Condensator, climatizare (818171 VALEO) Citroen,DS,PEUGEOT

422.99 Lei
Condensator, climatizare (818171 VALEO) Citroen,DS,PEUGEOT
Denumire produs: Condensator, climatizare
Grupul de adunare: Sistem aer conditionat
Producator: VALEO
Cod produs: 818171
Folosit si pentru: Citroen, DS, PEUGEOT

Specificatii produs:
Adncimea plasei [mm]: 16
Agent frigorific: R 134a
Greutate [kg]: 3
Grosime [mm]: 16
inaltime [mm]: 524
Latime [mm]: 358
L??imea plasei [mm]: 358
L??imea plasei [mm]: 524
Lungime plas? [mm]: 358
Lungime plas? [mm]: 524
Material: aluminiu

Coduri echivalente:
AKS DASIS 062007N
AKS DASIS 062015N
AKS DASIS 62007N
AKS DASIS 62015N
ASAM 32302
AVA QUALITY COOLING CN5231
AVA QUALITY COOLING CN5231D
AVA QUALITY COOLING CN5240D
AVA QUALITY COOLING CN5283D
AVA QUALITY COOLING CNA5231D
AVA QUALITY COOLING CNA5240D
AVA QUALITY COOLING CNA5283D
BEHR HELLA SERVICE 8FC 351 307-691 [8FC351307691]
BEHR HELLA SERVICE 8FC 351 307-694 [8FC351307694]
BEHR HELLA SERVICE 8FC 351 309-351 [8FC351309351]
BEHR HELLA SERVICE 8FC 351 317-564 [8FC351317564]
BEHR HELLA SERVICE 8FC351317561
BSG BSG 70-525-003 [BSG70525003]
Citroen 6455-CX [6455CX]
Citroen 6455-GH [6455GH]
Citroen 6455-HJ [6455HJ]
Citroen 6455-HK [6455HK]
Citroen 6455-HN [6455HN]
Citroen 6455-HT [6455HT]
Citroen 9807426280
DELPHI TSP0225548
DENSO DCN07008
DS 6455-GH [6455GH]
DS 6455-HJ [6455HJ]
EAN 3276428181714
ERA 667013
FRIGAIR 0803.3023 [08033023]
FRIGAIR 8033023
HC-Cargo 260058
HC-Cargo 260711
HELLA 8FC 351 307-691 [8FC351307691]
HELLA 8FC 351 307-694 [8FC351307694]
HELLA 8FC 351 309-351 [8FC351309351]
HELLA 8FC 351 317-561 [8FC351317561]
HELLA 8FC 351 317-564 [8FC351317564]
INTERMOTOR F4-43196 [F443196]
INTERMOTOR F4-AC1007 [F4AC1007]
JDEUS 707M57
KLAXCAR FRANCE 80051b
KLAXCAR FRANCE 80051z
KLOKKERHOLM 0537305230
KLOKKERHOLM 537305230
KLOKKERHOLM 537305231
MAGNETI MARELLI 350203602000
MAGNETI MARELLI 350203714000
MAGNETI MARELLI 350203721000
MAGNETI MARELLI 350203820000
MAGNETI MARELLI 359003221400
MAHLE AC 554 000S [AC554000S]
MAHLE AC 587 000P [AC587000P]
MAHLE AC 667 000P [AC667000P]
MAHLE AC 667 000S [AC667000S]
MAHLE FILTER AC 554 000P [AC554000P]
MAHLE FILTER AC 554 000S [AC554000S]
MAHLE FILTER AC 587 000P [AC587000P]
MAHLE FILTER AC 667 000P [AC667000P]
MAHLE FILTER AC 667 000S [AC667000S]
MAXGEAR AC807739
MOBILETRON PRS4054
NISSENS 94826
NPS DCN07019
NRF 35610
PEUGEOT 6455-CX [6455CX]
PEUGEOT 6455-GH [6455GH]
PEUGEOT 6455-GL [6455GL]
PEUGEOT 6455-HJ [6455HJ]
PEUGEOT 6455-HK [6455HK]
PEUGEOT 6455-HT [6455HT]
PEUGEOT 9807426280
VALEO 812748
VAN WEZEL 09005231
VAN WEZEL 9005231
VAN WEZEL 9005283
VEMO V22-62-0009 [V22620009]
WAECO 8880400334

Pies? auto compatibil? cu:
Citroen BERLINGO / BERLINGO FIRST microbus (MF_, GJK_, GFK_) 1.6 HDI 92 [11.2009 - 12.2010] (1560ccm, 68Kw, 92HP)
Citroen BERLINGO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (B9) 1.6 BlueHDi 100 [12.2014 - ] (1560ccm, 73Kw, 99HP)
Citroen BERLINGO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (B9) 1.6 BlueHDi 120 [12.2014 - ] (1560ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen BERLINGO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (B9) 1.6 HDi / BlueHDi 75 [07.2010 - ] (1560ccm, 55Kw, 75HP)
Citroen BERLINGO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (B9) 1.6 HDi 115 [07.2010 - ] (1560ccm, 84Kw, 114HP)
Citroen BERLINGO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (B9) 1.6 HDi 75 [04.2008 - ] (1560ccm, 55Kw, 75HP)
Citroen BERLINGO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (B9) 1.6 HDi 90 16V [04.2008 - ] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen BERLINGO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (B9) 1.6 HDi 90 [07.2010 - 12.2017] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen BERLINGO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (B9) 1.6 HDi 90 [07.2010 - ] (1560ccm, 68Kw, 92HP)
Citroen BERLINGO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (B9) 1.6 VTi 95 [07.2010 - ] (1598ccm, 72Kw, 98HP)
Citroen BERLINGO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (B9) 1.6 [04.2008 - ] (1587ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen BERLINGO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (B9) Electric [01.2013 - ] (ccm, 35Kw, 48HP)
Citroen BERLINGO Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? (B9) Electric [01.2013 - ] (ccm, 49Kw, 67HP)
Citroen BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.2 PureTech 110 [02.2016 - ] (1199ccm, 81Kw, 110HP)
Citroen BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 BlueHDi 100 [12.2014 - ] (1560ccm, 73Kw, 99HP)
Citroen BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 BlueHDi 120 [12.2014 - ] (1560ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 110 [04.2008 - ] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 110 [07.2010 - ] (1560ccm, 82Kw, 112HP)
Citroen BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 115 [07.2010 - ] (1560ccm, 84Kw, 114HP)
Citroen BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 75 / BlueHDi 75 [04.2008 - ] (1560ccm, 55Kw, 75HP)
Citroen BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 75 16V [04.2008 - ] (1560ccm, 55Kw, 75HP)
Citroen BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 90 [04.2008 - ] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 90 [07.2010 - ] (1560ccm, 68Kw, 92HP)
Citroen BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 VTi 120 [11.2009 - ] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 VTi 95 [07.2010 - ] (1598ccm, 72Kw, 98HP)
Citroen BERLINGO MULTISPACE (B9) Electric [09.2017 - ] (ccm, 49Kw, 67HP)
Citroen BERLINGO platou / sasiu (B9) 1.6 BlueHDi 100 [12.2014 - ] (1560ccm, 73Kw, 99HP)
Citroen BERLINGO platou / sasiu (B9) 1.6 HDi 90 16V [04.2008 - ] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen BERLINGO platou / sasiu (B9) 1.6 HDi 90 [07.2010 - ] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen C4 cupe (LA_) 1.4 16V [11.2004 - 07.2011] (1360ccm, 65Kw, 88HP)
Citroen C4 cupe (LA_) 1.6 16V [11.2004 - 07.2011] (1587ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen C4 cupe (LA_) 1.6 HDi [11.2004 - 07.2011] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen C4 cupe (LA_) 1.6 HDi [11.2004 - 07.2011] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen C4 cupe (LA_) 1.6 THP 150 [07.2008 - 07.2011] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
Citroen C4 cupe (LA_) 1.6 VTi 120 [07.2008 - 07.2011] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen C4 cupe (LA_) 2.0 16V [11.2004 - 07.2007] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
Citroen C4 cupe (LA_) 2.0 16V [11.2004 - 12.2010] (1997ccm, 130Kw, 177HP)
Citroen C4 cupe (LA_) 2.0 HDi [07.2008 - 07.2011] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen C4 cupe (LA_) 2.0 HDi [11.2004 - 12.2010] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
Citroen C4 cupe (LA_) 2.0 VTR [10.2006 - 12.2007] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) 1.6 16V [07.2008 - 12.2010] (1598ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) 1.6 16V [10.2008 - 08.2013] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) 1.6 HDi 110 [09.2010 - 08.2013] (1560ccm, 82Kw, 112HP)
Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) 1.6 HDi [10.2006 - 06.2011] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) 1.6 THP 155 [09.2010 - 08.2013] (1598ccm, 115Kw, 156HP)
Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) 1.6 VTi 120 [07.2008 - 08.2013] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) 1.8 i 16V [10.2006 - 12.2010] (1749ccm, 92Kw, 125HP)
Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) 2.0 HDi 138 [10.2006 - 12.2013] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) 2.0 HDi 150 [07.2009 - 08.2013] (1997ccm, 110Kw, 150HP)
Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) 2.0 HDi 165 [09.2010 - 08.2013] (1997ccm, 120Kw, 163HP)
Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) 2.0 i 16V [01.2010 - 08.2013] (1997ccm, 105Kw, 143HP)
Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) 2.0 i 16V [10.2006 - 08.2013] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen C4 I (LC_) 1.4 16V [11.2004 - 07.2011] (1360ccm, 65Kw, 88HP)
Citroen C4 I (LC_) 1.6 16V Bio-Flex [09.2007 - 07.2008] (1587ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen C4 I (LC_) 1.6 16V [11.2004 - 07.2011] (1587ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen C4 I (LC_) 1.6 HDi [11.2004 - 07.2011] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen C4 I (LC_) 1.6 HDi [11.2004 - 07.2011] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen C4 I (LC_) 1.6 THP 140 [07.2008 - 07.2011] (1598ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen C4 I (LC_) 1.6 THP 150 [07.2008 - 07.2011] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
Citroen C4 I (LC_) 1.6 VTi 120 [07.2008 - 07.2011] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen C4 I (LC_) 2.0 16V [09.2006 - 07.2009] (1997ccm, 105Kw, 143HP)
Citroen C4 I (LC_) 2.0 16V [11.2004 - 07.2007] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
Citroen C4 I (LC_) 2.0 16V [11.2004 - 07.2011] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen C4 I (LC_) 2.0 HDi [07.2008 - 07.2011] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen C4 I (LC_) 2.0 HDi [11.2004 - 07.2011] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
Citroen C4 I limuzina 1.6 16V [07.2006 - 07.2011] (1587ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen C4 I limuzina 1.6 HDi [07.2006 - 07.2011] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen C4 I limuzina 2.0 16V [07.2006 - 07.2011] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen C4 II (B7) 1.2 THP 110 [02.2015 - 12.2017] (1199ccm, 81Kw, 110HP)
Citroen C4 II (B7) 1.2 THP 130 [04.2014 - ] (1199ccm, 96Kw, 130HP)
Citroen C4 II (B7) 1.4 VTi 95 [11.2009 - ] (1397ccm, 70Kw, 95HP)
Citroen C4 II (B7) 1.6 BlueHDi 100 [07.2014 - ] (1560ccm, 73Kw, 99HP)
Citroen C4 II (B7) 1.6 BlueHDi 115 [08.2014 - ] (1560ccm, 85Kw, 115HP)
Citroen C4 II (B7) 1.6 BlueHDi 120 [02.2015 - ] (1560ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen C4 II (B7) 1.6 HDi 110 [11.2009 - ] (1560ccm, 82Kw, 112HP)
Citroen C4 II (B7) 1.6 HDi 115 [07.2012 - ] (1560ccm, 84Kw, 114HP)
Citroen C4 II (B7) 1.6 HDi 90 [11.2009 - ] (1560ccm, 68Kw, 92HP)
Citroen C4 II (B7) 1.6 THP 155 [11.2009 - 12.2016] (1598ccm, 115Kw, 156HP)
Citroen C4 II (B7) 1.6 VTi 120 LPG [09.2011 - ] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen C4 II (B7) 1.6 VTi 120 [11.2009 - 12.2016] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen C4 II (B7) 2.0 HDi / BlueHDi 150 [11.2009 - ] (1997ccm, 110Kw, 150HP)
Citroen C4 II Caseta/ Hatchback (NC_) 1.6 BlueHDi [02.2015 - ] (1560ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen C4 II Caseta/ Hatchback (NC_) 1.6 BlueHDi [07.2014 - ] (1560ccm, 73Kw, 99HP)
Citroen C4 II Caseta/ Hatchback (NC_) 1.6 HDi [06.2010 - ] (1560ccm, 68Kw, 92HP)
Citroen C4 II Caseta/ Hatchback (NC_) 1.6 HDi [11.2009 - ] (1560ccm, 82Kw, 111HP)
Citroen C4 Picasso I microbus (UD_) 1.6 16V [07.2008 - 08.2013] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
Citroen C4 Picasso I microbus (UD_) 1.6 HDi 110 [09.2010 - 08.2013] (1560ccm, 82Kw, 112HP)
Citroen C4 Picasso I microbus (UD_) 1.6 HDi [02.2007 - 08.2013] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen C4 Picasso I microbus (UD_) 1.6 THP 140 [07.2008 - 08.2013] (1598ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen C4 Picasso I microbus (UD_) 1.6 THP 155 [09.2010 - 08.2013] (1598ccm, 115Kw, 156HP)
Citroen C4 Picasso I microbus (UD_) 1.6 VTi 120 [07.2008 - 08.2013] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen C4 Picasso I microbus (UD_) 1.8 Bifuel [01.2009 - 10.2012] (1749ccm, 92Kw, 125HP)
Citroen C4 Picasso I microbus (UD_) 1.8 i 16V [02.2007 - 12.2011] (1749ccm, 92Kw, 125HP)
Citroen C4 Picasso I microbus (UD_) 2.0 HDi 138 [10.2006 - 08.2013] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
Citroen C4 Picasso I microbus (UD_) 2.0 HDi 150 [07.2009 - 08.2013] (1997ccm, 110Kw, 150HP)
Citroen C4 Picasso I microbus (UD_) 2.0 HDi 165 [09.2010 - 08.2013] (1997ccm, 120Kw, 163HP)
Citroen C4 Picasso I microbus (UD_) 2.0 i 16V [09.2007 - 08.2013] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen C5 III (RD_) 2.0 HDi 150 / BlueHDi 150 [04.2009 - ] (1997ccm, 110Kw, 150HP)
Citroen C5 III (RD_) 2.0 HDi 180 [03.2015 - ] (1997ccm, 133Kw, 181HP)
Citroen C5 III Break (RW_) 2.0 HDi 150 / BlueHDi 150 [04.2009 - ] (1997ccm, 110Kw, 150HP)
Citroen C5 III Break (RW_) 2.0 HDi 180 [03.2015 - ] (1997ccm, 133Kw, 181HP)
Citroen DS4 1.2 THP 130 [07.2014 - 07.2015] (1199ccm, 96Kw, 130HP)
Citroen DS4 1.6 BlueHDi 115 [07.2014 - 07.2015] (1560ccm, 85Kw, 115HP)
Citroen DS4 1.6 BlueHDi 120 [07.2014 - 07.2015] (1560ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen DS4 1.6 HDi 110 [04.2011 - 07.2015] (1560ccm, 82Kw, 112HP)
Citroen DS4 1.6 HDi 115 [08.2012 - 07.2015] (1560ccm, 84Kw, 114HP)
Citroen DS4 1.6 HDi 90 [05.2011 - 07.2015] (1560ccm, 68Kw, 92HP)
Citroen DS4 1.6 THP 155 [04.2011 - 07.2015] (1598ccm, 115Kw, 156HP)
Citroen DS4 1.6 THP 160 [04.2012 - 07.2015] (1598ccm, 120Kw, 163HP)
Citroen DS4 1.6 THP 165 [01.2012 - 07.2015] (1598ccm, 121Kw, 165HP)
Citroen DS4 1.6 THP 200 [04.2011 - 07.2015] (1598ccm, 147Kw, 200HP)
Citroen DS4 1.6 VTi 120 [04.2011 - 07.2015] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen DS4 2.0 BlueHDi 150 [07.2014 - 07.2015] (1997ccm, 110Kw, 150HP)
Citroen DS4 2.0 BlueHDi 180 [07.2014 - 07.2015] (1997ccm, 133Kw, 180HP)
Citroen DS4 2.0 HDi / BlueHDi 135 [09.2011 - 07.2015] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
Citroen DS4 2.0 HDi 165 [04.2011 - 07.2015] (1997ccm, 120Kw, 163HP)
Citroen DS5 1.6 BlueHDi 120 [07.2014 - 07.2015] (1560ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen DS5 1.6 HDi 110 [11.2011 - 07.2015] (1560ccm, 82Kw, 112HP)
Citroen DS5 1.6 HDi 115 [06.2012 - 07.2015] (1560ccm, 84Kw, 114HP)
Citroen DS5 1.6 HDi [11.2013 - 07.2015] (1560ccm, 85Kw, 115HP)
Citroen DS5 1.6 THP 155 [11.2011 - 07.2015] (1598ccm, 115Kw, 156HP)
Citroen DS5 1.6 THP 200 [11.2011 - 07.2015] (1598ccm, 147Kw, 200HP)
Citroen DS5 2.0 BlueHDi 150 [07.2014 - 07.2015] (1997ccm, 110Kw, 150HP)
Citroen DS5 2.0 BlueHDi 180 [08.2013 - 07.2015] (1997ccm, 133Kw, 180HP)
Citroen DS5 2.0 HDi 135 [11.2011 - 07.2015] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
Citroen DS5 2.0 HDi 165 Hybrid4 4x4 [12.2011 - 07.2015] (1997ccm, 120Kw, 163HP)
Citroen DS5 2.0 HDi 165 [11.2011 - 07.2015] (1997ccm, 120Kw, 163HP)
DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.2 THP 130 (NXHNYM) [07.2015 - 12.2018] (1199ccm, 96Kw, 130HP)
DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 BlueHDi 100 [04.2016 - 12.2018] (1560ccm, 73Kw, 99HP)
DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 BlueHDi 115 [07.2015 - 12.2018] (1560ccm, 85Kw, 116HP)
DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 BlueHDi 120 [07.2015 - 12.2018] (1560ccm, 88Kw, 120HP)
DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 THP 160 [07.2015 - 12.2018] (1598ccm, 120Kw, 163HP)
DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 THP 165 [07.2015 - 12.2018] (1598ccm, 121Kw, 165HP)
DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 THP 210 [07.2015 - 12.2018] (1598ccm, 155Kw, 210HP)
DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 2.0 BlueHDi 150 [07.2015 - 12.2018] (1997ccm, 110Kw, 150HP)
DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 2.0 BlueHDi 180 [07.2015 - 12.2018] (1997ccm, 133Kw, 180HP)
DS DS 5 1.6 BlueHDi 115 [06.2015 - 12.2018] (1560ccm, 85Kw, 116HP)
DS DS 5 1.6 BlueHDi 120 [06.2015 - 12.2018] (1560ccm, 88Kw, 120HP)
DS DS 5 1.6 THP 165 [07.2015 - 12.2018] (1598ccm, 121Kw, 165HP)
DS DS 5 1.6 THP 210 [04.2015 - 12.2018] (1598ccm, 155Kw, 210HP)
DS DS 5 2.0 BlueHDi 135 [06.2015 - 12.2018] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
DS DS 5 2.0 BlueHDi 150 [04.2015 - 12.2018] (1997ccm, 110Kw, 150HP)
DS DS 5 2.0 BlueHDi 180 [04.2015 - 12.2018] (1997ccm, 133Kw, 180HP)
DS DS 5 2.0 Hybrid4 4x4 [04.2015 - 12.2018] (1997ccm, 120Kw, 163HP)
PEUGEOT 3008 microbus (0U_) 1.2 [01.2015 - 08.2016] (1199ccm, 96Kw, 131HP)
PEUGEOT 3008 microbus (0U_) 1.6 BlueHDi 120 [05.2014 - 08.2016] (1560ccm, 88Kw, 120HP)
PEUGEOT 3008 microbus (0U_) 1.6 Griffe Turbo [05.2014 - 08.2016] (1598ccm, 121Kw, 165HP)
PEUGEOT 3008 microbus (0U_) 1.6 HDi 115 / BlueHDi 115 [02.2013 - 08.2016] (1560ccm, 85Kw, 116HP)
PEUGEOT 3008 microbus (0U_) 1.6 HDi [03.2013 - 08.2016] (1560ccm, 84Kw, 114HP)
PEUGEOT 3008 microbus (0U_) 1.6 HDi [06.2009 - 08.2016] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
PEUGEOT 3008 microbus (0U_) 1.6 HDi [12.2009 - 08.2016] (1560ccm, 82Kw, 112HP)
PEUGEOT 3008 microbus (0U_) 1.6 THP [06.2009 - 08.2016] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
PEUGEOT 3008 microbus (0U_) 1.6 THP [06.2009 - 08.2016] (1598ccm, 115Kw, 156HP)
PEUGEOT 3008 microbus (0U_) 1.6 VTi [06.2009 - 08.2016] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
PEUGEOT 3008 microbus (0U_) 2.0 HDi 150 / BlueHDi 150 [06.2009 - 08.2016] (1997ccm, 110Kw, 150HP)
PEUGEOT 3008 microbus (0U_) 2.0 HDi Hybrid4 (0URHCA) [02.2011 - 08.2016] (1997ccm, 147Kw, 200HP)
PEUGEOT 3008 microbus (0U_) 2.0 HDi Hybrid4 [02.2011 - 08.2016] (1997ccm, 120Kw, 163HP)
PEUGEOT 3008 microbus (0U_) 2.0 HDi [06.2009 - 08.2016] (1997ccm, 120Kw, 163HP)
PEUGEOT 3008 microbus (0U_) 2.0 HDi [09.2011 - 08.2016] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.4 16V [11.2003 - 07.2007] (1360ccm, 65Kw, 88HP)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.4 HDi [10.2001 - 06.2005] (1398ccm, 50Kw, 68HP)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 16V [08.2000 - 11.2007] (1587ccm, 80Kw, 109HP)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 HDi 110 [02.2004 - 03.2009] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 HDi [04.2005 - 03.2009] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V [03.2005 - 11.2007] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V [06.2005 - 11.2007] (1997ccm, 130Kw, 177HP)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V [08.2000 - 06.2005] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 110 [08.2000 - 03.2007] (1997ccm, 79Kw, 107HP)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 135 [10.2003 - 11.2007] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 90 [08.2000 - 03.2007] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.4 16V [11.2003 - 07.2007] (1360ccm, 65Kw, 88HP)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.4 HDi [03.2002 - 06.2005] (1398ccm, 50Kw, 68HP)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 16V [03.2002 - 04.2008] (1587ccm, 80Kw, 109HP)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 HDi 110 [02.2004 - 04.2008] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 HDi [04.2005 - 04.2008] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 16V [03.2005 - 04.2008] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDI 110 [03.2002 - 12.2009] (1997ccm, 79Kw, 107HP)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDi 135 [02.2004 - 04.2008] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDI 90 [03.2002 - 04.2008] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 [03.2002 - 06.2005] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
PEUGEOT 307 CC (3B) 1.6 16V [03.2003 - 04.2009] (1587ccm, 80Kw, 110HP)
PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V [10.2003 - 04.2009] (1997ccm, 130Kw, 177HP)
PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V [10.2003 - 06.2005] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V [12.2004 - 04.2009] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 HDi 135 [06.2005 - 04.2009] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 16V [03.2002 - 04.2008] (1587ccm, 80Kw, 109HP)
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 HDI 110 [11.2003 - 12.2007] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 HDI 90 [04.2005 - 04.2008] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 16V [03.2002 - 06.2005] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 16V [03.2005 - 04.2008] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDI 110 [03.2002 - 12.2009] (1997ccm, 79Kw, 107HP)
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDi 135 [02.2004 - 04.2008] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDI 90 [03.2002 - 04.2008] (1997ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT 308 CC (4B_) 1.6 16V [06.2009 - 12.2014] (1598ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT 308 CC (4B_) 1.6 16V [06.2009 - 12.2014] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
PEUGEOT 308 CC (4B_) 1.6 16V [06.2009 - 12.2014] (1598ccm, 115Kw, 156HP)
PEUGEOT 308 CC (4B_) 1.6 16V [06.2009 - 12.2014] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
PEUGEOT 308 CC (4B_) 1.6 HDi [03.2013 - 12.2014] (1560ccm, 84Kw, 114HP)
PEUGEOT 308 CC (4B_) 1.6 HDi [06.2009 - 12.2014] (1560ccm, 82Kw, 112HP)
PEUGEOT 308 CC (4B_) 1.6 THP [10.2010 - 12.2014] (1598ccm, 147Kw, 200HP)
PEUGEOT 308 CC (4B_) 2.0 HDi [04.2009 - 12.2012] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT 308 CC (4B_) 2.0 HDi [04.2009 - 12.2014] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
PEUGEOT 308 CC (4B_) 2.0 HDi [06.2009 - 12.2014] (1997ccm, 120Kw, 163HP)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.4 16V [09.2007 - 10.2014] (1397ccm, 70Kw, 95HP)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.4 16V [12.2009 - 10.2014] (1397ccm, 72Kw, 98HP)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 16V [03.2008 - 10.2014] (1598ccm, 128Kw, 174HP)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 16V [09.2007 - 10.2014] (1598ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 16V [09.2007 - 10.2014] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 16V [09.2007 - 10.2014] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 GTi [07.2010 - 10.2014] (1598ccm, 147Kw, 200HP)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 HDi [03.2013 - 10.2014] (1560ccm, 84Kw, 114HP)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 HDi [09.2007 - 10.2014] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 HDi [09.2007 - 10.2014] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 HDi [11.2009 - 10.2014] (1560ccm, 68Kw, 92HP)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 HDi [12.2009 - 10.2014] (1560ccm, 82Kw, 112HP)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 THP 16V [10.2009 - 10.2014] (1598ccm, 115Kw, 156HP)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 2.0 HDi [04.2012 - 10.2014] (1997ccm, 120Kw, 163HP)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 2.0 HDi [07.2010 - 12.2012] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 2.0 HDi [09.2007 - 10.2014] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 2.0 HDi [10.2011 - 10.2014] (1997ccm, 110Kw, 150HP)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.4 16V [09.2007 - 10.2014] (1397ccm, 70Kw, 95HP)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.4 16V [12.2009 - 10.2014] (1397ccm, 72Kw, 98HP)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 16V [03.2008 - 10.2014] (1598ccm, 128Kw, 174HP)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 16V [09.2007 - 10.2014] (1598ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 16V [09.2007 - 10.2014] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 16V [09.2007 - 10.2014] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 HDi [03.2013 - 10.2014] (1560ccm, 84Kw, 114HP)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 HDi [09.2007 - 10.2014] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 HDi [09.2007 - 10.2014] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 HDi [11.2009 - 10.2014] (1560ccm, 68Kw, 92HP)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 HDi [12.2009 - 10.2014] (1560ccm, 82Kw, 112HP)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 THP 16V [10.2009 - 10.2014] (1598ccm, 115Kw, 156HP)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 HDi [04.2011 - 10.2014] (1997ccm, 110Kw, 150HP)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 HDi [06.2009 - 10.2014] (1997ccm, 120Kw, 163HP)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 HDi [09.2007 - 10.2014] (1997ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 HDi [09.2007 - 12.2012] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
PEUGEOT 308 SW I caroserie inchisa/combi (4E_) 1.6 HDi [01.2008 - 12.2011] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.2 [01.2015 - 03.2017] (1199ccm, 96Kw, 131HP)
PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 16V [09.2009 - 03.2017] (1598ccm, 115Kw, 156HP)
PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 16V [09.2009 - 03.2017] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 BlueHDi 120 [05.2014 - 03.2017] (1560ccm, 88Kw, 120HP)
PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 HDi [03.2013 - 03.2017] (1560ccm, 84Kw, 114HP)
PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 HDi [08.2010 - 03.2017] (1560ccm, 82Kw, 112HP)
PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 HDi [09.2009 - 03.2017] (1560ccm, 80Kw, 110HP)
PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 THP 163 [02.2012 - 03.2017] (1598ccm, 120Kw, 163HP)
PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 THP 165 [02.2012 - 03.2017] (1598ccm, 121Kw, 165HP)
PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 2.0 HDi 136 / BlueHDi 136 [02.2012 - 03.2017] (1997ccm, 100Kw, 136HP)
PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 2.0 HDi 150 / BlueHDi 150 [06.2009 - 03.2017] (1997ccm, 110Kw, 150HP)
PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 2.0 HDi [09.2009 - 03.2017] (1997ccm, 120Kw, 163HP)
PEUGEOT GRAND RAID 1.2 THP [02.2016 - ] (1199ccm, 81Kw, 110HP)
PEUGEOT GRAND RAID 1.6 BlueHDi 100 [12.2014 - ] (1560ccm, 73Kw, 100HP)
PEUGEOT GRAND RAID 1.6 BlueHDi 120 [12.2014 - ] (1560ccm, 88Kw, 120HP)
PEUGEOT GRAND RAID 1.6 HDi / BlueHDi 75 [06.2008 - 12.2018] (1560ccm, 55Kw, 75HP)
PEUGEOT GRAND RAID 1.6 HDi 16V [04.2008 - ] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT GRAND RAID 1.6 HDi 90 [04.2010 - ] (1560ccm, 68Kw, 92HP)
PEUGEOT GRAND RAID 1.6 HDi [03.2013 - ] (1560ccm, 84Kw, 114HP)
PEUGEOT GRAND RAID 1.6 HDi [04.2008 - ] (1560ccm, 80Kw, 109HP)
PEUGEOT GRAND RAID 1.6 HDi [08.2010 - ] (1560ccm, 82Kw, 112HP)
PEUGEOT GRAND RAID 1.6 VTi [08.2010 - ] (1598ccm, 72Kw, 98HP)
PEUGEOT GRAND RAID 1.6 VTi [09.2009 - 04.2016] (1598ccm, 88Kw, 120HP)
PEUGEOT GRAND RAID Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.6 BlueHDi 100 [04.2015 - ] (1560ccm, 73Kw, 100HP)
PEUGEOT GRAND RAID Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.6 BlueHDi 120 [04.2015 - ] (1560ccm, 88Kw, 120HP)
PEUGEOT GRAND RAID Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.6 HDi / BlueHDi 75 [07.2011 - ] (1560ccm, 55Kw, 75HP)
PEUGEOT GRAND RAID Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.6 HDi 16V [04.2008 - ] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT GRAND RAID Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.6 HDi [03.2013 - ] (1560ccm, 84Kw, 114HP)
PEUGEOT GRAND RAID Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.6 HDi [04.2008 - ] (1560ccm, 55Kw, 75HP)
PEUGEOT GRAND RAID Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.6 HDi [12.2011 - ] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT GRAND RAID Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? 1.6 [11.2010 - ] (1598ccm, 72Kw, 98HP)
PEUGEOT GRAND RAID Autoutilitar?/limuzin? spa?ioas? lectrique [06.2013 - ] (ccm, 49Kw, 67HP)
PEUGEOT PARTNER platou / sasiu 1.6 HDi 16V [01.2009 - ] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT PARTNER platou / sasiu 1.6 HDi [03.2013 - ] (1560ccm, 66Kw, 90HP)
PEUGEOT RCZ 1.6 16V [01.2011 - 12.2015] (1598ccm, 121Kw, 165HP)
PEUGEOT RCZ 1.6 16V [03.2010 - 12.2015] (1598ccm, 115Kw, 156HP)
PEUGEOT RCZ 1.6 THP 150 [03.2011 - 12.2015] (1598ccm, 110Kw, 150HP)
PEUGEOT RCZ 2.0 HDi [03.2010 - 12.2015] (1997ccm, 120Kw, 163HP)
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!
Piesă auto compatibilă cu:
Citroen Berlingo
Citroen Berlingo II
Citroen C4
Citroen C4 II
Citroen C4 Picasso
Citroen C4 Picasso II
Citroen C5
Citroen C5 II
Citroen CX
Citroen DS
Citroen DS4
Citroen DS5
Citroen Grand C4 Picasso
Peugeot 3008
Peugeot 307
Peugeot 307 sw
Peugeot 308
Peugeot 5008
Peugeot Partner
Peugeot RCZ
Data actualizării anunțului: 20 Ian 2023, 05:41
0
vizualizări