Fulie, pompa apa (102466 FEBI BILSTEIN) BMW,Citroen,DS,MINI,OPEL,PEUGEOT

97.57 Lei
Fulie, pompa apa (102466 FEBI BILSTEIN) BMW,Citroen,DS,MINI,OPEL,PEUGEOT
Denumire produs: Fulie, pompa apa
Grupul de adunare: Sistem racire
Producator: FEBI BILSTEIN
Cod produs: 102466
Folosit si pentru: BMW, Citroen, DS, MINI, OPEL, PEUGEOT

Specificatii produs:
Ansamblu/role: agregat antrenat:pompa apa
Diametru exterior [mm]: 129,0
Diametru interior [mm]: 20,0
Greutate [kg]: 0,35
Grosime [mm]: 4,4

Coduri echivalente:
4U Autoparts 51007BW
4U Autoparts 72515PU
A.B.A YM156669
A.B.A YS409020
Aslyx AS-506287 [AS506287]
Aslyx AS-601156 [AS601156]
AUTEX 658493
AUTLOG RT1951
AUTOKIT 03.81691 [0381691]
AUTOTEAM AA1392
BBR Automotive 001-10-23438 [0011023438]
BMS BMS 444 [BMS444]
BMW 11 51 7 545 958 [11517545958]
BMW 11 51 7 571 012 [11517571012]
BMW 11 51 7 619 020 [11517619020]
BSG BSG 15-501-001 [BSG15501001]
BSG BSG 70-501-001 [BSG70501001]
CALIBER 89918
CAUTEX 771581
Citroen 1204.47 [120447]
Citroen 1204.59 [120459]
Citroen V7 619 020 80 [V761902080]
CONTINENTAL CTAM VD1150
DAYCO APV2978
DOLZ 06KD169
DOLZ KD173T
DOLZ KD174T
DS 1204.47 [120447]
DS 1204.59 [120459]
DS V7 619 020 80 [V761902080]
EAN 4054224024669
ET ENGINETEAM PC0023
FARE SA 16419
FARE-MX 16419
FAST FT45568
FREY 823006301
GATES T36831
GATES-SEA T36831
GENERAL MOTORS 003648867
GENERAL MOTORS 03648867
GENERAL MOTORS 3648867
GGT KPA20173T
GGT KPA20174T
GGT PUKD169
GK 658493
GK K986810C
hajus Autoteile 1151528
Hamburg Tech 3025-02368 [302502368]
HART 173 970 [173970]
HEPU 15-7488 [157488]
HEPU PK08101
HEPU PK08102
INA 532 0912 10 [532091210]
INA 538 0466 30 [538046630]
IPD 15-7488 [157488]
KM International FI28920
MAXGEAR 30-0152 [300152]
Metalcaucho 49904
METZGER 6400032
MGA GA4327
MI.R.A. 17/6010 [176010]
MINI 11 51 7 545 958 [11517545958]
MINI 11 51 7 571 012 [11517571012]
MINI 11 51 7 619 020 [11517619020]
MOVIS AST3407
NTY CPR-CT-000 [CPRCT000]
NTY RKP-CT-008 [RKPCT008]
OPEL 36 48 867 [3648867]
OPTIMAL 0-N2262 [0N2262]
OPTIMAL AQ-2188-1 [AQ21881]
OPTIMAL AQ-2188-A [AQ2188A]
OPTIMAL AQ-2188-B [AQ2188B]
OSSCA 47554
OSSCA 48126
PATRON PP1186
PEUGEOT 1204.47 [120447]
PEUGEOT 1204.59 [120459]
PEUGEOT V7 619 020 80 [V761902080]
PLYOM P771581
PREXAparts P225007
QUINTON HAZELL QCD190
RAPRO R54658
REPKIT RKT3407
RIDEX 3345P0003
RUVILLE 542392
Saleri SIL T5392
SASIC 1600002
SNR GA359.102 [GA359102]
Stark SKPWP-5620003 [SKPWP5620003]
STC T449904
STELLOX 20-01050-SX [2001050SX]
SWAG 62 10 2466 [62102466]
SYNCRONIX SY32091210
TOPRAN 502 639 [502639]
TRICLO 420164
TRISCAN 8646 10233 [864610233]
UCEL 3053
VAICO V20-2322 [V202322]
VAUXHALL 003648867
VAUXHALL 03648867
VAUXHALL 3648867
WILMINK GROUP WG1890017
WILMINK GROUP WG1945799
WILMINK GROUP WG1945800
WILMINK GROUP WG1966372
WILMINK GROUP WG2004936
WILMINK GROUP WG2010921
WILMINK GROUP WG2191569

Pies? auto compatibil? cu:
BMW 1 (F20) 114 i [07.2012 - 02.2015] (1598ccm, 75Kw, 102HP)
BMW 1 (F20) 116 i [07.2011 - 02.2015] (1598ccm, 100Kw, 136HP)
BMW 1 (F20) 118 i [03.2015 - 06.2015] (1598ccm, 100Kw, 136HP)
BMW 1 (F20) 118 i [07.2011 - 02.2015] (1598ccm, 125Kw, 170HP)
BMW 1 (F20) 120 i [03.2015 - 06.2016] (1598ccm, 130Kw, 177HP)
BMW 1 (F21) 114 i [12.2011 - 01.2015] (1598ccm, 75Kw, 102HP)
BMW 1 (F21) 116 i [12.2011 - ] (1598ccm, 100Kw, 136HP)
BMW 1 (F21) 118 i [03.2015 - ] (1598ccm, 100Kw, 136HP)
BMW 1 (F21) 118 i [07.2012 - ] (1598ccm, 125Kw, 170HP)
BMW 1 (F21) 120 i [03.2015 - ] (1598ccm, 130Kw, 177HP)
BMW 3 (F30, F80) 316 i [07.2012 - 08.2016] (1598ccm, 100Kw, 136HP)
BMW 3 (F30, F80) 320 i [11.2012 - 06.2016] (1598ccm, 125Kw, 170HP)
BMW 3 Touring (F31) 316 i [03.2013 - 06.2015] (1598ccm, 100Kw, 136HP)
Citroen BERLINGO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (B9) 1.6 VTi 95 [07.2010 - ] (1598ccm, 72Kw, 98HP)
Citroen BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 VTi 120 [11.2009 - ] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 VTi 95 [07.2010 - ] (1598ccm, 72Kw, 98HP)
Citroen C3 II (SC_) 1.4 VTi 95 [11.2009 - ] (1397ccm, 70Kw, 95HP)
Citroen C3 II (SC_) 1.4 VTi [11.2009 - ] (1397ccm, 72Kw, 98HP)
Citroen C3 II (SC_) 1.6 VISIODRIVE,EXCLUSIVE, [11.2009 - ] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen C3 Picasso (SH_) 1.4 VTi 95 LPG [01.2012 - ] (1397ccm, 70Kw, 95HP)
Citroen C3 Picasso (SH_) 1.4 VTi 95 [02.2009 - ] (1397ccm, 70Kw, 95HP)
Citroen C3 Picasso (SH_) 1.6 VTi 120 [02.2009 - ] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen C3 Picasso (SH_) 1.6 VTi [07.2009 - ] (1598ccm, 84Kw, 114HP)
Citroen C4 cupe (LA_) 1.6 THP 150 [07.2008 - 07.2011] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
Citroen C4 cupe (LA_) 1.6 THP [06.2008 - 07.2011] (1598ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen C4 cupe (LA_) 1.6 VTi 120 [07.2008 - 07.2011] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen C4 I (LC_) 1.6 THP 140 [07.2008 - 07.2011] (1598ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen C4 I (LC_) 1.6 THP 150 [07.2008 - 07.2011] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
Citroen C4 I (LC_) 1.6 VTi 120 [07.2008 - 07.2011] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen C4 II (B7) 1.4 VTi 95 [11.2009 - ] (1397ccm, 70Kw, 95HP)
Citroen C4 II (B7) 1.6 THP 155 [11.2009 - 12.2016] (1598ccm, 115Kw, 156HP)
Citroen C4 II (B7) 1.6 VTi 120 LPG [09.2011 - ] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen C4 II (B7) 1.6 VTi 120 [11.2009 - 12.2016] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen C4 II limuzina (NC_) 1.6 THP [01.2013 - ] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
Citroen C4 II limuzina (NC_) 1.6 [01.2013 - ] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen C4 Picasso I microbus (UD_) 1.6 16V [07.2008 - 08.2013] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
Citroen C4 Picasso I microbus (UD_) 1.6 THP 140 [07.2008 - 08.2013] (1598ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen C4 Picasso I microbus (UD_) 1.6 THP 155 [09.2010 - 08.2013] (1598ccm, 115Kw, 156HP)
Citroen C4 Picasso I microbus (UD_) 1.6 VTi 120 [07.2008 - 08.2013] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen C4 Picasso II 1.6 THP 150 [09.2014 - ] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
Citroen C4 Picasso II 1.6 THP 155 [02.2013 - ] (1598ccm, 115Kw, 156HP)
Citroen C4 Picasso II 1.6 THP 165 [07.2014 - ] (1598ccm, 121Kw, 165HP)
Citroen C4 Picasso II 1.6 VTi 120 [02.2013 - ] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen C4 PICASSO II Van (DD_) THP 155 (DD5FV8) [02.2013 - ] (1598ccm, 115Kw, 156HP)
Citroen C4 PICASSO II Van (DD_) VTi 120 (DD5FS0) [02.2013 - ] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen C5 III (RD_) 1.6 THP 150 [07.2010 - ] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
Citroen C5 III (RD_) 1.6 THP 155 [04.2009 - ] (1598ccm, 115Kw, 156HP)
Citroen C5 III (RD_) 1.6 VTi 120 [07.2010 - ] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen DS3 1.4 VTi 95 LPG [08.2012 - 07.2015] (1397ccm, 70Kw, 95HP)
Citroen DS3 1.4 VTi 95 [04.2010 - 07.2015] (1397ccm, 70Kw, 95HP)
Citroen DS3 1.4 VTi 98 [11.2009 - 07.2015] (1397ccm, 72Kw, 98HP)
Citroen DS3 1.6 Racing [02.2011 - 07.2015] (1598ccm, 152Kw, 207HP)
Citroen DS3 1.6 THP 150 [01.2010 - 07.2015] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
Citroen DS3 1.6 THP 155 [04.2010 - 07.2015] (1598ccm, 115Kw, 156HP)
Citroen DS3 1.6 THP 165 [10.2014 - 06.2015] (1598ccm, 121Kw, 165HP)
Citroen DS3 1.6 VTi 120 [04.2010 - 07.2015] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen DS3 1.6 [01.2012 - 07.2015] (1598ccm, 120Kw, 163HP)
Citroen DS3 Cabriolet 1.6 Racing [03.2014 - 07.2015] (1598ccm, 149Kw, 203HP)
Citroen DS3 Cabriolet 1.6 Racing [03.2014 - 07.2015] (1598ccm, 152Kw, 207HP)
Citroen DS3 Cabriolet 1.6 THP 150 [01.2013 - 07.2015] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
Citroen DS3 Cabriolet 1.6 THP 155 [01.2013 - 07.2015] (1598ccm, 115Kw, 156HP)
Citroen DS3 Cabriolet 1.6 THP 165 [10.2014 - 07.2015] (1598ccm, 121Kw, 165HP)
Citroen DS3 Cabriolet 1.6 VTi 120 [01.2013 - 07.2015] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen DS4 1.6 THP 150 [04.2011 - 07.2015] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
Citroen DS4 1.6 THP 155 [04.2011 - 07.2015] (1598ccm, 115Kw, 156HP)
Citroen DS4 1.6 THP 160 [04.2012 - 07.2015] (1598ccm, 120Kw, 163HP)
Citroen DS4 1.6 THP 165 [01.2012 - 07.2015] (1598ccm, 121Kw, 165HP)
Citroen DS4 1.6 THP 200 [04.2011 - 07.2015] (1598ccm, 147Kw, 200HP)
Citroen DS4 1.6 VTi 120 [04.2011 - 07.2015] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen DS5 1.6 THP 150 [11.2011 - 07.2015] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
Citroen DS5 1.6 THP 155 [11.2011 - 07.2015] (1598ccm, 115Kw, 156HP)
Citroen DS5 1.6 THP 165 [01.2012 - 07.2015] (1598ccm, 121Kw, 165HP)
Citroen DS5 1.6 THP 200 [11.2011 - 07.2015] (1598ccm, 147Kw, 200HP)
DS DS 3 1.6 THP 156 [07.2016 - 07.2019] (1598ccm, 115Kw, 156HP)
DS DS 3 1.6 THP 165 [07.2015 - 07.2019] (1598ccm, 121Kw, 165HP)
DS DS 3 1.6 THP 208 [09.2015 - 07.2019] (1598ccm, 153Kw, 208HP)
DS DS 3 1.6 THP [07.2015 - 07.2019] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
DS DS 3 1.6 THP [07.2015 - 07.2019] (1598ccm, 120Kw, 163HP)
DS DS 3 1.6 Vti [07.2015 - 07.2019] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
DS DS 3 Cabriolet 1.6 THP 165 [07.2015 - 07.2019] (1598ccm, 121Kw, 165HP)
DS DS 3 Cabriolet 1.6 THP 208 [09.2015 - 07.2019] (1598ccm, 153Kw, 208HP)
DS DS 3 Cabriolet 1.6 THP [07.2015 - 07.2019] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
DS DS 3 Cabriolet 1.6 THP [07.2015 - 07.2019] (1598ccm, 120Kw, 163HP)
DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 THP 150 [10.2016 - 12.2018] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 THP 165 [07.2015 - 12.2018] (1598ccm, 121Kw, 165HP)
DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 THP 210 [07.2015 - 12.2018] (1598ccm, 155Kw, 210HP)
DS DS 5 1.6 THP 160 [07.2015 - 12.2018] (1598ccm, 120Kw, 163HP)
DS DS 5 1.6 THP 165 [07.2015 - 12.2018] (1598ccm, 121Kw, 165HP)
DS DS 5 1.6 THP 210 [04.2015 - 12.2018] (1598ccm, 155Kw, 210HP)
MINI CLUBMAN (R55) Cooper S John Cooper Works [10.2008 - 02.2010] (1598ccm, 141Kw, 192HP)
MINI CLUBMAN (R55) Cooper S [03.2010 - 06.2014] (1598ccm, 135Kw, 184HP)
MINI CLUBMAN (R55) Cooper S [03.2010 - 06.2014] (1598ccm, 147Kw, 200HP)
MINI CLUBMAN (R55) Cooper S [08.2007 - 07.2010] (1598ccm, 128Kw, 174HP)
MINI CLUBMAN (R55) Cooper S [10.2007 - 06.2014] (1598ccm, 120Kw, 163HP)
MINI CLUBMAN (R55) Cooper [03.2010 - 06.2014] (1598ccm, 85Kw, 115HP)
MINI CLUBMAN (R55) Cooper [03.2010 - 06.2014] (1598ccm, 90Kw, 122HP)
MINI CLUBMAN (R55) Cooper [10.2007 - 12.2013] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
MINI CLUBMAN (R55) John Cooper Works [11.2007 - 06.2014] (1598ccm, 155Kw, 211HP)
MINI CLUBMAN (R55) One [03.2009 - 02.2010] (1397ccm, 70Kw, 95HP)
MINI CLUBMAN (R55) One [03.2010 - 06.2014] (1598ccm, 72Kw, 98HP)
MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper ALL4 [11.2012 - 10.2016] (1598ccm, 90Kw, 122HP)
MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S ALL4 [07.2014 - 10.2016] (1598ccm, 140Kw, 190HP)
MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S ALL4 [08.2010 - 10.2016] (1598ccm, 120Kw, 163HP)
MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S ALL4 [08.2010 - 10.2016] (1598ccm, 135Kw, 184HP)
MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S [07.2014 - 10.2016] (1598ccm, 140Kw, 190HP)
MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S [08.2010 - 10.2016] (1598ccm, 120Kw, 163HP)
MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S [08.2010 - 10.2016] (1598ccm, 135Kw, 184HP)
MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S [08.2010 - 10.2016] (1598ccm, 147Kw, 200HP)
MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper [08.2010 - 10.2016] (1598ccm, 85Kw, 115HP)
MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper [08.2010 - 10.2016] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper [08.2010 - 10.2016] (1598ccm, 90Kw, 122HP)
MINI COUNTRYMAN (R60) John Cooper Works ALL4 [09.2012 - 10.2016] (1598ccm, 155Kw, 211HP)
MINI COUNTRYMAN (R60) John Cooper Works ALL4 [11.2012 - 10.2016] (1598ccm, 160Kw, 218HP)
MINI COUNTRYMAN (R60) One [08.2010 - 10.2016] (1598ccm, 72Kw, 98HP)
MINI MINI (R56) Cooper S John Cooper Works [01.2012 - 11.2013] (1598ccm, 147Kw, 200HP)
MINI MINI (R56) Cooper S John Cooper Works [11.2006 - 02.2010] (1598ccm, 141Kw, 192HP)
MINI MINI (R56) Cooper S [03.2010 - 11.2013] (1598ccm, 120Kw, 163HP)
MINI MINI (R56) Cooper S [03.2010 - 11.2013] (1598ccm, 135Kw, 184HP)
MINI MINI (R56) Cooper S [10.2006 - 02.2010] (1598ccm, 128Kw, 174HP)
MINI MINI (R56) Cooper [09.2006 - 11.2013] (1598ccm, 85Kw, 115HP)
MINI MINI (R56) Cooper [09.2009 - 11.2013] (1598ccm, 90Kw, 122HP)
MINI MINI (R56) Cooper [10.2006 - 02.2012] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
MINI MINI (R56) John Cooper Works GP [09.2012 - 11.2013] (1598ccm, 160Kw, 218HP)
MINI MINI (R56) John Cooper Works [11.2007 - 11.2013] (1598ccm, 155Kw, 211HP)
MINI MINI (R56) One LPG [03.2009 - 03.2010] (1397ccm, 55Kw, 75HP)
MINI MINI (R56) One [03.2009 - 03.2010] (1397ccm, 55Kw, 75HP)
MINI MINI (R56) One [03.2010 - 11.2013] (1598ccm, 55Kw, 75HP)
MINI MINI (R56) One [03.2010 - 11.2013] (1598ccm, 72Kw, 98HP)
MINI MINI (R56) One [11.2006 - 03.2010] (1397ccm, 70Kw, 95HP)
MINI MINI Cabriolet (R57) Cooper S [02.2010 - 06.2015] (1598ccm, 135Kw, 184HP)
MINI MINI Cabriolet (R57) Cooper S [02.2010 - 06.2015] (1598ccm, 147Kw, 200HP)
MINI MINI Cabriolet (R57) Cooper S [04.2008 - 07.2010] (1598ccm, 128Kw, 174HP)
MINI MINI Cabriolet (R57) Cooper S [04.2008 - 07.2010] (1598ccm, 141Kw, 192HP)
MINI MINI Cabriolet (R57) Cooper S [10.2007 - 06.2015] (1598ccm, 120Kw, 163HP)
MINI MINI Cabriolet (R57) Cooper [03.2010 - 06.2015] (1598ccm, 90Kw, 122HP)
MINI MINI Cabriolet (R57) Cooper [12.2008 - 06.2015] (1598ccm, 85Kw, 116HP)
MINI MINI Cabriolet (R57) Cooper [12.2008 - 07.2010] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
MINI MINI Cabriolet (R57) John Cooper Works [08.2008 - 05.2015] (1598ccm, 155Kw, 211HP)
MINI MINI Cabriolet (R57) One [09.2009 - 06.2015] (1598ccm, 72Kw, 98HP)
MINI MINI CLUBVAN (R55) Cooper [12.2012 - 06.2014] (1598ccm, 90Kw, 122HP)
MINI MINI CLUBVAN (R55) One [12.2012 - 06.2014] (1598ccm, 72Kw, 98HP)
MINI MINI cupe (R58) 1.6 Cooper [10.2014 - 05.2015] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
MINI MINI cupe (R58) Cooper S JCW [12.2010 - 04.2015] (1598ccm, 147Kw, 200HP)
MINI MINI cupe (R58) Cooper S [12.2010 - 04.2015] (1598ccm, 120Kw, 163HP)
MINI MINI cupe (R58) Cooper S [12.2010 - 04.2015] (1598ccm, 135Kw, 184HP)
MINI MINI cupe (R58) Cooper [12.2010 - 04.2015] (1598ccm, 85Kw, 115HP)
MINI MINI cupe (R58) Cooper [12.2010 - 04.2015] (1598ccm, 90Kw, 122HP)
MINI MINI cupe (R58) John Cooper Works [12.2010 - 05.2015] (1598ccm, 155Kw, 211HP)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper ALL4 [07.2013 - 09.2016] (1598ccm, 85Kw, 116HP)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper ALL4 [07.2013 - 09.2016] (1598ccm, 90Kw, 122HP)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper ALL4 [11.2012 - 09.2016] (1598ccm, 90Kw, 122HP)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper S ALL4 [03.2012 - 09.2016] (1598ccm, 120Kw, 163HP)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper S ALL4 [03.2012 - 09.2016] (1598ccm, 135Kw, 184HP)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper S ALL4 [03.2012 - 09.2016] (1598ccm, 140Kw, 190HP)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper S [01.2014 - 09.2016] (1598ccm, 120Kw, 163HP)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper S [07.2014 - 09.2016] (1598ccm, 140Kw, 190HP)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper S [11.2012 - 10.2016] (1598ccm, 135Kw, 184HP)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper [04.2012 - 09.2016] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper [04.2012 - 09.2016] (1598ccm, 90Kw, 122HP)
MINI MINI PACEMAN (R61) John Cooper Works [03.2013 - 10.2016] (1598ccm, 160Kw, 218HP)
MINI MINI PACEMAN (R61) John Cooper Works [09.2012 - 09.2016] (1598ccm, 155Kw, 211HP)
MINI MINI Roadster (R59) Cooper S JCW [11.2011 - 04.2015] (1598ccm, 147Kw, 200HP)
MINI MINI Roadster (R59) Cooper S [11.2011 - 04.2015] (1598ccm, 120Kw, 163HP)
MINI MINI Roadster (R59) Cooper S [11.2011 - 04.2015] (1598ccm, 135Kw, 184HP)
MINI MINI Roadster (R59) Cooper [11.2011 - 04.2015] (1598ccm, 85Kw, 115HP)
MINI MINI Roadster (R59) Cooper [11.2011 - 04.2015] (1598ccm, 90Kw, 122HP)
MINI MINI Roadster (R59) John Cooper Works [11.2011 - 04.2015] (1598ccm, 155Kw, 211HP)
OPEL GRANDLAND X (A18) 1.6 Turbo (75) [09.2018 - ] (1598ccm, 133Kw, 181HP)
OPEL GRANDLAND X (A18) 1.6 Turbo [10.2017 - ] (1598ccm, 121Kw, 165HP)
PEUGEOT 2008 I (CU_) 1.6 VTi [03.2013 - ] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
PEUGEOT 2008 I (CU_) 1.6 VTi [05.2013 - ] (1598ccm, 85Kw, 116HP)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V [06.2007 - 10.2013] (1397ccm, 70Kw, 95HP)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V [10.2009 - 12.2012] (1397ccm, 72Kw, 98HP)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V RC [02.2007 - 12.2012] (1598ccm, 128Kw, 174HP)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V Turbo [02.2006 - 10.2013] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V Turbo [10.2009 - 12.2012] (1598ccm, 115Kw, 156HP)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V VTi [02.2007 - 12.2012] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V VTi [09.2008 - 12.2012] (1598ccm, 81Kw, 110HP)
PEUGEOT 207 limuzina 1.6 [09.2009 - 10.2013] (1598ccm, 81Kw, 110HP)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.4 GPL [10.2013 - ] (1397ccm, 70Kw, 95HP)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.4 VTi [03.2012 - ] (1397ccm, 70Kw, 95HP)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 GTi [08.2012 - ] (1598ccm, 147Kw, 200HP)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 GTi [10.2014 - ] (1598ccm, 153Kw, 208HP)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 THP 165 [03.2015 - ] (1598ccm, 121Kw, 165HP)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 [03.2012 - ] (1598ccm, 115Kw, 156HP)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 [03.2012 - ] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
PEUGEOT 3008 microbus (0U_) 1.6 Griffe Turbo [05.2014 - 08.2016] (1598ccm, 121Kw, 165HP)
PEUGEOT 3008 microbus (0U_) 1.6 THP [06.2009 - 08.2016] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
PEUGEOT 3008 microbus (0U_) 1.6 THP [06.2009 - 08.2016] (1598ccm, 115Kw, 156HP)
PEUGEOT 3008 microbus (0U_) 1.6 THP [09.2010 - 08.2016] (1598ccm, 120Kw, 163HP)
PEUGEOT 3008 microbus (0U_) 1.6 VTi [06.2009 - 08.2016] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
PEUGEOT 3008 SUV (MC_, MR_, MJ_, M4_) 1.6 THP 165 [05.2016 - ] (1598ccm, 121Kw, 165HP)
PEUGEOT 308 CC (4B_) 1.6 16V [06.2009 - 12.2014] (1598ccm, 115Kw, 156HP)
PEUGEOT 308 CC (4B_) 1.6 16V [06.2009 - 12.2014] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
PEUGEOT 308 CC (4B_) 1.6 THP [10.2010 - 12.2014] (1598ccm, 147Kw, 200HP)
PEUGEOT 308 CC (4B_) 1.6 [07.2009 - 12.2014] (1598ccm, 129Kw, 175HP)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.4 16V [09.2007 - 10.2014] (1397ccm, 70Kw, 95HP)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.4 16V [12.2009 - 10.2014] (1397ccm, 72Kw, 98HP)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 16V [03.2008 - 10.2014] (1598ccm, 128Kw, 174HP)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 16V [09.2007 - 10.2014] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 GTi [07.2010 - 10.2014] (1598ccm, 147Kw, 200HP)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 THP 16V [10.2009 - 10.2014] (1598ccm, 115Kw, 156HP)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 [09.2009 - 12.2010] (1598ccm, 121Kw, 165HP)
PEUGEOT 308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 1.6 GT 205 [06.2014 - 06.2021] (1598ccm, 151Kw, 205HP)
PEUGEOT 308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 1.6 GTi (L35GNH) [06.2015 - 06.2021] (1598ccm, 200Kw, 272HP)
PEUGEOT 308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 1.6 GTi [08.2015 - 06.2021] (1598ccm, 184Kw, 250HP)
PEUGEOT 308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 1.6 THP 125 [09.2013 - 06.2021] (1598ccm, 92Kw, 125HP)
PEUGEOT 308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 1.6 THP 150 [03.2014 - 06.2021] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
PEUGEOT 308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 1.6 THP [09.2013 - 06.2021] (1598ccm, 115Kw, 156HP)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.4 16V [09.2007 - 10.2014] (1397ccm, 70Kw, 95HP)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.4 16V [12.2009 - 10.2014] (1397ccm, 72Kw, 98HP)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 16V [03.2008 - 10.2014] (1598ccm, 128Kw, 174HP)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 16V [09.2007 - 10.2014] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 THP 16V [10.2009 - 10.2014] (1598ccm, 115Kw, 156HP)
PEUGEOT 308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) 1.6 GT 205 [02.2015 - 06.2021] (1598ccm, 151Kw, 205HP)
PEUGEOT 308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) 1.6 THP 125 [03.2014 - 06.2021] (1598ccm, 92Kw, 125HP)
PEUGEOT 308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) 1.6 THP 150 (L45GXA) [03.2014 - 06.2021] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
PEUGEOT 308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) 1.6 THP 155 [03.2014 - 06.2021] (1598ccm, 115Kw, 156HP)
PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 16V [09.2009 - 03.2017] (1598ccm, 115Kw, 156HP)
PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 16V [09.2009 - 03.2017] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 THP 165 [02.2012 - 03.2017] (1598ccm, 121Kw, 165HP)
PEUGEOT 5008 II (MC_, MJ_, MR_, M4_) 1.6 Griffe Turbo, Griffe Pack Turbo [12.2016 - ] (1598ccm, 121Kw, 165HP)
PEUGEOT 508 I (8D_) 1.6 THP [01.2012 - 12.2018] (1598ccm, 120Kw, 163HP)
PEUGEOT 508 I (8D_) 1.6 THP [09.2011 - 12.2018] (1598ccm, 121Kw, 165HP)
PEUGEOT 508 I (8D_) 1.6 THP [11.2010 - 12.2018] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
PEUGEOT 508 I (8D_) 1.6 THP [11.2010 - 12.2018] (1598ccm, 115Kw, 156HP)
PEUGEOT 508 I (8D_) 1.6 VTi [11.2010 - 12.2018] (1598ccm, 85Kw, 116HP)
PEUGEOT 508 I (8D_) 1.6 VTi [11.2010 - 12.2018] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 1.6 THP [11.2010 - 12.2018] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 1.6 THP [11.2010 - 12.2018] (1598ccm, 115Kw, 156HP)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 1.6 VTi [11.2010 - 12.2018] (1598ccm, 85Kw, 116HP)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 1.6 VTi [11.2010 - 12.2018] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 1.6 [02.2012 - 12.2018] (1598ccm, 121Kw, 165HP)
PEUGEOT GRAND RAID 1.6 VTi [08.2010 - ] (1598ccm, 72Kw, 98HP)
PEUGEOT GRAND RAID 1.6 VTi [09.2009 - 04.2016] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
PEUGEOT GRAND RAID Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.6 [11.2010 - ] (1598ccm, 72Kw, 98HP)
PEUGEOT RCZ 1.6 16V [01.2011 - 12.2015] (1598ccm, 121Kw, 165HP)
PEUGEOT RCZ 1.6 16V [03.2010 - 12.2015] (1598ccm, 115Kw, 156HP)
PEUGEOT RCZ 1.6 16V [06.2010 - 12.2015] (1598ccm, 147Kw, 200HP)
PEUGEOT RCZ 1.6 THP 270 [06.2013 - 12.2015] (1598ccm, 199Kw, 270HP)
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Citroen Berlingo
Citroen Berlingo II
Citroen C3
Citroen C3 II
Citroen C3 Picasso
Citroen C4
Citroen C4 II
Citroen C4 Picasso
Citroen C4 Picasso II
Citroen C5
Citroen C5 II
Citroen DS
Citroen DS3
Citroen DS4
Citroen DS5
Citroen Grand C4 Picasso
Mini Clubman
Mini Cooper
Mini Cooper S
Mini Countryman
Mini John Cooper Works
Mini One
Mini Paceman
Opel Grandland
Opel Grandland X
Opel GT
Peugeot 2008
Peugeot 207
Peugeot 208
Peugeot 3008
Peugeot 308
Peugeot 5008
Peugeot 508
Peugeot RCZ
Data actualizării anunțului: 26 Ian 2024, 05:39
1
vizualizări