Set ambreiaj (624212800 LUK) Citroen,FIAT,LANCIA,PEUGEOT

582.06 Lei
Set ambreiaj (624212800 LUK) Citroen,FIAT,LANCIA,PEUGEOT
Denumire produs: Set ambreiaj
Grupul de adunare: Ambreiaj
Producator: LUK
Cod produs: 624212800
Folosit si pentru: Citroen, FIAT, LANCIA, PEUGEOT

Specificatii produs:
Articol completare/Info suplimentar 2: cu rulment presiune
Diametru [mm]: 240

Coduri echivalente:
BORG & BECK HK 6733 [HK6733]
BORG & BECK HK 7429 [HK7429]
BORG & BECK K 1078 [K1078]
Citroen 16 113 744 80 [1611374480]
Citroen 2004.L5 [2004L5]
Citroen 2004.T8 [2004T8]
Citroen 2041.59 [204159]
Citroen 2050.31 [205031]
Citroen 2050.A0 [2050A0]
Citroen 2050.E3 [2050E3]
Citroen 2050.Z2 [2050Z2]
Citroen 2051.98 [205198]
Citroen 2055.P1 [2055P1]
Citroen 96 066 040 80 [9606604080]
Citroen 96 268 993 80 [9626899380]
EAN 4005108118240
FIAT 1474082080
FIAT 71711641
FIAT 71711642
FIAT 71722650
FIAT 71722652
FIAT 71734926
FIAT 71734927
FIAT 71784564
FIAT 9402050090
FIAT 9402050480
FIAT 9402050648
FIAT 9464467380
FIAT 9464467480
FIAT 9464478080
FIAT 9464866580
FIAT 9606604080
FIAT 9613586480
FIAT 9626899380
FIAT 9630095380
LANCIA 1474082080
LANCIA 9606604080
LuK 624 2106 00 [624210600]
LuK 624 2370 00 [624237000]
NK 131917
PEUGEOT 16 113 744 80 [1611374480]
PEUGEOT 2004.L5 [2004L5]
PEUGEOT 2004.T8 [2004T8]
PEUGEOT 2041.59 [204159]
PEUGEOT 2050.32 [205032]
PEUGEOT 2050.A0 [2050A0]
PEUGEOT 2050.E2 [2050E2]
PEUGEOT 2050.E8 [2050E8]
PEUGEOT 2050.Z1 [2050Z1]
PEUGEOT 2051.64 [205164]
PEUGEOT 2051.65 [205165]
PEUGEOT 2055.P1 [2055P1]
PEUGEOT 96 066 040 80 [9606604080]
PEUGEOT 96 268 993 80 [9626899380]
QUINTON HAZELL QKT1271AF
SACHS 3000 858 001 [3000858001]
SACHS 3000 951 255 [3000951255]
TRIPLE FIVE 8671014348
TRIPLE FIVE RM010101A0
TTV TCK3883
VALEO 821083
VALEO 821334
VALEO K510S

Pies? auto compatibil? cu:
Citroen DISPATCH (U6U_) 1.9 TD [04.1996 - 11.2003] (1905ccm, 68Kw, 92HP)
Citroen DISPATCH (U6U_) 1.9 TD [10.1995 - 08.2000] (1905ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen DISPATCH platou / sasiu (BU_, BV_, BW_, BX_) 1.9 TD [10.1999 - 10.2006] (1905ccm, 68Kw, 92HP)
Citroen DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.9 TD [10.1995 - 08.2000] (1905ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen EVASION microbus (22, U6) 1.9 TD [10.1995 - 12.1998] (1905ccm, 68Kw, 92HP)
Citroen EVASION microbus (22, U6) 1.9 TD [11.1994 - 07.2002] (1905ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen EVASION microbus (22, U6) 2.0 16V [05.1998 - 04.2000] (1998ccm, 97Kw, 132HP)
Citroen EVASION microbus (22, U6) 2.0 Turbo C.T. [06.1994 - 07.2002] (1998ccm, 108Kw, 147HP)
Citroen EVASION microbus (22, U6) 2.1 TD [05.1996 - 07.2002] (2088ccm, 80Kw, 109HP)
FIAT DUCATO caroserie (230_) 1.9 D [04.1998 - 04.2002] (1905ccm, 50Kw, 68HP)
FIAT SCUDO bus (220_) 1.9 TD Eco [02.1996 - 12.2006] (1905ccm, 66Kw, 90HP)
FIAT SCUDO bus (220_) 1.9 TD [02.1996 - 12.2006] (1905ccm, 68Kw, 92HP)
FIAT SCUDO caroserie (220_) 1.9 TD [02.1996 - 12.2006] (1905ccm, 66Kw, 90HP)
FIAT SCUDO caroserie (220_) 1.9 TD [02.1998 - 12.2006] (1905ccm, 68Kw, 92HP)
FIAT SCUDO platou / sasiu (220_) 1.9 TD [09.1996 - 12.2006] (1905ccm, 68Kw, 92HP)
FIAT ULYSSE (220_) 1.9 TD (220AH5) [02.1995 - 08.2002] (1905ccm, 66Kw, 90HP)
FIAT ULYSSE (220_) 1.9 TD [05.1997 - 12.1999] (1905ccm, 68Kw, 92HP)
FIAT ULYSSE (220_) 2.0 16V [05.1998 - 09.2000] (1998ccm, 97Kw, 132HP)
FIAT ULYSSE (220_) 2.0 Turbo (220.AD5) [06.1994 - 08.2002] (1998ccm, 108Kw, 147HP)
FIAT ULYSSE (220_) 2.1 TD [03.1996 - 10.1999] (2088ccm, 80Kw, 109HP)
LANCIA ZETA (22_) 2.0 16V (220AL5) [05.1998 - 07.2000] (1998ccm, 97Kw, 132HP)
LANCIA ZETA (22_) 2.0 16V (220AQ5, 220AQ4) [07.2000 - 09.2002] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
LANCIA ZETA (22_) 2.0 Turbo (220AD5, 220CD5) [05.1995 - 09.2002] (1998ccm, 108Kw, 147HP)
LANCIA ZETA (22_) 2.1 TD (220AJ5) [05.1996 - 09.1999] (2088ccm, 80Kw, 109HP)
PEUGEOT 806 (221) 1.9 TD [05.1997 - 08.2002] (1905ccm, 68Kw, 92HP)
PEUGEOT 806 (221) 1.9 TD [07.1995 - 08.2002] (1905ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT 806 (221) 2.0 16V [05.1998 - 09.2000] (1998ccm, 97Kw, 132HP)
PEUGEOT 806 (221) 2.0 S Turbo [06.1994 - 08.2002] (1998ccm, 108Kw, 147HP)
PEUGEOT 806 (221) 2.1 td 12V [06.1996 - 08.1999] (2088ccm, 80Kw, 109HP)
PEUGEOT EXPERT (224_) 1.9 TD [02.1996 - 05.1998] (1905ccm, 68Kw, 92HP)
PEUGEOT EXPERT (224_) 1.9 TD [02.1996 - 09.2000] (1905ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT EXPERT caroserie (222) 1.9 TD [02.1996 - 05.1998] (1905ccm, 68Kw, 92HP)
PEUGEOT EXPERT caroserie (222) 1.9 TD [02.1996 - 09.2000] (1905ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT EXPERT platou / sasiu (223) 1.9 TD [02.1996 - 05.1998] (1905ccm, 68Kw, 92HP)
PEUGEOT EXPERT platou / sasiu (223) 1.9 TD [02.1996 - 09.2000] (1905ccm, 66Kw, 90HP)
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!

Produsele comercializate sunt noi aftermarket, pe cod de producător.
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Citroen BX
Citroen Evasion
Fiat Ducato
Fiat Scudo
Fiat Ulysse
Lancia Zeta
Peugeot 806
Peugeot EXPERT
Data actualizării anunțului: 11 Iul 2024, 05:35
3
vizualizări