Pompa de apa,spalare parbriz (450032 MAXGEAR) ABARTH,ALFA ROMEO,Citroen,FIAT,FORD,OPEL,PEUGEOT,SAAB,SEAT,VAUXHALL,VW

28.8 Lei
pompa de apa,spalare parbriz (450032 MAXGEAR) ABARTH,ALFA ROMEO,Citroen,FIAT,FORD,OPEL,PEUGEOT,SAAB,SEAT,VAUXHALL,VW
Denumire produs: pompa de apa,spalare parbriz
Grupul de adunare: Curatire, stergere geam, parbriz
Producator: MAXGEAR
Cod produs: 450032
Folosit si pentru: ABARTH, ALFA ROMEO, Citroen, FIAT, FORD, OPEL, PEUGEOT, SAAB, SEAT, VAUXHALL, VW

Specificatii produs:
Articol completare/Info suplimentar 2: pentru sistem de curatare parbriz
Greutate [kg]: 0,122
Nr. de cuplaje: 2
Numar bucati necesare: 1
Tensiune [V]: 12
Tip pompa: Pompa duala

Coduri echivalente:
3RG 88711
4U Autoparts 46230VV
ABAKUS 103-02-005 [10302005]
ABARTH 55702893
AIC 50660
AIC 51768
ALFA ROMEO 55702893
AUTOMEGA 150102010
AUTOMEGA 3012520506
AUTOMEGA 3014500185
AUTOMEGA 3095506511H6
AUTOMEGA 309550651333
BBR Automotive 002-80-01253 [0028001253]
BLIC 5902-06-0002P [5902060002P]
BOSCH 0 344 101 036 [0344101036]
BOSCH 0 344 101 046 [0344101046]
BRCK GERMANY 1H6955651
CASCO CWP73001AS
CASCO CWP74006AS
CAUTEX 954611
CAUTEX 954618
Citroen 6434.E0 [6434E0]
Continental/VDO 246-083-002-008 [246083002008]
Continental/VDO 246-083-002-012G [246083002012G]
Continental/VDO 246-083-002-014G [246083002014G]
CONTINENTAL/VDO 246-083-002-014Z [246083002014Z]
CSV electronic parts CBL5107
CSV electronic parts CBL5108
CSV electronic parts CBL5109
CSV electronic parts CBL5144
CSV electronic parts CBL5145
CSV electronic parts CBL5164
CSV electronic parts CBL5171
CSV electronic parts CBL5172
DAKAtec 40026W
DAKAtec 40029W
DAKAtec 40037W
DAKAtec 40038W
EAN 5901619547960
ERA 465005
ERA 465021
ERA 465031
ERA 465057
ERA 465079
ESEN SKV 15SKV010
FARE SA 9720
FEBI BILSTEIN 10275
FERRON TOP07940012
FERRON TOP07940014
FIAT 55702893
FISPA 5.5107 [55107]
FISPA 5.5108 [55108]
FISPA 5.5145 [55145]
FISPA 5.5164 [55164]
FISPA 5.5172 [55172]
FORD 1 554 057 [1554057]
FORD 7 222 079 [7222079]
FORD MOTOR COMPANY 95VW17K624AA
FORD USA 95VW17K624AA
GENERAL MOTORS 090508706
GENERAL MOTORS 090585762
GENERAL MOTORS 090586632
GENERAL MOTORS 90508706
GENERAL MOTORS 90585762
GENERAL MOTORS 90586632
GOOM WPW-0002 [WPW0002]
HELLA 8TW 005 206-051 [8TW005206051]
HERTH+BUSS ELPARTS 65451039
HERTH+BUSS ELPARTS 65451089
HOFFER 7500107
HOFFER 7500108
HOFFER 7500145
HOFFER 7500164
HOFFER 7500172
INTFRADIS 1050BL
JP GROUP 1198500400
KM Germany 050 0016 [0500016]
KM Germany 50 0016 [500016]
LGK LGK046081001
LGK LGK046082006
MAPCO 90701
MAPCO 90703
MAPCO 90801
MAPCO 90809
MAPCO 90810
MAXGEAR 45-0008 [450008]
MAXGEAR 45-0032 [450032]
MAXGEAR 45-0126 [450126]
MEAT & DORIA 20107
MEAT & DORIA 20108
MEAT & DORIA 20145
MEAT & DORIA 20164
MEAT & DORIA 20172
Metalcaucho 02061
Metalcaucho 32160
METZGER 2220001
METZGER 2220046
MEYLE 100 955 0005 [1009550005]
OPEL 1450 173 [1450173]
OPEL 1450 185 [1450185]
OSSCA 00627
PATRON P19-0007 [P190007]
PEUGEOT 6434.E0 [6434E0]
QUINTON HAZELL QWP037
QUINTON HAZELL QWP041
REAL 27827600BN
REAL 27876100BN
SAAB 48 32 903 [4832903]
SANDO SWP73001.0 [SWP730010]
SANDO SWP74006.0 [SWP740060]
SEAT 1H6 955 651 [1H6955651]
SEIM 102456
SEIM 118001
SIDAT 5.5107 [55107]
SIDAT 5.5108 [55108]
SIDAT 5.5145 [55145]
SIDAT 5.5164 [55164]
SIDAT 5.5172 [55172]
StartVOLT SWP 1701 [SWP1701]
STC T402061
STC T432160
STELLOX 10-00304-SX [1000304SX]
Storm 190368
Storm 190372
SWAG 40 91 0275 [40910275]
TOPRAN 103 173 [103173]
TOPRAN 205 096 [205096]
TRICLO 190368
TRICLO 190372
TRICO TSP030
TRISCAN 8870 10107 [887010107]
TRISCAN 8870 10110 [887010110]
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.61.002 [0761002]
VAUXHALL 090508706
VAUXHALL 090585762
VAUXHALL 90508706
VAUXHALL 90585762
VEMA 33203
VEMA 33221
VEMO 246-083-002-008 [246083002008]
VEMO 246-083-002-012G [246083002012G]
VEMO 246-083-002-014G [246083002014G]
VEMO 40-08-0014 [40080014]
VEMO V10-08-0202 [V10080202]
VEMO V24-08-0004 [V24080004]
VEMO V40-08-0014 [V40080014]
VIKA 99550359001
VW 1H6 955 651 [1H6955651]
WE PARTS 441450060
WE PARTS 441450061
WE PARTS 441450096
WE PARTS 441450109
WE PARTS 441450116
WILMINK GROUP WG1902513
WILMINK GROUP WG1902514
WILMINK GROUP WG1902547
WILMINK GROUP WG1902561
WILMINK GROUP WG1902567
WILMINK GROUP WG1925802
WILMINK GROUP WG2014948
WILMINK GROUP WG2014989
WILMINK GROUP WG2032608
WILMINK GROUP WG2151370
WXQP 350803
WXQP 350807

Pies? auto compatibil? cu:
ABARTH GRANDE PUNTO 1.4 (199.AXN1B) [12.2007 - 06.2010] (1368ccm, 114Kw, 155HP)
ABARTH GRANDE PUNTO 1.4 (199.AXX1B) [12.2007 - 06.2010] (1368ccm, 132Kw, 180HP)
ALFA ROMEO MITO (955_) 0.9 (955AXY1B, 955AXZ1B) [12.2013 - 08.2018] (875ccm, 74Kw, 101HP)
ALFA ROMEO MITO (955_) 0.9 TwinAir (955.AXW1B) [07.2011 - 12.2013] (875ccm, 63Kw, 86HP)
ALFA ROMEO MITO (955_) 0.9 TwinAir (955AXY1B) [04.2013 - 08.2018] (875ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.3 MultiJet (955AXH1B, 955AXT1A) [08.2008 - 08.2010] (1248ccm, 66Kw, 90HP)
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.3 MultiJet (955AXP1A, 955AYC1A) [09.2009 - 10.2018] (1248ccm, 70Kw, 95HP)
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.3 MultiJet (955AXT1A) [01.2011 - 12.2015] (1248ccm, 62Kw, 84HP)
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.3 MultiJet (955AXT1A, 955AYA1A) [12.2013 - 12.2015] (1248ccm, 59Kw, 80HP)
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 (955.AXB1B, 955.AXU1A) [03.2011 - 10.2018] (1368ccm, 57Kw, 78HP)
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 (955AXB1B) [08.2008 - 08.2013] (1368ccm, 58Kw, 78HP)
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 (955AXB1B, 955.AXF1B) [09.2008 - 08.2013] (1368ccm, 70Kw, 95HP)
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 (955AXV1A) [05.2011 - 10.2018] (1368ccm, 51Kw, 69HP)
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 Bifuel (955.AXG1A) [04.2016 - 10.2018] (1368ccm, 88Kw, 120HP)
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 Bifuel (955AXG1A) [01.2009 - 08.2016] (1368ccm, 88Kw, 120HP)
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 MultiAir (955AXL1B) [09.2009 - 08.2013] (1368ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 MultiAir (955AXN1B) [09.2009 - 10.2018] (1368ccm, 125Kw, 170HP)
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 TB (955.AYB11, 955.AXB1B) [12.2013 - 10.2018] (1368ccm, 103Kw, 140HP)
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 TJet (955AXA1B) [08.2008 - 06.2011] (1368ccm, 114Kw, 155HP)
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 TJet (955AXD1B) [09.2008 - 06.2011] (1368ccm, 110Kw, 150HP)
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 TJet (955AXG1A) [08.2008 - 08.2013] (1368ccm, 88Kw, 120HP)
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 Turbo MultiAir (955AXM1A, 955AXR11) [10.2009 - 12.2014] (1368ccm, 99Kw, 135HP)
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 Turbo MultiAir (955AXS1B, 955AXS11) [10.2009 - 10.2018] (1368ccm, 120Kw, 163HP)
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.6 JTDM (955AXC1B) [08.2008 - 08.2015] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.6 JTDM (955AXE1B) [08.2008 - 08.2015] (1598ccm, 85Kw, 115HP)
Citroen NEMO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (AA_) 1.3 BlueHDi 80 [02.2016 - ] (1248ccm, 59Kw, 80HP)
Citroen NEMO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (AA_) 1.3 HDi 75 [10.2010 - ] (1248ccm, 55Kw, 75HP)
Citroen NEMO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (AA_) 1.4 HDi [02.2008 - ] (1398ccm, 50Kw, 68HP)
Citroen NEMO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (AA_) 1.4 [02.2008 - ] (1360ccm, 54Kw, 73HP)
Citroen NEMO combi 1.3 HDi 75 [10.2010 - ] (1248ccm, 55Kw, 75HP)
Citroen NEMO combi 1.3 HDi 80 [10.2015 - ] (1248ccm, 59Kw, 80HP)
Citroen NEMO combi 1.4 HDi [04.2009 - ] (1399ccm, 50Kw, 68HP)
Citroen NEMO combi 1.4 [04.2009 - ] (1360ccm, 54Kw, 73HP)
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.2 LPG (199BXA1A, 199AXA1A) [06.2008 - 12.2012] (1242ccm, 51Kw, 69HP)
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.2 [06.2009 - 07.2014] (1172ccm, 50Kw, 68HP)
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.2 [09.2010 - ] (1242ccm, 51Kw, 69HP)
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.2 [10.2005 - ] (1242ccm, 48Kw, 65HP)
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.4 (199AXB11, 199AXB1A, 199BXB1A, 199AXL1A) [06.2005 - 12.2015] (1368ccm, 57Kw, 77HP)
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.4 (199AXB1A) [10.2005 - 07.2007] (1368ccm, 55Kw, 75HP)
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.4 16V (199BXG1B, 199AXG1B) [10.2005 - 08.2011] (1368ccm, 70Kw, 95HP)
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.4 16V [06.2009 - 07.2014] (1368ccm, 66Kw, 90HP)
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.4 16V [09.2007 - 07.2012] (1368ccm, 112Kw, 152HP)
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.4 Natural Power [07.2008 - ] (1368ccm, 57Kw, 78HP)
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.4 T-Jet (199AXM1A, 199BXM1A, 199BXN1A) [09.2007 - ] (1368ccm, 88Kw, 120HP)
FIAT GRANDE PUNTO Van (199_) 1.4 (199CXB1A, 199DXB1A) [02.2006 - 06.2013] (1368ccm, 57Kw, 77HP)
FIAT GRANDE PUNTO Van (199_) 1.4 LPG (199CXB1A, 199DXB1A) [03.2009 - 12.2012] (1368ccm, 57Kw, 77HP)
FIAT GRANDE PUNTO Van (199_) 1.4 Natural Power (199BXB1A) [03.2009 - 12.2012] (1368ccm, 57Kw, 77HP)
FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI [03.1995 - 05.2006] (1896ccm, 66Kw, 90HP)
FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI [08.1997 - 04.2000] (1896ccm, 81Kw, 110HP)
FORD GALAXY (WGR) 2.0 i [11.1995 - 05.2006] (1998ccm, 85Kw, 116HP)
FORD GALAXY (WGR) 2.3 16V [01.1997 - 05.2006] (2295ccm, 107Kw, 146HP)
FORD GALAXY (WGR) 2.8 i V6 4x4 [04.1996 - 04.2000] (2792ccm, 128Kw, 174HP)
FORD GALAXY (WGR) 2.8 i V6 [11.1995 - 04.2000] (2792ccm, 128Kw, 174HP)
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 1.9 TDi [09.1996 - 03.2006] (1896ccm, 66Kw, 90HP)
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 2.0 [03.1996 - 03.2006] (1998ccm, 85Kw, 116HP)
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 2.8 [11.1995 - 07.2000] (2792ccm, 128Kw, 174HP)
OPEL AGILA (A) (H00) 1.0 (F68) [08.2003 - 12.2007] (998ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL AGILA (A) (H00) 1.0 12V (F68) [09.2000 - 12.2007] (973ccm, 43Kw, 58HP)
OPEL AGILA (A) (H00) 1.2 16V (F68) [09.2000 - 12.2007] (1199ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL AGILA (A) (H00) 1.2 16V Twinport (F68) [07.2004 - 12.2007] (1229ccm, 59Kw, 80HP)
OPEL AGILA (A) (H00) 1.3 CDTI (F68) [08.2003 - 12.2007] (1248ccm, 51Kw, 70HP)
OPEL ASTRA A+ H limuzina (A04) 1.7 CDTi (L69) [02.2007 - 10.2010] (1686ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA F caroserie inchisa/combi (T92) 1.4 i (F70) [10.1991 - 01.1999] (1389ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL ASTRA F caroserie inchisa/combi (T92) 1.6 i (F70) [02.1993 - 07.1996] (1598ccm, 52Kw, 71HP)
OPEL ASTRA F caroserie inchisa/combi (T92) 1.6 i (F70) [10.1991 - 02.1998] (1598ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA F caroserie inchisa/combi (T92) 1.7 D (F70) [07.1992 - 01.1999] (1699ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL ASTRA F caroserie inchisa/combi (T92) 1.7 D (F70) [12.1991 - 09.1992] (1699ccm, 42Kw, 57HP)
OPEL ASTRA F caroserie inchisa/combi (T92) 1.7 TD (F70) [08.1994 - 01.1999] (1699ccm, 50Kw, 68HP)
OPEL ASTRA G Cabriolet (T98) 1.6 (F67) [01.2003 - 10.2005] (1598ccm, 76Kw, 103HP)
OPEL ASTRA G Cabriolet (T98) 1.6 16V (F67) [03.2001 - 10.2005] (1598ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G caroserie (F70) 1.2 (F70) [09.1998 - 08.2000] (1199ccm, 48Kw, 65HP)
OPEL ASTRA G caroserie (F70) 1.4 (F70) [09.1998 - 04.2005] (1389ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA G caroserie (F70) 1.6 (F70) [01.1999 - 09.2000] (1598ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA G caroserie (F70) 1.6 (F70) [09.1998 - 01.2004] (1598ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G caroserie (F70) 1.6 (F70) [09.2000 - 04.2005] (1598ccm, 62Kw, 84HP)
OPEL ASTRA G caroserie (F70) 1.7 CDTi (F70) [07.2003 - 11.2004] (1686ccm, 59Kw, 80HP)
OPEL ASTRA G caroserie (F70) 1.7 DTI 16V (F70) [02.2000 - 04.2005] (1686ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA G caroserie (F70) 1.7 TD (F70) [01.1999 - 04.2005] (1699ccm, 50Kw, 68HP)
OPEL ASTRA G caroserie (F70) 2.0 DI (F70) [01.1999 - 04.2005] (1995ccm, 60Kw, 82HP)
OPEL ASTRA G caroserie (F70) 2.0 DTI (F70) [09.2000 - 04.2005] (1995ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 1.4 (F35) [10.2007 - 07.2009] (1364ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 1.6 [06.2004 - 02.2006] (1598ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G CLASSIC limuzina (T98) 1.6 16V (F69) [03.2004 - 01.2008] (1598ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.2 16V (F35) [02.1998 - 09.2000] (1199ccm, 48Kw, 65HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.2 16V (F35) [09.2000 - 07.2004] (1199ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.4 16V (F35) [06.1998 - 07.2004] (1389ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.4 LPG (F35) [03.1998 - 07.2004] (1389ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.6 (F35) [02.1998 - 09.2000] (1598ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.6 (F35) [09.2000 - 07.2004] (1598ccm, 62Kw, 84HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.6 (F35) [12.2002 - 05.2004] (1598ccm, 76Kw, 103HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.6 16V (F35) [02.1998 - 07.2004] (1598ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.6 CNG (F35) [03.2003 - 07.2004] (1598ccm, 71Kw, 97HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.6 LPG (F35) [03.1998 - 07.2004] (1598ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.6 LPG (F35) [06.2002 - 07.2004] (1598ccm, 76Kw, 103HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.7 CDTI (F35) [04.2003 - 05.2004] (1686ccm, 59Kw, 80HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.7 DTI 16V (F35) [02.2000 - 07.2004] (1686ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.7 TD (F35) [02.1998 - 08.2000] (1699ccm, 50Kw, 68HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.8 16V (F35) [02.1998 - 09.2000] (1796ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.8 16V (F35) [09.2000 - 07.2004] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 2.0 16V (F35) [02.1998 - 07.2004] (1998ccm, 100Kw, 136HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 2.0 DI (F35) [02.1998 - 07.2004] (1995ccm, 60Kw, 82HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 2.0 DTI 16V (F35) [08.1999 - 07.2004] (1995ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 2.0 OPC (F35) [09.2002 - 07.2004] (1998ccm, 141Kw, 192HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 2.0 OPC (F35) [11.2002 - 07.2004] (1998ccm, 147Kw, 200HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 2.2 16V (F35) [03.2001 - 07.2004] (2198ccm, 108Kw, 147HP)
OPEL ASTRA G combi (T98) 2.2 DTI (F35) [09.2002 - 07.2004] (2172ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA G cupe (T98) 1.6 16V (F07) [03.2000 - 05.2005] (1598ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G cupe (T98) 1.6 16V (F07) [03.2000 - 05.2005] (1598ccm, 76Kw, 103HP)
OPEL ASTRA G cupe (T98) 1.8 16V (F07) [03.2000 - 10.2000] (1796ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ASTRA G cupe (T98) 1.8 16V (F07) [09.2000 - 05.2005] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA G cupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07) [08.2001 - 05.2005] (1998ccm, 141Kw, 192HP)
OPEL ASTRA G cupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07) [09.2000 - 08.2001] (1998ccm, 140Kw, 190HP)
OPEL ASTRA G cupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07) [11.2002 - 05.2005] (1998ccm, 147Kw, 200HP)
OPEL ASTRA G cupe (T98) 2.2 16V (F07) [09.2000 - 05.2005] (2198ccm, 108Kw, 147HP)
OPEL ASTRA G cupe (T98) 2.2 DTI (F07) [09.2002 - 05.2005] (2172ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.2 16V (F08, F48) [02.1998 - 09.2000] (1199ccm, 48Kw, 65HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.2 16V (F08, F48) [09.2000 - 01.2005] (1199ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.4 (F08, F48) [09.2007 - 12.2009] (1364ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.4 16V (F08, F48) [02.1998 - 01.2005] (1389ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.4 LPG (F08, F48) [02.1998 - 01.2005] (1389ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.6 (F08, F48) [02.1998 - 09.2000] (1598ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.6 (F08, F48) [09.2000 - 01.2005] (1598ccm, 62Kw, 84HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.6 (F08, F48) [11.2002 - 01.2005] (1598ccm, 76Kw, 103HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.6 16V (F08, F48) [02.1998 - 01.2005] (1598ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.6 LPG (F08, F48) [03.1998 - 01.2005] (1598ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.6 LPG (F08, F48) [11.2002 - 06.2007] (1598ccm, 76Kw, 103HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.7 CDTI (F08, F48) [04.2003 - 01.2005] (1686ccm, 59Kw, 80HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.7 DTI 16V (F08, F48) [02.2000 - 01.2005] (1686ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.7 TD (F08, F48) [02.1998 - 08.2000] (1699ccm, 50Kw, 68HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.8 (F08, F48) [02.2003 - 01.2004] (1796ccm, 81Kw, 110HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.8 16V (F08, F48) [02.1998 - 09.2000] (1796ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.8 16V (F08, F48) [09.2000 - 01.2005] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 2.0 16V (F08, F48) [02.1998 - 01.2005] (1998ccm, 100Kw, 136HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 2.0 16V OPC (F08, F48) [11.1999 - 09.2002] (1998ccm, 118Kw, 160HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 2.0 DI (F08, F48) [02.1998 - 01.2005] (1995ccm, 60Kw, 82HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 2.0 DTI 16V (F08, F48) [08.1999 - 01.2005] (1995ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 2.0 OPC (F08, F48) [09.2002 - 01.2005] (1998ccm, 141Kw, 192HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 2.0 OPC (F08, F48) [11.2002 - 01.2005] (1998ccm, 147Kw, 200HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 2.2 16V (F08, F48) [06.2000 - 01.2005] (2198ccm, 108Kw, 147HP)
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 2.2 DTI (F08, F48) [09.2002 - 01.2005] (2172ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.2 16V (F69) [09.1998 - 09.2000] (1199ccm, 48Kw, 65HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.2 16V (F69) [09.2000 - 01.2005] (1199ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.4 (F69) [09.2007 - 12.2009] (1364ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.4 16V (F69) [09.1998 - 01.2005] (1389ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.4 LPG (F69) [03.1998 - 01.2005] (1389ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.6 (F69) [09.1998 - 09.2000] (1598ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.6 (F69) [09.2000 - 01.2005] (1598ccm, 62Kw, 84HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.6 (F69) [12.2002 - 12.2009] (1598ccm, 76Kw, 103HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.6 16V (F69) [09.1998 - 01.2005] (1598ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.6 LPG (F69) [06.2002 - 01.2005] (1598ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.7 CDTI (F69) [04.2003 - 12.2009] (1686ccm, 59Kw, 80HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.7 DTI 16V (F69) [02.2000 - 01.2005] (1686ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.7 TD (F69) [09.1998 - 08.2000] (1699ccm, 50Kw, 68HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.8 16V (F69) [06.2000 - 01.2005] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.8 16V (F69) [09.1998 - 09.2000] (1796ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 2.0 16V (F69) [09.1998 - 01.2005] (1998ccm, 100Kw, 136HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 2.0 DI (F69) [09.1998 - 01.2005] (1995ccm, 60Kw, 82HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 2.0 DTI 16V (F69) [08.1999 - 01.2005] (1995ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 2.2 16V (F69) [03.2001 - 01.2005] (2198ccm, 108Kw, 147HP)
OPEL ASTRA G limuzina (T98) 2.2 DTI (F69) [09.2002 - 01.2005] (2172ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.2 (L48) [08.2005 - 10.2010] (1229ccm, 59Kw, 80HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.3 CDTI (L48) [08.2005 - 10.2010] (1248ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) [03.2004 - 10.2010] (1364ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) [04.2004 - 10.2004] (1364ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.4 LPG (L48) [08.2009 - 10.2010] (1364ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.6 (L48) [03.2004 - 10.2010] (1598ccm, 77Kw, 105HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.6 (L48) [12.2006 - 05.2014] (1598ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.6 Turbo (L48) [02.2007 - 10.2010] (1598ccm, 132Kw, 180HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) [02.2007 - 05.2014] (1686ccm, 81Kw, 110HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) [02.2007 - 05.2014] (1686ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) [03.2004 - 10.2010] (1686ccm, 59Kw, 80HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) [03.2004 - 10.2010] (1686ccm, 74Kw, 100HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48) [01.2004 - 10.2010] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48) [01.2006 - 10.2010] (1796ccm, 103Kw, 140HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) [06.2004 - 10.2010] (1910ccm, 88Kw, 120HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) [09.2004 - 10.2010] (1910ccm, 110Kw, 150HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) [09.2005 - 10.2010] (1910ccm, 74Kw, 100HP)
OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI 16V (L48) [04.2004 - 10.2010] (1910ccm, 88Kw, 120HP)
OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) [03.2004 - 10.2010] (1998ccm, 125Kw, 170HP)
OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) [03.2005 - 10.2010] (1998ccm, 177Kw, 240HP)
OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) [09.2004 - 10.2010] (1998ccm, 147Kw, 200HP)
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.3 CDTI (L70) [08.2005 - 10.2010] (1248ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.4 EcoTec (L70) [12.2004 - 12.2012] (1364ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.6 EcoTec (L70) [02.2004 - 11.2004] (1598ccm, 76Kw, 103HP)
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.6 EcoTec (L70) [10.2006 - 12.2010] (1598ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.7 CDTI (L70) [02.2007 - 10.2010] (1686ccm, 81Kw, 110HP)
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.7 CDTI (L70) [02.2007 - 10.2010] (1686ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.7 CDTI (L70) [03.2004 - 10.2010] (1686ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.7 CDTI (L70) [12.2004 - 07.2007] (1686ccm, 59Kw, 80HP)
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.9 CDTI (L70) [08.2005 - 12.2012] (1910ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.9 CDTI (L70) [09.2004 - 10.2010] (1910ccm, 110Kw, 150HP)
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.9 CDTI (L70) [09.2005 - 10.2010] (1910ccm, 88Kw, 120HP)
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.9 CDTI 16V (L70) [08.2004 - 10.2010] (1910ccm, 88Kw, 120HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.3 CDTI (L35) [08.2005 - 10.2010] (1248ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.4 (L35) [08.2004 - 10.2010] (1364ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.4 (L35) [08.2004 - 10.2010] (1364ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.4 LPG (L35) [08.2009 - 10.2010] (1364ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.6 (L35) [08.2004 - 10.2010] (1598ccm, 77Kw, 105HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.6 (L35) [12.2006 - 05.2014] (1598ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.6 Turbo (L35) [02.2007 - 10.2010] (1598ccm, 132Kw, 180HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.7 CDTI (L35) [02.2007 - 05.2014] (1686ccm, 81Kw, 110HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.7 CDTI (L35) [02.2007 - 05.2014] (1686ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.7 CDTI (L35) [08.2004 - 10.2010] (1686ccm, 59Kw, 80HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.7 CDTI (L35) [08.2004 - 10.2010] (1686ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.8 (L35) [08.2004 - 10.2010] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.8 (L35) [08.2005 - 05.2014] (1796ccm, 103Kw, 140HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.9 CDTI (L35) [09.2004 - 10.2010] (1910ccm, 110Kw, 150HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.9 CDTI (L35) [09.2005 - 10.2010] (1910ccm, 74Kw, 100HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.9 CDTI (L35) [09.2005 - 10.2010] (1910ccm, 88Kw, 120HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.9 CDTI 16V (L35) [08.2004 - 10.2010] (1910ccm, 88Kw, 120HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 2.0 Turbo (L35) [08.2004 - 10.2010] (1998ccm, 125Kw, 170HP)
OPEL ASTRA H combi (A04) 2.0 Turbo (L35) [09.2004 - 10.2010] (1998ccm, 147Kw, 200HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.3 CDTI (L08) [04.2005 - 10.2010] (1248ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08) [03.2005 - 10.2010] (1364ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08) [03.2005 - 10.2010] (1364ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 (L08) [03.2005 - 10.2010] (1598ccm, 77Kw, 105HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 (L08) [12.2006 - 10.2010] (1598ccm, 85Kw, 116HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 Turbo (L08) [02.2007 - 10.2010] (1598ccm, 132Kw, 180HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) [02.2007 - 10.2010] (1686ccm, 81Kw, 110HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) [02.2007 - 10.2010] (1686ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTi (L08) [03.2005 - 10.2010] (1686ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.8 (L08) [01.2006 - 10.2010] (1796ccm, 103Kw, 140HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.8 (L08) [03.2005 - 10.2010] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08) [01.2006 - 10.2010] (1910ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTi (L08) [03.2005 - 10.2010] (1910ccm, 110Kw, 150HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08) [09.2005 - 10.2010] (1910ccm, 88Kw, 120HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTi 16V (L08) [03.2005 - 10.2010] (1910ccm, 88Kw, 120HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08) [03.2005 - 10.2010] (1998ccm, 125Kw, 170HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08) [03.2005 - 10.2010] (1998ccm, 147Kw, 200HP)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08) [08.2005 - 10.2010] (1998ccm, 177Kw, 240HP)
OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.8 (L67) [09.2005 - 10.2010] (1796ccm, 103Kw, 140HP)
OPEL COMBO (71_) 1.2 [07.1994 - 10.2001] (1195ccm, 33Kw, 45HP)
OPEL COMBO (71_) 1.4 16V [08.1999 - 10.2001] (1389ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL COMBO (71_) 1.4 [07.1994 - 10.2001] (1389ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL COMBO (71_) 1.4 [07.1994 - 10.2001] (1389ccm, 60Kw, 82HP)
OPEL COMBO (71_) 1.7 D [07.1994 - 10.2001] (1686ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL COMBO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.3 CDTI 16V [08.2005 - ] (1248ccm, 51Kw, 69HP)
OPEL COMBO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.3 CDTI 16V [10.2005 - 12.2012] (1248ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL COMBO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.4 16V [08.2005 - ] (1364ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL COMBO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.6 CNG 16V [04.2005 - ] (1598ccm, 71Kw, 97HP)
OPEL COMBO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.6 CNG 16V [06.2006 - ] (1598ccm, 69Kw, 94HP)
OPEL COMBO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.6 [10.2001 - ] (1598ccm, 64Kw, 87HP)
OPEL COMBO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.7 CDTI 16V [12.2004 - ] (1686ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL COMBO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.7 DI 16V [10.2001 - ] (1686ccm, 48Kw, 65HP)
OPEL COMBO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.7 DTI 16V [10.2001 - ] (1686ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL COMBO Tour 1.3 CDTI 16V [06.2004 - 01.2011] (1248ccm, 51Kw, 69HP)
OPEL COMBO Tour 1.3 CDTI 16V [10.2005 - 12.2011] (1248ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL COMBO Tour 1.6 CNG [04.2005 - 01.2011] (1598ccm, 71Kw, 97HP)
OPEL COMBO Tour 1.6 CNG [06.2006 - 12.2011] (1598ccm, 69Kw, 94HP)
OPEL COMBO Tour 1.6 [10.2001 - 09.2006] (1598ccm, 64Kw, 87HP)
OPEL COMBO Tour 1.7 CDTI 16V [07.2004 - 12.2011] (1686ccm, 74Kw, 101HP)
OPEL COMBO Tour 1.7 DI 16V [10.2001 - 06.2004] (1686ccm, 48Kw, 65HP)
OPEL COMBO Tour 1.7 DTI 16V [10.2001 - 06.2004] (1686ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL CORSA B (S93) 1.0 i 12V (F08, F68, M68) [11.1996 - 09.2000] (973ccm, 40Kw, 54HP)
OPEL CORSA B (S93) 1.2 i (F08, F68, M68) [03.1993 - 09.2000] (1195ccm, 33Kw, 45HP)
OPEL CORSA B (S93) 1.2 i 16V (F08, F68, M68) [03.1998 - 09.2000] (1199ccm, 48Kw, 65HP)
OPEL CORSA B (S93) 1.4 (F08, F68, M68) [04.1993 - 08.1994] (1389ccm, 54Kw, 73HP)
OPEL CORSA B (S93) 1.4 i (F08, F68, M68) [03.1993 - 09.2000] (1389ccm, 40Kw, 54HP)
OPEL CORSA B (S93) 1.4 i (F08, F68, M68) [03.1993 - 09.2000] (1389ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL CORSA B (S93) 1.4 i 16V (F08, F68, M68) [08.1997 - 09.2000] (1389ccm, 63Kw, 86HP)
OPEL CORSA B (S93) 1.4 i 16V (F08, F68, M68) [09.1994 - 09.2000] (1389ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL CORSA B (S93) 1.4 Si (F08, F68, M68) [03.1993 - 09.2000] (1389ccm, 60Kw, 82HP)
OPEL CORSA B (S93) 1.5 D (F08, F68, M68) [03.1993 - 09.2000] (1488ccm, 37Kw, 50HP)
OPEL CORSA B (S93) 1.5 TD (F08, F68, M68) [03.1993 - 09.2000] (1488ccm, 49Kw, 67HP)
OPEL CORSA B (S93) 1.6 GSI 16V (F08, F68, M68) [03.1993 - 09.2000] (1598ccm, 80Kw, 109HP)
OPEL CORSA B (S93) 1.6 i 16V (F08, F68, M68) [08.1997 - 09.2000] (1598ccm, 74Kw, 100HP)
OPEL CORSA B (S93) 1.6 i 16V (F08, F68, M68) [09.1994 - 09.2000] (1598ccm, 78Kw, 106HP)
OPEL CORSA B (S93) 1.7 D (F08, F68, M68) [02.1996 - 09.2000] (1686ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL CORSA B caroserie (S93) 1.4 i (F08, W5L) [08.1999 - 09.2000] (1389ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL CORSA B caroserie (S93) 1.5 D (F08, W5L) [09.1994 - 05.1997] (1488ccm, 37Kw, 50HP)
OPEL CORSA B caroserie (S93) 1.7 D (F08, W5L) [08.1999 - 09.2000] (1686ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL CORSA C (X01) 1.0 (F08, F68) [06.2003 - 12.2009] (998ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL CORSA C (X01) 1.0 (F08, F68) [09.2000 - 06.2003] (973ccm, 43Kw, 58HP)
OPEL CORSA C (X01) 1.2 (F08, F68) [09.2000 - 12.2009] (1199ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL CORSA C (X01) 1.2 Twinport (F08, F68) [07.2004 - 12.2009] (1229ccm, 59Kw, 80HP)
OPEL CORSA C (X01) 1.3 CDTI (F08, F68) [06.2003 - 12.2009] (1248ccm, 51Kw, 70HP)
OPEL CORSA C (X01) 1.4 (F08, F68) [09.2000 - 12.2009] (1389ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL CORSA C (X01) 1.4 Twinport (F08, F68) [06.2003 - 12.2009] (1364ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL CORSA C (X01) 1.7 CDTI (F08, F68) [06.2003 - 12.2009] (1686ccm, 74Kw, 100HP)
OPEL CORSA C (X01) 1.7 DI (F08, F68) [09.2000 - 12.2009] (1686ccm, 48Kw, 65HP)
OPEL CORSA C (X01) 1.7 DTI (F08, F68) [09.2000 - 12.2009] (1686ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL CORSA C (X01) 1.8 (F08, F68) [01.2002 - 12.2009] (1796ccm, 79Kw, 107HP)
OPEL CORSA C (X01) 1.8 (F08, F68) [09.2000 - 12.2009] (1796ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL CORSA C caroserie (X01) 1.2 (F08, W5L) [07.2005 - 06.2006] (1229ccm, 59Kw, 80HP)
OPEL CORSA C caroserie (X01) 1.2 16V (F08, W5L) [09.2000 - 07.2003] (1199ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL CORSA C caroserie (X01) 1.3 CDTI 16V (F08, W5L) [07.2005 - 06.2006] (1248ccm, 51Kw, 69HP)
OPEL CORSA C caroserie (X01) 1.4 (W5L, F08) [08.2003 - 06.2012] (1364ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL CORSA C caroserie (X01) 1.7 DTI 16V (F08, W5L) [09.2000 - 07.2003] (1686ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL CORSA D (S07) 1.0 (L08, L68) [07.2006 - 12.2010] (998ccm, 44Kw, 60HP)
OPEL CORSA D (S07) 1.0 (L08, L68) [12.2009 - 08.2014] (998ccm, 48Kw, 65HP)
OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68) [07.2006 - 08.2014] (1229ccm, 59Kw, 80HP)
OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68) [12.2009 - 08.2014] (1229ccm, 51Kw, 69HP)
OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68) [12.2009 - 08.2014] (1229ccm, 63Kw, 86HP)
OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) [06.2011 - 08.2014] (1229ccm, 61Kw, 83HP)
OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) [06.2011 - 08.2014] (1229ccm, 63Kw, 86HP)
OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) [08.2006 - 08.2014] (1229ccm, 59Kw, 80HP)
OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) [09.2009 - 12.2011] (1229ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL CORSA D (S07) 1.3 CDTI (L08, L68) [06.2009 - 08.2014] (1248ccm, 70Kw, 95HP)
OPEL CORSA D (S07) 1.3 CDTI (L08, L68) [07.2006 - 06.2011] (1248ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL CORSA D (S07) 1.3 CDTI (L08, L68) [07.2006 - 08.2014] (1248ccm, 55Kw, 75HP)
OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) [07.2006 - 08.2014] (1364ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) [07.2012 - 08.2014] (1364ccm, 88Kw, 120HP)
OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) [09.2009 - 08.2014] (1398ccm, 64Kw, 87HP)
OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) [12.2009 - 08.2014] (1398ccm, 74Kw, 100HP)
OPEL CORSA D (S07) 1.4 LPG (L08, L68) [08.2006 - 12.2011] (1364ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL CORSA D (S07) 1.4 LPG (L08, L68) [09.2009 - 08.2014] (1398ccm, 64Kw, 87HP)
OPEL CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) [05.2007 - 08.2014] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
OPEL CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) [06.2011 - 08.2014] (1598ccm, 155Kw, 211HP)
OPEL CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) [11.2006 - 08.2014] (1598ccm, 141Kw, 192HP)
OPEL CORSA D (S07) 1.7 CDTI (L08, L68) [08.2006 - 12.2011] (1686ccm, 92Kw, 125HP)
OPEL CORSA D (S07) 1.7 CDTI (L08, L68) [12.2009 - 08.2014] (1686ccm, 96Kw, 130HP)
OPEL CORSA D Caseta/ Hatchback (S07) 1.0 (L08) [01.2010 - 08.2014] (998ccm, 48Kw, 65HP)
OPEL CORSA D Caseta/ Hatchback (S07) 1.2 (L08) [01.2010 - 08.2014] (1229ccm, 51Kw, 69HP)
OPEL CORSA D
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!

Produsele comercializate sunt noi aftermarket, pe cod de producător.
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Alfa-Romeo MiTo
Citroen Nemo
Fiat Grande Punto
Fiat Grande Punto Abarth
Fiat Punto
Ford Galaxy
Opel Agila
Opel Agila B
Opel Astra F
Opel Astra G
Opel Astra H
Opel Combo
Opel Combo C
Opel Combo D
Opel Combo Tour
Opel Corsa A
Opel Corsa B
Opel Corsa C
Opel Corsa D
Opel Corsa F
Data actualizării anunțului: 13 Iun 2024, 05:47
8
vizualizări