Adaugă anunț

POMPA SERVODIRECTIE DACIA LOGAN (LS_) 1.2 16V benzina (2004 - 09-2019-01)

180 Lei

Cod MATEROM: 70472101

Id MATEROM: 70472101_178437_4445512_6698

Detalii suplimentare: K9K

MarcăDACIA
ModelLOGAN (LS_)
Cai putere75
KW55
Ani2004-09 - 2019-01
Motorizare1.2 16V
Combustibilbenzina
Coduri motorD4F 732

Coduri OE si AM

OEDACIA491100071R491100071R
OERENAULT491101206R491101206R
OEDACIA491103569R491103569R
OEDACIA491108694R491108694R
OERENAULT491109998R491109998R
AMDRI715520652715520652
OERENAULT77004191177700419117
OERENAULT7700420305A7700420305A
OERENAULT77004312837700431283
OERENAULT82005621648200562164
OERENAULT82007113908200711390
OERENAULT82007382998200738299
OERENAULT82008885008200888500
OERENAULT82008885058200888505
82008885118200888511
AMTRWJPR834JPR834
Stare produs
Second hand / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Dacia Logan
Data actualizării anunțului: 24 Aug 2019, 05:56
0
vizualizări