Pompa apa (24027 FEBI BILSTEIN) BMW

292.16 Lei
pompa apa (24027 FEBI BILSTEIN) BMW
Denumire produs: pompa apa
Grupul de adunare: Sistem racire
Producator: FEBI BILSTEIN
Cod produs: 24027
Folosit si pentru: BMW

Specificatii produs:
Articol extins/Informatii de extindere: cu etansare
Atentie la informatii de service:
Greutate [kg]: 1,46
Material etansare: Cauciuc/Metal
Material roata pale - pompa apa: metal
Material: Culoare aluminiu
Numar aripi: 7
Numar dinti: 6
pt. cod original (OE): 11 51 7 790 472

Coduri echivalente:
4U Autoparts 13618BW
AIRTEX 1971
AISIN WE-BM12 [WEBM12]
AKRON-MAL 130421
AKS DASIS 570086N
AP XENERGY X204822
APEC braking AWP1099
AQUAPLUS 85-7510 [857510]
AQUAPLUS 85-8060 [858060]
ASHIKA 35-00-0103 [35000103]
at autoteile germany at22937
AUTOMEGA 210010310
BBR Automotive 001-10-23884 [0011023884]
BGA CP7206T
BMW 11 51 7 790 135 [11517790135]
BMW 11 51 7 790 472 [11517790472]
BMW 11 51 7 791 834 [11517791834]
BMW 11 51 7 801 609 [11517801609]
BMW 11 51 7 805 810 [11517805810]
BOGAP B4234122
BORG & BECK BWP1969
BORG & BECK BWP1991
BORG & BECK BWP2130
BREMSI WP0210
BSG BSG 15-500-014 [BSG15500014]
BSG BSG 15-500-021 [BSG15500021]
BUGATTI PA10135
CAR 332482
CIFAM 824-965 [824965]
COMLINE EWP132
CONTINENTAL CTAM WPS3017
DAYCO DP326
DELPHI WP2576
DENCKERMANN A310900P
DENCKERMANN A310904P
DIAMAX AD04093
DJ PARTS LW0039
DOLZ B224
DOLZ B224T
Dr!ve+ DP2310.10.120 [DP231010120]
DYNAMATRIX DWPB224
EAN 4027816240273
EGT 701398EGT
EUROREPAR 1612721980
EUROREPAR 1637176780
FAI AutoParts WP6428
FENOX HB3524
FIRST LINE FWP1969
FIRST LINE FWP1991
FIRST LINE FWP2130
FRECCIA WP0165
FREY 823001901
FREY 823016801
FRIGAIR HP02.227 [HP02227]
GATES WP0125
GATES-SEA WP0125
GEBA 55030
GGT PA12478
GGT PA12478T
GK 980500
GK K980500A
GK K980500B
GNS YH-BM122 [YHBM122]
GRAF PA965
HART 362 803 [362803]
HART 912 743 [912743]
HELLA 8MP 376 805-321 [8MP376805321]
HELLA 8MP 376 805-324 [8MP376805324]
HEPU P466
HEPU PK04660
HEPU PK04661
INA 529 0112 31 [529011231]
INA 538 0085 10 [538008510]
INA 538 0171 10 [538017110]
JAPANPARTS PQ-0103 [PQ0103]
JAPKO 350103
JP GROUP 1414101900
KAGER 33-0480 [330480]
KAGER 33-0736 [330736]
KAMOKA T0052
KEY PARTS KCP1969
KEY PARTS KCP1991
KLAXCAR FRANCE 42182z
KOLBENSCHMIDT 50005784
KRAFT AUTOMOTIVE 1502690
KWP 10965
LASO 1020 0144 [10200144]
LPR WP0058
LUCAS LAWP1003
LUCAS LWP1003
LYNXauto CW-0218 [CW0218]
MAGNETI MARELLI 350981859000
MAGNETI MARELLI 350982040000
MAGNETI MARELLI 351110018000
MAGNETI MARELLI 352316170053
MAHLE CP 356 000P [CP356000P]
MAHLE CP 356 000S [CP356000S]
MAPCO 21657
MAXGEAR 47-0107 [470107]
MAXGEAR 47-0201 [470201]
MDR AIS-WEBM12 [AISWEBM12]
MECDIESEL 351960
METELLI 24-0965 [240965]
MEYLE 313 220 0006 [3132200006]
MGA PA965
MGA W965
MILES AN21073
MOTAQUIP VWP877
Motrio 8550500041
MTR 12135603
NAPA NWP1099
NK 10815009
NTY CPW-BM-030 [CPWBM030]
OMB MB10135
Omnicraft 2317020
OPEN PARTS WAP8366.00 [WAP836600]
OPTIMAL AQ-2169 [AQ2169]
OSSCA 33823
PATRON PWP1259
PEMEBLA JAPPQ-0103 [JAPPQ0103]
PIERBURG 7.07152.54.0 [707152540]
PROTECHNIC PRW0121
QH Talbros QCP3603
QUINTON HAZELL QCP3603
RECOFICIAL ROB224
RECOFICIAL ROB224T
RIDEX 1260W0053
RIDEX 1260W0066
RIDEX 4172P0089
RUVILLE 55064802
RUVILLE 55064804
RUVILLE 561248S
RUVILLE 561249
RUVILLE 561249S
RUVILLE 65019
Saleri SIL PA 1249 S [PA1249S]
Saleri SIL PA 1249 [PA1249]
Saleri SIL PA1248
Saleri SIL PA1248S
SAMKO WP0058
SASIC 3606032
SCHNIEDER AUTOTECH BMS15.00228 [BMS1500228]
SKF VKPC 88645 [VKPC88645]
Stark SKWP-0520052 [SKWP0520052]
Stark SKWP-0520065 [SKWP0520065]
STELLOX 4500-0127-SX [45000127SX]
STELLOX 4500-0186-SX [45000186SX]
STELLOX 4500-0387-SX [45000387SX]
SWAG 20 92 4027 [20924027]
SYNCRONIX SYNC 40172 [SYNC40172]
SYNCRONIX SYNC 40401 [SYNC40401]
THERMOTEC D1B031TT
TOPRAN 501 440 [501440]
TREVI AUTOMOTIVE TP1065
TRISCAN 8600 11015 [860011015]
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.19.263 [0819263]
VAICO V20-50035 [V2050035]
VAICO V20-50061 [V2050061]
VAICO V20-50105-BEK [V2050105BEK]
VAICO V20-50106-BEK [V2050106BEK]
VALEO 529201
VALEO 529217
VALEO 529304
VAN HECK WP 8115 [WP8115]
VEMO V20-99-2101 [V20992101]
WILMINK GROUP WG1237282
WILMINK GROUP WG1238187
WILMINK GROUP WG1251103
WILMINK GROUP WG1273177
WILMINK GROUP WG1489532
WILMINK GROUP WG1709664
WILMINK GROUP WG1709997
WILMINK GROUP WG1769687
WILMINK GROUP WG1780628
WILMINK GROUP WG1790478
WILMINK GROUP WG1821118
WILMINK GROUP WG1837155
WILMINK GROUP WG2006090
WILMINK GROUP WG2010890
WILMINK GROUP WG2136332
WILMINK GROUP WG2181700
WILMINK GROUP WG2181701
WXQP 220507
WXQP 220509
WXQP 220571
ZEKKERT WP-1299 [WP1299]

Pies? auto compatibil? cu:
BMW 1 (E87) 120 d [06.2004 - 06.2011] (1995ccm, 120Kw, 163HP)
BMW 3 (E90) 320 d [12.2004 - 09.2007] (1995ccm, 110Kw, 150HP)
BMW 3 (E90) 320 d [12.2004 - 09.2007] (1995ccm, 115Kw, 156HP)
BMW 3 (E90) 320 d [12.2004 - 10.2011] (1995ccm, 120Kw, 163HP)
BMW 3 (E90) 325 d [09.2006 - 02.2010] (2993ccm, 145Kw, 197HP)
BMW 3 (E90) 330 d [09.2005 - 09.2008] (2993ccm, 170Kw, 231HP)
BMW 3 (E90) 330 d [09.2005 - 12.2011] (2993ccm, 155Kw, 211HP)
BMW 3 (E90) 330 xd [09.2005 - 08.2008] (2993ccm, 170Kw, 231HP)
BMW 3 (E90) 335 d [09.2006 - 12.2011] (2993ccm, 210Kw, 286HP)
BMW 3 (E90) 335 d [09.2008 - 12.2011] (2993ccm, 198Kw, 269HP)
BMW 3 Cabriolet (E93) 325 d [03.2007 - 12.2010] (2993ccm, 145Kw, 197HP)
BMW 3 Cabriolet (E93) 325 d [03.2007 - 12.2010] (2993ccm, 155Kw, 211HP)
BMW 3 Cabriolet (E93) 330 d [03.2007 - 12.2013] (2993ccm, 170Kw, 231HP)
BMW 3 cupe (E92) 325 d [02.2007 - 02.2010] (2993ccm, 145Kw, 197HP)
BMW 3 cupe (E92) 325 d [02.2007 - 02.2010] (2993ccm, 155Kw, 211HP)
BMW 3 cupe (E92) 330 d [01.2009 - 12.2013] (2993ccm, 180Kw, 245HP)
BMW 3 cupe (E92) 330 d [03.2006 - 08.2008] (2993ccm, 170Kw, 231HP)
BMW 3 cupe (E92) 330 xd [03.2006 - 08.2008] (2993ccm, 170Kw, 231HP)
BMW 3 cupe (E92) 330 xd [03.2008 - 02.2010] (2993ccm, 180Kw, 245HP)
BMW 3 cupe (E92) 335 d [03.2006 - 03.2013] (2993ccm, 210Kw, 286HP)
BMW 3 Touring (E91) 320 d [06.2005 - 06.2012] (1995ccm, 120Kw, 163HP)
BMW 3 Touring (E91) 320 d [12.2004 - 08.2007] (1995ccm, 110Kw, 150HP)
BMW 3 Touring (E91) 325 d [09.2006 - 06.2012] (2993ccm, 145Kw, 197HP)
BMW 3 Touring (E91) 330 d [02.2008 - 05.2012] (2993ccm, 180Kw, 245HP)
BMW 3 Touring (E91) 330 d [12.2004 - 08.2008] (2993ccm, 170Kw, 231HP)
BMW 3 Touring (E91) 330 xd [09.2005 - 06.2012] (2993ccm, 170Kw, 231HP)
BMW 3 Touring (E91) 335 d [09.2006 - 06.2012] (2993ccm, 210Kw, 286HP)
BMW 5 (E60) 520 d [09.2005 - 02.2007] (1995ccm, 110Kw, 150HP)
BMW 5 (E60) 520 d [09.2005 - 12.2009] (1995ccm, 120Kw, 163HP)
BMW 5 (E60) 525 d xDrive [09.2007 - 12.2009] (2993ccm, 145Kw, 197HP)
BMW 5 (E60) 525 d [01.2007 - 03.2010] (2993ccm, 145Kw, 197HP)
BMW 5 (E60) 525 d [06.2004 - 03.2010] (2497ccm, 130Kw, 177HP)
BMW 5 (E60) 525 d [12.2004 - 03.2010] (2497ccm, 120Kw, 163HP)
BMW 5 (E60) 525 xd [11.2006 - 08.2007] (2993ccm, 145Kw, 197HP)
BMW 5 (E60) 530 d xDrive [09.2007 - 12.2009] (2993ccm, 173Kw, 235HP)
BMW 5 (E60) 530 d [02.2007 - 12.2009] (2993ccm, 173Kw, 235HP)
BMW 5 (E60) 530 d [09.2002 - 09.2005] (2993ccm, 160Kw, 218HP)
BMW 5 (E60) 530 d [09.2002 - 12.2009] (2993ccm, 155Kw, 211HP)
BMW 5 (E60) 530 d [09.2005 - 03.2007] (2993ccm, 170Kw, 231HP)
BMW 5 (E60) 530 xd [02.2005 - 02.2007] (2993ccm, 170Kw, 231HP)
BMW 5 (E60) 530 xd [03.2007 - 08.2007] (2993ccm, 173Kw, 235HP)
BMW 5 (E60) 535 d [01.2007 - 03.2010] (2993ccm, 210Kw, 286HP)
BMW 5 (E60) 535 d [09.2004 - 03.2010] (2993ccm, 200Kw, 272HP)
BMW 5 Touring (E61) 520 d [04.2005 - 05.2010] (1995ccm, 120Kw, 163HP)
BMW 5 Touring (E61) 520 d [09.2005 - 02.2007] (1995ccm, 110Kw, 150HP)
BMW 5 Touring (E61) 525 d xDrive [09.2008 - 05.2010] (2993ccm, 145Kw, 197HP)
BMW 5 Touring (E61) 525 d [03.2004 - 03.2007] (2497ccm, 120Kw, 163HP)
BMW 5 Touring (E61) 525 d [03.2004 - 03.2007] (2497ccm, 130Kw, 177HP)
BMW 5 Touring (E61) 525 d [03.2007 - 05.2010] (2993ccm, 145Kw, 197HP)
BMW 5 Touring (E61) 525 xd [09.2007 - 09.2008] (2993ccm, 145Kw, 197HP)
BMW 5 Touring (E61) 530 d xDrive [09.2007 - 05.2010] (2993ccm, 173Kw, 235HP)
BMW 5 Touring (E61) 530 d [02.2005 - 02.2007] (2993ccm, 170Kw, 231HP)
BMW 5 Touring (E61) 530 d [02.2007 - 05.2010] (2993ccm, 173Kw, 235HP)
BMW 5 Touring (E61) 530 d [03.2004 - 05.2010] (2993ccm, 155Kw, 211HP)
BMW 5 Touring (E61) 530 d [03.2004 - 09.2005] (2993ccm, 160Kw, 218HP)
BMW 5 Touring (E61) 530 xd [02.2005 - 02.2007] (2993ccm, 170Kw, 231HP)
BMW 5 Touring (E61) 530 xd [03.2007 - 08.2007] (2993ccm, 173Kw, 235HP)
BMW 5 Touring (E61) 535 d [01.2007 - 12.2010] (2993ccm, 210Kw, 286HP)
BMW 5 Touring (E61) 535 d [09.2004 - 12.2010] (2993ccm, 200Kw, 272HP)
BMW 6 (E63) 635 d [07.2007 - 07.2010] (2993ccm, 210Kw, 286HP)
BMW 6 Cabriolet (E64) 635 d [07.2007 - 07.2010] (2993ccm, 210Kw, 286HP)
BMW X3 (E83) 3.0 d [01.2004 - 08.2005] (2993ccm, 150Kw, 204HP)
BMW X3 (E83) 3.0 d [09.2005 - 08.2008] (2993ccm, 160Kw, 218HP)
BMW X3 (E83) 3.0 sd [09.2006 - 08.2008] (2993ccm, 210Kw, 286HP)
BMW X3 (E83) xDrive 30 d [09.2008 - 08.2010] (2993ccm, 155Kw, 211HP)
BMW X3 (E83) xDrive 30 d [09.2008 - 08.2010] (2993ccm, 160Kw, 218HP)
BMW X5 (E70) 3.0 3.0 d [02.2007 - 09.2008] (2993ccm, 155Kw, 211HP)
BMW X5 (E70) 3.0 d [10.2007 - 09.2008] (2993ccm, 210Kw, 286HP)
BMW X5 (E70) 3.0 d [12.2006 - 09.2008] (2993ccm, 173Kw, 235HP)
BMW X6 (E71, E72) xDrive 30 d [04.2008 - 03.2010] (2993ccm, 173Kw, 235HP)
BMW X6 (E71, E72) xDrive 35 d [01.2008 - 03.2010] (2993ccm, 210Kw, 286HP)
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!

Produsele comercializate sunt noi aftermarket, pe cod de producător.
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
BMW X3 E83
BMW X5 E70
BMW X6 E71
Data actualizării anunțului: 13 Iun 2024, 05:47
5
vizualizări