Motor stergator fata (ESW-PL-002 ESWPL002 Nty) OPEL

133.08 Lei
Motor stergator fata (ESW-PL-002 ESWPL002 Nty) OPEL
motor stergator fata (ESW-PL-002 ESWPL002 Nty) OPEL
Pozi?ia de montare: fata
Denumire produs: motor stergator
Grupul de adunare: Curatire, stergere geam, parbriz
Producator: Nty
Cod produs: ESW-PL-002
Folosit si pentru: OPEL

Specificatii produs:
Greutate net? [g]: 1210
Numar poli: 5
Partea de montare: fata
Tensiune [V]: 12
Vehicul cu volan pe stanga/dreapta: pentru vehicule cu volan pe stanga

Coduri echivalente:
Aic. Competition 51980
Aic. Competition 55122
ALANKO 10800081
AUTOMEGA 1012700232
AUTOMEGA 1112700232
AUTOMEGA 150100710
AUTOMEGA 3012700039
BINDER 46157502
CASCO CWM12101AS
CASCO CWM12101GS
DELCO REMY DWM270232
EAN 5902048938015
ERA 460044
ERA 460044A
ESEN SKV 19SKV010
ITN 14-WM-134 [14WM134]
LAUBER 99.0163 [990163]
LAUBER 99.0255 [990255]
LGK LGK045020101
LGK OEM045020101
MAPCO 90172
METZGER 2190516
OPEL 12 70 041 [1270041]
OPEL 12 70 232 [1270232]
OPEL 22084745
OPEL 22085493
SANDO SWM12101.0 [SWM121010]
SANDO SWM12101.1 [SWM121011]
VEMO V40-07-0007 [V40070007]
WE PARTS 461880047

Pies? auto compatibil? cu:
OPEL ASTRA F (T92) 1.4 (F19, M19) [09.1991 - 09.1993] (1389ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA F (T92) 1.4 (F19, M19) [09.1992 - 09.1998] (1389ccm, 60Kw, 82HP)
OPEL ASTRA F (T92) 1.4 i (F19, M19) [09.1991 - 09.1998] (1389ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL ASTRA F (T92) 1.4 i 16V (F19, M19) [02.1996 - 09.1998] (1389ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA F (T92) 1.4 Si (F19, M19) [03.1992 - 09.1998] (1389ccm, 60Kw, 82HP)
OPEL ASTRA F (T92) 1.6 (F19, M19) [09.1995 - 09.1998] (1598ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA F (T92) 1.6 i (F19, M19) [03.1992 - 09.1998] (1598ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA F (T92) 1.6 i (F19, M19) [05.1993 - 07.1996] (1598ccm, 52Kw, 71HP)
OPEL ASTRA F (T92) 1.6 i 16V (F19, M19) [08.1994 - 09.1998] (1598ccm, 74Kw, 100HP)
OPEL ASTRA F (T92) 1.6 Si (F19, M19) [05.1992 - 12.1994] (1598ccm, 74Kw, 100HP)
OPEL ASTRA F (T92) 1.7 D (F19, M19) [03.1992 - 09.1992] (1699ccm, 42Kw, 57HP)
OPEL ASTRA F (T92) 1.7 D (F19, M19) [07.1992 - 09.1998] (1699ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL ASTRA F (T92) 1.7 TD (F19, M19) [11.1994 - 09.1998] (1699ccm, 50Kw, 68HP)
OPEL ASTRA F (T92) 1.7 TDS (F19, M19) [03.1992 - 09.1998] (1686ccm, 60Kw, 82HP)
OPEL ASTRA F (T92) 1.8 i (F19, M19) [03.1992 - 09.1998] (1796ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA F (T92) 1.8 i 16V (F19, M19) [06.1993 - 10.1994] (1799ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA F (T92) 1.8 i 16V (F19, M19) [09.1995 - 09.1996] (1796ccm, 82Kw, 112HP)
OPEL ASTRA F (T92) 1.8 i 16V (F19, M19) [11.1994 - 09.1998] (1799ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ASTRA F (T92) 2.0 i (F19, M19) [03.1992 - 09.1998] (1998ccm, 85Kw, 115HP)
OPEL ASTRA F (T92) 2.0 i 16V (F19, M19) [02.1995 - 09.1998] (1998ccm, 100Kw, 136HP)
OPEL ASTRA F Cabriolet (T92) 1.4 i 16V [01.1996 - 03.2001] (1389ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA F Cabriolet (T92) 1.4 Si [05.1993 - 03.2001] (1389ccm, 60Kw, 82HP)
OPEL ASTRA F Cabriolet (T92) 1.6 i [01.1996 - 03.2001] (1598ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA F Cabriolet (T92) 1.6 i [03.1993 - 08.1996] (1598ccm, 52Kw, 71HP)
OPEL ASTRA F Cabriolet (T92) 1.8 i 16V [11.1994 - 03.2001] (1799ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ASTRA F Cabriolet (T92) 2.0 i [03.1993 - 10.1994] (1998ccm, 85Kw, 115HP)
OPEL ASTRA F caroserie inchisa/combi (T92) 1.4 i (F70) [10.1991 - 01.1999] (1389ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL ASTRA F caroserie inchisa/combi (T92) 1.6 i (F70) [02.1993 - 07.1996] (1598ccm, 52Kw, 71HP)
OPEL ASTRA F caroserie inchisa/combi (T92) 1.6 i (F70) [10.1991 - 02.1998] (1598ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA F caroserie inchisa/combi (T92) 1.6 i 16V (F70) [08.1994 - 03.1998] (1598ccm, 74Kw, 100HP)
OPEL ASTRA F caroserie inchisa/combi (T92) 1.7 D (F70) [07.1992 - 01.1999] (1699ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL ASTRA F caroserie inchisa/combi (T92) 1.7 D (F70) [12.1991 - 09.1992] (1699ccm, 42Kw, 57HP)
OPEL ASTRA F caroserie inchisa/combi (T92) 1.7 TD (F70) [03.1995 - 02.1998] (1686ccm, 60Kw, 82HP)
OPEL ASTRA F caroserie inchisa/combi (T92) 1.7 TD (F70) [08.1994 - 01.1999] (1699ccm, 50Kw, 68HP)
OPEL ASTRA F combi (T92) 1.4 (F35, M35) [09.1991 - 09.1993] (1389ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA F combi (T92) 1.4 (F35, M35) [09.1992 - 01.1998] (1389ccm, 60Kw, 82HP)
OPEL ASTRA F combi (T92) 1.4 i (F35, M35) [09.1991 - 01.1998] (1389ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL ASTRA F combi (T92) 1.4 i 16V (F35, M35) [02.1996 - 01.1998] (1389ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA F combi (T92) 1.4 Si (F35, M35) [03.1992 - 01.1998] (1389ccm, 60Kw, 82HP)
OPEL ASTRA F combi (T92) 1.6 (F35, M35) [09.1995 - 01.1998] (1598ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA F combi (T92) 1.6 i (F35, M35) [05.1993 - 07.1996] (1598ccm, 52Kw, 71HP)
OPEL ASTRA F combi (T92) 1.6 i (F35, M35) [09.1991 - 01.1998] (1598ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA F combi (T92) 1.6 i 16V (F35, M35) [08.1994 - 01.1998] (1598ccm, 74Kw, 100HP)
OPEL ASTRA F combi (T92) 1.6 Si (F35, M35) [03.1992 - 12.1994] (1598ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA F combi (T92) 1.7 D (F35, M35) [07.1992 - 01.1998] (1699ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL ASTRA F combi (T92) 1.7 D (F35, M35) [12.1991 - 09.1992] (1699ccm, 42Kw, 57HP)
OPEL ASTRA F combi (T92) 1.7 TD (F35, M35) [11.1994 - 01.1998] (1699ccm, 50Kw, 68HP)
OPEL ASTRA F combi (T92) 1.7 TDS (F35, M35) [12.1991 - 01.1998] (1686ccm, 60Kw, 82HP)
OPEL ASTRA F combi (T92) 1.8 i (F35, M35) [09.1991 - 01.1998] (1796ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA F combi (T92) 1.8 i 16V (F35, M35) [06.1993 - 01.1998] (1799ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA F combi (T92) 1.8 i 16V (F35, M35) [07.1994 - 01.1998] (1799ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ASTRA F combi (T92) 2.0 i (F35, M35) [09.1991 - 07.1994] (1998ccm, 85Kw, 115HP)
OPEL ASTRA F combi (T92) 2.0 i 16V (F35, M35) [02.1995 - 01.1998] (1998ccm, 100Kw, 136HP)
OPEL ASTRA F combi (T92) 2.0 i 16V (F35, M35) [03.1993 - 01.1998] (1998ccm, 110Kw, 150HP)
OPEL ASTRA F hatchback (T92) 1.4 (F08, M08, F68, M68) [09.1991 - 09.1993] (1389ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA F hatchback (T92) 1.4 (F08, M08, F68, M68) [09.1992 - 01.1998] (1389ccm, 60Kw, 82HP)
OPEL ASTRA F hatchback (T92) 1.4 i (F08, M08, F68, M68) [09.1991 - 01.1998] (1389ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL ASTRA F hatchback (T92) 1.4 i 16V (F08, M08, F68, M68) [09.1996 - 02.1998] (1389ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA F hatchback (T92) 1.4 Si (F08, M08, F68, M68) [03.1992 - 01.1998] (1389ccm, 60Kw, 82HP)
OPEL ASTRA F hatchback (T92) 1.6 (F08, M08, F68, M68) [09.1995 - 01.1998] (1598ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA F hatchback (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68) [05.1993 - 07.1996] (1598ccm, 52Kw, 71HP)
OPEL ASTRA F hatchback (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68) [09.1991 - 01.1998] (1598ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA F hatchback (T92) 1.6 i 16V (F08, M08, F68, M68) [08.1994 - 01.1998] (1598ccm, 74Kw, 100HP)
OPEL ASTRA F hatchback (T92) 1.6 Si (F08, M08, F68, M68) [03.1992 - 12.1994] (1598ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA F hatchback (T92) 1.7 D (F08, M08, F68, M68) [07.1992 - 01.1998] (1699ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL ASTRA F hatchback (T92) 1.7 D (F08, M08, F68, M68) [12.1991 - 09.1992] (1699ccm, 42Kw, 57HP)
OPEL ASTRA F hatchback (T92) 1.7 TD (F08, M08, F68, M68) [11.1994 - 01.1998] (1699ccm, 50Kw, 68HP)
OPEL ASTRA F hatchback (T92) 1.7 TDS (F08, M08, F68, M68) [12.1991 - 01.1998] (1686ccm, 60Kw, 82HP)
OPEL ASTRA F hatchback (T92) 1.8 (F08, M08, F68, M68) [11.1991 - 07.1993] (1796ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ASTRA F hatchback (T92) 1.8 i (F08, M08, F68, M68) [09.1991 - 01.1998] (1796ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA F hatchback (T92) 1.8 i 16V (F08, M08, F68, M68) [06.1993 - 08.1994] (1799ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA F hatchback (T92) 1.8 i 16V (F08, M08, F68, M68) [09.1994 - 01.1998] (1799ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ASTRA F hatchback (T92) 2.0 GSI 16V (F08, M08, F68, M68) [09.1991 - 01.1998] (1998ccm, 110Kw, 150HP)
OPEL ASTRA F hatchback (T92) 2.0 i (F08, M08, F68, M68) [09.1991 - 01.1998] (1998ccm, 85Kw, 115HP)
OPEL ASTRA F hatchback (T92) 2.0 i 16V (F08, M08, F68, M68) [02.1995 - 01.1998] (1998ccm, 100Kw, 136HP)
OPEL COMBO (71_) 1.2 [07.1994 - 10.2001] (1195ccm, 33Kw, 45HP)
OPEL COMBO (71_) 1.4 16V [08.1999 - 10.2001] (1389ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL COMBO (71_) 1.4 [07.1994 - 10.2001] (1389ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL COMBO (71_) 1.4 [07.1994 - 10.2001] (1389ccm, 60Kw, 82HP)
OPEL COMBO (71_) 1.7 D [07.1994 - 10.2001] (1686ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL CORSA B (S93) 1.0 i 12V (F08, F68, M68) [11.1996 - 09.2000] (973ccm, 40Kw, 54HP)
OPEL CORSA B (S93) 1.2 i (F08, F68, M68) [03.1993 - 09.2000] (1195ccm, 33Kw, 45HP)
OPEL CORSA B (S93) 1.2 i 16V (F08, F68, M68) [03.1998 - 09.2000] (1199ccm, 48Kw, 65HP)
OPEL CORSA B (S93) 1.4 i (F08, F68, M68) [03.1993 - 09.2000] (1389ccm, 40Kw, 54HP)
OPEL CORSA B (S93) 1.4 i (F08, F68, M68) [03.1993 - 09.2000] (1389ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL CORSA B (S93) 1.4 i 16V (F08, F68, M68) [08.1997 - 09.2000] (1389ccm, 63Kw, 86HP)
OPEL CORSA B (S93) 1.4 i 16V (F08, F68, M68) [09.1994 - 09.2000] (1389ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL CORSA B (S93) 1.4 Si (F08, F68, M68) [03.1993 - 09.2000] (1389ccm, 60Kw, 82HP)
OPEL CORSA B (S93) 1.5 D (F08, F68, M68) [03.1993 - 09.2000] (1488ccm, 37Kw, 50HP)
OPEL CORSA B (S93) 1.5 TD (F08, F68, M68) [03.1993 - 09.2000] (1488ccm, 49Kw, 67HP)
OPEL CORSA B (S93) 1.6 GSI 16V (F08, F68, M68) [03.1993 - 09.2000] (1598ccm, 80Kw, 109HP)
OPEL CORSA B (S93) 1.6 i 16V (F08, F68, M68) [08.1997 - 09.2000] (1598ccm, 74Kw, 100HP)
OPEL CORSA B (S93) 1.6 i 16V (F08, F68, M68) [09.1994 - 09.2000] (1598ccm, 78Kw, 106HP)
OPEL CORSA B (S93) 1.7 D (F08, F68, M68) [02.1996 - 09.2000] (1686ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL CORSA B Caravan (S93) 1.4 i 16V (F35) [01.1999 - 12.2002] (1389ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL CORSA B Caravan (S93) 1.7 D (F35) [01.1999 - 12.2002] (1686ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL CORSA B caroserie (S93) 1.4 i (F08, W5L) [08.1999 - 09.2000] (1389ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL CORSA B caroserie (S93) 1.7 D (F08, W5L) [08.1999 - 09.2000] (1686ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL TIGRA (S93) 1.4 16V (F07) [07.1994 - 12.2000] (1389ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL TIGRA (S93) 1.4 16V (F07) [08.1997 - 12.2000] (1389ccm, 63Kw, 86HP)
OPEL TIGRA (S93) 1.6 16V (F07) [07.1994 - 08.1998] (1598ccm, 78Kw, 106HP)
OPEL TIGRA (S93) 1.6 16V (F07) [08.1997 - 08.1998] (1598ccm, 74Kw, 100HP)
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!

Produsele comercializate sunt noi aftermarket, pe cod de producător.
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Opel Astra F
Opel Astra G
Opel Combo
Opel Combo D
Opel Corsa B
Opel Corsa D
Opel Corsa F
Opel Tigra
Data actualizării anunțului: 13 Iun 2024, 05:47
2
vizualizări