Set ambreiaj (ADP153053 BLP) Citroen,PEUGEOT

517.86 Lei
Set ambreiaj (ADP153053 BLP) Citroen,PEUGEOT
Denumire produs: Set ambreiaj
Grupul de adunare: Ambreiaj
Producator: BLP
Cod produs: ADP153053
Folosit si pentru: Citroen, PEUGEOT

Specificatii produs:
Articol completare/Info suplimentar 2: cu rulment presiune
Articol extins/Informatii de extindere: cu unsoare sintetic?
Atentie la informatii de service:
Diametru exterior [mm]: 229,0
Diametru exterior [mm]: 229
din mai multe piese: din trei piese
Greutate [kg]: 5,471
Numar dinti: 18
pt. cod original (OE): 2052.K1

Coduri echivalente:
AISIN KE-PE04 [KEPE04]
AP Automotive Prod. KT90050
ASAM 74897
BORG & BECK HK2057
Citroen 2050.H1 [2050H1]
Citroen 2050.K9 [2050K9]
Citroen 2050.L1 [2050L1]
Citroen 2050.R0 [2050R0]
Citroen 2050.R2 [2050R2]
Citroen 2051.H0 [2051H0]
Citroen 2051.H1 [2051H1]
Citroen 2051.T8 [2051T8]
Citroen 2051.Z5 [2051Z5]
Citroen 2052.40 [205240]
Citroen 2052.74 [205274]
Citroen 2052.K1 [2052K1]
CLUTCHNUS MCK2405
CLUTCHNUS MCK2405A
CLUTCHNUS MCK2405C
CLUTCHNUS MCK2409
CLUTCHNUS MCK2409A
CLUTCHNUS MCK2409C
CLUTCHNUS MCK2485A
CLUTCHNUS MCK2485C
CLUTCHNUS MCK2485D
CLUTCHNUS MCK2488
CLUTCHNUS MCK2488A
COGEFA France 720.5095 [7205095]
COGEFA France 720.5095N [7205095N]
DENCKERMANN K100081
DJ PARTS CK1088
EAN 5050063300017
EUROREPAR 1636264380
EXEDY PGK2069
FAST FT64123
FENOX CK63041
FERRON TOP04790091
HART 915 772 [915772]
HERTH+BUSS JAKOPARTS J2008095
HOLA CH11-014 [CH11014]
JP GROUP 4130402810
KAISHIN EC025
KAISHIN KS121-K [KS121K]
KAMOKA KC003
KAWE 961852
KAWE 962248
KAWE 962403
KEY PARTS KC7625
KLAXCAR FRANCE 30129z
KM Germany 069 2224 [0692224]
KM Germany 69 2224 [692224]
KRAFT AUTOMOTIVE 1615630
KRAFTTECH W00228J
KRAFTTECH W01228A
KRAFTTECH W01228B
KSH EUROPE 1820.0021024 [18200021024]
LAUBER CQ1010011
LUCAS LKCA620054
LuK 623 3141 00 [623314100]
LuK 623 3273 00 [623327300]
LuK R334MK
LYNXauto CL-1333 [CL1333]
MAGNETI MARELLI 360020015410
MAGNETI MARELLI 360020015510
MAPA 000228200
MAPA 000228900
MAPA 001228000
MAPA 001228100
MAPCO 10314
MAXGEAR 61-5129 [615129]
MAXGEAR 61-5182 [615182]
MDR AIS-KEPE04 [AISKEPE04]
MDR EXE-CTK2027 [EXECTK2027]
MDR EXE-PGK2069 [EXEPGK2069]
MECARM MK9674
MGA EK6023
MOTAQUIP LVCU863
MOTAQUIP VCU246
MOTAQUIP VCU314
MOTAQUIP VCU436
MOTAQUIP VCU459
Motrio 8671013730
MTR 12129320
NATIONAL CK9549
NATIONAL CK9660
NEXUS F1C042NX
NK 131938
NK 131942
NPS S200I70
Omnicraft 2277998
Omnicraft 2278136
OPEN PARTS CLK9004.03 [CLK900403]
OPTIMAL CS0295
OSSCA 43302
Oyodo 10S9010-OYO [10S9010OYO]
PartsTec PTA204-0056 [PTA2040056]
PartsTec PTA204-0175 [PTA2040175]
PEUGEOT 2050.R1 [2050R1]
PEUGEOT 2051.36 [205136]
PEUGEOT 2051.G8 [2051G8]
PEUGEOT 2051.P7 [2051P7]
PEUGEOT 2051.T8 [2051T8]
PEUGEOT 2051.Z5 [2051Z5]
PEUGEOT 2052.40 [205240]
PEUGEOT 2052.K1 [2052K1]
PEUGEOT 2052.K8 [2052K8]
PROCODIS FRANCE KTE040
PROCODIS FRANCE KTE041
PROCODIS FRANCE KTE097
PROCODIS FRANCE KTE103
QUINTON HAZELL QKT2320AF
QUINTON HAZELL QKT2515AF
QUINTON HAZELL QKT2814AF
RAICAM RC7625
RAICAM RC90044
RAICAM RC90263
RAICAM RC90264
RAICAM RC90453
RIDEX 479C0004
RYMEC JT1496
RYMEC JT7625
SACHS 3000 951 125 [3000951125]
SASIC 5100002
SASIC 5100003
SASIC 5100009
SASIC 5100012
SASIC 5100017
SASIC SCL0539
sbs 1201131942
Stark SKCK-0100003 [SKCK0100003]
STARLINE SL 3DS0954 [SL3DS0954]
STATIM 100.124 [100124]
STATIM 100.149 [100149]
STATIM 100.150 [100150]
STELLOX 07-01102-SX [0701102SX]
STELLOX 07-01156-SX [0701156SX]
STELLOX 07-01222-SX [0701222SX]
Technika TKA810001
TRADEX FRANCE 2000826022
TRIALLI FD 2007 [FD2007]
TRIALLI FR 2007 [FR2007]
VALEO 832066
WESTLAKE WCP085
WILMINK GROUP WG2211930
WILMINK GROUP WG2234330
WILMINK GROUP WG2235082
ZEKKERT KS-4277 [KS4277]

Pies? auto compatibil? cu:
Citroen C4 cupe (LA_) 2.0 16V [11.2004 - 12.2010] (1997ccm, 130Kw, 177HP)
Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) 1.8 i 16V [10.2006 - 12.2010] (1749ccm, 92Kw, 125HP)
Citroen C4 I (LC_) 2.0 16V [11.2004 - 07.2008] (1997ccm, 130Kw, 177HP)
Citroen C4 I (LC_) 2.0 16V [11.2004 - 07.2011] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen C4 Picasso I microbus (UD_) 1.8 i 16V [02.2007 - 12.2011] (1749ccm, 92Kw, 125HP)
Citroen C5 caroserie inchisa/combi (DE_, RE_) 2.0 [11.2004 - 01.2008] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen C5 II (RC_) 1.8 16V [09.2005 - 01.2008] (1749ccm, 92Kw, 125HP)
Citroen C5 II (RC_) 2.0 16V (RCRFJB, RCRFJC) [09.2004 - 08.2008] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen C5 II Break (RE_) 1.8 16V [09.2005 - 01.2008] (1749ccm, 92Kw, 125HP)
Citroen C5 II Break (RE_) 2.0 16V (RERFJB, RERFJC) [09.2004 - ] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen C5 III (RD_) 1.8 16V [02.2008 - ] (1749ccm, 92Kw, 125HP)
Citroen C5 III (RD_) 2.0 16V [02.2008 - ] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen C5 III Break (RW_) 1.8 16V [02.2008 - 12.2009] (1749ccm, 92Kw, 125HP)
Citroen C5 III Break (RW_) 2.0 16V BioFlex [02.2008 - ] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen C5 III Break (RW_) 2.0 16V [02.2008 - 12.2011] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen C8 (EA_, EB_) 2.2 [07.2002 - ] (2230ccm, 116Kw, 158HP)
Citroen C8 Van (EA_, EB_) 2.2 (EB3FZC) [11.2003 - 08.2007] (2230ccm, 116Kw, 158HP)
Citroen DISPATCH (U6U_) 2.0 HDi 110 [03.2000 - 10.2006] (1997ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen DISPATCH (U6U_) 2.0 HDi 95 [10.1999 - 10.2006] (1997ccm, 69Kw, 94HP)
Citroen DISPATCH (VF7) 2.0 HDi 95 [07.2011 - 03.2016] (1997ccm, 72Kw, 98HP)
Citroen DISPATCH caroserie 2.0 HDi 95 [07.2011 - 03.2016] (1997ccm, 72Kw, 98HP)
Citroen DISPATCH platou / sasiu (BU_, BV_, BW_, BX_) 2.0 HDi 110 [12.2003 - 10.2006] (1997ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen DISPATCH platou / sasiu (BU_, BV_, BW_, BX_) 2.0 HDi 95 [10.1999 - 10.2006] (1997ccm, 69Kw, 94HP)
Citroen DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 HDi 110 [10.2001 - 10.2006] (1997ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 HDi 95 [10.1999 - 10.2006] (1997ccm, 69Kw, 94HP)
Citroen JUMPER caroserie (230L) 2.0 HDI [11.2001 - 04.2002] (1997ccm, 62Kw, 84HP)
Citroen JUMPER caroserie (244) 2.0 HDi [04.2002 - 06.2006] (1997ccm, 62Kw, 84HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu (244) 2.0 HDi [04.2002 - 06.2006] (1997ccm, 62Kw, 84HP)
Citroen XSARA (N1) 2.0 HDi 109 [05.2001 - 03.2005] (1997ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen XSARA Break (N2) 2.0 HDi 109 [05.2001 - 08.2005] (1997ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen XSARA cupe (N0) 2.0 HDi 109 [05.2001 - 03.2005] (1997ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen XSARA PICASSO (N68) 1.8 16V [02.2000 - 08.2005] (1749ccm, 85Kw, 115HP)
Citroen XSARA PICASSO (N68) 2.0 16V [01.2003 - 06.2012] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V [06.2005 - 11.2007] (1997ccm, 130Kw, 177HP)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 16V [03.2005 - 04.2008] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 16V [06.2005 - 04.2008] (1997ccm, 130Kw, 177HP)
PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V [10.2003 - 04.2009] (1997ccm, 130Kw, 177HP)
PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V [12.2004 - 04.2009] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 16V [03.2005 - 04.2008] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 Bioflex [01.2008 - 12.2011] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V HPi [05.2001 - 05.2004] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT 406 (8B) 2.2 [07.2000 - 05.2004] (2230ccm, 116Kw, 158HP)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V HPi [05.2001 - 10.2004] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.2 [07.2000 - 10.2004] (2230ccm, 116Kw, 158HP)
PEUGEOT 406 cupe (8C) 2.2 [03.2002 - 12.2004] (2230ccm, 116Kw, 158HP)
PEUGEOT 407 (6D_) 1.8 16V [08.2005 - 12.2010] (1749ccm, 92Kw, 125HP)
PEUGEOT 407 (6D_) 2.0 16V [09.2005 - 12.2010] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT 407 (6D_) 2.2 16V [08.2005 - 12.2010] (2230ccm, 120Kw, 163HP)
PEUGEOT 407 (6D_) 2.2 [03.2004 - 10.2006] (2230ccm, 116Kw, 158HP)
PEUGEOT 407 cupe (6C_) 2.2 16V [10.2005 - ] (2230ccm, 120Kw, 163HP)
PEUGEOT 407 SW (6E_) 1.8 16V [08.2005 - 12.2010] (1749ccm, 92Kw, 125HP)
PEUGEOT 407 SW (6E_) 2.0 16V [08.2005 - 12.2010] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT 407 SW (6E_) 2.0 Allure Bioflex [01.2008 - 12.2010] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT 407 SW (6E_) 2.2 16V [08.2005 - 12.2010] (2230ccm, 120Kw, 163HP)
PEUGEOT 407 SW (6E_) 2.2 [05.2004 - 07.2005] (2230ccm, 116Kw, 158HP)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.2 16V [02.2000 - 08.2005] (2230ccm, 116Kw, 158HP)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.2 16V [09.2005 - 06.2010] (2230ccm, 120Kw, 163HP)
PEUGEOT 807 (E) 2.2 [06.2002 - ] (2230ccm, 116Kw, 158HP)
PEUGEOT BOXER bus (244, Z_) 2.0 HDi [04.2002 - 06.2006] (1997ccm, 62Kw, 84HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu (244) 2.0 HDi [04.2002 - 06.2006] (1997ccm, 62Kw, 84HP)
PEUGEOT EXPERT caroserie (222) 2.0 HDI [07.2000 - 12.2006] (1997ccm, 69Kw, 94HP)
PEUGEOT EXPERT platou / sasiu (223) 2.0 HDi [10.2000 - 10.2006] (1997ccm, 69Kw, 94HP)
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!

Produsele comercializate sunt noi aftermarket, pe cod de producător.
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Citroen BX
Citroen C4
Citroen C4 II
Citroen C4 Picasso
Citroen C4 Picasso II
Citroen C5
Citroen C5 II
Citroen C8
Citroen Grand C4 Picasso
Citroen Jumper
Citroen Jumper II
Citroen Xsara
Citroen Xsara Picasso
Peugeot 307
Peugeot 307 sw
Peugeot 308
Peugeot 406
Peugeot 407
Peugeot 607
Peugeot 807
Peugeot Boxer
Peugeot EXPERT
Data actualizării anunțului: 21 Apr 2024, 05:37
2
vizualizări