Set placute frana,frana disc puntea spate (ADG042116 BLUE PRINT) KIA,OPEL,VAUXHALL

65.36 Lei
set placute frana,frana disc puntea spate (ADG042116 BLUE PRINT) KIA,OPEL,VAUXHALL
Pozi?ia de montare: puntea spate
Denumire produs: set placute frana,frana disc
Grupul de adunare: Instala?ie de franare
Producator: BLUE PRINT
Cod produs: ADG042116
Folosit si pentru: KIA, OPEL, VAUXHALL

Specificatii produs:
Aprobare: ECE R90 Approved
Articol extins/Informatii de extindere: cu material aditional
Contact indicator uzura: cu avertizare acustica uzura
Greutate [kg]: 0,874
Grosime 1 [mm]: 14,7
Latime [mm]: 42,5
Lungime [mm]: 95,5
Partea de montare: puntea spate

Coduri echivalente:
4U Autoparts 22313OP
Abs. 35342
Abs. 37296
Abs. 37814
Abs. P10013
Abs. P59038
ABE C2X009ABE
ACDelco 19372191
ACDelco 19376757
AD JSAutomotive VBP2574
AD JSAutomotive VBP3964
AISIN BPKI-2002 [BPKI2002]
AISIN BPOP-2001 [BPOP2001]
AISIN BPOP-2003 [BPOP2003]
AKEBONO AN-4279K [AN4279K]
AKEBONO AN-4279KE [AN4279KE]
AKEBONO AN-4282K [AN4282K]
AKEBONO AN-4283WK [AN4283WK]
AKEBONO AN-4283WKE [AN4283WKE]
AKRON-MAL 1050050
AP XENERGY X40809
APEC braking PAD1286
APEC braking PAD1981
APEC braking PD3070
APEC braking PD3574
APEC PAD1286
APEC PAD1981
APEC PD3070
APEC PD3574
ASAM 71313
ASAM 71733
ASHIKA 50-0K-K12 [500KK12]
ASHIKA 51-0K-K12 [510KK12]
ASHUKI 1083-0130 [10830130]
ASHUKI by Palidium 1083-0130 [10830130]
ASHUKI by Palidium P1-1012 [P11012]
ASHUKI P1-1012 [P11012]
ASIMCO KD7250
ASIMCO KD9045
ASVA AKD-1276 [AKD1276]
ATE 13.0460-2794.2 [13046027942]
ATE 13.0460-2868.2 [13046028682]
ATE 13.0470-2868.2 [13047028682]
AUTO-SPEED PARTS 290BK08574
AUTOMEGA 120072610
AUTOMEGA 120081410
AUTOMEGA 120083810
AUTOMOTOR France PBP0162
AUTOMOTOR France PBP8086
BARUM BA2194
BENDIX 510399
BENDIX 511116
BENDIX Braking BPD1057
BERAL 2983522004017204
BORG & BECK BBP1777
BORG & BECK BBP2609
BOSCH 0 986 424 646 [0986424646]
BOSCH 0 986 494 654 [0986494654]
BOSCH 0 986 494 954 [0986494954]
BOSCH 0 986 495 218 [0986495218]
BOSCH 0 986 495 319 [0986495319]
BOSCH 0 986 TB2 845 [0986TB2845]
Brake ENGINEERING PA1520
Brake ENGINEERING PA1903
BRAXIS AA0015
BRAXIS AB0056
Break 23417 00 704 10 [234170070410]
BREMBO 07.B315.21 [07B31521]
BREMBO DP 59 021 [DP59021]
BREMBO P 10 013 [P10013]
BREMBO P 30 120 [P30120]
BREMBO P 59 038 [P59038]
BREMBO P 59 038X [P59038X]
BREMBO P10013N
BREMBO P30120N
BREMBO P59038N
BREMSI BP3027
BSF 10666
BSF 11368
BSF 20156
BSG BSG 16-202-010 [BSG16202010]
BSG BSG 40-200-040 [BSG40200040]
BSG BSG 65-200-012 [BSG65200012]
CAR PNT0561
CAR PNT118
CAR PNT3891
CHAMPION 573122CH
CHAMPION 573708CH
CIFAM 822-542-0 [8225420]
CIFAM 822-542-1 [8225421]
CIFAM 822-542-2 [8225422]
COMLINE ADB31551
COMLINE ADB32239
COMLINE CBP31551
COMLINE CBP32239
CTR GK0270
CWORKS C12CR0050
CWORKS C12NR0041
DACO Germany 323625
DANAHER DBP1681
DANAHER DBP1717
DANAHER DBP1717-01 [DBP171701]
DEEVO BP50760
DEEVO BP85100
DELPHI LP1681
DELPHI LP1717
DELPHI LP2188
DELPHI LP2209
DELPHI LP3615
DENCKERMANN B110576
DIAMAX N09080
DIAMAX N09524
DIAMAX N09995
DITAS DFB3201
DJ PARTS BP2110
DJ PARTS BP2279
DJ PARTS BP2707
DON PCP1019
DON PCP1765
DOYEN RBP046
Dr!ve+ DP1010.10.0210 [DP1010100210]
DURON DBP251521
DYNAMATRIX DBD1043
DYNAMATRIX DBD1044
DYNAMATRIX DBP1521
E.T.F. 12-1027 [121027]
EAN 505006303978
EAN 5050063039788
EBC Brakes DPX2233
EDR RAP1015
EDR RAP1269
EDR RAP1514
EEC BRP1286
EQUAL QUALITY PF1026
EUROBRAKE 5502223625
EUROREPAR 1617258680
EUROREPAR 1623063680
EUROREPAR 1675994580
EUROREPAR 1682305380
FARE SA 8986
FARE-MX 8986
FAST FT29524
FBK FD20301
FBK FD23301M
FBK FD23301MA
FBK FD33008M
FEBEST 1801-ASHR [1801ASHR]
FEBI BILSTEIN 16512
FENOX BP43056
FENOX BP43175
FENOX BP43254
FERODO FDB1521
FERODO FDB1521W
FERODO FSL1521
FERODO FVR501
FERODO FVR501B
FERRON TOP00820099
FERRON TOP04020085
FERRON TOP04750922
FI.BA FBD139
FI.BA FBP1536
FINWHALE V1064
FIT FP1362
FOMAR Friction FO 691781 [FO691781]
FREMAX FBP-1244 [FBP1244]
fri.tech. 558.0 [5580]
fri.tech. 558.1 [5581]
fri.tech. 558.2 [5582]
FRIGAIR PD07.507 [PD07507]
FTE 9005002
FTE 9005362
FTE 9005434
FTE BL1828A3
FTE BL1828B3
G.U.D. GBP095702
G.U.D. GBP880101
GALFER B1.G102-0610.2 [B1G10206102]
GALFER B1.G120-1475.2 [B1G12014752]
GENERAL MOTORS 093170602
GENERAL MOTORS 093176118
GENERAL MOTORS 093179164
GENERAL MOTORS 093188727
GENERAL MOTORS 93170602
GENERAL MOTORS 93176118
GENERAL MOTORS 93179164
GENERAL MOTORS 93188727
GH GH-413625 [GH413625]
GIRLING 6115151
GIRLING 6118311
GIRLING 6135857
GOODWILL 2101 R [2101R]
HART 220 167 [220167]
HART 222 282 [222282]
HART 223 763 [223763]
HART 249 147 [249147]
HELLA 8DB 355 011-361 [8DB355011361]
HELLA 8DB 355 018-781 [8DB355018781]
HELLA 8DB 355 030-121 [8DB355030121]
HELLA 8DB 355 032-511 [8DB355032511]
HELLA 8DB 355 040-611 [8DB355040611]
HELLA PAGID 8DB 355 011-361 [8DB355011361]
HELLA PAGID 8DB 355 018-781 [8DB355018781]
HELLA PAGID 8DB 355 030-121 [8DB355030121]
HELLA PAGID 8DB 355 032-511 [8DB355032511]
HELLA PAGID 8DB 355 040-611 [8DB355040611]
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3610303
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3610525
Hi-Q SP1536
HOLA BD843
HSB GOLD HP5268
IAP QUALITY PARTS 704-21121 [70421121]
IAP QUALITY PARTS 704-21121P [70421121P]
IAP QUALITY PARTS 704-21121X [70421121X]
ICER 181622-204 [181622204]
ICER 181622-703 [181622703]
J&S Automotive VBP2574
J&S Automotive VBP3964
JAPANPARTS PA-K12AF [PAK12AF]
JAPANPARTS PP-K12AF [PPK12AF]
JAPKO 50K12
JAPKO 51K12
JP GROUP 1263700110
JPN 20H0318-JPN [20H0318JPN]
JPN 20H9025-JPN [20H9025JPN]
JURATEK JCP1521
JURATEK JCP8082
JURID 573122D
JURID 573122J
KAGER 35-0629 [350629]
KAISHIN FK11192
KAISHIN FK11335
KALE 23417 152 04 [2341715204]
KALE 23417 152 05 [2341715205]
KAMOKA 1032088
KAMOKA JQ101141
KAMOKA JQ1013042
KAMOKA JQ101378
KAVO PARTS BP-3042 [BP3042]
KAVO PARTS BP-4029 [BP4029]
KAVO PARTS KBP-4020 [KBP4020]
KAWE 0957 02 [095702]
KAWE 0957 22 [095722]
KAWE 810074
KEY PARTS KBD4114
KEY PARTS KBP1777
KIA 58302-1PA30 [583021PA30]
KIA 58302-A2A30 [58302A2A30]
KLAXCAR FRANCE 24180z
KRAFT AUTOMOTIVE 6001650
KRONER K003076
KSH EUROPE 1850.0058218 [18500058218]
Lemforder 20549 03 [2054903]
Lemforder 26381
LPR 05P1650
LPR 05P1983
LPR 05P811
LYNXauto BD-3633 [BD3633]
LYNXauto BD-5911 [BD5911]
LYNXauto BD-5928 [BD5928]
MAGNETI MARELLI 323700002200
MAGNETI MARELLI 323700004000
MAGNETI MARELLI 323700026400
MAGNETI MARELLI 363700201451
MAGNETI MARELLI 363700205158
MAGNETI MARELLI 363700410013
MAGNETI MARELLI 363700459038
MAGNETI MARELLI 363802160547
MAGNETI MARELLI 363802161186
MAGNETI MARELLI 363916060356
MAGNETI MARELLI 363916060358
MAGNETI MARELLI 363916061157
MAGNETI MARELLI 600000099800
MANDO MBF015200
MANDO MBF015201
MANDO MPK41
MAPCO 6605
MASTER-SPORT GERMANY 13-0460-2868-2N-SET-MS [13046028682NSETMS]
MASTER-SPORT GERMANY 201002500
MASTER-SPORT GERMANY 201002510
MASTER-SPORT GERMANY 201003390
MASTER-SPORT GERMANY 201003571
MASTER-SPORT GERMANY 201103390
MASTER-SPORT GERMANY K6028682
MASUMA MS-K0026 [MSK0026]
MAXGEAR 19-0450 [190450]
MAXGEAR 19-3668 [193668]
MAXTECH 3071503
MAXTECH 871523.0000 [8715230000]
MAXTECH 871523.0060 [8715230060]
MAXTECH 871523.0080 [8715230080]
MAXTECH 871523.6060 [8715236060]
MAXTECH 871523.6880 [8715236880]
MAXTECH 871523.6980 [8715236980]
MDR MFP-2K12 [MFP2K12]
MDR MRP-2K12 [MRP2K12]
MECDIESEL 577970
MECDIESEL 578550
METELLI 22-0542-0 [2205420]
METELLI 22-0542-1 [2205421]
METELLI 22-0542-2 [2205422]
METZGER 1170004
METZGER 1170812
METZGER 6110102
MEYLE 025 234 1715/PD [0252341715PD]
MEYLE 025 234 1715/W [0252341715W]
MEYLE 615 523 7118/PD [6155237118PD]
MGA 687
MILES E110057
MILES E110484
MILES E410057
MILES E410484
MILES E510057
MILES E510484
MINTEX MDB2223
MINTEX MDB2357
MINTEX MDB4179
MK Kashiyama D11254M
MK Kashiyama D11335MH
MOBILAND 429202900
MOTAQUIP LVXL1117
MOTAQUIP LVXL1823
Motrio 8550502745
Motrio 8660004467
MTR MT464
NAPA PBP7548
NATIONAL NP2007
NATIONAL NP3046
NECTO FD6955A
NECTO FD6955N
NEW BLOX NB23417V02
NiBK PN0329
NiBK PN0329S
NIPPARTS N3610310
NISSHINBO NP6101
NISSHINBO NP6153
NK 223625
NPS K361A11
Omnicraft 2135573
OPEL 16 05 086 [1605086]
OPEL 16 05 122 [1605122]
OPEL 16 05 128 [1605128]
OPEL 16 05 233 [1605233]
OPEL 16 05 625 [1605625]
OPEL 16 05 967 [1605967]
OPEL 16 05 995 [1605995]
OPEN PARTS BPA0957.02 [BPA095702]
OPEN PARTS BPA0957.22 [BPA095722]
OPTIMAL 12264
OPTIMAL 12642
OPTIMAL BP-12264 [BP12264]
OPTIMAL BP-12642 [BP12642]
OSSCA 11826
Oyodo 20H0318-OYO [20H0318OYO]
PAGID T1451
PAGID T2840
PAGID T5158
PATRON PBP1521
PATRON PBP1521KOR
PEMEBLA JAPPA-K12AF [JAPPAK12AF]
PEMEBLA JAPPP-K12AF [JAPPPK12AF]
PROCODIS FRANCE PF1297
ProfiPower 1B2004
PROFIT 5000-1521 C [50001521C]
PROFIT 5000-1521 [50001521]
PROTECHNIC PRP0191
PROTECHNIC PRP0191-3M [PRP01913M]
PROTECHNIC PRP0944
PROTECHNIC PRP0944-3M [PRP09443M]
PROTECHNIC PRP1795
PROTECHNIC PRP1795-3M [PRP17953M]
QH Benelux 7509
QUARO QP7149
QUARO QP7149C
QUARO QP8346
QUARO QP8346C
QUATTRO FRENI QF80302
QUINTON HAZELL BP1365
QUINTON HAZELL MBP1365
R BRAKE RB1622-204 [RB1622204]
R BRAKE RB1622-703 [RB1622703]
RAICAM RA.0815.0 [RA08150]
RAICAM RA.0815.1 [RA08151]
RAICAM RA.0815.3 [RA08153]
RECOFICIAL 181622-703 [181622703]
RED-LINE 27KI068
REMSA 0957.02 [095702]
REMSA 0957.22 [095722]
REMY RAP1015
REMY RAP1269
REMY RAP1514
RIDEX 3405B0447
RIDEX 402B0004
RIDEX 402B1368
ROADHOUSE 2957.02 [295702]
ROADHOUSE 2957.22 [295722]
ROTINGER RT 1392 [RT1392]
ROTINGER RT 1392-GL T3 [RT1392GLT3]
ROTINGER RT 1392-GL T5 [RT1392GLT5]
ROTINGER RT 1392-GL T6 [RT1392GLT6]
ROTINGER RT 1392-GL [RT1392GL]
ROTINGER RT 1PD21880 [RT1PD21880]
SAMKO 5SP1650
SAMKO 5SP1983
SAMKO 5SP811
SASIC 6216008
SB BP30329
sbs 1501223625
SCT - MANNOL SP 494 PR [SP494PR]
SCT Germany SP 494 PR [SP494PR]
SIGMAUTO SPB027
Stark SKBK-1090004 [SKBK1090004]
Stark SKBK-1090047 [SKBK1090047]
Stark SKBK-1090288 [SKBK1090288]
Stark SKBK-1090290 [SKBK1090290]
Stark SKBK-1090293 [SKBK1090293]
Stark SKBK-1090329 [SKBK1090329]
Stark SKBK-10990445 [SKBK10990445]
Stark SKBP-0011972 [SKBP0011972]
Stark SKOP-1003 [SKOP1003]
STARLINE BD S320-1P [BDS3201P]
STARLINE BD S320P [BDS320P]
STARLINE BD T014 [BDT014]
STELLOX 000 011-SX [000011SX]
STELLOX 000 011B-SX [000011BSX]
STELLOX 6020-3631K-SX [60203631KSX]
STELLOX 968 002-SX [968002SX]
STELLOX 968 002B-SX [968002BSX]
STELLOX 968 002L-SX [968002LSX]
SWAG 40 91 6512 [40916512]
Technika 02095A
Technika 02310
TEXTAR 2341702
TEXTAR 2341703
TEXTAR 2341781
TEXTAR 2341782
TEXTAR 2578001
TEXTAR 89015500
TOMEX Brakes TX 12-97 [TX1297]
TOMEX Brakes TX 12-971 [TX12971]
TOPRAN 206 839 [206839]
TRIALLI PF 0879 [PF0879]
TRISCAN 8110 24019 [811024019]
TRUSTING 558.0 [5580]
TRUSTING 558.1 [5581]
TRUSTING 558.2 [5582]
TRW GDB1515
TRW GDB1515DTE
TRW GDB1831
TRW GDB3585
usernumber 23417
VAICO V40-8011 [V408011]
VAICO V40-8011-1 [V4080111]
VALEO 301584
VALEO 302410
VALEO 598584
VALEO 601701
VALEO 670584
VALEO 671584
VALEO 671851
VALEO 872417
VAN HECK 101720109
VARTEX GERMANY V12264
VAUXHALL 093169143
VAUXHALL 093170602
VAUXHALL 093176118
VAUXHALL 093179164
VAUXHALL 093188727
VAUXHALL 093190577
VAUXHALL 095507655
VAUXHALL 93169143
VAUXHALL 93170602
VAUXHALL 93176118
VAUXHALL 93179164
VAUXHALL 93188727
VAUXHALL 93190577
VAUXHALL 95507655
VILLAR 626.0811 [6260811]
VILLAR 626.1650 [6261650]
VILLAR 626.1983 [6261983]
VILLAR 637.2100 [6372100]
WAGNER WBP23417A
WEEN 151-0005 [1510005]
WEEN 151-1128 [1511128]
WOKING P8573.02 [P857302]
WOKING P8573.22 [P857322]
WXQP 341281
WXQP 540021
WXQP 540055
WXQP 560031
WXQP 560717
ZEKKERT BS-1379 [BS1379]
ZEKKERT BS-1761 [BS1761]
ZEKKERT BS-3017 [BS3017]
ZIMMERMANN 23417.150.1 [234171501]
ZIMMERMANN 23417.150.2 [234171502]
ZIMMERMANN 23417.950.1 [234179501]

Pies? auto compatibil? cu:
KIA CEE'D (JD) 1.0 T-GDI [07.2015 - 07.2018] (998ccm, 74Kw, 100HP)
KIA CEE'D (JD) 1.0 T-GDI [07.2015 - 07.2018] (998ccm, 88Kw, 120HP)
KIA CEE'D (JD) 1.4 CRDi 90 [05.2012 - 07.2018] (1396ccm, 66Kw, 90HP)
KIA CEE'D (JD) 1.4 CVVT [05.2012 - 07.2018] (1396ccm, 66Kw, 90HP)
KIA CEE'D (JD) 1.4 CVVT [05.2012 - 07.2018] (1396ccm, 73Kw, 100HP)
KIA CEE'D (JD) 1.4 LPG [05.2012 - 07.2018] (1396ccm, 72Kw, 98HP)
KIA CEE'D (JD) 1.4 MPI [04.2015 - 07.2018] (1368ccm, 74Kw, 101HP)
KIA CEE'D (JD) 1.6 CRDi 110 [05.2012 - 07.2018] (1582ccm, 81Kw, 110HP)
KIA CEE'D (JD) 1.6 CRDi 128 [05.2012 - 07.2018] (1582ccm, 94Kw, 128HP)
KIA CEE'D (JD) 1.6 CRDi 136 [07.2015 - 07.2018] (1582ccm, 100Kw, 136HP)
KIA CEE'D (JD) 1.6 CVVT [01.2013 - 07.2018] (1591ccm, 95Kw, 130HP)
KIA CEE'D (JD) 1.6 CVVT [11.2014 - 07.2018] (1591ccm, 96Kw, 131HP)
KIA CEE'D (JD) 1.6 GDI [05.2012 - 07.2018] (1591ccm, 99Kw, 135HP)
KIA CEE'D (JD) 1.6 GT [06.2013 - 07.2018] (1591ccm, 150Kw, 204HP)
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.0 T-GDI [04.2015 - 07.2018] (998ccm, 74Kw, 101HP)
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.0 T-GDI [04.2015 - 07.2018] (998ccm, 88Kw, 120HP)
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.4 CRDi [04.2015 - 07.2018] (1396ccm, 66Kw, 90HP)
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.4 CVVT [04.2015 - 07.2018] (1396ccm, 73Kw, 100HP)
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.6 CRDi [07.2012 - 07.2018] (1582ccm, 94Kw, 128HP)
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.6 GDi [04.2015 - 07.2018] (1591ccm, 99Kw, 135HP)
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.0 T-GDI [07.2015 - 07.2018] (998ccm, 74Kw, 100HP)
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.0 T-GDI [07.2015 - 07.2018] (998ccm, 88Kw, 120HP)
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 CRDi 90 [09.2012 - 07.2018] (1396ccm, 66Kw, 90HP)
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 CVVT [09.2012 - 07.2015] (1396ccm, 73Kw, 100HP)
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 LPG [01.2013 - 07.2018] (1396ccm, 72Kw, 98HP)
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 MPI [04.2015 - 07.2018] (1368ccm, 74Kw, 101HP)
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 CRDi 110 [03.2013 - 07.2018] (1582ccm, 81Kw, 110HP)
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 CRDi 128 [09.2012 - 07.2015] (1582ccm, 94Kw, 128HP)
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 CRDi 136 [07.2015 - 07.2018] (1582ccm, 100Kw, 136HP)
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 CVVT [11.2014 - 07.2018] (1591ccm, 95Kw, 130HP)
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 CVVT [11.2014 - 07.2018] (1591ccm, 96Kw, 131HP)
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 GDI [09.2012 - 07.2018] (1591ccm, 99Kw, 135HP)
KIA PRO CEE'D (JD) 1.0 T-GDI [07.2015 - 07.2018] (998ccm, 74Kw, 100HP)
KIA PRO CEE'D (JD) 1.0 T-GDI [07.2015 - 07.2018] (998ccm, 88Kw, 120HP)
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 CRDi 90 [03.2013 - 07.2018] (1396ccm, 66Kw, 90HP)
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 CVVT [03.2013 - 07.2015] (1396ccm, 73Kw, 100HP)
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 CVVT [07.2013 - 07.2018] (1396ccm, 74Kw, 101HP)
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 MPI [04.2015 - 07.2018] (1368ccm, 74Kw, 101HP)
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 MPI [07.2013 - 07.2018] (1368ccm, 73Kw, 100HP)
KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 CRDi 110 [03.2013 - 07.2018] (1582ccm, 81Kw, 110HP)
KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 CRDi 128 [03.2013 - 07.2015] (1582ccm, 94Kw, 128HP)
KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 CRDi 136 [07.2015 - 07.2018] (1582ccm, 100Kw, 136HP)
KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 GDI [03.2013 - 07.2018] (1591ccm, 99Kw, 135HP)
KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 GT [06.2013 - 07.2018] (1591ccm, 150Kw, 204HP)
KIA PRO CEE'D Hatchback Van (JD) 1.4 CRDi [05.2015 - 07.2018] (1396ccm, 66Kw, 90HP)
KIA PRO CEE'D Hatchback Van (JD) 1.4 CVVT [05.2012 - 07.2018] (1396ccm, 73Kw, 99HP)
KIA PRO CEE'D Hatchback Van (JD) 1.6 CRDi [10.2012 - 07.2018] (1582ccm, 94Kw, 128HP)
KIA PRO CEE'D Hatchback Van (JD) 1.6 GDI [04.2015 - 07.2018] (1591ccm, 99Kw, 135HP)
KIA VENGA (YN) 1.4 CRDi 75 [02.2010 - ] (1396ccm, 55Kw, 75HP)
KIA VENGA (YN) 1.4 CRDi 75 [02.2010 - ] (1396ccm, 57Kw, 78HP)
KIA VENGA (YN) 1.4 CRDi 90 [02.2010 - ] (1396ccm, 66Kw, 90HP)
KIA VENGA (YN) 1.4 CVVT [02.2010 - ] (1396ccm, 66Kw, 90HP)
KIA VENGA (YN) 1.4 LPG [02.2010 - ] (1396ccm, 66Kw, 90HP)
KIA VENGA (YN) 1.6 CRDi 115 [02.2010 - ] (1582ccm, 85Kw, 116HP)
KIA VENGA (YN) 1.6 CRDi 128 [02.2010 - ] (1582ccm, 94Kw, 128HP)
KIA VENGA (YN) 1.6 CVVT [02.2010 - ] (1591ccm, 92Kw, 125HP)
KIA VENGA Hatchback Van (YN) CRDi [04.2015 - ] (1396ccm, 57Kw, 77HP)
KIA VENGA Hatchback Van (YN) CRDi [04.2015 - ] (1396ccm, 66Kw, 90HP)
KIA VENGA Hatchback Van (YN) CVVT [02.2015 - ] (1591ccm, 92Kw, 125HP)
KIA VENGA Hatchback Van (YN) CVVT [04.2015 - ] (1396ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA A+ H limuzina (A04) 1.3 CDTi (L69) [02.2007 - 10.2010] (1248ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA A+ H limuzina (A04) 1.4 (L69) [02.2007 - 06.2010] (1364ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA A+ H limuzina (A04) 1.6 (L69) [02.2007 - 05.2014] (1598ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ASTRA A+ H limuzina (A04) 1.6 (L69) [02.2007 - 06.2010] (1598ccm, 77Kw, 105HP)
OPEL ASTRA A+ H limuzina (A04) 1.7 CDTi (L69) [02.2007 - 05.2014] (1686ccm, 81Kw, 110HP)
OPEL ASTRA A+ H limuzina (A04) 1.7 CDTi (L69) [02.2007 - 10.2010] (1686ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA A+ H limuzina (A04) 1.8 (L69) [02.2007 - 09.2012] (1796ccm, 103Kw, 140HP)
OPEL ASTRA G Cabriolet (T98) 1.6 (F67) [01.2003 - 10.2005] (1598ccm, 76Kw, 103HP)
OPEL ASTRA G Cabriolet (T98) 1.6 16V (F67) [03.2001 - 10.2005] (1598ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G Cabriolet (T98) 1.8 16V (F67) [03.2001 - 10.2005] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA G Cabriolet (T98) 2.0 16V Turbo (F67) [11.2002 - 10.2005] (1998ccm, 147Kw, 200HP)
OPEL ASTRA G Cabriolet (T98) 2.0 OPC (F67) [03.2002 - 10.2005] (1998ccm, 141Kw, 192HP)
OPEL ASTRA G Cabriolet (T98) 2.2 16V (F67) [03.2001 - 10.2005] (2198ccm, 108Kw, 147HP)
OPEL ASTRA G Cabriolet (T98) 2.2 DTI (F67) [09.2002 - 10.2005] (2172ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA G caroserie (F70) 1.2 (F70) [09.1998 - 08.2000] (1199ccm, 48Kw, 65HP)
OPEL ASTRA G caroserie (F70) 1.4 (F70) [09.1998 - 04.2005] (1389ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA G caroserie (F70) 1.6 (F70) [01.1999 - 09.2000] (1598ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA G caroserie (F70) 1.6 (F70) [09.1998 - 01.2004] (1598ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G caroserie (F70) 1.6 (F70) [09.2000 - 04.2005] (1598ccm, 62Kw, 84HP)
OPEL ASTRA G caroserie (F70) 1.7 CDTi (F70) [07.2003 - 11.2004] (1686ccm, 59Kw, 80HP)
OPEL ASTRA G caroserie (F70) 1.7 DTI 16V (F70) [02.2000 - 04.2005] (1686ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA G caroserie (F70) 1.7 TD (F70) [01.1999 - 04.2005] (1699ccm, 50Kw, 68HP)
OPEL ASTRA G caroserie (F70) 2.0 DI (F70) [01.1999 - 04.2005] (1995ccm, 60Kw, 82HP)
OPEL ASTRA G caroserie (F70) 2.0 DTI (F70) [09.2000 - 04.2005] (1995ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G caroserie inchisa/combi (F70) 1.6 LPG (F70) [01.1999 - 09.2000] (1598ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA G caroserie inchisa/combi (F70) 1.6 LPG (F70) [12.2000 - 04.2005] (1598ccm, 62Kw, 84HP)
OPEL ASTRA G CLASSIC (T98) 1.7 CDTI (F08, F48) [06.2004 - 07.2009] (1686ccm, 59Kw, 80HP)
OPEL ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 1.4 (F35) [10.2007 - 07.2009] (1364ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 1.6 [06.2004 - 02.2006] (1598ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 1.7 CDTI [05.2004 - 07.2009] (1686ccm, 59Kw, 80HP)
OPEL ASTRA G CLASSIC limuzina (T98) 1.6 16V (F69) [03.2004 - 01.2008] (1598ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.2 16V (F35) [02.1998 - 09.2000] (1199ccm, 48Kw, 65HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.2 16V (F35) [09.2000 - 07.2004] (1199ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.4 16V (F35) [06.1998 - 07.2004] (1389ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.4 LPG (F35) [03.1998 - 07.2004] (1389ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.6 (F35) [02.1998 - 09.2000] (1598ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.6 (F35) [09.2000 - 07.2004] (1598ccm, 62Kw, 84HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.6 (F35) [12.2002 - 05.2004] (1598ccm, 76Kw, 103HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.6 16V (F35) [02.1998 - 07.2004] (1598ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.6 CNG (F35) [03.2003 - 07.2004] (1598ccm, 71Kw, 97HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.6 LPG (F35) [03.1998 - 07.2004] (1598ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.6 LPG (F35) [03.1998 - 09.2000] (1598ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.6 LPG (F35) [06.2002 - 07.2004] (1598ccm, 76Kw, 103HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.6 LPG (F35) [09.2000 - 07.2004] (1598ccm, 62Kw, 84HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.7 CDTI (F35) [04.2003 - 05.2004] (1686ccm, 59Kw, 80HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.7 DTI 16V (F35) [02.2000 - 07.2004] (1686ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.7 TD (F35) [02.1998 - 08.2000] (1699ccm, 50Kw, 68HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.8 16V (F35) [02.1998 - 09.2000] (1796ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.8 16V (F35) [09.2000 - 07.2004] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 2.0 16V (F35) [02.1998 - 07.2004] (1998ccm, 100Kw, 136HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 2.0 DI (F35) [02.1998 - 07.2004] (1995ccm, 60Kw, 82HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 2.0 DTI 16V (F35) [08.1999 - 07.2004] (1995ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 2.0 OPC (F35) [09.2002 - 07.2004] (1998ccm, 141Kw, 192HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 2.0 OPC (F35) [11.2002 - 07.2004] (1998ccm, 147Kw, 200HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 2.2 16V (F35) [03.2001 - 07.2004] (2198ccm, 108Kw, 147HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 2.2 DTI (F35) [09.2002 - 07.2004] (2172ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA G cupe (T98) 1.6 16V (F07) [03.2000 - 05.2005] (1598ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G cupe (T98) 1.6 16V (F07) [03.2000 - 05.2005] (1598ccm, 76Kw, 103HP)
OPEL ASTRA G cupe (T98) 1.8 16V (F07) [03.2000 - 10.2000] (1796ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ASTRA G cupe (T98) 1.8 16V (F07) [09.2000 - 05.2005] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA G cupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07) [08.2001 - 05.2005] (1998ccm, 141Kw, 192HP)
OPEL ASTRA G cupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07) [09.2000 - 08.2001] (1998ccm, 140Kw, 190HP)
OPEL ASTRA G cupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07) [11.2002 - 05.2005] (1998ccm, 147Kw, 200HP)
OPEL ASTRA G cupe (T98) 2.2 16V (F07) [09.2000 - 05.2005] (2198ccm, 108Kw, 147HP)
OPEL ASTRA G cupe (T98) 2.2 DTI (F07) [09.2002 - 05.2005] (2172ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.2 16V (F08, F48) [02.1998 - 09.2000] (1199ccm, 48Kw, 65HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.2 16V (F08, F48) [09.2000 - 01.2005] (1199ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.4 (F08, F48) [09.2007 - 12.2009] (1364ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.4 16V (F08, F48) [02.1998 - 01.2005] (1389ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.4 LPG (F08, F48) [02.1998 - 01.2005] (1389ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.6 (F08, F48) [02.1998 - 09.2000] (1598ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.6 (F08, F48) [09.2000 - 01.2005] (1598ccm, 62Kw, 84HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.6 (F08, F48) [11.2002 - 01.2005] (1598ccm, 76Kw, 103HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.6 16V (F08, F48) [02.1998 - 01.2005] (1598ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.6 LPG (F08, F48) [03.1998 - 01.2005] (1598ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.6 LPG (F08, F48) [03.1998 - 01.2005] (1598ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.6 LPG (F08, F48) [11.2002 - 06.2007] (1598ccm, 76Kw, 103HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.6 LPG (F48) [03.1998 - 01.2005] (1598ccm, 62Kw, 84HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.7 CDTI (F08, F48) [04.2003 - 01.2005] (1686ccm, 59Kw, 80HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.7 DTI 16V (F08, F48) [02.2000 - 01.2005] (1686ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.7 TD (F08, F48) [02.1998 - 08.2000] (1699ccm, 50Kw, 68HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.8 (F08, F48) [02.2003 - 01.2004] (1796ccm, 81Kw, 110HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.8 16V (F08, F48) [02.1998 - 09.2000] (1796ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.8 16V (F08, F48) [09.2000 - 01.2005] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 2.0 16V (F08, F48) [02.1998 - 01.2005] (1998ccm, 100Kw, 136HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 2.0 16V OPC (F08, F48) [11.1999 - 09.2002] (1998ccm, 118Kw, 160HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 2.0 DI (F08, F48) [02.1998 - 01.2005] (1995ccm, 60Kw, 82HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 2.0 DTI 16V (F08, F48) [08.1999 - 01.2005] (1995ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 2.0 OPC (F08, F48) [09.2002 - 01.2005] (1998ccm, 141Kw, 192HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 2.0 OPC (F08, F48) [11.2002 - 01.2005] (1998ccm, 147Kw, 200HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 2.2 16V (F08, F48) [06.2000 - 01.2005] (2198ccm, 108Kw, 147HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 2.2 DTI (F08, F48) [09.2002 - 01.2005] (2172ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.2 16V (F69) [09.1998 - 09.2000] (1199ccm, 48Kw, 65HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.2 16V (F69) [09.2000 - 01.2005] (1199ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.4 (F69) [09.2007 - 12.2009] (1364ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.4 16V (F69) [09.1998 - 01.2005] (1389ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.4 LPG (F69) [03.1998 - 01.2005] (1389ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.6 (F69) [09.1998 - 09.2000] (1598ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.6 (F69) [09.2000 - 01.2005] (1598ccm, 62Kw, 84HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.6 (F69) [12.2002 - 12.2009] (1598ccm, 76Kw, 103HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.6 16V (F69) [09.1998 - 01.2005] (1598ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.6 LPG (F69) [06.2002 - 01.2005] (1598ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.6 LPG (F69) [06.2002 - 06.2000] (1598ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.6 LPG (F69) [09.2000 - 01.2005] (1598ccm, 62Kw, 84HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.7 CDTI (F69) [04.2003 - 12.2009] (1686ccm, 59Kw, 80HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.7 DTI 16V (F69) [02.2000 - 01.2005] (1686ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.7 TD (F69) [09.1998 - 08.2000] (1699ccm, 50Kw, 68HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.8 (F69) [02.2003 - 01.2005] (1796ccm, 81Kw, 110HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.8 16V (F69) [06.2000 - 01.2005] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.8 16V (F69) [09.1998 - 09.2000] (1796ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 2.0 16V (F69) [09.1998 - 01.2005] (1998ccm, 100Kw, 136HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 2.0 DI (F69) [09.1998 - 01.2005] (1995ccm, 60Kw, 82HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 2.0 DTI 16V (F69) [08.1999 - 01.2005] (1995ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 2.2 16V (F69) [03.2001 - 01.2005] (2198ccm, 108Kw, 147HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 2.2 DTI (F69) [09.2002 - 01.2005] (2172ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.2 (L48) [08.2005 - 10.2010] (1229ccm, 59Kw, 80HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.3 CDTI (L48) [08.2005 - 10.2010] (1248ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) [03.2004 - 10.2010] (1364ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) [04.2004 - 10.2004] (1364ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) [04.2004 - 10.2004] (1364ccm, 59Kw, 80HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.4 LPG (L48) [08.2009 - 10.2010] (1364ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.6 (L48) [03.2004 - 10.2010] (1598ccm, 77Kw, 105HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.6 (L48) [12.2006 - 05.2014] (1598ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.6 Turbo (L48) [02.2007 - 10.2010] (1598ccm, 132Kw, 180HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) [02.2007 - 05.2014] (1686ccm, 81Kw, 110HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) [02.2007 - 05.2014] (1686ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) [03.2004 - 10.2010] (1686ccm, 59Kw, 80HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) [03.2004 - 10.2010] (1686ccm, 74Kw, 100HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48) [01.2004 - 10.2010] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48) [01.2006 - 10.2010] (1796ccm, 103Kw, 140HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) [06.2004 - 10.2010] (1910ccm, 88Kw, 120HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) [09.2004 - 10.2010] (1910ccm, 110Kw, 150HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) [09.2005 - 10.2010] (1910ccm, 74Kw, 100HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI 16V (L48) [04.2004 - 10.2010] (1910ccm, 88Kw, 120HP)
OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) [03.2004 - 10.2010] (1998ccm, 125Kw, 170HP)
OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) [03.2005 - 10.2010] (1998ccm, 177Kw, 240HP)
OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) [09.2004 - 10.2010] (1998ccm, 147Kw, 200HP)
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.3 CDTI (L70) [08.2005 - 10.2010] (1248ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.4 EcoTec (L70) [12.2004 - 12.2012] (1364ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.6 EcoTec (L70) [02.2004 - 11.2004] (1598ccm, 76Kw, 103HP)
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.6 EcoTec (L70) [10.2006 - 12.2010] (1598ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.7 CDTI (L70) [02.2007 - 10.2010] (1686ccm, 81Kw, 110HP)
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.7 CDTI (L70) [02.2007 - 10.2010] (1686ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.7 CDTI (L70) [03.2004 - 10.2010] (1686ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.7 CDTI (L70) [12.2004 - 07.2007] (1686ccm, 59Kw, 80HP)
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.9 CDTI (L70) [08.2005 - 12.2012] (1910ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.9 CDTI (L70) [09.2004 - 10.2010] (1910ccm, 110Kw, 150HP)
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.9 CDTI (L70) [09.2005 - 10.2010] (1910ccm, 88Kw, 120HP)
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.9 CDTI 16V (L70) [08.2004 - 10.2010] (1910ccm, 88Kw, 120HP)
OPEL ASTRA H CLASSIC combi (A04) 1.6 (L35) [12.2006 - 05.2014] (1598ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ASTRA H CLASSIC combi (A04) 1.7 CDTI (L35) [01.2009 - ] (1686ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA H CLASSIC hatchback (A04) 1.6 (L48) [01.2009 - ] (1598ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ASTRA H CLASSIC limuzina (A04) 1.6 (L69) [01.2009 - 05.2014] (1598ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.3 CDTI (L35) [08.2005 - 10.2010] (1248ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.4 (L35) [08.2004 - 10.2010] (1364ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.4 (L35) [08.2004 - 10.2010] (1364ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.4 LPG (L35) [08.2009 - 10.2010] (1364ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.6 (L35) [08.2004 - 10.2010] (1598ccm, 77Kw, 105HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.6 (L35) [12.2006 - 05.2014] (1598ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.6 Turbo (L35) [02.2007 - 10.2010] (159
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!
Montaj: Spate Producător: ATE
Piesă auto compatibilă cu:
Kia cee'd
Kia pro_cee'd
Kia Venga
Opel Astra F
Opel Astra G
Opel Astra H
Opel Astra J
Opel GT
Data actualizării anunțului: 28 Ian 2023, 05:25
0
vizualizări