Adaugă anunț

Pompa apa VW PASSAT Variant 3B6 SWAG 30 15 0032

216 Lei

pompa apa VW PASSAT Variant 3B6 SWAG 30 15 0032


Model masina:  
S4 quattro motor 2671cc 195KW;
2.4 motor 2393cc 120KW;
2.6 quattro motor 2598cc 110KW;
2.4 motor 2393cc 120KW;
2.4 motor 2393cc 120KW;
2.8 quattro motor 2771cc 128KW;
2.7 T motor 2671cc 169KW;
2.6 motor 2598cc 110KW;
2.7 T quattro motor 2671cc 169KW;
2.8 quattro motor 2771cc 128KW;
2.8 V6 motor 2771cc 142KW;
2.8 V6 Syncro/4motion motor 2771cc 142KW;
2.8 4motion motor 2771cc 142KW;
2.8 V6 Syncro/4motion motor 2771cc 142KW;
2.8 4motion motor 2771cc 142KW;
An: 2000 - 2005
Cod produs: 
30 15 0032
Producator: SWAG
Denumire produs: pompa apa

Specificatii produs:

Articol extins/Informatii de extindere : cu etansare
Greutate (n kg) : 1,085
Atentie la informatii de service :
Numar bucati necesare : 1

Coduri echivalente:
AUDI : 078121004H
AUDI : 078121004J
AUDI : 78121004H
AUDI : 78121004L
AUDI : 78121004Q
AUDI : 78121004J
AUDI : 078121004Q
AUDI : 078121006A
AUDI : 078121004R
AUDI : 078121004L
AUDI : 78121004R
AUDI : 078121006
AUDI : 78121006
AUDI : 78121006A
SKODA : 078121006
SKODA : 78121006
VW : 78121004L
VW : 078121004Q
VW : 78121004J
VW : 078121006A
VW : 078121006
VW : 78121006A
VW : 78121006
VW : 078121004J
VW : 78121004Q
ACEMARK : 231762
AIRTEX : 1732
AIRTEX : 1543
AISIN : WP9182
AISIN : WPG916
AKS DASIS : 781057N
AQUAPLUS : 853160
AQUAPLUS : 856475
AUTLOG : WP7029
AUTOMEGA : 301210006078
AUTOTEAM : WPA409
BEHR HELLA SERVICE : 8MP376816851
BEHR HELLA SERVICE : 8MP376816841
BEHR HELLA SERVICE : 8MP376812841
BEHR HELLA SERVICE : 8MP376801441
BEHR HELLA SERVICE : 8MP376810811
BEHR HELLA SERVICE : 8MP376800354
BEHR HELLA SERVICE : 8MP376800901
BEHR HELLA SERVICE : 8MP376800351
BGA : CP3086
BGA : CP3464
BORG & BECK : BWP1698
BORG & BECK : BWP1963
BOSCH : 1987949714
BUGATTI : PA5117
CALIBER : WPC409
CAR : 332450
CAR : 332211
CIFAM : 824763
CIFAM : 824618A
COMLINE : EWP267
CONTITECH : WP6053
DELPHI : WP1856
DELPHI : WP2391
DENCKERMANN : A310169P
DENCKERMANN : A310871P
DENCKERMANN : A310169
DOLZ : A195
DOLZ : A174
FAI AutoParts : WP6308
FAI AutoParts : WP6102
FEBI BILSTEIN : 18896
FENOX : HB1234
FENOX : HB1217
FENOX : R32113
FIRST LINE : FWP1698
FIRST LINE : FWP1963
FLENNOR : FWP70141
FLENNOR : FWP70140
GATES : WP0105
GGT : PA12370
GGT : PA10923
GK : K980182DTH
GK : K980167ETH
GK : 980167
GK : 980182
GRAF : PA763
GRAF : PA618A
HELLA : 8MP376816851
HELLA : 8MP376816841
HELLA : 8MP376812841
HELLA : 8MP376810811
HELLA : 8MP376801441
HELLA : 8MP376800901
HELLA : 8MP376800354
HELLA : 8MP376800351
HEPU : P544
HEPU : P560
HEPU : PK05603TH
HEPU : PK05444TH
HEPU : PK05602
HEPU : PK05442
HEPU : PK05443
HEPU : PK05440
HEPU : PK05441
HUTCHINSON : WP319
HUTCHINSON : WP270
INA : 538002810
JP GROUP : 1114111109
JP GROUP : 1114103609
JP GROUP : 1114103600
KAGER : 330428
KAGER : 330302
KEY PARTS : KCP1698
KM International : WPK409
KOLBENSCHMIDT : 50005905
KOLBENSCHMIDT : 50005167
KOLBENSCHMIDT : 50005112
KRAFT AUTOMOTIVE : 1500340
KWP : 10763
KWP : 10618A
LASO : 95200161
LASO : 95200108
LPR : WP0149
LPR : WP0098
LUCAS ENGINE DRIVE : LDWP0763
MAGNETI MARELLI : 352316171178
MAGNETI MARELLI : 352316171176
MAGNETI MARELLI : 351110009700
MAGNETI MARELLI : 350981842000
MALN : 130178
MAPCO : 21841
MAPCO : 21804
MAXGEAR : 470090
METELLI : 240763
METELLI : 240618A
MEYLE : 1130128100
MEYLE : 1130120048
MGA : PA763
MGA : PA618A
MOTAQUIP : VWP685
NK : 10847021
OPEN PARTS : WAP833100
OPEN PARTS : WAP821500
OPTIMAL : AQ1074
OPTIMAL : AQ1054
PATRON : PWP1389
PATRON : PWP1182
PROFIT : 17010618
PROTECHNIC : PRW0073
PROTECHNIC : PRW0053
QH Talbros : QCP3479
QH Talbros : QCP3213
QUINTON HAZELL : QCP3479
QUINTON HAZELL : QCP3213
RUVILLE : 65702
RUVILLE : 65472
SKF : VKPC81811
SKF : VKPC81802
SPIDAN : 60571
SPIDAN : 91417
STATIM : W017
STELLOX : 45120030SX
STELLOX : 45120024SX
Saleri SIL : PA1069
Saleri SIL : PA762A
THERMOTEC : D1W025TT
TOPRAN : 107817
TRISCAN : 860029029
TRISCAN : 860029004
TRUCKTEC AUTOMOTIVE : 0719062
VAICO : V10500491
VAICO : V1050049
VAICO : V1050021
VALEO : 506792
VALEO : 506517
VAN HECK : WP7715
WILMINK GROUP : WG1278891
WILMINK GROUP : WG1254276
WILMINK GROUP : WG1238283
WILMINK GROUP : WG1238240
WILMINK GROUP : WG1238239
WILMINK GROUP : WG1238238
WILMINK GROUP : WG1238237
WILMINK GROUP : WG1237362
WILMINK GROUP : WG1237350
WILMINK GROUP : WG1236687
WILMINK GROUP : WG1197222
WILMINK GROUP : WG1196983
WILMINK GROUP : WG1088472
WILMINK GROUP : WG1017201

Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Audi Quattro
Audi S4
Data actualizării anunțului: 22 Mai 2020, 02:20
0
vizualizări