Pompa apa (08312 FEBI BILSTEIN) FORD,SEAT,VW

108.89 Lei
pompa apa (08312 FEBI BILSTEIN) FORD,SEAT,VW
Denumire produs: pompa apa
Grupul de adunare: Sistem racire
Producator: FEBI BILSTEIN
Cod produs: 08312
Folosit si pentru: FORD, SEAT, VW

Specificatii produs:
Articol completare/Info suplimentar 2: cu inel etansare
Atentie la informatii de service:
Greutate [kg]: 0,735
Material etansare: cauciuc
Material roata pale - pompa apa: plastic
Material: Culoare aluminiu
Numar aripi: 8
pt. cod original (OE): 021 121 004 A

Coduri echivalente:
AIC 51416
AIRTEX 9262
AISIN WE-VW42 [WEVW42]
AKRON-MAL 130521
AKS DASIS 570016N
APEC braking AWP1018
AQUAPLUS 85-3390 [853390]
at autoteile germany at22987
AUTOMEGA 160028310
BBR Automotive 002-60-02150 [0026002150]
BGA CP18524
BOGAP A4234120
BORG & BECK BWP1722
BRCK GERMANY 045121011F
BUGATTI PA8705
CAR 332279
CIFAM 824-617 [824617]
COMLINE EWP167
DAYCO DP424
DELPHI WP2270
DENCKERMANN A310170
DOLZ A-181 [A181]
EAN 4027816083122
EGT 701171EGT
EGT 701273EGT
EURO ESPAA 045121011F
FEBI BILSTEIN 8312
FENOX HB1801
FIRST LINE FWP1722
FLENNOR FWP70434
FORD 1 001 889 [1001889]
FORD 1 059 843 [1059843]
FORD USA 95VW8591AA
FRECCIA WP0474
GATES-AU GWP7083
GATES-MX 41155
GATES-SEA 41155
GEBA 5060
GGT PA10968
GK 980165
GMB GWVW-07A [GWVW07A]
GMB GWVW-15A [GWVW15A]
GNS YH-AU114 [YHAU114]
GNS YH-F137 [YHF137]
GNS YH-SK121 [YHSK121]
GNS YH-V116 [YHV116]
GRAF PA617
Hamburg Tech 3000-00026 [300000026]
Hamburg Tech 3000-00027 [300000027]
HELLA 8MP 376 801-001 [8MP376801001]
HELLA 8MP 376 801-004 [8MP376801004]
HEPU P524
HUTCHINSON WP169
INA 538 0350 10 [538035010]
JP GROUP 1114100100
KAGER 33-0301 [330301]
KAMOKA T0138
KOLBENSCHMIDT 50005165
KRAFT AUTOMOTIVE 1500160
KWP 10617
LASO 9520 0112 [95200112]
LPR WP0126
LUCAS LAWP0901
LUCAS LWP0901
MAGNETI MARELLI 350981773000
MAGNETI MARELLI 351110010000
MAGNETI MARELLI 352316171177
MAHLE CP 83 000P [CP83000P]
MAHLE CP 83 000S [CP83000S]
MAPCO 21824
MAXGEAR 47-0085 [470085]
MDR AIS-WEVW42 [AISWEVW42]
Meistersatz 021121004A-LA [021121004ALA]
METELLI 24-0617 [240617]
MEYLE 113 012 0005 [1130120005]
MGA PA617
MOTAQUIP VWP747
NAPA NWP1018
NK 10847038
NTY CPW-VW-023 [CPWVW023]
OMB MB8705
Omnicraft 2317416
OPEN PARTS WAP8214.00 [WAP821400]
OPTIMAL AQ-1060 [AQ1060]
OSSCA 00055
PATRON PWP1183
PROFIT 1701-0617 [17010617]
PROTECHNIC PRW0059
QH Talbros QCP3155
QUATTRO FRENI QF05A00069
QUINTON HAZELL QCP3155
RECOFICIAL ROA181
RIDEX 1260W0097
RUVILLE 65471
Saleri SIL PA847
SAMKO WP0126
SCHNIEDER AUTOTECH VAS15.00069 [VAS1500069]
SEAT 021 121 004 A [021121004A]
SEAT 021 121 004 AV [021121004AV]
SEAT 021 121 004 AX [021121004AX]
SEAT 021 121 004 V [021121004V]
SEAT 021 121 004 X [021121004X]
SEAT 021 121 004 [021121004]
SEAT 21 121 004 A [21121004A]
SEAT 21 121 004 AV [21121004AV]
SEAT 21 121 004 AX [21121004AX]
SEAT 21 121 004 V [21121004V]
SEAT 21 121 004 X [21121004X]
SEAT 21 121 004 [21121004]
SKF VKPC 81611 [VKPC81611]
Stark SKWP-0520096 [SKWP0520096]
STATIM W.018 [W018]
STELLOX 4512-0025-SX [45120025SX]
SWAG 30 15 0011 [30150011]
THERMOTEC D1W023TT
TOPRAN 100 112 [100112]
TRISCAN 8600 10005 [860010005]
VAICO V10-50040 [V1050040]
VALEO 506484
VAN HECK WP 6090 [WP6090]
VIKA 11210711401
VW 021 121 004 A [021121004A]
VW 021 121 004 AV [021121004AV]
VW 021 121 004 AX [021121004AX]
VW 021 121 004 V [021121004V]
VW 021 121 004 X [021121004X]
VW 021 121 004 [021121004]
VW 21 121 004 A [21121004A]
VW 21 121 004 AV [21121004AV]
VW 21 121 004 AX [21121004AX]
VW 21 121 004 V [21121004V]
VW 21 121 004 X [21121004X]
VW 21 121 004 [21121004]
WILMINK GROUP WG1237331
WILMINK GROUP WG1312267
WILMINK GROUP WG1444880
WILMINK GROUP WG1488597
WILMINK GROUP WG1709887
WILMINK GROUP WG1775187
WILMINK GROUP WG1780805
WILMINK GROUP WG1790165
WILMINK GROUP WG1837441
WILMINK GROUP WG2006180
WILMINK GROUP WG2182070
WILMINK GROUP WG2182071
WXQP 320675
ZEKKERT WP-1072 [WP1072]

Pies? auto compatibil? cu:
FORD GALAXY (WGR) 2.8 i V6 4x4 [04.1996 - 04.2000] (2792ccm, 128Kw, 174HP)
FORD GALAXY (WGR) 2.8 i V6 [11.1995 - 04.2000] (2792ccm, 128Kw, 174HP)
FORD GALAXY (WGR) 2.8 V6 [04.2000 - 05.2006] (2792ccm, 150Kw, 204HP)
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 2.8 [05.2000 - 03.2006] (2792ccm, 150Kw, 204HP)
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 2.8 [11.1995 - 07.2000] (2792ccm, 128Kw, 174HP)
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.8 V6 4motion [06.2000 - 03.2010] (2792ccm, 150Kw, 204HP)
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.8 V6 [06.2000 - 03.2010] (2792ccm, 150Kw, 204HP)
SEAT LEON (1M1) 2.8 Cupra 4 [02.2001 - 06.2006] (2792ccm, 150Kw, 204HP)
SEAT LEON (1M1) 2.8 [05.2002 - 06.2004] (2792ccm, 150Kw, 204HP)
SEAT TOLEDO II (1M2) 2.8 [10.2000 - 07.2001] (2792ccm, 150Kw, 204HP)
VW BEETLE (9C1, 1C1) 3.2 RSI 4motion (1C9) [04.2000 - 05.2001] (3188ccm, 165Kw, 224HP)
VW BORA (1J2) 2.8 VR6 [11.1998 - 07.2005] (2792ccm, 130Kw, 177HP)
VW CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.8 VR6 [07.1996 - 05.2000] (2792ccm, 103Kw, 140HP)
VW CARAVELLE IV bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.8 VR 6 [11.1995 - 04.2000] (2792ccm, 103Kw, 140HP)
VW CORRADO (53I) 2.9 VR6 [08.1991 - 12.1995] (2861ccm, 140Kw, 190HP)
VW EUROVAN IV caroserie (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.8 VR6 [05.1996 - 05.2000] (2792ccm, 103Kw, 140HP)
VW GOLF III (1H1) 2.8 VR6 [01.1992 - 08.1997] (2792ccm, 128Kw, 174HP)
VW GOLF III (1H1) 2.8 VR6 [08.1995 - 09.1997] (2792ccm, 120Kw, 163HP)
VW GOLF III (1H1) 2.9 VR6 Syncro (1HX1) [10.1994 - 08.1997] (2861ccm, 140Kw, 190HP)
VW GOLF III Estate (1H5) 2.9 VR6 Syncro [10.1994 - 04.1999] (2861ccm, 140Kw, 190HP)
VW JETTA III (1H2) 2.8 VR6 [01.1992 - 09.1998] (2792ccm, 120Kw, 163HP)
VW JETTA III (1H2) 2.8 VR6 [01.1992 - 09.1998] (2792ccm, 128Kw, 174HP)
VW JETTA III (1H2) 2.8 VR6 [08.1995 - 04.1996] (2792ccm, 120Kw, 163HP)
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.8 VR6 [06.1991 - 08.1996] (2792ccm, 128Kw, 174HP)
VW PASSAT B3/B4 Estate (3A5, 35I) 2.8 VR6 [06.1991 - 05.1997] (2792ccm, 128Kw, 174HP)
VW PASSAT B3/B4 Estate (3A5, 35I) 2.9 VR6 Syncro [01.1994 - 05.1997] (2861ccm, 135Kw, 184HP)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 V6 24V 4motion [04.2000 - 03.2010] (2792ccm, 150Kw, 204HP)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 V6 24V [04.2000 - 03.2010] (2792ccm, 150Kw, 204HP)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR6 Syncro [11.1996 - 04.2000] (2792ccm, 128Kw, 174HP)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR6 [09.1995 - 04.2000] (2792ccm, 128Kw, 174HP)
VW SHARAN VAN (7M_) 2.8 VR6 (7M8) [09.1996 - 04.2000] (2792ccm, 128Kw, 174HP)
VW SHARAN VAN (7M_) 2.8 VR6 (7M9) [08.2001 - 05.2003] (2792ccm, 150Kw, 204HP)
VW TRANSPORTER IV platou / sasiu (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 2.8 [05.1996 - 05.2000] (2792ccm, 103Kw, 140HP)
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!

Produsele comercializate sunt noi aftermarket, pe cod de producător.
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Ford Galaxy
Seat Alhambra
Seat Alhambra II
Seat Leon
Seat Leon II
Seat Toledo
VW Beetle
VW Bora
VW Caravelle
VW Corrado
VW Golf 3
VW Jetta
VW Passat B4
VW Sharan
VW T4
VW TRANSPORTER
Data actualizării anunțului: 21 Apr 2024, 05:37
1
vizualizări