Adaugă anunț

Proiector ceata OPEL TIGRA TwinTop TYC 19-5785-11-2

77 Lei

Proiector ceata OPEL TIGRA TwinTop TYC 19-5785-11-2


Model masina:  
1.0 motor 998cc 50KW;
1.8 i 16V motor 1749cc 92KW;
2.0 HDi motor 1997cc 103KW;
1.8 i 16V motor 1749cc 92KW;
1.6 HDi motor 1560cc 66KW;
2.2 HDi motor 2179cc 125KW;
2.2 HDi motor 2179cc 125KW;
2.2 HDi motor 2179cc 125KW;
1.6 16V motor 1587cc 80KW;
1.5 dCi 4x4 motor 1461cc 81KW;
1.5 dCi (LS0W) motor 1461cc 63KW;
1.4 motor 1390cc 55KW;
1.5 dCi motor 1461cc 50KW;
1.4 motor 1390cc 55KW;
1.6 EcoBoost motor 1596cc 110KW;
ST150 motor 1999cc 110KW;
1.4 TDCi motor 1399cc 51KW;
2.0 TDCi motor 1997cc 81KW;
2.0 TDCi motor 1997cc 81KW;
2.0 TDCi motor 1997cc 81KW;
2.0 TDCi motor 1997cc 120KW;
1.6 LPG motor 1596cc 86KW;
1.6 EcoBoost motor 1596cc 134KW;
1.6 motor 1596cc 74KW;
1.6 TDCi motor 1560cc 70KW;
1.8 TDCi motor 1753cc 81KW;
1.6 TDCi motor 1560cc 55KW;
1.6 TDCi motor 1560cc 70KW;
2.2 TDCi motor 2198cc 114KW;
1.8 TDCi motor 1753cc 81KW;
1.6 TDCi motor 1560cc 70KW;
1.0 EcoBoost motor 998cc 74KW;
1.0 EcoBoost motor 998cc 74KW;
1.0 EcoBoost motor 998cc 74KW;
2.2 TDCi motor 2198cc 114KW;
2.2 TDCi motor 2198cc 114KW;
2.2 TDCi motor 2198cc 92KW;
2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS) motor 1998cc 84KW;
2.2 TDCi [RWD] motor 2198cc 74KW;
2.5 DI (EAL, EAS) motor 2496cc 63KW;
2.2 TDCi 4x4 motor 2198cc 114KW;
2.0 motor 1991cc 88KW;
2.5 dCi motor 2488cc 106KW;
1.5 dCi motor 1461cc 63KW;
4.0 4WD motor 3954cc 198KW;
1.3 CDTI motor 1248cc 55KW;
2.2 DTI motor 2172cc 92KW;
1.6 motor 1598cc 62KW;
1.4 motor 1364cc 66KW;
2.0 16V Turbo motor 1998cc 141KW;
1.4 16V motor 1389cc 66KW;
1.4 motor 1364cc 66KW;
2.2 DTI motor 2171cc 92KW;
1.3 CDTI motor 1248cc 51KW;
An: 2004 - prezent
Cod produs: 
19-5785-11-2
Producator: TYC
Denumire produs: Proiector ceata

Specificatii produs:

Partea de montare : pe ambele parti
Tip inmatriculare : verificare tip E
TIp lampa : H11

Coduri echivalente:
CITROEN : 620639
CITROEN : 620662
CITROEN : 6206E1
DACIA : 8200074008
FORD : 1209177
JAGUAR : C2S1740
MAZDA : NE0151680
MAZDA : NE0151680A
NISSAN : 261544A00D
NISSAN : 261544A00C
NISSAN : 26150VD30A
NISSAN : 26150VD300
NISSAN : 26150EB500
NISSAN : 26155EB500
NISSAN : 261544A00G
OPEL : 09270157
OPEL : 6710027
PEUGEOT : 6206E1
PEUGEOT : 620662
PEUGEOT : 620639
PORSCHE : 95563116300
RENAULT : 8200074008
SUZUKI : 3550063J02
SUZUKI : 3550063J01
SUZUKI : 3550063J00
SUZUKI : 3550062J02
ALKAR : 2903228
ALKAR : 2901988
ALKAR : 2901721
BOSCH : 204131266
EUROLITES LEART : 24130800
JOHNS : 602229
KLOKKERHOLM : 55140285A1
KLOKKERHOLM : 25760280
LORO : 5512007NUE
NOR : 60419000
PRASCO : SZ0344413
PRASCO : RN0324413
PRASCO : RN9184433
PRASCO : FD3424433
PRASCO : FD3504413
PRASCO : CI7174433
SCHLIECKMANN : 50625110
SCHLIECKMANN : 50614110
SCHLIECKMANN : 50981161
SCHLIECKMANN : 50625120
SPILU : 901093
SPILU : 621023
SPILU : 609005
VALEO : 88358043352
VALEO : 088013
VALEO : 088358
VAN WEZEL : 4327999V
VAN WEZEL : 4327999
VAN WEZEL : 4041999V
VAN WEZEL : 3365995
VAN WEZEL : 18002026

Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Opel Tigra
Data actualizării anunțului: 21 Mai 2020, 18:49
0
vizualizări