Set ambreiaj (821334 VALEO) Citroen,FIAT,LANCIA,PEUGEOT

711.98 Lei
Set ambreiaj (821334 VALEO) Citroen,FIAT,LANCIA,PEUGEOT
Set ambreiaj (821334 VALEO) Citroen,FIAT,LANCIA,PEUGEOT
Denumire produs: Set ambreiaj
Grupul de adunare: Ambreiaj
Producator: VALEO
Cod produs: 821334
Folosit si pentru: Citroen, FIAT, LANCIA, PEUGEOT

Specificatii produs:
Articol completare/Info suplimentar 2: cu disc ambreiaj
Articol completare/Info suplimentar 2: cu rulment presiune
Articol extins/Informatii de extindere: cu placa de presiune ambreiaj
Diametru exterior 1 [mm]: 229
Diametru exterior [mm]: 235
Forta de ejectare [N]: 5650
Greutate [kg]: 6,51
Numar dinti: 21
Piesa noua:
Profil butuc roata: 24,15 x 21,51
Tip control: intrerupator presiune
Versiune: CP

Coduri echivalente:
ACDelco AC513K
BORG & BECK HK6733
Citroen 2004-S4 [2004S4]
Citroen 2050-31 [205031]
Citroen 2050-33 [205033]
Citroen 2050-47 [205047]
Citroen 2050-E3 [2050E3]
Citroen 2050-Z2 [2050Z2]
Citroen 2051-98 [205198]
Citroen 2051-V5 [2051V5]
EAN 3276428213347
FIAT 71711641
FIAT 71734927
FIAT 9402050090
FIAT 9402050480
FIAT 9402050648
FIAT 9464467380
FIAT 9464478080
FIAT 9464866580
FIAT 9567208487
FIAT 9567218280
KAWE 960201
LANCIA 9402050480
LANCIA 9464866580
LuK 618 3027 00 [618302700]
LuK 624 1807 00 [624180700]
LuK 624 1929 00 [624192900]
LuK 624 2106 00 [624210600]
LuK 624 2128 00 [624212800]
MAPA 002228900
MAPA 2228900
NATIONAL CK9785
NK 131916
NK 131917
PEUGEOT 2004-S1 [2004S1]
PEUGEOT 2050-32 [205032]
PEUGEOT 2050-48 [205048]
PEUGEOT 2050-E2 [2050E2]
PEUGEOT 2050-Z1 [2050Z1]
PEUGEOT 2051-65 [205165]
PEUGEOT 2051-V5 [2051V5]
QUINTON HAZELL QKT1271AF
QUINTON HAZELL QKT1753AF
QUINTON HAZELL QKT2059AF
SACHS 3000 568 001 [3000568001]
SACHS 3000 776 001 [3000776001]
SACHS 3000 826 101 [3000826101]
SACHS 3000 855 201 [3000855201]
SACHS 3000 855 202 [3000855202]
SACHS 3000 858 001 [3000858001]
SACHS 3000 951 255 [3000951255]
SACHS 4000 884 001 [4000884001]
SACHS 5000 158 001 [5000158001]
SACHS 5000 165 001 [5000165001]
SACHS 5000 169 001 [5000169001]
SASIC SCL0199
SASIC SCL0228
SASIC SCL0538
usernumber K645S
VALEO 801692
VALEO 821082
VALEO 821893
WESTLAKE WCP028

Pies? auto compatibil? cu:
Citroen DISPATCH (U6U_) 1.9 TD [04.1996 - 11.2003] (1905ccm, 68Kw, 92HP)
Citroen DISPATCH (U6U_) 1.9 TD [10.1995 - 08.2000] (1905ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen DISPATCH platou / sasiu (BU_, BV_, BW_, BX_) 1.9 TD [10.1999 - 10.2006] (1905ccm, 68Kw, 92HP)
Citroen DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.9 TD [10.1995 - 08.2000] (1905ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.9 TD [10.1995 - 08.2000] (1905ccm, 68Kw, 92HP)
Citroen EVASION microbus (22, U6) 1.9 TD [10.1995 - 12.1998] (1905ccm, 68Kw, 92HP)
Citroen EVASION microbus (22, U6) 1.9 TD [11.1994 - 07.2002] (1905ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen EVASION microbus (22, U6) 2.0 16V [05.1998 - 04.2000] (1998ccm, 97Kw, 132HP)
Citroen EVASION microbus (22, U6) 2.1 TD [05.1996 - 07.2002] (2088ccm, 80Kw, 109HP)
FIAT DUCATO bus (230_) 1.9 D [04.1998 - 04.2002] (1905ccm, 50Kw, 68HP)
FIAT DUCATO bus (230_) 1.9 TD [04.1998 - 04.2002] (1905ccm, 66Kw, 90HP)
FIAT DUCATO bus (230_) 2.0 4x4 [11.1994 - 11.2001] (1998ccm, 80Kw, 109HP)
FIAT DUCATO bus (230_) 2.0 Panorama/Combinato [03.1994 - 04.2002] (1998ccm, 80Kw, 109HP)
FIAT DUCATO caroserie (230_) 1.9 D [04.1998 - 04.2002] (1905ccm, 50Kw, 68HP)
FIAT DUCATO caroserie (230_) 1.9 TD [04.1998 - 04.2002] (1905ccm, 66Kw, 90HP)
FIAT DUCATO caroserie (230_) 2.0 4x4 [11.1994 - 04.2002] (1998ccm, 80Kw, 109HP)
FIAT DUCATO caroserie (230_) 2.0 [03.1994 - 04.2002] (1998ccm, 80Kw, 109HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (230_) 1.9 D [04.1998 - 04.2002] (1905ccm, 50Kw, 68HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (230_) 1.9 TD [04.1998 - 04.2002] (1905ccm, 66Kw, 90HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (230_) 2.0 [03.1994 - 04.2002] (1998ccm, 80Kw, 109HP)
FIAT SCUDO bus (220_) 1.9 TD Eco [02.1996 - 12.2006] (1905ccm, 66Kw, 90HP)
FIAT SCUDO bus (220_) 1.9 TD [02.1996 - 12.2006] (1905ccm, 68Kw, 92HP)
FIAT SCUDO caroserie (220_) 1.9 TD [02.1996 - 12.2006] (1905ccm, 66Kw, 90HP)
FIAT SCUDO caroserie (220_) 1.9 TD [02.1998 - 12.2006] (1905ccm, 68Kw, 92HP)
FIAT SCUDO platou / sasiu (220_) 1.9 TD [09.1996 - 12.2006] (1905ccm, 68Kw, 92HP)
FIAT ULYSSE (220_) 1.9 TD (220AH5) [02.1995 - 08.2002] (1905ccm, 66Kw, 90HP)
FIAT ULYSSE (220_) 1.9 TD [05.1997 - 12.1999] (1905ccm, 68Kw, 92HP)
LANCIA ZETA (22_) 2.0 16V (220AL5) [05.1998 - 07.2000] (1998ccm, 97Kw, 132HP)
PEUGEOT 806 (221) 1.9 TD [05.1997 - 08.2002] (1905ccm, 68Kw, 92HP)
PEUGEOT 806 (221) 1.9 TD [07.1995 - 08.2002] (1905ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT 806 (221) 2.0 16V [05.1998 - 09.2000] (1998ccm, 97Kw, 132HP)
PEUGEOT 806 (221) 2.1 td 12V [06.1996 - 08.1999] (2088ccm, 80Kw, 109HP)
PEUGEOT EXPERT (224_) 1.9 TD [02.1996 - 05.1998] (1905ccm, 68Kw, 92HP)
PEUGEOT EXPERT (224_) 1.9 TD [02.1996 - 09.2000] (1905ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT EXPERT caroserie (222) 1.9 TD [02.1996 - 05.1998] (1905ccm, 68Kw, 92HP)
PEUGEOT EXPERT caroserie (222) 1.9 TD [02.1996 - 09.2000] (1905ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT EXPERT platou / sasiu (223) 1.9 TD [02.1996 - 05.1998] (1905ccm, 68Kw, 92HP)
PEUGEOT EXPERT platou / sasiu (223) 1.9 TD [02.1996 - 09.2000] (1905ccm, 66Kw, 90HP)
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!

Produsele comercializate sunt noi aftermarket, pe cod de producător.
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Citroen BX
Citroen Evasion
Fiat Ducato
Fiat Scudo
Fiat Ulysse
Lancia Zeta
Peugeot 806
Peugeot EXPERT
Data actualizării anunțului: 11 Iul 2024, 05:35
2
vizualizări