Adaugă anunț

POMPA SERVODIRECTIE DACIA LOGAN (LS_) 1.2 16V LPG Benzina/Autogaz (GPL) (2004 - 09-2019-01)

180 Lei

Cod MATEROM: 70460824

Id MATEROM: 70460824_170466_4430038_59315

Detalii suplimentare: K7J

MarcăDACIA
ModelLOGAN (LS_)
Cai putere75
KW55
Ani2004-09 - 2019-01
Motorizare1.2 16V LPG
CombustibilBenzina/Autogaz (GPL)
Coduri motorD4F 734

Coduri OE si AM

OEDACIA491100071R491100071R
OERENAULT491100699R491100699R
OEDACIA491101206R491101206R
OEDACIA491103569R491103569R
OERENAULT491107377R491107377R
OEDACIA491108694R491108694R
OEDACIA491109998R491109998R
AMDRI715520652715520652
77004191177700419117
OERENAULT7700420305A7700420305A
OERENAULT77004312837700431283
OERENAULT82001634438200163443
OERENAULT82002710828200271082
OERENAULT82007113908200711390
OERENAULT82008885008200888500
OERENAULT82008885058200888505
AMTRWJPR911JPR911
Stare produs
Second hand / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Dacia Logan
Data actualizării anunțului: 07 Iul 2019, 06:04
0
vizualizări