citroen C4 cupe (LA_) 2.0 16V [11.2004 - 12.2010] (1997ccm, 130Kw, 177HP)
Citroen C4 cupe (LA_) 2.0 VTR [10.2006 - 12.2007] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) 1.8 i 16V [10.2006 - 12.2010] (1749ccm, 92Kw, 125HP)
Citroen C4 I (LC_) 2.0 16V [09.2006 - 07.2009] (1997ccm, 105Kw, 143HP)
Citroen C4 I (LC_) 2.0 16V [11.2004 - 07.2007] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
Citroen C4 I (LC_) 2.0 16V [11.2004 - 07.2008] (1997ccm, 130Kw, 177HP)
Citroen C4 I (LC_) 2.0 16V [11.2004 - 07.2011] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen C4 I limuzina 2.0 16V [07.2006 - 07.2011] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen C5 caroserie inchisa/combi (DE_, RE_) 1.8 [09.2004 - 08.2005] (1749ccm, 85Kw, 116HP)
Citroen C5 caroserie inchisa/combi (DE_, RE_) 2.0 HDi [06.2002 - 08.2004] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen C5 I (DC_) 1.8 16V (DC6FZB, DC6FZE) [03.2001 - 08.2004] (1749ccm, 85Kw, 115HP)
Citroen C5 I (DC_) 2.0 16V (DCRFNC, DCRFNF) [03.2001 - 08.2004] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
Citroen C5 I (DC_) 2.0 16V HPi (DCRLZB) [03.2001 - 08.2004] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen C5 I (DC_) 2.0 HDi (DCRHYB) [03.2001 - 08.2004] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen C5 I Break (DE_) 1.8 16V (DE6FZB, DE6FZE) [06.2001 - 08.2004] (1749ccm, 85Kw, 115HP)
Citroen C5 I Break (DE_) 2.0 16V (DERFNF, DERFNC, RERFNC) [06.2001 - 08.2004] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
Citroen C5 I Break (DE_) 2.0 16V HPi (DERLZB) [06.2001 - 08.2004] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen C5 I Break (DE_) 2.0 HDi (DERHYB) [06.2001 - 08.2004] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen C5 II (RC_) 1.8 16V (RC6FZB) [09.2004 - 08.2005] (1749ccm, 85Kw, 116HP)
Citroen C5 II (RC_) 1.8 16V [09.2005 - 01.2008] (1749ccm, 92Kw, 125HP)
Citroen C5 II (RC_) 2.0 16V (RCRFJB, RCRFJC) [09.2004 - 08.2008] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen C5 II Break (RE_) 1.8 16V (RE6FZB) [09.2004 - 08.2005] (1749ccm, 85Kw, 116HP)
Citroen C5 II Break (RE_) 1.8 16V [09.2005 - 01.2008] (1749ccm, 92Kw, 125HP)
Citroen C5 II Break (RE_) 2.0 16V (RERFJB, RERFJC) [09.2004 - ] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen C8 (EA_, EB_) 2.0 16V [09.2005 - ] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen C8 (EA_, EB_) 2.0 [07.2002 - ] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
Citroen C8 (EA_, EB_) 2.2 [07.2002 - ] (2230ccm, 116Kw, 158HP)
Citroen C8 Van (EA_, EB_) 2.0 (EBRFJC) [06.2004 - 12.2011] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen C8 Van (EA_, EB_) 2.0 (EBRFNC, EBRFNE) [11.2003 - 11.2004] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
Citroen DISPATCH (U6U_) 2.0 i 16V [03.2000 - 10.2006] (1997ccm, 102Kw, 138HP)
Citroen DISPATCH (U6U_) 2.0 [04.2000 - 12.2006] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
Citroen DISPATCH (VF7) 2.0 i [01.2007 - 03.2016] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen DISPATCH caroserie 2.0 i [01.2007 - 03.2016] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen DISPATCH platou / sasiu (BU_, BV_, BW_, BX_) 2.0 [12.2003 - 10.2006] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
Citroen DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 i 16V [03.2000 - 10.2006] (1997ccm, 102Kw, 138HP)
Citroen EVASION microbus (22, U6) 2.0 16V [05.2000 - 07.2002] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
Citroen JUMPER caroserie (244) 2.0 HDi [04.2002 - 06.2006] (1997ccm, 62Kw, 84HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu (244) 2.0 HDi [04.2002 - 06.2006] (1997ccm, 62Kw, 84HP)
Citroen XSARA (N1) 1.4 HDi [01.2003 - 03.2005] (1398ccm, 50Kw, 68HP)
Citroen XSARA (N1) 2.0 16V [09.2000 - 03.2005] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
Citroen XSARA (N1) 2.0 HDi 90 [02.1999 - 03.2005] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen XSARA Break (N2) 1.4 HDi [01.2003 - 08.2005] (1398ccm, 50Kw, 68HP)
Citroen XSARA Break (N2) 2.0 16V [09.2000 - 08.2005] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
Citroen XSARA Break (N2) 2.0 HDI 90 [02.1999 - 08.2005] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen XSARA Caseta/ Hatchback (N3_) 2.0 HDi [09.2000 - 03.2005] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen XSARA cupe (N0) 1.4 HDi [01.2003 - 03.2005] (1398ccm, 50Kw, 68HP)
Citroen XSARA cupe (N0) 2.0 16V [09.2000 - 03.2005] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
Citroen XSARA cupe (N0) 2.0 HDI 90 [02.1999 - 03.2005] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen XSARA PICASSO (N68) 1.8 16V [02.2000 - 08.2005] (1749ccm, 85Kw, 115HP)
Citroen XSARA PICASSO (N68) 2.0 16V [01.2003 - 06.2012] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
Citroen XSARA PICASSO (N68) 2.0 HDi [12.1999 - 12.2011] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
FIAT DUCATO bus (230_) 2.0 JTD [10.2001 - 04.2002] (1997ccm, 62Kw, 84HP)
FIAT DUCATO bus (244_) 2.0 JTD [04.2002 - 07.2006] (1997ccm, 62Kw, 84HP)
FIAT DUCATO caroserie (230_) 2.0 JTD [10.2001 - 04.2002] (1997ccm, 62Kw, 84HP)
FIAT DUCATO caroserie (244_) 2.0 JTD [04.2002 - 07.2006] (1997ccm, 62Kw, 84HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (230_) 2.0 JTD [07.2001 - 04.2002] (1997ccm, 62Kw, 84HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (244_) 2.0 JTD [04.2002 - 07.2006] (1997ccm, 62Kw, 84HP)
FIAT SCUDO bus (220_) 2.0 JTD [01.2004 - 12.2006] (1997ccm, 69Kw, 94HP)
FIAT SCUDO caroserie (220_) 2.0 JTD [10.1999 - 12.2006] (1997ccm, 69Kw, 94HP)
FIAT SCUDO caroserie (220_) 2.0 [05.2000 - 12.2006] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
FIAT ULYSSE (179_) 2.0 (179BXA11, 179BXA1A) [08.2002 - 06.2011] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
LANCIA PHEDRA (179_) 2.0 (179AXA11, 179AXA1A) [09.2002 - 11.2010] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
LANCIA PHEDRA (179_) 2.0 JTD (179AXB1A) [09.2002 - 11.2010] (1997ccm, 80Kw, 109HP)
LANCIA PHEDRA (179_) 2.2 JTD (179AXC1A) [09.2002 - 11.2010] (2179ccm, 94Kw, 128HP)
PEUGEOT (DF-PSA) 307 limuzina 2.0 [05.2006 - 12.2013] (1997ccm, 108Kw, 147HP)
PEUGEOT 206 CC (2D) 2.0 S16 [09.2000 - 12.2007] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
PEUGEOT 206 hatchback (2A/C) 2.0 HDI 90 [12.1999 - 09.2009] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT 206 hatchback (2A/C) 2.0 RC [07.2003 - 02.2007] (1997ccm, 132Kw, 180HP)
PEUGEOT 206 hatchback (2A/C) 2.0 RC [07.2003 - 12.2007] (1997ccm, 130Kw, 177HP)
PEUGEOT 206 hatchback (2A/C) 2.0 S16 [04.1999 - 10.2000] (1997ccm, 99Kw, 135HP)
PEUGEOT 206 hatchback (2A/C) 2.0 S16 [06.1999 - 12.2007] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 2.0 16V [07.2002 - 02.2007] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 2.0 HDi [07.2002 - 02.2007] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.4 HDi [10.2001 - 06.2005] (1398ccm, 50Kw, 68HP)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V [03.2005 - 11.2007] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V [06.2005 - 11.2007] (1997ccm, 130Kw, 177HP)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V [08.2000 - 06.2005] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 90 [08.2000 - 03.2007] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 [08.2008 - 12.2011] (1997ccm, 105Kw, 143HP)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.4 HDi [03.2002 - 06.2005] (1398ccm, 50Kw, 68HP)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 16V [03.2005 - 04.2008] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 16V [06.2005 - 04.2008] (1997ccm, 130Kw, 177HP)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDI 90 [03.2002 - 04.2008] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 [03.2002 - 06.2005] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V [10.2003 - 04.2009] (1997ccm, 130Kw, 177HP)
PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V [10.2003 - 06.2005] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V [12.2004 - 04.2009] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT 307 limuzina 2.0 HDi [09.2006 - 10.2010] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT 307 limuzina 2.0 [09.2006 - 12.2008] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 16V [03.2002 - 06.2005] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 16V [03.2005 - 04.2008] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDI 90 [03.2002 - 04.2008] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT 307 SW caroserie inchisa/combi (3E_, 3H_) 1.4 HDi [04.2002 - 06.2005] (1398ccm, 51Kw, 69HP)
PEUGEOT 307 SW caroserie inchisa/combi (3E_, 3H_) 2.0 HDi [04.2003 - 04.2008] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT 406 (8B) 1.8 16V [10.2000 - 05.2004] (1749ccm, 85Kw, 116HP)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V [01.1999 - 08.2000] (1997ccm, 99Kw, 135HP)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V [08.2000 - 06.2004] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 HDI 90 [02.1999 - 05.2004] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.8 16V [10.2000 - 10.2004] (1749ccm, 85Kw, 116HP)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V [01.1999 - 10.2000] (1997ccm, 99Kw, 135HP)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V [10.2000 - 10.2004] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 HDI 90 [02.1999 - 10.2004] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT 406 cupe (8C) 2.0 16V [01.1999 - 10.2000] (1997ccm, 99Kw, 135HP)
PEUGEOT 406 cupe (8C) 2.0 16V [10.2000 - 12.2004] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
PEUGEOT 407 (6D_) 1.8 16V [08.2005 - 12.2010] (1749ccm, 92Kw, 125HP)
PEUGEOT 407 (6D_) 1.8 [03.2004 - 07.2005] (1749ccm, 85Kw, 116HP)
PEUGEOT 407 (6D_) 2.0 16V [09.2005 - 12.2010] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT 407 (6D_) 2.0 [03.2004 - 07.2005] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
PEUGEOT 407 (6D_) 2.2 16V [08.2005 - 12.2010] (2230ccm, 120Kw, 163HP)
PEUGEOT 407 (6D_) 2.2 [03.2004 - 10.2006] (2230ccm, 116Kw, 158HP)
PEUGEOT 407 cupe (6C_) 2.2 16V [10.2005 - ] (2230ccm, 120Kw, 163HP)
PEUGEOT 407 SW (6E_) 1.8 16V [08.2005 - 12.2010] (1749ccm, 92Kw, 125HP)
PEUGEOT 407 SW (6E_) 1.8 [05.2004 - 07.2005] (1749ccm, 85Kw, 116HP)
PEUGEOT 407 SW (6E_) 2.0 16V [08.2005 - 12.2010] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT 407 SW (6E_) 2.0 [05.2004 - 07.2005] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
PEUGEOT 407 SW (6E_) 2.2 16V [08.2005 - 12.2010] (2230ccm, 120Kw, 163HP)
PEUGEOT 407 SW (6E_) 2.2 [05.2004 - 07.2005] (2230ccm, 116Kw, 158HP)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.0 [02.2000 - 08.2005] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
PEUGEOT 806 (221) 2.0 16V [09.2000 - 08.2002] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
PEUGEOT 806 Van (AF_) 2.0 (AFRFNC) [05.2000 - 02.2003] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
PEUGEOT 807 (E) 2.0 16V [09.2005 - ] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT 807 (E) 2.0 [06.2002 - ] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
PEUGEOT EXPERT (224_) 2.0 [07.2000 - 12.2006] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
PEUGEOT EXPERT caroserie (222) 2.0 [09.2002 - 12.2006] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
PEUGEOT EXPERT caroserie (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 16V [01.2007 - ] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT EXPERT Tepee (VF3X_) 2.0 16V [01.2007 - 03.2016] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT GRAND RAID Combispace (5_, G_) 2.0 HDi 4x4 [04.2004 - 08.2005] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT GRAND RAID Combispace (5_, G_) 2.0 HDI [02.2000 - 07.2008] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT PARTNER Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (5_, G_) 2.0 HDi [04.2000 - 07.2008] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
SUZUKI AERIO (ER, RH_) 1.4 DDiS (RH 414D) [04.2004 - ] (1398ccm, 66Kw, 90HP)
SUZUKI AERIO hatchback 1.4 DDiS [04.2004 - 12.2007] (1398ccm, 66Kw, 90HP)
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!

Produsele comercializate sunt noi aftermarket, pe cod de producător.
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Citroen Berlingo
Citroen Berlingo II
Citroen BX
Citroen C3
Citroen C3 II
Citroen C3 Picasso
Citroen C4
Citroen C4 II
Citroen C4 Picasso
Citroen C4 Picasso II
Citroen C5
Citroen C5 II
Citroen C6
Citroen C8
Citroen Evasion
Citroen Grand C4 Picasso
Citroen Jumper
Citroen Jumper II
Citroen Xsara
Citroen Xsara Picasso
Fiat Ducato
Fiat Scudo
Fiat Ulysse
Lancia Phedra
Peugeot 206
Peugeot 307
Peugeot 307 sw
Peugeot 406
Peugeot 407
Peugeot 607
Peugeot 806
Peugeot 807
Peugeot EXPERT
Peugeot Partner
Peugeot TePee
Data actualizării anunțului: 21 Apr 2024, 05:37
0
vizualizări