Pompa apa (39114 FEBI BILSTEIN) FORD,MAZDA,VOLVO

174.29 Lei
Pompa apa (39114 FEBI BILSTEIN) FORD,MAZDA,VOLVO
pompa apa (39114 FEBI BILSTEIN) FORD,MAZDA,VOLVO
Denumire produs: pompa apa
Grupul de adunare: Sistem racire
Producator: FEBI BILSTEIN
Cod produs: 39114
Folosit si pentru: FORD, MAZDA, VOLVO

Specificatii produs:
Articol completare/Info suplimentar 2: cu suruburi
Articol extins/Informatii de extindere: cu etansare
Atentie la informatii de service:
Greutate [kg]: 1,0
Greutate [kg]: 1,240
Material etansare: Cauciuc/Metal
Material roata pale - pompa apa: plastic
Material: Culoare aluminiu
Numar aripi: 6
pt. cod original (OE): 1 778 516

Coduri echivalente:
4U Autoparts 12652VL
4U Autoparts 12655VL
4U Autoparts 13010FR
4U Autoparts 13012FR
4U Autoparts 31819VL
4U Autoparts 31820VL
4U Autoparts 31825VL
4U Autoparts 31826VL
ACDelco 19281687
AIRTEX 1848
AIRTEX 4104
AISIN WE-FO04 [WEFO04]
AISIN WPV-905 [WPV905]
AISIN WPZ-912 [WPZ912]
AISIN-AU WPZ-623V [WPZ623V]
AJUSA 01203800
AKRON-MAL 130380
AKRON-MAL 130444
AKS DASIS 570162N
AKS DASIS 570193N
AKS DASIS 570312N
AKS DASIS 570355N
AP XENERGY X203270
AP XENERGY X205942
APEC braking AWP1190
APEC braking AWP1213
AQUAPLUS 85-3395 [853395]
AQUAPLUS 85-8409 [858409]
AQUAPLUS 85-8522 [858522]
ASAM 70495
ASHIKA 35-03-335 [3503335]
ASHUKI 0453-2403 [04532403]
ASHUKI by Palidium 0453-2403 [04532403]
at autoteile germany at23026
AUTEX 120719
AUTLOG WP7065
AUTLOG WP7080
AUTOKIT 04.5058PA [045058PA]
AUTOKIT 04.5284PA [045284PA]
AUTOKIT PA1422A
AUTOKIT PA848
AUTOMEGA 160006110
AUTOMEGA 160015710
AUTOMEGA 160029410
AUTOMOTOR France PWP0042
AUTOMOTOR France PWP4215
AUTOTEAM KATW1430
AUTOTEAM WPA561
BBR Automotive 001-10-25193 [0011025193]
BGA BC2319-1 [BC23191]
BGA CP7252T
BGA CP8208
BGA TB2302CPK-1 [TB2302CPK1]
BGA TB2315CPK
BGA TB2319CPK
BLUE PRINT ADF129104
BOGAP F4234101
BORG & BECK BWP1713
BORG & BECK BWP2152
BOSCH 1 987 949 755 [1987949755]
BOSCH 1 987 949 758 [1987949758]
BREMSI WP0218
BSG BSG 30-500-010 [BSG30500010]
BSG BSG 30-500-021 [BSG30500021]
BUGATTI KBU10107A
BUGATTI KBU6010A
BUGATTI PA10107
BUGATTI PA6010
BUGIAD BTB56535
CALIBER 0357KFW
CALIBER WPC561
CAR 330327
CAR 332594
CIFAM 824-612 [824612]
CIFAM 824-990 [824990]
COMLINE EWP025
COMLINE EWP119
CONTINENTAL CTAM WP6080
CORAM KTC886WP
CORAM WP047
DAYCO DP245
DELPHI WP1854
DELPHI WP2611
DENCKERMANN A310861P
DEXWAL MOBIDEX 07-111WP [07111WP]
DIAMAX AD04048
DIPASPORT PAA051PRBN
DIPASPORT PAA068PRBN
DIPASPORT PAA068SLRN
DJ PARTS LW0177
DJ PARTS LW0190
DOLZ F133
DOLZ F233
Dr!ve+ DP2310.10.014 [DP231010014]
Dr!ve+ DP2310.10.116 [DP231010116]
DYNAMATRIX DWPF233
EAN 4027816391142
EGT 701181EGT
EGT 701407EGT
ELRING 264.420 [264420]
EUROREPAR 1623102080
EUROREPAR 1623102580
EUROREPAR 1681779480
FAI AutoParts WP6409
FAST FT57166
FEBI BILSTEIN 07839
FENOX HB2008
FI.BA WPF089
FI.BA WPF097
FINWHALE WP702
FIRST LINE FWP1713
FIRST LINE FWP2152
FLENNOR FWP70183
FLENNOR FWP70436
FORD 1 376 162 [1376162]
FORD 1 406 479 [1406479]
FORD 1 472 865 [1472865]
FORD 1 472 867 [1472867]
FORD 1 680 637 [1680637]
FORD 1 688 697 [1688697]
FORD 1 778 516 [1778516]
FORD 2 183 886 [2183886]
FORD MOTOR COMPANY 7S7G-8507-AB [7S7G8507AB]
FORD MOTOR COMPANY 7S7G8591A2A
FORD MOTOR COMPANY 7S7G8591A2B
FORD MOTOR COMPANY 7S7G8591A2C
FORD MOTOR COMPANY AS6G8591A9A
FORD MOTOR COMPANY ME7S7J8591A2A
FORD MOTOR COMPANY YS6G8591B2C
FORD MOTOR COMPANY YS6G8591B2D
FORD USA BE8Z-8507-A [BE8Z8507A]
FRECCIA WP0156
FRECCIA WP0229
FRIGAIR HP05.227 [HP05227]
FRIGAIR HP05.238 [HP05238]
GATES WP0117
GATES-AU GWP3065
GATES-AU GWP6401
GATES-MX 42051
GATES-SEA GWP-0266 [GWP0266]
GATES-SEA WP0118
GEBA 10715
GEBA 10760
GGT PA10965
GGT PA12536
GK 980719
GK 980777
GK K980719A
GK K980719B
GK K980719C
GK K980777A
GK K980777B
GK K980777C
GMB GWF-119A [GWF119A]
GNS YH-F251 [YHF251]
GRAF KP612-1 [KP6121]
GRAF KP990-1 [KP9901]
GRAF KP990-2 [KP9902]
GRAF PA612
GRAF PA990
HART 330 922 [330922]
HART 362 782 [362782]
HELLA 8MP 376 800-251 [8MP376800251]
HELLA 8MP 376 800-254 [8MP376800254]
HELLA 8MP 376 833-801 [8MP376833801]
HELLA 8MP 376 833-804 [8MP376833804]
HEPU K62060
HEPU K62070
HEPU P235
HEPU P255
HEPU PK02350
HEPU PK02351
HEPU PK02352
HEPU PK02550
HEPU PK02551
HEPU PK02552
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1513039
HUTCHINSON WP145
HUTCHINSON WP99
INA 538 0064 10 [538006410]
INA 538 0264 10 [538026410]
IPD K62060
IPD K62070
JAPANPARTS PQ-335 [PQ335]
JAPKO 35335
JP GROUP 1514101000
JP GROUP 1514102600
KAGER 33-0296 [330296]
KAGER 33-0813 [330813]
KAMOKA T0127
KAMOKA T0134
KAVO PARTS MW-1547 [MW1547]
KEY PARTS KCP1713
KEY PARTS KCP2152
KLAXCAR FRANCE 42120z
KLAXCAR FRANCE 42171z
KM International WKFI357
KM International WPK561
KOLBENSCHMIDT 50005119
KRAFT AUTOMOTIVE 1502265
KRONER K202067
KWP 10612
KWP 10990
KWP KW612-1 [KW6121]
KWP KW990-1 [KW9901]
KWP KW990-2 [KW9902]
Litens LW0367
LPR WP0113
LPR WP0266
LUCAS LAWP0897
LUCAS LAWP0966
LUCAS LKP134
LUCAS LKP135
LUCAS LKP136
LUCAS LKP216
LUCAS LWP0897
LUCAS LWP0966
LUZAR LWP 1097 [LWP1097]
LYNXauto CW-0051 [CW0051]
LYNXauto CW-0121 [CW0121]
LYNXauto PW-1055 [PW1055]
LYNXauto PW-1272 [PW1272]
MABYPARTS OBKWP0111
MABYPARTS OBKWP0119
MAGNETI MARELLI 350981598000
MAGNETI MARELLI 350982027000
MAGNETI MARELLI 351110003900
MAGNETI MARELLI 352316170170
MAGNETI MARELLI 352316170277
MAGNETI MARELLI 600000044560
MAHLE CP 29 000P [CP29000P]
MAHLE CP 29 000S [CP29000S]
MAHLE CP 607 000P [CP607000P]
MAHLE CP 607 000S [CP607000S]
MANDO MMC010066
MAPCO 21613
MAXGEAR 47-0020 [470020]
MAXGEAR 47-0190 [470190]
MAZDA C402-15-010 [C40215010]
MAZDA C402-15-010A [C40215010A]
MAZDA C402-15-010B [C40215010B]
MAZDA C402-15-010C [C40215010C]
MAZDA C402-15-010D [C40215010D]
MDR AIS-WEFO04 [AISWEFO04]
MDR AIS-WPV905 [AISWPV905]
MDR AIS-WPZ912 [AISWPZ912]
MDR MWP-4335 [MWP4335]
MECDIESEL 354120
MECDIESEL 354120P
MECDIESEL 356230
MECDIESEL 356230D
MECDIESEL 356230P
MECDIESEL 960544
METELLI 24-0612 [240612]
METELLI 24-0990 [240990]
METELLI 30-0612-1 [3006121]
METELLI 30-0990-1 [3009901]
METELLI 30-0990-2 [3009902]
METZGER 4007010
MEYLE 713 001 0015 [7130010015]
MEYLE 713 220 0017 [7132200017]
MGA PA612
MGA PA990
MGA W612
MGA W990
MICHELIN EngineParts SMAWK0020-1 [SMAWK00201]
MICHELIN EngineParts SMAWK0030-3 [SMAWK00303]
MILES AN21003
MOTAQUIP VWP719
MOTAQUIP VWP872
Motrio 8660003299
Motrio 8660003364
MOVIS ASTK0869PA
MOVIS ASTK1095PA
MOVIS PA1422A
MOVIS PA848
MTR 12135599
MTR 12135609
NAPA NWP1190
NAPA NWP1213
NE 4421020000
NIPPARTS N1513068
NK 10825022
NK 10825028
NPS M151A41
NPS M151A54
NTY CPW-FR-040 [CPWFR040]
OMB KMB6010A
OMB MB10107
OMB MB6010
Omnicraft 2317330
Omnicraft 2317332
OPEN PARTS WAP8209.00 [WAP820900]
OPEN PARTS WAP8482.00 [WAP848200]
OPTIBELT WP 1044 [WP1044]
OPTIBELT WP 1193 [WP1193]
OPTIMAL AQ-1185 [AQ1185]
OPTIMAL AQ-2085 [AQ2085]
OSSCA 21186
PATRON PWP1043
PATRON PWP1324
PEMEBLA JAPPQ-335 [JAPPQ335]
PIERBURG 7.02400.05.0 [702400050]
PIERBURG 7.07152.17.0 [707152170]
PROCODIS FRANCE KPE5027A
PROCODIS FRANCE PE5048
Professional Parts 26430626
Professional Parts 26438353
PROFIT 1701-0612 [17010612]
PROFIT 1701-0990 [17010990]
PROTECHNIC PRW0198
PROTECHNIC PRW0863
QUINTON HAZELL QCP3224
QUINTON HAZELL QCP3626
RECOFICIAL ROF133
RECOFICIAL ROF233
REPKIT PA1422A
REPKIT PA848
REPKIT RKTK0869PA
REPKIT RKTK1095PA
RIDEX 1260W0015
RIDEX 1260W0048
RIDEX 3096W0054
RIDEX 3096W0068
RUVILLE 55226701
RUVILLE 55282701
RUVILLE 561422A
RUVILLE 56848
RUVILLE 65217
RUVILLE 65298
Saleri SIL K1PA1422A
Saleri SIL K1PA848
Saleri SIL K2PA848
Saleri SIL PA1422
Saleri SIL PA1422A
Saleri SIL PA848
SAMKO WP0113
SAMKO WP0266
SASIC 3606003
SASIC 9000965
SKF VKPC 84217 [VKPC84217]
SNR KDP452.180 [KDP452180]
Stark SKWP-0520014 [SKWP0520014]
Stark SKWP-0520047 [SKWP0520047]
STARLINE VP F139 [VPF139]
STARLINE VP F251 [VPF251]
STELLOX 4500-0217-SX [45000217SX]
STELLOX 4510-0049-SX [45100049SX]
Storm FST233
SWAG 50 93 9114 [50939114]
SYNCRONIX SYNC 40058 [SYNC40058]
SYNCRONIX SYNC 40221 [SYNC40221]
TECHNOX WP10848
TECHNOX WP11422
THERMOTEC D1G040TT
THERMOTEC D1G057TT
TOPRAN 302 426 [302426]
TREVI AUTOMOTIVE TP1090
TREVI AUTOMOTIVE TP712
TRISCAN 8600 16023 [860016023]
VAICO V25-50019 [V2550019]
VAICO V25-50039-BEK [V2550039BEK]
VAICO V25-50040-BEK [V2550040BEK]
VAICO V25-50041-BEK [V2550041BEK]
VALEO 506472
VALEO 506893
VOLVO 30711622
VOLVO 30735758
VOLVO 31219176
VOLVO 31330943
VOLVO 31368353
VOLVO 31370626
VOLVO 31493369
WILMINK GROUP WG1191673
WILMINK GROUP WG1236704
WILMINK GROUP WG1236714
WILMINK GROUP WG1237119
WILMINK GROUP WG1237137
WILMINK GROUP WG1238129
WILMINK GROUP WG1238130
WILMINK GROUP WG1238135
WILMINK GROUP WG1251326
WILMINK GROUP WG1251886
WILMINK GROUP WG1312247
WILMINK GROUP WG1317694
WILMINK GROUP WG1430435
WILMINK GROUP WG1444871
WILMINK GROUP WG1489545
WILMINK GROUP WG1489579
WILMINK GROUP WG1710056
WILMINK GROUP WG1726537
WILMINK GROUP WG1751425
WILMINK GROUP WG1767887
WILMINK GROUP WG1775127
WILMINK GROUP WG1775298
WILMINK GROUP WG1780721
WILMINK GROUP WG1780745
WILMINK GROUP WG1790160
WILMINK GROUP WG1790501
WILMINK GROUP WG1790819
WILMINK GROUP WG1790909
WILMINK GROUP WG1834738
WILMINK GROUP WG1837146
WILMINK GROUP WG1837219
WILMINK GROUP WG1889395
WILMINK GROUP WG1889411
WILMINK GROUP WG2006012
WILMINK GROUP WG2010883
WILMINK GROUP WG2179137
WILMINK GROUP WG2181610
WILMINK GROUP WG2181611
WILMINK GROUP WG2182014
WILMINK GROUP WG2182015
WILMINK GROUP WG2218771
ZEKKERT WP-1010 [WP1010]
ZEKKERT WP-1206 [WP1206]

Pies? auto compatibil? cu:
FORD B-MAX (JK) 1.4 LPG [08.2013 - ] (1388ccm, 64Kw, 87HP)
FORD B-MAX (JK) 1.4 LPG [08.2013 - ] (1388ccm, 66Kw, 90HP)
FORD B-MAX (JK) 1.4 [10.2012 - ] (1388ccm, 66Kw, 90HP)
FORD B-MAX (JK) 1.6 Ti [10.2012 - ] (1596ccm, 77Kw, 105HP)
FORD B-MAX Van (JK) 1.4 LPG [10.2012 - ] (1388ccm, 66Kw, 90HP)
FORD B-MAX Van (JK) 1.4 [10.2012 - ] (1388ccm, 66Kw, 90HP)
FORD B-MAX Van (JK) 1.6 Ti [10.2012 - ] (1596ccm, 77Kw, 105HP)
FORD C-MAX (DM2) 1.6 [02.2007 - 09.2010] (1596ccm, 74Kw, 100HP)
FORD C-MAX (DM2) 1.6 [04.2007 - 09.2010] (1596ccm, 85Kw, 116HP)
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 CNG [01.2013 - 12.2014] (1596ccm, 86Kw, 117HP)
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost [12.2010 - 06.2019] (1596ccm, 110Kw, 150HP)
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost [12.2010 - 06.2019] (1596ccm, 134Kw, 182HP)
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Flexifuel [02.2011 - 06.2019] (1596ccm, 88Kw, 120HP)
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 LPG [02.2012 - 06.2019] (1596ccm, 86Kw, 117HP)
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 LPG [02.2012 - 06.2019] (1596ccm, 88Kw, 120HP)
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti [02.2012 - 06.2019] (1596ccm, 88Kw, 120HP)
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti [12.2010 - 06.2019] (1596ccm, 63Kw, 85HP)
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti [12.2010 - 06.2019] (1596ccm, 77Kw, 105HP)
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti [12.2010 - 06.2019] (1596ccm, 92Kw, 125HP)
FORD C-MAX II Van 1.6 EcoBoost [12.2010 - 06.2019] (1596ccm, 110Kw, 150HP)
FORD C-MAX II Van 1.6 EcoBoost [12.2010 - 06.2019] (1596ccm, 134Kw, 182HP)
FORD C-MAX II Van 1.6 Ti [10.2010 - 06.2019] (1596ccm, 77Kw, 105HP)
FORD CLASSIC limuzina 1.6 [05.2002 - 11.2013] (1597ccm, 73Kw, 99HP)
FORD CLASSIC limuzina 1.6 [08.2004 - 03.2010] (1598ccm, 72Kw, 98HP)
FORD ESCAPE II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 [03.2013 - 09.2014] (1596ccm, 110Kw, 150HP)
FORD ESCAPE II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 [03.2013 - 09.2014] (1596ccm, 134Kw, 182HP)
FORD ESCAPE II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 [10.2012 - 04.2015] (1596ccm, 132Kw, 179HP)
FORD ESCAPE II (DM2) 1.6 EcoBoost [01.2013 - ] (1596ccm, 130Kw, 177HP)
FORD ESCAPE II (DM2) 1.6 EcoBoost [03.2013 - 09.2014] (1596ccm, 110Kw, 150HP)
FORD ESCAPE II (DM2) 2.0 TDCi [03.2013 - ] (1998ccm, 85Kw, 115HP)
FORD ESCAPE II (DM2) 2.0 TDCi [09.2014 - 06.2019] (1998ccm, 88Kw, 120HP)
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.6 (Street, GLX, CLX) [09.1999 - 04.2005] (1597ccm, 70Kw, 95HP)
FORD FIESTA limuzina 1.6 Ti [03.2015 - ] (1596ccm, 77Kw, 105HP)
FORD FIESTA limuzina 1.6 Ti [04.2010 - ] (1596ccm, 88Kw, 120HP)
FORD FIESTA limuzina 1.6 [03.2015 - ] (1596ccm, 62Kw, 85HP)
FORD FIESTA limuzina 1.6 [04.2010 - ] (1597ccm, 72Kw, 98HP)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V [03.2003 - 06.2008] (1242ccm, 51Kw, 70HP)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V [05.2002 - 06.2008] (1242ccm, 55Kw, 75HP)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 16V [11.2001 - 06.2008] (1388ccm, 59Kw, 80HP)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V [11.2001 - 06.2008] (1596ccm, 74Kw, 100HP)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 [05.2002 - 06.2008] (1597ccm, 72Kw, 98HP)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 [06.2008 - 12.2011] (1597ccm, 70Kw, 95HP)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 [09.2002 - 03.2010] (1597ccm, 73Kw, 98HP)
FORD FIESTA V Van 1.4 [05.2002 - 09.2005] (1388ccm, 59Kw, 80HP)
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.25 [06.2008 - 04.2017] (1242ccm, 44Kw, 60HP)
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.25 [06.2008 - 04.2017] (1242ccm, 60Kw, 82HP)
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 LPG [01.2009 - 04.2017] (1388ccm, 68Kw, 92HP)
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 LPG [01.2009 - 04.2017] (1388ccm, 71Kw, 97HP)
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 [10.2008 - 09.2012] (1388ccm, 71Kw, 97HP)
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 ST [03.2013 - 04.2017] (1596ccm, 134Kw, 182HP)
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti [06.2008 - 09.2012] (1596ccm, 88Kw, 120HP)
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti [09.2012 - ] (1596ccm, 77Kw, 105HP)
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti [12.2010 - ] (1596ccm, 99Kw, 134HP)
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 [03.2015 - ] (1596ccm, 62Kw, 85HP)
FORD FIESTA VI Van 1.25 [01.2009 - ] (1242ccm, 60Kw, 82HP)
FORD FIESTA VI Van 1.25 [08.2008 - 12.2012] (1242ccm, 44Kw, 60HP)
FORD FIESTA VI Van 1.4 [10.2008 - 12.2012] (1388ccm, 71Kw, 97HP)
FORD FIESTA VI Van 1.6 ST [03.2013 - ] (1596ccm, 134Kw, 182HP)
FORD FIESTA VI Van 1.6 Ti-VCT [10.2008 - 12.2012] (1596ccm, 88Kw, 120HP)
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 Ti [08.2004 - 03.2007] (1596ccm, 85Kw, 115HP)
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 [10.2003 - 03.2007] (1596ccm, 74Kw, 100HP)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.4 [07.2004 - 09.2012] (1388ccm, 59Kw, 80HP)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 LPG [10.2009 - 07.2011] (1596ccm, 85Kw, 115HP)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 Ti [07.2004 - 09.2012] (1596ccm, 85Kw, 115HP)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 [07.2004 - 09.2012] (1596ccm, 74Kw, 100HP)
FORD FOCUS II Cabriolet 1.6 [10.2006 - 09.2010] (1596ccm, 74Kw, 100HP)
FORD FOCUS II caroserie inchisa/combi 1.4 [09.2005 - 07.2011] (1388ccm, 59Kw, 80HP)
FORD FOCUS II caroserie inchisa/combi 1.6 Ti-VCT [09.2005 - 07.2011] (1596ccm, 85Kw, 116HP)
FORD FOCUS II caroserie inchisa/combi 1.6 [09.2005 - 07.2011] (1596ccm, 74Kw, 101HP)
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.4 [04.2005 - 09.2012] (1388ccm, 59Kw, 80HP)
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.6 Ti [04.2005 - 09.2012] (1596ccm, 85Kw, 115HP)
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.6 [04.2005 - 09.2012] (1596ccm, 74Kw, 100HP)
FORD FOCUS II Station Wagon (DA_, FFS, DS) 1.4 [07.2004 - 09.2012] (1388ccm, 59Kw, 80HP)
FORD FOCUS II Station Wagon (DA_, FFS, DS) 1.6 LPG [10.2009 - 09.2012] (1596ccm, 85Kw, 115HP)
FORD FOCUS II Station Wagon (DA_, FFS, DS) 1.6 Ti [07.2004 - 09.2012] (1596ccm, 85Kw, 115HP)
FORD FOCUS II Station Wagon (DA_, FFS, DS) 1.6 [07.2004 - 07.2011] (1596ccm, 74Kw, 100HP)
FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost [07.2010 - 06.2014] (1596ccm, 110Kw, 150HP)
FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost [07.2010 - 06.2014] (1596ccm, 134Kw, 182HP)
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel [07.2010 - ] (1596ccm, 88Kw, 120HP)
FORD FOCUS III 1.6 LPG [02.2012 - ] (1596ccm, 86Kw, 117HP)
FORD FOCUS III 1.6 LPG [02.2012 - ] (1596ccm, 88Kw, 120HP)
FORD FOCUS III 1.6 Ti [02.2012 - 12.2017] (1596ccm, 88Kw, 120HP)
FORD FOCUS III 1.6 Ti [07.2010 - 05.2018] (1596ccm, 77Kw, 105HP)
FORD FOCUS III 1.6 Ti [07.2010 - 12.2017] (1596ccm, 92Kw, 125HP)
FORD FOCUS III 1.6 Ti [08.2011 - 12.2017] (1596ccm, 63Kw, 85HP)
FORD FOCUS III Caseta/ Hatchback 1.6 EcoBoost [11.2011 - 06.2014] (1596ccm, 110Kw, 150HP)
FORD FOCUS III Caseta/ Hatchback 1.6 EcoBoost [11.2011 - 06.2014] (1596ccm, 134Kw, 182HP)
FORD FOCUS III Caseta/ Hatchback 1.6 Ti [01.2011 - ] (1596ccm, 77Kw, 105HP)
FORD FOCUS III limuzina 1.6 EcoBoost [07.2010 - ] (1596ccm, 110Kw, 150HP)
FORD FOCUS III limuzina 1.6 EcoBoost [07.2010 - ] (1596ccm, 134Kw, 182HP)
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Flexifuel [07.2010 - ] (1596ccm, 88Kw, 120HP)
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti [07.2010 - ] (1596ccm, 77Kw, 105HP)
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti [07.2010 - ] (1596ccm, 92Kw, 125HP)
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti [08.2011 - ] (1596ccm, 63Kw, 85HP)
FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost [07.2010 - ] (1596ccm, 110Kw, 150HP)
FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost [07.2010 - ] (1596ccm, 134Kw, 182HP)
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel [07.2010 - ] (1596ccm, 88Kw, 120HP)
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG [02.2012 - ] (1596ccm, 86Kw, 117HP)
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG [02.2012 - ] (1596ccm, 88Kw, 120HP)
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti [02.2012 - ] (1596ccm, 88Kw, 120HP)
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti [07.2010 - ] (1596ccm, 77Kw, 105HP)
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti [07.2010 - ] (1596ccm, 92Kw, 125HP)
FORD FOCUS III Turnier 1.6 TI [07.2014 - ] (1596ccm, 77Kw, 105HP)
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti [08.2011 - ] (1596ccm, 63Kw, 85HP)
FORD FOCUS limuzina (DFW) 1.6 8V [03.2004 - 09.2007] (1598ccm, 76Kw, 103HP)
FORD FUSION (JU_) 1.25 [08.2004 - 12.2012] (1242ccm, 55Kw, 75HP)
FORD FUSION (JU_) 1.4 LPG [01.2010 - 12.2012] (1388ccm, 59Kw, 80HP)
FORD FUSION (JU_) 1.4 [08.2002 - 12.2012] (1388ccm, 59Kw, 80HP)
FORD FUSION (JU_) 1.6 [08.2002 - 11.2008] (1596ccm, 74Kw, 100HP)
FORD GALAXY (WA6) 1.6 EcoBoost [11.2010 - 06.2015] (1596ccm, 118Kw, 160HP)
FORD GALAXY MK II VAN (WA6) EcoBoost [02.2011 - 06.2015] (1596ccm, 118Kw, 160HP)
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 EcoBoost [02.2011 - 01.2015] (1596ccm, 118Kw, 160HP)
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti [03.2007 - 01.2015] (1596ccm, 81Kw, 110HP)
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti [03.2007 - 01.2015] (1596ccm, 92Kw, 125HP)
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti [07.2010 - 01.2015] (1596ccm, 88Kw, 120HP)
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 EcoBoost [11.2010 - 01.2015] (1596ccm, 118Kw, 160HP)
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 Ti [03.2007 - 01.2015] (1596ccm, 81Kw, 110HP)
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 Ti [03.2007 - 01.2015] (1596ccm, 92Kw, 125HP)
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 Ti [03.2010 - 01.2015] (1596ccm, 88Kw, 120HP)
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 EcoBoost [02.2011 - 01.2015] (1596ccm, 118Kw, 160HP)
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti [03.2007 - 12.2010] (1596ccm, 92Kw, 125HP)
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti [03.2007 - 12.2012] (1596ccm, 81Kw, 110HP)
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti [07.2010 - 01.2015] (1596ccm, 88Kw, 120HP)
FORD MONDEO IV Van 1.6 EcoBoost [11.2010 - 09.2014] (1596ccm, 118Kw, 160HP)
FORD S-MAX (WA6) 1.6 EcoBoost [02.2011 - 12.2014] (1596ccm, 118Kw, 160HP)
FORD S-MAX VAN (WA6) 1.6 [02.2011 - 12.2014] (1596ccm, 118Kw, 160HP)
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Kombi 1.6 EcoBoost [11.2013 - ] (1596ccm, 110Kw, 150HP)
FORD TRANSIT CONNECT combi 1.6 EcoBoost [09.2013 - ] (1596ccm, 133Kw, 181HP)
FORD TRANSIT CONNECT V408 Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.6 EcoBoost [09.2013 - ] (1596ccm, 133Kw, 181HP)
FORD TRANSIT CONNECT V408 Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.6 EcoBoost [11.2013 - ] (1596ccm, 110Kw, 150HP)
MAZDA 2 (DY) 1.5 [02.2003 - 06.2007] (1498ccm, 83Kw, 113HP)
MAZDA 2 (DY) 1.5 [04.2003 - 06.2007] (1498ccm, 82Kw, 111HP)
MAZDA 2 (DY) 1.6 [04.2003 - 06.2007] (1596ccm, 74Kw, 100HP)
VOLVO C30 (533) 1.6 [10.2006 - 12.2012] (1596ccm, 74Kw, 100HP)
VOLVO S40 II (544) 1.6 [01.2005 - 12.2012] (1596ccm, 74Kw, 101HP)
VOLVO S60 II (134) T3 [04.2010 - 12.2015] (1596ccm, 110Kw, 150HP)
VOLVO S60 II (134) T4 [04.2010 - 12.2015] (1596ccm, 132Kw, 180HP)
VOLVO S60 II (134) T4F [04.2011 - 12.2015] (1596ccm, 132Kw, 180HP)
VOLVO S80 II (124) T4 [10.2010 - 04.2014] (1596ccm, 132Kw, 180HP)
VOLVO V40 Cross Country (526) T4 GTDi [10.2012 - 12.2016] (1596ccm, 132Kw, 180HP)
VOLVO V40 hatchback (525, 526) T4 GTDi [03.2012 - 12.2016] (1596ccm, 132Kw, 180HP)
VOLVO V40 hatchback (525, 526) T4 [04.2014 - 12.2015] (1596ccm, 147Kw, 200HP)
VOLVO V50 (545) 1.6 [01.2005 - 12.2012] (1596ccm, 74Kw, 101HP)
VOLVO V60 I (155, 157) T3 [09.2010 - 12.2015] (1596ccm, 110Kw, 150HP)
VOLVO V60 I (155, 157) T4 [09.2010 - 12.2015] (1596ccm, 132Kw, 180HP)
VOLVO V60 I (155, 157) T4F [04.2011 - 12.2015] (1596ccm, 132Kw, 180HP)
VOLVO V70 III (135) T4 [10.2010 - 12.2015] (1596ccm, 132Kw, 180HP)
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!

Produsele comercializate sunt noi aftermarket, pe cod de producător.
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Ford B-Max
Ford C-Max
Ford Escape
Ford Fiesta
Ford Focus
Ford Focus C-Max
Ford Focus Turnier
Ford Fusion
Ford Galaxy
Ford Grand C-Max
Ford Mondeo
Ford Mondeo Turnier
Ford S-Max
Ford Tourneo
Ford Tourneo Connect
Ford Transit
Ford Transit Connect
Mazda 2
Volvo C30
Volvo S40
Volvo S60
Volvo S80
Volvo V40
Volvo V50
Volvo V60
Volvo V70
Data actualizării anunțului: 11 Mai 2024, 05:41
10
vizualizări