Radiator ulei, ulei motor (31339 NRF) NISSAN,OPEL,RENAULT,VAUXHALL

393.61 Lei
Radiator ulei, ulei motor (31339 NRF) NISSAN,OPEL,RENAULT,VAUXHALL
Radiator ulei, ulei motor (31339 NRF) NISSAN,OPEL,RENAULT,VAUXHALL
Denumire produs: Radiator ulei, ulei motor
Grupul de adunare: Lubrifiere
Producator: NRF
Cod produs: 31339
Folosit si pentru: NISSAN, OPEL, RENAULT, VAUXHALL

Specificatii produs:
Calitate/Clasa: Easy Fit
Grosime [mm]: 57
inaltime [mm]: 139
Latime [mm]: 69
Material: aluminiu
Tip racire: racit cu apa

Coduri echivalente:
AKS DASIS 186014N
AVA QUALITY COOLING RT3631
EAN 8718042183675
JDEUS M4231220
JDEUS M4231221
NISSAN 1520000Q0A
NISSAN 1520000Q0E
NISSAN 1520000Q0F
NISSENS 90921
NISSENS 90924
NRF 31751
OPEL 4418582
OPEL 4431213
OPEL 4435957
OPEL 93161663
OPEL 93194224
OPEL 93198555
RENAULT 8200507878
RENAULT 8200781898
RENAULT 8200797762
THERMOTEC D4R008TT
THERMOTEC D4R009TT
VAUXHALL 93161663
VAUXHALL 93198555

Pies? auto compatibil? cu:
NISSAN DUALIS I (J10, NJ10, JJ10E) 2.0 dCi tractiune integrala [02.2007 - 12.2013] (1995ccm, 110Kw, 150HP)
NISSAN DUALIS I (J10, NJ10, JJ10E) 2.0 dCi [02.2007 - 12.2013] (1995ccm, 110Kw, 150HP)
NISSAN PRIMASTAR bus (X83) dCi 120 [09.2006 - ] (1995ccm, 84Kw, 114HP)
NISSAN PRIMASTAR bus (X83) dCi 90 [09.2006 - ] (1995ccm, 66Kw, 90HP)
NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) 2.0 dCi 115 [09.2006 - ] (1995ccm, 84Kw, 114HP)
NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) 2.0 dCi 90 [09.2006 - ] (1995ccm, 66Kw, 90HP)
NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I VAN (J10, JJ10E) 2.0 dCi tractiune integrala [03.2013 - 04.2014] (1995ccm, 110Kw, 150HP)
NISSAN X-TRAIL (T31) 2.0 dCi 4x4 [06.2007 - 11.2013] (1995ccm, 110Kw, 150HP)
NISSAN X-TRAIL (T31) 2.0 dCi 4x4 [06.2007 - 11.2013] (1995ccm, 127Kw, 173HP)
NISSAN X-TRAIL (T31) 2.0 dCi 4x4 [10.2009 - 11.2013] (1995ccm, 130Kw, 177HP)
NISSAN X-TRAIL VAN (T31) dCi 4x4 [01.2013 - 02.2014] (1995ccm, 110Kw, 150HP)
NISSAN X-TRAIL VAN (T31) dCi 4x4 [03.2013 - 02.2014] (1995ccm, 127Kw, 173HP)
OPEL VIVARO A bus (X83) 2.0 CDTI (F7, J7, A07) [08.2006 - 07.2014] (1995ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL VIVARO A bus (X83) 2.0 CDTI (F7, J7, A07) [08.2006 - 07.2014] (1995ccm, 84Kw, 114HP)
OPEL VIVARO A caroserie (X83) 2.0 CDTI (F7) [08.2006 - 07.2014] (1995ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL VIVARO A caroserie (X83) 2.0 CDTI (F7) [08.2006 - 07.2014] (1995ccm, 84Kw, 114HP)
OPEL VIVARO A platou / sasiu (X83) 2.0 CDTI [01.2006 - 07.2014] (1995ccm, 66Kw, 90HP)
OPEL VIVARO A platou / sasiu (X83) 2.0 CDTI [08.2006 - 07.2014] (1995ccm, 84Kw, 114HP)
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 dCi (JK01, JK02, JK1J, JK1K, JK1H) [01.2006 - ] (1995ccm, 110Kw, 150HP)
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 dCi (JK02, JK03) [01.2006 - ] (1995ccm, 96Kw, 131HP)
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 dCi (JK03, JK04, JK1C, JK1G, JK1J, JK1K) [01.2006 - ] (1995ccm, 127Kw, 173HP)
RENAULT GRAN TOUR III Grandtour (KZ0/1) 2.0 dCi (KZ0L) [04.2009 - ] (1995ccm, 118Kw, 160HP)
RENAULT GRAN TOUR III Grandtour (KZ0/1) 2.0 dCi (KZ0Y) [10.2010 - ] (1995ccm, 110Kw, 150HP)
RENAULT GRAN TOUR III Grandtour (KZ0/1) 2.0 dCi [07.2012 - ] (1995ccm, 120Kw, 163HP)
RENAULT GRAND Scenic II (JM0/1_) 2.0 dCi (JM1K) [09.2005 - 11.2008] (1995ccm, 110Kw, 150HP)
RENAULT GRAND Scenic III (JZ0/1_) 2.0 dCi (JZ0L) [04.2009 - ] (1995ccm, 118Kw, 160HP)
RENAULT GRAND Scenic III (JZ0/1_) 2.0 dCi (JZ0Y) [02.2009 - ] (1995ccm, 110Kw, 150HP)
RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.0 dCi (HY0K) [09.2008 - ] (1995ccm, 110Kw, 150HP)
RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.0 dCi 4x4 (HY0B) [09.2008 - ] (1995ccm, 127Kw, 173HP)
RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.0 dCi 4x4 (HY0K) [09.2008 - ] (1995ccm, 110Kw, 150HP)
RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.0 dCi 4x4 [09.2008 - 03.2013] (1995ccm, 130Kw, 177HP)
RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.0 dCi [07.2013 - ] (1995ccm, 127Kw, 173HP)
RENAULT LAGUNA cupe (DT0/1) 2.0 dCi (DT01, DT08, DT09, DT0K, DT12, DT1C, DT1D, DT1M,... [09.2008 - 12.2015] (1995ccm, 110Kw, 150HP)
RENAULT LAGUNA cupe (DT0/1) 2.0 dCi (DT0M, DT0N, DT0S, DT19, DT1F) [09.2008 - 12.2015] (1995ccm, 127Kw, 173HP)
RENAULT LAGUNA cupe (DT0/1) 2.0 dCi GT (DT11, DT1E, DT1N) [09.2008 - 12.2015] (1995ccm, 131Kw, 178HP)
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 dCi (BG14, BG1S) [01.2006 - 08.2007] (1995ccm, 127Kw, 173HP)
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 dCi (BG1T) [08.2005 - 08.2006] (1995ccm, 110Kw, 150HP)
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 dCi (KG1S) [01.2006 - 12.2007] (1995ccm, 127Kw, 173HP)
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 dCi (KG1T) [08.2005 - 08.2006] (1995ccm, 110Kw, 150HP)
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi (BT01, BT08, BT09, BT0E, BT0K, BT12, BT1C, BT1D,... [10.2007 - 12.2015] (1995ccm, 110Kw, 150HP)
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi (BT07, BT0J, BT14, BT1A, BT1S) [10.2007 - 12.2015] (1995ccm, 96Kw, 131HP)
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi (BT0M, BT0N, BT0S, BT19, BT1F) [01.2008 - 12.2015] (1995ccm, 127Kw, 173HP)
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi GT (BT11, BT1E, BT1N) [03.2008 - 12.2015] (1995ccm, 131Kw, 178HP)
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi (KT01, KT08, KT09, KT0K, KT12, KT1D, KT1W) [10.2007 - 12.2015] (1995ccm, 110Kw, 150HP)
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi (KT07, KT0J, KT14, KT1A, KT1S) [10.2007 - 12.2015] (1995ccm, 96Kw, 131HP)
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi (KT0M, KT0N, KT0S, KT19, KT1F) [01.2008 - 12.2015] (1995ccm, 127Kw, 173HP)
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi GT (KT11, KT1E, KT1N) [03.2008 - 12.2015] (1995ccm, 131Kw, 178HP)
RENAULT LATITUDE (L70_) 2.0 dCi 130 [12.2013 - ] (1995ccm, 96Kw, 131HP)
RENAULT LATITUDE (L70_) 2.0 dCi 150 (L70H) [02.2011 - ] (1995ccm, 110Kw, 150HP)
RENAULT LATITUDE (L70_) 2.0 dCi 175 (L70Y) [05.2011 - ] (1995ccm, 127Kw, 173HP)
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 2.0 dCi (EZ0L) [06.2010 - ] (1995ccm, 118Kw, 160HP)
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 dCi (BM1K, CM1K) [09.2005 - 02.2008] (1995ccm, 110Kw, 150HP)
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 dCi [01.2007 - 02.2008] (1995ccm, 127Kw, 173HP)
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 2.0 dCi [09.2005 - 07.2009] (1995ccm, 110Kw, 150HP)
RENAULT MEGANE II Coup-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 dCi [09.2005 - 03.2009] (1995ccm, 110Kw, 150HP)
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 2.0 dCi [09.2005 - ] (1995ccm, 110Kw, 150HP)
RENAULT MEGANE III cupe (DZ0/1_) 2.0 dCi (DZ0L) [04.2009 - 08.2015] (1995ccm, 118Kw, 160HP)
RENAULT MEGANE III cupe (DZ0/1_) 2.0 dCi (DZ0Y) [04.2009 - ] (1995ccm, 110Kw, 150HP)
RENAULT MEGANE III cupe (DZ0/1_) 2.0 dCi [07.2012 - ] (1995ccm, 120Kw, 163HP)
RENAULT MEGANE III hatchback (BZ0/1_, B3_) 2.0 dCi (BZ0L) [04.2009 - 08.2015] (1995ccm, 118Kw, 160HP)
RENAULT MEGANE III hatchback (BZ0/1_, B3_) 2.0 dCi (BZ0Y) [10.2010 - ] (1995ccm, 110Kw, 150HP)
RENAULT MEGANE III hatchback (BZ0/1_, B3_) 2.0 dCi [07.2012 - ] (1995ccm, 120Kw, 163HP)
RENAULT Scenic II (JM0/1_) 2.0 dCi (JM1K) [09.2005 - 11.2008] (1995ccm, 110Kw, 150HP)
RENAULT Scenic III (JZ0/1_) 2.0 dCi (JZ0L) [04.2009 - ] (1995ccm, 118Kw, 160HP)
RENAULT Scenic III (JZ0/1_) 2.0 dCi (JZ0Y, JZ26) [02.2009 - ] (1995ccm, 110Kw, 150HP)
RENAULT TRAFIC caroserie (FL) 2.0 dCi 115 (FL01, FL0U) [08.2006 - ] (1995ccm, 84Kw, 114HP)
RENAULT TRAFIC caroserie (FL) 2.0 dCi 90 (FL0H) [08.2006 - ] (1995ccm, 66Kw, 90HP)
RENAULT TRAFIC II bus (JL) 2.0 dCi 115 [08.2006 - ] (1995ccm, 84Kw, 114HP)
RENAULT TRAFIC II bus (JL) 2.0 dCi 90 [08.2006 - ] (1995ccm, 66Kw, 90HP)
RENAULT TRAFIC II platou / sasiu (EL) 2.0 dCi 115 (EL0H) [08.2006 - ] (1995ccm, 84Kw, 114HP)
RENAULT TRAFIC II platou / sasiu (EL) 2.0 dCi 90 (EL0H) [08.2006 - ] (1995ccm, 66Kw, 90HP)
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 dCi (BJ03) [08.2005 - ] (1995ccm, 110Kw, 150HP)
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 dCi (BJ03, BJ0B) [01.2006 - ] (1995ccm, 127Kw, 173HP)
VAUXHALL VIVARO A bus (X83) 2.0 CDTI [01.2006 - 07.2014] (1995ccm, 66Kw, 90HP)
VAUXHALL VIVARO A bus (X83) 2.0 CDTI [08.2006 - 07.2014] (1995ccm, 84Kw, 114HP)
VAUXHALL VIVARO A caroserie (X83) 2.0 CDTI [01.2006 - 07.2014] (1995ccm, 66Kw, 90HP)
VAUXHALL VIVARO A caroserie (X83) 2.0 CDTI [08.2006 - 07.2014] (1995ccm, 84Kw, 114HP)
VAUXHALL VIVARO A platou / sasiu (X83) 2.0 CDTI [01.2006 - 07.2014] (1995ccm, 66Kw, 90HP)
VAUXHALL VIVARO A platou / sasiu (X83) 2.0 CDTI [08.2006 - 07.2014] (1995ccm, 84Kw, 114HP)
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!

Produsele comercializate sunt noi aftermarket, pe cod de producător.
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Nissan Primastar
Nissan Qashqai
Nissan X-Trail
Opel GT
Opel Vivaro
Renault Espace
Renault Espace IV
Renault Grand Espace
Renault Grand Scenic
Renault Koleos
Renault Koleos II
Renault Laguna
Renault Laguna II
Renault Latitude
Renault Megane
Renault Megane II
Renault Megane IV
Renault Scenic
Renault Scenic II
Renault Scenic IV
Renault Trafic
Renault Vel Satis
Data actualizării anunțului: 11 Iul 2024, 05:35
1
vizualizări