Placa presiune ambreiaj (ADV183222N BLP) AUDI,SEAT,SKODA,VW

289.45 Lei
Placa presiune ambreiaj (ADV183222N BLP) AUDI,SEAT,SKODA,VW
Placa presiune ambreiaj (ADV183222N BLP) AUDI,SEAT,SKODA,VW
Denumire produs: Placa presiune ambreiaj
Grupul de adunare: Ambreiaj
Producator: BLP
Cod produs: ADV183222N
Folosit si pentru: AUDI, SEAT, SKODA, VW

Specificatii produs:
Atentie la informatii de service:
Diametru exterior [mm]: 229,0
Greutate [kg]: 3,955

Coduri echivalente:
ASAM 80294
AUDI 028 141 117 [028141117]
AUDI 058 141 117 A [058141117A]
AUDI 058 141 117 B [058141117B]
AUDI 06B 141 117 C [06B141117C]
AUDI 06B 141 117 D [06B141117D]
AUDI 28 141 117 [28141117]
AUDI 58 141 117 A [58141117A]
AUDI 58 141 117 B [58141117B]
AUDI 6B 141 117 C [6B141117C]
AUDI 6B 141 117 D [6B141117D]
CLUTCHNUS MCK1821
CLUTCHNUS MCK18221
CLUTCHNUS MCK1828
CLUTCHNUS MCK1828A
CLUTCHNUS MCK1846
CLUTCHNUS MCK1879
CLUTCHNUS MCK1890
CLUTCHNUS SCPR14
CLUTCHNUS SCPR29
DIAMAX T5137K3
EAN 5050063287905
JP GROUP 1130407210
KAMOKA KC043
KAMOKA KC072
KAMOKA KC099
KAMOKA KC125
KM Germany 069 0988 [0690988]
KM Germany 69 0988 [690988]
LUCAS LKCA600064
LuK 123 0197 10 [123019710]
LuK 123 0197 11 [123019711]
LuK 123 0253 10 [123025310]
LuK 124 0163 10 [124016310]
LYNXauto CL-1558 [CL1558]
MAPCO 10756
MECARM MC7285
MECARM MC7609
Omnicraft 2277441
Omnicraft 2278047
OSSCA 04552
PATRON PCE0023
PROCODIS FRANCE KTE256
PROCODIS FRANCE KTE917
PROCODIS FRANCE KTE930
RIDEX 479C0036
RIDEX 479C0037
RIDEX 479C3359
SACHS 3082 307 231 [3082307231]
SACHS 3082 307 232 [3082307232]
SACHS 3082 600 529 [3082600529]
SACHS 3082 645 001 [3082645001]
SACHS 3082 678 001 [3082678001]
SEAT 06B 141 117 C [06B141117C]
SEAT 6B 141 117 C [6B141117C]
SKODA 06B 141 117 C [06B141117C]
SKODA 6B 141 117 C [6B141117C]
Stark SKCK-0100036 [SKCK0100036]
STATIM 479.23.D [47923D]
STELLOX 07-00322-SX [0700322SX]
TRIALLI FS 1808 [FS1808]
VALEO 802867
VIKA 11411357401
VIKA 31411086701
VIKA 31411674701
vika K11769501
VW 028 141 117 [028141117]
VW 058 141 117 A [058141117A]
VW 058 141 117 B [058141117B]
VW 06B 141 117 C [06B141117C]
VW 06B 141 117 D [06B141117D]
VW 06B 141 117 [06B141117]
VW 28 141 117 [28141117]
VW 58 141 117 A [58141117A]
VW 58 141 117 B [58141117B]
VW 6B 141 117 C [6B141117C]
VW 6B 141 117 D [6B141117D]
VW 6B 141 117 [6B141117]
WILMINK GROUP WG2208820
WILMINK GROUP WG2208857
WILMINK GROUP WG2208902
WILMINK GROUP WG2210948
WILMINK GROUP WG2210953
WILMINK GROUP WG2210982
WILMINK GROUP WG2210984
WILMINK GROUP WG2211851
WILMINK GROUP WG2211897
WILMINK GROUP WG2211967
WILMINK GROUP WG2235999
WXQP 361491
WXQP 362159
ZEKKERT KS-4270 [KS4270]
ZEKKERT KS-4332 [KS4332]

Pies? auto compatibil? cu:
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 1.8 quattro [12.1995 - 12.1997] (1781ccm, 92Kw, 125HP)
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 1.8 [12.1995 - 12.1997] (1781ccm, 92Kw, 125HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 quattro [01.1995 - 11.2000] (1781ccm, 92Kw, 125HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 quattro [07.1995 - 11.2000] (1781ccm, 85Kw, 115HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T quattro [01.1995 - 11.2000] (1781ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T quattro [12.1997 - 11.2000] (1781ccm, 132Kw, 180HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T [01.1995 - 11.2000] (1781ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T [12.1997 - 11.2000] (1781ccm, 132Kw, 180HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 [04.1995 - 11.2000] (1781ccm, 85Kw, 115HP)
AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 [11.1994 - 11.2000] (1781ccm, 92Kw, 125HP)
AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T quattro [11.2000 - 07.2002] (1781ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T [07.2002 - 12.2004] (1781ccm, 120Kw, 163HP)
AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T [11.2000 - 07.2002] (1781ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A4 (8E2, B6) 2.0 FSI [07.2002 - 12.2004] (1984ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A4 (8E2, B6) 2.0 [11.2000 - 12.2004] (1984ccm, 96Kw, 130HP)
AUDI A4 (8EC, B7) 1.8 T [11.2004 - 06.2008] (1781ccm, 120Kw, 163HP)
AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 [11.2004 - 06.2008] (1984ccm, 96Kw, 130HP)
AUDI A4 / S4 Avant (8E5, B6) 1.8 T quattro [09.2001 - 07.2002] (1781ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A4 / S4 Avant (8E5, B6) 1.8 T [07.2002 - 12.2004] (1781ccm, 120Kw, 163HP)
AUDI A4 / S4 Avant (8E5, B6) 1.8 T [09.2001 - 07.2002] (1781ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A4 / S4 Avant (8E5, B6) 2.0 FSI [07.2002 - 12.2004] (1984ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A4 / S4 Avant (8E5, B6) 2.0 [09.2001 - 12.2004] (1984ccm, 96Kw, 130HP)
AUDI A4 / S4 Avant (8ED, B7) 1.8 T [11.2004 - 06.2008] (1781ccm, 120Kw, 163HP)
AUDI A4 / S4 Avant (8ED, B7) 2.0 [11.2004 - 06.2008] (1984ccm, 96Kw, 130HP)
AUDI A4 / S4 B6 Cabriolet (8H7) 1.8 T [07.2002 - 12.2005] (1781ccm, 120Kw, 163HP)
AUDI A4 / S4 B6 Cabriolet (8H7) 2.0 [09.2004 - 12.2005] (1984ccm, 96Kw, 130HP)
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 quattro [01.1996 - 09.2001] (1781ccm, 92Kw, 125HP)
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 quattro [07.1995 - 09.2001] (1781ccm, 85Kw, 115HP)
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T quattro [01.1996 - 09.2001] (1781ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T quattro [12.1997 - 09.2001] (1781ccm, 132Kw, 180HP)
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T [03.1996 - 09.2001] (1781ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T [12.1997 - 09.2001] (1781ccm, 132Kw, 180HP)
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 [02.1996 - 09.2001] (1781ccm, 92Kw, 125HP)
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 [07.1995 - 09.2001] (1781ccm, 85Kw, 115HP)
AUDI A4 B7 Cabriolet (8HE) 1.8 T [01.2006 - 03.2009] (1781ccm, 120Kw, 163HP)
AUDI A6 (4A2, C4) 1.8 quattro [12.1995 - 10.1997] (1781ccm, 92Kw, 125HP)
AUDI A6 (4A2, C4) 1.8 [12.1995 - 10.1997] (1781ccm, 92Kw, 125HP)
AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 T quattro [02.1997 - 01.2005] (1781ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 T quattro [12.1997 - 01.2005] (1781ccm, 132Kw, 180HP)
AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 T [01.1997 - 01.2005] (1781ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 T [12.1997 - 01.2005] (1781ccm, 132Kw, 180HP)
AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 [05.1997 - 01.2005] (1781ccm, 85Kw, 116HP)
AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 [07.1997 - 01.2005] (1781ccm, 92Kw, 125HP)
AUDI A6 (4B2, C5) 2.0 [08.2001 - 01.2005] (1984ccm, 96Kw, 130HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 1.8 T quattro [12.1997 - 01.2005] (1781ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 1.8 T quattro [12.1997 - 01.2005] (1781ccm, 132Kw, 180HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 1.8 T [04.1999 - 01.2005] (1781ccm, 132Kw, 180HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 1.8 T [12.1997 - 01.2005] (1781ccm, 110Kw, 150HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 1.8 [02.1998 - 01.2005] (1781ccm, 85Kw, 116HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 1.8 [12.1997 - 01.2005] (1781ccm, 92Kw, 125HP)
AUDI A6 / S6 Avant (4B5, C5) 2.0 [08.2001 - 01.2005] (1984ccm, 96Kw, 130HP)
AUDI CABRIOLET (8G7, B4) 1.8 [01.1997 - 08.2000] (1781ccm, 92Kw, 125HP)
SEAT EXEO (3R2) 1.6 [03.2009 - 09.2010] (1595ccm, 75Kw, 102HP)
SEAT EXEO (3R2) 1.8 T [12.2008 - 05.2010] (1781ccm, 110Kw, 150HP)
SEAT EXEO ST (3R5) 1.6 [06.2009 - 09.2010] (1595ccm, 75Kw, 102HP)
SEAT EXEO ST (3R5) 1.8 T [06.2009 - 05.2010] (1781ccm, 110Kw, 150HP)
SKODA SUPERB I (3U4) 1.8 T [12.2001 - 03.2008] (1781ccm, 110Kw, 150HP)
SKODA SUPERB I (3U4) 2.0 [12.2001 - 03.2008] (1984ccm, 85Kw, 115HP)
VW PASSAT (3B2) 1.8 Syncro/4motion [12.1996 - 08.2000] (1781ccm, 92Kw, 125HP)
VW PASSAT (3B2) 1.8 T Syncro [11.1996 - 08.2000] (1781ccm, 110Kw, 150HP)
VW PASSAT (3B2) 1.8 T [10.1996 - 11.2000] (1781ccm, 110Kw, 150HP)
VW PASSAT (3B2) 1.8 [01.1997 - 11.2000] (1781ccm, 85Kw, 115HP)
VW PASSAT (3B2) 1.8 [10.1996 - 11.2000] (1781ccm, 92Kw, 125HP)
VW PASSAT (3B3) 1.8 T 20V [11.2000 - 05.2005] (1781ccm, 110Kw, 150HP)
VW PASSAT (3B3) 2.0 4motion [11.2000 - 05.2005] (1984ccm, 85Kw, 115HP)
VW PASSAT (3B3) 2.0 [11.2000 - 05.2005] (1984ccm, 85Kw, 115HP)
VW PASSAT (3B3) 2.0 [11.2001 - 05.2005] (1984ccm, 96Kw, 130HP)
VW PASSAT B5 Estate (3B5) 1.8 Syncro/4motion [06.1997 - 11.2000] (1781ccm, 92Kw, 125HP)
VW PASSAT B5 Estate (3B5) 1.8 T [05.1997 - 11.2000] (1781ccm, 110Kw, 150HP)
VW PASSAT B5 Estate (3B5) 1.8 [06.1997 - 11.2000] (1781ccm, 85Kw, 115HP)
VW PASSAT B5 Estate (3B5) 1.8 [06.1997 - 11.2000] (1781ccm, 92Kw, 125HP)
VW PASSAT B5.5 Estate (3B6) 1.8 T 20V [11.2000 - 05.2005] (1781ccm, 110Kw, 150HP)
VW PASSAT B5.5 Estate (3B6) 2.0 4motion [11.2000 - 05.2005] (1984ccm, 85Kw, 115HP)
VW PASSAT B5.5 Estate (3B6) 2.0 [11.2000 - 05.2005] (1984ccm, 85Kw, 115HP)
VW PASSAT B5.5 Estate (3B6) 2.0 [11.2001 - 05.2005] (1984ccm, 96Kw, 130HP)
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Audi 100
Audi A4 B4
Audi A4 B5
Audi A4 B6
Audi A4 B7
Audi A6
Audi B4
Audi Cabriolet
Audi Quattro
Audi S4
Audi S6
Seat Exeo
Skoda Superb
VW Passat B4
VW Passat B5
VW Passat B6
VW Passat B7
Data actualizării anunțului: 06 Ian 2024, 05:34
0
vizualizări