Set placute frana,frana disc punte fata (FDB1295 FERODO) CHEVROLET,OPEL,VAUXHALL

123.26 Lei
Set placute frana,frana disc punte fata (FDB1295 FERODO) CHEVROLET,OPEL,VAUXHALL
set placute frana,frana disc punte fata (FDB1295 FERODO) CHEVROLET,OPEL,VAUXHALL
Pozi?ia de montare: punte fata
Denumire produs: set placute frana,frana disc
Grupul de adunare: Instala?ie de franare
Producator: FERODO
Cod produs: FDB1295
Folosit si pentru: CHEVROLET, OPEL, VAUXHALL

Specificatii produs:
Aprobare: R90 Homologated
Articol completare/Info suplimentar 2: cu clema piston
Articol extins/Informatii de extindere: fara accesorii
Contact indicator uzura: cu avertizare acustica uzura
directional:
Greutate [kg]: 2,06
Grosime [mm]: 19,5
inaltime 1 [mm]: 80
inaltime 2 [mm]: 72
Inaltime ambalaj [cm]: 8
Latime ambalaj [cm]: 12,1
Lungime 1 [mm]: 155
Lungime ambalaj [cm]: 20,5
Lungime [mm]: 157
Numar tarif vamal: 87083091
Numar WVA: 21991
Numar WVA: 21992
Numar WVA: 21993
Numar WVA: 21994
Numar WVA: 21995
Numar WVA: 23057
Numar WVA: 23058
Numar WVA: 23059
Numarul indicatorilor de uzura (per axa): 2
Sistem de franare: ATE

Coduri echivalente:
4U Autoparts 22306OP
Abs. 37076
ABE C1X018ABE
ABE C1X033ABE
ACDelco AC666681D
ACEMARK 111079
ACEMARK 112662
ACEMARK 112782
AD JSAutomotive VBP2698
AISIN ASN-2310 [ASN2310]
AISIN BPOP-1002 [BPOP1002]
AISIN BPOP-1013 [BPOP1013]
AKEBONO AN-4000WK [AN4000WK]
AKEBONO AN-4003WK [AN4003WK]
AKEBONO AN-8033WK [AN8033WK]
AKRON-MAL 1050020
AKRON-MAL 1050404
AKRON-MAL 1050998
APEC braking PAD1023
APEC braking PAD1348
APEC braking PD3037
APEC braking PD3078
ASAM 71338
ASHIKA 50-00-0032 [50000032]
ASHIKA 50-00-0073 [50000073]
ASHIKA 50-00-0412 [50000412]
ASHUKI by Palidium P1-1008 [P11008]
ASHUKI by Palidium P1-1020 [P11020]
ASIMCO KD7780
ASIMCO KD9752
ASVA AKD-0355 [AKD0355]
ATE 13.0460-7116.2 [13046071162]
ATE 13.0470-7116.2 [13047071162]
AUTOMEGA 120072110
AUTOMOTOR France PBP1295
AUTOMOTOR France PBP8067
AUTOMOTOR France PBP9605
AYWIPARTS AW1810005
AYWIPARTS AW1810198
BARUM BA2211
BENDIX 510336
BENDIX 571975
BENDIX 571975B
BENDIX 571975X
BENDIX 571997
BENDIX 573153
BENDIX 573153B
BENDIX Braking BC1295
BENDIX Braking BC1640
BLUE PRINT ADW194211
BLUE PRINT ADZ94240
BORG & BECK BBP1612
BORG & BECK BBP1875
BOSCH 0 986 424 457 [0986424457]
BOSCH 0 986 424 479 [0986424479]
BOSCH 0 986 TB2 335 [0986TB2335]
BOSCH F 03A 150 012 [F03A150012]
Brake ENGINEERING PA1176
BRAXIS AB0031
Break 23057 00 701 10 [230570070110]
Break 23832 00 702 10 [238320070210]
BREMBO P 59 032 [P59032]
BREMBO P59045N
BREMSI BP2811
BREMSI BP3093
BSF 10533
BSF 10669
BSG BSG 16-202-005 [BSG16202005]
BSG BSG 16-202-013 [BSG16202013]
BSG BSG 65-200-016 [BSG65200016]
CHAMPION 571975CH
CHEVROLET 90544001
CHEVROLET 9192157
CIFAM 822-258-0 [8222580]
CIFAM 822-539-0 [8225390]
COBREQ N-351 [N351]
COBREQ N-373 [N373]
COMLINE ADB31307
COMLINE ADB3583
COMLINE CBP31307
COMLINE CBP3583
DANAHER DBP1309
DELPHI LP1309
DELPHI LP1861
DENCKERMANN B110251
DENCKERMANN B111002
DIAMAX N09069
DIAMAX N09354
DITAS DFB3200
DJ PARTS BP1278
DJ PARTS BP2133
DJ PARTS BP2173
DODA 1070120083
DON PCP1015
Dr!ve+ DP1010.10.0439 [DP1010100439]
Dr!ve+ DP1010.10.0814 [DP1010100814]
DURON DBP251295
E.T.F. 12-0811 [120811]
E.T.F. 12-1093 [121093]
EAN 5016687115970
EEC BRP1022
EEC BRP1023
eicher 101720059
EUROBRAKE 5502223617
EUROBRAKE 5502223633
EUROREPAR 1617263980
EUROREPAR 1617275780
FAST FT29526
FEBEST 1801-ASHF [1801ASHF]
FEBI BILSTEIN 16232
FEBI BILSTEIN 16491
FENOX BP43090
FENOX BP43130
FERODO FDB1295
FERODO FDB1295B
FERODO FDB1295W
FERODO FSL1295
FERRON TOP04020169
FERRON TOP04020180
FI.BA FBP4038
FIT FP1141
FIT FP1361
FOMAR Friction FO 666681 [FO666681]
FREMAX FBP-1079 [FBP1079]
FREMAX FBP-1353 [FBP1353]
fri.tech. 267.0 [2670]
fri.tech. 555.0 [5550]
FTE BL1833A2
FTE BL2417A1
G.U.D. GBP068302
G.U.D. GBP103602
GALFER B1.G102-0550.2 [B1G10205502]
GALFER B1.G102-0765.2 [B1G10207652]
GIRLING 6113502
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3600810
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3600922
Hi-Q SP1703
Hi-Q SP1757
Hi-Q SP1805
HOLA BD826
HP (ZEBRA) 7110
ICER 181248
ICER 181592
INTERBRAKE DP11295
INTERBRAKE DP11640
INTERBRAKE PD3037
INTERBRAKE PD3078
ISOTECH P. DE FREN IBP0411
JAPANPARTS PA-0032AF [PA0032AF]
JAPANPARTS PA-0073AF [PA0073AF]
JAPANPARTS PA-0412AF [PA0412AF]
JAPKO 500032
JAPKO 500073
JAPKO 500412
JP GROUP 1263600310
JP GROUP 1263600410
JURATEK JCP1295
JURATEK JCP1640
JURID 571975D
JURID 571975J
KAGER 35-0628 [350628]
KALE 23832 200 05 [2383220005]
KAMOKA JQ1012590
KAMOKA JQ1013280
KAWE 0683 02 [068302]
KAWE 1036 02 [103602]
KAWE 810039
KAWE 810085
KEY PARTS KBP1612
KEY PARTS KBP1875
KLAXCAR FRANCE 24828z
KRAFT AUTOMOTIVE 6001660
KRAFT AUTOMOTIVE 6001780
KSH EUROPE 1850.0058220 [18500058220]
Lemforder 24838 03 [2483803]
LPR 05P1197
LPR 05P690
LYNXauto BD-5904 [BD5904]
LYNXauto BD-5908 [BD5908]
MAGNETI MARELLI 323700001500
MAGNETI MARELLI 323700023900
MAGNETI MARELLI 363700201225
MAGNETI MARELLI 363700459045
MAGNETI MARELLI 363802160451
MAGNETI MARELLI 363802160825
MAGNETI MARELLI 363916060364
MAGNETI MARELLI 363916060523
MANDO MBF015133
MAPCO 6478
MAPCO 6478HPS
MAPCO 6710
MAPCO 6710HPS
MAPCO 6722
MASTER-SPORT GERMANY 13046071162-SET-MS [13046071162SETMS]
MASTER-SPORT GERMANY 13046071162N-SET-MS [13046071162NSETMS]
MASTER-SPORT GERMANY 13046071792-SET-MS [13046071792SETMS]
MASTER-SPORT GERMANY 13046071792N-SET-MS [13046071792NSETMS]
MASTER-SPORT GERMANY K6071792
MAXGEAR 19-0641 [190641]
MAXGEAR 19-3649 [193649]
MAXTECH 3071504
METELLI 22-0258-0 [2202580]
METELLI 22-0539-0 [2205390]
METZGER 1170010
METZGER 1170091
MEYLE 025 230 5719/PD [0252305719PD]
MEYLE 025 230 5719/W [0252305719W]
MEYLE 025 283 3219/PD [0252833219PD]
MEYLE 025 283 3219/W [0252833219W]
MGA 405
MGA 715
MINTEX MDB1907
MINTEX MDB2633
MOTAQUIP LVXL1116
MOTAQUIP LVXL286
NATIONAL NP2027
NECTO FD6793A
NECTO FD6793N
NEW BLOX NB23057V02
NEW BLOX NB23832V02
NiBK PN0118
NiBK PN0355
NISSAN 410607Z026
NISSAN D1060VK100
NISSAN D1060VK10B
NK 223617
NK 223633
OPEL 09192157
OPEL 16 05 009 [1605009]
OPEL 16 05 035 [1605035]
OPEL 16 05 957 [1605957]
OPEL 1605080
OPEL 1605252
OPEL 1605992
OPEL 1605996
OPEL 1605997
OPEL 1605998
OPEL 905 44 001 [90544001]
OPEL 9192157
OPEL 9195064
OPEL 9195145
OPEL 93176429
OPEL 93179707
OPEL 93179708
OPEL 93179713
OPEN PARTS BPA0683.02 [BPA068302]
OPEN PARTS BPA1036.02 [BPA103602]
OPTIMAL 10288
OPTIMAL 12174
OPTIMAL BP-10288 [BP10288]
OPTIMAL BP-12174 [BP12174]
OSSCA 04716
PAGID T1145
PAGID T1225
PARTS-MALL PK1-012 [PK1012]
PATRON PBP1295
PATRON PBP1640
PEMEBLA JAPPA-0073AF [JAPPA0073AF]
PEX 7.490S [7490S]
PROCODIS FRANCE PF1053
PROCODIS FRANCE PF1222
PROFIT 5000-1295 C [50001295C]
PROFIT 5000-1295 [50001295]
PROTECHNIC PRP0162
PROTECHNIC PRP0162C
PROTECHNIC PRP0419
QH Benelux 0683.02 [068302]
QH Benelux 1036.02 [103602]
QH Benelux BP1278
QH Benelux BP1381
QH Benelux BP1435
QH Benelux BP984
QUARO QP7965
QUARO QP7965C
QUATTRO FRENI QF66302
QUINTON HAZELL BP1278
QUINTON HAZELL BP1435
QUINTON HAZELL BP984
R BRAKE RB1248
R BRAKE RB1592
RAICAM RA.0664.0 [RA06640]
RAICAM RA.0816.0 [RA08160]
REMSA 0683.02 [068302]
REMSA 1036.02 [103602]
REMY RAP1013
ROADHOUSE 2683.02 [268302]
ROULUNDS RUBBER 666681
sbs 5502223617
sbs 5502223633
SCT - MANNOL SP 243 PR [SP243PR]
SIGMAUTO SPA811
SIGMAUTO SPB093
SIMER 405
SIMER 715
SIMER 719
STARLINE BD S344P [BDS344P]
STELLOX 1047 002-SX [1047002SX]
STELLOX 1047 002B-SX [1047002BSX]
STELLOX 694 002-SX [694002SX]
STELLOX 694 002B-SX [694002BSX]
STELLOX 694 002BL-SX [694002BLSX]
STOP 571975S
SWAG 40 91 6232 [40916232]
SWAG 40 91 6491 [40916491]
TEXTAR 23057 204 0 5 T4097 [2305720405T4097]
TEXTAR 2305701
TEXTAR 2383201
TOMEX Brakes TX 12-22 [TX1222]
TOPRAN 205 781 [205781]
TOPRAN 206 509 [206509]
TREVI AUTOMOTIVE PF1053
TRISCAN 8110 24006 [811024006]
TRISCAN 8110 24025 [811024025]
TRUSTING 267.0 [2670]
TRUSTING 555.0 [5550]
TRW GDB1350
TRW GDB1350DTE
TRW GDB1562
UNIPART GBP1152AF
usernumber 21991
usernumber 21992
usernumber 21993
usernumber 21994
usernumber 21995
usernumber 23057
usernumber 23058
usernumber 23059
VAICO V40-8020 [V408020]
VAICO V40-8030 [V408030]
VAICO V40-8038 [V408038]
VALEO 301454
VALEO 597277
VALEO 598454
VALEO 670454
VALEO 670475
VAUXHALL 1605035
VAUXHALL 90544001
VAUXHALL 9192157
VAUXHALL 9195145
VAUXHALL 93175459
VAUXHALL 93179707
VAUXHALL 93179708
VILLAR 626.0690 [6260690]
VILLAR 626.1197 [6261197]
VOLVO 94855930
WAGNER WBP21991A
WAGNER WX1141
WEEN 151-1111 [1511111]
WEEN 151-1309 [1511309]
WEEN 151-2516 [1512516]
WOKING P11363.02 [P1136302]
WOKING P7833.02 [P783302]
WXQP 340189
WXQP 341275
WXQP 540001
WXQP 540025
ZEKKERT BS-2368 [BS2368]
ZEKKERT BS-2371 [BS2371]
ZIMMERMANN 23057.195.1 [230571951]
ZIMMERMANN 23057.995.1 [230579951]

Pies? auto compatibil? cu:
CHEVROLET ASTRA hatchback 2.0 DTi [08.2002 - 12.2011] (1995ccm, 74Kw, 101HP)
CHEVROLET ASTRA limuzina 2.0 DTi GLS [08.2002 - 12.2011] (1995ccm, 74Kw, 101HP)
CHEVROLET CHEVY pick-up 1.6 (80) [08.1994 - 07.2002] (1598ccm, 68Kw, 92HP)
CHEVROLET CORSA combi 1.6 GL MPFI (35) [08.1997 - 07.2002] (1598ccm, 68Kw, 92HP)
CHEVROLET CORSA hatchback 1.6 GL/Wind MPFI (08, 68) [08.1994 - 07.2002] (1598ccm, 68Kw, 92HP)
CHEVROLET CORSA hatchback 1.6 GS [08.1997 - 07.2002] (1598ccm, 75Kw, 102HP)
CHEVROLET CORSA hatchback 1.6 GSI 16V SFI (08) [08.1994 - 07.1997] (1598ccm, 80Kw, 109HP)
CHEVROLET CORSA limuzina 1.6 GLS [08.1994 - 07.2002] (1598ccm, 68Kw, 92HP)
CHEVROLET CORSA limuzina 1.6 GS [08.1997 - 07.2002] (1598ccm, 75Kw, 102HP)
OPEL ASTRA A+ H limuzina (A04) 1.3 CDTi (L69) [02.2007 - 10.2010] (1248ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA A+ H limuzina (A04) 1.6 (L69) [02.2007 - 05.2014] (1598ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ASTRA A+ H limuzina (A04) 1.7 CDTi (L69) [02.2007 - 05.2014] (1686ccm, 81Kw, 110HP)
OPEL ASTRA A+ H limuzina (A04) 1.7 CDTi (L69) [02.2007 - 10.2010] (1686ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA A+ H limuzina (A04) 1.8 (L69) [02.2007 - 09.2012] (1796ccm, 103Kw, 140HP)
OPEL ASTRA G Cabriolet (T98) 1.6 16V (F67) [03.2001 - 10.2005] (1598ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G Cabriolet (T98) 1.8 16V (F67) [03.2001 - 10.2005] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA G Cabriolet (T98) 2.0 16V Turbo (F67) [11.2002 - 10.2005] (1998ccm, 147Kw, 200HP)
OPEL ASTRA G Cabriolet (T98) 2.0 OPC (F67) [03.2002 - 10.2005] (1998ccm, 141Kw, 192HP)
OPEL ASTRA G Cabriolet (T98) 2.2 16V (F67) [03.2001 - 10.2005] (2198ccm, 108Kw, 147HP)
OPEL ASTRA G Cabriolet (T98) 2.2 DTI (F67) [09.2002 - 10.2005] (2172ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA G caroserie (F70) 1.6 (F70) [09.2000 - 04.2005] (1598ccm, 62Kw, 84HP)
OPEL ASTRA G caroserie (F70) 2.0 DI (F70) [01.1999 - 04.2005] (1995ccm, 60Kw, 82HP)
OPEL ASTRA G caroserie (F70) 2.0 DTI (F70) [09.2000 - 04.2005] (1995ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.6 16V (F35) [02.1998 - 07.2004] (1598ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.6 CNG (F35) [03.2003 - 07.2004] (1598ccm, 71Kw, 97HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.8 16V (F35) [02.1998 - 09.2000] (1796ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.8 16V (F35) [09.2000 - 07.2004] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 2.0 16V (F35) [02.1998 - 07.2004] (1998ccm, 100Kw, 136HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 2.0 DI (F35) [02.1998 - 07.2004] (1995ccm, 60Kw, 82HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 2.0 DTI 16V (F35) [08.1999 - 07.2004] (1995ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 2.0 OPC (F35) [09.2002 - 07.2004] (1998ccm, 141Kw, 192HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 2.0 OPC (F35) [11.2002 - 07.2004] (1998ccm, 147Kw, 200HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 2.2 16V (F35) [03.2001 - 07.2004] (2198ccm, 108Kw, 147HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 2.2 DTI (F35) [09.2002 - 07.2004] (2172ccm, 86Kw, 117HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 2.2 DTI (F35) [09.2002 - 07.2004] (2172ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA G cupe (T98) 1.6 16V (F07) [03.2000 - 05.2005] (1598ccm, 76Kw, 103HP)
OPEL ASTRA G cupe (T98) 1.8 16V (F07) [03.2000 - 10.2000] (1796ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ASTRA G cupe (T98) 1.8 16V (F07) [09.2000 - 05.2005] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA G cupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07) [08.2001 - 05.2005] (1998ccm, 141Kw, 192HP)
OPEL ASTRA G cupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07) [09.2000 - 08.2001] (1998ccm, 140Kw, 190HP)
OPEL ASTRA G cupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07) [11.2002 - 05.2005] (1998ccm, 147Kw, 200HP)
OPEL ASTRA G cupe (T98) 2.2 16V (F07) [09.2000 - 05.2005] (2198ccm, 108Kw, 147HP)
OPEL ASTRA G cupe (T98) 2.2 DTI (F07) [09.2002 - 05.2005] (2172ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.6 16V (F08, F48) [02.1998 - 01.2005] (1598ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.8 16V (F08, F48) [02.1998 - 09.2000] (1796ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.8 16V (F08, F48) [09.2000 - 01.2005] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 2.0 16V (F08, F48) [02.1998 - 01.2005] (1998ccm, 100Kw, 136HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 2.0 16V OPC (F08, F48) [11.1999 - 09.2002] (1998ccm, 118Kw, 160HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 2.0 DI (F08, F48) [02.1998 - 01.2005] (1995ccm, 60Kw, 82HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 2.0 DTI 16V (F08, F48) [08.1999 - 01.2005] (1995ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 2.0 OPC (F08, F48) [09.2002 - 01.2005] (1998ccm, 141Kw, 192HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 2.0 OPC (F08, F48) [11.2002 - 01.2005] (1998ccm, 147Kw, 200HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 2.2 16V (F08, F48) [06.2000 - 01.2005] (2198ccm, 108Kw, 147HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 2.2 DTI (F08, F48) [09.2002 - 01.2005] (2172ccm, 86Kw, 117HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 2.2 DTI (F08, F48) [09.2002 - 01.2005] (2172ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.6 16V (F69) [09.1998 - 01.2005] (1598ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.8 16V (F69) [06.2000 - 01.2005] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.8 16V (F69) [09.1998 - 09.2000] (1796ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 2.0 16V (F69) [09.1998 - 01.2005] (1998ccm, 100Kw, 136HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 2.0 DI (F69) [09.1998 - 01.2005] (1995ccm, 60Kw, 82HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 2.0 DTI 16V (F69) [08.1999 - 01.2005] (1995ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 2.2 16V (F69) [03.2001 - 01.2005] (2198ccm, 108Kw, 147HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 2.2 DTI (F69) [09.2002 - 01.2005] (2172ccm, 86Kw, 117HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 2.2 DTI (F69) [09.2002 - 01.2005] (2172ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.2 (L48) [08.2005 - 10.2010] (1229ccm, 59Kw, 80HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.3 CDTI (L48) [08.2005 - 10.2010] (1248ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) [03.2004 - 10.2010] (1364ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) [04.2004 - 10.2004] (1364ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.4 LPG (L48) [08.2009 - 10.2010] (1364ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.6 (L48) [03.2004 - 10.2010] (1598ccm, 77Kw, 105HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.6 (L48) [12.2006 - 05.2014] (1598ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.6 Turbo (L48) [02.2007 - 10.2010] (1598ccm, 132Kw, 180HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) [02.2007 - 05.2014] (1686ccm, 81Kw, 110HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) [02.2007 - 05.2014] (1686ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) [03.2004 - 10.2010] (1686ccm, 59Kw, 80HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) [03.2004 - 10.2010] (1686ccm, 74Kw, 100HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48) [01.2004 - 10.2010] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48) [01.2006 - 10.2010] (1796ccm, 103Kw, 140HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) [06.2004 - 10.2010] (1910ccm, 88Kw, 120HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) [09.2004 - 10.2010] (1910ccm, 110Kw, 150HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) [09.2005 - 10.2010] (1910ccm, 74Kw, 100HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI 16V (L48) [04.2004 - 10.2010] (1910ccm, 88Kw, 120HP)
OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) [03.2004 - 10.2010] (1998ccm, 125Kw, 170HP)
OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) [09.2004 - 10.2010] (1998ccm, 147Kw, 200HP)
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.3 CDTI (L70) [08.2005 - 10.2010] (1248ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.6 EcoTec (L70) [02.2004 - 11.2004] (1598ccm, 76Kw, 103HP)
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.7 CDTI (L70) [02.2007 - 10.2010] (1686ccm, 81Kw, 110HP)
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.7 CDTI (L70) [02.2007 - 10.2010] (1686ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.7 CDTI (L70) [03.2004 - 10.2010] (1686ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.9 CDTI (L70) [09.2004 - 10.2010] (1910ccm, 110Kw, 150HP)
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.9 CDTI (L70) [09.2005 - 10.2010] (1910ccm, 88Kw, 120HP)
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.9 CDTI 16V (L70) [08.2004 - 10.2010] (1910ccm, 88Kw, 120HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.3 CDTI (L35) [08.2005 - 10.2010] (1248ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.4 (L35) [08.2004 - 10.2010] (1364ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.4 (L35) [08.2004 - 10.2010] (1364ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.4 LPG (L35) [08.2009 - 10.2010] (1364ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.6 (L35) [08.2004 - 10.2010] (1598ccm, 77Kw, 105HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.6 LPG (L35) [08.2009 - 10.2010] (1598ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.6 Turbo (L35) [02.2007 - 10.2010] (1598ccm, 132Kw, 180HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.7 CDTI (L35) [02.2007 - 05.2014] (1686ccm, 81Kw, 110HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.7 CDTI (L35) [02.2007 - 05.2014] (1686ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.7 CDTI (L35) [08.2004 - 10.2010] (1686ccm, 59Kw, 80HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.7 CDTI (L35) [08.2004 - 10.2010] (1686ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.8 (L35) [08.2004 - 10.2010] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.8 (L35) [08.2005 - 05.2014] (1796ccm, 103Kw, 140HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.9 CDTI (L35) [09.2004 - 10.2010] (1910ccm, 110Kw, 150HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.9 CDTI (L35) [09.2005 - 10.2010] (1910ccm, 74Kw, 100HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.9 CDTI (L35) [09.2005 - 10.2010] (1910ccm, 88Kw, 120HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.9 CDTI 16V (L35) [08.2004 - 10.2010] (1910ccm, 88Kw, 120HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 2.0 Turbo (L35) [08.2004 - 10.2010] (1998ccm, 125Kw, 170HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 2.0 Turbo (L35) [09.2004 - 10.2010] (1998ccm, 147Kw, 200HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.3 CDTI (L08) [04.2005 - 10.2010] (1248ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08) [03.2005 - 10.2010] (1364ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08) [03.2005 - 10.2010] (1364ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 (L08) [03.2005 - 10.2010] (1598ccm, 77Kw, 105HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 (L08) [12.2006 - 10.2010] (1598ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 Turbo (L08) [02.2007 - 10.2010] (1598ccm, 132Kw, 180HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) [02.2007 - 10.2010] (1686ccm, 81Kw, 110HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) [02.2007 - 10.2010] (1686ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) [03.2005 - 10.2010] (1686ccm, 59Kw, 80HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTi (L08) [03.2005 - 10.2010] (1686ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.8 (L08) [01.2006 - 10.2010] (1796ccm, 103Kw, 140HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.8 (L08) [03.2005 - 10.2010] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08) [01.2006 - 10.2010] (1910ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTi (L08) [03.2005 - 10.2010] (1910ccm, 110Kw, 150HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08) [09.2005 - 10.2010] (1910ccm, 88Kw, 120HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTi 16V (L08) [03.2005 - 10.2010] (1910ccm, 88Kw, 120HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08) [03.2005 - 10.2010] (1998ccm, 125Kw, 170HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08) [03.2005 - 10.2010] (1998ccm, 147Kw, 200HP)
OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 (L67) [09.2005 - 10.2010] (1598ccm, 77Kw, 105HP)
OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 (L67) [12.2006 - 10.2010] (1598ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 Turbo (L67) [02.2007 - 10.2010] (1598ccm, 132Kw, 180HP)
OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.8 (L67) [09.2005 - 10.2010] (1796ccm, 103Kw, 140HP)
OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.8 (L67) [09.2005 - 10.2010] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.9 CDTi (L67) [09.2005 - 10.2010] (1910ccm, 110Kw, 150HP)
OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67) [09.2005 - 10.2010] (1998ccm, 125Kw, 170HP)
OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67) [09.2005 - 10.2010] (1998ccm, 147Kw, 200HP)
OPEL COMBO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.3 CDTI 16V [08.2005 - ] (1248ccm, 51Kw, 69HP)
OPEL COMBO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.3 CDTI 16V [10.2005 - 12.2012] (1248ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL COMBO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.4 16V [08.2005 - ] (1364ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL COMBO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.6 CNG 16V [04.2005 - ] (1598ccm, 71Kw, 97HP)
OPEL COMBO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.6 CNG 16V [06.2006 - ] (1598ccm, 69Kw, 94HP)
OPEL COMBO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.7 CDTI 16V [12.2004 - ] (1686ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL COMBO Tour 1.3 CDTI 16V [06.2004 - 01.2011] (1248ccm, 51Kw, 69HP)
OPEL COMBO Tour 1.3 CDTI 16V [10.2005 - 12.2011] (1248ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL COMBO Tour 1.4 [10.2004 - 12.2011] (1364ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL COMBO Tour 1.6 CNG [04.2005 - 01.2011] (1598ccm, 71Kw, 97HP)
OPEL COMBO Tour 1.6 CNG [06.2006 - 12.2011] (1598ccm, 69Kw, 94HP)
OPEL COMBO Tour 1.6 [10.2001 - 09.2006] (1598ccm, 64Kw, 87HP)
OPEL COMBO Tour 1.7 CDTI 16V [07.2004 - 12.2011] (1686ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL CORSA C (X01) 1.7 CDTI (F08, F68) [06.2003 - 12.2009] (1686ccm, 74Kw, 100HP)
OPEL CORSA C caroserie (X01) 1.7 CDTi (F08, W5L) [08.2003 - 12.2012] (1686ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 (M75) [01.2008 - 04.2015] (1598ccm, 85Kw, 115HP)
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 (M75) [07.2005 - 09.2012] (1598ccm, 77Kw, 105HP)
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 CNG Turbo (M75) [04.2010 - 04.2015] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 FlexFuel (M75) [08.2008 - 12.2012] (1598ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.7 CDTI (M75) [01.2008 - 04.2015] (1686ccm, 81Kw, 110HP)
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.8 (M75) [06.2013 - 04.2015] (1796ccm, 88Kw, 120HP)
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.8 (M75) [07.2005 - 04.2015] (1796ccm, 103Kw, 140HP)
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.8 LPG (M75) [07.2009 - 04.2015] (1796ccm, 103Kw, 140HP)
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) [07.2005 - 12.2010] (1910ccm, 74Kw, 100HP)
OPEL ZAFIRA A microbus (T98) 1.6 (F75) [10.2003 - 06.2005] (1598ccm, 76Kw, 103HP)
OPEL ZAFIRA A microbus (T98) 1.6 16V (F75) [04.1999 - 06.2005] (1598ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ZAFIRA A microbus (T98) 1.6 CNG (F75) [09.2001 - 06.2005] (1598ccm, 71Kw, 97HP)
OPEL ZAFIRA A microbus (T98) 1.6 LPG (F75) [04.1999 - 06.2005] (1598ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ZAFIRA A microbus (T98) 1.6 LPG (F75) [10.2003 - 06.2005] (1598ccm, 76Kw, 103HP)
OPEL ZAFIRA A microbus (T98) 1.8 16V (F75) [04.1999 - 09.2000] (1796ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ZAFIRA A microbus (T98) 1.8 16V (F75) [09.2000 - 06.2005] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ZAFIRA A microbus (T98) 2.0 DI 16V (F75) [07.1999 - 06.2005] (1995ccm, 60Kw, 82HP)
OPEL ZAFIRA A microbus (T98) 2.0 DTI 16V (F75) [09.2000 - 06.2005] (1995ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ZAFIRA A microbus (T98) 2.0 OPC (F75) [11.2002 - 06.2005] (1998ccm, 147Kw, 200HP)
OPEL ZAFIRA A microbus (T98) 2.2 16V (F75) [09.2000 - 06.2005] (2198ccm, 108Kw, 147HP)
OPEL ZAFIRA A microbus (T98) 2.2 DTI 16V (F75) [01.2002 - 06.2005] (2172ccm, 86Kw, 117HP)
OPEL ZAFIRA A microbus (T98) 2.2 DTI 16V (F75) [01.2002 - 06.2005] (2172ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ZAFIRA B Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (A05) 1.6 CNG Turbo (M75) [02.2009 - 04.2015] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
OPEL ZAFIRA B Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (A05) 1.7 CDTI (M75) [01.2008 - 04.2015] (1686ccm, 81Kw, 110HP)
OPEL ZAFIRA B Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (A05) 1.7 CDTI (M75) [01.2008 - 04.2015] (1686ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ZAFIRA B Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (A05) 1.8 (M75) [07.2005 - 04.2015] (1796ccm, 103Kw, 140HP)
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Cabriolet (T98) 1.8 16V [03.2001 - 10.2005] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Cabriolet (T98) 2.0 [09.2002 - 10.2005] (1998ccm, 147Kw, 200HP)
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Cabriolet (T98) 2.2 16V [03.2001 - 10.2005] (2198ccm, 108Kw, 147HP)
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) combi (T98) 1.8 16V Dualfuel [07.2002 - 12.2003] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) combi (T98) 1.8 16V Dualfuel [09.2002 - 05.2005] (1796ccm, 87Kw, 118HP)
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) combi (T98) 1.8 16V [02.1998 - 08.2000] (1796ccm, 85Kw, 116HP)
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) combi (T98) 1.8 16V [09.2000 - 05.2005] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) combi (T98) 2.0 DI [03.1998 - 04.2004] (1995ccm, 60Kw, 82HP)
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) combi (T98) 2.0 DTI 16V [03.1998 - 04.2004] (1995ccm, 74Kw, 101HP)
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) combi (T98) 2.2 16V [03.2001 - 05.2005] (2198ccm, 108Kw, 147HP)
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) cupe (T98) 1.8 16V Dualfuel [07.2002 - 08.2004] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) cupe (T98) 1.8 16V Dualfuel [09.2002 - 08.2005] (1796ccm, 87Kw, 118HP)
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) cupe (T98) 1.8 16V [03.2000 - 08.2005] (1796ccm, 85Kw, 115HP)
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) cupe (T98) 1.8 16V [09.2000 - 08.2005] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) cupe (T98) 2.2 16V [03.2000 - 08.2005] (2198ccm, 108Kw, 147HP)
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) hatchback (T98) 1.8 16V (F08, F48) [02.1998 - 09.2000] (1796ccm, 85Kw, 116HP)
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) hatchback (T98) 1.8 16V (F08, F48) [09.2000 - 05.2005] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) hatchback (T98) 1.8 16V Dualfuel (F08, F48) [07.2002 - 12.2003] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) hatchback (T98) 1.8 16V Dualfuel (F08, F48) [09.2002 - 05.2005] (1796ccm, 87Kw, 118HP)
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) hatchback (T98) 2.0 16V (F08) [02.1998 - 05.2005] (1998ccm, 100Kw, 136HP)
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) hatchback (T98) 2.0 DI (F48) [02.1998 - 05.2005] (1995ccm, 60Kw, 82HP)
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) hatchback (T98) 2.0 DTI 16V (F48) [08.1999 - 05.2005] (1995ccm, 74Kw, 101HP)
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) hatchback (T98) 2.2 16V (F08, F48) [03.2001 - 05.2005] (2198ccm, 108Kw, 147HP)
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) limuzina (T98) 1.8 16V Dualfuel [02.1998 - 07.2004] (1796ccm, 87Kw, 118HP)
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) limuzina (T98) 1.8 16V Dualfuel [07.2002 - 12.2003] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) limuzina (T98) 1.8 16V [02.1998 - 07.2004] (1796ccm, 85Kw, 116HP)
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) limuzina (T98) 1.8 16V [02.1998 - 07.2004] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) limuzina (T98) 2.0 16V [09.1998 - 05.2005] (1998ccm, 100Kw, 136HP)
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) limuzina (T98) 2.0 DI [02.1998 - 07.2004] (1995ccm, 60Kw, 82HP)
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) limuzina (T98) 2.0 DTI 16V [02.1998 - 07.2004] (1995ccm, 74Kw, 101HP)
VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) (T98) 2.0 DI [08.1998 - 08.2006] (1995ccm, 60Kw, 82HP)
VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) (T98) 2.0 DTI [04.2004 - 08.2006] (1995ccm, 74Kw, 100HP)
VAUXHALL CORSA Mk II (C) (X01) 1.7 CDTI 16V (F08, F68) [08.2000 - 09.2006] (1686ccm, 74Kw, 100HP)
VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 1.6 16V [04.1999 - 08.2005] (1598ccm, 74Kw, 101HP)
VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 1.6 CNG [09.2001 - 06.2005] (1598ccm, 71Kw, 97HP)
VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 1.6 Dualfuel [11.1998 - 08.2005] (1598ccm, 74Kw, 101HP)
VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 1.8 16V [05.1999 - 08.2000] (1796ccm, 85Kw, 116HP)
VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 1.8 16V [09.2000 - 08.2005] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 1.8 Dualfuel [09.2000 - 08.2005] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 2.0 DI 16V [10.1999 - 08.2005] (1995ccm, 60Kw, 82HP)
VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 2.0 DTI 16V [04.1999 - 08.2005] (1995ccm, 74Kw, 101HP)
VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 2.0 [06.2002 - 06.2005] (1998ccm, 147Kw, 199HP)
VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 2.2 16V [11.1998 - 08.2004] (2198ccm, 108Kw, 147HP)
VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 1.6 [07.2005 - 11.2014] (1598ccm, 77Kw, 105HP)
VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 1.6 [12.2007 - 11.2014] (1598ccm, 85Kw, 115HP)
VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 1.8 [04.2005 - 11.2014] (1796ccm, 103Kw, 140HP)
VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 1.8 [04.2013 - 11.2014] (1796ccm, 88Kw, 120HP)
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!
Montaj: Față Producător: Ferodo
Piesă auto compatibilă cu:
Chevrolet G
Opel Astra F
Opel Astra G
Opel Astra H
Opel Combo
Opel Combo C
Opel Combo D
Opel Combo E
Opel Combo Tour
Opel Corsa A
Opel Corsa B
Opel Corsa C
Opel Corsa D
Opel Corsa E
Opel Pick Up
Opel Zafira
Opel Zafira B
Opel Zafira C
Volvo V40
Data actualizării anunțului: 28 Ian 2023, 05:25
0
vizualizări