Adaugă anunț
Acest anunț nu mai este valabil.
Datele de contact ale vânzătorului nu mai sunt vizibile.
Vezi anunturi similare mai jos.

POMPA SERVODIRECTIE DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS04) diesel (2004 - 09-2019-01)

180 Lei

Cod MATEROM: 70460824

Id MATEROM: 70460824_170466_4430038_6695

Detalii suplimentare: K7J

MarcăDACIA
ModelLOGAN (LS_)
Cai putere88
KW65
Ani2004-09 - 2019-01
Motorizare1.5 dCi (LS04)
Combustibildiesel
Coduri motorK9K 892

Coduri OE si AM

OEDACIA491100071R491100071R
OERENAULT491100699R491100699R
OEDACIA491101206R491101206R
OEDACIA491103569R491103569R
OERENAULT491107377R491107377R
OEDACIA491108694R491108694R
OEDACIA491109998R491109998R
AMDRI715520652715520652
77004191177700419117
OERENAULT7700420305A7700420305A
OERENAULT77004312837700431283
OERENAULT82001634438200163443
OERENAULT82002710828200271082
OERENAULT82007113908200711390
OERENAULT82008885008200888500
OERENAULT82008885058200888505
AMTRWJPR911JPR911
Stare produs
Second hand / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Dacia Logan
Data actualizării anunțului: 07 Iul 2019, 06:04
0
vizualizări