Set reparatie, etrier punte fata (D41581C AUT) Citroen,FIAT,PEUGEOT

91.66 Lei
Set reparatie, etrier punte fata (D41581C AUT) Citroen,FIAT,PEUGEOT
Pozi?ia de montare: punte fata
Denumire produs: Set reparatie, etrier
Grupul de adunare: Instala?ie de franare
Producator: AUT
Cod produs: D41581C
Folosit si pentru: Citroen, FIAT, PEUGEOT

Specificatii produs:
Diametru [mm]: 44
Diametru [mm]: 48
Partea de montare: punte fata
Set complet:
Sistem de franare: BREMBO
Tip etrier frana: etrier (2 pistoane)

Coduri echivalente:
Abs. 522421
Abs. 522422
Abs. 630011
Abs. 630012
Abs. 630021
Abs. 630022
Abs. 721161
Abs. 721162
BENDIX 694635B
BENDIX 694636B
BOSCH 0 986 134 016 [0986134016]
BOSCH 0 986 134 301 [0986134301]
BOSCH 0 986 135 016 [0986135016]
BOSCH 0 986 135 301 [0986135301]
BOSCH 0 986 473 995 [0986473995]
BOSCH 0 986 474 995 [0986474995]
BREMBO F 61 178 [F61178]
BREMBO F 61 179 [F61179]
BREMBO F 61 180 [F61180]
BREMBO F 61 181 [F61181]
BREMBO F 61 230 [F61230]
BREMBO F 61 231 [F61231]
BUDWEG CALIPER 343218
BUDWEG CALIPER 343219
BUDWEG CALIPER 343220
BUDWEG CALIPER 343221
BUDWEG CALIPER 343910
BUDWEG CALIPER 343911
CARDONE 384268
CARDONE 384269
CARDONE 384722
CARDONE 384723
Citroen 16 073 768 80 [1607376880]
Citroen 16 073 769 80 [1607376980]
Citroen 16 073 778 80 [1607377880]
Citroen 16 073 779 80 [1607377980]
Citroen 16 078 760 80 [1607876080]
Citroen 4401 E4 [4401E4]
Citroen 4401 E5 [4401E5]
Citroen 4401 E6 [4401E6]
Citroen 4401 E7 [4401E7]
Citroen 4401 H6 [4401H6]
Citroen 4401 H7 [4401H7]
Citroen 4401 J6 [4401J6]
Citroen 4401 J7 [4401J7]
Citroen 4401 L6 [4401L6]
Citroen 4401 L7 [4401L7]
Citroen 4401 L8 [4401L8]
Citroen 4401 L9 [4401L9]
Citroen 44010000
Citroen 440100000
Citroen 4401000000
Citroen 44010000000
Citroen 4401F7
Citroen 4401H8
Citroen 4401H9
DELCO REMY DC83218
DELCO REMY DC83219
DELCO REMY DC83220
DELCO REMY DC83221
DRI 31.3541.0010 [3135410010]
DRI 31.5741.0010 [3157410010]
DRI 32.3541.0010 [3235410010]
DRI 32.5741.0010 [3257410010]
EAN 8430320111322
ERT 401659
FIAT / LANCIA 51885201
FIAT / LANCIA 71769990
FIAT / LANCIA 71793156
FIAT / LANCIA 71793157
FIAT / LANCIA 71793158
FIAT / LANCIA 71793159
FIAT / LANCIA 71793160
FIAT / LANCIA 71793161
FIAT / LANCIA 735289101
FIAT / LANCIA 735289102
FIAT / LANCIA 735289103
FIAT / LANCIA 735289104
FIAT / LANCIA 735353858
FIAT / LANCIA 735353859
FIAT / LANCIA 735361976
FIAT / LANCIA 735361977
FIAT / LANCIA 735361978
FIAT / LANCIA 735361979
FIAT / LANCIA 77362697
FIAT / LANCIA 77362698
FIAT / LANCIA 77362702
FIAT / LANCIA 77362703
FIAT / LANCIA 77364042
FIAT / LANCIA 77364043
FIAT / LANCIA 77364454
FIAT / LANCIA 77364455
FIAT / LANCIA 77364456
FIAT / LANCIA 77364457
FIAT / LANCIA 77365978
FIAT / LANCIA 775353858
FIAT / LANCIA 9949413
FIAT / LANCIA 9949414
FIAT / LANCIA 9949415
FIAT / LANCIA 9949416
FRENKIT 244905
FTE RX449801A0
FTE RX449802A0
FTE RX449803A0
FTE RX449804A0
FTE RX449825A0
FTE RX449826A0
HELLA PAGID 8AC 355 385-891 [8AC355385891]
HELLA PAGID 8AC 355 385-901 [8AC355385901]
HELLA PAGID 8AC 355 385-911 [8AC355385911]
HELLA PAGID 8AC 355 385-921 [8AC355385921]
LYNXauto BC-6226 [BC6226]
NK 2119143
NK 2119144
NK 2137107
NK 2137108
NK 2137109
NK 2137110
PEUGEOT 1607876080
PEUGEOT 1651765680
PEUGEOT 1651766980
PEUGEOT 4401 H6 [4401H6]
PEUGEOT 4401 H7 [4401H7]
PEUGEOT 44010000
PEUGEOT 440100000
PEUGEOT 4401000000
PEUGEOT 44010000000
PEUGEOT 4401H8
PEUGEOT 4401H9
PEUGEOT 4401J6
sbs 13012119143
sbs 13012119144
sbs 13012137107
sbs 13012137108
sbs 13012137109
sbs 13012137110
TRW BHS1064E
TRW BHS1065E
TRW BHS1393E
TRW BHS1394E
TRW BHV703E
TRW BHV704E

Pies? auto compatibil? cu:
Citroen C35 bus 2.0 [11.1973 - 01.1994] (1985ccm, 65Kw, 88HP)
Citroen JUMPER bus (230P) 1.9 D [01.1999 - 04.2002] (1905ccm, 51Kw, 69HP)
Citroen JUMPER bus (230P) 1.9 TD 4x4 [08.1996 - 04.2002] (1905ccm, 68Kw, 92HP)
Citroen JUMPER bus (230P) 1.9 TD [02.1994 - 04.2002] (1905ccm, 68Kw, 92HP)
Citroen JUMPER bus (230P) 1.9 TD [08.1994 - 04.2002] (1905ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen JUMPER bus (230P) 2.0 4x4 [08.1996 - 04.2002] (1998ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen JUMPER bus (230P) 2.0 [02.1994 - 04.2002] (1998ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen JUMPER bus (230P) 2.5 D 4x4 [08.1996 - 04.2002] (2446ccm, 63Kw, 86HP)
Citroen JUMPER bus (230P) 2.5 D [08.1994 - 04.2002] (2446ccm, 63Kw, 86HP)
Citroen JUMPER bus (230P) 2.5 TD 4x4 [08.1996 - 04.2002] (2446ccm, 76Kw, 103HP)
Citroen JUMPER bus (230P) 2.5 TD [08.1994 - 04.2002] (2446ccm, 76Kw, 103HP)
Citroen JUMPER bus (230P) 2.5 TDI 4x4 [12.1996 - 11.2000] (2446ccm, 79Kw, 107HP)
Citroen JUMPER bus (230P) 2.5 TDi [12.1996 - 11.2000] (2446ccm, 79Kw, 107HP)
Citroen JUMPER bus (230P) 2.8 D [01.1999 - 02.2002] (2798ccm, 64Kw, 87HP)
Citroen JUMPER bus (230P) 2.8 HDi [09.2000 - 04.2002] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
Citroen JUMPER bus (244, Z_) 2.0 bivalent [02.2003 - 06.2006] (1998ccm, 81Kw, 110HP)
Citroen JUMPER bus (244, Z_) 2.0 HDi [04.2002 - 06.2006] (1997ccm, 62Kw, 84HP)
Citroen JUMPER bus (244, Z_) 2.0 [04.2002 - 06.2006] (1998ccm, 81Kw, 110HP)
Citroen JUMPER bus (244, Z_) 2.2 HDi [04.2002 - 06.2006] (2179ccm, 74Kw, 101HP)
Citroen JUMPER bus (244, Z_) 2.8 HDi tractiune integrala [04.2002 - 06.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
Citroen JUMPER bus (244, Z_) 2.8 HDi [04.2002 - 06.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
Citroen JUMPER bus 2.0 BlueHDi 110 [07.2015 - 09.2019] (1997ccm, 81Kw, 110HP)
Citroen JUMPER bus 2.0 BlueHDi 130 [07.2015 - 09.2019] (1997ccm, 96Kw, 130HP)
Citroen JUMPER bus 2.0 BlueHDi 160 [07.2015 - 09.2019] (1997ccm, 120Kw, 163HP)
Citroen JUMPER bus 2.2 BlueHDi 120 [08.2019 - ] (2179ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen JUMPER bus 2.2 BlueHDi 140 [08.2019 - ] (2179ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen JUMPER bus 2.2 BlueHDi 165 [08.2019 - ] (2179ccm, 121Kw, 165HP)
Citroen JUMPER bus 2.2 HDi 100 [04.2006 - ] (2198ccm, 74Kw, 101HP)
Citroen JUMPER bus 2.2 HDi 110 [07.2011 - ] (2198ccm, 81Kw, 110HP)
Citroen JUMPER bus 2.2 HDi 120 [04.2006 - ] (2198ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen JUMPER bus 2.2 HDi 130 [07.2011 - ] (2198ccm, 96Kw, 130HP)
Citroen JUMPER bus 2.2 HDi 150 [07.2011 - ] (2198ccm, 110Kw, 150HP)
Citroen JUMPER bus 3.0 HDi 155 [07.2010 - ] (2999ccm, 115Kw, 157HP)
Citroen JUMPER bus 3.0 HDi 160 [09.2006 - ] (2999ccm, 116Kw, 157HP)
Citroen JUMPER bus 3.0 HDi 180 [07.2011 - ] (2999ccm, 130Kw, 177HP)
Citroen JUMPER caroserie (230L) 1.9 D [02.1994 - 04.2002] (1905ccm, 51Kw, 69HP)
Citroen JUMPER caroserie (230L) 1.9 D [07.1999 - 04.2002] (1905ccm, 50Kw, 68HP)
Citroen JUMPER caroserie (230L) 1.9 TD [03.1994 - 04.2002] (1905ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen JUMPER caroserie (230L) 1.9 TD [03.1994 - 04.2002] (1905ccm, 68Kw, 92HP)
Citroen JUMPER caroserie (230L) 2.0 4x4 [10.1996 - 01.2002] (1998ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen JUMPER caroserie (230L) 2.0 HDI [11.2001 - 04.2002] (1997ccm, 62Kw, 84HP)
Citroen JUMPER caroserie (230L) 2.0 [03.1994 - 04.2002] (1998ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen JUMPER caroserie (230L) 2.5 D 4x4 [03.2000 - 04.2002] (2446ccm, 63Kw, 86HP)
Citroen JUMPER caroserie (230L) 2.5 D [03.1994 - 04.2002] (2446ccm, 63Kw, 86HP)
Citroen JUMPER caroserie (230L) 2.5 DT 4x4 [10.1996 - 08.1997] (2446ccm, 76Kw, 103HP)
Citroen JUMPER caroserie (230L) 2.5 TD [03.1994 - 04.2002] (2446ccm, 76Kw, 103HP)
Citroen JUMPER caroserie (230L) 2.5 TDi 4x4 [03.2000 - 11.2000] (2446ccm, 79Kw, 107HP)
Citroen JUMPER caroserie (230L) 2.5 TDi [12.1996 - 11.2000] (2446ccm, 79Kw, 107HP)
Citroen JUMPER caroserie (230L) 2.8 HDi 4x4 [09.2000 - 04.2002] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
Citroen JUMPER caroserie (230L) 2.8 HDi [09.2000 - 04.2002] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
Citroen JUMPER caroserie (244) 2.0 bivalent [02.2003 - 06.2006] (1998ccm, 81Kw, 110HP)
Citroen JUMPER caroserie (244) 2.0 HDi [04.2002 - 06.2006] (1997ccm, 62Kw, 84HP)
Citroen JUMPER caroserie (244) 2.0 [04.2002 - 06.2006] (1998ccm, 81Kw, 110HP)
Citroen JUMPER caroserie (244) 2.2 HDi [04.2002 - 06.2006] (2179ccm, 74Kw, 101HP)
Citroen JUMPER caroserie (244) 2.8 HDi 4x4 [04.2002 - 06.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
Citroen JUMPER caroserie (244) 2.8 HDi [04.2002 - 06.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
Citroen JUMPER caroserie (244) 2.8 HDi [05.2004 - 06.2006] (2798ccm, 107Kw, 146HP)
Citroen JUMPER caroserie 2.0 BlueHDi 110 [04.2016 - 09.2019] (1997ccm, 81Kw, 110HP)
Citroen JUMPER caroserie 2.0 BlueHDi 130 [04.2016 - 09.2019] (1997ccm, 96Kw, 130HP)
Citroen JUMPER caroserie 2.0 BlueHDi 160 [04.2016 - 09.2019] (1997ccm, 120Kw, 163HP)
Citroen JUMPER caroserie 2.2 BlueHDi 120 [08.2019 - ] (2179ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen JUMPER caroserie 2.2 BlueHDi 140 [08.2019 - ] (2179ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen JUMPER caroserie 2.2 HDi 100 [04.2006 - 12.2012] (2198ccm, 74Kw, 101HP)
Citroen JUMPER caroserie 2.2 HDi 110 [07.2011 - ] (2198ccm, 81Kw, 110HP)
Citroen JUMPER caroserie 2.2 HDi 120 [04.2006 - ] (2198ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen JUMPER caroserie 2.2 HDi 130 [07.2011 - ] (2198ccm, 96Kw, 130HP)
Citroen JUMPER caroserie 2.2 HDi 150 [07.2011 - ] (2198ccm, 110Kw, 150HP)
Citroen JUMPER caroserie 3.0 HDi 145 [07.2010 - ] (2999ccm, 107Kw, 146HP)
Citroen JUMPER caroserie 3.0 HDi 155 [07.2010 - ] (2999ccm, 115Kw, 156HP)
Citroen JUMPER caroserie 3.0 HDi 160 [09.2006 - ] (2999ccm, 116Kw, 157HP)
Citroen JUMPER caroserie 3.0 HDi 180 [07.2011 - ] (2999ccm, 130Kw, 177HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu (230) 1.9 TD [03.1994 - 04.2002] (1905ccm, 66Kw, 90HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu (230) 1.9 TD [03.1994 - 04.2002] (1905ccm, 68Kw, 92HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu (230) 2.0 [03.1994 - 04.2002] (1998ccm, 80Kw, 109HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu (230) 2.5 D 4x4 [03.2000 - 04.2002] (2446ccm, 63Kw, 86HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu (230) 2.5 D [03.1994 - 04.2002] (2446ccm, 63Kw, 86HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu (230) 2.5 TD [03.1994 - 04.2002] (2446ccm, 76Kw, 103HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu (230) 2.5 TDi 4x4 [03.2000 - 04.2002] (2446ccm, 79Kw, 107HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu (230) 2.5 TDi [12.1996 - 04.2002] (2446ccm, 79Kw, 107HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu (230) 2.8 HDi [09.2000 - 04.2002] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu (244) 2.0 HDi [04.2002 - 06.2006] (1997ccm, 62Kw, 84HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu (244) 2.2 HDi [02.2002 - 06.2006] (2179ccm, 74Kw, 101HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu (244) 2.2 HDi [04.2002 - 06.2006] (2179ccm, 74Kw, 101HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu (244) 2.8 HDi 4x4 [02.2002 - 06.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu (244) 2.8 HDi [04.2002 - 06.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu (244) 2.8 HDi [05.2004 - 06.2006] (2798ccm, 107Kw, 146HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu 2.0 BlueHDi 110 [04.2016 - 09.2019] (1997ccm, 81Kw, 110HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu 2.0 BlueHDi 130 [04.2016 - 09.2019] (1997ccm, 96Kw, 130HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu 2.2 HDi 100 [04.2006 - ] (2198ccm, 74Kw, 101HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu 2.2 HDi 110 [07.2011 - ] (2198ccm, 81Kw, 110HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu 2.2 HDi 120 [04.2006 - ] (2198ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu 2.2 HDi 130 [07.2011 - ] (2198ccm, 96Kw, 130HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu 2.2 HDi 150 [07.2011 - ] (2198ccm, 110Kw, 150HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu 3.0 HDi 145 [07.2010 - ] (2999ccm, 107Kw, 146HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu 3.0 HDi 160 [09.2006 - ] (2999ccm, 116Kw, 157HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu 3.0 HDi 180 [07.2011 - ] (2999ccm, 130Kw, 177HP)
FIAT DUCATO bus (230_) 2.0 JTD [10.2001 - 04.2002] (1997ccm, 62Kw, 84HP)
FIAT DUCATO bus (230_) 2.8 D [02.1998 - 04.2002] (2800ccm, 64Kw, 87HP)
FIAT DUCATO bus (230_) 2.8 JTD 4x4 [11.2000 - 04.2002] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
FIAT DUCATO bus (244_) 2.0 4x4 [05.2002 - 07.2006] (1998ccm, 81Kw, 110HP)
FIAT DUCATO bus (244_) 2.0 Bipower [11.2002 - 07.2006] (1998ccm, 81Kw, 110HP)
FIAT DUCATO bus (244_) 2.0 JTD [04.2002 - 07.2006] (1997ccm, 62Kw, 84HP)
FIAT DUCATO bus (244_) 2.0 LPG [11.2002 - 07.2006] (1998ccm, 71Kw, 97HP)
FIAT DUCATO bus (244_) 2.0 [04.2002 - 07.2006] (1998ccm, 81Kw, 110HP)
FIAT DUCATO bus (244_) 2.3 JTD [04.2002 - 07.2006] (2286ccm, 81Kw, 110HP)
FIAT DUCATO bus (244_) 2.8 JTD 4x4 [07.2002 - 07.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
FIAT DUCATO bus (244_) 2.8 JTD [04.2002 - ] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
FIAT DUCATO bus (244_) 2.8 JTD [04.2004 - 07.2006] (2800ccm, 107Kw, 145HP)
FIAT DUCATO bus (244_) 2.8 TD 4x4 [11.2003 - 07.2006] (2799ccm, 90Kw, 122HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 100 Multijet 2,2 D [07.2006 - 05.2011] (2198ccm, 74Kw, 100HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 110 Multijet 2,3 D [05.2014 - ] (2287ccm, 82Kw, 111HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 110 Multijet 2,3 D [10.2011 - ] (2287ccm, 83Kw, 113HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 115 Multijet 2,0 D [06.2011 - ] (1956ccm, 85Kw, 116HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 120 Multijet 2,3 D [07.2006 - ] (2287ccm, 88Kw, 120HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 130 Multijet 2,3 D [06.2011 - ] (2287ccm, 96Kw, 131HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 140 Multijet 2,3 D [05.2019 - ] (2287ccm, 103Kw, 140HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 140 Natural Power [04.2009 - ] (2999ccm, 100Kw, 136HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 150 Multijet 2,3 D [04.2015 - ] (2287ccm, 110Kw, 150HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 150 Multijet 2,3 D [06.2011 - ] (2287ccm, 109Kw, 148HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 150 Multijet 3,0 D [04.2010 - ] (2999ccm, 107Kw, 146HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 160 Multijet 2,3 D [05.2019 - ] (2287ccm, 118Kw, 160HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D [07.2006 - ] (2999ccm, 116Kw, 158HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D [10.2006 - ] (2999ccm, 115Kw, 156HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 180 Multijet 2,3 D [05.2019 - ] (2287ccm, 130Kw, 177HP)
FIAT DUCATO bus (250_, 290_) 180 Multijet 3,0 D [06.2011 - ] (2999ccm, 130Kw, 177HP)
FIAT DUCATO caroserie (230_) 2.0 JTD [10.2001 - 04.2002] (1997ccm, 62Kw, 84HP)
FIAT DUCATO caroserie (230_) 2.8 D [05.1998 - 04.2002] (2800ccm, 64Kw, 87HP)
FIAT DUCATO caroserie (230_) 2.8 JTD [11.2000 - 04.2002] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
FIAT DUCATO caroserie (230_) 2.8 TD 4x4 [05.1998 - 09.2001] (2799ccm, 90Kw, 122HP)
FIAT DUCATO caroserie (230_) 2.8 TDI 4x4 [06.1999 - 04.2002] (2800ccm, 90Kw, 122HP)
FIAT DUCATO caroserie (230_) 2.8 TDI [10.1997 - 04.2002] (2800ccm, 90Kw, 122HP)
FIAT DUCATO caroserie (244_) 2.0 4x4 [05.2002 - 07.2006] (1998ccm, 81Kw, 110HP)
FIAT DUCATO caroserie (244_) 2.0 Bipower [11.2002 - 07.2006] (1998ccm, 81Kw, 110HP)
FIAT DUCATO caroserie (244_) 2.0 JTD [04.2002 - 07.2006] (1997ccm, 62Kw, 84HP)
FIAT DUCATO caroserie (244_) 2.0 LPG [11.2002 - 07.2006] (1998ccm, 71Kw, 97HP)
FIAT DUCATO caroserie (244_) 2.0 [04.2002 - 07.2006] (1998ccm, 81Kw, 110HP)
FIAT DUCATO caroserie (244_) 2.3 JTD [04.2002 - 07.2006] (2286ccm, 81Kw, 110HP)
FIAT DUCATO caroserie (244_) 2.8 JTD 4x4 [07.2002 - 07.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
FIAT DUCATO caroserie (244_) 2.8 JTD Power [05.2004 - 07.2006] (2800ccm, 107Kw, 146HP)
FIAT DUCATO caroserie (244_) 2.8 JTD [04.2002 - 12.2011] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
FIAT DUCATO caroserie (244_) 2.8 TD [04.2002 - 07.2006] (2799ccm, 90Kw, 122HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 100 Multijet 2,2 D [07.2006 - ] (2198ccm, 74Kw, 100HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 110 Multijet 2,3 D [05.2014 - ] (2287ccm, 82Kw, 111HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 110 Multijet 2,3 D [10.2011 - ] (2287ccm, 83Kw, 113HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 115 Multijet 2,0 D [06.2011 - ] (1956ccm, 85Kw, 116HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 120 Multijet 2,3 D [07.2006 - ] (2287ccm, 88Kw, 120HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 130 Multijet 2,3 D [06.2011 - ] (2287ccm, 96Kw, 131HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 140 Multijet 2,3 D [05.2019 - ] (2287ccm, 103Kw, 140HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 140 Natural Power [04.2009 - ] (2999ccm, 100Kw, 136HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 150 Multijet 2,3 D [06.2011 - ] (2287ccm, 109Kw, 148HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 150 Multijet 3,0 D [04.2010 - ] (2999ccm, 107Kw, 146HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 160 Multijet 2,3 D [05.2019 - ] (2287ccm, 118Kw, 160HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D [07.2006 - 12.2011] (2999ccm, 115Kw, 156HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D [07.2006 - ] (2999ccm, 116Kw, 158HP)
FIAT DUCATO caroserie (250_, 290_) 180 Multijet 3,0 D [06.2011 - ] (2999ccm, 130Kw, 177HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (230_) 2.8 D [02.1998 - 04.2002] (2800ccm, 64Kw, 87HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (230_) 2.8 iDTD 4x4 [05.1998 - 09.2001] (2799ccm, 90Kw, 122HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (230_) 2.8 JTD [11.2000 - 04.2002] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (244_) 2.0 JTD [04.2002 - 07.2006] (1997ccm, 62Kw, 84HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (244_) 2.0 [04.2002 - 07.2006] (1998ccm, 81Kw, 110HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (244_) 2.3 JTD [04.2002 - 07.2006] (2286ccm, 81Kw, 110HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (244_) 2.8 JTD 4x4 [10.2002 - 07.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (244_) 2.8 JTD Power [05.2004 - 07.2006] (2800ccm, 107Kw, 146HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (244_) 2.8 JTD [04.2002 - 07.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 100 Multijet 2,2 D [07.2006 - ] (2198ccm, 74Kw, 100HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 110 Multijet 2,3 D [08.2006 - ] (2287ccm, 82Kw, 111HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 110 Multijet 2,3 D [10.2011 - ] (2287ccm, 83Kw, 113HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 115 Multijet 2,0 D [06.2011 - ] (1956ccm, 85Kw, 116HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 120 Multijet 2,3 D [07.2006 - ] (2287ccm, 88Kw, 120HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 130 Multijet 2,3 D [07.2006 - ] (2287ccm, 96Kw, 131HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 140 Multijet 2,3 D [05.2019 - ] (2287ccm, 103Kw, 140HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 150 Multijet 2,3 D [06.2011 - ] (2287ccm, 109Kw, 148HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 150 Multijet 2,3 D [12.2015 - ] (2287ccm, 110Kw, 150HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 150 Multijet 3,0 D [04.2010 - ] (2999ccm, 107Kw, 146HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 160 Multijet 2,3 D [05.2019 - ] (2287ccm, 118Kw, 160HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D [07.2006 - 12.2011] (2999ccm, 115Kw, 156HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D [07.2006 - ] (2999ccm, 116Kw, 158HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 180 Multijet 2,3 D [12.2015 - ] (2287ccm, 130Kw, 177HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (250_, 290_) 180 Multijet 3,0 D [06.2011 - ] (2999ccm, 130Kw, 177HP)
PEUGEOT BOXER bus (230P) 2.5 TD 4x4 [07.1996 - 04.2002] (2446ccm, 76Kw, 103HP)
PEUGEOT BOXER bus (244, Z_) 2.0 BiFuel [12.2001 - 06.2006] (1998ccm, 81Kw, 110HP)
PEUGEOT BOXER bus (244, Z_) 2.0 HDi [04.2002 - 06.2006] (1997ccm, 62Kw, 84HP)
PEUGEOT BOXER bus (244, Z_) 2.0 [04.2002 - 06.2006] (1998ccm, 81Kw, 110HP)
PEUGEOT BOXER bus (244, Z_) 2.2 HDi [04.2002 - 06.2006] (2179ccm, 74Kw, 101HP)
PEUGEOT BOXER bus (244, Z_) 2.8 HDi 4x4 [04.2002 - 06.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
PEUGEOT BOXER bus (244, Z_) 2.8 HDi [04.2002 - 06.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
PEUGEOT BOXER bus (244, Z_) 2.8 HDi [04.2004 - 06.2006] (2798ccm, 107Kw, 145HP)
PEUGEOT BOXER bus 2.0 BlueHDi 110 [07.2015 - 09.2019] (1997ccm, 81Kw, 110HP)
PEUGEOT BOXER bus 2.0 BlueHDi 130 [07.2015 - 09.2019] (1997ccm, 96Kw, 130HP)
PEUGEOT BOXER bus 2.0 BlueHDi 160 [07.2015 - 09.2019] (1997ccm, 120Kw, 163HP)
PEUGEOT BOXER bus 2.2 BlueHDi 120 [07.2019 - ] (2179ccm, 88Kw, 120HP)
PEUGEOT BOXER bus 2.2 BlueHDi 140 [07.2019 - ] (2179ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT BOXER bus 2.2 BlueHDi 165 [08.2019 - ] (2179ccm, 121Kw, 165HP)
PEUGEOT BOXER bus 2.2 HDi 100 [04.2006 - ] (2198ccm, 74Kw, 101HP)
PEUGEOT BOXER bus 2.2 HDi 110 [03.2011 - ] (2198ccm, 81Kw, 110HP)
PEUGEOT BOXER bus 2.2 HDi 120 [04.2006 - ] (2198ccm, 88Kw, 120HP)
PEUGEOT BOXER bus 2.2 HDi 130 [03.2011 - ] (2198ccm, 96Kw, 131HP)
PEUGEOT BOXER bus 2.2 HDi 150 [03.2011 - ] (2198ccm, 110Kw, 150HP)
PEUGEOT BOXER bus 3.0 HDi 145 [04.2010 - ] (2999ccm, 107Kw, 146HP)
PEUGEOT BOXER bus 3.0 HDi 160 [04.2006 - ] (2999ccm, 116Kw, 156HP)
PEUGEOT BOXER bus 3.0 HDi 175 [03.2011 - ] (2999ccm, 130Kw, 177HP)
PEUGEOT BOXER caroserie (230L) 2.0 HDI [08.2001 - 04.2002] (1997ccm, 62Kw, 84HP)
PEUGEOT BOXER caroserie (244) 2.0 BiFuel [12.2001 - 06.2006] (1998ccm, 81Kw, 110HP)
PEUGEOT BOXER caroserie (244) 2.0 HDi [04.2002 - 06.2006] (1997ccm, 62Kw, 84HP)
PEUGEOT BOXER caroserie (244) 2.0 [04.2002 - 06.2006] (1998ccm, 81Kw, 110HP)
PEUGEOT BOXER caroserie (244) 2.2 HDi [04.2002 - 06.2006] (2179ccm, 74Kw, 101HP)
PEUGEOT BOXER caroserie (244) 2.8 HDi 4x4 [04.2002 - 06.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
PEUGEOT BOXER caroserie (244) 2.8 HDi [04.2002 - 06.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
PEUGEOT BOXER caroserie (244) 2.8 HDi [04.2004 - 06.2006] (2798ccm, 107Kw, 146HP)
PEUGEOT BOXER caroserie (244) 2.8 HDi [09.2005 - 09.2009] (2798ccm, 93Kw, 126HP)
PEUGEOT BOXER caroserie 2.0 BlueHDi 110 [07.2015 - 09.2019] (1997ccm, 81Kw, 110HP)
PEUGEOT BOXER caroserie 2.0 BlueHDi 130 [07.2015 - 09.2019] (1997ccm, 96Kw, 130HP)
PEUGEOT BOXER caroserie 2.0 BlueHDi 160 [07.2015 - 09.2019] (1997ccm, 120Kw, 163HP)
PEUGEOT BOXER caroserie 2.2 BlueHDi 120 [07.2019 - ] (2179ccm, 88Kw, 120HP)
PEUGEOT BOXER caroserie 2.2 BlueHDi 140 [07.2019 - ] (2179ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT BOXER caroserie 2.2 BlueHDi 165 [07.2019 - ] (2179ccm, 121Kw, 165HP)
PEUGEOT BOXER caroserie 2.2 HDi 100 [04.2006 - ] (2198ccm, 74Kw, 101HP)
PEUGEOT BOXER caroserie 2.2 HDi 110 [03.2011 - ] (2198ccm, 81Kw, 110HP)
PEUGEOT BOXER caroserie 2.2 HDi 120 [04.2006 - ] (2198ccm, 88Kw, 120HP)
PEUGEOT BOXER caroserie 2.2 HDi 130 [03.2011 - ] (2198ccm, 96Kw, 131HP)
PEUGEOT BOXER caroserie 2.2 HDi 150 [03.2011 - ] (2198ccm, 110Kw, 150HP)
PEUGEOT BOXER caroserie 3.0 HDi 145 [04.2010 - ] (2999ccm, 107Kw, 146HP)
PEUGEOT BOXER caroserie 3.0 HDi 160 [04.2006 - ] (2999ccm, 116Kw, 156HP)
PEUGEOT BOXER caroserie 3.0 HDi 175 [03.2011 - ] (2999ccm, 130Kw, 177HP)
PEUGEOT BOXER caroserie 3.0 HDi [07.2006 - ] (2999ccm, 115Kw, 156HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu (244) 2.0 BiFuel [12.2001 - 06.2006] (1998ccm, 81Kw, 110HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu (244) 2.0 HDi [04.2002 - 06.2006] (1997ccm, 62Kw, 84HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu (244) 2.2 HDi [04.2002 - 06.2006] (2179ccm, 74Kw, 101HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu (244) 2.8 HDi 4x4 [04.2002 - 06.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu (244) 2.8 HDi [04.2002 - 06.2006] (2798ccm, 94Kw, 128HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu (244) 2.8 HDi [04.2004 - 06.2006] (2798ccm, 107Kw, 146HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu (ZCT_) 2.0 [12.2001 - 04.2002] (1998ccm, 81Kw, 110HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 2.0 BlueHDi 110 [07.2015 - 09.2019] (1997ccm, 81Kw, 110HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 2.2 BlueHDi 120 [08.2019 - ] (2179ccm, 88Kw, 120HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 2.2 BlueHDi 140 [08.2019 - ] (2179ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 2.2 BlueHDi 165 [08.2019 - ] (2179ccm, 121Kw, 165HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 2.2 HDi 100 [04.2006 - ] (2198ccm, 74Kw, 101HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 2.2 HDi 110 [03.2011 - ] (2198ccm, 81Kw, 110HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 2.2 HDi 120 [04.2006 - ] (2198ccm, 88Kw, 120HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 2.2 HDi 130 [03.2011 - ] (2198ccm, 96Kw, 131HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 2.2 HDi 150 [03.2011 - ] (2198ccm, 110Kw, 150HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 3.0 HDi 145 [04.2010 - ] (2999ccm, 107Kw, 146HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 3.0 HDi 160 [04.2006 - ] (2999ccm, 116Kw, 156HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 3.0 HDi 175 [03.2011 - ] (2999ccm, 130Kw, 177HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 3.0 HDi [04.2006 - ] (2999ccm, 115Kw, 156HP)
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Citroen Jumper
Fiat Ducato
Peugeot Boxer
Data actualizării anunțului: 28 Feb 2024, 05:31
1
vizualizări