Pompa apa (22251 FEBI BILSTEIN) FORD,FORD (CHANGAN),JAGUAR,LAND ROVER,MAZDA,VOLVO

175.81 Lei
pompa apa (22251 FEBI BILSTEIN) FORD,FORD (CHANGAN),JAGUAR,LAND ROVER,MAZDA,VOLVO
Denumire produs: pompa apa
Grupul de adunare: Sistem racire
Producator: FEBI BILSTEIN
Cod produs: 22251
Folosit si pentru: FORD, FORD (CHANGAN), JAGUAR, LAND ROVER, MAZDA, VOLVO

Specificatii produs:
Articol completare/Info suplimentar 2: cu inel etansare
Atentie la informatii de service:
Greutate [kg]: 0,71
Material etansare: cauciuc
Material roata pale - pompa apa: metal
Material: Culoare aluminiu
Numar aripi: 6

Coduri echivalente:
4U Autoparts 13011FR
4U Autoparts 13692LR
AIRTEX 1659
AISIN WPZ-033V [WPZ033V]
AKRON-MAL 130259
AKS DASIS 570173N
AKS DASIS 570186N
AP XENERGY X208045
APEC braking AWP1200
APEC braking AWP1207
AQUAPLUS 85-6560 [856560]
AQUAPLUS 85-7900 [857900]
ASHIKA 35-03-338 [3503338]
ASHIKA 35-0L-L00 [350LL00]
at autoteile germany at23027
AUTLOG WP7059
AUTOMEGA 160023310
BBR Automotive 001-10-25066 [0011025066]
BGA CP3318
BLUE PRINT ADM59135
BOGAP F4234102
BORG & BECK BWP1951
BREMSI WP0026
BREMSI WP0613
BSG BSG 30-500-025 [BSG30500025]
BUGATTI PA6015
CAR 332421
CIFAM 824-903 [824903]
COMLINE EWP032
COMLINE EWP216
CONTINENTAL CTAM WPS3151
DAYCO DP273
DELPHI WP2549
DENCKERMANN A310864P
DIAMAX AD04088
DJ PARTS LW0206
DJ PARTS LW0207
DODA 1040120007
DODA 1040120019
DOLZ F150
DOLZ F205
Dr!ve+ DP2310.10.048 [DP231010048]
DYNAMATRIX DWPF150
EAN 4027816222514
EGT 701408EGT
EGT 701425EGT
EUROREPAR 1623110580
EUROREPAR 1673337680
FAI AutoParts WP6316
FENOX HB1851
FI.BA WPF093
FIRST LINE FWP1951
FLENNOR FWP70445
FORD 1 119 276 [1119276]
FORD 1 142 005 [1142005]
FORD 1 142 427 [1142427]
FORD 1 313 167 [1313167]
FORD 1 336 008 [1336008]
FORD 1 359 027 [1359027]
FORD 1 361 486 [1361486]
FORD 1 364 152 [1364152]
FORD 1 434 347 [1434347]
FORD 1 584 043 [1584043]
FORD 2 014 650 [2014650]
FORD 2 026 506 [2026506]
FORD 2 054 275 [2054275]
FORD 2 092 721 [2092721]
FORD 4S4Z8501AA
FORD 5 074 683 [5074683]
FORD 5 110 990 [5110990]
FORD 5 123 246 [5123246]
FORD 5 135 746 [5135746]
FORD 5 207 379 [5207379]
FORD 5 264 597 [5264597]
FORD MOTOR COMPANY 1S7G-8501-CB [1S7G8501CB]
FORD MOTOR COMPANY 4S4G8501BA
FORD MOTOR COMPANY 4S4G8501BB
FORD MOTOR COMPANY 4S4G8501BC
FORD MOTOR COMPANY 4S4G8501BD
FORD MOTOR COMPANY 4S4G8501DA
FORD MOTOR COMPANY 4S4G8501DB
FORD MOTOR COMPANY 4S4Z8501AA
FORD USA 1S7G-8501-CB [1S7G8501CB]
FORD USA 1S7G8501AK
FORD USA 1S7G8501AL
FORD USA 1S7G8501AN
FORD USA 1S7G8501AP
FORD USA 1S7G8501AR
FORD USA 1S7G8501BB
FORD USA 1S7G8591AA
FRECCIA WP0232
FRIGAIR HP05.235 [HP05235]
GATES WP0165
GATES-AU GWP8265
GATES-MX 41120
GATES-MX 41188
GATES-SEA GWP-0247 [GWP0247]
GATES-SEA GWP-0369 [GWP0369]
GATES-SEA WP0165
GEBA 17070
GGT PA12085
GGT PA12571
GK 980773
GMB GWMZ-58A [GWMZ58A]
GMB-EA GWMZ-58A [GWMZ58A]
GNS YH-F170 [YHF170]
GNS YH-MZ130 [YHMZ130]
GNS YH-MZ152 [YHMZ152]
GNS YH-VO125 [YHVO125]
GRAF PA903
HART 362 784 [362784]
HELLA 8MP 376 801-591 [8MP376801591]
HELLA 8MP 376 801-594 [8MP376801594]
HEPU P251
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1513054
HITACHI-MX A-16201 [A16201]
HUTCHINSON WP112
IAP QUALITY PARTS 150-11026 [15011026]
INA 538 0261 10 [538026110]
JAGUAR JDE36106
JAGUAR JDE38893
JAGUAR XR 858491 [XR858491]
JAPANPARTS PQ-338 [PQ338]
JAPANPARTS PQ-L00 [PQL00]
JAPKO 35338
JAPKO 35L00
JP GROUP 1514102100
JPN 10C3034-JPN [10C3034JPN]
JPN 10C3042-JPN [10C3042JPN]
KAGER 33-0815 [330815]
KAISHIN WPK180
KAMOKA T0136
KAVO PARTS MW-1537 [MW1537]
KEY PARTS KCP1951
KLAXCAR FRANCE 42244z
KOLBENSCHMIDT 50005751
KRAFT AUTOMOTIVE 1502050
KRONER K202072
KWP 10903
LAND ROVER LR025302
LAND ROVER LR040990
LAND ROVER LR053310
LAND ROVER LR081578
LPR WP0284
LUCAS LAWP0905
LUCAS LWP0905
LUCAS LWP1080
LUZAR LWP 1052 [LWP1052]
LYNXauto CW-0036 [CW0036]
MAGNETI MARELLI 350981804000
MAGNETI MARELLI 351110016300
MAGNETI MARELLI 600000044590
MAHLE CP 141 000P [CP141000P]
MAHLE CP 141 000S [CP141000S]
MAHLE CP 141 001S [CP141001S]
MANDO MMC010055
MAXGEAR 47-0203 [470203]
MAXGEAR 47-0228 [470228]
MAZDA L327-15-100 [L32715100]
MAZDA L327-15-100A [L32715100A]
MAZDA LF01-15-100 [LF0115100]
MAZDA LF52-15-100 [LF5215100]
MAZDA LF94-15-100 [LF9415100]
MAZDA LF941-51-00A [LF9415100A]
MDR AIS-WPZ033 [AISWPZ033]
MDR MRP-2B03 [MRP2B03]
MDR MWP-4338 [MWP4338]
MDR MWP-4L00 [MWP4L00]
MECDIESEL 354150
MECDIESEL 354150D
MECDIESEL 354150P
METELLI 24-0903 [240903]
MEYLE 713 220 0005 [7132200005]
MGA PA903
MILES AN21005
MOTAQUIP VWP794
Motrio 8660003346
MTR 12160997
NAPA NWP1200
NAPA NWP1207
NIPPARTS J1513054
NK 10825025
NPS M151A06
NPS M151A47
NPS N111N31
NTY CPW-FR-044 [CPWFR044]
NTY CPW-MZ-038 [CPWMZ038]
OMB MB6015
Omnicraft 2317091
OPEN PARTS WAP8405.00 [WAP840500]
OPTIBELT WP 1236 [WP1236]
OPTIMAL AQ-1197 [AQ1197]
OSSCA 26697
OSSCA 48548
OSSCA 49053
OSSCA 58616
Oyodo 10C3034-OYO [10C3034OYO]
Oyodo 10C3042-OYO [10C3042OYO]
Oyodo 10C3044-OYO [10C3044OYO]
PATRON PWP1306
PEMEBLA JAPPQ-338 [JAPPQ338]
PEMEBLA JAPPQ-L00 [JAPPQL00]
PIERBURG 7.28618.09.0 [728618090]
Professional Parts 26435289
PROTECHNIC PRW0210
QH Talbros QCP3539
QUINTON HAZELL FC528
QUINTON HAZELL QCP3539
RECOFICIAL ROF150
RECOFICIAL ROF205
RED-LINE 28MZ007
RIDEX 1260W0061
RUVILLE 65214
SAKURA 150-20-3540 [150203540]
Saleri SIL PA1138
Saleri SIL PA1338
SAMKO WP0284
SASIC 3606064
SASIC 9000977
SKF Brazil VKPC 84622 [VKPC84622]
SKF VKPC 84622 [VKPC84622]
SKF VKPC 94620 [VKPC94620]
SKF VKPC 94630 [VKPC94630]
SpeedMate SM-WPJ020 [SMWPJ020]
Stark SKWP-0520060 [SKWP0520060]
STATIM W.244 [W244]
STELLOX 4500-0273-SX [45000273SX]
STELLOX 4510-0076-SX [45100076SX]
Storm PA12085
SWAG 50 92 2251 [50922251]
SYNCRONIX SYNC 40138 [SYNC40138]
THERMOTEC D13038TT
TOPRAN 302 221 [302221]
TREVI AUTOMOTIVE TP1003
TRISCAN 8600 16020 [860016020]
VAICO V25-50013 [V2550013]
VALEO 506694
VAN HECK WP 7760 [WP7760]
VOLVO 30731312
VOLVO 30757405
VOLVO 30777590
VOLVO 31319266
VOLVO 31370908
VOLVO 31375289
VOLVO 31480425
VOLVO 8694759
WILMINK GROUP WG1054725
WILMINK GROUP WG1237133
WILMINK GROUP WG1317708
WILMINK GROUP WG1445028
WILMINK GROUP WG1489125
WILMINK GROUP WG1780718
WILMINK GROUP WG1790417
WILMINK GROUP WG1837222
WILMINK GROUP WG2006040
WILMINK GROUP WG2181351
WILMINK GROUP WG2181352
WILMINK GROUP WG2221381
ZEKKERT WP-1153 [WP1153]

Pies? auto compatibil? cu:
FORD (CHANGAN) MONDEO / ZHISHENG 2.3 [03.2011 - 12.2014] (2260ccm, 118Kw, 160HP)
FORD (CHANGAN) MONDEO / ZHISHENG 2.3 [12.2007 - 03.2011] (2260ccm, 118Kw, 160HP)
FORD (CHANGAN) S-MAX (BWS) 2.3 [02.2007 - 10.2009] (2261ccm, 118Kw, 160HP)
FORD C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel [02.2007 - 09.2010] (1798ccm, 92Kw, 125HP)
FORD C-MAX (DM2) 1.8 [02.2007 - 09.2010] (1798ccm, 90Kw, 122HP)
FORD C-MAX (DM2) 1.8 [02.2007 - 09.2010] (1798ccm, 92Kw, 125HP)
FORD C-MAX (DM2) 2.0 CNG [04.2009 - 09.2010] (1999ccm, 107Kw, 145HP)
FORD C-MAX (DM2) 2.0 LPG [06.2008 - 09.2010] (1999ccm, 107Kw, 145HP)
FORD C-MAX (DM2) 2.0 [02.2007 - 09.2010] (1999ccm, 107Kw, 145HP)
FORD ESCAPE 2.3 16V [03.2004 - ] (2261ccm, 110Kw, 150HP)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) ST150 [03.2005 - 06.2008] (1999ccm, 110Kw, 150HP)
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel [01.2006 - 03.2007] (1798ccm, 92Kw, 125HP)
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 [04.2004 - 03.2007] (1798ccm, 92Kw, 125HP)
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 [09.2005 - 03.2007] (1798ccm, 90Kw, 122HP)
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 [10.2003 - 03.2007] (1798ccm, 88Kw, 120HP)
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 [03.2004 - 03.2007] (1999ccm, 107Kw, 145HP)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 Flexifuel [01.2006 - 09.2012] (1798ccm, 92Kw, 125HP)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 Flexifuel [12.2005 - 01.2008] (1798ccm, 96Kw, 131HP)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 [03.2006 - 09.2012] (1798ccm, 92Kw, 125HP)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG [04.2009 - 07.2011] (1999ccm, 107Kw, 145HP)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 Flex [10.2008 - 03.2010] (1999ccm, 107Kw, 145HP)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 LPG [06.2008 - 07.2011] (1999ccm, 107Kw, 145HP)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 [07.2004 - 09.2012] (1999ccm, 107Kw, 145HP)
FORD FOCUS II Cabriolet 2.0 [10.2006 - 09.2010] (1999ccm, 107Kw, 145HP)
FORD FOCUS II caroserie inchisa/combi 1.8 Flexifuel [06.2009 - 07.2011] (1798ccm, 92Kw, 125HP)
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel [06.2006 - 07.2011] (1798ccm, 92Kw, 125HP)
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel [12.2005 - 01.2008] (1798ccm, 96Kw, 131HP)
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.8 [03.2006 - 09.2012] (1798ccm, 92Kw, 125HP)
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 2.0 [04.2005 - 07.2011] (1999ccm, 107Kw, 145HP)
FORD FOCUS II Station Wagon (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel [01.2006 - 09.2012] (1798ccm, 92Kw, 125HP)
FORD FOCUS II Station Wagon (DA_, FFS, DS) 1.8 [03.2006 - 09.2012] (1798ccm, 92Kw, 125HP)
FORD FOCUS II Station Wagon (DA_, FFS, DS) 2.0 LPG [06.2008 - 07.2011] (1999ccm, 107Kw, 145HP)
FORD FOCUS II Station Wagon (DA_, FFS, DS) 2.0 [07.2004 - 09.2012] (1999ccm, 107Kw, 145HP)
FORD FOCUS III 2.0 ST [07.2012 - 12.2017] (1999ccm, 184Kw, 250HP)
FORD FOCUS III 2.0 ST [09.2012 - ] (1999ccm, 186Kw, 253HP)
FORD FOCUS III Turnier 2.0 ST [07.2012 - ] (1999ccm, 184Kw, 250HP)
FORD FUSION V hatchback (CE) 2.0 EcoBoost [09.2014 - ] (1999ccm, 149Kw, 203HP)
FORD FUSION V hatchback (CE) 2.0 EcoBoost [09.2014 - ] (1999ccm, 176Kw, 240HP)
FORD FUSION V limuzina (CD) 2.0 EcoBoost [05.2015 - ] (1999ccm, 146Kw, 199HP)
FORD FUSION V limuzina (CD) 2.0 EcoBoost [05.2015 - ] (1999ccm, 149Kw, 203HP)
FORD FUSION V limuzina (CD) 2.0 EcoBoost [05.2015 - ] (1999ccm, 176Kw, 240HP)
FORD FUSION V limuzina (CD) 2.0 EcoBoost [09.2012 - 07.2016] (1999ccm, 179Kw, 243HP)
FORD GALAXY (CK) 2.0 EcoBoost [01.2015 - ] (1999ccm, 176Kw, 240HP)
FORD GALAXY (WA6) 2.0 EcoBoost [03.2010 - 06.2015] (1999ccm, 149Kw, 203HP)
FORD GALAXY (WA6) 2.0 Flexifuel [05.2006 - 06.2015] (1999ccm, 107Kw, 145HP)
FORD GALAXY (WA6) 2.0 [05.2006 - 06.2015] (1999ccm, 107Kw, 145HP)
FORD GALAXY (WA6) 2.3 [09.2007 - 06.2015] (2261ccm, 118Kw, 160HP)
FORD GALAXY MK II VAN (WA6) 2.0 EcoBoost [03.2010 - 06.2015] (1999ccm, 149Kw, 203HP)
FORD GALAXY MK II VAN (WA6) 2.0 [05.2006 - 06.2015] (1999ccm, 107Kw, 145HP)
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V [10.2000 - 03.2007] (1798ccm, 81Kw, 110HP)
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V [10.2000 - 03.2007] (1798ccm, 92Kw, 125HP)
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 SCi [06.2003 - 03.2007] (1798ccm, 96Kw, 130HP)
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V [10.2000 - 03.2007] (1999ccm, 107Kw, 146HP)
FORD MONDEO III Clipper (BWY) 1.8 16V [10.2000 - 03.2007] (1798ccm, 81Kw, 110HP)
FORD MONDEO III Clipper (BWY) 1.8 16V [10.2000 - 03.2007] (1798ccm, 92Kw, 125HP)
FORD MONDEO III Clipper (BWY) 1.8 SCi [06.2003 - 03.2007] (1798ccm, 96Kw, 130HP)
FORD MONDEO III Clipper (BWY) 2.0 16V [10.2000 - 03.2007] (1999ccm, 107Kw, 146HP)
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 16V [10.2000 - 03.2007] (1798ccm, 81Kw, 110HP)
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 16V [10.2000 - 03.2007] (1798ccm, 92Kw, 125HP)
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 SCi [06.2003 - 03.2007] (1798ccm, 96Kw, 130HP)
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 2.0 16V [10.2000 - 03.2007] (1999ccm, 107Kw, 146HP)
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 EcoBoost [07.2010 - 01.2015] (1999ccm, 176Kw, 240HP)
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 Flexifuel [03.2009 - 01.2015] (1999ccm, 107Kw, 145HP)
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 LPG [07.2009 - 01.2015] (1999ccm, 107Kw, 145HP)
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 SCTi [03.2010 - 01.2015] (1999ccm, 149Kw, 203HP)
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 [03.2007 - 01.2015] (1999ccm, 107Kw, 145HP)
FORD MONDEO IV (BA7) 2.3 [07.2007 - 01.2015] (2261ccm, 118Kw, 160HP)
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 EcoBoost [03.2010 - 09.2014] (1999ccm, 176Kw, 240HP)
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 Flexifuel [03.2009 - 01.2015] (1999ccm, 107Kw, 145HP)
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 LPG [07.2009 - 01.2015] (1999ccm, 107Kw, 145HP)
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 SCTI [03.2010 - 01.2015] (1999ccm, 149Kw, 203HP)
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 [03.2007 - 01.2015] (1999ccm, 107Kw, 145HP)
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.3 [07.2007 - 01.2015] (2261ccm, 118Kw, 160HP)
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 EcoBoost [07.2010 - 01.2015] (1999ccm, 176Kw, 240HP)
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 Flexifuel [03.2009 - 01.2015] (1999ccm, 107Kw, 145HP)
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 LPG [07.2009 - 01.2015] (1999ccm, 107Kw, 145HP)
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 SCTi [03.2010 - 01.2015] (1999ccm, 149Kw, 203HP)
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 [03.2007 - 01.2015] (1999ccm, 107Kw, 145HP)
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.3 [07.2007 - 01.2015] (2261ccm, 118Kw, 160HP)
FORD MONDEO IV Van 2.0 EcoBoost [03.2010 - 09.2014] (1999ccm, 149Kw, 203HP)
FORD MONDEO IV Van 2.0 EcoBoost [03.2010 - 09.2014] (1999ccm, 176Kw, 239HP)
FORD MONDEO IV Van 2.0 [03.2007 - 09.2014] (1999ccm, 107Kw, 145HP)
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBoost [09.2014 - ] (1999ccm, 149Kw, 203HP)
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBoost [09.2014 - ] (1999ccm, 176Kw, 240HP)
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 EcoBoost [01.2015 - ] (1999ccm, 176Kw, 240HP)
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost [03.2010 - 12.2014] (1999ccm, 149Kw, 203HP)
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost [07.2010 - 12.2014] (1999ccm, 146Kw, 199HP)
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost [07.2010 - 12.2014] (1999ccm, 176Kw, 240HP)
FORD S-MAX (WA6) 2.0 Flexifuel [05.2006 - 12.2014] (1999ccm, 107Kw, 145HP)
FORD S-MAX (WA6) 2.0 [05.2006 - 12.2014] (1999ccm, 107Kw, 145HP)
FORD S-MAX (WA6) 2.3 [07.2007 - 12.2014] (2261ccm, 118Kw, 160HP)
FORD S-MAX VAN (WA6) 2.0 EcoBoost [03.2010 - 12.2014] (1999ccm, 149Kw, 203HP)
FORD S-MAX VAN (WA6) 2.0 EcoBoost [07.2010 - 12.2014] (1999ccm, 176Kw, 239HP)
FORD S-MAX VAN (WA6) 2.0 [03.2010 - 12.2014] (1999ccm, 107Kw, 145HP)
JAGUAR F-PACE (X761) 2.0 Prestige, R-Sport AWD [02.2017 - ] (1997ccm, 184Kw, 250HP)
JAGUAR F-PACE (X761) 2.0 Ti4 AWD [06.2017 - ] (1997ccm, 221Kw, 300HP)
JAGUAR F-PACE (X761) 2.0 Ti4 [05.2016 - ] (1999ccm, 177Kw, 240HP)
JAGUAR F-PACE (X761) 2.0 Ti4 [09.2017 - ] (1997ccm, 184Kw, 250HP)
JAGUAR XE (X760) 2.0 AWD [02.2017 - ] (1997ccm, 184Kw, 250HP)
JAGUAR XE (X760) 2.0 AWD [06.2017 - ] (1997ccm, 221Kw, 300HP)
JAGUAR XE (X760) 2.0 [02.2017 - ] (1997ccm, 184Kw, 250HP)
JAGUAR XE (X760) 2.0 [03.2015 - ] (1999ccm, 147Kw, 200HP)
JAGUAR XE (X760) 2.0 [03.2015 - ] (1999ccm, 177Kw, 241HP)
JAGUAR XE (X760) 2.0 [06.2017 - ] (1997ccm, 221Kw, 300HP)
JAGUAR XF (X250) 2.0 [06.2012 - 04.2015] (1999ccm, 177Kw, 241HP)
JAGUAR XF (X260) 2.0 AWD [03.2017 - ] (1997ccm, 184Kw, 250HP)
JAGUAR XF (X260) 2.0 AWD [09.2017 - ] (1997ccm, 221Kw, 300HP)
JAGUAR XF (X260) 2.0 [03.2017 - ] (1997ccm, 147Kw, 200HP)
JAGUAR XF (X260) 2.0 [03.2017 - ] (1997ccm, 184Kw, 250HP)
JAGUAR XF (X260) 2.0 [05.2015 - ] (1999ccm, 177Kw, 241HP)
JAGUAR XF (X260) 2.0 [06.2017 - ] (1997ccm, 221Kw, 300HP)
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X250) 2.0 T [08.2013 - 12.2015] (1999ccm, 177Kw, 240HP)
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X260) 2.0 AWD [08.2018 - ] (1997ccm, 221Kw, 300HP)
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X260) 2.0 AWD [11.2020 - ] (1997ccm, 184Kw, 250HP)
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X260) 2.0 [07.2017 - ] (1997ccm, 147Kw, 200HP)
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X260) 2.0 [07.2017 - ] (1997ccm, 184Kw, 250HP)
JAGUAR XJ (X351) 2.0 Ti4 [05.2012 - ] (1999ccm, 177Kw, 241HP)
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 4x4 [03.2015 - ] (1999ccm, 176Kw, 240HP)
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 4x4 [08.2017 - ] (1997ccm, 213Kw, 290HP)
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 4x4 [11.2014 - ] (1999ccm, 177Kw, 241HP)
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 4x4 [12.2017 - ] (1997ccm, 177Kw, 241HP)
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 P200 4x4 [07.2020 - ] (1997ccm, 147Kw, 200HP)
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 P250 4x4 [05.2019 - ] (1997ccm, 183Kw, 249HP)
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 Si4 4x4 [12.2017 - ] (1997ccm, 177Kw, 241HP)
LAND ROVER DISCOVERY SPORT VAN (L550) Si4 4x4 [01.2017 - ] (1999ccm, 177Kw, 241HP)
LAND ROVER DISCOVERY SPORT VAN (L550) Si4 4x4 [08.2017 - ] (1997ccm, 213Kw, 290HP)
LAND ROVER DISCOVERY SPORT VAN (L550) Si4 4x4 [12.2017 - ] (1997ccm, 177Kw, 241HP)
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.0 Si4 4x4 [08.2012 - 10.2014] (1999ccm, 176Kw, 240HP)
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.0 Si4 4x4 [10.2011 - 10.2014] (1999ccm, 177Kw, 241HP)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 [01.2012 - 12.2015] (1999ccm, 179Kw, 243HP)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 [06.2011 - 12.2019] (1999ccm, 177Kw, 241HP)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 [08.2017 - 12.2019] (1997ccm, 177Kw, 241HP)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 [08.2017 - 12.2019] (1997ccm, 213Kw, 290HP)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 [09.2011 - 12.2019] (1999ccm, 176Kw, 240HP)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L551) 2.0 P200 4x4 [12.2018 - ] (1997ccm, 147Kw, 200HP)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L551) 2.0 P250 4x4 [12.2018 - ] (1997ccm, 184Kw, 250HP)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L551) 2.0 P300 4x4 [07.2020 - ] (1997ccm, 221Kw, 300HP)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE Cabriolet (L538) 2.0 4x4 [08.2017 - 12.2019] (1997ccm, 177Kw, 241HP)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE Cabriolet (L538) 2.0 4x4 [11.2015 - 12.2019] (1999ccm, 177Kw, 241HP)
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE VAN (L538) Si4 4x4 [09.2013 - 12.2019] (1999ccm, 177Kw, 241HP)
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT (L494) 2.0 GTDI 4x4 [10.2015 - ] (1999ccm, 177Kw, 241HP)
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT (L494) 2.0 Si4 4x4 [10.2017 - ] (1997ccm, 221Kw, 300HP)
MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.5 Flex [05.2010 - 11.2014] (1498ccm, 76Kw, 103HP)
MAZDA 2 limuzina (DE_) 1.5 Flex [05.2010 - 02.2015] (1498ccm, 76Kw, 103HP)
MAZDA 2 limuzina (DE_) 1.5 i [05.2010 - 06.2015] (1498ccm, 76Kw, 103HP)
MAZDA 3 (BK) 2.0 [10.2003 - 06.2006] (1999ccm, 104Kw, 141HP)
MAZDA 3 (BK) 2.0 [10.2003 - 12.2009] (1999ccm, 110Kw, 150HP)
MAZDA 3 (BK) 2.3 DiSi Turbo MPS [06.2006 - 06.2009] (2261ccm, 184Kw, 250HP)
MAZDA 3 (BK) 2.3 MPS (BK14) [12.2006 - 06.2009] (2261ccm, 191Kw, 260HP)
MAZDA 3 (BK) 2.3 MPS [01.2007 - 06.2009] (2261ccm, 196Kw, 267HP)
MAZDA 3 (BK) 2.3 MZR Sport [10.2003 - 06.2009] (2261ccm, 126Kw, 171HP)
MAZDA 3 (BK) 2.3 MZR [10.2003 - 03.2009] (2261ccm, 115Kw, 156HP)
MAZDA 3 (BK) 2.3 [09.2007 - 03.2009] (2261ccm, 116Kw, 158HP)
MAZDA 3 (BK) 2.3 [10.2003 - 12.2006] (2261ccm, 118Kw, 160HP)
MAZDA 3 (BL) 2.3 MPS (BL14) [12.2008 - 09.2014] (2261ccm, 191Kw, 260HP)
MAZDA 3 limuzina (BK) 2.0 [10.2003 - 06.2006] (1999ccm, 104Kw, 141HP)
MAZDA 3 limuzina (BK) 2.0 [10.2003 - 12.2009] (1999ccm, 110Kw, 150HP)
MAZDA 3 limuzina (BK) 2.3 MPS [01.2004 - 06.2009] (2261ccm, 191Kw, 260HP)
MAZDA 3 limuzina (BK) 2.3 SP23 [10.2003 - 06.2009] (2261ccm, 115Kw, 156HP)
MAZDA 3 limuzina (BK) 2.3 [03.2004 - 03.2009] (2261ccm, 118Kw, 160HP)
MAZDA 3 limuzina (BK) 2.3 [09.2003 - 12.2006] (2260ccm, 119Kw, 162HP)
MAZDA 3 limuzina (BK) 2.3 [09.2006 - 06.2009] (2261ccm, 116Kw, 158HP)
MAZDA 5 (CR19) 1.8 [02.2005 - 05.2010] (1798ccm, 85Kw, 116HP)
MAZDA 5 (CR19) 2.0 [02.2005 - 05.2010] (1999ccm, 107Kw, 146HP)
MAZDA 6 Hatchback (GG) 1.8 [08.2002 - 08.2007] (1798ccm, 88Kw, 120HP)
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.0 [03.2005 - 08.2007] (1999ccm, 108Kw, 147HP)
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.0 [08.2002 - 08.2007] (1999ccm, 104Kw, 141HP)
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.3 [08.2002 - 08.2007] (2261ccm, 122Kw, 166HP)
MAZDA 6 limuzina (GG) 1.8 [08.2002 - 08.2007] (1798ccm, 88Kw, 120HP)
MAZDA 6 limuzina (GG) 2.0 [03.2005 - 08.2007] (1999ccm, 108Kw, 147HP)
MAZDA 6 limuzina (GG) 2.0 [06.2002 - 08.2007] (1999ccm, 104Kw, 141HP)
MAZDA 6 limuzina (GG) 2.3 MPS Turbo [12.2005 - 08.2007] (2261ccm, 191Kw, 260HP)
MAZDA 6 limuzina (GG) 2.3 [03.2005 - 07.2007] (2261ccm, 120Kw, 163HP)
MAZDA 6 limuzina (GG) 2.3 [06.2002 - 08.2007] (2261ccm, 122Kw, 166HP)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 1.8 [08.2002 - 08.2007] (1798ccm, 88Kw, 120HP)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.0 [03.2005 - 08.2007] (1999ccm, 108Kw, 147HP)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.0 [08.2002 - 08.2007] (1999ccm, 104Kw, 141HP)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.3 AWD [11.2002 - 08.2007] (2261ccm, 119Kw, 162HP)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.3 [01.2002 - 02.2008] (2261ccm, 122Kw, 166HP)
MAZDA CX-7 (ER) 2.3 MZR DISI Turbo AWD [06.2006 - 12.2014] (2261ccm, 175Kw, 238HP)
MAZDA CX-7 (ER) 2.3 MZR DISI Turbo AWD [06.2009 - 03.2013] (2261ccm, 191Kw, 260HP)
MAZDA CX-7 (ER) 2.3 MZR DISI Turbo AWD [10.2007 - 08.2009] (2261ccm, 190Kw, 258HP)
MAZDA MPV II (LW) 2.3 [07.2002 - 02.2006] (2261ccm, 104Kw, 141HP)
MAZDA TRIBUTE (EP) 2.3 4WD [01.2005 - 12.2006] (2261ccm, 114Kw, 155HP)
MAZDA TRIBUTE (EP) 2.3 AWD [04.2004 - 05.2008] (2261ccm, 110Kw, 150HP)
MAZDA TRIBUTE (EP) 2.3 GX [12.2003 - 10.2004] (2261ccm, 110Kw, 150HP)
MAZDA TRIBUTE (EP) 2.3 [01.2005 - 12.2006] (2261ccm, 114Kw, 155HP)
VOLVO C30 (533) 1.8 FlexFuel [01.2007 - 12.2012] (1798ccm, 92Kw, 125HP)
VOLVO C30 (533) 1.8 [10.2006 - 12.2012] (1798ccm, 92Kw, 125HP)
VOLVO C30 (533) 2.0 FlexFuel [01.2010 - 12.2012] (1999ccm, 107Kw, 146HP)
VOLVO C30 (533) 2.0 [10.2006 - 12.2012] (1999ccm, 107Kw, 145HP)
VOLVO S40 II (544) 1.8 FlexFuel [01.2006 - 12.2010] (1798ccm, 92Kw, 125HP)
VOLVO S40 II (544) 1.8 [04.2004 - 12.2010] (1798ccm, 92Kw, 125HP)
VOLVO S40 II (544) 2.0 F [10.2009 - 12.2012] (1999ccm, 107Kw, 146HP)
VOLVO S40 II (544) 2.0 [10.2006 - 12.2012] (1999ccm, 107Kw, 146HP)
VOLVO S60 II (134) 2.0 T [04.2010 - 12.2011] (1999ccm, 149Kw, 203HP)
VOLVO S60 II (134) 2.0 T5 DRIVe [09.2014 - 12.2015] (1999ccm, 180Kw, 245HP)
VOLVO S60 II (134) T5 [04.2010 - 12.2014] (1999ccm, 177Kw, 240HP)
VOLVO S80 II (124) 2.0 FlexFuel [01.2008 - 12.2011] (1999ccm, 107Kw, 146HP)
VOLVO S80 II (124) 2.0 T [01.2010 - 05.2011] (1999ccm, 149Kw, 203HP)
VOLVO S80 II (124) 2.0 [01.2008 - 09.2012] (1999ccm, 107Kw, 146HP)
VOLVO S80 II (124) T5 [10.2010 - 12.2016] (1999ccm, 177Kw, 241HP)
VOLVO V50 (545) 1.8 BiFuel [01.2009 - 09.2010] (1798ccm, 93Kw, 126HP)
VOLVO V50 (545) 1.8 FlexFuel [01.2005 - 12.2010] (1798ccm, 92Kw, 125HP)
VOLVO V50 (545) 1.8 [04.2004 - 12.2010] (1798ccm, 92Kw, 125HP)
VOLVO V50 (545) 2.0 FlexFuel [01.2010 - 12.2012] (1999ccm, 107Kw, 146HP)
VOLVO V50 (545) 2.0 [10.2006 - 12.2012] (1999ccm, 107Kw, 146HP)
VOLVO V60 I (155, 157) 2.0 T [07.2010 - 12.2012] (1999ccm, 149Kw, 203HP)
VOLVO V60 I (155, 157) T5 [08.2012 - 07.2014] (1999ccm, 176Kw, 240HP)
VOLVO V60 I (155, 157) T5 [09.2010 - 12.2014] (1999ccm, 177Kw, 241HP)
VOLVO V70 III (135) 2.0 FlexiFuel [01.2008 - 12.2011] (1999ccm, 107Kw, 146HP)
VOLVO V70 III (135) 2.0 T [09.2009 - 12.2011] (1999ccm, 149Kw, 203HP)
VOLVO V70 III (135) 2.0 [10.2007 - 12.2011] (1999ccm, 107Kw, 145HP)
VOLVO V70 III (135) T5 [01.2010 - 12.2014] (1999ccm, 177Kw, 241HP)
VOLVO XC60 (156) 2.0 T [12.2009 - 12.2012] (1999ccm, 149Kw, 203HP)
VOLVO XC60 (156) T5 [09.2010 - 02.2017] (1999ccm, 177Kw, 241HP)
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!

Produsele comercializate sunt noi aftermarket, pe cod de producător.
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Ford C-Max
Ford Escape
Ford Fiesta
Ford Flex
Ford Focus
Ford Focus C-Max
Ford Focus Turnier
Ford Fusion
Ford Galaxy
Ford Mondeo
Ford Mondeo Turnier
Ford S-Max
Jaguar F-Pace
Jaguar MK II
Jaguar XE
Jaguar XF
Jaguar XJ
Land-Rover Discovery
Land-Rover Discovery Sport
Land-Rover Freelander
Land-Rover Range Rover
Land-Rover Range Rover Evoque
Land-Rover Range Rover Sport
Mazda 2
Mazda 3
Mazda 5
Mazda 6
Mazda CX-7
Mazda MPV
Mazda Tribute
Volvo C30
Volvo S40
Volvo S60
Volvo S80
Volvo V50
Volvo V60
Volvo V70
Volvo XC60
Data actualizării anunțului: 21 Apr 2024, 05:37
4
vizualizări