Adaugă anunț

POMPA VACUUM OPEL INSIGNIA Stufenheck 2.0 Biturbo CDTI diesel (2008 - 07-2019-01)

260 Lei

Cod MATEROM: 70240494

Id MATEROM: 70240494_55526_3556269_13732

MarcăOPEL
ModelINSIGNIA Stufenheck
Cai putere195
KW143
Ani2008-07 - 2019-01
Motorizare2.0 Biturbo CDTI
Combustibildiesel
Coduri motorA 20 DTR

Coduri OE si AM

OEOPEL5 45 218545218
OEOPEL5 45 371545371
OEOPEL5 45 430545430
545439545439
OEALFA ROMEO5518866055188660
OEALFA ROMEO5520544655205446
OEALFA ROMEO5522132555221325
OEOPEL5558135155581351
AMPIERBURG7.29023.04.0729023040
OEALFA ROMEO7350009673500096
OEOPEL9317922193179221
OEOPEL9319076693190766
Stare produs
Second hand / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Opel Insignia
Opel Insignia A
Data actualizării anunțului: 27 Oct 2019, 06:24
0
vizualizări